Start klassiek seizoen SV Aloy Terneuzen wil periodetitel 'Let HYY'24 aast op eerherstel in duel tegen Dongen Joy AZW heeft aan punt genoeg Verontri Rosa Service Sexy Nymf Linda Escort Breda Chantal privé. OPEN DE STEM SPORT ZEELAND Fons Warrens: 'Regen en wind zijn mijn bondgenoten' Privé/clubs/06 076-421370 ft' - - v.-; Wl i Wtter V; HV Hulst krijgt vrouwenafdeling schaakrubriek Verjaardagspartij Hoek zaterdag niet vrij van zorgen naar Rozenburg sport AGENDA Volleybalderby Morres-YVC in Hulst Bekerwedstrijd vrouwen Savok Van Passel regelmatigste renner Veel treffers in ZVA-voetbal K< bouwmateriale Zeeuwse stic Oud-Oostburg! wordt in Zutpl burgemeester Vier gewonden ongeval in Eed VRIJDAG 28 OKTOBER 1994 Bj Van onze atletiekmedewerker Graauw/Kloosterzande - Met de ruim zestien kilometer lange trimloop Stekene- Graauw gaat zaterdag 29 ok- ,tober het klassieke seizoen van SV Aloy van start. Fons Warrens staat als alles naar wens verloopt zaterdag voor de derde keer aan de start bij café 'De Kroon' in Kemzeke. Niet optimaal voorbereid, maar wel gereed voor de klus en hij lijkt de weergoden op zijn hand te gaan krijgen als de voorspellingen van de mannen van De Bilt uitko men, want het gaat regenen. ATLETIEK „Slechte weersomstandigheden zijn mijn bondgenoten. Ik kan niet tegen de hitte," aldus de bijna (volgende maand) 49-jarige Kloosterzandenaar, die tot nu toe aan een voortreffelijk sei zoen bezig. Het heeft hém aan de leiding bij de veteranen B van het Zeeuws-Vlaams kampioen schap gebracht. Het begon na een sukkelperiode, want afgelo pen zomer werd een te laag ijzergehalte in zijn bloed gecon stateerd. „In je normale doen en laten merk je daar weinig van, maar als je intensief gaat sporten is dat mankement vlug duidelijk. Je herstelt niet en je bent vlug moe. Bij mij werd maar een waarde gemeten die eentiende onder normaal was en toch is dat voor iemand die wil presteren funest. In september was dat gelukkig allemaal verleden tijd." Dat was duidelijk, want hij liep naar een tweede plaats in de Mosselloop in Philippine, won de Sterreloop in Clinge en de Hydro Agri-loop in Graauw, werd tweede in Kloosterzande en was afgelopen zaterdag nog eerste Zeeuws-Vlaming in Axel. „Nu moet je die prestaties niet te vlug overroepen. In Clinge was de tegenstand niet echt geweldig. Daarom is een zesde plaats vaak meer waard dan de winst. Zo werd ik vorig jaar in Stekene- Graauw zestiende, maar als je zag wat daar allemaal aan de start kwam dan heeft die plek wellicht meer waarde dan een zege in de Sterreloop. Het is allemaal zo relatief." Warrens was bij de jeugd ooit een beloftvol atleet. Als lid van RKHAV pakte hij in de junio- rentijd nog titels op de baan en in het crossen. Hij kapte er mee, omdat avondstudie te veel tijd in beslag nam, kwam jaren later op sportgebied terug op de fiets in de Tour du Flic en maakte op nieuw zijn rentree in het hardlo pen. „Bij RKHAV zat ik net voor de gouden lichting van Piet Vonck, Hugo van Duyse en consorten. Ik was geen crosser, maar kon op de baan aardig mee. Op een gegeven moment komen er ande re dingen in het leven. Nu beleef ik er weer plezier aan, ondanks' dat ik erg blessuregevoelig ben met mijn zwakke achillespezen. Daarom is een vijftien kilometer voor mij ver genoeg en zal ik nooit een marathon lopen. Een