Axel stopt geld in reorganisatie Onrust over maaltijdvoorziening KBO Zeeland op eigen benen Een bos in keramiek ;elegenheid lNNEN? IOTAS DE STEM DAG KLAPPER PLAATSELIJK NIEUWS L. de Waal kampioen duivenclub Herleving Kringvoorzitter Hulst is bezorgd: 'Ouderen hebben verse groenten nodig" Piet José Abraham Wendy particulieren 0% KORTING prger Gefeliciteerd pESTEM ZEELAND C2 Goede morgen Lonneke. IS pakket aan! Expositie van Fotoclub Axel Nieuwe cursus bij Kreatieve Vorming Axel Koewacht Overslag Zuiddorpe Kloosterzande Nieuw-Namen 1994 vens, bedankje, jubileum, tie, huwelijk, verloving, ning, prestatie, examen, Abraham, enz. per kolom 1.09 incl. BTW, e regel verplicht. Foto of ig, formaat 35 x 40 mm I. BTW. Overige tarieven op lag. Foto's worden niet geretourneerd. 236882 of geef uw tekst iór plaatsing af bij één van iren. Schriftelijke opgaven luitend geaccepteerd indien ires bekend zijn, ook indien etaling bijgevoegd is. n ons het recht voor teksten laf van redenen te weigeren, uitgever klachten bereiken gegeven tekst behoudt de het recht voor om de naam achtgever bekend te maken. be Wit in Oudenbosch. >n. >ch eute. WOENSDAG 19 OKTOBER 1994 Van onze verslaggever ^ej - De aangekondigde re organisatie van alle bedrij vigheid op het stadhuis in Axel begint concrete vormen te krijgen. 5 en W van Axel willen er vol gend jaar een kwart miljoen gul- jen voor uittrekken, maar de werkelijke kosten die nodig zijn om de organisatie te stroomlij nen zullen hoger uitvallen. Een en ander blijkt uit de begelei dingsbrief bij de begrotingsvoor stellen voor 1995. De hoogte van het vrijgemaakte bedrag voor 1995 is derhalve ook niét maatgevend voor dé omvang van de reorganisatie. „De na druk ligt op de gekozen con structie en niet op het bedrag," schrijven B en W. De raad krijgt volgend jaar telkens afzonderlij ke voorstellen om onderdelen van het beleidsplan uit te voe ren. De structurele kosten, per soneelskosten veelal, worden de eerste twee jaar tot een bedrag van een half miljoen gulden ge dekt uit de reserves. Na die pe riode verwacht het college de salarissen van de nieuwkomers te kunnen betalen uit een hogere uitkering van het gemeente fonds. Axel verwacht in 1997 een structurele verhoging van 1,2 miljoen gulden per jaar. Axel lichtte de werkzaamheden op het stadhuis dit jaar door en ontdekte dat sommige afdelin gen overbezet waren terwijl op andere afdelingen het werk zich opstapelde. Ook de communica tie tussen leidinggevenden en ambtenaren onderling, en tussen leidinggevenden en burgemees ter en wethouder kon wel wat beter, zo bleek uit de onder zoeksresultaten van een advies bureau. De voorstellen om de arbeidsver houdingen op het stadhuis te verbeteren behelzen zijn, naast het verschuiven en overhevelen van taken, het aantrekken van extra personeel. Om hoeveel mensen het gaat is nog niet dui delijk. De begroting van Axel komt aan de orde tijdens de gemeenteraadsvergadering van donderdag 24 november. Aan vang 14.00 uur. Van onze verslaggever Hulst - De kring Hulst van de Katholieke Bond van Ouderen (KBÓ) heeft twijfels over de opzet van een centrale maaltijdvoorziening voor ouderen in Zeeuws- Vlaanderen. De Vereniging Protestantse Ouderenzorg (VPO) in West- Zeeuws-Vlaanderen wil samen met de ziekenhuisgroep Zeeuw- sch-Vlaanderen vanuit een cen traal geleide keuken maaltijden verstrekken aan ouderen in het verzorgingsgebied van beide in stellingen. Een beslissing over de 'uitvoering valt volgend jaar. Kring-voorzitter A. de Deckere erd Wie herkent die twee! 45 jaar getrouwd, Proficiat Kinderen Kleinkinderen. Van harte, veel liefs Hoera hoera! wordt 21 jaar. Hartelijk gefeliciteerd, Robert en Bowie. I Meestal minder dan u denkt en u