p E R S O 1 N 1 E E 1 L DE STEM tempo-team uitzendbureau DOCENTEN m/v Manager sales services Mercuri Urval Projectverwerver van leeuwen test systems b.v. PRODUKTIEMANAGER WTB op HBO niveau CMSSEMS OTIMEX B.V. K. VERHOEVEN wolter&drosevli. Mercuri Urval ERGOTHERAPEUT nns Y S T E NI s SERVICE-MONTEER CASINO SPEELAUTOMATEN REGIO ZUID-NEDERLAND HOOFD MAGAZIJN □□WINDOW CARE (bouw)technische motor die de internationale organisatie van binnenuit aandrijft liftindustrie commercieel ingenieur die resultaten in de lift brengt Drogisterij LOGISTIEK MANAGER GEVRAAGD: Opleiding: Leeftijd: J. v.d. Heijdenstraat 24 2665 JA Bleiswijk Tel.: 01892-12433 HOGESCHOOL MIDDEN-BRABANT Hogeschool Midden-Brabant COMMERCIËLE MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) K. VERHOEVEN B.V. DEBITEURENADMINISTRATIE CENTRALE ADMINISTRATIE VAN VOORDEN B.V. DE STEM ZATERDAG 29 OKTOBER 1994 X 68 Onze cliënt is landelijk marktleider met de door haar ontwikkelde systeemaanpak om geveltimmer werk (ramen, deuren, kozijnen) duurzaam in stand te houden. Het accent ligt hierbij steeds op het bieden van een verantwoorde totaaloplossing. WINDOW CARE SYSTEMS is gestart in 1989 en bewerkt op intensieve wijze met een team van IS medewerkers vanuit Gonnchem, in samenwerking met het dealemetwerk, de opdrachtgevers en applicateurs. Naast Nederland worden ook landen als België, Engeland en de U.S.A. vanuit deze plaats beleverd. Ter optimalisatie van voornoemde internationale dienstverlening, willen we namens onze cliënt in contact komen met kandidaten (m/v) voor de functie De functie: - Organisatorisch bent u een belangrijke schakel tussen de overkoepelende hol dingdirectie en de landendirecteuren. Zo zult u in uw feitelijke functie veel communiceren met de directeur Nederland, van wie u als het ware de rechterhand wordt. - U stuurt operationeel een tweetal medewerkers aan. - Uw hoofdtaken zijn: inkoopmanage ment (keuze van toeleveranciers, c.q. vertaling van de diverse verkoop plannen, nationaal en internationaal, in adequate inkoopcijfers) logistiek management (partnerkeuze in dezen en waken over de effectieve afwikkeling) technische sales-support (u bent het klankbord in- en extem; enerzijds betreft dit het oplossen van vragen, annex het geven van goede voorlichting, anderzijds het initiëren van speciale projecten, te weten het ontwikkelen van nieuwe produkten/ apparatuur toebehoren, alsmede de bijbehorende uitbesteding). Gevraagd: - MTS (bouwkunde/wtb/schilders- school). - Minimaal 5 jaar werkervaring in een technisch-adviserende binnendienst functie, business-to-business (in de bouw of bouwtechniek)Know-how van inkoop en logistiek. - Klantgerichtheid, betrokkenheid, loyaliteit. Gevoel voor kwaliteit. - Actieve moderne talenkennis. Goed met de pc om kunnen gaan. - Leeftijdsindicatie circa 35 jaar. Geboden: - Een dynamische, internationaal actieve organisatie. - Een spilfunctie met veel contacten in- en extem. - Een jong, daadkrachtig opererend team. - Prima ontplooiingskansen. - Goede arbeidsvoorwaarden. Bent u de rots in de branding die veel voor WINDOW CARE SYSTEMS en haar klanten kan betekenen, stuur dan binnen 10 dagen uw brief plus c.v.onder vermelding van ref.nr. 127.9604 naar Mercuri Urval B.V., Boschdijk 60, 5612 AN Eindhoven. Wolter Dros-Evli is een van de toonaangevende ondernemingen in de Nederlandse liftindustrie. Het bedrijf produceert complete liftinstallaties voor een groot aantal toepassingen. Door de nauwe samenwerking met Mitsubischi Electric Corporation beschikt zij over de meest geavanceerde technieken. Vooral waar bijzondere eisen worden gesteld kan Wolter Dros-Evli hiermee een top-produkt leveren. Daarnaast worden ook roltrappen geleverd. In Veenendaal beschikt men over een modern bedrijfscomplex waar innoverend wordt gewerkt met ca. 150 medewerkers. Het bedrijf groeit sterk en zoekt daarom uitbreiding van het commerciële team met een m/v Uw functie: Het wordt uw taak commerciële kansen te generen voor uw bedrijf in het gebied Brabant, Limburg, Zeeland. Dit doet u door de nodige marktinformatie te verzamelen en doelgericht relaties te ontwikkelen met advies- en architectenbureaus, project