Stekene-Graauw met een schit terend parcours is wat afstand betreft wel mijn maximum/' Over een tijd of plaats in de einduitslag laat hij zich niet uit. „Het is altijd maar afwachten wat er aan de start verschijnt. Vorig jaar zag ik Chris Verbeek ineens opdagen. Dan weet je gelijk je plaats." Stekene- Graauw, meetellend voor het open Zeeuws-Vlaams trimlo- perskampioenschap, start zater dag om 14.00 uur. In Graauw zelf staan er afwachtingslopen over 5600 en 8000 meter op het programma. Hier start men om 14.05 uur bij het clubgebouw van SV Aloy. STAND ZEEUWS-VLAAMS KAM PIOENSCHAP MANNEN Senioren: 1. Jaap den Engelsman (Terneuzen), 2. Dennis Florussen (Axel), 3. Leo Bavinckhoven (Ter- neuzen). Veteranen A: 1. Chris Verhage (Zaamslag), 2, Jan Geelhoedt (Ter- neuzen), 3. Rudy Neve, 4 Edwin Franckaert (beiden St.-Janteen), 5. Henk Vonk (Hulst). Veteranen B: 1 Fons Warrens (Kloosterzande), 2. Ko de Koeyer (Zaamslag), 3. Hilaire Scherbeijn, 5. Jan de Jonge (beiden Terneuzen). Veteranen C: 1. Fré de Feyter (Axel), 2. Camiel de Rooy, 3. Joop Bakker (beiden Terneuzen), 4. Leo Martinu (Axel). Veteranen D: 1. Francois den Dek ker (Terneuzen), 2. Ronny Bouchaut (Axel), VROUWEN Senioren: 1, Rina de Wijs, 2. Jante Heethuis (beiden Terneuzen). Veteranen A: 1 Addie Dieleman (Sas van Gent), Veteranen B: 1. Trees Vermeersch (Sas van Gent), 2. Catrien de Pooter (Axel). Dijna (volgende maancij ty-jarige lunest. In september was dat zege tn de sterreloop. net is ik er weer plezier aan, ondanks Di regeoe sportmedewerker gradenBij het uitdelen van de eerste periodetitels staan weekeincse clubs in de eerste en tweede klasse buiten- Weersvooruphlasser Goes heeft.zelfs een goede kans de voor 'ijn af te sluiten als drager van de rode inpracf'1" klasse lager mikten Middelburg en neerslagkans: liet potje. Pas in de derde klasse D kan er middagtemp1" "erneuzen is hiervoor verantwoordelijk. wind: mogen zondag bij winst op DOSKO (Wil ting en windsnelheiu 'er en toch kans op genoeg, de vlag al ken tijdens de training en het voor elkaar knokken tijden de wedstrijden." Terneuzen moet het zondag op nieuw Stellen zonder Gerard Maas, die met een enkelblessure kampt. Ralph Baumgarte is zijn vervanger. In dezelfde klasse -loet Breskens het een stuk min er en heeft tegenslag dat doel- n Nico Knol vorige week rood eg. 'Zorgen dus voor coach Pentury, die volgens plaat- 7r kenners te maken heeft i groep spelers die geen f rormt. Bij Unitas'30 kan N^rbag mogelijk tegenge- vorden, want anders 'skens een sombere klasse H leek Zie- periodetitel voor l_ hebben. Zondag ijDloper met 2-0 n zag Luctor'88 -1000-asseren. In de ste periodetitel 9 nog vier teams ->emd tweetal is Zon en maan rinsuochSg VANDAAG/ Zon op: 07.27. Zon onder: 17.19. Maan op:2tgeen de lei onder: 14.15 MORGEN/ Zon op: 07.29. Zon onder: 17.17. Ma Maan onder: 14.41 Zie voor scheepvaartberichten de krant van zat Advertenties voor de rubriek Privé/clubs/06 kunnen uitsluitend tegen contante betaling aan de balie van onze kantoren worden opgegeven (legitimatie verplicht). Regeltarief excl. BTW: Maandag t/m Vrijdag 13,93 Zaterdag 15,32 MM.-tarief excl. BTW: Maandag t/m Vrijdag 3,24 Zaterdag 3,54 VERBODEN sex taboe 1 gpm 06-320-327-20 Beest- achtig lekker!! EXTREME taboe-tapes Shocking Reality!!!! 1gpm. 06-320-350-66 BIZARRE live gesprekken!! 