Forse kritiek op college Sas Petru Basisschool De Geule moet leerlingen De Meerpaal opnemen Oppositiepartijen vinden dat ze te weinig informatie krijgen Willemstad komt goed weg na aanvaring 549.- Opbrengst bazaar voor restauratie Grote Kerk Geen koperen plaat bij raadzaal Sas POLITIE RAPPORT PLAATSELIJK NIEUWS ZAKEN nieuws SPORT Vrijspraak voor fotograaf in rechtzaak over ontucht Kleinste school Benefietavond Qneen-fans in buurthuis van Hoek ZEELAND Thema-avond over toekomst van de Bevelandse Zak NOVEMBER- AANBIEDING CAMEL-BLAZER en ANTRACIET GRIJZE PANTALON samen Granaat vernietigd Nog geen juridische stappen tegen Bergs producersduo Uitstapje naar ijsballet DE STEM VRIJDAG 11 NOVEMBER 1994 Van onze verslaggever Terneuzen - De katholieke basis school De Geule aan de Merwede- laan in Terneuzen moet zo'n zeven tig leerlingen van openbare basis school De Meerpaal aan de Sloelaan opnemen. Wethouder A. Stahl maakte gisteren tijdens de begro- tingsraad bekend dat de school door het gemeentebestuur is aangewezen de leerlingen op te nemen. „We zijn niet tot overeenstemming kun nen komen. Dat is heel jammer. Van daar dat we zijn overgegaan tot het aanwijzen van deze school." De snelgroeiende school De Meerpaal heeft behoefte aan twee extra lokalen. De Wet op het Basisonderwijs schrijft voor dat er eerst gekeken moet worden naar leegstaande lokalen in andere openbare scholen in de buurt van De Meerpaal. Maar deze scholen zitten vol zodat de gemeente ging kijken naar ruimte in bijzondere basisscholen. De Geule en De Hille zijn de scholen die het dichtst in de buurt staan van De Meerpaal. Wethouder Stahl beroept zich bij het aanwijzen van De Geule op de wettelij ke richtlijnen. „We moesten constateren dat volgens de richtlijnen van het mi nisterie er op De Geule leegstand is voor de opvang van twee groepen. Wij moeten proberen die leegstand op te vullen. En dat hebben we gedaan. Nog maals, het is jammer dat we niet tot overeenstemming zijn gekomen zodat we De Geule hebben aangewezen om de leerlingen van De Meerpaal op te ne men." Directeur J. Luijcks van De Geule wilde gisteren niet op het besluit van de gemeente ingaan. „We hebben met de schoolraad en met de voorzitter van het schoolbestuur afgesproken dat we eerst de ouders inlichten." maaKte gisteren tijdens ae Degro- De snelgroeiende school De Meerpaal het dichtst in de buurt staan van De maals, het is jammer dat we niet tot de Van onze verslaggeefster Sas van Gent - De fracties van CDA, WD en D66 hebben tijdens de algemene beschouwingen over de begroting van 1995 van Sas van Gent forse kritiek geuit op het functioneren van het college van die gemeente. De oppositiepartijen vinden dat ze te weinig informatie krijgen. '„De wijze waarop de gemeente raadsvergaderingen verlopen is triest," zo meldde het CDA. „De manier waarop het college de raad tegemoet treedt, getuigt van weinig respect voor de raad. U ontwijkt de raad, informeert hem onjuist, verkeerd of onvolle dig. Antwoorden van het college zijn vaak kribbig en denigre rend, het niveau beschamend. Er wordt slechts zelden inhoudelijk en zakelijk gediscussieerd. Naar de reden van deze houding van het college kunnen we slechts gissen." Ook D66 en WD beklaagden zich tijdens de algemene be schouwingen over de slechte in- iformatievoorziening en een ge brek aan respect voor de raad. Burgmeester J. van Rest wuifde 'de kritiek echter weg. „Informa tie, informatie, informatie", zuchtte ze. „Die kreet horen we jaar op jaar en steeds verbeteren wij het niveau van de informa tievoorziening. Maar voor het CDA kan het kennelijk nooit voldoende zijn." De CDA-fractie