Tim Poppe steunpilaar TC Drive De Schelde zal titel prolongeren 'Handhaving in klasse staat voorop' ian wacht deling Terugval wintertenniscompetitie Sluiskil gaat voor kampioenschap NIEUWS KORT etballer Robinson baan gesloten cockpit iter cel in uitstel betaling er Napoli dj oen winst iar Motorola SPORT Sasse tennisser slaat ieder uur een bespanning kapot Norwin van Riel van Animo betreurt wegvallen mixedteams In hoogste klasse Zeeuwse mixedcompetitie tennis M Bestuurslid Piet Baas van SJEF Hulster Ambacht: goed meedraaien in tweede klasse AG 20 OKTOBER 1994 B2 staat aioai (nog) geen jurisprudentie letballer is aangeklaagd wegen, an lichamelijk letsel aan een en 1991 een speler aangeklaagd k als het 'natrap-arrest'. lienbare tijd een uitspraak worden ;praak doen over een aanklacht van peelde in 1987 voor Roda JC toen ende Utrecht-doelman Jan-WilW e. De loopbaan van Hoekman lien >p. Hoekman heeft een aanklacht aarbij staat de vraag 'opzet of niet'' in Robinson heeft een negenjarig ïerikaanse profclub Milwaukee 60 miljoen dollar waard, 108 lit moment de beste tennisser van :en geslaagde rentree op de baan >eg woensdag in een demonstra- rabwe in twee sets: 6-1 6-4. Het ijd van Sampras na zijn hoven de Davis-Cupwedstrijd tegen lat hij over vier weken bij de vel zeker aanwezig is. „Ik ben le maanden te blijven," sprak de nf op Wimbledon door blessure- in München heeft woensdag het ister Ulrike Maier gesloten. Hij is le organisatoren van de ski-wed- en geen blaam treft. haar nek tijdens een wedstrijd ze op een recht stuk van het ski's was kwijtgeraakt. Volgens de organisatie afdoende veilig- vare crash bij de Grand Prix van ir teruggekeerd in de cockpit van irige Oostenrijker reed woensdag n Le Castellet testritten in de euw het circuit op. Daarna wordt de laatste twee Grand Prix van in en 13 november in Australië. m Singapore heeft de 43-jarige jamanickam veroordeeld tot acht 600 gulden boete. De arbiter, huldig bevonden aan corruptie, dat hij een Singaporiaanse club, van Maleisië, heeft bevoordeeld. 0 gulden onder tafel. aloeg van Harry Weerman is voor luröpees kampioenschap handbal Macedonië en Bulgarije. Indien er meer Hongarije en Tsjechië ie op weg naar het EK in Spanje van Bert Bouwer bij de loting in wat betreft de eerste ronde. Dan tserland. Bij plaatsing voor de loeilijker met tegenstanders als de Stichting Wereldruiterspelen stel van betaling gegeven: Dat bank in Utrecht. De ruim twee den het voorstel van bewindvoer- voor maximaal de helft worden hd jaar. ad liever een kortere termijn van gaf het organisatiecomité het omdat de Stichting inmiddels via 50.000 gulden heeft opgehaald, n schuld van ruim zeven miljoen s de NHS (Nederlandse Hippische joen gulden. cao heeft ontslag genomen als iziliaan vertrekt eind oktober. De daarmee de consequenties voor van het Japanse nationale elftal rUid-Korea schakelde Japan in de Vincenco Guerini na het gelijke EFA-Cup ontslagen. De 63-jarige Ier oefenmeester bij onder meer io Roma, Sampdori en FC Den ;md. ioenschap voetbal heeft meer dan t (60 miljoen dollar) opgeleverd, ité gisteren bekendgemaakt. De jnderzoek van een onafhankelijk wordt gebrukt voor het promoten Staten. Teirlinck van de Belgische Coll- dat Wiebren Veenstra volgend som moeten betalen. Wij kunnen den, maar wat moet ik met een re ploeg gaat." DONDERDAG 20 OKTOBER 1994 Van onze tennismedewerker Hulst - De Zeeuwse wintertenniscompetitie gaat zaterdag 23 oktober weer van start, hoewel enkele teams van boven de Wester- schelde al een voorwedstrijd moesten spe len. Als vanouds wordt de indoorcompetitie verdeeld in twee periodes, één voor de kerst en één erna. Na de eerste competitiehelft promoveren de nummers één en degraderen de ploegen die als laatste eindigen, uiter