I NE N ODER Franse altijd goed voor vuurwerk VACATURES Tovaal is een deel van ons leven geworden' *3 ZILVEREN SCHOEN IpESTEM DUWKUNDE TEKENAARS &W ineering bv (wame schilders SPORT ZEELAND B3 WERKT. ENWOORDIGERS schilders- en afwerkbedri jf bv een zusteronderneming van van den Broek b.v. Ervaren pureur uit Kwadendamme trekpleister voor wielercomités BRIDGERUBRIEK TOPSCORERS-KLASSEMENT Titelstrijd libre SPORTNIEUWS KORT Zwemcompetitie van start Teamwedstrijden biljarten 1994 X 76 ZATERDAG 22 OKTOBER 1994 reau heeft tal van leuke banen. Zo tn de slag in één van de volgende it u één bepaalde vaste dag of nacht wilt u echt iets bijverdienen? Wij an voor u. monteur elektro. Heeft u minimaal ring en kunt u buizen, kabels en leggen? Bent u circa 25 jaar en wilt astalleren? Reageer dan snel. middelen technologie. Wij heb- )or een analist, van circa 20-25 jaar vil werken. Naast laboratoriumwerk ndere werkzaamheden moeten ver teken een zeer ervaren draaier die ;t grote produkten en/of een car- eftijd rond de 30 jaar en minimaal iet conventioneel werk. Ook ervaren len wij graag uitnodigen te reageren. f medewerkster/receptioniste. in Roosendaal zijn wij op zoek naar f medewerkster voor op een consu- in combinatie met de receptie. Voor ;t noodzakelijk dat u een zeer goede de franse taal, zowel in woord als opdracht is voor zeer lange tijd. r informatie over de bovenstaande :t op met Nancy Rombouts of Gijs itzendbureau Nieuwe Markt 53c, ndaal. Telefoon: (01650) 45955. wij op korte termijn en W&W: jen if Microstation voor ïtwerpen van rioolstel- plannen en civiel- AW iftelijke reacties: 39b, 4811 NN Breda edrijf in volle uitbreiding vraagt ke indiensttreding Brabant, Zeeland, Zuid-Holland leeftijd 21 -40 jaar onmiddellijk beschikbaar in bezit eigen wagen vast dienstverband vast loon hoge commissie wagenvergoeding interne opleiding lag tussen 14.00-18.00 uur. amisch bedrijf welke werkzaamheden rijven, partikulieren en woningbouw- i zowel nieuwbouw als onderhoud. op korte termijn enthousiaste en gemotiveerde: ale inzet ons uitvoerend team kunnen n leeftijd hebben van 25 tot 40 jaar. ies telefonisch of schriftelijk. Wij bieden: lidsvoorwaarden Schilders- en afwerkbedrijf. 4817 NX Breda Tet: 076-712360. ionze sportmedewerker Kwadendamme - Al jaren jchtereen draait Frangois franse voortreffelijk mee in iet Zeeuwse amateurkorps. je 29-jarige wielrenner uit Kwadendamme is uiteraard jan ook een 'trekker' voor de organisatiecomités, want zij «ten maar al te goed dat er tan zijn kant meestal vuur- wrk verwacht kan worden, ju dat wordt heel wat keren rertaald in klinkende resul taten. Want behalve een pure vechtjas is Franse tevens een coureur die beschikt over kwaliteiten als het tijdens de Koers aankomt op snelheid, en tactiek. Door heel wielersupporters wordt Frangois Franse dan ook op handen gedragen en kan worden bestempeld als een renner die reeds veel heeft betekend voor de Zeeuwse wielersport in het algemeen en dat nog steeds doet. fjen jaar fietst Franse nu al rond in het amateurpeloton. Het be- ralt hem nog uitstekend. Denkt er voorlopig dan ook niet over om er een punt achter te zetten. „Ben je gek, het gaat