Succes Hoek tegen Lunteren fe»ruD5MAN DIENST" 153/236255 Privé DE STEM 'Ik hoop dat hij juiste conclusies trekt' Overvol programma deert Ajax niet Feyenoord lijkt klaar voor Werder Verdedigend concept bij Zeeuws-Vlamingen door vele omzettingen r)schilder aliteit biedt? Sexy Nymf Linda 06-96.88 direct contact 06-96.80 Libregts vandaag op het matje bij Van den Herik Opgeleefde Taument aan basis van ruime overwinning op FC Utrecht Salzburg-Ajax direct op TV Feyenoord mist alleen Van Loen 994 X 51 ADVERTEREN IN DEZE RUBRIEK? 076-236255 076-712712 bER EN JONGERENTELEFOON: K5S0 lEUKUCHTEN (STADSGEWEST BREDA): 076a L IDERS VOOR MOEDERS SS I30 0REDA 076-241 non MLLIGERSWERK BREDA' 07£™jg bk van Dagblad DE STEM [zorgt ervoor dat uw klanten leken naar de informatie over onder deze rubriek is simpel nformatie en tarieven- IEVERKOOP DE STEM lent u de h in deze tijd??? Laat het onze htiele klanten, weten door een |deze rubriek te plaatsen -236253/236255 Ieverkoop de stem t snelle service heeft en een eng dat mensen uw boodschap pst is dè manier om uw klanten Ie informatie over uw bedrijf -236253/236255 Ieverkoop de stem en sex tste in! ete >m) rek uw ze aan 40 sns ïgi <en akt. executoriale VERKOOP Op dinsdag 18 oktobe 1994 te TIEN uur in d. voormiddag zullen in he pand Pastoor Bressers straat 3 te Oosterhou ten laste van Celal Mi; rak, handelende onder d< naam KEMER, in he openbaar worden ver kocht onder andere: diverse etenswaren koelvitrines, een Bau knecht diepvriezer, eet kassa, een weegmachint en diverse slagersmachi nes, waaronder een ge haktmolen, een vacuüm- apparaat, een zaagma chine, een weegschaal er een vleescutter, alsmedf een Mercedes bestelautc met kenteken VD-29-HP. De verkoop geschiedt bi; opbod. Er is geen B.T.W of andere opslag ver schuldigd. Betalingen dienen a contant te ge schieden. A. de Wit gerechtsdeurwaarder Wilhelminapark 9 4818 SL Breda EX- ïer- oor ïer- pm viïïb EX- iay- rekt die- iïa eet! ni rekt van luis: ijpe eel) ion. nei- Gay Café Brabant 06-320.321.13 1,- p.m. Geniet van 2 kanten 1gpm 06-320.320.14 doorschakellijn Naar dames thuis door het hele land 24 u/p.d. 100 c.p.m. ige en" wen on- ame lug- ,ex- ame m) X 3/m 596 519 845 785 met dames uit heel Nederland. Geheel Privé thuis doorgeschakeld. 24 u/p.d. 100 c.p.m. HOMO-KONTAKTEN direkt apart Brabant/Zeeland. Be 06-9614 (Nu 50 cpm) 'SM-VOOR-2* snelle SMkontaktenl. 06-320.329.99(75cpm) HOMOKONTAKTEN Zoek je 'n hete jongen? 06-320*330*18 (75 cpm) ANONIEME sexadresjes van vrouwen. Bel nu 06-9737 175 cpm) PRIVÉ telefoonnrs. van hete vrouwen thuis! (75cpm) *06-9605* THUISKONTAKT hete vrouwen in jouw regio Bel nu 06-9811 (75cpm) SEXGESPREK direkt apart met 'n meisje Bel 06-9701 (75cpm) VAN DOOREN ZN- ISOLATIE B.V. Showroom: Expeditieweg 10 4715 RM Rucphen Telefoon: 01654-3153 Fax: 01654-3510 Sport ff;- Van onze verslaggever Rotterdam - Thijs Libregts, de directeur van Feyenoord, kan ach vandaag bij thuiskomst Rotterdam opmaken voor een gesprek met voorzitter Jo- hen van den Herik. De praeses is zelf net terug van rejZen naar Brazilië en Cyprus, Libregts keert terug van een be zoek aan de Zweedse voetbalclub Helsingborg, die overweegt de ran Feyenoord gehuurde Mike Obiku te kopen. Van den Herik roept Libregts op het