Zuil symbool van Cadzand-Bad Stee Start van nieuwbouw 't Elisabethhofje in Sluiskil kort VERBAAL plaatselijk NIEUWS sport IN HET KORT kaatsei Kerkvoogden vragen ondernemers geld voor restauratie Grote Kerk Verboden bezetting in Bevelai Actieplan om badplaats voor toeristen aantrekkelijker te maken Brandweer laat Terneuzen verbouwde kazerne en materieel zien op open dag Vlaamse letterkundige avond Terneuzen Subsidie voor project van 43 seniorwoningen in gebied Baudeloo in Hulst Burgemeesl -de Stem ZEELAND C3 Steltkluut in actie op werkdag van 't landschap de Stem 'Meneer, dat mag u| Opleidingscentri van Genie houdt open dag in Vughi WOENSDAG 26 OKTOBER 1994 Van onze verslaggever Terneuzen - Het college van kerk voogden van de Hervormde Ge meente Terneuzen roept de onder nemers van de Scheldestad en om geving op een financiële bijdrage te leveren voor de restauratie van dë Grote Kerk aan de Noordstraat. C. Ollebek stelt namens het college van kerkvoogden in een brief dat de Grote Kerk een van de weinige historische gebouwen in Terneuzen is. Daarnaast is de toren van de kerk medebepalend voor het stadsbeeld. De Kerkvoogdij van de Hervormde Kerk werkt sinds enige jaren aan de restauratie van de Grote Kerk aan de Noordstraat. Vanwege de kostensprei- ding wordt dit werk gefaseerd uitge voerd. Dit jaar staat een volledige res tauratie van het dak op het programma. Het onderhoudsfonds is niet toereikend om alle kosten te dragen. Daarom wordt ook dit jaar een bazaar gehouden. Volgens de Kerkvoogdij vormt de opbrengst van de bazaar een onmisbare aanvulling op het onder houdsfonds. Vandaar dat aan de onder nemers wordt gevraagd een financiële bijdrage voor deze bazaar te leveren. „Naast de kerkelijke functies heeft dit gebouw de laatste jaren steeds meer een culturele bestemminbg gekregen. Het instandhouden van deze kerk vormt een zware last voor onze gemeente. Toch denken we dat dit gebouw als kerkge bouw behouden moet blijven," stelt Ollebek in de brief. Ollebek weet dat de ondernemers in Terneuzen en omgeving de Kerkvoogdij een warm hart toedragen. „Dit is de reden dat wij ons ook dit jaar weer met een verzoek om een bijdrage voor de bazaar tot de ondernemers richten." De bazaar wordt dit jaar gehouden van 10 tot en met 12 november. Medewer kers van de Kerkvoogdij bezoeken de ondernemers in de komende weken met het verzoek voor een financiële bijdra ge- FOTO WIM KOOYMAN Na de officiële start van de bouw van het woonzorgproject voor senioren in Sluiskil namen genodigden een kijkje. Van onze verslaggever Sluiskil - Een gevoelige aderlating voor het dorp. Zo ervaarde Sluiskil jaren geleden het verdwijnen van het St. Elisabeth-ziekenhuis. Gisteren stroomde er met de officiële start van de bouw van het woonzorgpro ject 't Elisabethhofje, op de oude locatie van het ziekenhuis, vers bloed terug naar het kanaaldorp. Huisarts H. van Haelst en P. Luijcks, legden gisteren gezamenlijk de eerste steen van het seniorenhof waar 23 woningen voor ouderen vanaf zestig jaar komen te staan. 't Elisabethhofje, een naam met veel respect en gevoel voor het verleden, is er niet zonder slag of stoot gekomen. Sluis kil kende lange tijd een bouwstop en omdat de bouw eigenlijk in strijd was met het bestemmingsplan moest de pro vincie het goedkeuren. Het initiatief komt van de stichting Welzijn voor Ouderen die het hofje aan kaartte bij de Woningbouwvereniging Terneuzen. Omdat het om een zoge naamd woonzorgproject gaat is ook de stichting Thuiszorg-Zeeuws-Vlaanderen erbij betrokken. Andere deelnemers zijn de Initiatiefgroep Sluiskil, Willibrordus- stichting en Ouderenzorg Sluiskil. De kale huurprijs van de