Arbeidsethos college gelaakt OOP 'Na koken is het goed 9 elegenheid 'A Sommige portefeuillehouders Hulst maar drie of vier uur per dag aanwezig Rampenoefening Axel en Sluis DER HOOFT IE )E stem POLITIE RAPPORT DAG KLAPPER PLAATSELIJK NIEUWS UITSLAGEN Schatje Opa en Oma Weesepoel mrg. Tandartsvergoeding uit het ziekenfonds? Wij vullen de gaatjes! Ier 1994 ZEELAND >r particulieren voor alles, het is reuze fijn. szorger gefeliciteerd. ENISONDERNEMING Axelaar beboet voor inbraken Kleindierenshow EDITIE ZEELAND Stichting Welzijn voor Ouderen organiseert kookcursussen voor mannen Onderlinge Zorg verzekeringen UW VERTROUWDE ZORGVERZEKERAAR Rietvliet kookt al vijf jaar voor ouderen Hulst VRIJDAG 4 NOVEMBER 1994 1 Ikwens, bedankje, jubileum, ptie, huwelijk, verloving, l'inning, prestatie, examen, Abraham, enz. hm per kolom 1.09 incl. BTW, Jote regel verplicht. Foto of ding, formaat 35 x 40 mm hel. BTW. Overige tarieven op [raag. Foto's worden niet geretourneerd. 16-236882 of geef uw tekst I vóór plaatsing af bij één van Entoren. Schriftelijke opgaven rtsluitend geaccepteerd indien I adres bekend zijn, ook indien J betaling bijgevoegd is. ■den ons het recht voor teksten jgaaf van redenen te weigeren. |e uitgever klachten bereiken opgegeven tekst behoudt de |ch het recht voor om de naam drachtgever bekend te maken. jaar naast deze fijne mensen, I hadden we ons niet kunnen wensen ■vakanties en het gewoon "er zijn" Nummer 29. h-Dobbelaar in Vogelwaarde, Neeltjev Ijtten-Leur. Mario Green in Breda. rj aardag. imanja, H.G. met je verjaardag. Ik hou van jou, Patricia l,n onze verslaggever juist - Het dissidente juister raadslid F. de Jries, voorheen Groot [gulst nu op persoonlijke titel in de raad, laakt het •beidsethos van burge meester en wethouders. Hoewel ze alle vier in full-time itrband werken, en hun handen jeer dan vol aan het besturen nu de stad moeten hebben, con- itateert De Vries dat enkele be- ituurders wel wat meer inzet mogen vertonen. „Er zijn portefeuillehouders bij die maar drie tot vier uur op het stadhuis aanwezig zijn," zegt De Vries in een toelichting op zijn algemene beschouwingen waarm hij zijn bedenkingen uit over de feitelijke tijdsbesteding van de Hulster gezagsdragers. De Vries somt in zijn beschou wingen de pakketten van de por tefeuillehouders op. Die verde ling wekt de indruk dat burge meester Kessen het meest om handen heeft en wethouder B. Picavet (alleen Sociale Zaken, sportzaken en zwembaden) het minst. Maar De Vries erkent zelf dat daar niet zo gek veel uit op te maken is. „De lengte van deze opsomming vertelt uiteraard nog niet over de inhoud van de on derscheiden portefeuilles. Er zijn portefeuilles met een grote eigen gemeentelijke beleidsruimte, zo als openbare werken, ruimtelijk ordening, welzijn, sociale ver nieuwing, financiën." Er zijn volgens de Vries ook portefeuil les waar de bandbreedte voor eigen invulling gering is 'waarbij in hoofdzaak slechts sprake is van ambtelijke uitvoering'. „Met andere woorden daar valt rela tief weinig in te besturen." De Vries gooit het daarom op de aanwezigheid van de bestuur ders op het stadhuis. „De mate waarin een portefeuillehouder in de bestuursvleugel van het stadskantoor aanwezig is zal een afspiegeling zijn van de zwaarte van de toebedeelde portefeuil les," schrijft hij. Hij weigerde gisteren desgevraagd naam kaartjes aan zijn beweringen te plakken. Wethouder B. Picavet, door De Vries indirect in het verdachten- bank gezet, noemde de insinua ties gisteren te gek voor woor den, „Als we praten over de aanwezigheid op het stadhuis dan sta ik