DE STEM P E R S O IM E L B —Van Roij Engineering B.V. _Van Roij Fasteners B.V Foutje, be Algemeen Directeur verkoper golfkartonnen verpakkingen COMMERCIEEL TECHNISCH ADVISEUR ZEEUWSE Meemaken INTERSE LECT- F.AEAAA Mercuri urval Psychiatrisch CentrumJanWier IpEl VAN relatiebouwer in de business-to-business marlet ACCOUNT MANAGERS m/v I.C.T. INTERNATIONAL BV INCOTEC gemeente Boxtel WIE EXPLOITEERT RECREATIEPLAS DE LANGSPIER? Technisch Buro Backer b.v COMMERCIEEL TECHNISCH MEDEWERKER m/v (verwarmings- en dakbranche) Van Roij Holding Benelux B.V. A Onze relatie, Pet Perfect, gevestigd in Weesp, is onderdeel van het sterke, internationaal georiënteerde Leo Pharmaceutical Products B.V. Pet Perfect is gespecialiseerd in de verkoop en marketing van diervoeding en dierverzorgingsprodukten voor hond en kat. Door de topkwaliteit van de produkten, de perfecte promote nele activiteiten en de optimale service aan de afnemers ontwikkelt het bedrijf zich voorspoedig. In verband met uitbreiding willen wij voor het rayon ZUID (Brabant/Limburg/Zeeland) graag kennismaken met een ervaren TOPVERTEGENWOORDIGER A-merk diervoeding* A In deze sterk concur rerende markt ziet u dè uitdaging om uw marktpo sitie te vergroten. Vanzelf sprekend begint u met een praktijkgerichte opleiding waarin u het bedrijf, de produkten en de markt leert kennen. Daarna wordt het uw taak het rayon zelfstandig en professioneel te managen. U bezoekt de dierenspeciaalzaken, promoot het produkt, draagt zorg voor de presentatie in de winkel, kondigt acties aan en sluit, natuurlijk*, orders af. Daarnaast neemt u deel aan beurzen en tentoonstellingen en traint u het winkelpersoneel van uw afnemers. Uiteraard kunt u daarbij rekenen op prima ondersteunende materialen en een goede begeleiding. Kortom: de A Voor deze functie denken wij aan kan didaten met aantoonbaar succesvolle ervaring in de sales-buitendienst. Deze ervaring hebt u bij voorkeur opgebouwd in het (ood-kanaal of in de vakhandel/ speciaalzaak. U hebt een energieke uit straling, bent representatief en beschikt over uitstekende contactuele en com merciële vaardigheden. U weet taak en relatie te mixen en kan zowel informatie verschaffen als orders afsluiten. Uw leeftijd is 25-35 jaar en u bent centraal woon achtig in het genoemde rayon, of u bent bereid daarheen te verhuizen. A Onze relatie biedt u een A-merk, eer fantastische sfeer en een perfect salaris alsmede prima secundaire arbeidsvoor waarden. A Herkent u zich in het profiel? Schril dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief, onder vermelding van nummer 8058.A, aan de heer J.C. van Miltenburg van Interselect- Farma, Hamseweg 22a, 3828 AD Hooj land. Vermeld hierin uw motivatie en slut een beknopt curriculum vitae bij. Voor mee informatie kunt u bellen naar 033-805901. ¥>A Consulting i/V Group Met spoed gevraagd i.v.m. uitbrei ding bedrijfsactiviteiten: Ervaren LAADSCHOPMACHINIST Ervaren VRACHTAUTOCHAUFFEUR Leerling MACHINIST BOBCAT KOREBRITS BREDA B.V. Postbus 3389 - 4800 DJ BREDA Tel. 076-714514. Tandtechnisch laboratorium in regio Eindhoven prothesetechnieker ot aankomend prothesetechnieker goud-porseleintechnieker of aankomend goud-porseleintechnieker *?ree van de IK AOI MEER VAN ID DE STEM ZATERDAG 15 OKTOBER 1994 pestem GOLFKARTON Van Dam Golfkarton B.V. in Helmond ontwikkelt, produceert en verkoopt golf kartonnen verpakkingen (o.m. dozen, trays, displays en systeemverpakkingen). Van Dam Golfkarton is sterk in het aanbieden van een totaal verpakkingsadvies en heeft een klantgerichte organisatie. De verkoop richt zich op de business-to-business markt in zowel binnen- als buitenland. Ter versterking van de afdeling verkoop (20 medewerkers) zoeken wij voor het rayon West Brabant/Zeeland een m/v De functie: - Na een grondige introductieperiode die u vertrouwd maakt met de produkten en hun toepassingsmogelijkheden wordt u verantwoordelijk voor de ver koop van een breed assortiment golf kartonnen