Toverkruid' Ronaldo al op DE STEM 'Wonder van Boedapest' gaat niet door Vitesse laat zich uitschakelen PSV ondanks investeringen weer met lege handen in Europa Cup Belgische clubs liggen er ook allemaal uit VANDAAG T B UEFA CUP Parma naar volgende ronde door twee treffers Zola SPORTNIEUWS KORT Körver tekent bij De Graafschap Wales zonder onverzekerde Hughes Oud-Oranje wil Cruyff Voetbal [1994 Sport WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1994 DEEL blouse mi IOMOi Boedapest (anp) - Het duel ,ad de historie in moeten (aan als 'Het Wonder van Boedapest'. Zo had de trainer tan FC Twente, Issy ten Don- ïelaar, zijn spelers wijsge maakt. Kispest Honved weigerde even- iel aan de geschiedschrijving ,ee te werken. Tot het laatste ïjitsignaal mochten de Twente- ;ren hopen op een stunt, maar uiteindelijk hield Honved stand. ;en doelpuntje kwamen de Tuk- Üers tekort om de tweede ronde ,ande UEFA Cup te halen, 1-3. 5e teleurstelling van de uitscha keling won het na afloop bij Ten jonkelaar van het geluk van de zege. Met een nare smaak dacht tij terug aan de eerste wedstrijd, waarin FC Twente thuis tegen een vrijwel onoverbrugbare ach- terstand van 1-4 opliep. „Als we toen niet zo slecht hadden ge speeld, als we toen geen indivi duele fouten hadden gemaakt, als.... Veel schiet je er niet mee op, maar toch moest ik er na deze wedstrijd vaak aan den ken," aldus Ten Donkelaar. Hoewel FC Twente moest aan vallen, kon de ploeg na de eerste helft opgelucht adem halen. Want met een beetje meer zui verheid aan de kant van Honved was de koploper in de eredivisie toen al kansloos geweest. In de 27e minuut mocht de Hongaarse verdediger Forrai alleen op doel man Boschker afkomen, maar hij faalde als een pupil. Twente reageerde alert op het fortuin. Vurens zette in de 32e minuut een combinatie op met Platvoet, die via Mols de inmid dels doorgelopen Vurens weer bereikte. De oud-Spartaan con troleerde de bal even en schoot zachtjes in, 0-1. In de tweede helft gedroegen de Twentenaren zich aanvankelijk als uitgeschakelde voetballers. Pas na de treffer van Illes, die in de 59e minuut een dubieuze strafschop benutte, zette Twente aan. Alsof de formatie toen pas besefte dat de kans op het berei ken van de tweede ronde heel reeël was tegen deze tegenstan der. „Het duurde even voordat de spelers waren gewend aan de nieuwe samenstelling," aldus de trainer van Twente, die de ge schorsten Van Halst en Kool ver ving door Elzinga en Karnebeek In de 67e minuut resulteerde het Twentse offensief in een doel punt van Ellerman, die na rust Platvoet verving. Nauwelijks tien minuten later speelde de oud-PSV'er wederom een be langrijke rol. Bij een direct inge schoten vrije trap van Boerebach zou Ellerman buitenspel hebben gestaan. „Onmogelijk," reageer de Ten Donkelaar. „Ik zat in de dug-out precies in de lijn van het schot. Ellerman stond absoluut niet buitenspel, dat zou een pu- pillenfout van hem zijn ge weest." Scheidsrechter Melnitsjoek had geen boodschap aan de protesten en keurde dë treffer af. Zes mi nuten wor tijd probeerde hij zijn fout goed te maken door de Hongaarse middenvelder Milin- kovic voor een licht vergrijp zijn tweede gele kaart, dus rood, te geven. Na de doeltreffende vrije trap van Boerebach,in de 86e minuut hoopte Twente alsnog op een stunt, maar meer dan een kans(je) van Mols zat er niet in. „We zitten natuurlijk met een enorme kater," bekende Ten Donkelaar. „Maar treuren over een ten onrechte afgekeurd doel punt helpt niets." Hij hoopte op de totale instor ting van Honved. „Als die Hon garen onder zware druk staan, dan maken ze fouten. Dan raken ze in paniek. Helaas viel de der de treffer te laat." KISPEST HONVED - FC TWENTE 1-3 (0-1).. 