etere nden Herman Mobach stopt eveneens Doeska Delfos grijpt titel Zege De Nooijer en Van den Hooven Privé Zeeuws kampioenschap samengestelde wedstrijd Arnemuiden Sex van achter direct contact Rosa Service iant 3 doorschakellijn 06-96.88 06-96.80 he Gratis telefoonsex voor vrouwen 06-4311 of 4611 Homosex voor 2 Mannen gezocht Gratis sex 076-421370 DE STEM SPORT ZEELAND Wielerclub Zeeuws-Vlaanderen danig in bestuursproblemen PAARDESP0RT Spui sterkste in streekduel tegen Cadzand AFDELINGSVOETBAL Middelburg klopl MOC'17 Terneuzen is kansloos tegen Goes Pech voor Smits/Gijsel in koppeltijdrit Terneuzen WIELRENNEN Minder SPORTNIEUWS KORT Krappe zege Terneuzense Boys VROUWENVOETBAL SER 1994 (t apart meisje jaar en •ekt-sex heetste )bed in! ■Pm) an hete cpm) gesprek vrouw 3rn) tor ze gaan m) rouwen: bel m) bete jou SEXGESPREK met vrouw, alleen voor 06-9566 (75cpm) (NIEUW! 75^PR]r vrouwen willen sexkoS (niet commercieel! nn.n S LET op! Blind datè~^T> telefoon. Direkt apart lenï6 meiden, 06-95.95 I7s;pe"ke DIREKT apart mêTVl^ meisje (18+). In prjjs laagd! Bel: 06-9600, 75^" 40 jongens strenge pm) zoeken «ontakt. willen SPREK. m). direkt nd. Bel GRIEKS!06-96T8ha19- Naar dames thuis door het hele land 24 u/p.d. 100 c.p.m, met dames uit heel Nederland. Geheel Prive thuis doorgeschakeld 24 u/p.d. 100 c.p.m. Leed gevr. omane art! ge- .nr. Bel )cphm) zoeken nercieel 75cpm et zo'n dan nu 75cpm leukste neuwde 75cpm akellijn: kt sex, =pm) ten jon- ppertje. eü! meid aar tel. =pm) gewil- S-98.77 mannen bellen voor 1.- p/m telefoonsex sex direct top contact hete meiden 06-9596 06-9519 06-9845 06-9785 if 1,- P-m.) Jack off 06-9735 Telefoonsex 06-9835 Draai eerst 06-320 en dan- SM voor 2 Bi-sex Travestie Studenten Darkroom Jongens-sex Gay Super Transsexueel Jack off privé Gaysex Brabant 325.10 323.36 325 327.56 324.16 325.19 329.16 321.36 321.16 325.73 WENDY Privé, alles op sexgebied mogelijk, ook escort. Tel. 076-144412. in sex- ercieel) in voor >mm er- Ugpm) zoek ongen? f5cpm) ters is? Bel apart tar, bel am) IRECT: gay- Vrouwen zoeken niet commerciële sex. Bel 046-752333 niet commerciële sexadressen en nummers van vrouwen. Bel 046-752333 THUIS kontakt. Direct apart Je krijgt privé nrs. van leuke meisjes 06-9814 1gpm Escort bem. aan huis/hotel SM-Slavin-dame 200 p.u. bgg 0652747392. 24 uur! .7*v- xiektekosten verzekering >oit zo dichtbij. ij een vrijblijvende offerte voor rg Polis. ij meer informatie over de Trias en de Trias Zorg Plus Polis. Telefoon 's avonds man Geboortedatum v verzekeren kinderen MAANDAG 10 OKTOBER 1994 Bh Van onze medewerker Eddy de Schrijver Sluiskil - Bij de wielervereni ging Zeeuws-Vlaanderen lijkt men danig inde bestuurspro- biemen té zitten. Zoals be kend stapte Constant van Waterschoot na de perikelen met het district Zeeland van de KNWU op en ook secreta ris Karei de Koeijer kondigde tijdens de afgelopen voor jaarevergadering in februari aan te willen stoppen. Nu heeft Herman Mobach even eens te kennen gegeven het bijl- tje erbij neer te willen leggen. Mobach vindt het welletjes en wil zich terugtrekken. Dat bete kent