verpakkingen. - U analyseert de behoefte van bestaande en potentiële relaties en geeft, gebruik makend van de know-how van Van Dam Golfkarton, een pasklaar advies. - U bent budget- en resultaatverantwoor delijk voor het totale traject van ontwik kelen t.e.m. leveren. U voert daartoe o.m. regelmatig overleg met de afde lingen ontwerp, kwaliteitsdienst en bedrijfsbureau. Daarbij onderhoudt u veelvuldig contact met de verkoop binnendienst. - U rapporteert aan de manager verkoop en marketing. Gevraagd: - Een opleiding op HBO-niveau. - Enige jaren ervaring in een commer ciële buitendienst functie met het accent op relatiebeheer. - U beschikt over sterke commerciële eigenschappen: ondernemend, zelf standig, communicatief, scherp in het zien van kansen en vasthoudend in het benutten daarvan. Sterk service- en resultaatgericht. - Leeftijd 25-35 jaar. Geboden: - Een uiterst zelfstandige functie in een bedrijf met een duidelijke groeistrate gie en met open en korte communi catielijnen. - Samenwerking met enthousiaste en ervaren medewerkers die staan voor kwaliteit en collegialiteit. - Uiteraard een uitstekend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Bent u op zoek naar een zelfstandige buitendienst functie in een bedrijf, waarin u uw commerciële en creatieve kwaliteiten volledig kunt benutten? Schrijf dan binnen 8 dagen uw solli citatiebrief voorzien van c.v. en ref.nr.: 128.7759 naar Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. De eerste oriënterende gesprekken vinden plaats op 1 november 1994. ICT is importeur van o.a. een breed assortiment PCMCIA-produkten en printerinterface oplossin gen. Daarnaast is ICT aktief in de snelgroeiende markt van mobile computing. ICT is distri buteur van o.a. Hewlett Packard mobile computers en Toshiba. Door uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar enthousiaste die verantwoordelijk zijn voor de verkoop van automatiseringsprodukten en -oplossingen in een vast rayon of van een produktgroep. Incotec is strategische dealer van o.a. Hewlett Packard, IBM, Compaq en Toshiba. Tevens is Incotec "Novell Networking Partner" met specifieke kennis van connectivity naar HP unix en IBM omgeving. Incotec biedt totaaloplossingen op gebied van kantoorautomatisering. Daarnaast is Incotec specialist op het ge bied van printerinter- facing en mobile computing. Uw profiel: - een afgeronde HEAO-opleiding of gelijkwaardig nivo - leeftijd tussen 23 en 30 jaar - een flexibele en zelfstandige werkaanpak - goede kennis van de Engelse taal - verkoopervaring in de automatisering is een pré Daarnaast zoeken wij twee ervaren VERKOOPBINNENDIENSTMEDEWERKERS m/v ter ondersteuning van het verkoopteam. I.C.T. International B.V. Postbus 3489 5203 DL 's-Hertogenbosch Telefoon 073 - 441050 Incotec Postbus 3489 5203 DL 's-Hertogenbosch Telefoon 073 - 441070 Uw profiel: - een afgeronde HAVO-, MEAO- of MDS-opleiding (commerciële richting) - leeftijd tussen 23 en 30 jaar - goede kontaktuele eigenschappen - ervaring in een soortgelijke funktie - goede kennis van de Engelse taal - interesse in de automatisering is een pré 4 i- Heeft u belangstelling voor één van deze funkties en vol doet u aan de profielschets, dan ontvangen wij graag bin nen twee weken uw sollicitatiebrief met een curriculum vitae. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw N. van Driel, telefoon 073-441070. INFORMATION COMMUNICATION TECHNOLOGY INFORMATION& COMMUNICA Tl ON PRODUCTS b. v. In de gemeente Boxtel is recreatiepias De Langspier in ontwikke ling. in deze plas worden voorzieningen voor zwemmen, surfen, zonnen en oeverrecreatie aangelegd. In het voorjaar van 1996 zal de plas voor recreatie worden opengesteld. De Langspier, groot ongeveer 18 hectare, zal een regionale functie hebben. De gemeente Boxtel wil de exploitatie van de recreatiepias privati seren. Wij zijn op zoek naar een creatieve ondernemer die bij voorkeur ervaring heeft in de recreatieve sector. Wij