Wielerlbrinatie in de maak Koppeltijdrit Terneuzen sluit seizoen af jax m KORT Sponsors uit Zeeuws-Vlaanderen nemen initiatief voor topploeg Bart Brentjens jaar voor op Olympisch schema ZILVEREN SCHOEN deStem sportnieuws KORT B2 SPORT ZEELAND B3 \RDESPORT jrand Prix: 1. Rothen- d) Bo 1625 punten, 2. Br) Arun Tor 1583, 3. r) Virtu 1580, 6. Van lympic Cocktail 1563. SCHAKEN ouwen, kandidatentoer- ronde: Peng (Chi) - Iwe) 0-1, Polgar (Hon) - (Geo) '/2-'/2, Mane (Ser) - ldze (Geo) V-i-Vi, Gallia- - Foisor (Roe) 0-1. Jose- was vrij. 1 Tsiboerdanidze, Pol- 16 partijen, 3 Cramling iamova, Marie 8, 6. Peng >r, Joseliani 7, 9. Arakha- ldze en Polgar plaatsen e finaletweekamp, waar- ager van wereldkampioe- (Chi) komt. VOETBAL Dynamo Dresden - 1860 -1, VfL Bochum - MSV 1-0. stende - Standard Luik IELRENNEN •arijs-Bourges, profs: 1 i (Den) 218,9 km in. Meinert-Nielsen (Den) n Hooydonck (Bel) 0.22, 4. ra), 5. Rampolo (Ita), 6. I), 7. Blaudzun (Den), 8. (Ned), 9. Auger (Fra), 10. >1). Uitslagen honkbal JSH0CKEY Atlantic Cup: Tilburg - :a) 21-0 (6-0 7-0 8-0). ER 1994 ZATERDAG 1 OKTOBER 1994 Terneuzen - Het ROC Wes- terschelde houdt zaterdag 8 oktober de traditionele slui- tingskoppeltijdrit voor licen tiehouders en niet-licentie- houders. Ook amateurs, ju nioren en nieuwelingen van (ie KNWTJ kunnen aan deze rit meedoen. De tijdrit is oor spronkelijk een samenwer kingsverband tussen het ROC ffesterschelde en de stichting Wieier Trim Bond Zeeuws Vlaanderen. Maar ook de wielervereniging Zeeuws Vlaanderen werkt mee aan dit evenement. „Tenminste, dat is de bedoeling. We hebben de wielervereniging benaderd en nogmaals beleefd gevraagd of zij aan het evene ment, dat we na samenspraak op de kalender hebben gezet, hun medewerking willen verlenen", aldus voorzitter Michel den Dunnen van de trimbond. Camiel de Rooy zet zich al jaren in voor deze tijdritten. In juni werd ook een dergelijke indivi duele tijdrit gehouden en toen viel de belangstelling tegen. „Het is dan ook de laatste keer," liet De Rooy weten. Of dat een opwelling is geweest, moet afge wacht worden, maar indien de opkomst vandaag weer tegen valt, dan moet voor de toekomst het ergste gevreesd worden. Van de wielervereniging Zeeuws Vlaanderen worden toch een aantal renners verwacht, on danks het feit dat, volgens Arno Seijnesaal, de meeste renners hun fiets al hebben opgeborgen. Vorig jaar deden kleppers als Dubbeldam en Van Goethem mee. Van de Zeeuwsvlaamse trimmers kan ook een aantal aan het vertrek verwacht worden. De start van de koppeltijdrit is om 10.30 uur aan het Schelpen- hoekje in Terneuzen. De in schrijving staat open vanaf 9.00 uur in ROC Westerschelde aan de Zeldenrustlaan. Inlichtingen kunnen worden in gewonnen bij Camiel de Rooy, telefoon 01150-94278, of bij Mi chel den Dunnen, telefoon 01157-2995. Qutility en Dow 2 scoren maximaal Terneuzen - Qutility en Dow 2 zijn na drie wedstrijden nog zonder puntenverlies in de derde klasse van het zaalvoetbal rayon Terneuzen. UITSLAGEN Derde klasse: De Zwaantjes/De Groote Slock-Qutility 1-9, Dow 2-M& B/Jackpot 6-3, Crunchtime-Smit 3-3, Witte/Boussen/De Bruijn-Dow 3 4-5, Dow 4-ABN/AMRO 3-1. Vierde klasse: Sporting'88/De Feyter-Instuif 4-4, Atoom Boys-Planten- markt 3-4, Dow 4-Houtland/De Leugenboom 2-5, Terneuzen 2-Ge- meente 2 5-4, De Zwaantjes 4-Sporting'88/De Feyter 4-4, Planten- markt-Dow 5 3-4. STANDEN Derde klasse: Qutility 3-6, W Dow 2 3-6, Witte/Boussen/De Bruin 