Terneuzen verliest kansloos Rietjens geniet van Koewacht Tweede winst voor mannen HV Hulst WIELER SPATTEN Spelbepaler HW'24 herstelt voorspoedig :ampioen e libre 4Voor preken moeten ze niet bij mij zijn, maar in de kerk' Scheldestroom nationaal kampioen WS KORT libre ro esvol Angelo Verbraeken aan enkel geopereerd SPORT ZEELAND Madeion de Feijter moet opgeven door blessure Opnieuw geen succes voor ploegen GSC EMBER 1994 B2 biljartvereniging BVM en van de tweede klasse evelanden. Door winst p titelverdediger Henk den voor de concurren- 'k voor de statistiek in biljartvereniging VEG/ wilde Van Hoepen, om t duel winnen. Daarin met de cijfers 84-100 uitstekend kampioen- ste partij (100 carambo- et district Walcheren en "pioenschjap, dat van in café-zaal Molenhof matchpunten, algemeen ie 26 caramboles, 2. Jan Bart Bos (OBK 's-Hee- s (Delta Colijnsplaat) ost-Souburg) 7-3,71-27 meldinge) 6-3,19-25, 7.' 46-24, 8. Arthur Priem an de biljartvereniging n eervolle tweede plaats klasse driebanden van ten (10) als kampioen verloor de strijd om de een gemiddelde. Arjo e in dit kampioenschap, Zand gehouden werd. België kvereniging De Wielin- strijd om de Zeeuwse het Belgische Aalter in ts beslag. bij hij op een aankom- KHAV eindigde in haar van Dijk van Sporting oep. erse schaatsduels'enkele -jarige Hulstenaar, die ijsbaan in Heerenveen zijn beste tijd op deze selcup, kwam Rinse van was eerder 40.81. De in 2.03,6. In Den Haag enaar de vijf kilometer, ord met 12 seconden tot pioenschappen hebben aanvallen gedaan op ette verpulverden Ryan mmerman en Ellen van lacht, dat in maart 1991 t record van 5.36,9 naar 7,4 seconden, fette verbeterden Arjan din en Michiel Wonder- t de tijd van 9.00,2. Dit et Middelburgse Luctor. ;den van Scheldestroom icords. i de slotpartij van het begon in café Cambri- iistrict Zeeuws-Vlaan- list. Door winst in de de biljartvereniging De [eworden voor de con-; Jet respectievelijk 5, i7, i 16 caramboles sloeg hij eerste vier beurten de ssende kloof: 9-49. In ts 17 beurten bezorgde raet de enige nederlaag ik de winst en de tweede s in de klassering naar ;oe: 79-100. was overigens niet de !te partij van dit kam- ischap. Die kwam op i van Pierre Levrier van smickel uit Hulst. Hij :te in de openingsronde 10 caramboles in slechts eurten vol. De hoogste was voor kampioen Hij promoveerde als naar de eerste klasse en >k tijdens de genoemde stelijke eindstrijd van de, 1STAND erard Praet (De Kastelein 12 matchpunten, alge- i gemiddelde 4,58 en hoog- ïrie 33 caramboles, 2. Mar- an Britsom (CBC Clinge) 72-26, 3. Jan de Rijke (De kei Hulst) 10-3,60-26, 4. Misman (De Kastelein) 8-24, 5. Pierre Levrier (De kei) 6-3,66-20, 6. Walter, lans (De Smickel) 6-24, 7. Fred van Esbroek ïoremans Axel) 3-3,57-30, lorge Joos (GBC Groenen- 2-2,66-24. MICHEL ROMMERS uit Rilland reikte naar een derde plaats in de nationale veldrit voor neo-amateurs in Schijndel. Winnaar werd Bram de Groot van de nationale selectie en als tweede finishte Gertinus Gommers, wereldkampioen bij de junioren. ERIC VEREECKEN uit Hulst wist bij de amateurs/profs in Schijndel beslag te leggen op de vijfde plaats. Winnaar werd Eric Boezewinkel. Angelo Verbraeken, de spelbepaler van het Hulster HW'24. geneest voorspoedig na een operatie aan zijn enkel, foto de steiv Van onze sportmedewerker Hulst - „Draait Angelo Verbraeken niet, dan draait HW'24 niet." Deze regelmatig gehoorde opmerking lijkt inderdaad op waarheid te berusten. Want de