verzoeken geïnteresseerden hun ideeën met betrekking tot de exploitatie vrijblijvend aan de gemeente te presenteren. Onze voorkeur gaat uit naar ondernemers die ervaring hebben met het exploiteren van een vergelijkbare voorziening. In verband met de exploitatie van De Langspier is het voor de ondernemer van belang om kennis te nemen van het inrichtings plan, de gebruiksmogelijkheden en de uitgangspunten zoals door de gemeente opgesteld. Die informatie is opgenomen in een map, die u in het gemeente huis van Boxtel kunt inzien. Tegen betaling van een bedrag van 25,00 wordt de map u toegezonden. Daarin vindt u ook de pro cedure voor het inzenden van een exploitatieplan. De indienings- termijn eindigt op 1 december 1994. Mondelinge informatie wordt u verstrekt door de heer F. Maas van de afdeling Burgerzaken en Welzijn, telefoon 04116-55292. Post kunt u zenden aan de gemeente Boxtel, postbus 10.000, 5280 DA Boxtel. importeur van - Hotrunnersystemen - Stempeldelen - Aanvoerapparatuur aanverwante artikelen zoekt een voor de buitendienst in de regio's Midden- en Zuid- Nederland alsmede België. Functie-eisen: De kandidaat voor deze boelende, maar veeleisende functie' heeft een leeftijd die ligt tussen 28-35 jaar, een HBO-opleiding in techniek, een commerciële inslag; contactuele vaardighe den; een resultaatgerichte instelling en spreekvaardigheid in de Engelse en Duitse taai. (Ervaring in de buitendienst is een pre). Wij bieden een interessante functie bij een groeiend en dyna misch bedrijf. Goede honorering en prima secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de eisen die wij stellen. Spreekt dit u aan? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie (met pasfoto) aan Technisch Buro Backer b.v., Postbus 333, 1500 EH Zaandam (tel. 075-173975). Van Roij Holding Benelux B.V. is een technische handelsonderneming o.g.v. de verbindings- en bevestigingstechniek en bestaat uit een 3-tal werkmaatschappijen, waaronder: 1. Van Roij Engineering B.V. levert ANBO-klemkoppelingen voor het verbinden van metalen buizen en kunststof slangen, die m.n. worden toegepast in centrale- verwarmingsinstallaties, stallenbouw en ketel- en apparatenbouw. 2. Van Roij Fasteners B.V. levert bevestigingsmaterialen, enerzijds voor het mechanisch fixeren van isolatie op vlakke daken, anderzijds voor verschillende andere toepassingen. De holding is sinds haar oprichting in 1977 explosief gegroeid en neemt op haar markten een 'belangrijke' positie in. Wij zijn door toename van de activiteiten binnen beide werkmaatschap pijen op zoek naar kandidaten voor de functie van De functie: - U bent primair belast met het bezoeken en ondersteunen van bestaande relaties; daarnaast met de introductie van nieuwe produkten binnen het huidige leverprogramma. - U werkt voor beide werkmaatschappijen in geheel Neder land. - Uw doelgroepen zijn: groothandelaren, installateurs, dak- dekkers, adviesbureaus, architecten en woningbouwvere nigingen. - U rapporteert aan de commercieel directeur. Van Roij vraagt: - Een flexibele persoonlijkheid die op uiteenlopend niveau kan communiceren. - Commerciële buitendienstervaring. - Een, bij voorkeur technische, opleiding op MBO-niveau. - Kennis van de installatie en bij voorkeur tevens dak branche. - Leeftijd 30-40 jaar. - Woonachtig in de driehoek Breda-Den Bosch-Venlo. Van Roij biedt: - Een zelfstandige, afwisselende functie met ruimte voor eigen initiatief. - Een functie met consoliderende en pionierende aspecten, - Een bedrijf met een prima reputatie in de markt. - Een hechte, informele en relatief kleine organisatie. - Een goed salaris met dito voorwaarden (incl. auto v.d. zaak). Bent u geïnteresseerd in deze brede en uitdagende functie? Schrijf dan uw brief voorzien van c.v. en pasfoto naar t.a.v. drs. M.A.J. van Roij - Postbus 152 - 5750 AD Deurne Voor verdere inlichtingen, tel. 04930-75685 kans om uw talenten te benutten in het verder opbouwen van het Pet