DE STEM PER O INI E E L vaessen vaessen BEDRIJFSWAGENMONTEURS Projectleider gltPl Zes ASB VACATURES mmsroHa Cerestar Bon Bec Media Nederland B.V. Truck Service Brede Analist m/v Gemeentel WERKT. BOUWKUNDIG PROJEKTLEIDER M/V ERVAREN BETONKONSTRUKTEUR M/V Free-lance Advertentieverkopers (M/V) Truck Service Breda B.V. Cl/* van herat de kok XX> hoppenbrouwers raab karcher bouwstoffen SANITAIR- EN/OF KEUKENSPECIALIST DT TTnri7MT^TT7\TCnr MFDPWFRIfFl? 1V1EI/E W £iViV£iV ASSURANTIEN gemaakt. Debet hieraan is de Eridania Béghin-Say Group DE STEM Marifoongebri op Westerschelc wordt aangepast Oostburg jaar met s< Alleenstaanden Sas van Gent betalen minder afvalheffing OE STEM ZATERDAG 29 OKTOBER 1994 X 64 ASB Uitzendbureau heeft tal van leuke banen. Zo kunt u direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V). Montagemedewerk(st)ers. Voor een relatie in Breda zijn wij op zoek naar handige kandidaten die graag licht technisch werk verrichten. Bent u tus sen de 17 en 22 jaar en bereid om u voor lange tijd 100% in te zetten op de montage-afdeling van dit bedrijf, neem dan snel contact op met onze vesti ging. Informatie: ASB Breda. Machinebediende. Voor een bedrijf in Breda zoe ken wij een kandidaat met de achtergrond LTS Elektro of Mechanische Techniek op C-niveau. U wordt intern opgeleid voor het op gang brengen en houden van één van de belangrijkste schakels in het produktieproces. De werkzaamheden zijn in 2-ploegendienst en voor lange tijd. Informatie: ASB Breda. Heftruckchauffeur met EVO-diploma. Voor één van onze relaties zijn wij op zoek naar een kandi daat die recente ervaring heeft met een dieselheftruck (2 tot 4 ton) en die beschikt over een EVO-diploma. Serieuze kandidaten worden goede perspectieven geboden. Informatie: ASB Breda. Studenten. Ben jij een bepaalde vaste dag of nacht beschikbaar en wil je echt iets bijverdienen. Wij hebben een baan. Informatie: ASB Roosendaal. MIG/MAG-lassers. Voor een relatie zoeken wij ervaren MIG/MAG-lassers die in het bezit zijn van geldige certificaten. Heb je meerdere jaren ervaring en kun je zelfstandig, snel en goed werk afleveren, neem dan zo spoedig mogelijk contact op (ook als je wat later beschikbaar bent). Informatie: ASB Roosendaal. Samenstellers. Wij zijn op korte termijn op zoek naar samenstellers, van produkten die kunnen teke ning lezen en zelfstandig willen werken. Heb je meerdere jaren ervaring met konstruktiewerk en wil je langere tijd aan de slag, dan hebben wij zeker een baan. Informatie: ASB Roosendaal. Werkvoorbereider. Wij hebben een baan voor langere tijd voor een MTS'er Werktuigbouwkunde. De taken bestaan uit het uitwerken van offertes, het maken van werktekeningen, materiaallijsten en het uitvoeren van de orderadministratie. Wil je een leuke toekomst opbouwen, dan hebben wij een baan. Informatie: ASB Roosendaal. Ziekenverzorgenden/verpleegkundigen. Regel matig hebben wij vacatures op afroepbasis in Roosen daal en omgeving. Ben je gediplomeerd en flexi bel inzetbaar, dan zijn er zeker mogelijkheden. Infor matie: ASB Roosendaal. Dit is slechts een greep uit ons aanbod. Voor soort gelijke en andere functies kunt u bij alle vestigin gen terecht. ASB Uitzendbureau Nieuwe Markt 53c, 4701 AD Roosendaal. Telefoon: (01,650) 45955. Haven 5, 4811 WK Breda. Telefoon: (076) 225822. ALGEMEEN BOUWBEDRIJF BV sinds 1929 aktief in de utiliteitssektor en ge specialiseerd in het realiseren van overdekte sportakkommodaties op turn key basis, zoekt op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van: (leeftijd minimaal 30 jaar) Hij/zij die de uitdaging binnen een sterk ex panderend bedrijf aandurft en daarbij beschikt over de juiste opleiding (HTS-bouwkundig nivo o.g.), goede kontaktuele eigenschappen en ruime ervaring in vergelijkbare funktie, krijgt na gebleken geschiktheid de verant woording over 3 a 4 projekten, verspreid over geheel Nederland. Hem/haar staat een goed en enthousiast team van medewerkers zowel op kantoor als op de diverse