aard voor zover mogelijk. In vergelijking met vorig jaar is er een terugloop van 46 naar 41 teams. Wat de Zeeuws-Vlaamse teams betreft is in de mixedafdeling Animo (Terneuzen) en Drive (Sas van Gent) afgehaakt. Hiertegenover staat de komst van het Aarden- burgse SJEF. In de mannencompetitie is er echter een team van SJEF weggevallen evenals TV Goes. De andere club uit Goes, 't Halve Maantje, gaat het in de mixedafdeling proberen. Er wordt gespeeld in de tennishallen te Hulst, Terneuzen, Goes en Kapelle. Competitieleider is Piet Adriaansens, die in die hoedanigheid Greet Vos opvolgt. INDELING MIXED Eerste klasse: De Schelde 1, De Schelde 2, MLTC 1, MLTC 2, De Schelde 3, Souburg 1 Tweede klasse: Hulster Ambacht 1, Kapelle 1, MLTC 3, MLTC 4, De Schelde 4. Derde klasse: MLTC 5, MLTC 6, WPD 1, SJEF 1, Goblin 1. Vierde klasse: MLTC 7, Dauwendaele 1, De Stoof 1, De Schelde 5, 't Halve Maantje 1. MANNEN «Eerste klasse: Animo 1, Sluiskil 1, Drive 1, Schouwen Duiveland 1, Hulster Ambacht 1. Tweede klasse: Souburg 1, Schouwen Duiveland 2, SJEF 1, De Schelde 1, DOS 1 Derde klasse: Kapelle 1, MLTC 1, Souburg 2, Tebo 1, Animo 2. Vierde klasse: MLTC 2, Souburg 3, Tebo 2, Vrouwen polder 1, De Stoof 1. Tim Poppe, al jaren een vas te waarde in het team van TC Drive uit Sas van Gent. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE. Van onze medewerker Henk van de Voorde Sas van Gent - De 22-jarige Tim Poppe uit Sas van Gent jS al jaren een vaste waarde VOor de plaatselijke ten nisclub Drive. Afgelopen zo mer eindigde hij met zijn team in de kopgroep van de landelijke vijfde klasse, ter wijl Drive in de hoogste klas se van de Zeeuwse indoor- mannentenniscompetitie meestal goed voor de dag komt. Drive zag in vergelijking met de vorige wintercompetitie Coen Dobbeleiren Kim Langeraert af haken, terwijl Niek Stellenaar en Cor de Jonge de vrijgekomen plaatsen innemen. Als vanouds vormen Menno Leeuwenburg, Onno van Quekelberghe en Tim Poppe de 'harde kern' van het team. Wat de komende winter competitie het team uit Sas van Gent zal brengen is voor Tim Poppe nog een beetje een vraag teken. „Het ligt eraan welke spelers er allemaal meedoen, want dat weet je bij een wintercompetitie maar nooit. Animo en Schouwen Duiveland zullen wel weer sterk zijn. Met Drive zijn wij enkele jaren geleden eens als eerste geëindigd met de kerst. Wat Sluiskil en Hulster Ambacht be treft is het de vraag wat bij hen de opstelling is. Met name de streekduels met Sluiskil vind ik interessante wedstrijden. Ik denk wel dat Drive tot de betere teams behoort. De wintercompe titie zie ik als een voortzetting van de zomercompetitie, al denk ik dat er in de zomer wel beter wordt getennist. Dan gaat het echt om de punten. In de winter is het meer bezig zijn op compe- titievlak, hoewel ieder toch graag zijn partij wil winnen. Een groot verschil is dat er 's winters op tijd gespeeld wordt en 's zomers om twee gewonnen sets. Nu zie je dat men op tijd verliest van spelers waartegen dat nor maal gesproken nooit het geval zou zijn. Ik ben blij dat we nu voor het eerst niet naar de over kant moeten. Wij spelen alles in de hal van Terneuzen of van Hulst," aldus TimPopoe. Hij heeft een prima zomer-ten- nisseizoen achter de rug. Aller eerst was er de competitie waar bij de 4-2-overwinning op Ani mo 2 het meest tot de verbeel ding sprak. Enkele jaren geleden degradeerde Drive uit de vierde klasse waar het Sasse team zo snel mogelijk weer naar toe wil. „Met Coen Dobbeleir erbij wa ren we misschien wel kampioen geworden, maar evenals in de wintercompetitie stuurde hij zijn 'kat' weer. Eigenlijk een rotstreek. Menno Leeuwenburg was bij ons eerste man. Met hem hadden we een weddenschap lo pen om een krat bier. Uiteinde lijk