haalde als voor beeld de informatievoorziening over het havenschap aan. „Wij vragen u gewoon naar de stand Willemstad - „Het weer heeft er voor gezorgd dat we geen grote problemen hebben gehad. Gelukkig maar." Burgemeester C. de Ronde van Paraxyleen is giftig en blijft op Willemstad liep gisterochtend bij de Volkeraksluizen opgelucht langs de oever van het Hol- landsch Diep waar een chemica- liëntanker (geladen met 1000 ton paraxyleen) en een zandschip met elkaar in aanvaring kwa men. Bij die botsing raakte de chemi- caliëntanker Laconia bescha digd. Uit twee tanks stroomden enkele duizenden liters paraxy leen weg. Een stof die bij een temperatuur boven 25 graden ontbrandt. Burgemeester C. de Ronde: „Het was dus veel ge vaarlijker geweest als het warm geweest was. Met de regen was er nu geen sprake van een ge vaarlijke situatie en zijn de risi co's beperkt gebleven." Van onze verslaggever Goes - Welke kant moet het de komende vijf jaar op met de Zak van Zuid-Beveland? De Stich ting Behoud de Zak van Zuid- Beveland houdt daarover bin nenkort een thema-avond in Goes. Dat gebeurt donderdag 24 no vember vanaf 19.30 uur in het Agrarisch Opleidingscentrum aan het Stationspark. Aan de orde komen zaken als milieu, landschap, landbouw en ruimte lijke ontwikkelingen. Iedereen is welkom. (ADVERTENTIE) Noordstraat 15 4531 GA Terneuzen water drijven. Daarom legden blusboten olieschermen rond de tanker om verspreiding van de witachtige vloeistof tegen te gaan. De vloeistof stolt als ze met water in aanraking komt. De Rotterdamse reinigingsdienst Roteb stuurde een schip naar het gebied om dat stolsel op te zui gen. De 1535 ton metende tanker La conia (eigendom van het Rotter dams bedrijf Van Ommeren) en het zandschip De Nijverheid (926 ton) kwamen om tien voor negen gisterochtend met elkaar in aanvaring. De politie onder zoekt nog waarom de twee sche pen tegen elkaar botsten. „Er is een vermoeden dat het anker van het zandschip de scheur in de Laconia veroor zaakte," zegt politiewoordvoer der F. Verbeek. „De schipper van de tanker is nog niet ge hoord omdat hij uiteraard alle aandacht richtte op het over pompen van de lading. Dat ging voor. De schipper van het zand schip is inmiddels wel gehoord. Hij mocht daarna weer verder varen." De tanker werd aan stuurboord geraakt. Bij de botsing werden minimaal twee tanks bescha digd. Uit een gat onder de wa terlijn stroomde meteen paraxy leen. Pas toen het gat boven de waterlijn kwam omdat door het overladen van de vloeistof het schip omhoog kwam, stopte het lekken. Oostburg - Tijdens het uitvoeren van graafwerkzaamheden op een perceel aan de Bredestraat te Oostburg is woensdagmiddag een granaat gevonden. Het pro jectiel, 40 x 15 centimeter groot, is door de Explosieven Oprui- mings Dienst (EOD) vernietigd. Van" zaken, naar uw visie op een belangrijk onderwerp in onze gemeente. Maar u ontwijkt de vraag." WD en D66 ergerden zich met name aan de houding van PvdA- (wethouder J. Platschorre. „In formatie over grondverkopen houdt hij liever voor zich", zo zei raadslid M. Weemaes geïrriteerd. De wethouder vond echter dat de raadsleden zelf falen. „De raad moet eens leren vertrouwen te hebben in het college", riep hij geëmotioneerd. Die uitval ontlokte WD'ster M. Sparre- boom weer de snibbige reactie 'dat vertrouwen moet u dan wel zien te wekken'. Burgemeester van Rest ontnam diverse sprekers, en met name de" CDA-woordvoerder R. Brugge- man, keer op keer het woord door zijn microfoon uit te scha kelen. „Hierover discussiëren we niet", zei ze dan. Ze vond het 'tamelijk knullig' dat raadsleden 'achter de gera niums gaan zitten