DE STEM PER O N E E L O Generale Bank medewerker zakenrelaties m/v w Wedco Holland B.V. CENTRUM NIEUWE IJPELAAR wedco MONTEUR m/v de Markenlanden theologisch medewerker (m/v) Technisch Medewerker in Ploegendienst (shift mechanic) m maatschappelijk werkende m/v Thans zoeken'wij voor ons kantoor in Breda een kuiken ii.v. FREELANCE VOORLICHTERS M/V Schoonmaakbedrijf Goeree B.V. BEDRIJFSLEIDER m/v bejaarden- en/of zieken verzorgenden m/v Atiya uw part-time baan De part-time plaatsvervangster voor de filiaalleidster Zorg om Zorg Particuliere thuiszorg in Uw professionele handen! Kraam-verpleegkundigen M/V Kraam-verzorgenden M/V Zorg om Zorg in Bavel DE STEM ZATERDAG 29 OKTOBER 1994 X 61 Als grootste bank van België streeft de Generale Bank naar een zo compleet mogelijke financiële dienstverlening aan haar cliënten. Haar sterke internationale oriëntatie komt tot uiting in het mondiale netwerk van de bank: binnen de vestigingen en dochterondernemingen zorgen ongeveer 24.000 medewerkers voor een betrouwbare kwaliteit en een wereldwijde service. In het Europese perspectief streeft de Generale Bank er zonder meer naar een supraregionale bank te zijn, waarbij het accent ligt op een zich steeds vernieuwende en verder uitbreidende financiële service en ondersteuning van grote en middelgrote ondernemingen. De intrede op de Nederlandse markt heeft in 1992 plaatsgevonden met een hoofdvestiging in Maastricht. Inmiddels heeft de Generale Bank vestigingen geopend in Eindhoven, Breda en Utrecht. Binnen deze vestigingen krijgen enthousiaste medewerkers (M/V) een unieke kans om, als onderdeel van een slagvaardig team van 50 mensen, een pioniersrol te vervullen en de Generale Bank-activiteiten in Nederland verder te ontwikkelen. Overigens zal de Generale Bank de komende jaren haar kantorennetwerk in Nederland nog verder uitbreiden. Mensen die deze gezamenlijke ondernemingsgeest kunnen koppelen aan individuele zelfstandigheid, resultaatgerichtheid, flexibiliteit en initiërend vermogen, worden van harte uitgenodigd te reageren. Mensen bij wie service-zin en zelfontplooiing voorop staan, kiezen voor de Generale Bank. De Generale Bank volgt de CAO voor het Bankbedrijf in Nederland. Functie-omschrijving ondersteunt de directeur en de (senior)-accountmanagers bij het uitbreiden en onderhouden van contacten met zakelijke relaties van de bank en het verwerven van nieuwe zakelijke relaties. Daarnaast verzamelt u gegevens voor kredietaanvragen en -hernieuwingen, analyseert en interpreteert daarbij financiële stukken, die ter beoordeling worden voorgelegd aan het lokale kredietcomité. U volgt hierbij de kredietrisico's en -administraties op. U adviseert relaties bij de optimalisatie van het betalingsverkeer (binnen- en buitenland), vervaardigt in overleg debet- en creditrevisies, conditievoorstellen etc. en u bent tevens verantwoordelijk voor de relatiedossiers. U houdt functioneel toezicht op het betalingsverkeer van de relaties en bent tevens de verantwoordelijke voor de fiattering. Tevens verricht u werkzaamheden op het gebied van management-informatie. Profielschets: HBO-opleiding, bij voorkeur aangevuld met relevante NIBE-cursussen Enige jaren van bancaire ervaring in een gelijkwaardige functie vereist Analytische geest, grote mate van zelfstandigheid - Kennis van de Franse taal is een pre Uw sollicitatie, met vermelding van „vac. MZ" kunt u binnen 14 dagen sturen naar de Generale Bank N.V., ter attentie van de heer S. Biesmans, Postbus 3336, 4800 DH te Breda. Mijiweg 7, 3295 KG 's-Gravendeel, Postbus 5187, 3295 ZH 's-Gravendeel. Telefoon 01853-2088 Wedco Holland B. 17, gevestigd in 's-Gravendeel is een dochteronderneming van Wedco Technology Inc. New Jersey, U.S.A. en fungeert tevens als het Europese hoofdkantoor voor de Amerikaanse moederorganisatie. Wedco is gespecialiseerd in het in loonopdracht en op specificatie vermalen van kunststof fen ten behoeve van de kunststofproducerende industrieën in Europa. Voor onze 3-ploegendienst zijn wij op zoek naar een op MBO-niveau, die zelfstandig elektrotechnische en mechanische reparaties kan