dat de wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen nog slechts op een paar mensen draait. „En dat is echt niet vol te hou den. Als er eentje ziek wordt of er gaat iemand op vakantie, dan krijg je al problemen. Nee, er moet zeer snel wat aan gedaan worden. Op dit moment is het zoeken naar een speld in een hooiberg. Ik ben ervan overtuigd dat er op een bepaald moment iemand op komt dagen als voor zitter of secretaris," aldus de huidige secretaris Karei de Koe ijer. Volgens De Koeijer zijn er al zoveel mensen benaderd om in het bestuur zitting te nemen dat de club er bijna moedeloos van wordt. „Ik blijf echter optimis tisch," aldus De Koeijer. Herman Mobach stapte de wie lervereniging binnen in 1977. Buurman Jas de Caluwé maakte hem warm voor een bestuurs functie. „Ik ben er ook nog een paar jaar uitgeweest vanwege wat perikelen in de club, maar nu voel ik me er niet meer zo bij betrokken. Ik loop mee en daar heb je alles mee gezegd. Nee, er moeten actieve jongeren in het bestuur komen. De jeugd moet maar eens aan zet. Met zo weinig mensen loopt niet alles even ge smeerd meer en dat is natuurlijk jammer. Nieuwe mensen melden zich nog steeds niet aan. Het duurt voor de goede gang van zaken veel te lang allemaal. Ge lukkig dat er nog wel een paar zeer actieve leden zijn," meent Mobach. Volgens Karei de Koeijer is deze bestuurscrisis geen aanleiding om de toekomst niet optimistisch tegemoet te zien. „Als we nie mand vinden zullen we met deze beperkte groep de zaak draaien de moeten zien te houden. Zo simpel liggen de zaken, maar leuk is het bepaald niet. Sportief gezien loopt alles prima. Met de sponsors hopen we rond te ko men, maar ja, dan nog het be stuur...." Van onze paardesportmedewerker Arnemuiden - De ruitersportvereniging De Scheldestad uit Vlissingen hield met een fantastische organisatie de Zeeuwse titelstrijd samengestelde wedstrijd voor paar den en pony's. Dit gebeurde in het prachtige recreatiege bied De Piet nabij Arnemuiden. Een samengestelde wedstrijd bestaat uit dressuur, wegparcours, cross-coun- try en springparcours. Bij de M-paarden ging de titel naar Doeska van Loon-Delfos met Wiecotin van het Vlissingse Scheldestad. Twee Zeeuwse rivalen waren er in de M-klasse bij de paarden. De 57-jarige akkerbouwer Gilles Quist met Doenja van De Zwin- ruiters en de 35-jarige amazone Doeska van Loon-Delfos met Wiecotin van De Scheldestad. Al in de dressuur scoorde Doeska van loon minder strafpunten en nam ten opzichte van Gilles Quist de leiding. De cross-coun try, waarin niet minder dan 25 hindernissen in het bos langs het Veerse Meer zaten, reden ze alle bei goed uit. Beiden hadden één weigering op dezelfde hindernis, de Passage de Route. De ideale tijd werd niet behaald. Bij het afsluitende springpar cours haalde Doeska van Loon twee balken uit de lepels, wat 10 stralpunten betekende en Gilles Quist één. Dit betekende vijf strafpunten. De opgebouwde voorsprong in de dressuur van Doeska van Loon was groot ge- Van onze sportmedewerker Terneuzen - De zaterdag in de tweede klasse van het afdelings voetbal gespeelde