matje vanwege diens her- haalde kritische uitspraken aan het adres van trainer Willem van Hanegem. En dat zal een pittig gesprek zijn, gezien de cryptische opmerking van Van den Herik: „Het hoeft geen lang gesprek te zijn. Ik hoop dat Libregts de juiste conclusies trekt." Van den Herik ontkende dat hij daarmee bedoelt dat Libregts dus moet opstappen. „Ik ga niet uit van een scheiding. Ik hoop dat hij nu wel leert van zijn fouten." Enkele weken geleden al zei Van den Herik dat hij uitlatingen als die van Libregts in het weekblad VI over Van Hanegem niet nog maals zou tolereren. Vervolgens kwam het supportersblad 'Hand in Hand' met een interview met Libregts, waarin hij nogmaals keihard uithaalde naar zijn trai ner, die meteen bij het onver wachte aanstellen van de direc teur deze zomer liet blijken be paald geen fan van Libregts te zijn. Maar dat vraaggesprek da teerde al van weken voor de eerst gepubliceerde kritiek. „Ik beschouw die verhalen als één incident. Maar het moet dui delijk zijn dat de maat vol is. Ie dereen krijgt in principe honderd procent vertrouwen van mij, ook Libregts. Anders is er ook geen basis om samen te werken. Maar dan moeten ze wel naar me luis teren," aldus Van den Herik. De voorzitter van Feyenoord, die ook niet wilde bekennen dat hij spijt heeft van het aantrekken van Libregts ('Dat zou een te ge makkelijke uitspraak zijn'), gaf wel aan zelf ook fouten gemaakt te hebben. „Ik heb me te snel, van de ene dag op de andere, naar de achtergrond teruggetrokken, om dat ik dacht dat je Feyenoord in de huidige situatie kon laten lei den door een directeur met mij als voorzitter op de achtergrond. Maar dat kan blijkbaar nog niet, dus ben ik de komende tijd weer vaker bij de club. Met deze situa tie rond Feyenoord ben ik niet blij, zoiets mag niet gebeuren bij zo'n club. Ik hoop dat we alle maal geleerd hebben van de fou ten die we gemaakt hebben." Van onze verslaggever Ton Koomen Hoek - Hoek heeft op eigen terrein een uiterst belang rijke 3-0-overwinning ge boekt op Lunteren in de eerste klasse B van het KNVB-zaterdagvoetbal. Een zege die vooral belang rijk is voor het zelfvertrou wen, want Hoek kon tot nu toe in de competitie niet echt imponeren. EERSTE KLASSE B Hoek 'voetbalde' in feite twee keer een kwartier. Dat was in de eerst? vijftien minuten voor rust, toen Hoek al na drie minuten op 1-0 kwam via een benutte penal ty van Danny Magito, en de laat ste vijftien minuten van de twee de helft, toen Hoek nog twee keer scoorde op de rand van en in blessuretijd Treffers van Mike But en Franky Standaert beze gelden het lot van Lunteren, dat in eep 'rare wedstrijd' voor het zelfde geld met 1-1 gelijk had kunnen spelen als met 5-0 of 6-0 had kunnen verliezen. Het zat een gehandicapt Hoek met tegen zaterdagmiddag. De ploeg miste Erwin Dek, Geert de Pporter, Tony Coppens en Mart van de Guchte. Hoek Had het ge luk tegen een tegenstander te voetballen, die moeizaam scoort. Bovendien lachte Vrouwe Fortu- na de Hoek-equipe al vrij vroeg m de wedstrijd uitbundig toe. Heeds in de derde minuut was het bijna raak, toen Mike But en Franky Standaert in buitenspel positie door mochten gaan van scheidsrechter Van Dongen uit Heerhugowaard. But gaf op maat door naar Standaert, die