mokken' om dat ze een informatie-achter stand hebben. „Pak de telefoon, bel de gemeentesecretaris en je weet wat je wil weten." Van onze verslaggeefster Terneuzen Al van meters afstand ruik je de vettige geur van oliebollen. Binnen is het gezellig druk. Vrouwen scharrelen tussen tweede handskleren in de hoop nog iets draagbaars te vinden. Kinderen verdringen zich rond het enveloptrekken. Opa en oma keuvelen in de koffie bar. In de Goede Herderkerk aan de Koninginnelaan in Terneuzen wordt voor de zestiende keer een speciale bazaar gehouden. De bazaar duurt drie dagen en gis teren was de eerste dag. De opbrengst is ook dit jaar be stemd voor de restauratie van de Grote Kerk aan de Noordstraat. Voor deze restauratie is meer dan 400.000 gulden nodig. Het onderhoudsfonds van de Grote Kerk is niet toereikend genoeg om deze kosten te dekken. Daar om wordt de verbouwing over meerdere jaren uitgesmeerd. Als aanvulling op het onder houdsfonds vinden er jaarlijks een aantal activiteiten plaats. Eén daarvan is dus de bazaar. Eén van de organisatoren, C. Ollebek, hoopt op een opbrengst van dertigduizend gulden. „Dat is ons richtbedrag, natuurlijk hopen we op meer. Als je de opkomst van vandaag ziet, reken i ik daar wel op." Om de bazaar mogelijk te ma ken, zijn er veel vrijwilligers nodig. Ollebek: „Steeds meer mensen helpen mee om van deze drie dagen een waar festijn te maken. Ook over de Terneuzense middenstand hebben we niks te klagen. Bijna alle prijzen van het rad van fortuin en de grote lote rij komen van winkeliers en be drijven. De winkeliers hebben zelfs nog een bedrag van twee duizend gulden geschonken. Dat is toch prachtig! Naast de genoemde activiteiten is er verder nog een rommel- en boekenmarkt, een schietkraam De oliebollen gingen grif van de hand tijdens de bazaar in de Goede Kerk. FOTO WIM KOOYMAN en een Amerikaanse loterij. Be langstellenden kunnen vandaag en morgen nog in de Goede Her derkerk terecht van 14.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 Van onze verslaggever Maastricht/Bergen op Zoom - Directeur Jef Swaen van het gelijknamige detectivebureau uit Maastricht wil voor lopig nog geen juridische stappen ondernemen tegen het Bergs producersduo Mark en Mirella van den Heuvel. Bij het detectivebureau heeft zich een aantal artiesten gemeld dat zich bedrogen voelt door het zingend echtpaar uit Bergen op Zoom. Ze beschuldigen het echtpaar van oplichtingspraktijken en willen hun geld terug. Sommige artiesten betaalden 18.000 gulden. Swaen probeerde te bemiddelen in de zaak, maar kwam niet veel verder omdat Mark en Mirella van den Heuvel niet mee willen werken. Zij beweren dat ze niets mogen zeggen van hun advocaat mr. R.A. Oliemans uit Bergen op Zoom. „Die advocaat zegt weer dat Mark en Mirella hun mond niet open willen doen," zegt Jef Swaen. „Dat maakt het er niet gemakkelijker op." Mr. R.A. Oliemans zelf was gisteren niet voor commentaar bereik baar. De beginnende artiesten die met het duo uit Bergen op Zoom in zee gingen, werkten zonder contracten. Swaen: „Dat maakt de zaak er niet gemakkelijker op. Er is niets. Inmiddels is er echter een aantal mensen gevonden dat het een en ander wil bevesti gen. Wellicht kunnen we langs die weg wat bereiken." Swaen zegt nog enkele weken te willen wachten met een eventueel juridisch onderzoek. „Ik wil ze de tijd geven om te reageren. Het is niet alleen in het belang van mijn cliënten, maar ook in hun belang. Als ze over een paar weken niets van zich hebben laten horen, zullen we juridische stappen ondernemen." Van onze verslaggever Nieuw-Vossemeer - Fotograaf P. Kooien uit Nieuw-Vosse- meer is definitief verlost van de slepende rechtzaak tegen hem wegens vermeende ontucht. Van onze verslaggeefster Sas van Gent - J. Smit van de D66-fractie van Sas van Gent zag het helemaal zitten: een glimmende koperen plaat bij de ingang van de raadzaal, met daarop een inspirerende, haast stichtelijke tekst over wederzijds respect tussen college en raad. 