DE STEM P E R S O INI E L BUCK S DECKER Een geweldige kans voor echte verkopers! B ADO Ft® FMB Als het om licht gaat... baarsma's dranken b.v. M MEDEWERK(ST)ER DTP Lueqener ERVAREN PROJECTLEIDER ASSISTENT-INKOPER ENTHOUSIASTE TELEMARKETEERS Constructeur piping m/v Iff S€0! IS DYNATHERM SALESMANAGER - BENELUX (M/V) m Uitgeversmaatschappij Suurland TELEFONISCHE VERKOPER m/v LICHT-TECHNISCHE VERKOPER m/v OMNILABO I INTERNATIONAL BV stichting tot bevordering van woningbouw in de gemeente gilze en rijen EEN ALLROUND VERHUURFUNCTIONARIS (m/v) EEN ADMINISTRATIEF-BOUWKUNDIG MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU (m/v) SALES PROMOTOR m/v voor ZUID - NEDERLAND Profiel: - Leeftijd25 - 35jaar. Wij bieden- Een aangename werksfeer in een internationaal gerenommeerd bedrijf. pE STEM nederland 1 nederland 2 suskeen wiske: de a) hambone boes ontdek de verschilled DE STEM ZATERDAG 22 OKTOBER 1994 INTERNATIONAL WINE SHIPPERS Baarsma's Dranken b.v. is een groothandel die zich bezig houdt met de verkoop van wijnen aan supermarkt- en slij terijketens alsmede aan de horecagroothandel. De afzet vindt plaats in binnen- en buitenland. Het bedrijf heeft verkoopkantoren in Nederland, België en Frankrijk. De vestiging in Gorredijk, waar ruim 25 mensen werkzaam zijn, is een gezond en groeiend bedrijf. Door de ontwikkelingen in de markt en de sterke groei in de branche is er voor ons verkoopkantoor in Breda een vakature ontstaan voor een U rapporteert aan de direktie van ons moederbedrijf in Gorredijk en bent verantwoordelijk voor de marketing en afzet van een aantal nieuwe produkten op de Beneluxmarkt zoals Whisky, Port en vruchtensappen enz. Ondersteuning vindt plaats vanuit onze kantoren in Breda en Antwerpen, alsmede vanuit ons moederbedrijf in Gorredijk. Als Salesmanager bent u verder verantwoordelijk voor het ontwikkelen en onderhouden van de relaties op de slijtersmarkt, supermarkten en horeca- -groothandel. Van u wordt verwacht dat u zelfstandig opereert op bovengenoemde markten; feeling heeft voor de wensen van de afnemer en inventief optreedt m.b.t. promotie en mogelijke kansen. Voor deze uitdagende (nieuüvej funktie gaan de gedachten uit naar een HBO-er in de leeftijd van 28 tot 35 jaar die; - een branche gerichte ervaring'heeft opgedaan in een vergelijkbare funktie; - beschikt over uitstekende kontaktuele eigenschappen en commercieel inzicht; - de Franse taal beheerst. Er is volop ruimte voor initiatieven, korte communicatielijnen, een breed inter nationaal werkterrein en betrokkenheid en invloed op de totale bedrijfsvoering. Een geschiktheidsonderzoek maakt deel uit van onze procedure. Belangstellenden worden verzocht hun brieven met uitvoerige informatie en C.V. vóór 18 november 1994 te richten aan de direktie van ons bedrijf, postbus 156, 8400 AD Gorredijk. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer P. Wagenaar, tel. 05133-2645, na werktijd te bereiken onder tel. 05126-3595. I Baarsma's dranken b.v., Badweg 48, 8401 BL Gorredijk I Suurland-Falkplan bv, onderdeel van Wegener NV, is gevestigd in Eindhoven. Met gemeentegidsen, Falkplan cartografie en plattegrondinformatiekasten is Suurland-Falkplan bv marktleider in Nederland en België. Het bedrijf telt 160 medewerkers en kenmerkt zich als zeer gezond, commercieel en resultaatge richt. Binnen Suurland-Falkplan bv zijn diverse mogelijkheden om door te groeien. Vanwege een interne promotie zijn wij voor onze afdeling Advertentietekstver werking op zoek naar een die met een gezonde dosis enthousiasme en doorzettingsvermogen invulling aan deze vacature wil geven. Functie-inhoud: invoeren van teksten vervaardigen van advertenties ten behoeve van gemeentegidsen, platte- grondkaarten en plattegrondinformatiekasten via DTP op Macintosh- apparatuur corrigeren van opgemaakte teksten onderhouden van externe contacten met lithografen, zetterijen, etcetera Functie-eisen: ruime vaardigheid in het