3-4, W Crunchtime 3-4, De Zwaantjes/De Groote Slock 3-3, W Dow 4 3-3, W Dow 3 3-3, Smit 3-1, ABN/AMRO 3-0, M&B/Jackpot 3-0. Vierde klasse: Houtland/De Leugenboom 3-6, Maas 2 3-6, Sporting'88/ De Feyter 4-5, W Terneuzen 2 4-4, Atoom Boys 3-3, Plantenmarkt 3-1, Gemeente 2 3-2, Instuif 3-2, De Zwaantjes 4 3-2, W Dow 5 4-2. Ploegaert wint met dubbele cijfers Sas van Gent - De halve finalisten van de bekercompetitie in het zaalvoetbalrayon Sas van Gent zijn bekend. Ploegaert had geen enkele moeite tot de halve finale door te stoten. Met maar liefst 12-0 werd nieuwkomer Vriendenkring verslagen. Ook De Gravin was duidelijk te sterk voor Ranschae- rt en trok met 1-7 aan het langste eind. Spannender was het trfefen tussen Dow en Benny Sport 2. Dat werd nipt (3-2) door Dow gewonnen. Benny Sport 1 klopte Philippine 2 met 4-0. Trimlopen in Nieuwvliet Nieuwvliet - De West-Zeeuws-Vlaamse atletiekvereniging De Wielingen start morgen haar uit vier lopen bestaande winterse- rie met lopen bij strandpaviljoen Saint-Pierre in Nieuwvliet- Bad. De jeugd, die een afstand van 1500 meter op het programma heeft staan, gaat om 10.15 uur van start. De vijf en tien kilometer starten om 10.30 uur. Er kan ter plaatse vanaf 9.30 uur worden ingeschreven. Coeq plaatst zich voor halve finale Oostburg - In het West-Zeeuws-Vlaamse KNVB-zaalvoetbal werd de laatste poule in het kader van de ZAVIO-beker afgewerkt tussen Cocq, Vooruit en ABAB. Cocq klopte zowel Vooruit als ABAB en plaatste zich voor de halve finales. Uitslagen: bekercompetitie C-poule: Vooruit - Cocq 2-3, ABAB - Vooruit 4-1, Cocq - ABAB 3-2; ZAVIO-competitie: Maitre Jean - Zeemeeuw 4-2, Frietstal - Dikke van Dale 3-2. Stand ZAVIO-competitie: Frietstal 2-3, Maitre Jean 2-3, De Ruysscher 1-2, Populierenhof 1-2, Bron 1-1, Verduin 1-1, Dikke van Dale 1-0, Zeemeeuw 1-0, Leenhouts 2-0. La Chouette/V-Deco boekt nipte zege Axel - In het zaalvoetbalrayon Axel is deze week de competitie van start gegaan. La Chouette/V-Deco, dat tot de titelkandida ten gerekend mag worden, begon met een nipte 3-2-zege op Disco Love 2. Overige uitslagen: Breda Bar-De Steelant 11-8, Broomchemie-Ratjetoe 4-8, Van Alten-De Ruyter 3-2, Primus/Pluym-Cysouw 1-6, Chalet-Ma rine Service 4-3, Den Doelder-Gemeente 2-5. ZVC-EB/Go verslaat Kloetinge Hulst - Provinciale zalvoetbalhoofdklasser ZVC-EB/Go uit Kloosterzande versloeg Koetinge met 8-2 (6-2). De goals van ZVC-EB/Go kwamen op naam van Ed van Bellen, Peter Cambeen, Fred Kint (2x) en Dave de Booy (2x). Schijndel'94 klopt Bonte Hert Hulst - Bonte Hert heeft in het derde competitieduel in de tweede divisie van het landelijke zaalvoetbal opnieuw in het stof moeten bijten, In sporthal Den Dullaert in Hulst bleek Schijn- del'94 met 3-6 te sterk voor de Hulsterse gastheren. Martin Voet, die een prima partij speelde, scoorde twee maal. Arno Zwegers vierde zijn rentree met een doelpunt. g rploeg van TVM is renners vastgelegd: ens, Michel Cornelis- Knaven, Martin van Peter van Petegem, 1), Bo Hamburger en aan de ploeg toe te ren de halve finales gen de Australiër 7-6. Kwartfinales: ge (Aus) - Paes (Indi) 6-3, Mronz (Dui) - -2 6-4. Kwartfinales: - Roux (Fra) 7-6 6-2, (ZAf) - Rosset (Zwi) ui) 6-2 6-1, Emilio etja (Spa/6) - Arrese -7 6-1. 6-2, Huber (Dui/3) - re, Wiesner (Oos/6) - ur heeft voor golfer Brabander versliep ~~eede ronde van het aarmee verspeelde n de jaarranglijst te en doorstoten naar agen, 2. Lahary (Fra) «laatst voor de derde ie 148. Muntz werd erscheen. 