zijn in zet gestopt zag door de af en toe vrij laconiek optredende Lunte- ren-keeper Ruud van de Peppel. Een minuut later was er dan wel de openingstreffer. Lunteren- verdediger Ton Wareman kreeg de bal ongelukkig tegen zijn hand in het strafschopgebied en Van Dongen wees gedecideerd naar de penaltystip. Voor Danny Magito de ideale gelegenheid zijn ploeg aan de leiding te helpen. Hij faalde niet. Opsteker Een mooie opsteker voor Hoek, dat flitsend doorging. Ineens was er weer het spel dat Hoek vorig seizoen etaleerde en waarmee het rechtstreeks op de titel leek af te gaan. Van Keeken kreeg in die periode nog een enkele goede sans, maar de 'spelbepaler' van Hoek miste. Hoek-speler Franky Standaert (rechts) is te laat om gevaarlijk te kunnen worden. Lunteren-doelman Van de Peppel is eerder bij de bal. Tot ontzetting van de Hoek-aan- hang trok de thuisploeg zich massaal terug in de verdediging. Het Lunteren van trainer Jan Rab, na bij de KNVB en Rozen burg werkzaam te zijn geweest in het Gelderse terecht gekomen, kreeg aiie kans aan te vallen. Het deelde in de eerste helft plaag stootjes uit via Bert Schut en Ha rold Daling, maar Hoek had het geluk een tegenstander te treffen die wel veel in balbezit was, maar absoluut niet over de nodige stootkracht beschikte. Echte kansen kwamen er niet voor Lunteren, dat ook in de eer ste dertig minuten na de hervat ting alle gelegenheid kreeg in de aanval te gaan. Dick Buitelaar mikte duidelijk op handhaving van de 1-0-voorsprong, maar erg rustgevend voor het publiek op de tribune was het bepaald niet. Dat zag liever een aanvallend spelend Hoek. „Maar het resul taat telt. Er waren nogal wat om zettingen in het team door alle blessureperikelen, waardoor er een verdedigend concept was," stelde een dolgelukkige Buitelaar na afloop. Terwijl Hoek soms met kunst- en vliegwerk de 'nul' vast wist te houden, sleepte de wedstrijd zich naar een einde. Slechts in de eer ste helft gelukte het Lunteren één keer gevaarlijk te worden, toen een inzet van Bert Schut door Hoek-doelman Pijnenburg van de doellijn gehaald werd. Frustraties Het werkte de frustraties bij Lunteren in de hand. Eerste was er een gele kaart voor Bert Zeg- gelaar wegens het onderuit halen van Remco van Keeken en in de slotfase was er eveneens een gele prent voor keeper Van Peppel. Tussendoor meende scheidsrech ter Van Dongen de zaken wat recht te moeten trekken door ook Franky Standaert op geel te trac- teren - een te zware straf - toen die Maarten Boekenogen een 'zetje' gaf. Wat niemand verwachtte, ge beurde in de laatste tien minuten. Lunteren gokte nog meer op een alles-of-niets-offensief en dat zorgde bij counters van Hoek voor levensgrote gaten in de Lun- teren-defensie. Van Keeken, But en Standaert misten de kans op een tweede Hoek-treffer, maar in de laatste minuut van de officiële speeltijd was het dan wel raak. Mike But speelde in de slotmi nuut op keurige wijze Van Peppel uit en scoorde 2-0. In blessuretijd passte Van Keeken knap op Franky Standaert, die voor de derde Hoek-treffer tekende. Een verdiende en ruime zege voor een FOTO WIM KOOYMAN nog niet optimaal, maar wel be ter draaiend Hoek, dat zijn zelf vertrouwen flmk opvijzelde. HOEK-LUNTEKEN 3-0 (1-0). Scheidsrechter: Van Dongen. Gele kaarten: Ton Wareman, Bert Zegel aar, Ruud van de Peppel (Lunteren), Franky Standaert (Hoek). Toeschou wers: 1000. HOEK: Jaap Pijnenburg, Kurt Mi- gon, Danny Magito, Leo Kayser, Jos Kayser, Jason Pattiasina, Remco van Keeken, Geertjan de Smet, Mike But, Antoine Thoen (75. Davy Maes), Franky Standaert. LUNTEREN: Ruud van de Peppel, Duncan Koesveld, Maarten Boeken ogen (80. Freddy Reinders), Gustav Loupatty, Ton Wareman, Bert Zeg- gelaar, Jonky Paays, Harold Daling, Bert Schut. Dick van Laar, Henk Beukhof. MAANDAG 17 OKTOBER 1994 DEEL B Een uit zijn bol gaande Danny Blind loopt op Ronald de Boer af, nadat hij de voorsprong van Ajax op 2-0 heeft gebracht. FOTO ANF Door Jaap van Essen Amsterdam - Met schijnbaar achteloos gemak blijft Ajax tot dusverre op alle fronten succesvol. In de Champions League, de nationale bekerstrijd of de competitie, geen tegenstander heeft de Amsterdammers werkelijk pijn kunnen doen. Gisteren had de landskampioen geen enkel probleem met Go Ahead Eagles. Slechts een kwar tiertje hoefde Ajax daadwerke lijk aan de Deventer boom te schudden om er genoeg vruchten vanaf te krijgen. Uiteindelijk stond er een 4-0- zege op het sco rebord, waardoor Ajax er relatief het beste voorstaat in de compe titie. Dat Ajax zo goed presteert, is op merkelijk. Immers, in de diverse Europese landen blijkt dat juist de deelnemers aan de Champions League het in deze drukke maan den zeer moeilijk hebben. Gisteren speelde Ajax weer zo'n wedstrijd waarin de Amsterdam mers nauwelijks problemen op hun weg vonden. Omdat er in Diemen een feestje gaande was op de Meubelboulevard, werd uitgeweken naar het Olympisch stadion, waar 24.500 toeschou wers eigenlijk nimmer in extase raakten van de 'normale' Ajax- zege. Geen illusies Go Ahead - zonder Marbus, Arts en De Gier - koesterde nauwe lijks illusies. Trainer Henk ten Cate bevestigde na afloop dat hij 'naar Amsterdam was gekomen om de schade beperkt te houden.' Dat lukte de Deventernaren ver rassend lang, omdat Ajax in een te laag tempo begon en omdat de voormalige brulboei Joop Hiele bewees nog steeds een hele goede doelman te zijn. Hiele hield zijn doel in de eerste helft knap schoon. Éénmaal ove rigens met hulp van Mark Verk- uijl, wiens hoofd door Blind met een hard schot vol getroffen werd. Verkuijl werd met een her senschudding van het veld gedra gen. Het optreden van Hiele en twee counters van Go Ahead in het eerste bedrijf wekten zelfs nog de indruk dat er sprake was van een echte wedstrijd. Dat waandenkbeeld werd door Ajax in de tweede helft binnen een kwartier verdrongen. Over- mars en Blind zorgden al ras na- de hervatting voor 2-0. In de zes tigste minuut maakte Jari Litma- nen eindelijk zijn eerste competi tietreffer van het seizoen. De topscorer nam een voorzet van Overmars aanvankelijk ver keerd aan, maakte van de nood echter een deugd en wipte het speeltuig over de jonge verdedi ger Maringo Vlijter heen. De Fin schoot vervolgens zó onbedaar lijk hard en zuiver in, dat het leek hn onze verslaggever Jacques Hendriks Rotterdam - Otto Rehhagel mst gistermiddag na 75 mi nuten Feyenoord-FC Utrecht genoeg en spoedde zich in een raxi naar het vliegveld. De trainer van Werder Bremen, donderdag tegenstander van ue