werken met Macintosh-apparatuur, Adobe Illustrator (tekstverwerking en vormgeving) en Photoshop voldoende typevaardigheid kennis van en voldoende ervaring met grafische vormgeving van adverten ties goede kennis van de Nederlandse taal ervaring met correctiewerkzaamheden flexibele werkinstelling (bereidheid tot het werken in twee-ploegensysteem) goede contactuele eigenschappen grafische opleiding is een pré Hoe reageren? Stuur uw sollicitatiebrief c.v. naar Suurland-Falkplan bv, t.a.v. mevrouw H. Arrias-Boutkan, hoofd Personeelszaken, postbus 9510, 5602 LM Eindhoven. Bij voorkeur uitsluitend schriftelijk reageren. Suurland-Falkplan bv maakt deel uit van Wegener NV, de in Apeldoorn geves tigde holding van ntim 35 ondernemingen in de informatie- en communicatie industrie op diverse plaatsen in Nederland, met een totaalomzet van circa f 900 miljoen en ruim 5.500 personeelsleden. De activiteiten van deze, aan de beurs genoteerde, multimediale onderneming bestaan uit het uitgeven van regionale dagbladen, nieuws- en huis-aan-huisbladen, tijdschriften, gemeentegidsen, als mede Falkplan-plattegronden. Verder worden data-banken, kabelkranten en plattegrondinformatiekasten geëxploiteerd en direct marketingdiensten ver leend. De moderne grafische bedrijven van Wegener vervaardigen zowel de eigen uitgaven ais opdrachten van derden. Marlyn Foods is marktleider in Engeland in TB de huis-aan-huis verkoop van diepgevroren vlees- en visprodukten. Het grote succes in J8|l ii i la H 1, j Engeland, waar reeds 12 verkoopkantoren Al geopend zijn, is gebaseerd op een uitstekende kwaliteit verkocht door enthousiaste en gemotiveerde verkopers. Marlyn Foods heeft begin oktober haar eerste kantoor in Nederland geopend in de regio Rotterdam, waar ook het hoofdkantoor is gevestigd. Voor de verkoop van onze produkten vanuit depots in de provincies Brabant, Limburg en Gelderland zijn wij op zoek naar 25 gemotiveerde verkopers die een goed jaarsalaris op prijs stellen. X* Van 'de verkoper wordt verwacht dat hij/zij over een grote werkinzet en motivatie beschikt, waardoor het basissalaris kan worden uitgebreid met een aanzienlijke bonus. Aangezien er intensieve trainingen worden gegeven, zowel binnenshuis als 'on the jób', is verkoopervaring niet essentieel, maar uiteraard wel een pré. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 40 jaar. U bent in het bezit van een rijbewijs en woonachtig in genoemde regio. U bent representatief, een harde werker en legt makkelijk contacten. Enige kennis van de Engelse taal is gewenst. Stuur uw c.v. voorzien van een recente pasfoto aan: Marlyn Foods Cairostraat 65 3047 BB ROTTERDAM Massive X Massive is Europa's grootste producent van kwalitatief hoog waardige verlichtingsarmaturen, met ontwerp- en produktie- vestigingen in Nederland, België, Hongarije, Polen en China. De wereldwijde distributie vindt plaats vanuit eigen marketing- en verkooporganisaties in de belangrijkste Europese landen. De bedrijfskultuur wordt gekenmerkt door een no-honsense instelling en door korte kommunikatielijnen tussen de verschil lende bedrijfsdisciplines. Massive Nederland telt 100 medé- werk(st)ers, is gevestigd te Gorinchem en is de onbetwiste marktleider in de konsumentenmarkt. Voor onze Business Unit Grootdistributie zoeken wij een tweetalige (nederlands/frans) De funktie: De B.U. Grootdistributie, die m.n. de bouwmarkten belevert, bestaat uit een 20-tal medewerkers/sters in de binnen- en buitendienst. U bent de telefonische vraagbaak voor onze relaties. U adviseert en informeert óver leveringen, assortiment, onderdelen e.d. U noteert orders en lost mogelijke problemen op. Gevraagd wordt: Een zeer klant-gerichte opstelling. U bent kommercieel, akkuraat en kommunikatierijk. U spreekt (ook) vloeiend frans i.v.m. franstalige klanten. U hebt een middel bare opleiding en bent ca. 22 tot 30 jaar oud. Geboden wordt: Een funktie in een aktieve B.U. met een pragmatische