Hulster spelmaker had last van een opspelende enkel en kon daardoor niet voluit spelen. Een operatie bleek nodig en werd uitgevoerd. „De genezing verloopt voorspoedig," aldus de 27-jarige Hulstenaar. „Momenteel 'gaat het goed. Ik mag niet klagen," is het eerste wat Angelo Verbraken zegt als naar zijn toestand wordt geïn formeerd. Er klinkt zelf enig optimisme door. Dat is sinds het einde van de vorige competitie een nieuw geluid. Toen namelijk liep de winnaar van de 'gouden schoen' in het seizoen 1991-1992 een scheurtje op in de band van zijn rechter enkel. „Dat bleek nooit goed genezen te zijn," kreeg Angelo Verbraeken van dokter Corbey in het Ter- neuzense ziekenhuis De Honte te horen. Foto's wezen dat zonne klaar uit. Angelo Verbraeken: „Begin november is er een kijko peratie uitgevoerd waarbij de enkelband schoon is gemaakt. Het bleek niet voldoende, zodat er alsnog geopereerd moest wor den om loszittend kraakbeen te verwijderen. Dat is begin no vember gebeurd." Na de chirurgische ingreep mocht de talentrijke Hulstenaar naar huis on na enige dagen op krukken rondgehuppeld te heb ben, voorzichtig zelfstandig weer enkele passen te maken. De con trole op 7 november was bevre digend. Donderdag 17 november mogen de hechtingen eruit. „Be gin december hoop ik dan weer voorzichtig met wat loopwerk te beginnen," aldus de Hulster spelbepaler, die niets liever wil dan zo snel als het maar kan weer fit tussen de lijnen ver schijnen. Zeker na de winterstop wil hij weer vlammen. „Zeker," zegt hij hierover. „Tot nu toe heb ik dit seizoen meer tegen mijn enkel als tegenstander lopen voetbal len dan tegen de tegenstander op het veld. Ik was er enorm mee bezig. Temeer daar ik maar hooguit 80 procent van mijn kunnen haalde, omdat ik mijn wendbaarheid en sprintsnelheid onvoldoende kon benutten. Te weinig althans om goed te pres teren." Dat dit een van de redenen is waarom HW'24 tot nu toe aan een minder seizoen bezig is, is voor velen duidelijk. Angelo Verbraeken: „Persoonlijk had ik voor dit seizoen ook een grotere pet op. Mijn verwachtingen la gen eveneens hoger dan hetgeen tot nu toe gepresteerd is. Trou wens, iedereen in de groep was die gedachte toegedaan. Helaas is dat niet zo. Enerzijds omdat we niet goed in ons spel geko men zijn en anderzijds omdat we enkele malen onnodig punten hebben verspeeld. Daar een om mekeer in brengen, zou mooi zijn. Ik zal daar graag aan mee werken." Dat kan weer vertaald worden in: Angelo Verbraeken staat te popelen om zijn HW'24 terug op het niveau te brengen waar het thuishoort. Van onze handbalmedewerker Terneuzen - De mannen van HV Hulst behaalden hun tweede zege in de Belgische zaalhandbalcompetitie. Overtuigend werd Groot Berlare verslagen. Er was eveneens winst voor de mannen van HVSV. Zij versloegen Denderbelle 2. ZAALHANDBAL Bij de vrouwen blijft koploper HVSV aan de winnende hand. Nu werd fors van het zwakke Desselgem gewonnen. MANNEN HVSV-DENDERBELLE 2 24-13 - HVSV begon goed en vlot stond het 3-1. Tot aan de rust domineerde HVSV met goed aanvalsspel. Defensief werd er ook solide gespeeld. De rust werd met een 14-7-voorsprong bereikt. In de tweede helft begon HVSV te slap. Denderbelle kwam terug tot 14-11 en het was in deze fase asn goed keepers werk van de jeugdige Jan Kruise te danken dat HVSV aan de leiding bleef In de slotfase her stelde HVSV zich goed en greep het weer het initiatief en werd Denderbelle verdiend verslagen. René Neijts en Stefan