DE STEM PERSONEEL het Hooghuys medewerker m/v activiteitencentrum (Armstrong sekrefaresse v/ m als j MEDEWERKER BUREAU ALGEMENE EN JURIDISCHE ZAKEN (m/v) VAKBEKWAME ONDERHOUDSMETSELAARS Technisch Commercieel Adviseur (m/v) verpleeghuis lucia HKfl VAN IEPEREN RENOVATIE B.V. PRO JECTLEID(ST)ER Welkom collega! keukenmedewerker - bedieningsmedewerker WATERSCHAP HET VRIJE VAN SLUIS OPROEPKRACHTEN M/V TELEFONISTES M/V Pierre K VAN DITSHUIZEN DIENSTVERLENERS Arbeid: ureau OMDAT SCHOLING WERKT WONINGBOUWSTICHTING ÖOSTERHOUT MEDEWERKER BEDRIJFSBURO VAN IEPEREN RENOVATIE B.V. PIETERimi Tafeltennissen Cruyff DE STEM ZATERDAG 1 OKTOBER 1994 „Waar geld circuleert heiligen als vliel Liz Wei Stichting "Het Hoog- huys" is een middel groot algemeen psychiatrisch zieken huis. Het verzorgings gebied van de stich ting valt samen met dat van het stads gewest Breda. Om haar regionale functie te vervullen, heeft de stichting vestigingen In Etten-Leur, Breda en Oosterhout. wij zoeken met ingang van 1 november 1994 een voor 18 a 20 uur per week t.b.v. Het Buurthuis Het Buurthuis is een onderdeel van het actlvlteltencentrum en is een ontmoetingsplaats met een bar- en recreatiefunctie voor buurtbewoners. Het belangrijkste uitgangspunt Is dat bewoners, al naar gelang hun mogelijkheden een reële verantwoordelijkheid (leren) dragen In het rellen en zeilen van Het Buurthuis. Taken: - werven en begeleiden van bewoners die werkzaamheden verrichten in het buurthuis; - organiseren, uitvoeren en evalueren van recreatleve/vormings- gerlchte activiteiten; - mede verantwoordelijkheid dragen voor het beheer van Het Buurthuis; - samen met collega's zorgdragen voor de inhoudelijke ontwlk- keling van het actlvlteltencentrum en met name Het Buurthuis. Functie-eisen-. - een relevante M.B.O.-opleldlng; - een zelfstandige en flexibele werkhouding; - goede contactuele eigenschappen; - een persoonlijke en initiatiefrijke Inbreng kunnen leveren In de verdere ontwikkeling van Het Buurthuis,- - bereidheid tot onregelmatige werktijden waaronder avond- en weekenddiensten. Ervaring in het buurthuiswerk of vergelijkbare werksituatie strekt zeker tot aanbeveling Arbeidsvoorwaarden: Conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen, functiegroep 40. inlichtingen: in te winnen bij mevrouw M. Boot, hoofd actlvlteltencentrum, telefoonnummer 01608 - 26221 (maandag-, dinsdag- en donderdag ochtend).' Schriftelijke sollicitaties: Binnen 10 dagen te richten aan stafdienst Sociale Zaken, van Bergenpleln 39,4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vacaturenummer AC 94-14 op de envelop. Van Ditshuizen Dienst verleners verzorgt het schoonmaakonder houd voor een groot aantal relaties in ge heel Nederland. Binnen de organisatie vindt de regionale coördinatie plaats van uit districtskantoren. Momenteel zijn wij be zig met een kwaliteits beheersysteem waarop wij medio 1994 gecerti ficeerd gaan worden. Voor onze opdrachtgever KMA te Breda komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van Het betreft een part-time functie van ca. 20 a 25 uren per week in de ochtenduren. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met ruime leidinggevende ervaring in de schoonmaakbranche. Zij die de opleiding MGDO CCD en/of een kaderopleiding bij SVS hebben gevolgd genieten de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Van Ditshuizen Dienstverleners B.V. t.a.v. dhr. A.H. Schram Telegraafstr. 