benadering, die op termijn een eigen pand (naast de huidige huisvesting) gaat betrekken. Het salaris en de sekundaire emolumenten zijn goed. Voor onze Business Unit Projekt Licht zoeken wij een De funktie: U gaat werken in een klein enthousiast team, met een strategie die suksesvol is, waardoor deze B.U. (die zich op de Projekten-markt richt) een sterke groei doormaakt. U advi seert, offreert onze klanten per telefoon en op de toonzaal. U verzorgt de korrespondentie en de administratieve afhandeling. U bewaakt het orderproces en de bevoorrading. Gevraagd wordt: Veel enthousiasme en inzet. U bent resul taatgericht, zelfstandig en kunt onder druk goed presteren. U bent klantvriendelijk, representatief, welbespraakt en kommercieel. U hebt een middelbare opleiding en bent ca. 22 tot 30 jaar oud. Geboden wordt: Een aantrekkelijke funktie met goede doorgroeimogelijkheden. Veel ruimte voor eigen initiatief. Een kollegiale werksfeer. Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure: Spreekt één van de funkties u aan, richt dan uw sollicitatie (inkl. c.v.) aan; Massive Nederland BV, afd. Personeelszaken, Postbus 20 (Avelingenweg 12), 4200 AA Gorinchem, Tel. 01830-69200. BOUW ADVIES ORGANISATIE BADOR is een snel groeiende Bouw ADvies ORganisatie met een innovatief dienstenpakket. De activiteiten bestaan uit: BOUW ADVIES INTEGRATIE™ een nieuwe, methode, waarbij BADOR optreedt als "hoofd aannemer" van het totale bouwadviespakket (bouwkundig, constructief, installatietechnisch en organisatorisch). BOUW MANAGEMENT ondersteuning bij nieuwbouw en renovatie VASTGOED MANAGEMENT ondersteuning bij beheer en onderhoud van vastgoed. De activiteiten hebben betrekking op: nieuwbouw, renovatie en onderhoud in zowel de woning- als utiliteitsbouw. die zelfstandig projecten kan leiden, zowel technisch, financieel als organisatorisch Wij vragen: leeftijd 30 - 40 jaar; opleiding HTS of gelijkwaardig, met practische ervaring en bewezen kwaliteiten; flexibele en daadkrachtige persoonlijkheid; ervaring met het opstellen van bouwkostenbegrotingen. Wij bieden: zelfstandige functie met projectverantwoordelijkheid; goede doorgroeimogelijkheden bij gebleken inzet en kwaliteiten. Schriftelijke sollicitaties: BADOR Bouw ADvies ORganisatie t.a.v. de heer J.G.H.R. van den Heuvel Claudius Prinsenlaan 109,4817 HC BREDA Telefoon: 076-20 22 72. Omnilabo International B.V. levert sinds 1970 een breed pakketlabóratoriurflartikelen aan ziekenhuis-, universiteits- en industriële laboratoria. Veel artikelen worden bij buitenlandse leveranciers afgenomen. Ter versterking van de afdeling inkoop is er op (zeer) korte termijn een vacature voor een Voor deze functie wordt gevraagd: - MEAO/HEAO-opleiding - talenkennis (Engels+Duits) - flexibele en commerciële instelling - sterke motivatie om zo spoedig mogelijk zelfstandig te functioneren - ervaring in een soortgelijke functie - leeftijdsindicatie 25-30 jaar Wij bieden u een levendige baan bij een snelgroeiende onderneming, een goede beloning (afhankelijk van ervaring en inzet) en 'goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties (handgeschreven c.v.) binnen vijf werkdagen te richten aan; Directie Omnilabo International B.V., Takkebijsters 62, Postbus 3939,4800 DX Sreda. De Woningstichting Gilze en Rijen (3.500 woningen) is recentelijk door verwerving van gemeentelijk woningbezit in de gemeenten Alphen en Riel en Baarle-Nassau een regionaal werkzame corporatie geworden. Mede daardoor is versneld een ontwikkelingsproces ingezet naar een slagvaardige markt- en klantgerichte organisatie. De Woningstichting nodigt derhalve sollicitanten uit te reflecteren op de functie van: Deze medewerker (m/v) krijgt vanuit de standplaats Rijen de verantwoordelijkheid voor het dagelijks sociaal beheer en direct verhuurproces in een compact rayon van 1.900 woningen. Hij/zij verzorgt de bewonerspartici patie en begeleidt bewoners bij grote