nog steeds likker, dus waarom zou ik er de brui aan geven," ventileert hij enthousiast. „Nee, ik kan me nog s oppeppen voor elke koers en me heerlijk uitleven in mijn bobby." Dat laatste is voornamelijk de drijfveer bij Frangois Franse om gp het ranke karretje actief te blijven. Als pure amateur dus, ie als bouwvakker een volledige taak heeft en daarnaast voor tak van sport heeft gekozen, ie uiteraard de nodige opoffe- nngen vraagt. „In de avonduren ben ik natuurlijk dikwijls op pad Frangois Franse gaat hier zegevierend over de meet als de winnaar van de Omloop van de Braakman, op een kille dag in april 1992. FOTO WIM KOOYMAN voor training, maar dat hoort er allemaal bij en ik heb het er graag voor over. Want in de wielersport komt je niets aan waaien, dat heb ik inmiddels wel geleerd. Dat aanpakken, daar van 'was ik me trouwens al be wust toen ik aan mijn wieler- loopbaan begon. Het heeft me geen windeieren gelegd, want al zeg ik het zelf, ik kan tot nu toe terugzien op mooie resultaten. Natuurlijk geeft me dat veel vol doening, want hoewel de wieler sport dan mijn hobby is en ik nooit geen profambities heb ge had, omdat dit me toch een stap je te hoog leek, is het wel mooi meegenomen dat je je als ama teur vrij regelmatig in de kijker kan rijden. Dat stimuleert je im mers." Content Over het afgelopen seizoen is Frangois Franse zeer content. Geen wonder, want hij timmerde flink aan de weg. Flitste onder andere drie keer als eerste over de streep in een criterium, werd drie keer tweede, kwam kortweg gezegd dikwijls in het stuk voor door bij de eerste tien te eindi gen. Maar behalve in de koersen rond de kerktorens bewees Fran se ook zijn man te kunnen staan in het 'grotere werk', de koersen over de lange adem. Tweede in de Ronde van Mid den-Zeeland en derde in de Om loop van de Braakman, Ster van Brabant en de Omloop van Vo gelwaarde, bewijzen dat. Suc cesvol was Franse dit jaar ook in de overkoepelende klassementen wat betreft criteria. Behalve winnaar van het klassement van dagblad De Stem eindigde hij ook bovenaan in het Zeeuws/ Meeting Point Middelkamp klassement en reikte naar een tweede stek, achter Peter Mol, in het Beveland-klassement. Daar uit spreekt zijn constant preste ren in het afgelopen seizoen. Glimlachend zegt hij dan ook: „In feite kan ik meer dan tevre den zijn. Alleen 1992 was nog een tikkeltje beter. Toen won ik vier koersen en drie overkoepe lende klassementen." Voorbereiding Frangois Franse, die dit jaar deelnam aan 65 koersen, hij reed zijn eerste wedstrijd op 28 fe bruari en sloot af op 8 oktober, gaat zich deze winter zoals hij zelf stelt rustig voorbereiden op het nieuwe seizoen. „Eerst wat op adem komen," merkt hij laco niek op. „Vooral in deze na jaarsmaanden doe ik het rustig aan en stap alleen op de racefiets als het gunstig weer is tijdens de weekends. Alleen tijdens de kerstvakantie zal daar waar schijnlijk niet veel van komen, want dan verwachten we gezins uitbreiding. Natuurlijk verheu gen we ons daarop en wanneer alles goed verloopt ga ik na de, jaarwisseling de training weer serieus aanpakken, want vol gend seizoen wil ik er weer staan." Hoewel er in het