Perfect- succes. MAAKT DEEL UIT VAN DE INTERSELUNG GROEP LID VAN DE O.A.W.S.. Vergunning CIA/A 91.03 65 Wij rekenen op reacties van mannei en vrouwen. Een gedegen functie-analyse leidt tot de fcrtt catie van gewenste capaciteiten. Om de var spellende waarde van de selectie-proctduR k groten, nemen kandidaten soms ded m verg roti praktijk: Oud papier Terneuzen? Dat gaat nie Vrouw: Samen met mannen op één me elke dag opmaken. Aardenburg: Muziekschool speelt va Die onderhandelingen liepen niet al: Waterschapsbestuurders krijgen hee Zorgcentrum baart zorgen. Terneuzen is geen toonbeeld. Waterschapsbestuurders happen zo HOPEN OP een vette prijs in een of andere loterij is voor velen de enige kans wat geld bij elkaar te brengen. Het is tevens de drijfveer aan dergelijke ac ties mee te doen. De Europese loterij is zo'n kans. De f 17,50 is nog op te brengen. Zeker daar deze loterij maar twee maal per jaar plaatsvindt. Meedoen dus. En, gelukkig. Maandag viel De Stem in de bus met de uitslag van de trekking. Effe neuzen, en jawel hoor, bin go. Niet de hoofdprijs, maar toch voldoende om met het vrouwtje eens uit eten te gaan. Blijheid dus. Tot dezelfdeavond het NRC/ Handelblad dezelfde loterij op de pagina's bracht. Maar, en dat was vervelend, een totaal ande re trekking. En, wat nog erger v, s< d P n w te T P v It E li IV 1 ie d 'f o G G c Onze opdrachtgever is de holdingmaat schappij van een aantal gerenommeerde metaalverwerkende ondernemingen die in totaal ruim 300 medewerkers tellen. De afgelopen decennia is in Nederland een sterke positie opgebouwd in de industrie en de bouwwereld. Verdere groei wordt dan ook vooral van de exportmarkten ver wacht. De Algemeen Directeur wordt eindver antwoordelijke voor de algehele bedrijfs voering. Speciale aandacht gaat uit naar het ontwikkelen en implementeren van een solide groeistrategie, een duidelijke visie en het succesvol uitbouwen van aantrekkelijke groeimarkten. Van de Algemeen Directeur wordt een directe en betrokken stijl van leidinggeven verwacht met de nodige inbreng in produkt- en marktontwikkeling. Hij beschikt over ondernemerschap en kan bogen op een succesvolle commerciële ervaring met technische produkten, opgedaan binnen middelgrote produktie- ondememingen. Als manager heeft hij eerder eindverantwoordelijkheid gedragen en is hij vertrouwd met alle aspecten van de bedrijfsvoering. Een resultaatgerichte instelling, een scherp oog voor financiële kentallen en creativiteit zijn belangrijke eigenschappen evenals het vermogen strate gie en praktijk op elkaar af te stemmen. Een goede beheersing van de moderne talen en een academisch denk- en werkniveau gelden als vanzelfsprekend. Leeftijd: ca. 35-45 jaar. Standplaats: regio Eindhoven. Voor iemand die met behoud van het bestaande op verantwoorde wijze nieuwe wegen kan inslaan bestaan hier uitste kende perspectieven. De juiste creatieve Directeur kan op een zeer aantrekkelijke honorering rekenen. Volledige discretie is gegarandeerd. Reacties van mannelijk en vrouwelijke kandidaten -met curriculum vitae- onder vermelding van ref. a/2253/bp te richten aan: Ir. B.J. de Wilde, PA Consulting Group, Sophialaan la, 2514 JP 's-Gravenhage, Telefoon 070-3600930. Creating Business Advantage Gaarne zien wij uw schriftelijke sollicitatie tegemoet. vraagt: Brieven onder nummer 10084 Psychiatrisch Centrum Jan Wier is een klein schalig opgezet algemeen psychiatrisch ziekenhuis en vormt samen met het Riagg Midden-Brabant de Stichting Geestelijke Gezondheidszorg Midden-Brabant. De lokale vestigingen behoren tot de sector Klinische Behandeling. De funkties die zij hebben zijn naast resocialistie en deel tijdbehandeling ook crisis-interventie en nazorg-depotpoli. Voor de lokale vestiging Sintjansstraat te Goirle, die een capaciteit heeft van 15 klinische en 2 deeltijd-plaatsen, zoeken wij met ingang van 1 januari 1995 een part-time Ben jij die verpleegkundige (m/v) met diploma B of HBO-V, bij voorkeur met