Fermont (elk 8 acht treffers) waren de topschutters voor HVSV. HV HULST-GROOT BERLARE 24-13 - De eerste helft was rom melig. HV Hulst opende niet sterk en het duurde ruim een kwartier voordat de Hulstenaren afstand konden nemen van deze niet zo sterke tegenstander. Bij de rust stond het 10-5. In de tweede helft domineerde HV Hulst. Vooral in het laatste deel van de tweede helft liepen de mannen uit Hulst geregeld break-outs. Groot Berlare kon het conditioneel niet bolwerken en ging in de slotfase dan ook verdiend onderuit tegen een col lectief hardwerkend HV Hulst, dat in Jean Herrel zijn topscorer kende met tien treffers. VROUWEN DESSELGEM-HVSV 4-25 - Een ruime en gemakkelijke zege voor een sterker HVSV. Het werd een eenzijdig duel en bij vlagen werd Desselgem overklast. Bij de rust leidde koploper HVSV al met 3-10. In de tweede helft stond er helemaal geen maat meer op een conditioneel en technisch opper machtig HVSV. Met snel en ge varieerd aanvalsspel en de nodi ge break-outs werd Desselgem overklast. Defensief speelde de Terneuzense ploeg ook een puike wedstrijd, want Desselgem kon na de hervatting nog maar één keer scoren. Het werd dan ook een forse overwinning voor een collectief sterk draaiend HVSV. t it idee geopperd om een van Sas van Gent. Deze in iedereen zich melden plein in Sas van Gent. deelnemers langs leuke Natuurlijk is het rijden Er wordt gezamenlijk aoeg is kan er gestart n een eigen tempo kan Dtser aanpakken mits de tegenvalt. Bij regen of Van onze badmintonmedewerker Terneuzen - In de badmin- toncompetitie verloor derde klasser Terneuzen 1 in 's- Gravendeel met 8-0 van lijst- aanvoeder Niton 1. Zonder. Robert Peters, Ron Kest en Brigitte Maas was Terneuzen afgereisd. Frans Midavaine viel in voor Ron Kest. Made- Ion de Feijter raakte in haar enkelspel geblesseerd en moest opgeven. BADMINTON Daardoor konden ook twee dub bels niet worden afgewerkt. Met .al deze gegevens had Terneuzen dan ook geen enkele kans. Vier deklasser Sjuttul ging ook met invallers op pad en wel naar Zeemeeuwen 's-Gravenzande. De geroutineerde Ria Pieters viel in voor de afwezige Chrstien Provo. Gezien de setstanden deed Sjuttul het niet eens zo slecht, maar het werd wel 8-0. Er was deze keer geen enkel Zeeuws landelijk spelend team dat tot winst kwam. Zeeuws vaandeldrager Backhand 1, kop loper in de tweede klasse, ging deze keer, na nog ongeslagen te zijn, onderuit tegen Gilze 1 met 3-5. NITON 1-TERNEUZEN 1 8-0 - ME: P. de Zeeuw-R. Hogervorst 15-2, 15-5; G. Tahitu-F. Mida vaine 15-5, 15-2. VE: M. Visser- M. de Feijter 11-0, 11-0; J. Rob- benmond-I. van Cleemputte 11-3, 11-2. MD: De Zeeuw/Tah- itu-Hogervorst/Midavaine 15-10, 15-7. GD: De Zeeuw/Robben- mond-Midavaine/Van Cleemput te 15-3,15-5. ZEEMEEUWEN 1-SJUTTUL 1 8-0 - ME: M. Dubbeldam-E. Pfaff 15-10, 15-11; P. Bartels-E. van Hommeien 15-6, 15-5. VE: S. Ravenstijn-M. de Rijk 4-11, 11-4, 11-3; E. van Geest-R. Pie ters 11-1,11-0. MD: Dubbeldam/ Bartels-Pfaff/Van Hommeien 15-8, 15-11. VD: Ravenstijn/Van Geest-De Rijk/Pieters 15-8, 15-12. GD: Dubbeldam/Van Geest-Pfaff/De Rijk 15-11, 11-15, 15-9; Bartels/Ravenstijn- Van Hommelen/Pieters 15-10, 15-9. GROOT SAS 1-TERNEUZEN 3 3-5 - ME: K. van Gelder-M. van Hoije 15-7, 15-5; M. Platschorre- R. Houterman 4-15, 12-15. VE: L. de Bock-C. van Hoije 0-11, 1-11; C. Platschorre-G. Koster 2-11, 1-11. MD: Van Gelder/ Platschorre-Van Hoije/Houter- man 15-13, 15-4. VD: De Bock/ Platschorre-Van Hoije/Koster 1-15, 