ontwikkelaars en bouwondernemingen. Door goed advies en samenspraak met de potentiële opdrachtgever komt u tot een goed onderbouwd voorstel. Daarna bewaakt u het traject van de offertebehandeling tot de eindbeslissing. U voert de onderhan delingen en treedt op als adviseur. Intern werkt u steeds nauw samen met de tech nische afdelingen. Uw taakstellingen worden afgeleid uit het verkoop plan waaraan u zelf ook een bijdrage levert. Gevraagd wordt: - Een duidelijk resultaatgerichte instel ling, succesvolle commerciële ervaring in de Zuid-Nederlandse markt voor technische projecten. - Autoriteit, deskundigheid en onderhan delingsvaardigheid voor directie niveaus. - Technische achtergrond E of W-installatie techniek, opleiding HBO-niveau. - Leeftijd ca. 35 jaar. - Vestigingsplaats: Brabant. Geboden wordt: - Een functie waarin u kwaliteiten kunt laten zien en deze verder ontwikkelen. - Een zeer zelfstandige en verantwoorde lijke functie waarin u commercieel en technisch op een hoog kwaliteitsniveau werkt. - Werken bij een bedrijf dat uitstekend in de markt ligt, met een zeer motiverend arbeidsklimaat en een innoverend beleid. Wanneer u uw carrière in de lift wilt brengen stuurt u uw brief met c.v., onder vermelding van ref.nr. 87.2567 naar Mercuri Urval B.V. Hardwareweg 6 3821 BM Amersfoort. automobile safety testing equipment - test lanes Hoekseweg' 9, Postbus 308, 4870 AH Etten-Leur Van Leeuwen Test Systems B.V. is een dynamisch high tech bedrijf met ruim 25 medewerkers in Nederland. Zij ontwikkelt en produceert automobielveiligheids-equipment en heeft een uitste kende naam tot ver over de landsgrenzen. 85% Van het werkterrein is buiten Nederland. Wij zijn op zoek naar een: Hij is een geboren manager. Begeleidt het gehele produktieproces, zowel mechanisch, elektro technisch alsook elektronica. Hij heeft ervaring in leiding geven, pakt zelf ook aan indien dit nodig is, stdat met beide benen op de grond en weet wat kwaliteit inhoudt, kan onder druk werken. Leeftijd 32-40 jaar. Voor deze functie geldt een proefperiode van 6 maanden waarna' bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling volgt. Ook belangrijk is dat u snel beschikbaar bent. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een kort c.v. kunt u binnen 8 dagen richten aan de directie van Van Leeuwen Test Systems B.V. (Hoekseweg 9), postbus 308, 4870 AH Etten-Leur. rtvAvi^ R Gevraagd Wouters de Vries is een drogisterij-filiaalbedrijf met 11 filialen en een centraal magazijn. De filialen worden vanuit het centraal magazijn aangestuurd en bevoorraad. De logistiek manager geeft leiding aan een 5- tal medewerk(st)ers en is verantwoordelijk voor een gedeelte van de inkoop. Zijn of haar enthousiasme en teamgeest staat borg voor een vlekkeloze bevoorrading van de filialen. Een uitdaging voor personen tot 35 jaar. Wij zijn in afwachting van uw schriftelijke sollicitatie: Wouters de Vries Drogisterijen T.a.v. dhr. J. de Vries, Koelemei 26 4816 JD Breda. yrapg v MTS-elektronica vanaf 25 jaar INDUSTRIE Reachheftruck-chauffeurs m/v voor een distributie-centrum In Hazeldonk. U bent enthousiast en spreekt Duits. Een EVO-diploma j of -certificaat is vereist en ervaring in een distributie- i centrum een pre. Tijdens uw werkperiode wordt u voor één maand uitgezonden naar Duitsland Deze baan biedt goede vooruitzichten. Informatie: 076 - 22 70 OS, Nicole Seelen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 .•At» Sorteerders/inpakkers m/v voor een bedrijf aan de rand van Breda. Er is werk in de avond of middag voor I8- tot 20-jarigen die direct beschikbaar zijn. Informatie: 076 - 22 70 05, Mireille Peemen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor diverse projecten in en rond Breda. Het werk bestaat uit het schoonmaken van kantoren, 's ochtends of 's middags. Hebt u ervaring? Reageer dan snel. Informatie: 076 - 20 12 20, Maryse Rasenberg Breda, Nieuwe Ginne De Hogeschool Midden-Brabant is een actieve Hogeschool met circa 1.700 studenten en 185 personeelsleden. Ze verzorgt HBO-opleidingen voor beroepen in de techniek en de informatiekunde. Het onderwijs is studentgericht en geënt op