verkoopt I sneller, want Je huis in de krant brengt mensen l over de vloer. weet van wanten en kranten I feliciteren met een prachtig :ikelen, exclusieve kortings- aardig wat voordeel kunnen :t. of bel: 01720-48484 :ss langskomt om het pakket t leuke bruidsfelicitatiepakket. Van onze verslaggever Axel - Gedurende twee week ends is. een tachtigtal foto's te zien van Fotoclub Axel in cultu- I reel centrum De Halle in Axel. De onderwerpen lopen zeer uit een. Sommige foto's zijn in eigen streek genomen, andere tot in Noorwegen toe. De genres gaan van traditioneel tot experimen teel. Bovendien is er een doorlo pende diaprojectie. De tentoonstelling wordt op vrij dag 21 oktober geopend door F. van Vlaanderen, secretaris van de Oost-.Vlaamse Unie van Foto- en Diakringen. Openingstijden: 22 23 29 en 30 oktober, van 13.00 tot 18.00 uur. Van onze correspondente Hulst - Om tegemoet te ko men aan de groeiende vraag, begint de Kreatieve Vorming Hulst begin november met een nieuwe cursus Textiele Werkvormen. De Kreatieve Vorming Hulst be schikt over een ervaren docente die in twintig lessen op de don derdagochtend van 9.30 tot 11.30 uur vanaf donderdag 3 november de cursus gaat geven. Maria le Roy geeft de cursus, die zowel beginners als gevorderden de kans geeft om de vaardigheid op textielgebied uit te breiden. Er is in de cursus veel plaats voor de eigen creativiteit. Er wordt aandacht besteed aan de technieken van zijdeschilde ren, batikken en patchwork. Technieken die zich goed lenen voor het maken van wandkle den, kussens, kleding, sjaals en andere accessoires. Ook weven staat op het programma en bij deze techniek wordt de link ge legd naar de Indiaanse traditie. Ook invloeden uit andere we relddelen worden toegepast. De cursus is voor allen die graag bezig zijn met handwerken en meer willen dan het geijkte pa troon. De cursus is toegankelijk voor volwassenen en kost 180 gulden, 65-plussers betalen hon derd gulden. Inschrijven kan bij coordinator José Heirbaut in Hulst, telefoon 01140-20686 of 20344. EDITIE ZEELAND g Redactie Jerneuzen: Zuidlandstraat 32, oir 1150-18924,fax 01150- yo554. 5?d<?cteuren: Peter Oggel (editie- uef), Frank van Cooten, Frank "®i|, Theo Giele, Rein van der "elm, Florence Imandt, Ton ooomen (sport), Harold de Puys- mengt zich in die discussie met een open brief. Er zitten nogal wat haken en ogen aan de invoe ring van zo'n systeem, beweert hij. Volgens De Deckere hebben zeker ouderen elke dag een war me maaltijd met vers bereide groenten nodig. Aan die eisen worden met het nieuwe systeem niet meer voldaan, vindt hij. Magnetron De maaltijdvoorziening gebeurt straks volgens een nieuw berei dingsprocédé, het zogenaamde koel/vers-systeem. De maaltij den worden daarbij centraal be reid en pas ter plaatse, dus bij de thuiswonende oudere in huis, weer opgewarmd met behulp van een magnetron. Voor- De Deckere, die zelf elke dag in het land van Hulst zo'n honderd maaltijden rondbrengt, komt daarmee het volgende pro bleem om de hoek kijken. „Ik zie dagelijks wat er leeft onder de ouderen. Velen zijn echt niet meer in staat zelf te koken. Met de nieuwe voorstellen moeten de ouderen hun maaltijden weer opwarmen want in feite zijn het diepvriesprodukten. Het brengt ook weer extra kosten met zich mee, het aanschaffen van een magnetron. En iedereen zal zal hiermee niet kunnen omgaan", 'vreest de kring-voorzitter._ Hij vraagt zich" ook af of de nieuwe manier van bereiden goedkoper uitvalt. De VPO en de ziekenhuisgroepen denken dat er voordeeltjes te behalen zijn zoals onder andere eenheid in prijs en kwaliteit. De kringvoorzitter is ook bang voor het verlies aan 'werkgelegenheid' en sociale contacten onder de bezorgers, meestal