wonnen wij, de overige teamgenoten, omdat Menno één van zijn singles verloor." Als tweede man zette Tim Poppe al zijn ènkelspelen in winst om. Opvallend is dat zowel Tim Pop pe (Axel), Menno Leeuwenburg (Sluis) als Onno van Quekelberg he (Breskens) afgelopen zomer een Cl-toernooi op hun naam schreven. De kans is nadrukke lijk aanwezig dat dit drietal bin nenkort de B-status zal verwer ven. Tim Poppe: „hopelijk wel, maar dat is nog even afwachten. In Axel won ik in de finale van Rinke van Remortel en in de halve finale van Bas de Barban- son. In Sluis verloor ik van Teun van Heelsbergen doordat ik op match-point de simpelste smash uitsloeg." Dit typeert de grillig heid in het spel van Tim Poppe. Afhankelijk van zijn tegenstan der probeert hij met zijn fore hand, doorgaans een betrouw baar wapen, de ander onder druk te zetten. Vervolgens pro beert hij via een volley of smash te scoren, waarbij zijn lengte hem goed van pas komt. „Het zwakke punt is echter mijn ser vice. Een hele reeks van dubbele fouten is helaas geen uitzonde ring. De toernooitjes in de zo mermaanden aan de kust beval len mij goed. Buiten op gravel sla ik ieder uur een bespanning kapot. Dat zal wel door de spin- slagen komen." Bespanningen In Oostburg schakelde hij ach tereenvolgens Peter van der Sloot, Paul van Waterschoot en Bas de Barbanson uit. In de finale werd Tim Poppe echter door Bart Gorthmanns van de baan gemept. „Ik kwam op het veld en binnen een half uur sloeg ik drie bespanningen kapot waarna ik met een minder racket verder moest. Wel speelde mijn tegenstander gewoon erg goed." In de dubbelspelen heeft Tim Poppe meestal zijn neef Menno Leeuwenberg aan zijn zijde. In Oostburg reikte dit duo tot de C-finale waarin het ondanks een 4-1- en 40-0-voorsprong in de derde set, och nog onderuit ging. Waarschijnlijk een kwestie van onderschatting. „Maar in het dubbel kunnen de games onge looflijk snel gaan. Het was toen 30 graden en Menno had eerder nog moeten singelen waardoor hij er wat doorheen zat. De eer ste set gaat het bij ons altijd vlot, maar daarna mindert het. Dan geven we harde knallen en gaan we wat gek doen. Wij spe len 'power-dubbel': zo hard mo gelijk slaan en zo snel mogelijk scoren." Tim Poppe, van origine afkom stig uit Westdorpe en sinds kort woonachtig in Sas van Gent, volgt in het dagelijks leven een thuis-studie boekhouden en wil binnenkort eveneens een studie aan de open universiteit gaan volgen. Eerder beëindigde hij zijn studie politieke en sociale wetenschappen aan de universi teit van Gent, omdat hij er een wat 'te sociale' levensstijl op na hield. Tim was amper zeven jaar toen hij al begon te tennissen bij TC Drive. „Drive is een gezelli ge, leuke club. Zo lang ik op niveau kan blijven spelen zie ik me hier niet weggaan. Jammer was dat ik buiten de regio- en fase-training viel doordat ik een jaar te oud was. Van de trainers die ik heb gehad vond ik dat ik bij Mike Simon goed vooruit ging. Mike traint gericht op wedstrijdtennis en geeft tevens conditie- en fitnesstraining." Tim Poppe betreurt het dat het mixedteam van Drive uit elkaar is gevallen, waardoor zijn zus Marie-Kristien in de wintercom petitie niet aan spelen toekomt. „Het is een slechte zaak voor de club Drive dat het goede spelers is kwijtgeraakt als Noëlle van Hecke en Ronny, Niek en Rinke van Remortel." Van onze medewerker Henk van de Voorde Terneuzen - In de hoogste klasse van de Zeeuwse ten- niscompetitie voor mannen is Animo drievoudig titel verdediger. Hierdoor gaan de Terneuzenaren weer als favoriet van start. Captain Edward Bleyenberg van TV Sluiskil zou een Terneuzens kampioensfeestje echter wel eens graag willen verhinde ren. „Onze doelstelling met Sluiskil is dezelfde als vorig jaar: we willen graag