Rotterdammers in het Eu ropa- Cuptoernooi der beker winnaars, had een sterk Fey enoord gezien, dat klaar lijkt voor de loodzware confronta tie met de Duitsers. vaderlandse bekerhouder, dit seizoen uiterst wisselvallig be ogen, maakte een gedreven in- reende oppermachtig mi ,i met de 'Angstgegner' ar.ut domstad, die de laatste Jaar telkens met minimaal punt uit de Kuip huiswaarts vasgekeerd. kblinker aan Rotterdamse zijde mLre^htsbuiten Gaston Tau- n®t- Een opmerkelijke zaak, omdat de Haagse WK-ganger tot nu toe dit seizoen hopeloos uit vorm was. Na de slechte EC- wedstrijd van Feyenoord in Vil nius tegen Zalgiris raakte hij zelfs even zijn basisplaats kwijt. Gistermiddag was echter weer de 'oude' Taument te zien. Pijlsnel en ongrijpbaar voor zijn directe tegenstander Erik van Kessel, die al na zeven minuten tegen een ge le kaart aanliep. Met Bosz weer terug in de basis, Van Loen ondanks een spier- scheuring in het dijbeen toch ook in de ploeg en de geschorste Fra- ser op de tribune had Feyenoord geen kind aan het verrassend hoog geklasseerde Utrecht. Spel maker Edwin 'Willy' Gorter werd aan banden gelegd door Bosz, terwijl de spitsen Booy en Hof stede zich maar hoogst zelden konden losmaken van De Wolf en Van Gobbel. Ondanks de overmacht had Fey enoord een foutje van de leiding nodig om de score te openen. Blinker mocht in buitenspelposi tie aan de rechterkant doorgaan, ging een een-twee-combinatie aan met Witschge en omspeelde doelman Van Ede, 1-0. Feyenoord bleef zijn opponent onder druk houden, maar deed te weinig met zijn mogelijkheden. Dat was ook het enige punt van kritiek dat trainer Willem van Hanegem had: „We hebben niet onaardig gespeeld, agressief. Utrecht is toch altijd een lastige tegenstander voor ons, het was de laatste jaren altijd met hangen en wurgen. Alleen hadden we van daag de keren dat we alleen voor de keeper kwamen, beter moeten benutten. En is de laatste pass beter bij Taument, die ik trou wens erg goed vond, dan kun je zelfs met 7-0 winnen." Na de pauze verving bij Feyen oord Larsson Van Loen, die toch nog te veel hinder ondervond van zijn spierblessure. De Zweed, an derhalve week geleden in de be kerwedstrijd tegen FC Gronin gen (1-2-zege) als invaller nog de held, liet opnieuw leuke dingen zien, maar leek haast bang om te scoren, want hij miste drie, vier op het oog kinderlijk eenvoudige kansen. De thuisclub had bovendien pech, omdat scheidsrechter Jol in de vijfde minuut na de pauze weigerde een strafschop te geven, toen Van Kessel Taument vloerde in het strafschopgebied, wat te vens een tweede gele en dus rode kaart voor de Utrechtenaar op had moeten leveren. Nu bleef het spannend tot de 72e minuut, het moment dat Orlando Trustfull het op zijn heupen kreeg. De sierlijke libero, vervan ger van de geschorste Fraser, kapte een tegenstander uit, ging een een-tweetje aan met Larsson, wipte de bal over nog een tegen stander en knalde vervolgens met een volley raak, 2-0, een schitte rend doelpunt. Larsson ging ver volgens door met het missen van kansen, maar zag in de laatste minuut - nadat hij opnieuw ge strand was op doelman Van Ede - dat invaller Maas uit de rebound wel scoorde, 3-0. FEYENOORD - FC UTRECHT 3-0 (1-0). 