bouwplaatsen, terzijde. Een handgeschreven sollicitatiebrief voorzien van uw persoonlijke gegevens zien wij gaarne tegemoet. Direktie Vaessen Algemeen Bouwbedrijf B.V. Postbus 239,4940 AE Raamsdonksveer. ALGEMEEN BOUWBEDRIJF BV sinds 1929 aktief in de utiliteitssektor en ge specialiseerd in het realiseren van overdekte sportakkommodaties op turn key basis, zoekt op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van: Hij/zij die de uitdaging binnen een sterk ex panderend bedrijf aandurft en daarbij beschikt over de juiste opleiding (HTS of akademisch nivo), goede kontaktuele eigenschappen en aantoonbare ervaring in dergelijke funktie, is verantwoordelijk voor de totale konstruktiebe- rekeningen en onderhoudt kontakten met op drachtgevers en leveranciers. Hem/haar staat een goed en enthousiast team van medewerkers zowel op kantoor als op de diverse bouwplaatsen terzijde. Een handgeschreven sollicitatiebrief voorzien van uw persoonlijke gegevens zien wij gaarne tegemoet. Direktie Vaessen Algemeen Bouwbedrijf B.V. Postbus 239, 4940 AE Raamsdonksveer. i Postbus 545, 4200 AM Gorinchem, Tel. 01830 - 34110, Fox 01830 - 33533 Bon Bec Media is een jonge, snel groeiende en dynamische organisatie en is aktief met het werven van'advertenties voor een aantal maand-en weekbla den en programmaboeken van vooraanstaande organisaties. Om onze marktpositie verder uit te bouwen zoeken wij resultaat gerichte en zelfstandige die telefonisch (vanuit ons kantoor in Gorinchem) de beschikbare adverten tieruimte kunnen verkopen en onze zéér vooraanstaande titels met verve kunnen vertegenwoordigen. Een aantal projekten richten zich op de vertegenwoordigen. Een aantal projekten Brabantse advertentiemarkt. U krijgt vanuit ae organisatie instrumenten aan gereikt om uw verkoopresultaat te optimaliseren. Voldoet u aan de volgende eisen, dan nodigen wij u van harte uit om te reageren: u bent enthousiast ingesteld. u heeft een minimale opleiding op Havo-niveau. u bent resultaatgericht. u heeft ervaring als free - lance advertentieverkoper (bijvoorkeur in regio Noord Brabant). u gaat graag nieuwe uitdagingen aan en bezit een groot doorzettingsvermogen. Uw brief met t.v. kunt u binnen 7 dagen sturen naar Bon Bec Media Nederland b.v.. Postbus 545,4200 AM GORINCHEM, t.a.v. de heer F. Adriaansens. Uiteraard kunt u ook telefonisch reageren 01830 - 33000 Truck Service Breda B.V. is een modern gara gebedrijf, gespecialiseerd in reparatie, onder houd en verkoop van alle merken bedrijfswa gens en getrokken materiaal. Tevens zijn wij officieel inbouwstation van: tachograven, snelheidsbegrenzers en alarm systemen. Erkend APK-keuringstation en schaderepara- ties. Voor onze werkplaats zoeken wij enkele Zij die van hun hobby hun werk willen maken, passen uitstekend in ons team. Van alle kandidaten verlangen wij, dat ze kwa liteit en service hoog in het vaandel dragen en dat zij met een energiekè instelling willen meewerken aan de verdere uitbouw van onze organisatie. Schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: Tuinzigtlaan 22b 4814 JE Breda Tel. 076-224031 Om ons verkoopteam in de showroom te versterken zoeken wij een Ons vakgebied is complex, vandaar dat ervaring op het gebied van sanitair en/of keukens noodzakelijk is. Naast deze ervaring is het belangrijk dat je gevoel voor kleuren hebt om het juiste tegeladvies te kunnen geven. Naast al deze eisen kunnen we onze toekomstige collega ook een hoop bie den: - door onze marktleidende positie veel 'nieuws' in onze showroom - eigen verantwoordelijkheid met de daarbij behorende begeleiding - de uitdaging om je kennis van sanitair en/of keukens te vergroten - de juiste sfeer - op bovenstaande capaciteiten afgestemde primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse Stuur een brief met relevante gegevens naar ons adres Hoppenbrouwers de Priester b.v. Postbus 3250, 4800 DG BREDA t.a.v. de heer H. Heikoop. Voor meer informatie kun je ook bellen 076-712960 Livingstone