aan de top. Ik ben hier iedere dag, ik zit hier ook wel eens 's avonds. Ik ben hier vaker dan mijn collega's omdat de por tefeuilles eenmaal zo ingedeeld zijn. Bij mij zijn de vergaderin gen niet zo dik gezaaid als bij de anderen." Picavet vindt dat De Vries hem bij de opsomming van het aantal taken tekort doet. Zijn lijst is minstens zo lang als die van de burgemeester en hij vult die aan met: tweede loco-burgemeester, Regionaal Bestuur Arbeidsvoor ziening, de Wet voor Gehandi capten, Vluchtelingenwerk, Jeugd Werkgarantie, banenpool, minima-beleid. Burgemeester Kessen ligt niet wakker van De Vries. Kessen vindt dat er hard gewerkt wordt. Hij is zelf vaak weg maar al die nevenfuncties zijn in het belang van de stad, zei hij gisteren in een reactie. Oefening baart kunst en een gewaarschuwd mens telt voor twee. Zomaar twee Nederland se gezegdes die van toepassing zijn op twee rampenoefeningen die gisteravond in Axel en in Sluis werden gehouden. In Axel (foto) namen de plaat selijke brandweer en het Rode Kruis aan de oefening deel. Het ging om een calamiteit in het wooncomplex voor oude ren 't Kasteeltje. In verband daarmee moesten bewoners worden geëvacueerd naar het bejaardencentrum De Vurs- sche. In Sluis ging het om een ern stig verkeersongeval, waarmee EHBO-leden die gisteravond nietsvermoedend op herha- lingsles verschenen, plotseling werden geconfronteerd. Een aantal zwaargewonden, en een dodelijk slachtoffer. Een aan tal mensen moest door de brandweer uit hun benarde po sities worden bevrijd. Aan deze oefening werkten verder ook mee de politie, de alarmcentra le en een arts. foto's camile schelstraete mm ie ra! jaar. Wij een hele ichael, Kimberly Goedemorgen H.G. met jullie 40-jarig jubileum. Wendy, Linsey Fenna en Fabienne. 3runusstraat 25 's-Gravenpolder 01103-1517 b.g.g. 1327 stverlening. Overal te ontbieden. rg en nacht bereikbaar. EN BOEKWAARDE De prijsverschillen met de werkelijke waarde van grote en kleine afmetingen lopen op tot maar liefst duizenden guldens. Gezien het unieke karakter van deze verkoop en de te verwachten grote drukte raden wij u aan snel te komen. Van onze verslaggever Terneuzen - Twee keer in een week tijd werd in maart van dit lar ingebroken in de kantine tan voetbalvereniging Axel. De eerste keer werd onder meer een krat frisdrank meegenomen, vijf dagen later een radio-cassettere- corder en opnieuw een aantal kratten frisdrank. D. de B. uit Axel was er beide keren bij geweest. Met enkele indere jongens en de tweede keer ook nog een meisje op de litkijk. Zijn verklaring bij de politie leverde een somber ver- laai op. 'Ik heb een rotleven', zei lij dan ook, toen de politierech ter in Terneuzen daar gisteren naar vroeg. Om even later te iellen dat het heel goed met iem ging, vooral nu hij een vaste laan heeft. Uiteraard moest hij Voor zijn aandeel in de inbraken loeten en conform de eis werd lij veroordeeld tot het betalen tan zeshonderd gulden. Axel - Kleindierenvereniging Ter Verbetering in Axel houdt dit weekend een klein- üerenshow in het Gregorius- tentrum aan de Walstraat. le tentoonstelling, met 300 ko- ijnen, cavia's en sierduiven in e meest uiteenlopende soorten, 'ordt vanavond, vrijdag, om ,19.30 uur geopend door burge meester W. de Graaf. Het pu- pliek mag om 20.00 uur naar "toen. ledactie terneuzen: Zuidlandstraat 32, 01150-18924, fax 01150- 654. lacteuren: Peter Oggel (editie- Ipef), Frank van Cooten, Frank Ij, Theo Giele, Rein van der Jelm, Florence Imandt, Ton bomen (sport), Harold de Puys- seleijr. Soes: Klokstraat 1tel. 01100- '8030, fax 01100-21928. redacteur: Cees Maas (provin- Jeverslaggever). luist: Steenstraat 14, tel. 01140- 0751, fax 01140-19698. 