0-15. GD: Van Gelder/Pla- tschorre-Houterman/Koster 15-13, 15-8; Platschorre/De Bock-Van Hoije/Van Hoije 9-15, 9-15. TERNEUZEN 2-SMASH 1 3-5 - ME: J. Gerrits-A. Heijstek 5-15, 4-15; D. Elve-L. Schep 6-15, 11-15. VE: M. Houtzager-G. Ver meer 11-1, 11-2; M. van Es-A. Groenenberg 11-4, 11-5. MD: Gerrits/Elve-Heijstek/Schep 9-15, 7-15. VD: Houtzager/Van Es-Vermeer/Groenenberg 15-3, 15-4. GD: Gerrits/Van Es-He- ij stek/Vermeer 15-11, 6-15, 16-17; Elve/Houtzager-S- chep/Groenenberg 15-9, 13-15, 7-15. OVERIGE UITSLAGEN Landelijk: Gilze 1-Backhand 1 5-3, Asterix 1-Avanti 2 6-2, Robad 1-Avanti 3 5-3, Flying Shuttle'57/ BOZ 4-Backhand 2 4-4, Dino 1-Avanti 1 4-4. District: Sjuttl 2-Marathon 3 1-7, Zierikzee 9-Sjuttul 3 2-6, Groot Sas 3-Astroïden 10 5-3, Den Ossaert 1-Terneuzen 5 4-4, Den Ossaert 3-Avanti 6 4-4, Zierikzee 7-Den Os saert 4 5-3, Pluumpje 1-Schepnet 1 8-0, Terneuzen 4-Groot Sas 2 6-2, Terneuzen 6-Kats 1 3-5, Terneuzen 7-Marathon 7 6-2. DINSDAG 15 NOVEMBER 1994 Breskens - Martine den Dek ker geniet na de dinsdagse zwemtraining in de Oost- burgse sporthal De Veerhoek nog duidelijk na van datgene wat de zondag daarvoor in Eindhoven gebeurde. ZWEMMEN Als slotzwemster van de junio ren-estafetteploeg (onder de 13 jaar) van het Breskense Schel destroom verdedigde ze met al les wat in haar lichaam aanwe zig was de door haar clubgeno- tes opgebouwde voorsprong op de 4x100 meter rugslag, uit mondend in de Nederlandse ti tel. „Ik zag in een oogwenk het water achter me opspatten, wist dat ze veel sneller was dan ik, maar op dat moment had ik maar één gedachte en dat was: over mijn lijk. Niet dat ik echt bewust achterom keek, maar je voelt dat er iemand naderbij komt." Zeven meter hield ze over. Ruim voldoende om met Carolien de Milliano, Evelyn Verplanke en Ellen van de Velde even later naar de hoogste trede van het erepodium te klimmen. Niet ge heel onverwacht, want stelt de allersnelste van het kwartet Ca rolien de Milliano: „We wisten dat we een goede ploeg hadden. Dat de kansen aanwezig waren Het moet echter altijd nog ge beuren. We hadden er niets extra's voor gedaan, maar we ten inmiddels wel wat we aan elkaar hebben." Het was Carolien die startte. Individueel is ze al nationaal kampioene in haar leeftijdsca tegorie op de rugslag Dat was gelijk duidelijk. Met één minuut en tien seconden werd de aanzet gegeven tot wat later bleek, de beste van Nederland. Evelyn Verplanke nam het feilloos over, waarna Ellen van de Velde de kloof uitdiepte tot een halve baan. Martine den Dekker mocht het dus afmaken. Opnieuw succes dus voor de club van hoofdtrainer Frans Verplanke. „Mijn naam wordt vaak in verband gebracht met het succes dat we de laatste jaren boeken, maar vergeet niet dat er bij ons meer enthousias telingen rondlopen. Het is op nieuw een bekroning van de gehele club," wuift hij de felici taties weg. Het was inderdaad niet de eer ste keer dat Scheldestroom met een titel van de nationale esta fettekampioenschappen bij de jeugd terugkwam. Twee jaar te rug pakte het zelfs de gehele titel. Toen was het met Sandra Temmerman, Martinique Jan sen, Carolien de Milliano, Evelyn Verplanke, Jacolien en Martine den Dekker de beste op de vier onderdelen (rugslag, schoolslag, wisselslag en vrije slag). Verplanke: „Ik wist dat we ook deze keer in de prijzen konden vallen. Carolien is op dit mo ment de beste van Nederland in haar leeftijdscategorie en Ellen leunt tegen de beste twintig aan. Evelyn en Martine