'Een evenwichting, constructief en consistent beleid is slechts te verwezenlijken op basis van we derzijds respect bij allen die er aan meewerken, waarbij goede informatie-uitwisseling een be langrijke rol speelt om het ver trouwen in elkaar en de toe komst van Sas van Gent te be houden'. Dat moest op de koperen plaat van Smit komen te staan. „Ieder die zich er niet in spiegelt, kan de plaat poetsen," voegde hij ironisch toe en diende er vervol gens zelfs een motie over in. Die werd weliswaar gesteund door WD en CDA, maar haalde het toch niet. De coalitiepartijen Ge meentebelangen Groot Sas, Pv dA en partijloos wethouder R. de Mul, namen de ingeving van Smit niet serieus en stemden tegen. Datzelfde lot was zes andere moties beschoren. De coalitie sloot bij elk onderwerp de gele deren zodat de uitslag vrijwel steeds 'zeven stemmen tegen en zes voor' was. Officier van justitie H. Mos heeft gisteren bekend gemaakt dat hij afziet van hoger beroep tegen de vrijspraak van Kooien. Dat von nis werd eind oktober uitgespro ken door de rechtbank in Mid delburg. Kooien geeft toch nog een kat richting openbare aan klager, die hem langer dan de beloofde week in onzekerheid hield. „Hij heeft me door die belofte gewoon blijgemaakt met een dooie mus maar dat had ik ei genlijk wel verwacht. Ik vind het trouwens vreemd dat ik dit nu via de pers moet horen." Mr. H. Mos wil niet vertellen waarom hij geen hoger-beroeps- zaak aanspant. „Ik ga niet in op de redenen van mijn beslissing," zegt hij. „Het enige dat ik kan zeggen is dat ik afzie van hoger beroep. De vrijspraak van me neer Kooien is nu dus defini tief." Kooien werd tweeëneenhalf jaar geleden ervan beschuldigd een groep scholieren van een basis school te hebben betast tijdens een 'doedag' in zijn donkere ka mer. Daarvan werd hij twee we ken geleden vrijgesproken door de rechtbank in Middelburg. On zeker was toen nog of de officier van justitie dat vonnis wilde aanvechten bij het gerechtshof. De fotograaf heeft aanzienlijke financiële schade geleden door de slepende rechtzaak. Ook de psychische schade is groot. In een dankwoord aan familie en vrienden in de Thoolse Courant van gisteren beschrijft de foto graaf de periode als een lange en bittere reis door een tunnel. Hij is vastbesloten om justitie verantwoordelijk te stellen voor de misgelopen inkomsten. Hoe hij dat samen met zijn advocaat mr. P. Doedens gaat aanpakken, kan hij nog niet vertellen. „Mor gen overleggen we over wat we kunnen doen," zegt hij. „Het is in ieder geval zeker dat ik een schadeclaim ga indienen." De verdediger van de fotograaf was gisteren niet telefonisch be reikbaar. Van onze correspondent Oostburg - De Stichting Podium West organiseert op zondag 26 februari 1995 een busreis naar het 'Sint Petersburg ballet on ice' in het sportpaleis in Antwer pen. Het betreft een matineevoorstel ling. De bus vertrekt daarom al om 12.30 uur vanaf het cultureel centrum Den Hoekzak in Oost burg. De prijs, inclusief bus en toegang, bedraagt 60 gulden. Re serveren kan dagelijks tijdens kantooruren via het gemeente huis van Oostburg. Stichting Podium West heeft verder nog enkele kaarten be schikbaar voor een concert van Berdien Stenberg op 23 decem ber en de kinderkerstshow van 'Samson en Gert' op 27 decem ber (inclusief bezoek dierentuin Antwerpen). Ook het Silvester concert met Marco Bakker en Katrien Gallez op 10 januari is nog niet uitverkocht. Kop-staart in Axel 1 Axel - Bij een kop-staart-bot- sing op de Langeweg te Axel zijn gistermorgen drie auto's licht beschadigd. Een 41-jarige automobiliste uit Axel bemerkte te laat dat een tweetal auto's stil stond voor de verkeerslichten en botste tegen het achterste voertuig aan. Daardoor schoof dit voer tuig tegen de andere stilstaan de auto. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. Motor van boot gestolen Bruinisse - Een 27-jarige vrouw uit Bergen op Zoom deed bij de politie aangifte van diefstal van een buiten boordmotor van een zeilboot. Het vaartuig lag tussen 2 en 8 november afgemeerd in de jachthaven van Bruinisse. De waarde van de motor bedraagt 4300 gulden. Spullen uit kleedkamer Hulst - Woensdagavond zijn uit een kleedkamer van een sporthal aan de Sportlaan te Hulst persoonlijke bescheiden gestolen van een 24-jarige in woner uit het Belgische Blan- kenberge. Die waren opgebor gen in een sporttas. De gedu peerde deed hiervan aangifte bij de politie in Hulst. Computer en geld weg Terneuzen - Gisternacht is in gebroken in een winkel aan de Noordstraat in Terneuzen, De 52-jarige eigenaar mist een aanzienlijk geldbedrag. In die nacht werd ook ingebroken in een bedrijf aan de Schutters- hofweg in Terneuzen. Daaruit werd een computer ont vreemd. Verkoper van gestolen goed aangehouden Terneuzen - De politie in Ter-1 neuzen heeft gistermiddag een I 23-jarige man uit die plaats] aangehouden en ingesloten. De man trachtte in het Pas-1 tersbos in zijn woonplaats een blouse te verkopen waaraan nog de diefstalbeveiliging was bevestigd. Aan het licht kwam dat het kledingstuk met een waarde van 49,50 was ont vreemd uit een winkel aan de Noordstraat in Terneuzen. Hond dood door gif Terneuzen - Een 57-jarige in- I woner uit Terneuzen deed gis- teren bij de politie in zijn woonplaats aangifte van ver giftiging van zijn hond. Het dier werd regelmatig uitgela ten in de omgeving van Gre- nulaan in Terneuzen. Aan welk soort vergif het dier is gestorven is niet bekend. Inbrekers garage gepakt Vlissingen - De politie op Walcheren heeft gisternacht twee mannen (18 en 20 jaar) aangehouden bij een parkeer garage aan het Scheldeplein. Het tweetal had daarin inge broken. De geldsloten aan twee openbare toiletten waren verbroken en daaruit waren enkele honderden guldens ontvreemd. Ook een tweetal betaalautomaten moest het ontgelden, evenals een betaal automaat aan het Spuikom. De mannen zijn in verzekerde bewaring gesteld. Namens het gemeentebestuur van Vlissin gen is gisteren bij de politie op Walcheren aangifte gedaan. De totale schade bedraagt on geveer tienduizend gulden. pESTEM Van onze verslaggever Schoondijke - De rooms-katho: Schoondijke gaat als zelfstar bestuur heeft er alle vertrouwe komende jaren boven het ve leerlingen blijft. Biervliet CONCERT - De koninklijke muziekvereniging en drum band Willem Beukelszoon houdt zondag 13 november een koffieconcert om 11.00 uur in café Tobbetje. PLATTELANDFSVROUWEN - De vrouwen van de Neder landse Bond voor Plattelands vrouwen komen donderdag 17 november bijeen in het kerk centrum te Hoek om 19.45 uur. Slager Tresonie geeft uit leg over zijn beroep. Verder vertelt hij over de verschillen de soorten vlees en waar men op moet letten als men vlees koopt. Hij geeft ook recepten en er is gelegenheid om ver schillende vleessoorten te proeven. AGRARISCHE COMMISSIE - De Agrarishe Commissie houdt een themabijeenkomst met als titel: Gewasbescher ming en milieu, een kwestie