3 slagen, 2. Australië, ronde: Geleijnse 77, L37, 2. Johnsson (Zwe), Hageman 144, niet 2. Van Wijk 156. Claydon (GBr), 64, 3. ell (GBr), Smyth (Ier), >pa) 67, 9. Faldo (GBr), Door Jan Seuren Sloten - Vanuit de kantine van WSC Olympia in Sloten keek Bart Brentjens uit op de wielerbaan waar zesdaagse koning Peter Post zijn car rière begon. Zijn sponsor had uitnodigingen verstuurd om de winnaar van het wereldbekerklassement bij aankomst in Nederland te huldi gen. Tot zijn grote vreugde was daar ook nog eens de bronzen medaille bijgekomen van het we reldkampioenschap in Vail. De prestaties hebben Brentjens een plaatsje bij de bekende Ne derlanders bezorgd. Vrijwel alle vaderlandse kranten meldden op maandagmorgen de successen van de 25-jarige Limburger op de sportpagina's. .Bart Brentjens keek vreemd op, toen ik hem na de tweede we reldbekerwedstrijd adviseerde zich op het klassement te rich- ton," zei sponsor Manfred Krik- ke van American Eagle tijdens de bijeenkomst. „Hij heeft zo'n grote vooruitgang geboekt, dat hij een jaar voorsprong heeft op het schema dat voor de Olympi sche Spelen in Atlanta is samen gesteld." Ervaringen tournalisten en verslaggevers 'an radio en tv waren naar de Amsterdamse randgemeente ge- ®men om de ervaringen van Brentjens op te tekenen. Foto toestellen klikten, tv-camarea's toemden. Bart Brentjens is ech ter al gewend aan de publiciteit me hem ten deel valt. "°P de Hogere Tuinbouwschool behoorde interview-training tot vakken," zei Bart Brentjens. ■8 heb geleerd hoe ik mensen te "oord moet staan, Maar medio M, toen ik aan de leiding kwam m het wereldbekerklassement, 8Wam plotseling veel op mij af. n die periode heb ik mij nogal *tik gemaakt. Het gevolg was jht ik prompt een terugslag Kreeg." kto carrière van Brentjens als "tountainbiker begon pas in ja- vroegen een licentie bij de KN- WU aan. Ik bleef bij de NWB, een regionale bond. Fietsen deed ik voor mijn plezier. Het viel me echter op dat ik Frans Maassen in het veldrijden goed kon bij houden. Voor mij was de studie op dat moment echter belangrij ker. Mijn leven is echter snel veranderd. Over enkele weken verzorg ik thuis de bloemen die ik heb gekweekt voor ontspan ning." De Amerikaanse media, kranten en tv-stations, reageerden ver baasd nadat Bart Brentjens drie weken na de overwinning in het wereldbekerklassement ook nog de bronzen medaille pakte tij dens het WK. Brentjens: „Zij kunnen niet be grijpen dat iemand uit een vrij wel vlak landschap zulke presta ties kan leveren in wedstrijden die in de bergen worden gehou den. Ik heb de mensen geant woord dat Nederland van oudsher altijd een wielernatie is geweest. Maar dat is kennelijk niet voldoende, want de vragen worden mij steeds opnieuw ge steld." Spectaculair De tak van sport die in Europa spectaculair groeit, behoort vol gens Bart Brentjens niet bepaald tot de goedkoopste disciplines in de wielersport. Zonder sponsor is deelname aan de wereldbeker wedstrijden vrijwel onmogelijk. De fietsen waar de toppers ge bruik van maken, kosten rond de 10.000 gulden, Brentjens: „Mountainbikers rijden ten op zichte van de wegrenners aan merkelijk minder wedstrijden. Maar het materiaal wordt ern stig beschadigd. Veel beroeps renners komen per seizoen aan 130 koersdagen. In het moun tainbiken is 30 wedstrijden al veel. Maar het zijn wel allemaal klassiekers. Een etappewedstrijd voor mountainbikers