'edacteur: Eugène Verstraeten 'lv. editiechef). dvertentieverkoop Terneuzen: Zuidlandstraat 32, 01150-17920. vertegenwoordigers: BPartin Boeije, Hans Dimmers, [tuist: Steenstraat 14, tel. 01140- 83751 j'ertegenwoordigers: ifddy van den Brande, «arian Verstraeten. Verkoopleider: Harry Muurmans, Tt- 076-236454. telefoonnummers en openings- 'Iden van overige afdelingen op «gina A2. 17-10-94 Van onze correspondente Hulst - De heerlijkste geu ren komen je tegemoet. In de geïmproviseerde keuken staan enkele heren, gewa pend met pollepel en voor snijmes te glunderen. Het is de laatste les van de kook cursus voor heren en de gas ten krijgen een feestmaaltijd voorgeschoteld. „Als je enkele uurtjes in de weer bent geweest met het aan schaffen van de ingrediënten, de tafelschikking en het klaar zetten van borden en bestek en het kokkerellen achter het for nuis, dan is het goed tafelen," krijgt een nieuwsgierige gast te horen. „Schuif maar aan, we zullen eens laten proeven wat we kunnen." Veertien mannen in de gemid delde leeftijd van zestig jaar, die zichzelf trots de keukenbri gade noemden, zijn weken lang door kok Jos Verschuren, die normaal in de keuken van de Blaauwe Hoeve werkt, ingewijd in de keukengeheimen. De Stichting Welzijn voor Ouderen organiseert deze kookcursussen voor mannen. „Het gezelligheidsaspect komt erbij, maar de cursus blijkt te voldoen aan een noodzaak. Er zijn heel wat mannen die willen leren koken. Het vaste rollen patroon van vroeger: de man verdient de kost en de vrouw verzorgt de kinderen en de da gelijkse hap, bestaat niet meer. Heel wat mannen zien het als een tekortkoming als ze geen maaltijd kunnen verzorgen," De kokende mannen hadden gisteren de echtgenotes op bezoek om te beoordelen of de cursus was aangeslagen. foto camile schelstraete vertelt coördinator Nellie Rijk van SWO. C. IJsebaert legt een keurig uit getekende tafelschikking klaar en zet bij elk couvert het menu. „Als je als man alleen bent, of de vrouw is ziek, is het toch gemakkelijk als je kunt koken. Ik vind dat je dat tegenwoordig als man gewoon moet kunnen. Och, de vrouwen geven soms nog al hoog op van het koken, maar eerlijk gezegd valt dat nogal mee. Je moet er gewoon de tijd voor nemen." De veertien mannen volgden tien basislessen en daarna nog vijf specialisatie-kooklessen. „Als je ziet hoeveel tijd en moeite erin gaat zitten, voel je toch een stukje respect voor de mensen die dat elke dag doen. En vooral voor hen die met weinig spullen, veel en vooral gevarieerde maaltijden op tafel toveren." De groep is het er over eens. Voor het bereiden van een maaltijd moet je tijd nemen, een goed recept hebben en een gezonde dosis zelfvertrouwen. „En dan gewoon aan de slag gaan, hé. Leren van de fouten en af en toe eens improviseren." De meesten vinden het fijn om eens iets voor een ander klaar te maken. De eenlingen zijn het eten buitenhuis beu en kunnen na de lessen voor het eigen potje eten zorgen. „En meer dan dat, nu durf ik ook vrien den en familie uit te nodigen. De sfeer tijdens de cursus was geweldig en misschien nodigen we als groep elkaar wel eens af en toe uit. Samen eten is be langrijk," vertelt een van de koks. Woensdagavond mochten gas ten aanschuiven voor het menu dat met zorg was samengesteld en bereid. Bij elk bord stonden drie glazen voor de aangepaste wijnen. Na de Parmaham met meloen volgde een heldere soep met Julienne van groentjes en daarna een zalmforel op een bedje van prei met zelfgemaak te Hollandaisesaus. „Wat