24pd 1gpm. 06-320-328-18 of stiekem afluisteren?? ESCORT Beauty, meisjes v. 18 jr. ƒ150,- p.u. 500,- hele nacht., 06-52876021. LIVESEX direkt apart met de leukste meiden van de 06-340 340 26 1 gpm. live. RELAX lichaams massèges incl.nabh. Joyce, Joane. Dordrecht 078-316239. NIEUW!!! Keihard de lekker ste. Info 11-23 u. 01680- 30253, Zevenbergen. Privéhuis M. spoed meisjes gevr. Tel. 01608-36854 m. t/m vrij v. 11 tot 22 u. Escort bem. 24-uur service ROOSENDAAL, 2 ond. vr. ontv. privé Tel. 01650- 58051aktiepr. ma. t/m vr. Geniet van 2 kanten 1gpm 06-320.320.14 Club Barbarella vraagt met spoed dames. Vervoer mogelijk. Tel. 01100-21802. SCHOOLJONGENS ontv. privé in Breda v.a. 125,- of Escort. 06-320.331.22. BACK from The States: Lovely lady's, uniek nog steeds. 076-202513 bemid v meisjes/gay-boy's 076-226258. Gratis telefoonsex voor vrouwen 06-4311 of 4611 mannen bellen voor 1,- p/m telefoonsex 06-9596 sex direct 06-9519 top contact 06-9845 hete meiden 06-9785 Nieuw in KLUNDERT Lieqe si bi 27 j privé-fotoboek 11-22 u ma-za 01682-2167. 076-208861. Ook escort en SM. 100% Wild Live Sex 06-9891 Geen wachttijd 1gpm. Ervaren vrouwen 40 jaar zoeken sexkontakt 06-350.290.42 (75cpm) Eenzame hete vrouwen zoeken anoniem-sexkon- takt Bel 06-9511 (75cpm) V -A-. ...i heft zelf in "n eigen huis ,t en deze tert. Het zou ?rkast naar dat het daar (goede doen t;n veel hel- cxelaar een bezit. v gogelwaarde jjlie nog te k.am. Om op viierikzee te •ce van trai- snnen. Geen 0(maar wel Heel reken- Za de vierde 06al zondag At-e zijn dan sel Zeeland Beans in de PRchijn van vrcZeelandia .'Pig nog zal SEor'88 de mede duim Bel daarmee ^riodetitel 0U(N-Philip- (75S inzet de petoet win- vrcjt de mid- Beieraken en p^ieren om vroub-top te *06 OP mei 06- 5-Gemërt, aes-WSC, osmalen- 'k. r'24-Don- iK-Terhe- AC/BWB, 3SS-Mid- Patrijzen, ;us-Moer- :n, Steen- 'erneuzen- nd Sport- Valcheren, Hoofd- Luctor'88, Van onze handbalmedewerker Hulst - Een lichtpuntje voor het Zeeuws-Vlaam se handbal. De Hulster handbalvereniging HV Hulst heeft besloten een vrouwenafdeling op te richten. HANDBAL Secretaresse Cindy Peters: „In september kregen we het verzoek van Hontenisse om samen te werken, zodat Hontenisse toch met een vrouwenteam kon uitko men. Helaas konden we toen niet helpen, omdat we zelf geen vrouwen hadden die actief waren. Enkele weken geleden heb ben zich echter twee vrou wen gemeld of ze bij HV Hulst konden komen spelen. We zijn als bestuur gaan onderzoeken of het mogelijk was om tot oprichting te komen van een vrouwenaf deling. We hebben nog en kele vrouwen gepolst en die hadden eveneens belang stelling. We zijn nu zover dat we over zeven speelsters beschikken en hebben defi nitief besloten een vrouwen- afdeling op te richten. He laas kunnen we pas volgend seizoen in competitiever band uitkomen, maar dat betekent niet dat we niets gaan doen. We trainen in middels elke woensdag van 19.00 tot 20.00 uur in sport hal Den Dullaert in Hulst en we gaan over enkele weken geregeld een oefenwedstrijd spelen om zo de periode tot volgend seizoen gericht te overbruggen. Natuurlijk ho pen we dat er zich meer speelsters aanmelden, want die zijn van harte welkom. Ze kunnen direct meetrai- nen op woensdag en zodra we gaan spelen betrekken we alle speelsters daarbij. We zetten nu onze schou