nieuwe wonin gen ligt rond de 730 gulden per maand. Van onze verslaggever Terneuzen - De brandweerkazerne, behorende bij het Regio naal Coördinatie Centrum Zuid van de Regionale Brandweer Zeeland, aan de Haarmanweg in Terneuzen is verbouwd. Deze verbouwing was noodzakelijk omdat het korps te maken kreeg met een stallingsprobleem in verband met de uitbrei ding van het materieel. Het ministerie van Binnenlandse Zaken heeft onder andere haakarmvoertuigen en contai- nerbakken met reddingsmateri aal verstrekt en- het korps zelf 'heeft schuimblus-units en ont- smettings-units aangeschaft. De totale hoogte van het gebouw en de afmetingen van de deuren .leverden problemen op bij het binnenrijden en afzetten van de container-bakken. Vandaar de beslissing om de kazerne te ver bouwen. Gevaarlijke stoffen De ontsmettings-units worden gebruikt bij ongevallen met ge vaarlijke stoffen. Deze units zijn •onder andere uitgérust met douches om personeel wat even tueel in aanraking is geweest met gevaarlijke stoffen te ont smetten. Verder bevinden zich aan boord van deze units ver schillende materialen ten behoe ve van Jiet bestrijden van inci denten met gevaarlijke stoffen. De verbouwde kazerne wordt zaterdag 29 oktober geopend door voorzitter van het Regio naal Coördinatie Centrum Zuid J. van der Doef en vice-voorzit- ter R. Barbé. De officiële plech tigheid begint om 10.30 uur. Voor belangstellenden is er van 13.30 tot 15.30 uur de gelegen heid de gedeeltelijk vernieuwde kazerne te bekijken en kennis te maken met het regionale hulp verleningsmateriaal dat in Zeeuws-Vlaanderen is gestatio neerd. Verder demonstreert de brandweer het bevrijden van een slachtoffer uit een autowrak vol gens de nieuwe hulpverlenings technieken. Bij de kazerne wordt die dag ook de helicopter ingevlogen die kan worden ingezet tijdens een Eure- gioproject met grensoverschrij dende medische hulpverlening. De helicopter speelt een cruciale rol bij de proef. Bij ongevallen met ernstig letsel brengt de heli- copter namelijk een gespeciali seerd team ter plaatse, waardoor de medische behandeling direct kan beginnen. Helicopter Ook is de helicopter inzetbaar als de toestand van de patiënt vervoer door de lucht wenselijk maakt. Gedurende het jaar dat het project loopt, wordt weten schappelijk onderzocht of de snelle start van de medische be handeling ertoe leidt dat patiën ten in een betere conditie in het ziekenhuis arriveren. Ook ande re mogelijke voordelen voor de patiënt en de hulpverlening wor den gemeten. Het project wordt financieel ge steund door de ANWB, die in samenwerking met tal van orga nisaties in de regio rond Amster dam een soortgelijke proef wil doen. Dankzij de ANWB-bijdra- ge is de inzet van de helicopter gedurende de gehele proefperio de gegarandeerd. De subsidie wordt via de Centrale Post Am bulancevervoer (CPA) Zeeland verstrekt aan het Instituut voor Medisch Dringende Hulpverle ning, de exploitant van de heli copter, in Brugge. De helicopter wordt om 10.55 uur in Terneuzen verwacht. Van onze verslaggever Terneuzen - Prometheus, de stichting voor literaire en culturele activiteiten in Zeeuws-Vlaanderen, houdt op vrijdag 28 oktober een Vlaamse Avond. Vanaf 20.00 uur geven zes Vlaamse schrijvers acte de présence in het Zuidlandtheater in Terneuzen. De zes genieten bekendheid in zowel Vlaanderen als Neder land. Het zijn achtereenvolgens Johan Anthierens, Kristien Hemmerechts, Brigitte Raskin, Jos Vandeloo, Eriek Verpale en Paul de Wispelaere. De laatste is sinds 1972 hoogle raar moderne Nederlandse let teren in Antwerpen. Hij was onder meer- redacteur van De Tafelronde en sinds 1984 van het Nieuw