Zeeuws- Vlaamse derby Cadzand-Spui werd door Spui met 1-2 gewon nen. SVD versloeg het bezoeken de ZSC met 2-0. CADZAND-SPUI 1-2 - Geen hoogstaand voetbal, maar wel spannend tot het laatste fluitsig naal. Een wedstrijd gestreden op sportief niveau. De blessure die Spui-doelman Sjaak Pouwels op slag van rust opliep had dan ook niets met ruw spel te maken. Het was het gevolg van een ongeluk kige botsing met Cadzand-aan- valler Agin Cenalo, die er zelf ook niet ongeschonden vanaf kwam, maar na te zijn opgelapt toch verder kon spelen. Niet de Spui-goalie, die het veld werd afgevoerd en zich door een arts moest laten behandelen. Hij had een vleeswond aan het hoofd aan de botsing overgehouden. Spui begon aan de tweede helft zodoende met tien man. Later kwam Pouwels weer terug om zijn vertrouwde stek in het doel te bezetten en waren de bezoe kers weer compleet. In de eerste helft had Cadzand een 1-0-voorsprong, genomen door een doelpunt van Ronnie van Hee, die na een half uur scoorde na een door Angelo Martlé geno men vrije trap. Die voorsprong hield de thuisclub - hoewel het duel in Sluis werd gespeeld - tot halverwege de tweede helft vast. Toen scoorde Ronnie Fieret de gelijkmaker. Even later werd het 1-2 via Henk Koekkoek, die met een kopbal de Cadzand-goalie het nakijken gaf. Cadzand kreeg een goede kans op 2-2, maar de toegekende penalty werd door Moktar Abid naast het Spui-doel geschoten. Ondanks een verwoed aanvallend Cadzand in het laat ste kwartier bleef het 1-2. SVD-ZSC 2-0 - In de eerste helft een iets sterker ZSC, dat zich echter geen doelrijpe kansen wist te scheppen. Ook SVD kwam in die periode niet verder dan een afgekeurde treffer van frank Pauwelse wegens onge oorloofd hinderen van de ZSC- doelman. Na de hervatting een beter SVD. Na tien minuten scoorde Ad van de Dries de openingstreffer. Halverwege was het Maarten Goerree die uit een hoekschop 2-0 liet aantekenen. Gezien het vertoonde spel in de tweede helft een terechte over winning voor de formatie van 'rainer Izaak Verkeste. noeg om het kampioenslint bin nen te halen met 109,20 punten, met als goede tweede Gilles Quist met 109,40 punten. Met 25 deelnemers bij de L- paarden was er meer spanning en strijd. De Zeeuws-Vlaamse favorieten Mark Merk met Goofy uit Breskens en de Ter neuzense Monique Hellemun met Morena kwamen in de dressuur klasse tekort. Hellemun kwam op de vijfde plaats terecht en Merk zakte naar de 24e plaats. Comfortabel aan de leiding kwam Noud Loos met Fleur van De Paardebloem, voorheen rij dend voor De Oranjeruiters uit Axel. De cross moest scherprechter worden voor een betere klasse ring. Merk ging geladen van start. Het werd een alles-of- niets-rit. De 27-jarige vishande laar uit Breskens perste er de snelste tijd uit, maar voor hin dernis de Heksenoog reed hij tegen een boom, waarbij hij zijn knie zwaar blesseerde. Hij moest zich na de cross laten behande len door de medische dienst. Mo nique Hellemun reed de cross wel uit, maar liep 35,50 straf punten op. Met veel pijn reed Merk daarna nog wel het springparcours uit, maar doordat hij niet