dacht je, wij halen niks uit een flesje, wij maken alles zelf." Als hoofdgerecht serveerden de mannen een biefstuk van de haas met Stroganoffsaus en ge- braiseerde boontjes en een van hen vertelde haarfijn dat de groente dus bestond uit breek- boontjes die na niet helemaal gaar gekookt te zijn, zacht ge bakken waren in goede boter en een uitje. De Chocolademousse met slagroom en de koffie na was voor sommigen bijna teveel van-het goede. „Heerlijk, zo'n diner. Ik neem mijn pet af .voor deze kookster ren, van mij mogen ze vaker achter het fornuis," zuchtte een van de aanwezige dames vol daan. In Hulst is de kookcursus voor mannen afgesloten. Binnenkort begint de SWO wel eenzelfde cursus in Graauw. Belangstel lenden kunnen zich opgeven bij het SWO Hulst (01140-15513) of KBO Graauw (01143-5371). Een cursus voor de kookgrage mannen die nu nog in het bezit zijn van twee linkse handen in de gemeente Hontenisse is in de maak. Zij die zeker willen zijn van een plaats moeten zich mel den bij het SWO Hontenisse (01148-3009). De gasten in Hulst waren vol lof. Niets ontbrak... het eten was overheerlijk, de wijn viel lekker en het sfeerrijke bloeme tje op tafel ontbrak niet. (ADVERTENTIE) De overheid wil besparen op de collectieve lasten. Dat bete kent dat u per 1 januari 1995 zelf uw portemonnee moet trekken voor een groot aantal behandelingen bij de tandarts. Het pakket voor de jeugd blijft grotendeels bestaan. Wij proberen de financiële gevolgen voor u zo beperkt mogelijk te houden. Oostkant 2 4531 HA Terneuzen Daarvoor plegen wij overleg met tandartsen. Wij stellen een tandarts verzekering samen tegen een relatief lage premie. Als de overheid dus met definitieve plannen komt hebben wij ons antwoord klaar. Wij vertellen u direct wat voor u de gevolgen en de oplossingen zijn. Van onze correspondente Hulst - Leerlingen van de examenklas van de scholengemeenschap de Rietvliet in Hulst koken al vijf jaar lang wekelijks een maaltijd voor ouderen. Deze week werd het jubileum gevierd met een feestelijke, extra goedkope, maaltijd. De samenwerking tussen de Rietvliet en de Stichting Welzijn voor 'Ouderen (SWO) is al ouder dan vijf jaar, maar de restaurantfunctie vierde het eerste jubileum. Tijdens het schooljaar maken elke woensdag de leerlingen een maaltijd klaar voor gasten die zich via het SWO hebben aangemeld. Het diner wordt ook elke keer keurig geserveerd en de maaltijden hebben een duidelijk sociale functie. „Ik krijg elke dag mijn maaltijden via Tafeltje Dekje, maar op de woensdagen trek ik mijn beste kleren aan en kom ik hierheen. Ik maak gebruik van het ouderenvervoer en ik kan hier eens heerlijk bijkletsen," vertelt een van de 18 'vaste' gasten. De 27 eindejaars leerlingen serveerden gratis aperitief en drankjes en de maaltijd die normaal ƒ6,50 kost werd aan de 25 gasten tegen een feestelijk prijsje aangeboden. Het menu meldde: selderiesoep, var kensschnitzel, aardappelpuree en Chinese kool salade en koffie met appelcake na. De groep gasten bestaat uit alleenstaande vrouwen en enkele mannen tussen 60 en 93 jaar. Tijdens de maaltijd worden de laatste nieuwtjes uitgewisseld en als er een van de gasten ziek is, volgt er vaak een bezoekje. Mevrouw Van Driessche bood als oudste de leerlingen enkele presentjes aan. De kooksterren waren erg ingenomen met de doosjes bonbons. Verboden wapens Schoondijke - De politie in West-Zeeuws-Vlaanderen heeft gistermiddag bij een ver keerscontrole op de Lange Heerenweg te Schoondijke twee zogenaamde vlindermes sen in beslag genomen. De verboden wapens werden ge vonden in een Franse perso