Wereldtijdschrift. Bekende boeken van zijn hand zijn 'Tussen tuin en wereld' en 'Mijn huis is nergens meer'. Voor zijn laatste boek, 'Het verkoolde alfabet' werd hij ge nomineerd voor de AKO-litera- tuurprijs. Brigitte Raskin sleepte die prijs enkele jaren geleden al eens verrassend in de wacht. Ook haar komst naar Terneuzen is een verrassing, want aanvan kelijk stond Monika van Pae-, mei op het programma. Die bleek niet te kunnen, maar Prometheus is blij dat ze zo snel door Raskin kon worden vervangen. Dit najaar staat een omvangrijk epos van de schrijfster te verschijnen. Een andere Vlaamse schrijf ster, die vooral de laatste jaren bekend is geworden, is Kristien Hemmerechts. Ze debuteerde' in 1987 met de roman 'Een zuil van zout'. In 1990 kreeg ze de driejaarlijkse Belgische Staats prijs voor proza voor drie ver halenbundels. Daarna versche nen onder meer de romans 'Wit Zand' en 'Lang geleden'. Jos Vandeloo is fulltime schrij ver en behoort tot de meestge- lezen auteurs in ons taalgebied. Zijn werk is in veel vreemde talen vertaald. Enkele titels zijn 'De Muur', 'De Muggen', 'De beklimming van de Mont Ventoux' en zijn laatste, 'De' vogelvrouw'. Eriek Verpale werkte als prozaist mee aan een groot aantal tijdschriften. Bekend van hem zijn 'Olivetti 82' en 'Onder vier ogen' (samen met Luk Gruwez). Deze maand verschijnt zijn verzameld dichtwerk, onder de titel 'Nachten in Beiroet'. Behalve publicist en journalist, onder andere bij Humo en Knack, is Johan Anthierens een groot bewonderaar van Willem Elschot over wie hij het boek 'Ridderspoor' schreef. Hij geeft niet alleen een lezing, maar neemt ook de presentatie van de Vlaamse avond voor zijn rekening. Entree: 15,00. CJP 12,50. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij het Zuidlandtheater en bij' boekhandel van de Sande in Terneuzen. Kristien Hemmerechts. foto klaas koppe Brigitte Raskin Van onze verslaggever Cadzand-Bad - De zuil wordt het internationale symbool van Cadzand- Bad. De ondernemers van de badplaats zijn namelijk enthousiast over het con cept-actieplan 'Cadzand, dat staat als een zuil' en hebben toegezegd meer geld in het project te stop pen dan de twintigduizend gulden die door de ge meente Oostburg als voor waarde werd gesteld. Het actieplan is bedoeld om Cadzand als toeristische trek pleister te versterken. En dat moet gebeuren door middel van de markante zuilen aan Boule vard De Wielingen. De gemeente werkt samen met de Kust VW en de middenstand, in dit project van het ministerie van Economische Zaken onder de noemer 'even een frisse neus halen'. Het zuilenproject van Cadzand is hier onderdeel van. Het ministerie wil hiermee pro beren de terugloop van het aan tal toeristen, als gevolg van de concurrentie van de buitenland se kusten, te stoppen. Ook de Cadzandse ondernemers zijn de ze mening toegedaan. „Het wordt tijd dat we als onderne mers iets doen om de positie van Cadzand te versterken. We kun nen niet langer stil blijven zit ten. Dat is ook de reden dat de ondernemers geld voor het pro ject over hebben. We zijn name lijk blij dat er wat gebeurd," aldus R. de Milliano van hotel restaurant De Blanke Top. De Kust-WV is zeer verheugd over de toezegging van de onder nemers mee te willen betalen. „De ondernemers stonden in eer ste instantie sceptisch tegenover het plan maar blijken nu toch overtuigd te zijn van de voorde len," aldus secretaris J. Hage. „Het plan moet immers worden gedragen door de ondernemers. De ondernemers hebben dus het plan opgevat iets met de zuilen aan Boulevard De Wielingen te' doen. „Hierbij kan worden ge dacht aan het gebruik van zuilen als briefhoofd, aan het introdu