meer opti maal kon sturen trok hij drie balken naar de grasmat, wat hem op een totaal van 105,40 strafpunten bracht en een acht ste plaats. Hellemun reed het springparcours foutloos en be haalde met een totaal van 103,70 punten de zevende plaats. Mark Merk moest zich na de wedstrijd onder behandeling van een arts stellen, waarbij werd geconsta teerd dat zijn kniebanden zwaar waren geblesseerd. Was de 16-jarige havo-leerlinge Judith Cerpentier uit Koewacht met Iduna vorige week in Axel al goed op dreef, in De Piet blaakte zij eveneens van zelfvertrouwen. Zij moest in de B-klasse dres suur Sanja Dingemanse met Gultana van De Paardebloem voor laten gaan. Daarna gaf zij goed partij en liet een foutloos springparcours zien. Zij werd met een totaalscore van 82,00 tweede. Een fraaie prestatie van Cerpentier, die Iduna pas een jaar onder haar hoede heeft. Sanja Dingemanse werd kam pioene met een puntentotaal van 76,60. In één seizoen in deze titelstrijd samengestelde wedstrijd de der de provinciale titel binnenhalen werd een waar feest voor de 14-jarige vwo-leerlinge derde klas Eva Koedoot met Rocket van De Oranjeruiters. Zij pakte in de Z-klasse pony's de titel met 80,60 punten. Zij was al kam pioene Z-dressuur en rijstijl kampioene geworden in Nieuw- vliet. Een fantastische samengestelde wedstrijd en een opvallend goe de organisatie van de ruiter sportvereniging De Scheldestad. Het waren de Zeeuwse en Zuid- Hollandse kampioenschappen, maar er waren ook combinaties van daarbuiten, zelfs tot uit De Beemster in Noord-Holland. UITSLAGEN M-paarden: 1. Doeska van Loon- Delfos met Wiecotin (Scheldetad), 2. Gilles Quist met Doenja (Zwinrui- ters). L-paarden: 1 Noud Loos met Fleur (Paardebloem), 2. Martin de Kroo met Conti, 3. Jan de Kroo (beiden Scheldestad). B-paarden:l. Sanja Dingemanse met Gultana (Paardebloem), 2. Judith Cerpentier met Iduna (Oranjerui ters), 3. Jantine Heynsdijk met De sign (Noord-Beveland). Z-ponys: 1 Eva Koedoot met Rocket (Oranjeruiters). L-pony's: 1 Sander Abrahamse met Annouschka (Oranjezon), 2. Karin Vos met Rinaldo (Gouwe Reyers), 3. Deborah Benschop met Fury (Zwin- ruiters). B-pony's: 1. Ingrid Jakobsen met Axceen Ansfried (Oranjezon). 9. Martijn Cerpentier met King (Klep- pertjes). Donny de Jonge met Bonita en Esther Goossen met Flash (bei den Kleppertjes) niet geklasseerd. Doeska van Loon-Delfos met Wiecotin van Scheldestad, samengestelde wedstrijd in de categorie M-paarden. nieuwe Zeeuwse kampioene FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze sportmedewerker Middelburg - In de tweede klas se B heeft Middelburg zich in het inhaalduel tegen MOC'17 naar de middenmoot gewerkt. Op ei gen veld won Middelburg met 2-0. Een broodnodige zege die tot stand kwam via twee doelpun ten, een voor de thee en een na de hervatting, van Jeroen van Poelje. Een succesvolle speler die een unieke kans op drie treffers kreeg toen hij een strafschop mocht nemen. Deze kans miste hij. Doelman Jansen van Galen van Middelburg stopte een straf schop en onderstreepte daarmee zijn vorm van de dag. Van onze sportmedewerker Terneuzen - In een vriend schappelijk treffen ging Ter neuzen zwaar onderuit tegen eersteklasser Goes. Met maar liefst 0-7 moest de rood zwarte formatie in 'het stof bijten'. TERNEUZEN-GOES 0-7 - Goes domineerde vrijwel de gehele wedstrijd en had bij de pauze reeds een beslissende 0-4-voorsprong. „Het klassever- schil was heel goed merkbaar," aldus Terneuzen-trainer Henk Ottens. Voor Goes scoorden: Mi chel Jonkman, Marcel Kole, Art hur van Huizen, Arjo den Dek ker en Carlos de Jonge (3x), waarvan één uit een strafschop. BRESKENS-WALCHEREN 1-1 - Breskens was in de eerste helft de betere ploeg en kreeg ook verschillende scoringskansen. Daarvan werd er slechts één ver zilverd door Arno de Graaf. In het begin van de tweede helft was Breskens ook nog sterker, maar naarmate die periode vor derde werd de druk van Walche ren groter. Dat resulteerde een kwartier voor tijd in de gelijk maker van Jean-Paul Mulder. Van onze medewerker Eddy de Schrijver Terneuzen - Camiel de Rooy was na afloop van de koppel tijdrit voor trimmers in Ter neuzen toch een tevreden man. Hij kon 25 koppels ver welkomen en dat aantal stemde hem tot tevredenheid. „Kijk, het is in september slecht weer geweest en dan stoppen er veel met fietsen. Daarom kan ik niet anders dan tevreden zijn over de opkomst," aldus De Rooy. Samen met de Stichting Wieier Trim Bond en de wielervereni ging Zeeuws-Vlaanderen wordt dit evenement al een paar jaar op de kalender geplaatst. Michel den Dunnen toonde zich tijdens de prijsuitreiking eveneens te vreden. De wielervereniging had niemand - met uitzondering na tuurlijk van de drie gestarte le den - om de woorden van sa menwerking te ondersteunen Volgend jaar zal deze koppel- koers waarschijnlijk weer op de agenda staan en de trimbond wil mogelijk een apart klassement opmaken over alle tijdritten. De Rooy en consorten slagen er elk jaar in toch een aantal bekende gezichten richting Schelpen hoekje te krijgen en dat alleen al is een pluim waard. Bij de tandems is de animo altijd goed te noemen en ook nu was een aantal fanaten aanwezig. Het koppel Jan Mulder/Patrick van Gortel heeft toch een beken de klank en ook Richard Beumer Start van het gemengde koppel Katherine de Pooter (links) en Wilfried de Kort in de koppeltijdrit voor trimmers in Terneuzen FOTO CAMILE SCHELSTRAETE. hoort in dat rijtje thuis. Aad Verhoeven en Alfred Stelleman slaan eveneens nooit een beurt over. Niet zo verwonderlijk, want Verhoeven is de grote pro motor van de tandemraces bij de visueel gehandicapten. Bij de licentiehouders van de KNWU toonde Leo de Nooijer opnieuw aan uit het juiste tijdrithout gesneden te zijn. In mei won hij ook al de individue-' ie tijdrit en de Middelburger deed het nu dunnetjes over met Gert Jan van den Hooven. Pa trick van de Vijver was gekop peld aan Karei Meertens en dit duo legde beslag op de tweede plaats. Zij reden de 24 kilometer in 52 minuten en 11 seconden. Fonnie Kindt en Pascal van Bel len deden het minder. Zij gingen voortvarend van start, maar ze konden de pedaalslag niet vol houden. Hun tijd werd 52.37. De licentiehouders konden