praktijksituaties. De faculteit Bouwnijverheid verzorgt de opleidingen Bouwtechnische Bedrijfskunde, Bouwkunde, Architectuur Ie fase, Volkshuisvesting, Civiele Techniek en Stedebouwkunde I e fase, en bestrijkt daarmee het volledige beroepenveld van de bouwnijverheid. Daarbij staat voorop dat de studenten meer meekrijgen dan alleen de benodigde kennis en vaardigheden, zodat ze zich ook in de toekomst zelfstandig kunnen aanpassen aan nieuwe ontwikkelingen in hun beroep. Wilt u graag met intelligente jonge mensen werken? Wilt u zich graag met moderne technieken bezig houden? Wilt u veel contacten met de beroepspraktijk! Kom dan onze gelederen versterken. De faculteit Bouwnijverheid zoekt Voor de studierichting Civiele Techniek. Het gaat om de volgende vakgebieden: Constructief ontwerpen en Mechanica Organisatie en Planning binnen de GWW-sector Uitvoeringstechniek De functies kunnen betrekking hebben op meerdere vakgebieden en in deeltijd worden vervuld. Van de kandidaten wordt gevraagd: een universitaire of HBO-opleiding; ervaring in de betreffende vakgebieden; een bijdrage te leveren aan de ontwikkelingen binnen de studierichting; bereidheid tot vakinhoudelijke en methodisch- didactische (na)scholing; bereidheid tot deelname aan contractactiviteiten. Geboden wordt: een salaris, dat -op grond van leeftijd, opleiding en ervaring, alsmede gebaseerd op het huidige salaris-, voor de genoemde functies kan oplopen tot een maximum van 7.996,- bruto per maand, schaal 12; voor het overige is de CAO HBO van toepassing (onder meer opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds). Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Nadere inlichtingen omtrent de functies kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de faculteit Bouwnijverheid, de heer ir. LH.W. Jansson, telefoon 013 - 635250 (school) of 01620 - 32293 (privé). Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gezonden aan de Hogeschool Midden-Brabant, ta.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 1097, 5004 BB Tilburg. Wabeko bv, gevestigd te Terneuzen, is een jong en dynamisch bedrijf in volle groei. In de regio Zeeuwsch-Vlaanderen worden wij aangezien als de marktleider op het vlak van de automatisering en de elektro-techniek. in een relatief kort tijdsbestek is onze organisatie uitgegroeid tot meer dan vijftig mensen en deze groep willen wij ook in de toekomst nog uitbreiden. Daarom zoeken wij ter versterking van ons verkoopteam een Indien u tussen de 25 en 30 jaar jong bent, genoten heeft van een hogere commerciële opleiding, beschikt over een vlotte babbel, een aantal jaren verkoopervaring achter de rug heeft en vertrouwd bent met de automatiseringsbranche, dan bent u meer dan waarschijn lijk de kandidaat die wij zoeken voor de invulling van onze vakature. Uw taken zullen o.a. bestaan uit het bijstaan van onze calculator bij het maken van offertes en prijsopgaven en uit het telefonisch opvolgen van deze aanbiedingen. Tevens bent u verantwoordelijk voor het telefonisch contact met onze vaste relaties, gaat u zelf aktief op zoek naar nieuwe klanten en staat u ook klanten te woord in onze showroom. Al deze activiteiten en uw resultaten rapporteert u wekelijks aan onze verkoopcoördinator, die u bij de uitoefening van uw taken zal begeleiden. Voor deze uitdagende functie bieden wij u, naast een gezellige werksfeer, een gedegen salaris en een passende onkostenvergoeding. Indien u ons kunt overtuigen van uw kwalitei ten en inzet, zullen wij u zeker de kans geven verder door te groeien binnen onze organisa tie. Staat deze functie u op het lijf geschreven Aarzel dan niet en stuur uw sollicitatiebrief met c.v. en recente pasfoto z.s.m. ter attentie van onze afd. Personeelszaken. Ons adres is Wa beko bv, Ambachtstraat 15 te 4538 AV Terneuzen. Technische groothandel gevestigd te Raamsdonksveer, met een assortiment van meer dan 20.000 artike len, is een belangrijke toeleverancier van de bouw, installatietechniek en industrie in Midden- en Zuid-Nederland. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij een ambitieus, enthousiast Wij vragen: - ten minste middelbare schoolopleiding - leeftijd 21-30 jaar - ervanng met (geautomat.) magazijn werkzaamheden - branche-ervaring is een pre. Wij bieden: een veelzijdige, afwisselende functie, een aantrekkelijk salaris met goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd Richt dan uw brief met volledig c.v. aan: Postbus 200 - 4940 AE Raamsdonksveer g t.a.v. drs. G. Verhoeven S Voor onze afdeling financiële administratie vragen wij op korte termijn een enthousiast en gemotiveerd administratief mede- werk(st)er die na een inwerkperiode zal worden belast met de volledige Daarnaast behoren nog diverse andere werkzaamheden tot het takenpakket. Functie-eisen - Zelfstandig en flexibel kunnen werken - Goede contactuele eigenschappen - Ervaring in een soortgelijke functie - Leeftijd 25 jaar - Goed analytisch werk- en denkniveau - Opleiding middelbaar MEAO-BA MBA - Kennis van de moderne talen - Ervaring met Lotus 1 -2-3 en DW/WP Een functieomschrijving zal bij een sollicita tiegesprek worden overhandigd en onder werp van bespreking zijn. Degenen die be langstelling hebben voor deze full-time functie worden verzocht hun sollicitatiebrief met c.v. binnen 1 week te richten aan on derstaand adres, t.a.v. de heer J. Jansen. Parallelweg 3 4878 AH Etten-Leur S T De stichting SOVAK, een stichting met een Protestants- Christelijke achtergrond, stelt zich ten doel mensen met een verstandelijke handicap te begeleiden, te verzorgen en te ver plegen. De naaste familieleden worden hierbij zoveel mogelijk betrokken. De stichting SOVAK omvat de leefgemeenschap Gruytveld in Terheijden, de gezinsvervangende tehuizen Siereveld in Breda en Wilgenveld in Wijk en Aalburg, alsmede het centrum voor dagbesteding Rietveld in Sleeuwijk. Circa 500 medewerkenden zijn direct of indirect bij de dienstver lening aan onze circa 380 cliënten betrokken. Een capaciteits uitbreiding voor 49 cliënten is in voorbereiding. In verband met het aanvaarden van een externe functie door de huidige functionaris vragen wij op korte termijn voor de locatie Gruytveld te Terheijden op de afdeling Fysiotherapie/Ergotherapie een m/v voor 15 uur per week Van dit aantal uren is 12 uur per week voor onbepaalde tijd en 3 uur per week voor bepaalde tijd. Functie-informatie: De ergotherapeut biedt ondersteuning vanuit de eigen deskundigheid bij de aanschaf van hulpmiddelen en het doen van aanpassingen aan benodigde voorzieningen. Hij/zij onder zoekt, behandelt en begeleidt onze bewoners op basis van een diagnose en behandelaanwijzing van onze arts. De ergotherapeut geeft richtlijnen aan verplegend en verzor gend personeel. De ergotherapeut werkt onder hiërarchische verantwoordelijkheid van het hoofd van de afdeling fysio- ergotherapie. Operationeel is de ergotherapeut verantwoor ding verschuldigd aan de verwijzend arts. De urgentie van de hulpvraag en de duur van de behandeling wordt in overleg met de verwijzend arts bepaald. De ergotherapeut neemt deel aan overlegsituaties binnen en buiten de afdeling. Functie-eisen: Wij zoeken een ambitieuze kandidaat die: in het bezit is van diploma Hogere Beroepsopleiding Ergotherapie bij voorkeur enige ervaring heeft in het werken met mensen met een verstandelijke handicap in staat en bereid is om zowel in teamverband als zelfstandig te werken. Kandidaten die in het bezit zijn van het diploma NDT-kinder- cursus of sensorische integratie genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Zieken huiswezen. Salariëring geschiedt volgens het Functiewaar deringssysteem Gezondheidszorg. De functie is ingedeeld in functiegroep 45; het salaris bedraagt maximaal 4.446,- bruto per maand op basis van een volledig dienstverband. Informatie en sollicitatie: Informatie over deze functie kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer E. Huijsman, hoofd afdeling Fysiotherapie en mevrouw E.A. Luijten-Kellerman, hoofd Personeel en Organisatie, telefoonnummer 01693 - 7800. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gezonden worden aan stichting SOVAK, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4, 4844 ZG Terheijden. -.3 =3 1 ::~n 9 -4 i i t I «3 I 3 ft 53 S S c e?1 i =3 i -4 4 1 a s

de Stem | 1994 | | pagina 31