Zeeuwse plan nen bestaan om een amateur- ploeg te formeren die volgend seizoen wellicht kan gaan deel nemen aan de KNWU-topcom- petitie is Frangois Franse daar voor nog niet gepolst. „Nee, er is nog niet bij me aan de bel ge trokken, ik wacht dus maar rus tig af. Overigens lijkt het me wel interessant om in zo'n ploeg te acteren. Het is in ieder geval een goed idee om de krachten te bundelen in onze provincie, want alleen met de sterkste Zeeuwse renners in een ploeg, eventueel aangevuld met een paar anderen uit een regio van elders zou er wellicht iets te bereiken zijn in de topcompeti- tie. Want reken maar dat het een zware karwei is om in een derge lijke competitie enigszins aan de bak te komen." De 'harde kern' van Tovaal; van links naar rechts Hans Houmes, Jan Moelker, Daan van Gorp en Hans Markusse. FOTO JAAP WOLTERBEEK Ln Gorp en Markusse blij met ijzersterke start rugbyclub Van onze medewerker Hinus Verberkmoes Goes - 'Ruwe bolster, blanke pitten' is een typering die past bij het duo Hans Markusse en Daan van Gorp. Twee vaste krachten binnen de Goese rug byclub Tovaal. Een koppel dat mo menteel geniet van de magnifieke start die hun club in de competitie maakte. „Een gevolg van diverse factoren, met, en daar ben ik blij om, doorkomende jeugd uit eigen opleiding," weet wed strijdsecretaris Daan van Gorp. Tovaal baadde in de eerste zes competitie duels in weelde. Met 272 punten voor en slechts zes punten tegen, door twee penal- tykicks, kenden de Goese rugbyspelers een uroomstart. Voorzitter Hans Markusse, evenals zijn maatje Daan van Gorp vaste basisspeler in de selectie van trainer Jean- Louis Legrand, kan zijn geluk dan ook niet PP ..Het draait fantastisch," zegt hij. oe reden waarom Tovaal, dat in 1978 zijn oprichting kende via een twaalftal spelers uit de regio Goes dat bij Oemoemenoe speelde, waaronder beide voornoemden, i c Kingoot uit Heikant en de niet weg te uenken Jan en Ad Buijs, zo ijzersterk voor ue dag kwam, ligt volgens Markusse voor een fors deel aan de ontstane brede selectie en de terugkeer van enkele oud-gedienden °P het Tovaal-nest. „Jacco Korstanje keerde van Oemoemenoe eiug Arthur Hogesteger verruilde het otterdamse studententeam voor Tovaal en Arjan Moelker en Thierry Beheregaray meldden zich weer aan als vaste krachten. Daarnaast hebben we te maken met door komende jeugd. Dit alles maakt dat we vrijwel steeds met hetzelfde team binnen de lijnen kunnen komen, dus weinig posi tiewisselingen moeten doorvoeren en dat komt het spelpeil ten goede," verduidelijkt Hans Markusse, in het dagelijks leven onderwijzer van groep 5 en 6 op De Voorhoute te Kruiningen. Daan van Gorp, die zijn kost verdient door als reisleider met Amerkaanse toeristen door Europa te toeren, is het daar roerend mee eens. „Ons beleid, veel werk in de jeugdopleiding te steken, begint zijn vruchten af te werpen. Mede door die verjonging zijn we conditioneel sterker geworden. Dat draagt eveneens zijn steen tje tot een beter resultaat bij," zegt hij. Dat beiden intussen zo'n twintigtal jaren actief zijn binnen de Goese rugbyclub, maakt dat ze er nauwelijks meer weg te denken zijn. „Tovaal is dan ook een