ders eronder en hopen dat we volgend seizoen inder daad in competitieverband kunnen uitkomen. Dat zou een goede zaak zijn voor onze club, maar ook voor het gehele handbal in Zeeuws-Vlaanderen. Van onze sportmedewerker Axel - In het komende week einde worden de eerste prij zen in het amateurvoetbal uitgedeeld. Eersteklasser Hoek, dat naar Rozenburg verkast, pakt daar in ieder geval naast. Derdeklasser AZW heeft die eerste perio detitel voor het grijpen. De vierdeklassers Zaamslag en Terneuzense Boys grijpen er naast. KNVB-ZATERDAGVOETB AL „Er zal volgende week veel ge praat moeten worden," zuchtte Dick Buitelaar vorige week na de 0-1-nederlaag tegen DVS'33. De coach van Hoek liet daarmee doorschemeren dat zijn optimis me een fikse deuk heeft opgelo pen. Hoek en hij hadden op meer gerekend dan de schamele zes puntjes die vergaard werden. Hoek is er een middenmoter door geworden. Een stek die op zich nog geen zorgen behoeft te baren. Toch heeft Dick Buitelaar die. De twee langdurig gebles seerden, Tony Coppens en Geert de Poorter, werden al node ge mist en vorige week zaterdag 'solliciteerden' Erwin Dek, Rem- co van Keeken en Mart van de Guchte alle drie naar een schor sing. Hun honorarium werd door het in ontvangst nemen van een gele kaart dan ook met gemeng de gevoelens ontvangen. Invallers Hoek zal zodoende zaterdag mo gelijk met vijf invallers aan moe ten treden. Is dat het geval, dan rest Buitelaar niets anders dan zijn mannen maar met één op dracht het veld in te sturen, en dat is de pot dichtmetselen. De nul vasthouden en hopen op dat ene kansje dat verzilverd moet worden. Kortom, bij koploper Rozenburg wacht Hoek een loodzwaar karwei. Dit is even eens het geval als voornoemd 'geschorst' trio er wel bij is. Want Hoek draait niet, mist raf finement, gaat mank aan onder linge coaching, ontbeert dikwijls overzicht terwijl de bal te vaak 'richting' medespeler gespeeld Dick Buitelaar kan zaterdag uit tegen Rozenburg lang niet zijn sterkste formatie binnen de lijnen brengen. Zorgen vol op voor de Hoek-trainer. FOTO WIM KOOYMAN wordt in plaats van precies op deze gericht. Zelfvertrouwen Zaken die bij een club in de top van het klassement in de eerste klasse horen. Dick Buitelaar weet dat als geen ander en zal tevens geconstateerd hebben dat door de mindere resultaten het zelfvertrouwen aangetast wordt en de spelers meer en meer hun eigen gang gaan. Het gevolg is chaos zonder kop of staart. Daar terug lijn in brengen, is hetgeen de trainer van Hoek moet en wil doen. Met Rozenburg en DOVO (volgende week) voor de boeg, geen pretje. Tenzij er punten gepakt worden. Puntjes die de ommekeer in kunnen leiden. Voorlopig zit dat er nog niet in. Rozenburg is dus zaterdag to renhoog favoriet. Derdeklasser AZW vergaat het een stuk gemakkelijker. „We le ven van week tot week," oor deelde trainer Paul van Koute ren onlangs. In deze opvatting van de sportbeleving maakt AZW goede tijden door. Zater dag kan de eerste prijs worden binnengehaald door periode kampioen te worden. De kans op promotie ligt in dat geval al vast. Levien de Groote, voorzit- Om de zestigste ver jaardag van zijn schaakvriend Lev Polugajevsky wat luister bij te zetten, organiseerde onze landgenoot en vermaard schaakmecenas Joop van Oosterom een dubbelrondig toernooi in Buenos Aires. De