hebben het karakter om het verworvene vast te houden. Dus een uitge balanceerd kwartet, ondanks dat onze meeste tegenstanders uit een groter potentieel kunnen putten." Titels op de overige slagen wa ren er dus niet bij. Sabone van Hee maakte de ploeg op die overige slagen compleet. Voor haar dus geen nationale titel. Omdat ze er gezien de leeftijd een vijfde zwemster bij moeten hebben op de overgie slagen, mocht de 13-jarige Oostburgse haar debuut op een Nederlands kampioenschap maken. „Ze deed dit zeker niet onverdien stelijk," stelt Verplanke. Ze kwam in actie op de 4X100 meter vrije slag, waarbij Ellen van de Velde langs de kant bleef, en op de 4x100 meter schoolslag, waarin Martine den Dekker aan de zijlijn stond. Op de schoolslag wist Ellen van de Velde als openingszwemster zelfs de limiet voor de komende winterkampioenschappen te zwemmen. Zij brengt het aantal NK-gangers van Scheldestroom dan op drie, want Carolien de Milliano (100 meter en 200 me ter rugslag) en Sandra Temmer man (100 meter rugslag en 100 meter vlinderslag) hebben zich al verzekerd van deelname. Volgens Verplanke zullen er daar wel een paar slagen bijko men. „Niet direct andere zwem sters, maar wat wil je. We zijn in Nederland niet bepaald de reus onder de clubs en de beste zestien worden maar toegela ten." Van onze sportmedewerker Koewacht - Vierdeklasser Koewacht gaat het, op enkele schoonheidsfoutjes na, voor de wind. De formatie van trainer Rudy Rietjens speelt momenteel zelfs een hoofd rol in deze klasse. Een optreden zonder poeha of andere gekunstelde ingrepen. Rudy Rietjens is daar te nuchter voor. „Rustig onszelf zijn en blijven is al moeilijk genoeg," is zijn mening. routine. Rietjens neemt het op de koop toe. „Dat komt wel. De ervaring is aan het komen. We leren steeds bij." Dat stukje gemis zou onder an dere versneld gecompenseerd kunnen worden door uitvoerige uiteenzettingen na de wedstrijd en in de voorbereiding van de komende ontmoeting. Veel trai ners, zo niet bijna allemaal, doen dat met het krijtje in de hand of met verschuifbare pionnen op een veld, op die manier. Rudy Rietjens doet het op zijn eigen wijze en heeft daar zoals hij ontdekte, succes mee. Aanpak „Na de laatste training pakken we een pot koffie en daarna een pint. De gezellige sfeer die dan ontstaat doet meer dan een grote preek, want die werkt alleen maar frustrerend. Trouwens, voor een preek moeten ze niet bij mij zijn, maar in de kerk. Ik hou mijn praatje kort en vlak voor de wedstrijd. Wat eerder bekend moet zijn bij bepaalde spelers, laat ik wel doorsijpelen tijdens het eerder genoemde samenzijn in de kantine." Dat die aanpak naast een goede trainingsopkomst en arbeid goed werkt, is uit de klassering van Koewacht af te lezen. Dit on danks dat spelers als Dennis Ae- rts en Jacky Lambert door de week absent zijn wegens studie elders en dat Johnny Lensen zich tot het eind van de maand regel matig af moet melden omdat hij de militaire dienstplicht vervult. Zaken die Rudy Rietjens er niet van weerhouden er vanuit te gaan dat zijn Koewacht ook dit seizoen weer een of meerder prijzen in de wacht zal slepen. Vorig jaar was dat met Jacky Lambert als topscorer de Zilve ren Schoen van De Stem en als team de hoogste clubscore. „Dit jaar hoop ik die weer te kunnen pakken. Bij het 50-jarig bestaan van Koewacht volgend jaar zou dat hardstikke leuk zijn." De inmiddels 39-jarige Rudy Rietjens trok heel zijn voetballe ven lang al sporen bij