ceren van zuil-arrangementen of het versieren van de zuilen. Daarnaast willen we een compu tergestuurde zuil neerzetten bij hotel De Schelde met informatie over onder andere hotelaccom modaties, evenementen en recla meboodschappen. De WV wordt door deze informatiezuil wat ontlast van het vele werk en de opbrengsten van de reclames ko men in de VW-kas terecht. Dit plan hebben we ingediend bij de gemeente," aldus De Milliano. Zowel De Milliano als de ge meente weten nog niet wanneer dit project wordt uitgevoerd. Dat is namelijk afhankelijk van de aangevraagde subsidie. Het ministerie van Economische Za ken heeft al een bedrag toege zegd maar het wachten is nog op gelden uit de zogenaamde 5B- pot, bedoeld om de positie van het platteland van Zeeuws- Vlaanderen te versterken. De provincie heeft het project in Cadzand voor deze subsidie aan gemeld. Voor de kust is zeven ton be schikbaar. Woordvoerder L. Polfliet van de gemeente Oost burg verwacht dat de verdeling van de 5B-gelden over de ver schillende projecten medio no vember bekend is. Sluiskil - Traditioneel wordt het knotseizoen geopend tij-1 dens de nationale werkdag van 't landschap. Deze valt dit jaar op zaterdag 29 okto ber. De Steltkluut zal deze dag aan-i grijpen om de fraaie pastorietuin van het voormalige Capucijnen- klooster in Sluiskil eens goed onder handen te nemen. De nieuwe organisatie, centrum De Ark, verleent hieraan medewer king. De werkdag begint om 09.30 uur in centrum De Ark naast de katholieke kerk in de Nieuwe Kerkstraat in Sluiskil. Diefstal Hulst - Vanaf de Hulster Nieuwlanddijk is gisternacht een rode drie-cilinder diesel Massey Ferguson tractor ge stolen. De tractor is eigendom van een bedrijf uit Oosteind en werd gebruikt bij het ver breden van een watergang. Verkeerscontrole Hulst - Door de politie in Hulst werd maandagmiddag op de Absdaaleweg in die plaats in samenwerking met Veilig Verkeer Nederland een verkeerscontrole gehouden. Gecontroleerd werden 105 voertuigen. Daarbij werden twaalf processen verbaal op gemaakt wegens het niet dra gen van een autogordel. Diefstal. Hulst - Een 48-jarige inwoner uit Hulst deed bij de politie aangifte van diefstal van twee geluidsboxen. Die werden ont vreemd uit zijn winkel aan de Gentsestraat in Hulst. Auto-inbraken Hoek - Aan de Keijzerstraat in Hoek is maandagnacht in gebroken in een geparkeerd staande personenauto van een 57-jarige man uit het Duitse Bochum. Uit het voertuig ver dwenen en mes en een zak lamp. Ook werd in die nacht ingebroken in een personen auto van een 30-jarige inwo ner uit Hoek. Zijn auto stond geparkeerd aan de Bego niastraat in Hoek. Uit het voertuig werden twee geluids boxen ontvreemd. Kettingbotsing Terneuzen - Bij een kop- staartbotsing op de kruising Rijksweg N61-Guido Gezel- lestraat in Terneuzen werden gistermorgen vier auto's licht beschadigd. Een 49-jarige vrouw uit Goes bemerkte te laat dat enkele auto's stil stonden voor het rode ver keerslicht. Ze botste hierdoor tegen de laatste auto aan waardoor een kettingbotsing onstond. Niemand liep enig letsel op. Inbraak Terneuzen - Uit een flatwo ning aan het Debussyhof in Terneuzen is bij een inbraak, vermoedelijk in het weekeind gepleegd, een wasdroger ont vreemd. De 27-jarige bewoon ster deed hiervan aangifte bij de politie in haar woonplaats. Terneuzen THEE-DANSANT - In het Zuidlandtheater wordt zondag 30 oktober weer een thee dansant gehouden van 14.00 tot 17.00 uur. De entree be draagt 5,-. Sluiskil KINDERDISCO - In de soos van het Meulengat is zondag 30 oktober en 27 november kinderdisco. Aanvang 14.00 uur. Op zondag 18 december is er een play-backshow in de grote zaal van