Building Industry B.V. is een internationale bouworganisa- tie, met vestigingen in Breda, Berlijn en Glasgow, die beschikt over een eigen internationaal geoctrooieerd bouwsysteem en gespeciali seerd is in het bouwen van individuele woningen en projecten in zowel de vrije als de rekreatieve sector. Wegens de uitbreiding van de activiteiten van Livingstone in deze sectoren, zoeken wij op korte termijn ter ondersteuning van onze buitenlandse vestigingen en voor het zelfstandig begeleiden van de rekreatieve bungalow-projecten in Nederland, een De taken van de projectleider zullen bestaan uit: Het zelfstandig begeleiden van bouwprojecten Het controleren van de eindkwaliteit Het onderhandelen met en het afsluiten van contracten met aannemers en onderaannemers. De functie-eisen zijn: HTS-bouwkunde Goede kennis van de Engelse en Duitse taal Ervaring in het begeleiden van projecten is een pré Goede representatieve en communicatieve eigenschappen Leeftijd 30 jaar Gelieve uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae en pasfoto, te sturen naar Livingstone Building Industry B.V. t.a.v. de Directie. Livingstone Building Industry B.V. Konijnenberg 88b Postbus 6533 4802 HM BREDA BUILDING INDUSTRY- BREDA Uw sollicitatie wordt vertrouwelijk behandeld. Van der Kolk Assurantiën, WAM ncD en êev°lmachtigde wCn van enkele bekende maat- If 3a schappijen, heeft de laatste jaren een ster^e groei door- persoonlijke, servicegerichte stijl die de organisatie kenmerkt, waardoor relatief veel cliënten er hun totaalpakket aan verzekeringen afsluiten. De organisatie is goed vertegen woordigd in de particuliere sector, het midden- en klein bedrijf en de agrarische sector. Het bedrijf telt 9 medewerkers. Door specialisatie en herverdeling van taken is de vacature ontstaan vart Assurantie Buitendienstmedewerker. In deze functie bent u verantwoordelijk voor relatiebeheer en acquisitie, waarbij de nadruk op schade verzekeringen ligt. U bezoekt potentiële en bestaande cliënten naar aanleiding van telefonische afspraken,- die voor u door de binnendienst zijn gemaakt. Ook bouwt u zelf actief een netwerk van contacten op. U werkt in hoge mate zelfstandig,maar het onderhouden van een goede interne communicatie is eveneens een essentieel onderdeel van de functie. U bent voor ons een interessante kandidaat indien u zich aangesproken voelt door de werkwijze van de organisatie, die van u vraagt dat u goede persoonlijke contacten met uw cliënten opbouwt en een hoge mate van service verleent. Enige jaren commerciële buitendienst ervaring is een pre, evenals kennis op het gebied van assurantiën. U bent woonachtig in Breda of omgeving of bent bereid daarnaartoe te verhuizen. U vindt het geen probleem om ook enkele avonden per week te werken. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. De functie vereist een HBO werk- en denkniveau. Van der Kolk Assurantiën biedt u naast een prettige werksfeer en ruime ontwikke lingsmogelijkheden, een goed pakket arbeidsvoorwaarden waaronder een auto van de zaak. Belangstellenden (m/vworden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae voor 14 november a.s. te richten aan mevrouw drs. E.M. de Bruine van GITP, Heemraadssingel 95, 3022 CB Rotterdam, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (010-4254000). Een individueel assessment onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. GITP, adviseurs voor werving en selectie, personeelbeleid, opleiding en training, management en organisatie. Amsterdam, Breda, Doorn, Groningen, 's-Hertogenbosch, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg en Antwerpen. Cerestar Benelux BV is een moderne, industriële, maïs- en tarweverwerkende onderneming, die gebruik maakt van geavanceerde produktieprocessen. Onze produkten vormen de grondstoffen voor voedingsmiddelen waaronder zoetwaren, zuivelprodukten, frisdranken en bakkerijprodukten. Daarnaast worden ze verwerkt in non-food artikelen, zoals papier en karton. Ons bedrijf telt