stuk van ons leven geworden," zegt Daan van Gorp, die als speler door zijn kleine ge drongen gestalte de rol van 'prop' vervult. Hans Markusse fungeert voornamelijk als man die door zijn lengte de bal terug moet zien te veroveren. Taken die beiden door hun schat aan ervaringen goed afgaan. Zij het dat de leeftijd ook bij hen de tol gaat eisen. Daan, bijna 40 en Hans 37 jaar, geven dat ook grif toe. „De pijn duurt na een gevecht op ons sportpark 't Schenge tegenwoordig wat langer dan voorheen," ontdekte Van Gorp. Angst dat er geen opvolgers zullen staan hebben zij niet meer. Beiden rekenen op vervanging door jeugdi gen. Jonge knapen die gekneed worden voor het grotere werk door Arthur Hoge steger, die de jongsten binnen Tovaal niet alleen speltechnisch de weg wijst, maar ze eveneens een stuk discipline bijbrengt. En als de kans daar is, met zijn knapen de oversteek naar het Engelse maakt voor een toernooi. Opmerkelijk in dit geval is de samenewer- king met Oemoemenoe. De vier jeugd- teams, die Hogesteger onder zijn hoede heeft, vormen namelijk een inbreng van Tovaal en Oemoemenoe. „Een noodzaak," stelt Markusse. De reden: „We kunnen in dit geval niet zonder elkaar. Als zelfstan dige clubs hebben we te weinig jeugd om apart in een competitie mee te doen. Door samen te werken, is dat wel mogelijk." Wat senioren betreft kan Tovaal best nog enkele enthousiastelingen gebruiken. Er is wel een tweede equipe, maar die speelt nog niet in de competitie. Net te weinig spelers is hier de reden. Toch hopen beide actieve bestuurders/spelers op meer. Zeker nu door de privatisering Tovaal, in samenwer king met de hockeyclub GMHC, tot het bouwen van eigen kleedlokalen heeft be sloten. Goede verlichting op het veld is er al, evenals een eigen kantine. Iets waar een rugbyclub, waar nogal eens dorst wordt geleden, niet buiten kan. Kortom, Tovaal is als vriendenploeg onder leiding van het duo Hans Markusse en Daan van Gorp, bijgestaan door secretaris Jan Moelker, penningmeester Hans Hou mes en Jan Vergouw van clubhuiszaken, niet alleen bezig aan een sterk seizoen, maar eveneens aan het realiseren van een zonnige toekomst. In de verslagen van de wereldkampioenschap pen van enige weken ge leden in de V.S. staan naast talrijke mooie en leuke spel len, ook spellen waarin pech en geluk een hoofdrol spelen. Juist hierbij kom je situaties tegen die bekend voorkomen omdat iedereen zoiets al eens heeft meegemaakt. Dit spel uit het verslag zou voor pech model kunnen staan: f \6 A Door Ruud van den Bergh W gever V 5 OW kw. B 9 6 2 H84 V843 AB83 H974 A43 N H V 108 B 9 2 W O A 7 5 «962 Z H7 *10 6 2 *75 V 10 6 3 AB 105 Noord en Zuid waren vaste partners. Oost speelde met een invaller en had met zijn partner nauwelijks afspraken kunnen maken. Na twee keer pas opende Oost ISA. West zei 2K1 (Stayman) en na 2Ha van Oost, bood West 3SA. Dit bod belooft in dit geval meestal een vierkaart schop pen (waarom anders Stay- man?), maar Oost was daar niet zeker van en paste. Pech voor NZ; andere OW paren gingen in 4 Sch down, omdat zij een schoppensnit zagen mislukken. 