18. Blinker 1-0, 73. Trustfull 2- ge; Taument, Van Loen (46. Larsson) en Blinker. FC UTRECHT: Van Ede; Vierklau, Van der 'Net, Nascimento en Van Kessel; De Jong, Smit, Gorter en Hernandez (20. De Kruyff, 84. Has- selbaink); Booy en Hofstede. of hij even een einde aan alle twijfel over zijn capaciteiten wil de maken. De oogsttijd was vervolgens voorbij, Ajax deed het weer rus tig aan. Davids en Rijkaard kre gen rust. Seedorf verscheen weer op 'nummer 4', terwijl Van Vos sen als linksbuiten op jacht mocht naar een succesje. De naar erkenning hunkerende Zeeuw liep zichzelf weer doorlopend voorbij, maar was toch even het middelpunt van een feestje, toen hij in de negentigste minuut een strafschop kreeg toegewezen. Even dacht Van Vossen zelf van af elf meter te mogen aanleggen, maar dat plezier werd hem door Van Gaal niet gegund. Kluivert werd aangewezen voor de straf schop. Hij faalde niet. Waardoor de achttienjarige nog steeds kan zeggen dat hij scoorde in iedere competitiewedstrijd die hij voor Ajax speelde. AJAX - GO AHEAD EAGLES 4-0 (0-0). 48. Overmars 1-0, 50. Blind 2- 0, 59. Litmanen 3-0, 90. Kluivert 4-0 (strafschop). Scheidsrechter: Wege- reef Toeschouwers: 23.400. Gele kaart: Schenning, Hulshoff (GA Ea gles). AJAX: Van der Sar; Reiziger, Blind. Rijkaard (61. Seedorf) en Frank de Boer; Ronald de Boer, Litmanen en Davids (52. Van Vossen); Finidi, Kluivert en Overmars. GO AHEAD EAGLES: Hiele; Huls hoff. Steinmann, Vlijter en Verkuyl (16. Leferink); Valk,. Michels en Schenning; Heering, Pothoven en Rorije. Van onze verslaggever Hilversum - De NOS be steedt woensdagavond rechtstreeks aandacht aan het treffen tussen Casino Salzburg en Ajax in het ka der van de Champions Lea gue. Vanaf 20.00 uur wordt het duel, dat om 20.30 uur begint, rechtstreeks via Ne derland III op het scherm ge bracht. Later in de week wordt be slist of' een dag later (don derdag) de ontmoeting tus sen Feyenoord en Werder Bremen in het kader van de strijd om Europacup II rechtstreeks wordt uitge zonden. Voorlopig geeft Fey enoord daarvoor nog geen toestemming, omdat er te veel toegangskaarten niet verkocht zijn. De Feyenoord-spelers - herkenbaar zijn Scholten (links), Larsson (op de knieën), De Wolf (gebogen) en Witschge (staand) - bouwen een feestje na het doelpunt waarmee Trustfull voor 2-0 zorgde. FOTO ANP 0, 90. Maas 3-0. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 27.800 Gele kaarten: Van Kessel, Gorter, De Jong (FC Utrecht). FEYENOORD: De Goey; Van Gob bel, De Wolf, Trustfull en Heus; Scholten (77. Maas), Bosz en Witsch- Van onze verslaggever Rotterdam - Feyenoord- trainer Willem van Hanegem mist komende donderdag in de Europa-Cupwedstrijd te gen Werder Bremen (tweede ronde) zoals het er nu naar uitziet alleen aanvaller John van Loen. De centrumspits is zowel ge schorst als geblesseerd. De rest van de selectie is 'be schikbaar. Het duel met de Duitse be kerhouder is nog lang niet uitverkocht. Tot nu toe zijn pas zo'n 25.000 kaarten verkocht. „We gaan voorlopig uit van rond de 30.000 kijkers, al kan het goede resultaat van vandaag wel eens voor extra belangstelling zorgen," al dus perschef Fred Blanke- meijer. In de bijna voltooide 'nieu we' Kuip is donderdag plaats voor circa 50.000 toe schouwers.

de Stem | 1994 | | pagina 11