deelnemers Karpov, Salov, Kamsky, Ivantsjoek, Sjirov, Judith Polgar, Anand en Lju- bojevic zijn verplicht zich van de Siciliaanse opening te be dienen, omdat dit Polugajevs- ky's grote liefde is. Er bestaat zelfs een variant in het Sicili- aans die naar de Rüs ge noemd is. Vanwege een zware operatie kan de jarige zelf niet van de partij zijn. Dat is dubbel jammer, omdat het in teressant zou zijn om te zien of de oude meester, die op grond van zijn rating samen met Ljubojevic tot de kneus jes zou hebben behoord, zich op eigen terrein staande zou weten te houden. Voor de liefhebbers van gooi en smijtwerk is het smullen geblazen. In de eerste ronde al dreigde er een reputatie aan diggelen te gaan. De Spanjaard Ljubojevic speelde een droompartij tegen de In diër Anand. Ljubojevic - Anand 1. e2-e4 c7-c5; 2. Pgl-f3 d7-d6; 3. d2-d4 c5xd4; 4. Pf3xd4 Pg8-f6; 5. Pbl-c3 Pb8-c6; 6. Lfl -cA el-e6; 7. Lel - e3 a7 - a6; 8. Lc4-b3 Dd8 - c7; 9. f2-f4 Lf8-e7; 10. Ddl-Ö Pc6xd4; 11. Le3xd4 b7-b5; 12. a2-a3 O - O; 13. O - O Lc8 - b7; 14. Tal - el Ta8 - c8; Om dit soort stellingen met zwart te spelen, moet je van alle moge lijke trucs op de hoogte zijn. Het is in sommige varianten belangrijk dat de dame ge dekt is. Een bekende fout is 14.Tfe8; 15. Dg3 d5?; 16. e5 Pe4; 17. Pxe4 dxe4; 18. f5 exf5; 19. Lxf7+! en de loper is onkwetsbaar, gezien 19. Kxf7; 20. e6+ en 21. Dxc7 de dame kost. 15. Df3-g3 Kg8-h8; 16. Kgl-hl Dc7 - c6; 17. Tfl-f3 a6-a5; 18. Dg3-g5! Maakt ruimte voor de toren. De zwarte stel ling begint er al verdacht uit te zien. 18. b5 - b4; 19. a3xb4 a5xb4; 20. Pc3-dl h7 - hfi; 21. Tf3 - h3 Kh8 - h7; Anders volgt 22. Txh6+. 22. Pdl-f2 Tf8-g8; 23. Pf2-g4 Bedreigt opnieuw h6 zodat zwart moet slaan. 23. Pf6xg4; 24. Dg5xe7 Ook 24. Dxg4 is ijzersterk. Wit dreigt Door Theo Hommeles dan al dingen als 25. Lxefi fxeó; 26. Dxe6 met snelle winst. Nu wordt het ietsje ge. compliceerder. 24. e6-ej. 25. f4xe5 d6xe5; 26. Ld4-gj Pg4-f6; 27. De7xe5 Pf6xe4 28. De5-f5+ Kh7-h8; 2i Lgl-d4 Daar ben ik weer 29. Tc8-d8; 30. c2-c3 Pe4-d2; Mat in één zet dreigt. De enige manier waarop Anand mag hopen nog iets van de partij te redden, is middels een blunder van de ex-Joego- slaaf. 31. Df5-g5?? Dekt wel het mat, maar geeft de winst weg die in 31. Ld5! Txd5; 32. Te6ü verstopt zat. Wit vero vert dan ofwel de dame ot geeft mat met Txh6. 31. Td8xd4; 32. c3xd4 Pd2xb3; 33, d4-d5 Hoopt nog op 33. Dd6; 34, Te6. 33. Tg8-e8; Lijkt erg sterk, maar 33. Da6!; geeft wit geen kans" op redding. 34. Telxe8+? De redding bestond uit het spec taculaire 34. Dd8ü en remise is de logische uitslag na 34. Txd8; 35. dxcó Lxc6; 37. Txb3 Td2; 38. Tgl Td4; 34. Dc6xe8; 35. Dg5-e3 De8 - a8!; 36. Th3xh6+ g7xh6; 37. De3xh6+ Kh8-g8; 38, Dh6-g5+ Kg8 - f8; 39. Dg5 - h6+ Kf8 - e8; waarop wit de tijd overschreed. Deels heb ik gebruik gemaakt van de analyse van meester Gert Ligterink. Op de afloop van het toernooi kom ik gaarne terug. Terneuzen-trainer Henk Ottens hoopt via winst op DOSKO zondag de eerste periodetitel binnen te halen in de derde klasse D. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE ter bij de Axelse zaterdagvoet ballers, is er gelukkig mee. „Het kan nauwelijks beter."Zij het dat het de laatste weken wat moei zamer gaat, omdat de tegenstan der zich behoorlijk defensief op stelt. Men begint 'angst' voor AZW te krijgen." Over WHS zegt De Groote: „Het is voor ons altijd een moeilijke tegenstan der. Ondanks dat ik er vanuit ga dat we winnen, blijft het oppas sen." Paul van Kouteren zal zijn team mogelijk zonder Peter van de Velde de wei in moeten stu ren. Hij kreeg zijn vierde gele prent voorgeschoteld. Keurig Goed gaat het eveneens bij Zaamslag, dat zich keurig in de sub-top nestelde. Was het verlies bij Terneuzense Boys andersom geweest, dan speelden de groen- witten mee in de strijd om het eerste periodekampioenschap. Nu is dat, met twee punten te weinig en een matig doelsaldo, voorbij. Zaamslag is te gast bij NOAD'67 en dat is een concur rent pal achter de leiders. Een puntendeling kan de groenhem- den tot tevredenheid stemmen. Terneuzense Boys zal met een dergelijk resultaat tegen Kogel vangers eveneens content zijn. Zij het dat hiervoor iets meer zal moeten gebeuren dan de mou wen opstropen. Temeer daar Ko gelvangers meedingt om de pe riodetitel en deze via een ruime score kan pakken. Dat bewerk stelligen is de enige opdracht waarmee het naar Terneuzen komt. Terneuzense Boys mag de borst nat maken. PROGRAMMA Eerste klasse B: WGZ-GVW, Bennekom-WHC, Kozakken Boys-Valteivogels, Capelle-Achil- les Veen, DOVO-Lunteren, Ro zenburg-Hoek, DVS'32-Excelsior Maassluis. Tweede klasse A: BLC-Strijen, Roda Boys-Altena, Zwaluwe- VVC'68, RWH-Kloetinge, Veere- 's-Heer-Arendskerke, Wilhelmi- na'26-Serooskerke. Derde klasse A: AZW-WHS, Ka- pelle-Colijnsplaatse Boys, Bruse Boys-Yerseke, Bevelanders-Oost- kapelle, Middelburg-Rillandia, Tholense Boys-Arnemuiden. Vierde klasse A: Terneuzense Boys-Kogelvangers, SSV'65-GPC, Krabbendijke-Kruiningen, SKNWK-Smerdiek, NOAD'67- Zaamslag, WIK'57-Dauwendaele. BASKETBAL Vrijdag 28 oktober: Souburg 2-Oostburg 1 (eerste klasse vrou wen), sporthal Van Duyvenvoorde Oost-Souburg, aanvang 19.00 uur. Zaterdag 29 oktober: Scheldes- port 2-Marathon 1 (rayon eerste klasse A mannen), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aaftvang 17.45 uur. Scheldesport 1-Sou- burg 1 (rayon eerste klasse A mannen), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 19.30 uur. Scheldesport 3-Oostburg 1 (eerste klasse mannen), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 19.30 uur. SPORTNIEUWS KORT Hulst - In sporthal Den Dullaert in Hulst wordt zaterdag 29 oktober om 17.00 uur de volleybalderby tussen Morres en YVC uit IJzendijke gespeeld. De beide kemphanen komen uit in de derde divisie van de landelijke volleybalcompetitie. Morres begon deze competitie voortvarend en won drie wedstrij den op rij. Afgelopen zaterdag liep het echter tegen de eerste nederlaag aan. TDK/Brevok 2 was te sterk. WC heeft nu twee punten uit vier wedstrijden, maar trainer- coach Arjen Leijte zal zijn selectie voor de wedstrijd tegen Morres zeker niet op scherp moeten zetten. De IJzendijkenaren zullen ongetwijfeld zeer gemotiveerd zijn om in Hulst een of meer punten te pakken. „We zijn nu gewaarschuwd en zullen tegen YVC zeker alle zeilen bijzetten om punten te pakken," zei Morres-coach Jan Schut afgelopen zaterdag na de eerste neder laag. YVC kan dus zaterdag rekenen op een warm onthaal. Sas van Gent - Het eerste vrouwenteam van Savok speelt vrijdag 28 oktober om 20.00 uur een bekerwedstrijd tegen tweede divisionist Ekspalvo. De- vrouwen van