3SA werd als volgt gemaakt: uitkomst was ruiten drie (de negen - de heer) voor Oosts aas. Klaverheer moest beschermd worden, dus Noord mocht niet aan slag komen. Daarom speelde Oost een schoppen naar het aas gevolgd door schoppen naar de heer. Het verschijnen van de vrouw was een meevaller voor Oost, want nu waren er vier schoppenslagen. Door de uitkomst (kleintje belooft plaatje) was Zuid gemarkeerd met ruitenvrouw dus speelde Oost een kleine ruiten. Toen Zuid met de vrouw nam en met ruiten terug kwam, waren er negen slagen en was de hartensnit niet eens meer no dig. Het volgend spel is iets moei lijker maar menigeen zal het geluk dat hetzelfde NZ paar nu had, herkennen. Zuid opende lRui en West volgde met 3Sch. Bij Noord kwam doublet (negatief; be looft een vierkaart harten). Zuid bood 3SA en daarbij bleef het. Uitkomst was har tenvrouw die de slag mocht maken. Oost had een kleintje bijgespeeld en daarom bracht West ruiten na, die in Noord werd genomen met het aas. Bekende situaties Een kleine klaver werd uit de blinde gespeeld en Oost maakte zijn eerste, naar later bleek kostbare, fout door de tien te leggen. Zuid nam met het aas en speelde een kleine harten naar het aas in de blinde. De volgende harten wasvoor Oosts heer, die zijn tweede fout maakte door eerst ruitenheer te incasseren. Ook dat was een kostbare, want de schoppenzes die hij naspeelde kwam nu te laat. Zuid nam onmiddellijk met het aas en een kleine klaver ging naar de heer van Noord waarna dit over was: -- 9 74 V9 2 N - W O B 9 Z B 7 V7 -- V8 4 O gever 8 All. kw. A 9 6 4 A743 H V 9 3 H B 10 62 9 543 N H 5 2 V V B 3 W O H B 9 2 10 Z B 107 5 86 A V 7 1087 V 8 6 5 A42 H B 10 95 V - - - Op hartennegen kon Oost zijn laatste schoppen missen en deed Zuid ook een schop pen weg. Ruitenvier ging naar de vrouw en met ruiten werd Oost aan slag gebracht, die nu twee klaverslagen aan Noord moest brengen. Agenda: 29 oktober BC Never Down Bevrijdingsdrive; 29/30 ok tober BC De Gong Etten-Leur Isover St Roche. Vissen in de Bies- A A bosch? Ik kom eraan"! s s Dat is de reactie van mijn vismaten als ik het idee naar voren breng. Dat is niet zo vreemd, want al sinds jaar en dag vissen we met veel plezier in dat machtig stuk natuur. Zelfs wanneer het een zeldzame slechte dag is, geeft het toeven in de Biesbosch zoveel plezier, dat het niet opvalt als er soms een voorn tje of een brasem minder ge vangen wordt. Niet zelden is het echter an dersom. Vooral in het niet zo drukke voorjaar en het na jaar, zoals nu, is het goed vissen in de Biesbosch. Steeds beter zou ik zelfs zeggen, want een verbeterde wa terkwaliteit is ook hier merk baar. In de kreken is opval lend veel jonge vis (waaron der veel winde!) en op dit moment is er veel grote voorn te vangen. Juist voor die voorn komen heel wat men sen er vissen. Wees niet ver rast als er knapen van windes tussen de voorns door worden gevangen. Schrik evenmin als er een vloermat van een bra sem aan de haak gaat hangen, want dat zit er wel in. Toch, dat zeg ik erbij, zijn er specifieke plekjes waar het succesvol vissen is. Zomaar willekeurig ergens gaan liggen met een bootje en succesvol vissen is er niet bij. Ik durf te stellen dat ik geen meter van mijn visstekken vandaan wens te