32. Vurens 0-1, 59 Illes 1-1 (strafschop), 67. Ellerman 1-2, 86. Boerebach 1-3. Scheidsrechter: Melnitsjoek (Oek). Toeschouwers: 7000. Rode kaart: 84. Milinkovic (Honved, twee keer geel). Gele kaar ten: Karnebeek, Boerebach (FC Twente). Eerste wedstrijd: 1-4. Kis pest Honved ronde verder. HONVED: Brockhauser; Matyus, Szabados (76, Plokai), Forrai en Banfi; Csehi, Illes, Duro en Puhalak; Milinkovics en Hamar (63. Pisont). FC TWENTE: Boschker, Zwanen berg, Elzinga, Hoogma en Karne beek, Bosvelt, Boerebach en Ter Avest; Vurens, Platvoet (46. Eller man) en Mols. Door Wilber Hack Eindhoven - De wapenfeiten van PSV in het internatio nale voetbal blijven beperkt tot een schamel puntje in de Champions League, twee seizoenen geleden. Gistera vond verdween de Eindhovense ploeg na een 0-0-gelijks- pel tegen Bayer Leverkusen in het Philips-stadion uit het UEFA-Cuptoernooi. Het bedrag van 25 miljoen gulden dat de ploeg investeerde, bleek niet toereikend om een plaats aan de Europese top terug te kopen. „Een bittere pil," kon trainer Aad de Mos alleen maar uitbrengen. PSV vertrouwde gisteravond op de duurste van het stel, Ronaldo. Maar zijn kunststukjes bleven achterwege. „Wij kenden Ronal do twee weken geleden nog niet. N'u wel. Je moet hem weinig ruimte geven. Door de dubbele dekking kreeg hij geen kans," aldus Bayer-speler Thomas Dooley. De Mos rekende ook op ie gretigheid van spelers die met PSV nog hoegenaamd niets ge wonnen hadden. Die gretigheid kon PSV niet ont- 1 worden. Maar in hun ijver club voor uitschakeling te behoeden, liepen zes spelers te- een gele kaart op. Wouters, Vink en Prommayon beginnen een volgend Europees avontuur met een schorsing. Te weinig spelers haalden echter een inter nationaal niveau. PSV had in Menzo. Wouters (vooral voor de te) en Hoekstra zijn beste spelers. Schuster Bayer Leverkusen begon geha vend aan de wedstrijd. Spelma ker Bernd Schuster voelde zich tijdens de warming-up niet fit genoeg. Als pleister op de wonde kreeg Leverkusen twee uur voor de wedstrijd van de UEFA per te horen dat het Thomas Dooley niet langer als buitenlan der hoefde te beschouwen. De in Duitsland geboren en getogen voetballer met het Amerikaanse paspoort was gerechtigd naast de echte buitenlanders Hapal, Lupescu en Sergio libero te spe len. PSV-trainer Aad de Mos noemde wegvallen van Schuster een nadeel voor PSV. „Van zijn traagheid hadden we kunnen profiteren. Nu kwam Dooley er als verdediger bij. Daar kom je moeilijker omheen." Bovendien assisteerde de Amerikaan waar nodig Melzig met het bewaken van Ronaldo. Leverkusen-trai- ner Dragoslav Stepanovic hand haafde het vertrouwen in de man, die thuis nog was gedeklas- seerd. De 28-jarige mandekker bleek zich beter gewapend te hebben tegen het Braziliaanse talent. Met drie vlijmscherpe tackles in het eerste kwartier hernieuwde Melzig de kennisma king. Daarna was zijn lange been steeds eerder bij de bal. Ronaldo, bij wie niets lukte, maakte wat hulpeloze gebaren en leek opeens jaren ouder. De tactiek die Leverkusen han teerde, was voorspelbaar. De ploeg groef zich in voor het eigen strafschopgebied met Dooley nog achter de defensie. Kirsten stond vaak eenzaam in de spits. Het beeld dat zich daar door ontrolde, leek veel op het duel van PSV vorig seizoen te gen Karlsruhe. Ook toen was één doelpunt toereikend voor de Eindhovenaren, maar stormden ze vruchteloos. Voor de