verrichten. De technische medewerker zal nauw betrokken worden bij de oplossing van procesproblemen en zal tevens directe assistentie geven aan de ploegleiding, waar hij deel van uitmaakt. Hij moet beantwoorden aan het volgende profiel: MTS-WTB met E-ervaring, MTS-E met WTB-ervaring of bij voorbeeld technische opleiding Koninklijke Marine. Leeftijd tussen de 30 en 40 jaar. Flexibele instelling. Kennis van de Engelse taal. Hij dient zelfstandig de navolgende werkzaamheden uit te kunnen voeren: Het verhelpen van elektrotechnische storingen. Het uitvoeren van mechanische reparaties. Elektrisch lassen. Zich kunnen plaatsen in een rol die hoort bij een bedrijf dat ISO gecertificeerd is en daardoor kwaliteit hoog in het vaandel heeft. Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen. Bereidheid om mee te draaien in een oproepsysteem voor storingen in een 4-ploegendienst. Wij bieden: Een goed salaris in overeenstemming met de aangeboden functie (volgens Wedco CAO). 8% Vakantietoeslag. 25 Vakantiedagen en 13 ATV-dagen op basis van een 40-urige werkweek. Pensioen- en VUT-regeling. WAO-gat reparatieregeling. Bedrijfsspaarregelingen. Reiskostenvergoeding. Indien u denkt voor bovenstaande functie in aanmerking te komen, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie verge zeld van een curriculum vitae binnen twee weken te richten aan ons bedrijf. Voor inlichtingen kunt u natuurlijk ook bel len (01853-2088) en vragen naar de heer L.W. Lammers. Randweg 31,8304 AS, Postbus 1004, 8300 BA Emmeloord Tel. 05270-14141 Fax 05270 - 16795 Bij onze dochteronderneming Kuiken Cramat B.V. te Emmeloord willen wij de technische dienst uitbreiden met een Industrie/Grondverzet: Volvo BM. Michigan, Euclid. Zettelmeyer (laadschoppen/Uumpers), Akerman (hydr. graafmachines), Hydrema (graafladers). Landbouw: VaJmet (landbouwtrekkers). Crane material handling: Kuiken Cramat B.V. Merken: PPM, P&H, Hydrostar, Sennebogen, Teak. (Weg- en ruwterreinkranen, taxikranen, vakwerkgiekkranen, speciale machines, verreikers). Kuiken Hytrans B.V. Lemmer. Merken: Voac Hydraulics, Inline Hydraulik, (pompen, motoren en ventielen). Afd. Installaties: fabrikage en ontwerp. Kemach, FMS Automatisering/industriële handlingsystemen (Mecmatic robotmodulen), Hydrosub. Exportkantoor voor HFS brandblussystemen. Servicevestigingen: Marum, Oud-Beijertand, Heesch en Dealers: Echt en Winterswijk. Kuiken N.V. is een technische handelsonder neming met 275 medewerkers in de Benelux. Het hoofdkantoor bevindt zich te Emmeloord. Wij zijn importeur van een aantal gerenommeerde merken en aktief op een groot aantal markten. De organisatie richt zich op vier basisterreinen. t.b.v. service aan PPM-, Hydrostar-, Sennebogen-kranen en speciale machines, Superstackers en Trak-verreikers. Wij denken aan een kandidaat die zoveel mogelijk voldoet aan de volgende eisen: zelfstandige persoonlijkheid met goede kontaktuele eigenschappen; een technische opleiding op MTS-wtb-niveau en/of ruime ervaring met bovengenoemde machines; kennis van de Engelse taal is vanzelfsprekend, indien mogelijk enige kennis van het Frans en Duits; kennis van elektrenika, hydraulische en pneumatische systemen; in bezit van rijbewijs (bij voorkeur B/C/E); leeftijd bij voorkeur 25-30 jaar; standplaats omgeving Breda/Roosendaal. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uitvoerige gegevens, te richten aan de personeelsafdeling van KUIKEN N.V., Postbus 1004,8300 BA Emmeloord. ccMirax] SEljtjjEBOGEN twee DE VERENIGING TEGEN KINDERMISHANDELING (VKM) houdt zich bezig met preventie van kinder mishandeling. Zij doet dit door middel van voorlich ting, het ontwikkelen van schriftelijk en audiovisueel materiaal, studie en onderzoek. De VKM heeft de beschikking over 45 voorlichters. Zij zijn georgani seerd in 12 regionale teams en verzorgen op free lance basis voorlichting en deskundigheidsbevorde ring aan groepen. Voor de regio Noord-Brabant vraagt zij: (beiden voor ongeveer 8 uur per week, onregelmatig verdeeld over de week) Van de voorlichters wordt o.a. verwacht dat hij/zij: woonachtig is in de Westhoek