gewoon in Terneuzen starten zonder dat iemand hen erop wees dat ze met sommige 'wilde' collega's op stap gingen. Er zijn wel eens andere tijden geweest. Bij de vrouwen-gemengdcatego- rie was de overwinning voor de Belgen Simone Bos en Dirk Ko- nings. Addie Dieleman presteer de prima. Zij eindigde in 55.30 met als koppelgenoot Jan de Jonge uit Terneuzen. Jan Heren tals reed samen .met Tanneke Herentals. De Terneuzense for matie bleef net onder het uur en reed een tijd van 59.14. Anique Geraerds - kampioene van Bel gië op de baan en lid van de trimbond - reed samen met Sop hie Deschamps. Het was het eni ge volledig vrouwelijke duo en het noteerde een tijd van 1.00.40. Bij de trimmers leken Ronald Smits en Hennie Gijsel te gaan winnen. In het totaalklassement reden ze ook goed mee. Alleen De Nooijer/Van den Hooven moesten ze voor moeten laten gaan, maar Ronald Smits kreeg af te rekenen met een lekke band. Het herstel duurde zeker vier minuten. Nu lieten de beide trimmers een tijd noteren van 53.11. Door deze pech kon het duo Ronnie Schelfhout/Peter Varewijck beslag leggen op de eerste plaats. Er waren twee jeugdige vrouwen aanwezig. Dat waren Rebecaa Schelfhout en Els Mertens, Zij werden eerste in hun categorie, maar tegenstand was er niet. Ze waren namelijk de enigen in hun gevecht tegen de klok. UITSLAGEN Licentiehouders KNWU: 1. L. de Nooijer/G. J. van den Hooven 46.51, 2. P. van de Vijver/K. Meertens 52.11, 3. F. Kindt/P. van Bellen 52.35. Tandems: 1. J. Mulder/P. van Gortel 44.52, 2. H. van Baars/J. Reijmer 46.30, 3. S. van Donck/R. Beumer 48.37, 4. A. Verhoeven/A. Stelleman 49.11. Trimmers: 1. R. Schelfhout/P. Va rewijck 52.57, 2. R. Smits/H. Gij sel 53.11, 3. E. Claeys/M. van Overbeke 54.00, 4. N. de Coster/R. Boelens 54.22, 5. M. de Backer/G. Staelens 55.10. Toerders: 1. A. Mortier/E. Fran- ckaert 54.36, 2. H. Sarneel/J. Janssen 57.20. Jeugd: 1. R. Schelfhout/E. Mer tens 1,12.21,. Vrouwen gemengd: 1. S. Bos/D. Konings 54.05, 2. A. Dieleman/J. de Jonge 55.30, 3. J Herentals/T. Herentals 59.14, 4. A. Geraerds/S. Dechamps 1.00.40. Benauwde zege Zeeland Sport Terneuzen - In de hoogste klasse van het afdelingsvoetbal voor vrouwen boekte lijstaanvoerder Zeeland Sport en benauwde 2-1-overwinning op het bezoekende Veere SKNWK bleef in eigen huis baas over Nieuwdorp en won met 3-2. UITSLAGEN Vierde klasse A: Wemeldinge-RCS 1-4, Meeuwen-Nieuwland 4-5. Vierde klasse B: Serooskerke 2-Apollo 0-2, Dauwendaele-Arnemuiden 0-17 Vijfde klasse A: Wemeldinge 2-Zeelandia 4-0, VCK-Meeuwen 2 6-0. Vijfde klasse B: Oostkapelle 2-ZCS 6-1, Vlissingen 2-SVD 0-4 Vijfde klasse C: Hoek 2-STEEN 3-6, Spui 2-Terneuzense Boys 2 0-8, Terneuzen-IJzendijke 2-2. STANDEN Derde klasse: Zeeland Sport 5-9, Patrijzen 4-6, Nieuwdorp 5-4, Veere 5-3, SKNWK 5-2. Vijfde klasse C: Terneuzense Boys 2 6-9, Koewacht 5-8, STEEN 5-7, Hontenisse 4-5, Terneuzen 6-5, IJzendijke 5-4, Hoek 2 5-4, Spui 2 6-0 Nederlaag voor Sparta Al Terneuzen - In het inhaalprogramma van de tweede divisie voor A-junioren m het landelijk jeugdvoetbal speelde Sparta Al in Rotterdam tegen DHC Al en