onderhoudsprojecten. Er wordt verwacht dat de verhuurfunctionaris bemiddelt bij conflicten tussen bewoners onderling en hen begeleidt bij het oplossen van eventuele betalings problemen. De verhuurfunctionaris adviseert de Toewijzingscommissie inzake de rechtvaardige verdeling van woonruimte iri zijn rayon en verricht desgewenst alle voorkomende baliewerkzaamheden op het gebied van zowel sociaal beheer als het directe verhuurproces ten kantore van de Woningstichting. De verhuurfunctionaris wordt daarin ondersteund door een medewerker Bewonerszaken. Plaats in de organisatie: De allround verhuurfunctionaris ressorteert onder het hoofd Bewonerzaken. Belangrijkste functie-eisen: - HBO-niveau. - Klantgericht kunnen werken en om kunnen gaan met diverse doelgroepen. - In hoge mate stressbestendig: in staat om onder moeilijke omstandigheden conflictregulerend op te treden. - Naast goede contactuele en sociale eigenschappen beschikkend over een fikse dosis diplomatie. - Teamworker met affiniteit met het werk van overige collega's in het rayon. - Leeftijd vanaf 30 tot 40 jaar. - Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij zich vestigt in het werkgebied of directe omgeving van de Woningstichting. Nadere informatie over deze functie kan tijdens kantooruren telefonisch worden verkregen bij de heer A. van Tiel, heofd Bewonerszaken, telefoon 01612-25000. Tevens worden sollicitanten uitgenodigd te reflecteren op de functie van: Deze medewerker (m/v) stelt de technische begrotingen op en begeleidt financieel en administratief alle bouw, kundige processen bij de Woningstichting. Hij/zij is daarbij ook projectvoorbereider, schrijft in voorkomende gevallen werkbestekken en heeft de zorg voor het software-matig onderhoudssysteem van de Woningstichting. De standplaats is Rijen. Plaats in de organisatie: De administratief-bouwkundig medewerker bedrijfsbureau ressorteert onder het hoofd Technische Dienst. Belangrijkste functie-eisen: - Niveau minimaal MTS Bouwkunde met applicaties van op bouwkundige processen gerichte financieel- administratieve gebieden. - Ervaring in het voorbereiden, plannen en coördineren van bouwkundig-administratieve processen met ge bruikmaking van geautomatiseerde programma's. - Goede kennis van het opstellen van calculaties, onderhoudsprogramma's en budgetbewakingssystemen. - Moet onder tijdsdruk systematisch en accuraat kunnen werken. - Leeftijd vanaf 30 tot 40 jaar. - Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij zich vestigt in het werkgebied of directe omgeving van de Woningstichting. Nadere informatie over deze functie kan tijdens kantooruren telefonisch worden verkregen bij de heer H. Bink, hoofd Technische Dienst van de Woningstichting, telefoon 01612-25000. Voor beide functies geldt dat de aanstelling geschiedt voor een periode van 1 jaar, na gebleken geschiktheid wordt deze omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Op beide functies is de CAO voor Woningcorporaties van toepassing. Sollicitanten dienen rekening te houden met een medische keuring en eventueel een aanvullende psychologi sche test. Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 4 november 1994 worden gericht aan de directeur van de Woningstichting, de heer H.C.J. Verhoof, postbus 70, 5120 AB Rijen, onder vermelding van het woord 'sollicitant' op de briefom- TM is over de gehele wereld marktleider in elektrisch gereedschap. Dankzij unieke produktinnovaties en een levendige marketing- en verkooppolitiek, kent Black Decker een voortdurende expansie in de markten voor doe-het-zelf produkten, professioneel gereedschap, huishoud- en tuinprodukten. Wegeris uitbreiding van onze sales-aktiviteiten zijn wij op zoek naar een FlUlktie- Verantwoordelijk voor een belangrijke groep Doe-Het-Zelf bouwmarkten in uw area. - Zorgdragen voor een optimale presentatie van Black Decker. - Het informeren en adviseren aan de bouwmarkten. - Het onderhouden van een goede