vissen en meestal lukt dat ook wel. Er is namelijk ruimte genoeg, een van de vele voor delen van een Biesbosch-vis- serij. Toch wordt de Bies bosch heel vaak onderschat. Vooral het varen ter plaatste en de tocht er naar toe. Die voert in ons geval over de Amer. Vanuit Drimmelen is het een flinke oversteek. In de ochtenduren is het er vaak erg rustig, maar de grotere schepen (vrachtvaart) gaan er snel. Staat er veel wind, dan is Door Rien van Nunen het varen in een kleine stalen boot er heel wat minder ver antwoord, zeker in combina tie met weinig ervaring (bij hoge golfslag al 'meer dan eens dodelijk gebleken). Bij mist, ik bedoel de soort van enkele tientallen meters zicht, is het ook niet onge vaarlijk. Mist zet mensen op het verkeerde been, het scha kelt een belangrijk zintuig uit, de ogen. Langs de kant blij ven, een kompas gebruiken of simpelweg niet uitvaren, zijn alternatieven, maar het zijn zaken waar vissen in de Bies bosch mee te maken heeft. Het vissen zelf is net zo sim pel als elders, al is bootvissen hier misschien toch vrij speci fiek. Niet alleen kan men in overwoekerde kreken vissen (in het voorjaar een must), maar ook op extreem diep water, waar extra lange steek- stokken nodig zijn, of een an ker. Biesbosch Het op steekstokken zetten van een boot beheersen Bies- bosch-vissers als geen ander. Stil en snel is het devies. De hele dag op een visplaats blij ven, is de meeste Biesbosch- vissers een beetje vreemd. De meesten vissen zwervend, zo als ook wij dat doen. We zoeken de vis op, omdat een voerplaats maken niet altijd de sleutel is tot succes. Met de Biesbosch weet je het nooit 1. A. Wauters (Vogelwaarde) 10 doelpunten. 2. H. Rietjens (HW '24) 8 doelpun ten. 3. J. Lambert (Koewacht) 7 doel punten. 4. t/m 6. M. Astroh (Dauwendaele), M. de Kunder (Terneuzen) en K. Zuidweg (Yerseke) met 5 doelpun ten. 7. t/m 12. J. Frusch (Axel), M. d'Olieslagers (AZVV), S. van Don gen (Dauwendaele), J. Herselman (Kapelle), T. Sinke (Kruiningen), P. Baumgarte (Terneuzen) 4 doelpun ten. 13. t/m 31. L. Bracke (Axel), W. Broekhoven (AZVV), G. Steijaert (AZW), T. Hanny (AZVV), L. Franssen (Dauwendaele), A van Huizen (Goes), F. Liket (GPC), J. Bentschap (Kloetinge), J. Lensen (Koewacht), A. van Noorden (Krui ningen), E. de Groene (Luctor '88), J. ae Rijke (Middelburg zo.), K. Westerweele (RCS), W. Goedegebu- re ('s-H. Arendskerke), N. de Wolff (Sluiskil), M. Meijer (Sluiskil), R. v.d. Weele (SSV '65), P. Jansen (Zaamslag) en M. van Huizen (Zee land Sport) 3 doelpunten. Clubscore: 1. Dauwendaele 21 doelpunten. 2. Kruiningen 18 doelpunten. 3. AZW 16 doelpunten. Colijnsplaat - De biljartvereniging Delta uit Colijnsplaat houdt van vrijdag 28 tot en met zondag 30 oktober het kampioenschap derde klasse libre van het district Walcheren en De Bevelanden. Deze titelstrijd wordt onder leiding van Alex Schreurs gehouden in café Juliana te Colijnsplaat. Deelnemers: 1. Leen Komejan (ONDA Krabbendijke) algemeen gemiddelde 2,80 (promotie), 2. Jos Capello (OBK 's-Heerenhoek) 2,573 (promotie), 3. Jo Adriaanse (Scheldezicht Wemeldinge) 2,572 (promotie), 4. Adrie Verdonk (De Toekomst 's-Heerenhoek) 2,48, 5. Toon