van willen'. Behandeld wordt onder andere wat bestrij dingsmiddelen doen in het mi lieu. De avond wordt vrijdag 16 november gehouden in De Stenge te Heinkenszand en begint om 19.30 uur. STUDIEMIDDAG - In De Vroone te Kapelle wordt vrij dag 25 november een studie middag gehouden van 13.30 tot 16.30 uur. Het thema is: Gezond eten van Zeeuwse bo dem. Dit is een volgende stap in het gesprek tussen consu menten en producenten van landbouwprodukten. Het uit gangspunt is dat men elkaar moet herkennen in de dingen die echt van belang zijn in het leven. CURSUS - In januari-februari wordt een cursus pech onder weg gegeven. Het ziin vier lesavonden in een garage. Man kan zich hiervoor opgeven bij Elly Moerman. CONTACTORGAAN - Het contactorgaan Biervliet houdt ■maandag 14 november de. jaarlijkse openbare vergade ring. Op de agenda staat onder ander een bestuursverkiezing. Na de pauze houdt de heer Mouton van het waterschap 't Vrije van Sluis een inleiding over het reilen en zeilen van het waterschap. De vergade ring is in de kleine zaal van het dorpshuis en begint om 19.30 uur. Sas van Gent OUD PAPIER - Leden van harmonie De Vereenigde Vrienden halen morgen vanaf 9.00 uur weer oud papier op. 't Stremijn, een nieuw eetcafé in Sas van Gent Sas van Gent - Anderhalf jaar geleden liep Sassenaar Paul Boon al met de plannen rond een eigen eetcafé te beginnen. In een zaak in Rotterdam zag hij een interieur dat precies aan zijn wensen voldeed. De plannen bleven in de koel kast, want in zijn zaak de Watergeus had hij niet de mo gelijkheden om deze uit te voeren. Totdat een winkel pand naast de Watergeus vrij kwam. Paul kocht het pand en de afgelopen maanden werd me nig uurtje gestoken in de ver bouwing. Er werd een com pleet nieuw keukeninventaris geïnstalleerd door Lijnzee Trading en net voor de Sasse kermis volgde letterlijk en fi guurlijk de doorbraak. In de muur tussen de Watergeus en de nieuwe zaak werd een doorgang gemaakt. Voor de inrichting werd etaleur Bart Neyt in de arm genomen, die met vaardige hand het koele, voormalige winkelinterieur een gezellige aanblik gaf. Daarnaast stak ook Pa Boon vele uren in de verbouwing. Afgelopen dinsdag vond de opening plaats van 't Stre mijn. Een naam die vrij- snel naar boven kwam, aangezien het plafond van de Watergeus vol hing met vergieten. Bij Paul Boon, die als kok ge werkt heeft in onder meer Zo- merlust in Axel, de Eenhoorn in Oostburg en De la Bourse in Sas van Gent, kan men terecht voor eenvoudige lunchgerech ten tot diners. Alles low bud get, want het duurste op de kaart kost dertig piek. Op kor te termijn zullen ook vegetari sche gerechten op de kaart verschijnen. Met de twee andere, en grotere, basisschollen in het dorp is ge sproken over fusie. Vorige maand bleek dat die besprekin gen op niets zijn uitgelopen en kwam, met name voor de Petrus- school de vraag aan de orde of de school in de toekomst kan blijven voortbestaan. Die vraag wordt door de stich ting r.-k. Centraal Schoolbe stuur in de Gemeente Oostburg met 'ja' beantwoord. De school telt nu 24 leerlingen en het be stuur verwacht een lichte groei. Deze week zijn de ouders van het besluit van het schoolbestuur op de hoogte gebracht. Twee full-time en een part-time leraar geven les op de school. Hoek - Liefhebbers van de popgroep Queen kunnen vrijdag 25 november hun hart ophalen in het buurthuis van Hoek. Ten gunste van het Aids-fonds wordt dan een benefiet-avond gehouden. Naast muziek en videobeelden van Queen is er een optreden van Bressiaanse groep Crash Boogie, die Zeeuws-Vlaamse blues-rock ten gehore zal brengen. De opbrengst van de avond is voor