is nauwe lijks te doen. Daarom ben ik benieuwd wat de Tour de France voor ATB'ers zal worden. De wedstrijd wordt volgend jaar voor het eerst gehouden. y B 1095 V A864 A V 7 *B 10 974 AV82 B overweegt de edstrijd tussen 'nde van 16-18 vraag echter op x in het voorzie- e te kunnen plan- et duel Heeren- at op de kalender december, name- tst worden naar december. Dan 'visie een inhaal- omdat de woens- (14 december) het elftal in actie Luxemburg. Re- i hofleverancier dit weekeinde in men. een heeft men zijn r de mogelijkheid een-NAC op de spelen. „Officieel nog niets van en us geen commen- aldus een woord- an Heerenveen. b er mijn twijfels en van Willem II elijk gevraagd of dstrijd tegen Hee- n 7 januari 1995 an worden naar... de van 10 en 11 •ainer Jan Reker al enkele malen er gehad met de ding." uidelijk zijn, deze oorlopig nog niet wel in de provincie," aldus Re- mijnsen. Rinus Verboom is de aangewe zen man om de ploeg onder zijn hoede te nemen. Maar iedereen is zeer terughoudend. „We moe ten zeker niet te vroeg roepen dat alles in kannen en kruiken is. Eerst maar eens afwachten of de KNWU het licht op groen zet," stelt Remijnsen. Verboom heeft naast renners als Van Passel, Mol, Timmermans, Klaasse en Goense ook het oog laten vallen op renners van bui ten de provincie Zeeland. Maar bijna iedereen hult zich nog in stilzwijgen. Behalve Patrick van Passel. Die had deze week een gesprek met de Sluiskillenaar. „Ik heb bepaalde voorwaarden gesteld aan het tekenen van een contract. Daar komt men een dezer dagen op terug. Ik zie dit als een uitdaging en de Zeeuwse wielersport heeft een dergelijke injectie nodig. Het schaadt de belangen van de club niet. Ik geloof dat er zo'n zeven topwed strijden zijn. Dat is te doen," aldus Van Passel. Dubbeldam hoort eigenlijk ook tot de gegadigden, maar die ver klaarde deze week nog dat hij getekend had voor Van Vliet. Saillant detail is dat Dubbeldam wel bij het bedrijf van Joop de Jonge werkt. Van Passel hier over: „Ja, dat komt omdat men natuurlijk erg laat op pad is gegaan. Een deel van de renners heeft inmiddels al onderdak el ders gevonden. Dat is natuurlijk jammer". Mochten de plannen doorgaan, dan kan de nieuwe ploeg al zeker deelnemen aan de Ronde van België. Die hebben al te kennen gegeven graag een Zeeuwse afvaardiging aan de start te willen hebben vanwege hun jubileumuitgave. Binnenkort willen de sponsors het nieuws met de namen van de renners die deel gaan uitmaken van deze ploeg openbaar maken. Joop de Jonge was gisteren niet bereikbaar voor commentaar. Consul Henk Remijnsen: „We moeten zeker niet te vroeg roe pen dat alles in kannen en kruiken is.foto wim kooyman Bart Brentjens, winnaar van het wereldbekerklassement mountainbiken en de nummer drie bij het wereldkampioenschap, foto anp nuari 1992. Brentjens werd ge polst of hij interesse had voor een mountainbike-ploeg uit te komen. Hij studeerde aan de Hogere Tuinbouwschool en vond de jongste tak van de wielersport een aangenaam tijdverdrijf. Met weinig training kon Bart Brentjens zich echter met de be sten meten. Hij won zijn derde wedstrijd en versloeg daarbij Marcel Arntz, die enkele maan den later Nederlands kampioen werd. De succesvolste Nederlandse mountainbiker kwam eigenlijk per toeval op de fiets terecht. Hij voetbalde bij W Haelen, waar zijn neef Frans Maassen ook speelde. Maar Brentjens had niet zoveel talent als zijn familielid. Zijn sportieve loopbaan