het Meulengat. Inschrijven tot 2 8-november. Bedrijfscompetitie squash Terneuzen - Tijdens de vierde dag van de bedrijfscompetitie squash in Terneuzen liet Avis zijn beide tegentanders zonder punten. Zowel Radio Zeeland als Union 1 moest zijn meede- re erkennen in Avis. Het sportieve Panneschuur kwam voor het eerste deze competitie weer binnen de lij nen en behaalde vijf punten, waarvan twee tegen Yellow Dot en drie tegen Dow. Vrij dag vanaf 19.00 uur komen alle teams weer op de baan, waarbij enkele belangrijke wedstrijden voor de einduit slag in de eerste ronde op het erogramma staan. ITSLAGEN Yellow Dot-Dow 2-2, Yellow Dot- Panneschuur 2-2, Panneschuur- Dow 3-1, Union 1-Avis 0-4, Union 1-Radio Zeeland 2-2, Avis-Radio Zeeland 4-0, Foaks 2-Union 2 4-0, Foaks 2-Petrus Paulus 2-2, Union 2-Petrus Paulus 1-3. STAND Petrus Paulus 8-25, Foaks 1 23, ING 6-19, Flying Dutchman 6-18, Avis 6-18, Elocoat/Verstraeten 6-13, Foaks 2 8-13, Politie Z-Vlaanderen 6-11, Dow 6-10, Yellow Dot 6-10, Union 2 8-9, Radio Zeeland 6-6, Union 1 8-6, Panneschuur 6-5. Rolstoelhockey- en basketbal Kapelle - De Zeeuwse Sport raad en de Nederlandse Bond voor Aangepast Sporten (NE- BAS) houden donderdag 27 oktober in sporthal Groene- woud te Kapelle de eerste training rolstoelbasketbal en rolstoelhockey. De trainingen, die wekelijks van 16.00 tot 17.00 uur wor den gehouden, starten met een groep leerlingen van Mytyl school De Sprienke uit Goes. Bedrijfstennis Hulst Hulst - In de bedrijfstennis- competitie in Den Dullaert te Hulst won Kojo verrassend met 5-3 van Zaman Sport. Alleen Franceska Adriaansens boekte voor Zaman Sport de volle winst via 7-4 tegen Es ther Geus. Voor Kojo had Pa trick Vervaet meteen zijn ant woord klaar middels een score van maar liefst 12-3 tegen Leo Ooms. In de mixed versloegen Esther Geus en William Assel- man ternauwernood met 8-7 Franceska Adriaansens/Robin de Witte. In het herendubbel deelden de combinaties Niek de Koster/Leo Ooms en Pa trick Vervaet/William Assel- man met 9-9 broederlijk de punten. UITSLAGEN Poule A: Delforge-Jansenius 4-4, De Ruysscher-Dagmarkt 5-3, Zaman Sport-Kojo 3-5, KCS-Lybeert Ver- straeten 2-6, Abab-De Boy 2-6. Poule B: Electron-Fermont Terneu zen 4-4, Kredietbank-De Letter 5-3. Poule C: Van Damme-Nijboer 0-8. Poule D: HAS-Rabo Hulst 1 6-2, Het Bonte Hert-Medico Fit 7-1, Leeraert-V. en K. 0-8, Vael-De Plakkers 8-0. Poule E: Rabo Hulst 2-Van Wese- mael 6-2, Polydesign-Van Seumeren 0-8, Eurogroen-Rabo Kloosterzande 0-8. STANDEN Poule A: Kojo en Lybeert Verstrae- ten 2-13, De Boy 2-12, Zaman Sport 2-9, Jansenius 2-8, De Ruysscher 2-7, Abab en Delforge 2-6* Dag- markt 2-4 en KCS 2-2. Poule B: Kredietbank 2-13, Barco en Reinaert 2-12, Electron 2-10, Luctor 1-7, Hans Anders en De Letter 2-7, Fermont Terneuzen 1-4, Messagie Goudgeel 2-4, Petrus en Paulus en De Sloebers 2-2. Poule C: Stuntmarkt 2 2-10, Fassae- rt en Nijboer 2-9, Aqua via, Stunt- markt 1 en Ine Fassaert 2-8, CIS 1-7, Van Buuren van Swaay 2-7, ING 1-5, Van Damme 2-5 en Cretex 2-4. Weliswaar diende de gemeente Hulst de aanvraag daarvoor te Iaat in, maar Gedeputeerde Sta ten kennen aan het project een 'redelijk hoge' prioriteit toe. Daarom hebben ze besloten in principe een bijdrage beschik baar te stellen. Het gaat daarbij met name om de kosten voor de aanleg van de benodigde infra structuur voor de woningen. Daarmee is een bedrag van ruim 150.000 gulden gemoeid. Hoe veel de gemeente daarvan aan subsidie krijgt is nog niet be kend maar voor projecten, die dit jaar met behulp van provin- ciegeld zijn gerealiseerd, droeg de provincie voor de helft bij. De subsidie-aanvraag vanuit Hulst kwam binnen