ervaring in het werken met chronisch psychiatrische patiënten? Kun je daarnaast werken zonder dat je meteen met kollega 's kunt overleggen en ben je bereid onregel- matige diensten te verrichten, dan komen wij graag met je in kontakt. Je voert de afdelingsroutine uit en verzorgt individuele en groepsgerichte begeleiding. Je geeft mede gestalte aan het leef- en behandelklimaat op de afdeling. Daarnaast funktio- neer je als mentor en breng je specifieke deskundigheid in voor individuele behandelplannen. De funktie beslaat 24 uur per week, maar in de eerste 6 maanden vragen we de bereidheid om 32 uur per week te werken. Gezien het karakter van de afdeling en de man vrouwverhouding van het team gaat voor de invulling van deze funktie de voorkeur uit naar een man. Het salaris voor deze funktie bedraagt maximaal f4.048,- hruto per maand op full-time basis, konform funktiegroep 40 van de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor nadere informatie kunt je kontakt opnemen met de heer R. de Vaan, afdelingshoofd, telefoon (013) 49 27 55- Je schriftelijke sollicitatie kun je vóór 30 oktober 1994 richten aan de dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer E. van Eekeren, Postbus 10052, 5000 JB Tilburg. GOIRLE MENSEN VRAGEN me wei eens, u bent verslaggever, u maakt zeker wel veel mee? Mijn antwoord is dan altijd: nee, ik maak eigenlijk nooit wat mee. Goed, je had vorige week de dijkdoorbraak bij Cadzand die geen doorbraak werd, ondanks alle pogingen van Rijkswater staat, en dat is dan even humor om te lachen, maar echt iets meemaken: nee. Of Erica Terpstra deze week in het provinciehuis. Een ontwa penende dame die als bekwaam redenaarster snel de harten der aanwezigen steelt. En op een toon, die klinkt dat ze meent wat ze zegt, voor enkele ontroe rende momenten zorgt. Dat is dan mooi, maar echt iets mee maken, nou nee. Zo gaat het week in week uit. Er gebeurt van alles, de wereld jaagt snel alle tijd op een hoop SnJüB&amtWlT'an buitenger^, meen gewichtige vergaderingen toe vanaf de persttafels. Ik scheur met een snelle boot met Willem-Alexander over het water, veerboten lopen met machtige klappen op basalten strekdammen en de Commissa ris van de Koningin steekt zijn hand op als hij me ziet. Een leven kortom als een elektrische trein, maar het gevoel dat ik echt iets meemaak, het wil er maar niet in. Het vliegt alle maal met een noodgang langs me, dat wel. Misschien ben ik toe aan een hele lange vakantie of moet ik getuige zijn van een heuse we reldbrand om dat gevoel van vroeger weer terug te krijgen. Toen dat jonge konijntje bibbe rend bij onze achterdeur zat en ik hem in een schoenendoos mocht houden waar hij lang zaam wat dikker werd en dra ophield te bibberen. Ik zette hem terug in de duinen en maanden later nog, wanneer ik een eindje kuierende in die duinen, kwam een jong konijn wat aarzelend achterop. Nooit dichtbij genoeg voor een aanra king, maar nooit te veraf om te herkennen als dat bibberende Mijne man ist niemeer, Van Gelde Flink wa jonger as dien ouwen, ui da zo enen van aonpakken weet: ft ft and'ren kijk op de zaok èn; al lpgulder d'r wa van gemerkt? D de stroom toeristen moe blijve gre t Zilvre Schor, de rustuizen, da w en aon die heldvermosserai van di Pas weer e meljoen en overlest ac rr te dringen deur drieonderduzi e wÖjer gekeken as de zeedijk l zou zo verstandug moete zijn o Oord'm gij? ikke nie en weette wc •dk verwacht nie dan d'r CD-ers t Vant voorjaor meette verkiezuk bi Da stingt 'r nie bij, wel tegen wien Tegen de fraksievoorzitters. IJ voi °jh da tegen t'ouwen. Ik zou wille fts mensen schrijven nie in de kt mee im aon de kop. Ze zwijgen, m Nie eld'aftug, da geef'k toe en ook oeetjen int geniep wille z'afstn "mor zo zijme wij noe emaol. IJ zi 1 ergest keuj'uit opmaoken dattij Opeinfc ette CD nie genoegt gas„ n e6 we^ en doen ze mee, dan pn B ornmesaorus en die voorzitten eur an ze voor de zoveeste kei i

de Stem | 1994 | | pagina 20