nenauto, waarin twee jonge mannen uit Bondues en Croix zaten, die elk in het bezit waren van een vlindermes. Ze kregen een schikking aange boden tot het betalen van 320 gulden boete. Na betaling hiervan mochten ze hun weg weer vervolgen. Botsing Terneuzen - Bij een botsing op de kruising Hoekseweg/Her- bert Dowweg werden woens dagmiddag twee personen auto's aan de voorzijde ver nield. De bestuurders kwamen met de schrik vrij. Het ongeval gebeurde doordat een 28-jarige automobilist uit Cheadle (Eng) geen voorrang verleende aan een 52-jarige man uit Terneuzen. Kraak Terneuzen - Gistermorgen omstreeks vier uur werd een etalageruit vernield van een kledingzaak aan de Kersstraat te Terneuzen. Uit de winkel worden een aantal kleding stukken, voornamelijk spij kerbroeken en overhemden vermist. Op heterdaad betrapt Terneuzen - Een 29-jarige in woner uit Terneuzen werd woensdag kort na midder nacht op heterdaad betrapt bij een poging tot een inbraak in een benzinestation aan de Guido Gezellestraat in zijn woonplaats. De man had al een ruit ingeslagen waardoor het alarm in werking was ge treden. Een getuige hield de verdachte even op, waardoor hij kon worden overgedragen aan de inmiddels ter plaatse verschenen politie. THEATER MIDDELBURG Het Groot Niet Vermijden Dans Show Orkest - Stadsschouwburg Molenwater 99 - 20.30 uur 30) KLASSIEK MIDDELBURG Festival Nieuwe Muziek - Klove niersdoelen Achter de Houttuinen 30 (ƒ20) HULST Bevrijdingsconcert - door de Jo- han Willem Friso Kapel - Den Dullae- rt - 20.00 uur (gratis) OOSTBURG Heropening cultureel seizoen - m.m.v. luiste'rliedzanger Adrie Oos terling, dansgroep Release, Ando Drom - Ledeltheater -19.30 uur TERNEUZEN Operette Lustige Witwe - door Hoofdstad Operette - Zuidlandthea- ter - 20.00 uur POP EN JAZZ GOES Bluesroute - Rodi Dean (La Strada) - Suitcase full of Blues (Bolsjoi) - Juke Joints (Bolsjoi) - Blues Power (De Pompe) - Razorblade Blues Band (Matisse) - Fernado Lewis Blues Band (Nationaal) - Black Blues (Pubbles) - Nightlife (De Vrijbuiter) - Magie frankie (De Geluckige Oliphant) - Keith Dunn (de Snor) - 22.00 uur VLISSINGEN Whisky Priests (folkrock U.K.) - De Piek Hellebardierstraat 13 - 22.00 uur (ƒ12,50) DIVERSEN MIDDELBURG Postzegeltentoonsteliing - Bezet ting en bevrijding in Europa op brieven en postzegels - Dauwendae- le Vrijlandstraat 51 - 13.00-21.00 uur HEIKANT Café Du Commerce - 20.00 uur kaarting ST. JANSTEEN Café De Kroon -14.00 uur kaarting WALSOORDEN Café Rue du Nord - 14.00 uur kaarting CLINGE Malpertuus -13.30 uur jokeren STOPPELDIJK 't Gelaag - KBO -13.30 uur bingo TERNEUZEN Galerie 99 - expositie keramiek op afspraak SLUISKIL Café Atlanta -14.00 uur kaarting HULST Dienstencentrum De Lieve -14.00 uur voorlichting incontinentie FILMS GOES Grand Theater 19.00 en 21.45 uur True lies De Koning van Engeland 19.15 en 22.00 uur True lies 19.30 en 22.00 uur The Specialist 19,15 en 22.00 uur Forrest Gump 19.30 en 22.00 uur The chase 19.30 en 22.00 uur The mask MIDDELBURG Schuttershof 20.00 uur Sirens. 22.30 uur Rebel of the Neon God TERNEUZEN Luxortheater 20.00 uur Speed VLISSINGEN Aihambra 1-2-34 19.00 en 21.45 uur True lies 19.00 en 21.45 uur Forrest Gump 19.00 en 21.45 uur The mask 19.00 en 21.45 uur The specialist GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The specialist 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur When a man loves a woman 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Clear and present danger 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Max 17.00, 20.00 en 22.30 uur Threesome 