ouderen ook. „De dage lijkse bezorging van de warme maaltijd aan de ouderen heeft een waardevolle betekenis in het leven van een alleen zittende oudere. De ongevraagde inbreng van De Deckere in de hele discussie is voor zijn eigen achterban overi gens nauwelijks van belang. De gemeenten in Oost-Zeeuws- Vlaanderen besloten eerder al niet aan de nieuwe opzet mee te doen. Leden van de KBO luisteren aandachtig naar het bestuur over de verzelfstandiging van de Zeeuwse afdeling tijdens een bijeenkomst in Kloosterzande. FOTO WIM KOOYMAN Van onze verslaggever Kloosterzande - Eindelijk: los van Bra bant. Het was gisteren in zaal 't Rozen hof in Kloosterzande een historisch mo ment voor de Zeeuwse Katholieke Bond van Ouderen. Voor het eerst sinds de oprichting staat Zeeland op eigen benen. De structuur van de KBO was van oudsher georganiseerd op grond van de bisdomgrenzen. Om die reden vormde Zeeland met West-Brabant een or ganisatie, die in totaal ruim dertigduizend leden telde. In juni dit jaar splitste de bond zich op in twee zelfstandige afdelingen Zee land en Brabant. Bij de Zeeuwse bond zijn 6000 ouderen verspreid over 28 afdelingen aangesloten. De verstandiging heeft alles te maken met de verbetering van de belangenbehartiging van de leden. De bond heeft veel te maken met lagere overheden als provincie en gemeen ten. „Dan is het niet de meest geweldige weg om vanuit Oudenbosch, waar de KBO tot nu toe officieel gevestigd was, te communiceren met de Zeeuwse overheid," zei voorzitter mevrouw H. Remijn-de Badts in juni bij de opsplitsing. Voorzitter Ze werd gisteren in Kloosterzande opnieuw benoemd tot voorzitter van de Zeeuwse KBO. Ook de rest van het bestuur, vice- voorzitter P. de Bruyn, secretaris C. Hage- man en penningmeester M. Hoondert, mocht van de algemene vergadering blijven zitten. Aan het bestuur werden gisteren de kandi daten van vijf kringen toegevoegd. Het gaat om R. Lammens van de Kring Axel, W. Kips (Zuid-Beveland), C. Vinke (Hontenisse), G. Samijn-Van Tiel (Sas van Gent), A. de Deckere (Hulst). De verzelfstandiging verloopt niet zonder kinderziekten. Een probleempje om de afde ling goed van de grond te krijgen vormen de financien, zei voorzitter mevrouw Remijn- De Badts gisteren. De bond doet daarom een beroep op meerdere instellingen zoals het Julianafonds. De Zeeuwse bond is ook aan gesloten bij de Sponsorloterij Huisvesting De ouderen kregen gisteren niet alleen cij fertjes voorgeschoteld. Na de lunch kregen ze van C. Jansen, beleidsmedewerker van de Unie KBO een uiteenzetting over oude renhuisvesting. Want naast de centen is ook dat volgens mevrouw Remijn-De Badts een bron van zorg onder de ouderen. ?°®s: Klokstraat 1tel. 01100- «030, fax 01100-21928. redacteur: Cees Maas (provin- fjeverslaggever). ™|st: Steenstraat 14, tel. 01140- W51, fax 01140-19698. Macteur: Eugène Verstraeten (PM editiechef). Advertentieverkoop ®r"®U2en: Zuidlandstraat 32, el. 01150-17920. Vertegenwoordigers: Martin Boeije, Hans Dimmers. 13751 nstraat 14, tel. 01140- Vertegenwoordigers: ™dy van den Brande, Marian Verslraeten. tp7nC£Pleider: HarrV Muurmans, Wl- 076-236454. Telefoonnummers en openings- WIE in Nieuw-Namen door de Willemstraat loopt, ziet de zij gevel van de Sint-Jozefschool. Op die gevel ziet hij of zij een viertal aardewerk-kleurige bo men en schuin links daarboven een zonnetje. In 1981 nam Nieuw-Namen een nieuwe basisschool in gebruik, de Sint-Jozef school aan de Cuwaertstraat. Cuwaert, Wil lem, u ziet wel, we zitten hier in de 'Reynaert-buurtL De_nj.euwe school verving de oude aan de Hulsterloostraat waar nu de Rabobank staat. Werd ze in 1981 in gebruik genomen, in 1982 werd ze offi cieel geopend door burgemees ter P. Molthoff