na de slui tingsdatum, dus toen eigenlijk 'de koek in Middelburg al ver deeld was. GS willen het plan Baudeloo nu subsidiëren uit het Van onze verslaggever Middelburg - Het project van 43 seniorwoningen in het gebied Baudeloo in de Hulster binnenstad mag rekenen op eenl bijdrage uit het provinciaal stads- en dorpsvernieuwings-1 fonds. verdeelplan voor 1996. De Hul ster Woningbouwvereniging, die I de woningen bouwt, heeft al Ia-1 ten weten dat geen punt te vin den. Die wil zolang de kosten voor het aanleggen van infra-1 structuur wel voorschieten. De bijdrage van de provincie! betekent dat de toekomstige huurprijs van de seniorwonin-1 gen, waarvan de bouw een paar weken geleden is begonnen, bin-1 nen de perken kan worden houden. Voor het project is ove-1 rigens al veel belangstelling van| kandidaat-huurders. De gemeente had tegelijk Baudeloo ook subsidie gevraagil voor de verplaatsing van heil bedrijf Dacotherm in de Magda-I lenastraat in Heikant naar hetl bedrijfsterrein Hogeweg. Daar-I over hebben GS nog geen beslis-| sing genomen. Van onze verslaggever Sluis - Het gemeentebd gaat opdracht geven vool een veiligheidsonderzoek! nen Beer. In dat ondej verkeersveiligheid, het sociale veiligheid (verliclj de. Aanleiding voor het onderzo! bij burgemeester en wethoud! men. Het college had al bij verschil uitgesproken dat na het gerl project verbetering woonomgl dere delen van de gemeentJ Van onze verslaggever Ronald Goes - Na de Verzetsmusea Fries Museum in Leeuwa; Museum voor Zuid- en Nol wekkende fototentoonstellif graferen' in huis. De tentoonstelling laat fotl zien die de Amsterdamse fof graaf Charles Breyer in de jan 1940-1945 maakte van de bez| ting en de bevrijding. Foto's het leegroven van een fabri^ van leden van de Ordedienst i oefenen in het gooien van han granaten, de Hongerwinter, terreur tegen de Joden. „Er zl opnameh bij van de Joodse wil waaronder een hele beroemd die van het bord 'Joodsche Wil tegen de prikkeldraadverspi ring, die ook door Lou de Jol in een van zijn boeken is d bruikt", aldus F. de Klerk, dir] teur van het museum. Breyer, die werkte voor de socl listische uitgeverij De Arbeid] spers, legde de bezetting in eerste plaats voor zichzelf val „Je moest goed opletten wat T dagelijks veranderde in de sj menleving, want voor je het w| raakte je gewend aan die veral deringen en vergat je ze te fotl graferen", vertelde de inmiddj tachtigjarige fotograaf bij opening van de tentoonstelling Toen de oorlog uitbrak was als infanterist gelegen bij Hoed laken, in de Grebbelinie. Na a korte krijgsgevangenschap kei de hij terug bij de ArbeiderspeT Daar was de leiding intusd overgenomen door een NSBI Van onze verslaggever Vught - Het Genie Opleidir Centrum (GOC) in Vught, m derdeel van de Koninklijl Landmacht, houdt zaterdf 29 oktober (10.00-16.00 ud een open dag. Gezien de ingrijpende aanpa singen binnen het leger wil landmacht zich in de Van Bj dero/Lunetten-kazerne nadni kelijk presenteren als aantrek] lijke werkgever. De Genie is een technische afq ling, die zich bezighoudt bijvoorbeeld bruggenbouw elektrotechniek, maar ook duiken en varen. Leerlingen uit het voortgezet c, derwijs kunnen zaterdag dq demonstraties en exposities a beeld van het opleidingscentri krijgen. Ook andere belangstl lenden zijn welkom. Breskens JUBILEUM - Het christelijl gemengd koor God is Ml Lied geeft zaterdag 5 novel ber onder leiding van A. Ld sen een concert ter gelegd heid van het 75-jarig bestaa Dat gebeurt in de Samen 3 Weg Kerk in de Dorpsstra om 20.00 uur. Op het pil gramma staat muziek vl Bach, Charpentier, Hol! Mendelssohn en Rheinbergei (AD\ Cl

de Stem | 1994 | | pagina 16