verloor met 1-4. Westlandia Al was gastheer voor VCS Al en het duel eindigde in 2-2. STAND Longa Al 5-9, Middelburg Al 5-8, Excelsior Maassluis Al 5-7, RVO Al 5-7, Westlandia Al 5-5, WWZ Al 5-5, Spal'ta Al 5-5, DHC AI 5-4, Spijkenisse Al 5-3, VCS Al 5-3, Quick Al 5-3, De Valk Al 5-0. Knap gelijk spel Terneuzen Al Terneuzen - In de derde divisie C voor A-junioren kreeg Terneuzen Al op het Zuidersportpark bezoek van Feyenoord Al. Het duel eindigde in 2-2. OVERIGE UITSLAGEN Neptunes Al-EDS Al 0-0, SVV Al-Xerxes Al 5-1, Kapelle Al- Sparlaan'20 Al 1-3, Internos Al-Dauwendaelc Al 1-0 (gestaakt wegens beenbreuk). Halsteren Al-Oranje Wit Al 2-2. STAND SVV Al 5-10, Terneuzen Al 6-8, Oranje Wit Al 5-7, Spartaan'20 Al 5-7, Neptunes Al 5-6, EDS Al 5-5, Feyenoord Al 5-5, Halsteren Al 6-5, Kapelle Al 5-3, Dauwendaele Al 4-2, Internos Al 4-1, Xerxes Al 5-0. Lijstaanvoerder RCS Al superieur Terneuzen - In de promotieklasse voor A-junioren verloor Terneuzen A2 van het bezoekende Kloetinge Al met 1-4. Lijstaanvoerder RCS Al was veel te sterk voor hekkesluiter Serooskerke Al en won met 8-2 en in Vlissingen zegevierde Goes Al met 2-3 over Walcheren Al. STAND RCS Al 6-12, HVV'24 AI 5-8. Kloetinge Al 6-8, Goes Al 4-(i, Arnemuiden Al 4-5, Walcheren Al 5-3, Zierikzee Al 5-3, Terneuzen A2 6-3, Breskens Al 5-2, Serooskerke Al 5-2. DOVO doet goede zaken Terneuzen - Door de inhaalwedstrijd tegen Excelsior Maassluis winnend af te sluiten nestelde DOVO zich stevig in de bovenste regionen van de voorlopige rangschikking in de eerste klasse B van het landelijk amateurvoetbal op de zaterdag. EXCELSIOR MAASSLUIS-DOVO 1-3 - Rust 0-3, Ronny van Kranenburg 0-1, Christian Wolf 0-2, Peter van de Top 0-3, Harold Loeve 1-3. Toeschouwers: 1100. RBC 2 schakelt SSV'65 uit Terneuzen - In de strijd om de KNVB-districtsbeker is het Goese SSV'65 zaterdag uitgeschakeld. Het speelde weliswaar met 2-2 gelijk tegen RBC 2, maar verloor bij het nemen van strafschoppen. SKNWK haalde eveneens de vijfde ronde niet. De club uit Nieuwerkerk werd ook bij het nemen van straf schoppen na een 3-3-eindscore tegen SC Gastel uitgeschakeld. SSV65-RBC 2 2-2 - RBC 2 wint na strafschoppen. SSV'65 speelde een goede wedstrijd. Het had de eerste helft afgesloten met een 1-0-voorsprong door een doelpunt van Clarence Pahlad. Gezien het spelbeeld was die voorsprong terecht. Een kwartier na de hervatting werd het zelfs 2-0 door dezelfde speler. Hiervan geschrokken schakelde de Roosendaalse ploeg over op een hogere versnelling en SSV'65 kon het niet langer bijbenen en kwam conditie tekort. Rob Penders scoorde de aansluitings treffer. De thuisclub kwam steeds meer onder druk te staan. Lange tijd wist SSV'65 zich te handhaven, maar kort voor tijd werd het door Niels Lodewijks 2-2. SC GASTEL-SKNWK 3-3 - Rust 2-1, SC Gastel wint na strafscoppen. Kees de Rooy 1-0, Michel Flikweert 1-1, Ronald Akkermans 2-1, Tonny van Oers 3-1, Kees Jan Nieuwenhuizen 3-2, Wilco de Valk 3-3. Terneuzense Boys BI haalt fors uit Terneuzen - In de promotieklasse voor B-junioren won koploper Terneuzense Boys BI royaal met 9-1 van