Klaassen (Delta Colijnsplaat) 2,44, 6. Jan Rentmeester (OBK) 2,23, 7. Dick Oele (De Smidse 's-Gra venpolder) 2,122, 8. Henk van der Steen (ReHaWe Vlissingen) 2,121. Reserves zijn: 1. Cor Jeremias- se (OHGL Kwadendamme) 2,30, 2. Leen Schipper (HBC Heinkens- zand) 2,03, 3. Mark van Eijkeren (HIO Heinkenszand) 1,87. Terneuzen - In het komend weekeinde wordt in heel Nederland de eerste ronde voor de nationale- en districtzwemcompetitie gehouden. In de nationale B-afdeling, waarin Scheldestroom en De Storm vogel uitkomen, zoekt De Stormvogel zondag in Den Haag sterkere tegenstanders op, terwijl Scheldestroom het in Oost burg opneemt tegen de C-klasser Koewacht. Met veel belang stelling wordt uitgekeken naar de postitie die beide Zeeuwse zwemclubs zullen gaan innemen. Vorig seizoen ontliep De Stormvogel degradatie op het nippertje. In de districtcompetitie (eerste afdeling) komen de teams van de Schelde, Scheldestroom B, De Bruinvis en Luctor in Middelburg tegen elkaar uit. In de tweede afdeling is De Bevelanders zondag in Kapelle gastheer voor de ploegen van De Ganze en Stormvogel B en ontvangt Onderdak zaterdag in Zierikzee Zeelandia, Stelledui- kers, De Zuidwester en Dolfijn '92. De Honte houdt zondagmiddag in het zwembad te Hulst een invitatie- vierkamp. St.-Jansteen - Het driebandenteam van SBC uit Sluiskil is de competitie voortvarend gestart op klein biljart. In groep 1 voert dat team na drie ronden de klassering aan met een score van 20 wedstrijdpunten. De concurrentie staat in dit prille stadium reeds op een behoorlijke achterstand. Dat geldt overigens ook voor de teamcompetitie driebanden op groot biljart. In die categorie gaat Ed Horemans uit Axel met ruime voorsprong aan de leiding met een score van 12 punten. In de C4-klasse libre heeft De Smickel 9 uit Hulst zich reeds flink losgewerkt. TUSSENSTANDEN DRIEBANDEN Groep 1: 1. SBC (Sluiskil) 3 wedstrijden gespeeld, 20 punten, 2. Den Ouden Arend (St.-Jansteen) 3-15, 3. KOT (Terneuzen) 3-14, 4. De Graanbeurs (Axel) 3-9, 5. CBC 1 (Clinge) 2-7, 6. De Smickel 3 (Hulst) 3-7, 7. HGL/KOT'86 (Sas van Gent) 3-6, 8. GBC (Groenendijk 1) 2-4, 9. Concordia (Terneuzen) 2-2. Groep 2: 1. Ed Horemans (Axel) 2-12, 2. WBC 1 (Walsoorden) 2-7, 3. CBC 2 2-7, 4. De Kastelein (Eede) 2-7, 5. 't Bierwinkeltje (Terneuzen) 2-5, 6. De Smickel 4 2-5, 7. Den Ouden Arend 2 1-4, 8. TMW (Sluis) 1-2. Groep 3: 1. De Smickel 5 3-16, 2. Den Ouden Srend 3 3-12, 3. CBC 3 3-12, 4. GBC 2 3-11, 5. ENZK (Philippine) 3-9, 6. WBC 2 3-7, 7. DOS (Hoek) 3-7, 8. HBC/De Troubadour (Clinge) 2-5, 9. NASA (Axel) 2-5. Groot biljart: 1. Ed Horemans 2-12, 2. 't Bierwinkeltje 1-7, 3. De Smickel 2 2-7, 4. De Smickel 1 2-7, 5. HGL/KOT'86 1 2-7, 6 HGL/KOT'86 2 1-2, 7. De Graanbuers 2-0. LIBRE Cl-klasse: 1. CBC 2-12, 2. Ed Horemans 2-9, 3. BW 2-7, 4. HBC/De Troubadour 2-0. C2-klasse: 1. De Smickel 8 2-13, 2. Hof van Eede 2-10, 3. De Smickel 6 2-9, 4 HGL/KOT'86 2-8, 5. SBC 2-6, 6. ABC (Breskens) 2-4, 7. CBC 2-3, 8. De Smickel 7 2-3. C3-klasse: 1. NASA 2-13, 2. Hof van Eede 2-10, 3. GBC 2-9, 4. Ed Horemans 2-4. C4-klasse: 1. De Smickel 9 2-14, 2. SBC 2-8, 3. CBC 2-8, 4. ABC 2-6.

de Stem | 1994 | | pagina 13