kam pioen worden. Animo heeft weer een team voor het kampioenschap,maar je weet het nooit. De bal is rond." Wat de zomercompetitie aan gaat ziet het er minder riant uit voor TV Sluiskil want van de drie landelijke mannenteams verdwijnen er twee. De degra datie van Sluiskil 1 en 2 heeft wellicht zijn sporen achterge laten. Bleyenberg: „Van het eerste team gaan Paul Cort- vnendt en Koert van den Ak ker bij Philten in Philippine op zaterdag spelen, evenals Hans van den Akker van het tweede team. Mario Simonse van het tweede is gestopt en van de overige spelers van het stan daardteam gaan Jos Zegers en Henk Jansen in het zaterdag team van Sluiskil spelen, ter wijl ikzelf mixedcompetitie bij TV Axel ga spelen." Dit laatste team promoveerde afgelopen seizoen naar de vijfde klasse. Op 'de toernooien van afgelo pen zomer kijkt Edward Bleyenberg met een 'redelijk tevreden' gevoel terug. In het Belfort-toernooi te Sluis ver sloeg hij samen met Rini Kort de finale het duo Tim Pop- pe/Menno Leeuwenburg on danks een 1-4 en 0-40-ach- terstand in de derde set. In het Terneuzense Schepentrekkers- toernooi werd hij, met zijn broer Johny Bleyenberg aan zijn zijde, verliezend finalist ten faveure van Tony Seen/Ro- P'n Morel. In de mixed werd Edward Bleyenberg eveneens tweemaal verliezend finalist. In luis was dat. in combinatie riet Annelies Hoek, tegen José de Wit/Ronnie van Remortel en ®et dezelfde speelster aan zijn zijde was dat in het Sluuskille- toernooi tegen Ingrid Visser/ Edward Bleyenberg, de aanvoerder van het mannenteam van TV Sluiskil, dat dit winterseizoen op de titel mikt. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE. Riny Kort. In laatstgenoemd toernooi was Bleyenberg bo vendien verliezend finalist in het enkelspel-Cl tegen Riny Kort. „Vanwege mijn werk heb ik praktisch alleen dubbels en mixen gespeeld afgelopen zo mer," besluit de 28-jarige Edward Bleyenberg. Het spreekt voor zich dat Ani mo met niets minder dan het kampioenschap genoegen zal nemen. Zo denkt ook aanvoer der Norwin van Riel er over. „We gaan voor het kampioen schap. We zijn het nu gewend. Ik hoop wel dat het een span nende competitie gaat worden. De wedstrijden tegen Sluiskil en Drive zijn altijd speciale wedstrijden." Van Riel is tevens competitie leider en in die hoedanigheid betreurt hij, zowel in de win ter- als de zomercompetitie, het wegvallen van de mixed teams van Animo. „De man nencompetitie is voor Animo geen bewuste, maar een ge dwongen keuze. Wel is het zo dat we bij de jeugd ook bij de meisjes over het nodige talent beschikken, zoals Aniek van de Walle die Zeeuws kampioene werd. Ja, een talentvolle lich ting hebben we wel, maar als ze op een gegeven moment mis schien toch weer weg gaan," zo verzucht Norwin van Riel. Animo 2 komt in ongewijzigde samenstelling uit in de derde klasse. „Ons doel is zonder meer handhaving en als het kan promoveren. We hebben geluk, want drie van de vier wedstrijden moeten we aan on ze kant van de Schelde spe len," aldus aanvoerder Rocco Schurink van Animo 2. ZEEUWS-VLAAMSE SELEC TIES MANNEN EERSTE KLASSE ANIMO 1: Norwin van Riel (aanvoerder, B2), Hans Smol ders (Cl, B2), Peter van der Sloot (Cl, B2), Bas de Barban son (Cl) en Menno van den Hout (B2). SLUISKIL 1: Edward Bleyen berg (aanvoerder, Cl), Henk Jansen (Cl), Jos Zegers (Cl), Paul Cortvriendt (B2) en Koert van den Akker (B2). DRIVE 1: Cor de Jonge (aan voerder, C2), Tim Poppe (Cl), Niek Stellenaar (C2), Onno van Quekelberghe (Cl) en Menno Leeuwenburg (Cl). HULSTER AMBACHT 1: Ro land Renique (aanvoerder, C2), Jean-Loup Deltour (Cl), Stanny Verstraeten (Cl) en Ronnie van Remortel (Cl). TWEEDE KLASSE SJEF 1: Anthony Trapman, aan voerder, C2), Christiaan Trap man (C2), Joris Dhont (Cl), Remco Dhont (C2), Bonie Moot (C2), en Remy Scherbeijn (C2). DERDE KLASSE ANIMO 2: Rocco Schurink (aan voerder, C2), Christiaan Hiensch (C2), Gino d'Hont (C2) en Michel Cooremans (Dl). Van onze rrtedewerker Henk van de Voorde Vlissingen - Het Vlissingse De Schelde is opnieuw de gedoodverfde favoriet in de eerste klasse mixed van de Zeeuwse indoor-tenniscom- petitie. De Schelde 1 is name lijk veelvuldig titelverdedi ger. De beide Zeeuws-Vlamingen bij De Schelde, Hulstenaar Jeroen Verstraeten en speler-trainer Serge Carpentier, komen tijdens de wintercompetitie voor het laatst voor de Vlissingers uit. Over de beweegredenen van het vertrek van Carpentier is al ruimschoots eerder bericht, Jeroen Verstraeten gaat komen de zomer competitie bij het Ter neuzense Animo spelen. „Die wintercompetitie is niet zo leuk. Nu het Middelburgse MLTC verzwakt is hebben we helemaal geen tegenstand meer. We verliezen namelijk liever een partij met opdracht dan dat we steeds winnen en er niets aan hebben. Tegenover de club De Schelde zijn we het echter ver plicht om aan de wintercompeti tie mee te doen." Carpentier wil nog één keer vlammen met De Schelde. „Nu we hebben gezegd dat we de wintercompetitie spe len doen we dat ook goed. Het kampioenschap zal geen pro bleem zijn." De toon hiervoor is inmiddels gezet, want in een vooruitgespeelde wedstrijd rolde De Schelde de eigen reserves met 12-0 op. De Schelde speelt tevens winter competitie in Halsteren met an dere teams die in de tweede klasse mixed van de zomercom petitie uitkomen, een behoorlijk niveau. Het betreft een wilde competitie waarbij de hal deze teams heeft uitgenodigd. Van het competitie spelen in Heerhugo- waard zag De Schelde volgens Carpentier af, omdat het daar allemaal om eerste klasse-teams gaat. Door uitstekende prestaties tij dens de A-toernooien in den lan de verwierf Serge Carpentier een ticket voor de A-lijst. Inmiddels zit hij bij de beste 85 van Neder land. Ranking In Den Haag bereikte hij de kwartfinale en verloor hierin van de als eerste geplaatste Lars Plukker, 36e op de nationale ranking. Vervolgens kwam hij in Enkhuizen in de halve finale I Van onze tennismedewerker Aardenburg - De Aardenburgse tennisclub SJEF komt uit met een zeer jeugdig team in de landelijke tweede klasse mannen. De van Sluis overgekomen 18-jarige Bonie Moot is de oudste speler in een team met een gemiddelde leeftijd van amper 15 jaar. titie al enkele jaren samen. „Al enkele jaren achter elkaar is dit team net geen kampioen geworden. Ook afgelopen sei zoen kwamen ze net een punt je tekort. Ze stonden steeds bovenaan, maar op de laatste dag werd verloren van Wes- terschouwen dat allemaal Cl- spelers in de gelederen had," aldus Piet Baas. Nieuw is deze winter het mixedteam van SJEF, dat uit komt in de derde klasse. Het team bestaat uit wat oudere spelers. „Zij spelen voorname lijk voor het plezier. Hopelijk blijven ze er in, maar degrade ren is niet erg." Piet Baas, lid van de techni sche commissie van SJEF: „We speelden altijd met twee teams in de mannencompeti tie. Nu is het tweede het eerste geworden. Samen met Jake Trapman, Cees van Kampen en Teun van Heelsbergen speelde ik in het eerste team, maar verschillende keren kon iemand van ons niet meedoen. Daarom hebben we gezegd: we zetten er een streep onder. Toch zal iemand van de oude garde nog wel eens invallen als het nodig is. De doelstel ling voor het nieuwe team is 'handhaving in de klasse'. Meer zit er niet in. Wel hebben de jongens allemaal een be hoorlijk niveau. Ze worden komend seizoen allemaal C2, terwijl Joris Dhont nu al Cl is." Het jeugdige team van SJEF speelt ook in de buitencompe- Selectie mixedteam SJEF (derde klasse): Cees van Kam pen (Dl, C2), Cor Baas (Dl), Willy Deconinck (Dl), Frank