en de inspectri- ce van het basisonderwijs me vrouw M. de Kroon. Zij onthul den een reliëf dat ontworpen is door zr. Irene Baecke, oor spronkelijk afkomstig uit West- dorpe, zuster bij de Clarissen te Helmond, Nuenen en tegen woordig als goede 65-plusser woonachtig te Nijmegen. Hoe komt Nieuw-Namen aan een religieuze keramiek-kun- stenares uit Nuenen? Heel een voudig eigenlijk. Een van de mensen in het schoolbestuur toentertijd was Berhard de Gendt en toen het ontwerp 'kunstwerk voor de school' ter sprake- kwam, wist hij mis schien wel iemand: de zus van zijn schoonvader, ook een Westdorpenaar van huis uit, maar al een mensenleven woon achtig op De Kauter. Het reliëf stelt Hulsterloo voor, de naam die de buurtschap De Kauter droeg eeuwen voordat die gewijzigd werd in Nieuw- Namen. Tussen de takken zijn elementen verwerkt uit het ver leden en heden van het dorp. Dat is een heel verhaal, maar dat gaan we deze keer eens anders doen. Bij het tienjarig bestaan van de school namelijk schreef 'bovenmeester' (tegen woordig aan te duiden als di recteur) Jac de Baar een leer dicht over dit reliëf. Daarom, met zijn toestemming uiteraard, de hele uitleg in 80 dichtregels. Tien jaar geleden - de tijd die snelt - Werd onze school echt in ge bruik gesteld. De inspectrice en de Burge meester - zoals dit past - waren op het feest eregast. Zij onthulden iets achter een grodijn. Een reliëf bleek het te zijn. Het tafereel schetst onze ge schiedenis. Hoe het met dorp en streek verlopen is. Die bomen daar, dat is het Hulsterbos. Reynaert loert er weer, die sluwe vos. Zijn slimme streken zijn overal berucht. Daarom is iedereen voor hem beducht. Koning Nobel zetelt op zijn troon in het topje van de vierde boom. Reynaert heeft hem beet ge had met de belofte van een schat. U ziet er ook Courtois de hond. Het water liep hem uit de mond toen hij de worst stal bij de kat. Wat een gemene streek was dat! Tibeert de kat spint van ple zier, want er zitten muizen hier. In kelders kruipt hij nu niet meer want die stokslagen deden toch zo'n zeer. Cantecleer de haan kraait het uit van smart, want hij heeft een gebroken hart. Hij vindt het vreselijk onge hoord dat Coppe de kip nu is ver moord. Cuwaert de haas en Reynaert de vos kenden allebei het Hulster- bos. De haas is het niet zo goed vergaan. Daar was Reynaert schuldig aan! Nieuw-Namen had in vroeger tijd een haven aan de Schelde- dijk. Vissers vingen er garnaal en bot en deelden samen hun ar moedig lot. Hun zonen trokken naar de zee. Zij hadden toen de wind wel mee, want ze stapten over op een baggerboot en verdienden toen een goed stuk brood. Het borduren en het klossen van kant Het reliëf op de Sint Jozefschool is ontworpen door zuster Irene Baecke. foto camile schelstraete staat op de derde boom aan de onderrand. Vrouwen deden het in win tertijd. Het was een mooie nijver heid. Met het koren en de suiker biet vergeten we onze mooie pol ders niet. Ook de aardappel, de bomen en het vlas zijn er nog een veel gezien gewas. De appel beeld de boomgaard uit. Daar groeit nu het gave fruit. Het wordt geplukt met rappe hand en is te koop, zelfs in het buitenland. De natuur is er ook in onze streek langs dijk, in schor, bij kreek. Saeftinghe toont ons wilde pracht, mooie bloemen,- vogels en geen jacht. De visser langs de waterrand houdt zijn hengel vast ter hand. Hij heeft zelfs twee vissen aan de lijn. Dat moet wel wat overdreven zijn! Schelpen vind je in het roste zand van ons mooie Kauterland. De groeve is al overal bekend als een geologisch monument. Onze Lieve Vrouw van Hul sterloo - iedereen die kent haar zo - komt op een ereplaats te staan. - Geprezen is haar naam. - Kerk en school zijn Jozef toe gewijd. Zijn