23a, 5038 BL Tilburg. Telefonische informatie: 013-358914. ZEVENAAR - ZWOLLE - GRONINGEN - TILBURG Elke zaterdag staan de meest aantrekkelijke vacatures in deze krant. Brabant Personeel helpt u een behoorlijk eind op weg. Brabant Personeel ROC WESTERSCHELDE limmiiÊH IÊ utiiia» In samenwerking met het arbeidsbureau in Zeeuwsch-Vlaanderen start het ROC Wester- schelde te Terneuzen een opleiding voor: Hiervoor zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. doek kennismaking met de horecasector doorstroming naar werk en/of verdere opleiding voor wie werkzoekende mannen en vrouwen, die via scholing meer kans op werk willen duur: 15 weken, 2 dagen per week stage start: medio oktober 1994 inhoud: aanleren van basiskennis en -vaardigheden kennismaken met de praktijk d.m.v. stage examen voor het behalen van erkend certificaat - kosten: deelnemersbijdrage 100.- vergoeding voor reiskosten en kinderopvang studeren met behoud van uitkering is mogelijk voorwaarden: bereidheid in West-Z.-Vlaanderen te werken beschikken over eigen vervoer ingeschreven staan bij arbeidsbureau of GMD Informatie en aanmelding: ROC Westerschelde, tel. 01150-96553 (dhr. L. Allaerts). U kunt ook onderstaand antwoordstrookje versturen aan: ROC Westerschelde, antwoordnummer 316, 4530 VB Terneuzen (zonder postzegel). Na ontvangst nemen wij contact op het het arbeidsbureau. Naam; (Eventueel meisjesnaam): Adres: Postcode en woonplaats: Geboortedatum: Telefoonnummer: heeft belangstelling voor de opleiding keukenmedewerker/bedieningsmedewerker OOSTERHOUT De Woningbouwstichting Oosterhout beheert ruim 7100 woningen in de ge meente Oosterhout. De stichting telt 49 medewerkers/sters en 5 afdelingen. Op de afdeling Bedrijfsburo is een vacature ontstaan voor een Het takenpakket bestaat onder meer uit: - het. voeren van technische correspondentie voor wat betreft aanvragen voor wijziging, aanbouw en verbouw van woningen; - het verzamelen van gegevens t.b.v. begrotingsverwerking; - het in ontvangst nemen van mondelinge en telefonische klachten en in voorkomende gevallen verwerken in het geautomatiseerd systeem; - het verwerken en coördineren van de jaarlijkse huurbezwaarschriften voor wat betreft de technische aspecten; - het bij afwezigheid van de coördinator mutaties deels overnemen van ta ken; - het beheren en bijhouden vgn magazijn klein onderhoud; - het eenmaal in de 9 weken verrichten van (telefonische) storingsdienst. Wij vragen: - een opleiding op HAVO/MEAO-nivo met technisch inzicht; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van geautomatiseerde registratiesystemen en ervaring in het werken hiermee; - ervaring in het werken met o.a. WordPerfect en Lotus; - het kunnen werken in teamverband; - leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. Wij bieden: een boeiende en afwisselende functie op een afdeling, waarop momenteel 4 personen werkzaam zijn. De aanstelling geschiedt voor een periode van één jaar, waarna een vaste aanstelling tot de mogelijkheden behoort. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor personeel in dienst van woningcorporaties. De stichting kent een 36-urige werkweek met een vrije vrijdagmiddag. Sollicitaties: belangstellenden worden vriendelijk verzocht hun schriftelijke sollicitaties bin nen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: de Wo ningbouwstichting Oosterhout, ter attentie van de directeur, de heer G.A. van Geloof, Postbus 75,4900 AB Oosterhout. Nadere informatie omtrent deze functie kunt u inwinnen bij het hoofd Bedrijfsr buro, de heer W.J.D. Hendriks, telefoon 01620-31910 (tijdens kantooruren) of 01620-54632 (privé). Het waterschap Het Vrije van Sluis is een zgn. all-in waterschap en omvat een beheersgebied van ruim 30.000 ha, gelegen in West-Zeeuws- Vlaanderen. Het kantoor is gevestigd in Oostburg. De kerntaken hebben