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Suite 16 14.30 uur White Fang 2 14.30 en 17.00 uur Baby's day out 17.00, 20.00 en 22.30 uur Natural born killers 20.00 en 22.30 uur Color of the night 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Reality bites 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Forrest Gump 22.30 uur Wolf 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur True lies 14.30,17.00 en 20.00 uur Speed 14.30 uur The Aristocats KNOKKE Beverly Screens 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Clear and present danger 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur The specialist 17.30 en 20.00 uur Forrest Gump 15.00 uur Baby's day out 22.30 uur When a man loves a woman 15.00,17.30,20.00 en 22.30 uur Max SUPPORTERSBUS - De voet balvereniging HW'24 zet zon dag 6 november een suppor tersbus in voor de uitwedstrijd tegen NOAD in Tilburg. De bus vertrekt om 12.30 uur vanaf de parkeerplaats bij het clublokaal van HW'24. Lamsoren Lamswaarde - Het prinsénbal van de Lamsoren in Lamswaarde wordt niet van daag gehouden, zoals eerst werd gemeld, maar op vrijdag 11 november. De nieuwe prins carnaval wordt dan om elf minuten over elf bekend ge maakt. KAARTINGEN Lamswaarde - Bridgeclub Lamswaarde, zaal De Reizende Man, achtste en negende clubavond. Achtste competitie-avond A-lijn: 1. Biesbroeck/Goossen, 2. Heiszier/ Van Hootegem, 3. Nijs/Taalman. B- lijn: 1. Van der Ha/Verbist, 2. Nie- land/Timmermans, 3 Magnus/Staal. Negende competitie-avond A-lijn: 1. echtpaar Biesbroeck, 2. Van Caute- ren/Van der Wielen, 3. Van Om- bergen/Seton. B-lijn: 1. Nieland/ Timmermans, 2. Eggink/Merison, 3. Van der Ha/Va el Hulst - Zaal De lieve, 44 personen. Bieden: 1. A. Picavet, 2. P. Wit kamp, 3. E. de Block, allen Hulst. SCHIETINGEN 's-Heerenhoek - Zaal De Koren beurs, Soranus, 41 schutters. Wip 1: eerste hoge vogel: J. Vermue, Jacoba van Beieren; tweede hoge vogel: M .Franse, Willem Teil; eerste zijvogel: R Breemer, Juliana; tweede zijvo gel: J. Rentmeester, Willem Teil; grootste aantal (4): J. Bos, Soranus; vliegende vogels: N. Schouwenaar, Juliana en J. van de Dries, Soranus 2. Wip 2: eerste hoge vogel: H. Franse, Willem Teil; tweede hoge vogel: M. de Jonge, eerste zijvogel: J. van de Dries, tweede zijvogel: N. de Jonge, allen Soranus 2; derde zij vo gel: H. van Leeuwen, Ravfcnstein; vierde zijvogel: C. Jeremiasse, Zorg vlied; grootste aantal (6): N. Schou wenaar, Juliana. Kwadendamme - Zaal 's Lands Welvaren, Vooruitgang, dertig schutters. Wip 1: hoge en tweede zijvogel: C. Jeremiasse, Zorgvlied; tweede hoge vogel: A. Dekker, Doel naar Hoger; eerste zijvogel: M de Jonge, Soranus 2; derde zij vogel: J. Doene, Victoria; vierde zijvogel: W. van Iersel, Willem Teil; grootste aantal (5): N. Schouwenaar, Juliana;, vliegende vogels: L van Dijke, St.- Sebastiaan en J. N de Bi^uin, St.- AndrieS. Wip 2: eerste hoge vogel: A. Dekker, Doel naar Hoger; tweede hoge vogel: L. van Dijke, St.-Sebas- tiaan; eerste zijvogel: N. Schipper, St.-Andries; tweede zijvogel: W. va Iersel, Willem Teil; derde zijvogel: C. Jeremiasse, Zorgvlied; grootste aantal (4): M. Repkes, Victoria. 's-Heerenhoek - Zaal De Koren beurs, 26 schutters. Eerste hoge vo gel: P Vette, Concordia; tweede ho ge vogel: A. Dekker, Doel naar Ho ger; eerste zij vogel: E. Rentmeester, Willem Teil; tweede zijvogel: J. van de Dries, Eensgzindheid; derde zij vogel: J. Koens, Victoria; vierde zij vogel: L de Jonge, Concordia; grootste aantal en vliegende vogel: M. Nijsten, Vriej Schutters. De vol gende schieting is 8 november.

de Stem | 1994 | | pagina 11