Neirynck (Dl, C2), Greta Ingels (Dl), Marie-Rose Deconinck (Dl), Marie Baas (aanvoerster, C2). Jeroen Verstraeten speelt nog één keer wintercompetitie voor De Schelde. Hierna vertrekt hij naar Animo. foto wim kooyman waarin hij met 6-0, 6-4 verloor van Ralph Kok, de nummer 6 van Nederland. „Je bent er zo op gebrand om goed te spelen tegen zo iemand, dat je je spel gaat veranderen. Ik had echter beter mijn eigen spel kunnen blijven spelen want nu verloor ik de eerste set kansloos. De tweede set ging gelijk op. Ik had zelfs zes break-points en hij slechts één. Toch was hij het die de service brak en ik niet. Maar ja, dat is het verschil. Iemand als Kok staat er op de belangrijke momenten." In Pijnacker kon Carpentier pas in de finale via drie sets een halt worden toegeroepen. In het vier- sterren-toernooi van Weert, op kunstgras, werd hij net niet toe gelaten voor het hoofdtoernooi. Hij overleefde echter drie rond jes kwalificatie, waarna hij in de eerste ronde van het hoofdsche ma Eric Hoppenbrouwers (49e van Nederland) uitschakelde. In het Schelde-A-toernooi aan de Vlissingse Boulevard stuitte Car pentier in de eerste ronde in drie sets op nationale topper Huib Troost. De Zeeuws-Vlaming van origine schakelde in Weert over van een 'white body-racket' naar een wat meer klassiek racket. „Het be valt fantastisch. Het is hetzelfde soort racket waar Steffie Graf mee speelt. Ook hetzelfde als dat van Richard Krajicek, maar dan in een lichtere uitvoering. Je hebt veel meer controle met zo'n racket. Je moet nu veel meer tegen de bal aanslaan. Bij 'white body' is het meer duwen, waar door de bal al veel vaart krijgt." Selecties DE SCHELDE 1: Jurjen Mooibroek (BI), Jeroen Verstraeten (BI), Serge Carpentier (aanv. A2), Marjolein Meulenberg (BI), Afke Hartog (BI). DE SCHELDE 2: Joost Grevink (B2), Ruben Hendrikse (Cl), Moni que Walraven (B2, BI), Corine Da- vidse (B2). UITSLAGEN VOORUITGESPEEL DE WEDSTRIJDEN MIXED Eerste klasse: De Schelde 1-De Schelde 2 12-0. Tweede klasse: MLTC 3-MLTC 4 10-2. Derde klasse: MLTC 5-MLTC 6 4-8. Van onze tennismedewerker Hulst - Evenals vorig jaar is Hulster Ambacht weer met twee teams vertegenwoordigd in de wintertenniscompetitie. Het jeugdige mixedteam speelt in de tweede klasse en het geroutineerde mannenteam speelt eerste klasse. „Met het mixedteam zijn we vorig jaar met de kerst kampioen geworden en daardoor gepromoveerd naar de tweede klasse. Na de kerst werd MLTC 2 kampioen, terwijl wij verdienstelijk als derde eindigden. Als we ons ook nu goed kunnen handhaven en niet te ver van onderen eindigen hebben we goed gespeeld. Guido van Poecke studeert in Wageningen en heeft geen tijd meer om te trainen. Nancy Verstraeten is helaas wegens studie en werk gestopt. Aan de andere kant ontwikkelen Pascal van Poecke en Sophie van Dierendonck zich steeds beter. Bovendien zijn we versterkt met de komst van Simone Tijssen," aldus begeleider Benny van Poecke, tevens be stuurslid technische zaken van Hulster Ambacht. Het mannenteam van Hulster Ambacht zal ongetwijfeld een zwaar seizoen tegemoet gaan. „Als we erin blijven mogen we niet moppe ren. Dan hebben we goed gepresteerd, maar we blijven optimistisch. We hebben het tenslotte al twee jaar gepresteerd om ons te handhaven. Vervelend is wel dat je in Den Dullaert de spelers nog niet eens een kopje koffie kunt aanbieden. Voor de wintercompetitie blijft de bar in de Zuidhal namelijk dicht. Het is douchen en meteen naar huis. Soms zet ik dan zelf maar koffie en neem die in een thermoskan mee," zegt Van Poecke. Selectie mixedteam Hulster Ambacht: Guido van Poecke (aanvoerder, B2), Rinke van Remortel (C2), Pascal van Poecke (C2), Sophie van Dierendonck (Cl), Simone Tijssen (Cl).

de Stem | 1994 | | pagina 11