betrekking op het beheer van 33 km zeewering, het waterbeheer, inclusief de zuivering van het afvalwater en het beheer over het lokale wegennet van ruim 600 km. Bij de afdeling algemene, juridische en interne zaken is een vacature van Functie-informatie: de te benoemen functionaris is belast met: - de beleidsjuridische advisering en ondersteuning zoals het toepassen van wetgeving in het kader van publiek- en privaatrecht, in het bijzonder met betrekking tot algemeen bestuursrecht, waterstaats- en milieurecht; - het ondersteunen van diverse aspecten van grond-, jacht- en visserijza ken, waaronder begrepen het bijwerken van huurovereenkomsten, het opmaken van nieuwe overeenkomsten, het signaleren van het beëindi gen van de huurovereenkomsten; - het verzorgen van diverse werkzaamheden in het kader van de vergun ningverlening; - het verzorgen van werkzaamheden in het kader van de heffing en inning van leges, recognities en waarborgsommen en andere vergoedingen. Functie-eisen: - MEAO-opleiding in een bestuurlijk-juridische richting; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring op bovengenoemd werkgebied strekt tot aanbeveling. Salaris: - afhankelijk van opleiding en ervaring min. 2.480.- en max. 3.746.- bruto per maand bij een 38-urige werkweek; - de bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepas sing; - het waterschap is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenrege ling (IZR); - de functie betreft vooralsnog een tijdelijk dienstverband van één jaar; het besluit om de personeelsformatie definitief met deze functie uit te breiden is nog in voorbereiding. Inlichtingen: voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling AJIZ, de heer A.F.J.M. van den Oever of met het hoofd van het bureau AJZ, de heerM.A. Hamelijnck (tel. 01170-52251). Sollicitatie: uw schriftelijke sollicitatie dient u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het Dagelijks Bestuur van het waterschap Het Vrije van Sluis, Postbus 28, 4500 AA Oostburg, onder vermelding van "vacature bu reau AJZ" op de envelop. Van leperen Renovatie B.V. is een werkmaatschappij van de Van leperen Groep. De Van leperen Groep biedt werkgelegenheid aan ca. 150 werknemers en is gespecialiseerd in totale gevelrenovatie. Ons werkgebied is voornamelijk Midden- en West-Nederland. Voor onze afdeling bouwkundig onderhoud vragen wij: die met een optimale inzet ons uitvoerend team komen verster ken. Wij bieden: - een goed salaris - betrouwbare arbeidsvoorwaarden - een prettige werksfeer - een job met afwisseling. Bel ons overdag voor het maken van een afspraak en vraag naar de heer N.A. van der Vlist, onder telefoonnummer 03485-2610, of schrijf naar; Postbus 91,3410 CBLopik S Armstrong World Industries - Netherlands B.V., gevestigd te Hoogezand, is producent van Akoestische Brandwerende Plafondtegels. Armstrong is een onderdeel van een Amerikaans concern, dat wereldwijd isolatiematerialen, vloerbedekkingen, pakkingen, plafondpanelen, meubels en kurken produceert.ln Europa zijn 12 fabrieken op 10 lokaties in 7 landen gevestigd. Op de lokatie Hoogezand zijn 170 medewerkers werkzaam. Vanuit ons verkoopkantoor in Breda opereert ons Benelux Sales Team bestaande uit 15 personen. Onze visie op de markt hebben wij vertaald in een moderne opzet van onze buitendienst-organisatie. In dat kader zoeken wij voor het rayon Zuid-Nederland Noord-België een die als Specification Development Representative het bestaande relatie-netwerk onderhoudt en aktief uitbouwt. Hij draagt daarbij de verantwoordelijkheid voor de realisatie van het vastgestelde budget. Funktie-inhoud: een