het Aids-fonds omdat de zanger van Queen, Freddie Mercury, op 24 november 1991 aan deze ziekte is overleden. De benefietavond begint om 20.30 uur en kaarten kosten een rijksdaalder. BeVoBo Terneuzen Temeuzen - Het Antilliaanse i team van Aster, aangevuld i 'met Peter van Walraven en Jan Willem van Boom stevent weer eens rechtstreeks af op een kampioenschap in de Ter neuzense bedrijfsvolleybal- competitie. Onderaan begon nen in de derde klasse B heeft het zich in korte tijd naar de tpo van de BeVoBo gespeeld. Als koploper in de tweede klasse staat het team nu al tien punten los op de nummer twee, Deltan 1. Aster zette met 3-0 tegenstan der Vervaet opzij (15-2,15-11, 15-12), terwijl concurrent Del tan 1 een punt inleverde tegen het onderaan staande Dow 2: 2-1 (15-6,15-10, 8-14). OVERIGE UITSLAGEN Eerste klasse A: CIS-De Pooter 3-0 (15-3, 15-6, 15-5), Stuntmarkt-A&A 1 3-0 (15-0, 15-7, 15-10). Eerste klasse B: Foaks 2-V&V 3-0 (15-3, 15-13, 13-9), ING-Neelemans 3-0 (15-9,15-120, 15-8). Tweede klasse A: Beldo-De Hoop 3-0 (15-8, 15-3, 13-7). Tweede klasse B: Dees 2-Deltan 2 3-0 (15-12, 15-3, 15-7), Gemeente 1-Rabo 1-2 (12-15, 91-5, 11-6), V&SH-PSV 2 0-3 (13-15, 4-15, 6-10). Derde klasse A: Dow 3-Foaks 3 0-3 (14-16, 11-15, 6-8), Voorwaarts-Ha- venschap 1-2 (15-17, 15-4, 3-6), Phi- lips-Foaks 4 2-1 (15-5,13-15,15-8). Derde klasse B: WM-Wabeko 1-2 (15-7, 12-15, 81-5), VC Schelde-Ge- meente 2 1-2 (10-15, 13-15, 14-6), URS-B&S 0-3 (8-15, 4-15, 7-15). STANDEN Eerste klasse A: Dees 1 7-21, Foaks 1 7-18, CIS 8-17, Stuntmarkt 7-11, Dow 1 7-6, A&A 8-2, De Pooter 8-2. Eerste klasse B: ING 8-18, VC Nota- bene 7-15, Foaks 2 81-3, V&V 8-13, Neelemans 7-11, Echo/Audio 7-6, Scheldesport 7-2. Tweede klasse A: Aster 8-22, Deltan 1 7-12, Beldo 8-12, PSV 1 7-10, De Hoop 8-9, Vervaet 8-8, Dow 2 8-8. Tweede klasse B: NHI 7-19, Rabo 8-17, Dees 2 8-14, Gemeente 1 8-13, PSV 2 8-12, Deltan 2 8-6, V&SH 7-1. Derde klasse A: A&A 2 7-18, Voor waarts 8-13, Havenschap 7-12, Foaks 4 7-11, Philips 8-10, Foaks 3 7-8, Dow 3 8-5. Derde klasse B: Tevore 7-21, Ge meente 2 8-14, Wabeko 7-13, VC Schelde 7-12, B&S 8-12, WM 8-5, URS 7-4. Poolbiljart kanaalzone Axel - Zowel in de eerste als tweede divisdie van de 'Pool biljartcompetitie Kanaalzone' duurt de strijd aan de kop van de ranglijst onverminderd ver der. In de eerste divisie verdrong PPP's leider De Tukkker van de eerste plaats. In een ener verend duel, dat tot in de late uurtjes duurde, won PPP's met 2-4. Ambassadeur profi teerde eveneens van die mis stap van De Tukker. Door het duel tegen het moeizaam op gang komende De Gravin met 1-5 te winnen nestelde Am bassadeur zich op de gedeelde eerste plaats. UITSLAGEN Eerste divisie: De Tukker-PPP s 2-4, De Roskam-Dream Team 2-4, De Gravin-Ambassadeur 1-5. Tweede divisie: De Kombuis-'s- Zondags Vermaak 4-2, 't Zand-De Jeansbar 2-4, De Stooters-Les Amies (uitgesteld naar 24 novem ber). STANDEN Eerste divisie: 1. PPP's 4 wedstrij den gespeeld 8 punten, 2. Ambassa deur 4-8, 3. De Tukker 4-6, Dream Team 4-5, De Roskam 4-4, 6. De Gravin 4-1. Tweede divisie: De Jeansbar 4-9, 2. De Kombuis 4-9, 3. 's-Zondags Ver maak 4-6 (13 spelpunten), 4. Les Amies 3-6 (11 spelpunten), 5. 't Zand 3-3, 6. De Stooters 3-0. Tennisschool Hulst Hulst - In het wedstrijdcircuit van de tennisschool Hulst laat in de hoogste poule Etiënne Nachtegael tot dusverre een prima indruk achter. Het tref fen tegen de als eerste ge plaatste Pieter de Klerk biedt hiervoor een goede afspiege ling. Na een spannende partij rolde uiteindelijk een punten- deling uit de bus: 5-5. In de sterkste poule bij de dames

de Stem | 1994 | | pagina 12