kwam zelfs in gevaar, toen hij op 13-jarige leeftijd een beenmerg ontsteking opliep. Brentjens: „Ik ging vaak schaat sen en zakte nogal eens door het ijs. In die tijd waren de beken nog ernstig vervuild. Een wond die ik bij het schaatsen had opgelopen, raakte ontstoken, toen ik weer eens in het ijskoude water terecht kwam. De ontste king zette zich vast in mijn kuit been. Zeven weken lag ik in het ziekenhuis. Toen ik naar huis mocht, moest ik opnieuw leren lopen. Het was alsof ik een been had gebroken." Van de artsen kreeg Bart Brentjens de raad mee om als revalidatie te gaan fietsen. „Als voetballer was ik geen topper. Ik kon hard lopen en beschikte over een goede conditie. Maar ik maakte hooguit twee of drie doelpunten in een seizoen. Fiet sen beviel mij wel. Ik ging vaak op pad met jongens die twee tot drie jaar ouder waren, maar ik kon heel goed volgen. Frans Maassen en andere dorpsgenoten Van onze wielermedewerker Eddy de Schrijver Kloosterzande - Tot 1 ok tober kunnen gegadigden voor een amateurploeg voor de topcompetitie zich aanmelden bij het Uniebu reau in Woerden. Volgens een woordvoerder in Woerden werd een aan vraag ingediend door het district Zeeland, maar consul Henk Remijnsen wuift dat weg. „Wij kun nen zelf toch geen aan vraag indienen. Dat moe ten de geldschieters doen. Nee, die informatie vanuit Woerden klopt niet," aldus Remijnsen. In Woerden werd wel meege deeld dat er nog geen twintig formaties zich hebben aange meld. De commissie sport be kijkt welke ploegen worden toe gelaten en de verwachting is dat er 17 of 18 ploegen mogen mee doen. Wat dat betreft zijn er dus volop kansen voor de Zeeuwse ploeg in wording. Sandereijn BV, sinds dit jaar gevestigd in Walsoorden, heeft plannen om een formatie op po ten te zetten. Vorig jaar kwam dat bedrijf in het nieuws onder de naam Erotic Discount, toen de KNWU het verzoek tot spon soring van een profploeg afwees, omdat er een ontblote vrouw op de shirts zou komen te staan. Al eerder was die ontblote vrouw reden tot stof, want in enkele wielerwedstrijden stond de af beelding van diezelfde vrouw op een auto, die in de volgerskara vaan meereed. En de KNWU liet toen ook weten dat daf niet mocht. Erotic Discount doet overigens erg veel aan sponso ring in de wielersport. Voordat de ploeg van de grond kan komen, moet de KNWU toe stemming geven om de ploeg te laten opstarten. Dat hangt na tuurlijk af van het aantal aan meldingen dat is binnengekomen op het Uniebureau. Volgens con sul Remijnsen zal er eerst een stichting in het leven geroepen wórden om te komen tot èen amateurploeg. Naast Joop de Jonge hebben ook de Zeeus- vlaamse zakenlieden als Toon Deij en Ap den Doelder raak vlakken met de nieuw op te zetten formatie. Niet zo verwon derlijk, want dit trio maakt deel uit van de stichting Internatio nale Juniorendriedaagse en is op en top wielerminded. Het district Zeeland staat niet afwijzend tegenover de oprich ting van een dergelijke ploeg. „Nu zien we ook talenten naar elders vertrekken. Zo blijven ze TOPSCORERS-KLASSEM ENT 1. A. Wauters (Vogelwaarde) 8 doelpunten. 2 H. Rietjens (HW '24) 7 doel punten. 3 t/m 5. M. Astroh (Dauwen- daele), J Lambert (Koewacht), M. de Kunder (Terneuzen) 5 doel punten. 6. J. Frusch (Axel) 4 doelpunten. 7. t/m II. L. Fransseri (Dauwen- daele), J Lensen (Koewacht), T. Sinke (Kruiningen), M. Meijer (Sluiskil), P. Baumgarte (Terneu zen) 3 doelpunten. 