substantiële bijdrage leveren aan de uitbouw van het marktaandeel in zijn werkgebied projektgericht bezoeken en adviseren van specifiers in de bouwvoorbereidingsfase ontwikkelen van bestekken waarin Armstrong produkten worden voorgeschreven uitvoeren van promotionele aktiviteiten aktief deelnemen aan meetings en trainingen. Funktie-eisen: technische opleiding op HBO-niveau, aktieve commerciële instelling bewezen ervaring in een soortgelijke funktie bekend met het bouwvoorbereidingstrajekt gevoel voor het opbouwen van relaties en relatiebeheer aktieve kennis van de Engelse en de Franse taal is een prae het team en de funktie vragen een kollega in de leeftijd van 30 - 40 jaar. De kandidaat van onze voorkeur woont in het gebied Breda, Eindhoven, Turnhout. Wij bieden u een dienstverband voor 1 jaar, dat bij gebleken geschiktheid wordt omgezet in een vast dienstverband. Voldoet u echt aan de gestelde eisen? Stuur dan uw sollicitatiebrief met voldoende argumenten vóór 11 oktober a.s. aan: Armstrong World Industries Netherlands B.V. p.a. Sohier Public Relations B.V., t.a.v. mr C.J.M. Sohier Prinsenkade 7 4811 VB Breda Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Verpleeghuis Lucia is een psychoaeriatrisch centrum voor verpleging, verzorging en behandeling met plaats voor 256 bewoners en een afdeling dagbehandeling/dagverpleging met 36 plaatsen. In Verpleeghuis Lucia zijn ongeveer 485 personen werkzaam. Voor het sekretariaat Behandeldienst zijn wij per 1 december op zoek naar een voor 28 uur per week in een dienstverband voor onbepaalde tijd. ,De werktijden zijn in overleg. Funktie-informatie: De sekretaresse verricht sekretariaatswerkzaamheden voor de Behandel dienst en ontvangt leiding van het hoofd Behandeldienst. De belangrijkste taken zijn: - het registreren van medische gegevens; - het verrichten van typewerkzaamheden; - het ondersteunen van behandelaars; - het incidenteel notuleren van vergaderingen; - het bijhouden van de agenda's; - de archivering van gegevens; - het incidenteel maken van ECG's. Funktie-eisen: Voor deze funktie zijn wij op zoek naar een enthousiaste kollega die: - een vooropleiding op HAVO-niveau heeft gevolgd; - beschikt over een afgeronde opleiding (medisch) sekretaresse; - ervaring heeft in een soortgelijke funktie; - zelfstandig en in teamverband kan werken; - beschikt over een flexibele akkurate instelling. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuis wezen. Salariëring volgens FWG, funktiegroep 30 (min. 2.465,- en max. 3.668,- bruto per maand bij een volledig dienstverband). Voor nadere informatie over de inhoud van de funktie kunt u zich wenden tot de medewerksters van het sekretariaat Behandeldienst: op maandagmiddag 3 oktober en woensdag 5 oktober, tel. 076 - 223000. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschij ningsdatum van deze advertentie richten aan mevrouw J.E.M. van Beek, personeelskonsulente, Verpleeghuis Lucia, Liesboslaan 6,4813 EC Breda. psychogeriatrisch centrum voor verpleging, verzorging en behandeling iiiiiiiiiiiiiiiiiiiimi^M De Elka Pieterman Groep is een sterk groeiende internationale handelsonderne ming met een breed assortiment onderde len voor de witgoedsector. Absolute marktleider in Nederland, België, Duitsland en export worldwide. Elka Pieterman is daarbij officieel onderdelengrossier van de belangrijkste topfabrikanten naar vakge richte afnemers. Voor orize afdeling magazijn zoeken wij: Wij zijn op zoek naar kandidaten in de leeftijdscategorie 18 tot max. 45 jaar. Ook vragen wij herintredende vrouwen om op deze advertentie te reageren. Voor onze receptie zoeken wij op oproepbasis: die beschikbaar zijn in geval van ziekte of vakantie van de huidige telefonistes. Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie t.a.v. personeelszaken: ELKA PIETERMAN HOLLAND BV Bredaseweg 8 4844 CL TERHEIJDEN •••••-• s •;V;' Door Max Steenberghe Hij is bijna 60, maar qua verkooprecords zou hij de Nederlandse Michael Jackson (34) kunnen zijn. Hij heeft de meeste Top- 40-hits, de meeste num mers-1, de langstgenoteer- de en de bestverkochte hit op zijn naam staan. Voor het eerst brengt hij nu ook een hele plaat uit onder die naam: Pierre Kartner. Trots laat hij de proefdruk van het nieuwe singlehoesje zien. Als altijd het bekende gezicht, de bekende baard. Maar kijk, daar in de hoek, in zwierige letters: Pierre Kartner. Gèèn Vader Abraham. „Voor het eerst", knikt hij. „Laat ik maar eens uit de kast kruipen. Deze liedjes komen uit mezelf, gaan over me zelf en ik zing ze zelf. Dus komt er ook mijn naam op." Hier, in deze werkkamer in Bre da, heeft Kartner het merendeel van zijn nu ruim 1600 liedjes geschreven. Zittend achter de vleugel of aan tafel. Steevast met twee pakjes sigaretten onder handbereik. „Als die op zijn, is het liedje klaar. Het kan twee uur duren of twee minuten, maar de pakjes zijn op." Overdag rookt hij echter niet. „Slechte gewoonte. Ik heb er een lied over-geschreven: Mijn aller laatste sigaret." Hij neuriet een melodietje, tikt het rimte met zijn voet en declameert wat stro fen. Iets wat hij de komende twee uur regelmatig zal doen. Hij strooit songtitels als aforis men door zijn woorden, kijkt je alleen aan als hij heel trots of heel kwaad is. Hij schrijft liedjes na zijn werk. Ergo: spelen is werken, en wer ken spelen. „Inderdaad. Optre den zie ik als werk, maar het schrijven van een liedje niet. Dat doe ik zoals anderen tafeltennis sen. Eem mooie vergelijking, want het kost wel transpiratie. Inspiratie doe ik op door gewoon om me heen te kijken. Naar mensen, naar dingen, naar situa ties. En diezelfde avond werk ik die gedachte verder uit. Verzin er woorden voor. Dat vind ik leuk." Ledigheid huist niet in Huize Kartner. „Nee, er is altijd ge noeg. Ik heb net mijn eigen cd af, en ik ben nu bezig voor Rex Gildo, voor Hannie, en voor een nieuwe ster: Anita. Een geweldi ge meid." „Dat zijn de grote klussen: com plete platen met tien tot vijftien nummers. En altijd is er wel een klusje tussendoor. Een nummer tje voor Kinderen voor Kinde ren, voor Samson, en eergisteren belde Corry of ik nog iets voor haar heb. Ja hoor, dat heb ik wel: Botte Bijlen een liedje over scheldwoorden en hoe die de mensen raken." „Het is een serieus nummer, maai; toch ook weer met een knipoog. Het is als alles wat ik doe: de dramatiek van het leven verpakt in de lolbroekensfeer. En tegelijkertijd in de coupletten diepgaander, op zoek naar de tragedies van de mens." „En zo zijn er honderden. Ik heb nu meer dan 1600 nummers, waarvan er 500 in het buiten land zitten. Jaha, sinds Peter Alexander Der kleine Kneipe opnam is dat een belangrijke markt.. Want hoe gaat dat? Zijn vriendin Mireille Mathieu neemt het op. Via haar komt het bij Joe Dassin en die heeft dezelfde agent als Julio Iglesias. Dus ook hij. Dan roept een Freddie Quinn opeens: 'Nu is het teveel gezon gen, kan die man voor mij een origineel schrijven?' Ja, dat kan. Tot voor Steffie Graf toe." Waar "het allemaal vandaan komt weet hij niet. „En dat vraag ik me ook niet af. Geleer de filosofische mensen zijn daar al eeuwen naar op zoek, daar kan ik toch niet bij. Ik zie ge woon iets om me heen en schrijf daar een liedje over. En het volgende moment weer een." V

de Stem | 1994 | | pagina 26