leven toont ons dier baarheid. De hamer en de duifjes zij aan zij, horen er bij Jozef nog altijd bij. Kennis haal je meestal uit een boek, zodat je lezen leren moet. Letters kennen is dus van belang, zodat je verder kunt, je leven lang. Muziek, spel, rekenen en taal, dat leerden we als kind alle maal. Wij hopen dat de school mag voortbestaan en dat het ieder goed mag vergaan. THEATER GOES - Jeugdtheater Het Appeltje - 'Olleke Bolleke' voor kinderen vanaf 6 jaar - Prins van Oranje - Nieuwstraat 14 -15.00 uur HULST - Kindervoorstelling De Zeespie gel - Theater Opgepast - Den Dul- laert-14.00 uur MIDDELBURG - Toneelstuk 'Gegijzeld' - Komisch drama - schouwburg - 20.00 uur msdag DIVERSEN CLINGE - Malpertuus - KBO - 13.30 uur handwerken/pergamanokaarten- /biljarten AXEL - Gregoriuscentrum, 13.30 uur koersbal. TERNEUZEN -Café 't Schelpenhoekje, 19.30 uur jokeren. SAS VAN GENT - De Engelenroos, 14.00 uur kaar ting. FILMS GOES - Grand Theater 14.00 uur De Aristokatten 20.00 uur True lies HULST - De Koning van Engeland 14.00 uur De Aristokatten 14.00 uur De Flintstones 14.00 en 20.00 uur True lies 20.00 uur Clear and present danger 20.00 uur Forrest Gump 14.00 en 20.00 uur Baby's day out 20.00 uur Speed MIDDELBURG - Schuttershof 14.00 uur Ronja de Roversdochter 20.00 uur Trois couleur: Blanc OOSTBURG - Ledeltheater 14.30 uur Duimelijntje VLISSINGEN - Alhambra 1 14.00 en 20.00 uur True lies - Alhambra 2 14.00 uur Jungle Jack 20.00 uur Forrest Gump - Alhambra 3 14.00 uur Baby's day out 20.00 uur Wolf - Alhambra 4 14.00 uur Duimelijntje 20.00 uur Clear and present danger GENT - Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Natural bom killers 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Color of the night 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Reality bites 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Forrest Gump. 22.30 uur Sugar Hill. 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Wolf 17.00, 20.00 en 22.30 uur Leon. 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur True lies. 20.00 en 22.30 u. Renaissance man. 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The dient. 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Speed. 20 u. Beverly Hills Cop 3. 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur 4 Weddings a funeral. 14.30 uur The Aristocats. HENGELEN - Leden van de hengelsportvereniging Geduld Overwint Alles (GOA) visten de derde wedstrijd in dit sei zoen meetellend voor het club kampioenschap zoutwater hengelen. Gevist werd in de Westerschelde op het parkoers gelegen tussen De Griete en Ossenisse. Er waren 29 deel nemers en de vangsten waren slecht. Winnaar met een totale lengte van 47 centimeter aan gevangen vis werd M. Latom- me, 2. D. den Engelsman, 41cm, 3. R. de Wolf, 33cm, 4. A. de Jonghe, 33cm, 5. F. Lip pens met 13 centimeter. Na afloop werden in het clublo kaal café Sonnehoeck in Axel de prijzen aan de winnaars uitgereikt. SIESA - De resterende voor stellingen van Het Mirakel van het Polderken door de Sasse toneelvereniging Siesa in De Speye op 22 en 29 oktober zijn uitverkocht. Voor de voorstellingen in De Halle in Axel op 11 en 12 november zijn nog wel kaarten verkrijg baar. Deze zijn te koop bij de bekende voorverkoopadressen in Axel. Sas van Gent en Westdorpe. COLLECTE - De jaarlijkse collecte van de Nierstichting Nederland bracht in Axel 6593,45 op. COLLECTE - De jaarlijkse collecte van de Nierstichting Nederland leverde in Koe wacht 1436,00 op. COLLECTE - De jaarlijkse collecte van de Nierstichting Nederland bracht in overslag 180,00 op. COLLECTE - De collecte van de Nierstichting Nederland bracht in Zuiddorpe ƒ716,35 op. EHBO - De EHBO-vereniging