coach Joost Gommers doen het momenteel goed in de promotieklasse, maar zullen in de Vlaanderenhal tot het uiterste moeten gaan om de volgende ronde te kunnen bereiken. Hulst - Patrick van Passel was afgelopen seizoen de regelmatig ste amateur van de wielervereniging Zeeuws-VÏaanderen in de Zeeuws-Vlaamse criteriums. De Sluiskillenaar haalde het met een dertigtal punten voorsprong op zijn plaatsgenoot Davy Dubbeldam. Peter Mol, vorig jaar winnaar van dit door Harold Dhondt bijgehouden en door Levien de Feyter gesponsorde klassement, eindigde als vierde. De puntentelling voor dit klassement was tien punten bij deelname terwijl vervolgens voor de eerste twintig geklasseerde renners punten te verdienen waren. Eindstand: 1. Patrick van'Passel 257 punten, 2. Davy Dubbeldam 228,3. Karei van Goethem (allen Sluiskil) 197, 4. Peter Mol (Kapelle) 184, 5. Rutü Rabout (Heikant) 159, 6. Martin de Jaeger (Westdorpe) 151, 7. Guus Barhorst (Biervliet) 140, 8. John van de Ameele (Terneuzen) 136, 9. ex aequo Roy Bogaert ('s-Gravenpolder) en Danny Schaut (Sas van Gent) 109 punten. Axel - In het Axele zaalvoetbal werd deze week fors gescoord. De kroon spande Den Doelder door met 17-4 van Disco Love l te winnen. Ratjetoe bleef met 15-2 tegen Steelant niet achter. Engelhard volgde knap via een 1-13-zege op Broomchemie. Marine Service kwam eveneens goed uit de verf door met 3-11 van Breda Bar te winnen. Disco Love 2 deed het via twee doelpunten van Cor de Jonge en één van Angelo Hensen een stuk zuiniger tegen Chalet, maar had aan die 0-3 genoeg om bij de sub-top te blijven behoren. Overige uitslagen: Van Alten-Gemeente 6-8, Cysouw-La Chouette/V-Deco 2-8, De Ruyter-Primus/Pluym 2-7. Stand: Ratjetoe 5-10, La Chouette/V-Deco 5-10, Primus/Pluym 5-8, Marine Service 5-8, Disco Love 2 5-8, Chalet 6-8, Gemeente 5-6, Engelhard 4-5, Van Alten 5-4, Cysouw 5-3, Steelant 4-2, Den Doelder 5-2, De Ruyter 5-2, Breda Bar 5-2, Disco Love 1 4-0, Broomchemie 5-0. NAAR ONZE 2.000 I OP 12 EN 13 NC Industrieterrein, Aziëweg 3, hj yan onze verslaggeefster Sluis - Een vreemde vog enkele dagen de bewon gemeente Sluis in zijn gri jjet dier is drie weken gelei eerst gesignaleerd en mensen belden al verontri natuurreservaat 't Zwin Conservator G, Burggrave 1 gens geprobeerd het dier De basiliek van Hi\ oogst al decennialang wondering van vel I Maar het kan nóg mooie I FOTO WIM KOOYHl Oostburg - Mevrouw ir Verstand-Bogaert (45) teren bij koninklijk b benoemd tot burgemi van Zutphen. Annelies gaert is geboren en geto: Oostburg. Zij is lid van D66. Mome: ze burgemeester van de ge] te Heteren, eveneens in land. Ze heeft deze gei ruim zes jaar geleid. De ming in Zutphen gaat in december. Van onze correspondent Eerle - Bij een verkeersi val op rijksweg A58 te zijn gistermorgen vier tenden van een Belgisch to gewond geraakt. Een 73-jarige automobilis Lennik zag te laat dat eer haar rijdende personenaut stuurd door een 46-jarige uit St.-Pieters-Woluwe (B, voertuig ter hoogte van de sing met de Brieversweg tc stand bracht en botste er op. Daarbij werd haar aul heel vernield. Bij de aanrijding raakte zij als een vrouwelijke inzil van haar voertuig dusdan: wond dat beiden moesten den opgenomen in een zi huis. Twee andere inzittL konden na behandeling he kenhuis weer verlaten.

de Stem | 1994 | | pagina 8