Kloetinge BI. OVERIGE UITSLAGEN Vlissingen BI-Dauwendaele BI 3-5, STEEN Bl-Walcheren BI 1-3, Breskens Bl-Middelburg B2 5-1, Arnemuiden Bl-HVV'24 BI 2-4. STAND Terneuzense Boys BI 6-11, HVV'24 BI 6-8, Dauwendaele BI 6-8, STEEN BI 6-7, Walcheren BI 6-7, Zierikzee BI 5-6, Vlissingen BI 6-6, Kapelle BI 5-5, Kloetinge BI 6-4, Breskens BI 5-3, Middelburg B2 5-2, Arnemuiden BI 6-1. Krap verlies voor Terneuzen BI Terneuzen - In de derde divisie C voor B-junioren verloor Terneuzen BI in Oost-Souburg nipt met 1-0 van RCS BI. OVERIGE UITSLAGEN Neptunes Bl-DFC BI 5-2, Excelsior'20 BI-Soccer Boys BI 5-2, Spartaan'20 Bl-Feyenoord BI 1-1, WSE Bl-Middelburg BI 1-4, LRC Bl-Zwart Wit'28 BI 0-2. STAND Feyenoord BI 5-9, Spartaan'20 BI 5-9, Excelsior'20 BI 5-8, RCS BI 6-8, Zwart Wit'28 BI 5-6, Middelburg BI 5-6, Nep.tunes BI 5-5, Soccer Boys BI 5-4, WSE BI 6-4, Terneuzen BI 5-3, DFC BI 5-0, LRC BI 5-0. Van onze sportmedewerker Terneuzen - In de eerste klasse van het interregionaal voetbal voor vrouwen boekte Terneuzense Boys een 3-2-overwinning op Kloetinge en bleef daardoor nog ongeslagen. Koploper Wit-Rood-Wit leed zijn eerste verliespuntje tegen Yerseke, dat de club uit Brielle knap op 0-0 hield. In de tweede klasse had Hoek vrijaf en werd het duel Spui-Sliedrecht afgelast. EERSTE KLASSE TERNEUZENSE BOYS-KLOETINGE 3-2 - De thuisclub wisselde goede periodes af met slechte. Terneuzense Boys begon goed en kwam na twintig minuten op voorsprong door een doelpunt van Wanda Zegers na een pass van Inge van Houten. Deze linker spits speelde een goede wedstrijd en had een groot aandeel in de uiteindelijk zwaar bevochten zege. Terneuzense Boys, zonder de geblesseerde Inge Suy, zakte na deze treffer ver weg. Kloetinge profiteerde hiervan en na ruim een half uur scoorde Karin Shou de gelijkmaker. De thuisclub bleef maar wat aanrommelen en slecht uitverdedigen stelde kort voor rust Miranda Bekenes in staat om met een kopbal 1-2 te laten aantekenen. Na de hervatting een sterker Terneuzense Boys, dat na een kwartier door Inge van Houten op gelijke hoogte kwam. Vanaf dat moment liep het gesmeerd en scoorde na een half uur Wanda Zegers 3-2, opnieuw na goed voorbereidend werk van Inge van Houten. Beide teams kregen elk nog wel een kansje om in deze stand verandering te brengen, maar de inzet waarmee vooral in de tweede helft was gestreden had teveel van de speelsters gevergd, zodat de scherpte ontbrak. OVERIGE UITSLAGEN Vlissingen-Katwijk 8-3, Yerseke-Wit-Rood-Wit 0-0, Ter Leede 2-Capelle 5-1, 's-Gravenzande-Zwart Wit'28 2 2-1, SC Botlek-Berkel 3-0. TWEEDE KLASSE SDV-Rijsoord 1-4, Papendrecht-Stadspolders 1-0, Serooskerke-Woudri- chem 0-2, DVO'32-WIK'57 1-1. STANDEN Eerste klasse: Wit-Rood-Wit 5-9, Vlissingen 6-8, SC Botlek 5-7, Terneuzense Boys 4-7, Kloetinge 5-5, 's-Gravenzande 5-5, Zwart Wit'28 2 4-4, Katwijk 4-4, Capelle 4-3, Ter Leede 2 5-3, Yerseke 6-3, Berkel 5-0. Tweede klasse: Rijsoord 2 5-8, Woudrichem 5-7, DVO'32 4-5, Stadspolders 4-5, Sliedrecht 4-5, Serooskerke 5-5, Papendrecht 4-4, Hoek 5-4, SDV 5-2, Spui 5-2, WIK'57 4-2.

de Stem | 1994 | | pagina 19