relatie met uw klanten. - Realiseren van de verkoopdoelstellingen. - Minimaal in het bezit van een middelbare schoolopleiding, liefst aangevuld met een kommerciële studie. - Bij voorkeur kommerciële ervaring in de Doe-Het-Zelf branche. - Goede relationele eigenschappen. - Niet bang regelmatig "de handen uit de mouwen" te steken. - Bij voorkeur woonachtig in de provincie Noord-Brabant. - Goede doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf. - Prima salaris plus secundaire arbeidsvoorwaarden. - Auto van de zaak. Herkent u zich in dit profiel Zend dan uw sollicitatie C.V. vóór 5 november '94 per fax (of per post) naar Black Decker, Florijnstraat 10,4879 AH Etten-Leur, ta.v. C. Van den llssel, Fax nr.01608-38184 is een telemarketingbureau en zoekt wegens uitbreiding van haar werkzaamheden: r? met: groot doorzettingsvermogen commerciële instelling per direct beschikbaar leeftijd 18-35 jaar Wij bieden: interne opleiding goede salariëring onkostenvergoeding prettige werksfeer Reageer snel en bel tussen 10.00 en 16.00 uur 076-877578, vragen naar afdeling personeelszaken. !»E JUISTE TECHNICUS OP BE JUISTE PLAATS! Uticon-Dynatherm is een dynamisch ingenieursbureau, dat in 1993 ontstond uit de krachtenbundeling van Uticon- Verburg en Dynatherm. Dit bedrijf heeft nu ca. 150 mede werkers in Nederland en 20 in België, die opereren vanuil het hoofdkantoor te Uden en diverse regiokantoren. Vanwege een sterke groei van opdrachten op onze afdeling industrie met name op het gebied van piping zoeken wij voor onze vestigingen Uden en Bergen op Zoom versterking in de functie van Profielschets: •zelfstandig kunnen werken als pipingconstructeur •ervaring met Auto-Cad •affiniteit met de apparatenbouw is een pré WIJ BIEDEN: een goed salaris, uitstekende loopbaanbegeleiding, alsmede interne en externe opleidingen. Bent u geïnteresseerd stuur dan, binnen 14 dagen, uw sollicitatie aan Uticon-Dynatherm b.v., Postbus 29, 4600 AA BERGEN OP ZOOM. industrie B.V Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer S. Bruynooge, tel. 01640-34070 of de heer L.H. de Kluiver, tel. 04132-53131 07.00 Tekst-tv 10 00 PC Zakelijk en creatief t0 30 Zakendoen met telematl .5 03 Nieuws voor doven slechthorenden 15.11 Francois Truffaut-cyr I. argent de poche, speelfilm 15,54 Kijk op de bijbel, verh| Abraham 15 59 Studio op stelten met drik en zijn vriendjes; Nijntje en disch Centrum Muis 17.26 De confettidub presente pe grote kunstroof en De droi show 18.21 Topscore, spelletje 18.50 (TT) De legende van de I leerijders, jeugdserie. Afl. 1 19.20 (TT) Waku Waku, dierensp| tje 20.00 (TT) Journaal 20.24 Weeroverzicht 20.29 Wie-o-wie, over de verras| de wereld achter de kleine adverten 21.18 Brandpunt, actualiteiten 21,53 Mooi van een ander. Zand en zangeressen zingen hun favorj nummer uit het repertoire van collega 22.24 Karei, talkshow 23.09 The Untouchables, misdal serie 24.00 Journaal 07.00 Alles kits met Cartoon Cl Roze Panter, Popeye, Woody Wof pecker en Daffy Duck 07.25 Professor Poopsnagle, jeu serie 07.52 De grote kunstroof, anii tieserie. Aansl.: De droomshow, spe| tje Woef, jeugdserie Cartoon Club Topscore, spelletje Prettig weekend Filmspot Onwijs. Over meningen 08.44 09.09 09.36 10.01 10.26 10.54 vooroordelen 11.20 Het elfde uur 12.10c Galg en rad 12.50 Peter, korte sketch 12.56 Lied 13.00 Journaal 13.07 Van gewest tot gewest gionaal magazine 13.32 Reality 3.1. 14.02 Fifty fifty 14.47 (TT) Vrouw-zijn 15.07 Ik weet het beter 15.32. (TT) Het zevende vens' kindermagazine 16.00 (TT) Journaal 16.09 Little Prince Cedric, teke filmserie 16.32 (TT) Het zevende venster 17.02 Danger Bay, jeugdserie 17.27 Onwijs. Afl. 4: Vrijheid 17.58 (TT) 2 Vandaag, actualiteit! met om 18.00 Journaal; 18.38 Spc tjournaal; 18.48 Wekelijkse lottotre. brier rndoor! 6s i Arthur1 jh riA Uit zitir achter A/tÜ 6nn tAtc,Suskt mtmnnf, tsnlc jji ui At liltn Hu i sub vin Alt sc

de Stem | 1994 | | pagina 24