ruim 400 medewerkers en maakt deel uit van Cerestar Europe, Europa's grootste producent van hoogwaardig zetmeel en zetmeelderivaten. Cerestar Europe is onderdeel van Eridania Béghin-Say, een holding die bestaat uit meer dan 200 ondernemingen met wereldwijd circa 25.000 medewerkers. Eridania Béghin-Say heeft een jaarlijkse omzet van 17 miljard gulden. In verband met de invoering van een vijfploegendienst vanaf 1 januari 1996, zijn we nu al op zoek naar een analist voor het centraal laboratorium in Sas van Gent. In dit laboratorium zijn ongeveer vijfentwintig mensen werkzaam. Functie-omschrijving: Tot de belangrijkste taken behoren: Uitvoeren van analyses (chemisch fysisch) en bepalingen ter optimalisatie van het produktieproces; Verzorgen van de batchkeuring, registratie en certificering van alle (eind)produkten; Verlenen van laboratorium ondersteuning aan diverse produktie-afdelingen; Calibreren van meetinstrumenten. Functie-eisen: MLO-opleiding of gelijkwaardig; In staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken; Bereid om in vijfploegendienst te werken; Zelfstandig een oordeel kunnen vormen; Goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; Een service-gerichte instelling; Kennis van de Engelse taal. Cerestar Benelux BV biedt nieuwe medewerkers volop ruimte en doorgroeimogelijkheden. Natuurlijk bieden wij u ook een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met Bianca de Cock, personeelsfunctionaris, tel. 01158-59153. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan: Cerestar Benelux BV t.a.v. afdeling Personeelszaken Postbus 9 4550 AA Sas van Gent VERVOLG VAN VOORPAGIIj Advocaat P. Doedens, de v| diger van Kooien, vond dej halen van de kinderen zo loofwaardig dat hij hen al tuige voor de rechter wildi ren. Het is vrij ongebruil om kinderen daarvoor op te pen en het heeft hem dan o< nodige moeite gekost. Kooien: „We hebben andel jaar moeten procederen oil kinderen in de rechtszaal tel gen. Het Openbaar Minid Oostburg - In de omgev worden binnen afzienl gevestigd. Het gaat t Oostburgse gemeentebc bedrijven tegen te houd' Daarom is besloten de ven bouw- en milieuvergunninga te geven. De bedrijven vol| namelijk aan de gestelde Een van die eisen is dal stankoverlast binnen de pel moet blijven als gevolg vaf strenge milieu-eisen die wo| gesteld. De varkensmesterijen komel staan aan de Maagdenberg Terneuzen - Vanaf 1 nov| ber moet alle scheepvaar de Westerschelde comim ceren op eenzelfde kaï van de marifoon. Ten wei van de lijn Hoedekenskej Ossenisse is dat marifoor! naai 3 en ten oosten daaij op kanaal 65. Momenteel zijn er bij Ternei en Hansweert verschillende! nalen voor doorgaande vaan 'bestemmingsverkeer'. Doo veel binnenschippers maar een kanaal kunnen luista missen zij soms belangrijkd formatie. „Om te zorgen dat ze kanalen niet overbezet rij is een strenge gespreksdisciu van groot belang", laat Rijks terstaat weten. De veranderingen zijn dool voerd toen na enkele ongevf begin dit jaar ook de bini vaartorganisaties met bezwa tegen de dan geldende rq kwamen. Van onze verslaggever Oostburg - De gemeente burg begint 2 januari 1995 de gescheiden inzamelingj huishoudelijk en groente-a tuin-(gft)-afval. Ophaling 1 schiedt om de veertien dagen De ene week wordt het huisf Van onze verslaggeefster Sas van Gent - B en W va: van Gent hopen door gediffi tieerde afvaltarieven de a: berg te verminderen. Dat blijkt uit het nieuwe zicht van de reinigingsrei van de gemeente. Alleenst; den betalen volgend jaar el veel als ze nu betalen, naml 225 gulden. MeerpersoonsW houdens kunnen rekenen op" stijging van de afvalheffing dertig gulden tot 255 gulden. Het college denkt de burgerj deze manier meer bewust te ken van 'het milieuvraagstuk De gemeente gaat onderzoi of een verdere differentie, de gemeenten Terneuzen Oostburg die toepassen, tf| baar is. Die gemeenten ke: drie categoriën: alleenstaan| twee-persoonshuishoudens meerpersoonshoudens. bere

de Stem | 1994 | | pagina 36