12. t/m 39. L. Bracke (Axel), P. Lensen (Axel), M. d'Olieslagers (AZW), J. den Doelder (AZW), G Steijaert (AZW), R. Buiten dijk (Breskens), S. van Dongen (Dauwendaele), A. Schaaltje (Dauwendaele), A. van Huizen (Goes), F Liket (GPC), C. Blom- maert (HW '24), M. de Lange (Kapelle), J. Herselman (Kapelle), J. Kievits (Kapelle), M. Schenk (Kloetinge), C. van Gremberghe (Koewacht), E. de Groene (Luctor '88), J. Beulens (Luctor '88), K. Westerweele (RCS), M. Dirksen (Rillandia), N. de Wolff (Sluiskil), B. Pladdet (Sluiskil), R. v.d. Wee- Ie (SSV '65), P. Sick (Tern. Boys), E. Moens (Walcheren), K. Zuid- weg (Yerseke), M. van Huizen (Zeeland Sport), R. Pruyssers (Zeelandia) 2 doelpunten. Clubscore: I Dauwendaele 16 doelpunten. 2. HW '24 12 doelpunten. 3. Koewacht, Axel en Kruiningen II doelpunten. In een parentoernooi ben je voor een goede score vaak afhankelijk van dat ene slagje meer. Soms krijg je die cadeau, maar het geeft meer voldoening als je hem zelf weet te vinden. Hier zijn twee spellen uit een drive in Haarlem van afgelopen week einde, waar verrassend veel Brabanders aan meededen. Meestal was het contract 4Sch voor Zuid; met tien slagen precies gemaakt. Een deel neemster moest dit ook ma ken na een 3Rui-opening van Oost. Uitkomst was ruitenaas, die in Zuid werd getroefd. Klavervrouw volgde; in Noord werd gedoken en Oost nam met de heer. Nu kwam schoppen terug, in Zuid werd gedoken, West maakte zijn heer en speelde ruitenvrouw, die in Zuid werd getroefd. Ze was twee slagen kwijt en ging als volgt te werk: na nog twee rondjes troef volgde drie maal harten, waarna zij al een rede lijke indruk van de verdeling had. Dit was de situatie: Ze speelde ruitenboer, troef de in de hand en West, die niet kon bekennen, kon ook niets meer missen. Ze had nu een volledig beeld van het spel. Oost was begonnen met een achtkaart ruiten, twee harten, een singleton schop pen en dus twee klaveren. West moest dus begonnen zijn met een vierkaart harten en een vierkaart klaveren. In de praktijk deed West een klaver weg, waardoor zij nog drie klaverslagen maakte, maar als hartenboer was weg gegaan, was met hartendrie een slag gemaakt. Bij een andere Zuidspeler was dit spel reden tot nakaar ten, omdat hij een list vond voor een extra slag om zijn contract te maken. Anderen die het speelden, waren down gegaan. Een slagje meer Dit was het biedverloop: Zuid West Noord Oost 1 y dbl. 2SA* 3 4 y a.p. truscott-conventie (goede verhoging naar 3 T) OW konden 4Ha maken en zouden in 5K1 een down zijn gegaan. Maar 4Sch van Zuid was telkens down gespeeld, omdat een hartenslag, een klaverslag en twee ruitensla gen verloren gingen. In dit geval ging het als volgt: West kwam uit met troef, die in Noord werd genomen. Schop penaas werd gemaakt en kla vervijf kwam op tafel. West nam met het aas en speelde weer klaver, die niet met kla verheer werd genomen, maar in Zuid werd getroefd. Har tendrie volgde en West, die slechts vermoedde dat Zuid twee hartenslagen zou maken als hij de eerste harten zou nemen, dook, maar maakte nu geen enkele hartenslag. In Noord werd met de vrouw genomen en op klaverheer verdween hartenheer. Zuid probeerde nog een overslag te maken met een ruitensnit, maar toen dat mislukte, wa ren er toch tien slagen. Agenda: 8 oktober Up Down Made najaarsdrive; 9 oktober Breda Rode-Kruisdrive tel. 076-210357. Z gever H V 8 5 All. kw. y V 7 2 1032 H63 AB 109632 y H3 H B 6 5 B y - - B86

de Stem | 1994 | | pagina 15