St. Martinus start op 1 novem ber een cursus voor het een heidsdiploma. Voor informatie kan men terecht bij M. van de Berghen - Durinck in de Ken- nedysingel. FANFARE - Op vrijdag 23 oktober om 13.30 uur houdt fanfare De Scheldezonen haar eerste vrij podium. Alle muzi kanten uit Nieuw-Namen en omstreken krijgen hierbij de gelegenheid hun muzikale kunnen te vertonen voor een publiek. Het maakt niet uit of je individueel of als lid van een vereniging muziek maakt, dit vrij podium is een ideale gelegenheid om je zelfvertrou wen als muzikant bij te spij keren. Ben je jong of oud, beginnend of gevorderde mu zikant, aarzel niet en doe mee aan dit vrij podium. Het vrij podium zal plaats vinden in lokaal De Scheldegalm te Nieuw-Namen. SPEURTOCHT - W Hulster loo houdt voor haar F- en E-pupillen een speurtocht op donderdag 20 oktober aan staande. Men komt samen om 18.45 uur aan de kantine van Hulsterloo, waar de spelertjes onder begeleiding kunnen ver trekken. KVO - Op de Algemene Ver gadering van de KVO afdeling Nieuw-Namen had een be- stuursverliezing plaats. Mevr. M. Jouret-Taalman stelde zich niet meer herkiesbaar en in haar plaats werd gekozen Me vr. M. Robbrecht- van. Om- bergen. NIERSTICHTING - De collec te van de nierstichting heeft in Nieuw-Namen en Kapellebrug samen een bedrag van hfl. 952,45 opgeleverd. RUILDAG - Op zondag 30 oktober van 8.00 uur tot 13.00 uur vindt in het parochiehuis aan de Grote Baan te Melsele de maandelijkse ruildag plaats m.m.v. De Ruilclub Melsele. Op deze ruildag kunnen o.a. doodsprentjes, heiligenprent- jes en communieprentjes wor den geruild. Van onze duivensportmedewerker -»• Kloosterzande - Het generale kampionschap 1994 bij de postduivenvereniging Herleving te Kloosterzande is gewonnen door L. de Waal. hij behaalde verder acht keer een eerste plaats in verschillende categorieën. In het eindklassement asduif- kampioenschap midfond jonge duiven worden de eerste vier plaatsen ingenomen door de combinatie Verschuren-Andries- sen. Vijf duiven van R. de Nijs staan bovenaan in het asduif- kampioenschap in de categorie natoervluchten. Aangeduide kampioenschappen Vitesse oude duiven: 1. L. de Waal, 2 J. Everaert, 3, Comb. Reijns-De Kort. Midfond oude duiven: 1. L. de Waal, 2. Comb Bisschop-De Waal, 3. R. Mahu. Dagfond oude duiven: 1. L. de Waal, 2. R. Mahu, 3. H. van Dijk. Vitesse jonge duiven: 1. G Burm, 2. R. Mahu, 3. C. de Kort. Midfond jonge duiven: 1. C de Kort, 2. W Voet en zoon, 3. W. Bogaert. Dagfond jonge duiven: 1. R. Mahu, 2. C. de Kort, 3. G Burm. Natoer: 1. Th. Voet, 2. R. de Nijs, 3. Comb. Verschuren-Andriessen. Onaangeduide kampioenschappen j Vitesse oude duiven: 1. L. de Waal. JE.} J. Everaert, 3. R. de Nijs. Midfond oude duiven: 1 R. de Nijs, 2. L. de Waal, 3. S. Neeteson. Dagfond oude duiven: 1. L de Waal, 2. R Mahu, 3. Comb. Bissehop-De Waal. Vitesse jon ge duiven: 1. R. Mahu, 2. W. Bogaert, 3. G. Burm. Midfond jonge duiven: 1. Comb. Verschuren-Andriessen, 2. L. de Waal, 3 R de Nijs. Dagfond jonge duiven: 1. L. de Waal, 2. R. Mahu, 3. R. de Nijs. Natoer: 1 R de Nijs, 2. Th. Voet, 3. R. Verschuren. Asduifkamioenschappen Vitesse oude duiven: 1 en 2. L. de, Waal, 3. J. Everaert. Midfond oude- duiven: 1 en 3. R. de Nijs, 2. L. de Waal Dagfond oude duiven: 1 en 2. L. de Waal, 3. H. van Dijk. Vitesse jonge duiven: 1 G. Burm, 2 P. der Weduwe, 3. R. Mahu. Vitesse jonge duiven: 1. G. Burm, 2. P. der Weduwe, 3. R. Mahu. Midfond jonge duiven: 1, 2 en 3. Comb. Verschuren-Andnessen. Dagfond jon ge duiven: 1. J Voet, 2. R. de Nijs, 3. G. Burm. Generaal kampioenschap: 1. L de Waal, 900 punten, 2. R. Mahu, 820, 3. R. de Nijs, 490, 4. G. Burm, 430, 5. C. de Kort, 360 punten,

de Stem | 1994 | | pagina 15