de geel-ro- de brigade uit Koewacht. Na zijn jongensjaren speelde hij elf sei zoenen in de hoofdmacht, werd trainer van het tweede team en bracht deze, in de vijf jaar dat hij deze groep onder zijn hoede had, van de derde klasse afde ling Zeeland naar de reserve eer ste klasse. Graauw werd de vol gende vier jaren zijn thuisbasis en ook hier succes met het win nen van de afdelingsbeker. Intussen is hij voor het derde seizoen bij zijn eigen clubje Koe wacht terug aan de slag. Deze maal met de hoofdmacht. Met succes. Rudy Rietjens is er blij mee en zegt erover: „We doen het tot nu toe niet slecht. We hebben nog geen last van schor singen gehad en zijn van blessu res bespaard gebleven. Een noodzaak, omdat we maar een selectie van beperkte selectie van slechts 13 spelers hebben. Tevens een van de redenen waarom ik het niet pik dat men tegen een arbiter tekeer gaat. Die kaarten kunnen ontlopen worden en het maakt het er voor déi betreffende scheidsrechter ook nog eens leuker op. Dat stukje discipline is een van mijn weinige eisen. Het is voor mij en dus ook voor de spelers een heilig moeten." Foutjes De derde stek die Koewacht nu inneemt had volgens Rietjens zelfs de eerste plaats kunnen zijn. „Tegen Hoofdplaat gaven we 0-3 uit handen, bij Zeeland Sport verloren we knullig met 2-0 en tegen Walcheren verzuim den we legio kansen te verzilve ren en gingen opnieuw met 2-0 ten onder," aldus Rudy Rietjens, dre ondanks die foutjes veel waardering voor zijn jeugdig team heeft. Een groep die door zijn jonge uitstraling ietwat mank gaat aan De succesvolle jeugdploeg van Scheldestroom, die de nationale titel veroverde op de 4x100 meter rugslag. Van links naar rechtsreserve Sabone van Hee, Ellen van de Velde, Evelyn Verplanke, Carolien de Milliano en Martine den Dekker. foto wim kooyman De succesvolle Koewacht-trainer Rudy Rietjens. Van onze handbalmedewerker Terneuzen - Weer geen suc ces voor de teams van GSC in de derde divisie van de lan delijke zaalhandbalcompeti tie. Het derde duel van zowel de mannen als de vrouwen ging in deze prille competitie verloren. ZAALHANDBAL DERDE DIVISIE VROUWEN GSC-EMM 2 5-15 - EMM 2, met in de gelederen Diana Nie mandsverdriet, was een klasse beter. GSC werkte wel hard, maar kon het verschil in kwali teit niet overbruggen door werk lust. Regelmatig scorend liep ti telkandidaat EMM 2 via een al beslissende 3-10-voorsprong bij rust uit naar een ruime en ver diende zege. MANNEN GSC-EMM 15-25 - GSC kon het niet bolwerken tegen titelkandi daat EMM. Vanaf het beginsig- naal bleek EMM kwalitatief meer in huis te hebben. GSC werkte hard, maar moest toch het grootste deel van de wed strijd het initiatief aan EMM laten. Alleen de beginfase ging gelijk op, maar naarmate de wedstrijd vorderde werd EMM sterker. Via een 7-13-voorsprong bij rust liepen de Middelburgers in deze derby uit naar een ver diende zege. foto wim kooyman UITSLAGEN DERDE DIVISIE Vrouwen: Tachos-Olympus 18-8, Heerle-Mountain Stars 12-7, EB- HV-ODI 8-12, GSC-EMM 2 5-15. Mannen: Witte Ster-White De mons 13-21, Were Di-OSV 6-4 (gestaakt), Heerle-Mountain Stars 19-15, GSC-EMM 15-25, Dongen- Tornado 21-20. STANDEN DERDE DIVISIE Vrouwen: ODI 3-6, Tachos 3-5, EMM 2 2-4, Heerle 3-4, Mountain Stars 3-4, EBHV 3-1, Dongen 2-0, Olympus 2-0, GSC 3-0. Mannen: White Demons 3-6, EMM 3-6, Mountain Stars 3-4, Heerle 3-4, Dongen 3-2, Torna- do'70 3-2, Witte Ster 3-2, Were Di 2-1, OSV 2-1, GSC 3-0.

de Stem | 1994 | | pagina 9