van Noord-Brabant (omg. Roosendaal, Bergen op Zoom) of woonachtig is in Midden-Brabant (omg. Tilburg, Den Bosch, Waalwijk) een opleiding op HBO-niveau heeft aantoonbare ervaring heeft in het geven van voorlichtingen en cursussen beschikt over voldoende motivatie en interesse t.o.v. preventie van kin dermishandeling in het bezit is van een rijbewijs en regelmatig de beschikking heeft over een auto zelfstandig kan werken Van één van de voorlichters wordt verwacht dat hij/zij: het secretariaat wil voeren voor team Noord-Brabant, mogelijk uit te brei den tot centraal adres voor de regio Noord-Brabant wil gaan werken aan het ontwikkelen van een regionaal steunpunt Er wordt gewerkt met een vergoeding van activiteiten 40.- per vergoeding van minimaal 125.- per bijeenkomst en een reiskostenvergoe ding. Tevens is het recht op scholing e.d. geregeld. Informatie over de functie: uitsluitend op 01 -11 -94 bij het secretariaat landelijk bureau VKM, telefoon 070-3503587. Schriftelijke sollicitaties met c.v. en vermelding van telefonische bereikbaar heid vóór 5 november richten aan: mw. M. de Kinderen, Laan Copes van Cattenburch 72, 2585 GD Den Haag. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op dinsdagavond 15 november 1994. b43414 Eisen: te Klundert/Moerdijk vraagt Omschrijving: - loonadministratie - ziekteverzuimbeleid - onderhouden kwaliteitssysteem volgens ISO-normen - voorkomende administratieve werkzaam heden HBO-niveau WP 5.1 goed beheersen representatief zelfstandig kunnen werken op zeer korte termijn beschikbaar leeftijd ong. 30 jaar eigen vervoer woonachtig in de regio uitdagende baan - goede salariëring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Indien u belangstelling heeft voor deze functie en u voldoet aan de profielschets, dan ontvangen wij graag uw reactie met curriculum vitae voor 4 november 1994 op Postbus 114, 4790 AC Klundert Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevr. J. Kuypers 01680-23235 tijdens kantooruren. I Geboden: Gezinsverzorging Stichting de Markenlanden Maatschappelijk werk Directie en administratie: Kinderopvang Zuidhaven 9-11 - Zevenbergen Ouderenwerk Postadres: Postbus 18, Sociaal-cultureel werk 4760 AA Zevenbergen Opbouwwerk Telefoon 01680-23350. Jongerenwerk De sector Algemeen Maatschappelijk Werk zoekt voor de plaats Etten-Leur voor een tijdelijk project voor opvang/ begeleiding asielzoekers een: Stichting de Markenlanden is werkzaam in de gemeenten Dinteloord en Prinsenland, Etten-Leur, Fijnaart en Heijningen, Hoeven, Hooge en Lage Zwaluwe, Klundert, Ouden bosch, Prinsenbeek, Rijsbergen, Standdaarbuiten, Terheijden, Wil lemstad, Zevenbergen, Zundert. voor 16 uur per week voor de periode van 1-12-1994 t/m 31-12-1995. Tot de taken behoren o.a.: - het verlenen van procesmatige psycho-sociale hulp aan de asielzoekers; - het geven van juridische hulpverlening; - het geven van voorlichting aan derden over achtergronden/problemen van asielzoekers; - het begeleiden en ondersteunen van vrijwillige medewerkers. Voor deze functie vragen wij: - een afgeronde relevante HBO-opleiding gericht op de functie; - enige jaren ervaring in de hulpverlening; - affiniteit met en inzicht in de problematiek van asielzoekers; - een minimumleeftijd van 22 jaar; - het bezit van een rijbewijs en de beschikking over een auto De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Welzijn. Het salaris zal liggen tussen de 3.391.52 en 4.329.60 bruto op full-time basis per maand. Informatie en sollicitatie Voor informatie over de functie kunt u terecht bij mevr. R. Crijnen, rayonhoofd AMW stadsgewest, 01608-16450. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 7 november a.s. richten aan de afdeling I personeelszaken, J t.a.v. mevr. G. Portier. In het verzorgingshuis "Hagedonk" wonen 82 be woners. Daarnaast zijn er 18 aanleunwoningen. In het kader van flankerend beleid bieden wij bewo ners uit de wijk dagverzor ging en tijdelijke opname. In verband met zwangerschap van medewerken den vraagt het bestuur van de Stichting Bejaar denhuisvesting Prinsenbeek op korte termijn twee gediplomeerde Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - belangstelling hebben voor de leef- en denk wijze van ouderen - in teamverband kunnen werken - beschikken over goede sociale en contactuele eigenschappen. Wij bieden: - prettige werksfeer - salariëring en overige arbeidsvoorwaarden vol gens C.A.O. bejaardentehuizen - pensioenregeling volgens P.G.G.M. is van toe passing - arbeidsovereenkomst voor minimaal 32 uur per week gedurende de duur van het zwan gerschapsverlof; het is mogelijk dat deze ar beidsovereenkomst daarna omgezet wordt in een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Informatie over deze vacature kunt u verkrijgen bij een van onze afdelingshoofden verzorging, tel.nr. 076-413151. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de direc teur van het verzorgingshuis "Hagedonk", Mid denweg 40, 4841 RR Prinsenbeek. Miss Etam biedt elk seizoen een actueel beeld van de mode. Moderndraagbaar en met een passend advies. Voor vrouwen die weten wat mode is en wat service betekent, is Miss Etam bovendien een aantrekkelijke werkkring. Op dit moment is er een vacature in ons filiaal te Oosterhout. is de attente gastvrouw die actief mee-werkt in een klein team en zorgt voor een goede gang van zaken wanneer de filiaalleidster ajwezig is. Een modegevoelige vrouw met verkoopeivaring en een vriendelijke, klantgerichte instelling. Interesse in deze afwisselende en verant woordelijke functie? Stuur uw schriftelijke sollicitatie aan Miss Etam, Arendstraat 16, 4901JKOosterhout, ta.v. mevrouwA.Faro. Advi/H de vrouw haar nwde ZORG OM ZORG is een jonge, dynamische organisatie die aktief is op het gebied van de particuliere thuiszorg. Bij de realisatie van de feitelijke zorgvraag staan de eisen en wensen van onze cliënten centraal. Kernbegrippen zoals kwaliteit, flexibiliteit en snelheid dragen er mede toe bij dat in toenemende mate een beroep wordt gedaan op de diensten van Zorg om Zorg. Ter versterking van onze afdeling Kraamzorg komen wij graag op korte termijn in kontakt met: met tenminste enige jaren werkervaring; in de leeftijd vanaf 25 jaar; die volkomen zelfstandig kunnen werken; die gemotiveerd zijn en oog hebben voor eenieders individuele situatie; woonachtig zijn in de regio Breda. Uw inzet wordt op een gepaste wijze beloond. Voldoet u aan genoemde criteria en heeft u interesse? Stuur dan een brief met relevante gegevens naar: T.a.v. Annemiek Steffens Postbus 135, 4840 AC Prinsenbeek. Telefonische informatie 076 - 419138, zoekt kandidaten voor de functie van voor 24 uur per week. Algemene informatie; Het Centrum Nieuwe IJpelaar is een door de Congregatie van de.paters van de Heilige Harten gesubsidieerd meerjaren-project. Het Centrum is een Open Huis voor Bezinning en biedt ruimte aan groepen die zich inzetten voor en werkzaam zijn op het gebied van geloof en samenle ving. Functieomschrijving: - Het ontwikkelen en uitvoeren van cursussen en themabijeenkomsten voor verschillende doelgroepen - Het begeleiden en ondersteunen van groepen in de marge - participeren in relevante netwerken - net beleid van het Centrum mede ontwikkelen. Gevraagd wordt: v - affiniteit met de doelstelling van het Centrum - theologische opleiding (universitair- of HBO-niveau) - theologisch kunnen reflecteren op eigentijdse vragen - agogische ervaring en deskundigheid - beschikken over gevoeligheid voor religieuze ontwikkelingen - goede communicatieve vaardigheden. Aanstelling en honorering vindt plaats volgens de rechtspositieregeling vastgelegd in het Rechtspositiereglement voor personeel in dienst van Orden en Congregaties. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met curriculum vitae vóór 20 november 1994 sturen naar de "Sollicitatiecommissie" t.a.v. F.J. Steenbrink, postbus 3, 4854 ZG Bavel. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij pater F.j. Steenbrink, Seminarieweg 26, 4854 PB Bavel, telefoon 01613-1851 en bij, mevr. I. Busch, medewerkster Centrum Nieuwe IJpelaar, Seminarieweg 26, 4854 PB Bavel, telefoon 01613-3516 (Centrum) of s 076-211530 (privé). 2

de Stem | 1994 | | pagina 22