pauze slaagde Vink erin tot twee maal toe door de paarse muur te glip pen. Uit een vrije trap van Nilis vanaf de rechterflank kopte hij voorlangs. Even later kreeg hij de bal niet over de liggende doelman Vollborn heen. Vlak voor rust kreeg Nilis nog een kansje, maar zijn schuiver was een makkelijke prooi voor de Duitse keeper. Fysiek gevecht Het duel ontwikkelde zich pre cies zoals Leverkusen dat wilde. Ronaldo symboliseert de ondergang van PSV tegen Bayer Leverkusen. De Braziliaan wordt neergelegd door zijn bewaker Jens Melzig (3)- foto anp PSV raakte verwikkeld in een fysiek gevecht waarin het tegen de sterke Duitsers vaak het on derspit moest delven. Bovendien werd de counter steeds dreigen der naarmate de tijd vorderde. Vanaf de derde minuut had Nu- man al een gele kaart op zak omdat hij Lehnhof tegen de re clame-borden werkte. Wouters moest Sergio bij een snelle te genaanval ten koste van een gele kaart afremmen, zijn tweede al in het UEFA-cuptoernooi. Lehn hof kreeg voor de pauze nog de beste mogelijkheid toen hij voor een keer wegdraaide van Nu- man, maar de uitstekend kee pende Menzo verlengde het schot tot hoekschop. Kirsten sloeg de bal uit een vrije trap met de rechterhand in het doel. Arbiter Callagher beloonde die actie te recht met geel. Na de pauze bracht trainer Aad de Mos eerst Van Mol voor Lins- kens in de ploeg. Die nam de bewaking van Lehnhof van Nu- man, die op zijn beurt moest zorgen voor wat meer creativi teit op het middenveld. Veel hielp het niet. Twintig minuten voor tijd speelde de wanhopige De Mos zijn laatste troef uit. Meijer kwam voor Pahlplatz in de ploeg en opende met een aardige kopbal. Meer effect sor teerde die ingreep niet. PSV moest blijven wachten op die ene actie van Ronaldo. Maar de 18-jarige spits had al zijn 'to verkruid' al in Leverkusen ver schoten. De Mos maakte een aangeslagen indruk. Toch wilde hij zijn spe lers niets kwalijk nemen. „Ze hebben tot de laatste seconde geknokt voor een doelpunt. De ploeg verdient hiervoor een com pliment. Dat we zo weinig kan sen kregen, was deels de ver dienste van Leverkusen. Als je onze vier spitsen onschadelijk weet te maken, is dat een felici tatie waard." De Mos zocht de belangrijkste oorzaak voor de hatelijke nul in het gebrek aan beweging en het gebrek aan variatie in de op bouw. „Nilis en Ronaldo werden heel goed afgeschermd, waar door bij ons het aanvalstempo stokte. Als dan ook de buiten spelers niet langs hun tegenstan ders komen, wordt het heel moeilijk om kansen af te dwin gen. In de slotfase hoopte ik nog op een wonder. Het is een schra le troost dat we na de vijf doel punten in Leverkusen nu achter in de nul hebben gehouden." Collega Stepanovic roemde het spel en de inzet van zijn keur korps. „Na het wegvallen van Schuster beseften alle spelers dat er extra hard gewerkt moest worden. Dat hebben ze stuk voor stuk gedaan. Lupescu en Sergio hebben heel goed gespeeld, maar de beste was dit keer Melzig. Zoals hij Ronaldo uit de wed strijd haalde, was grote klasse." PSV (NED) - LEVERKUSEN (DUI) 0-0. Scheidsrechter: Callagher (Eng). Toeschouwers: 24.000. Gele kaarten: Numan, Wouters, Vink, Van Mol, Nilis, Prommayon (PSV), Wörns, Dooley, Lupescu, Kirsten (Leverkusen). Eerste wedstrijd: 4-5, Leverkusen geplaatst voor de twee de ronde. PSV: Menzo; Prommayon, Wouters, Van der Gaag en Numan; Vink, Nilis en Linskens (52. Van Mol); Pahl platz (63. Meijer), Ronaldo en Hoekstra LEVERKUSEN: Vollborn; Wörns, Dooley, Melzig, Lupescu en Happe; Lehnhoff, Scholz en Hapal; Kirsten (78. Thorn) en Sergio. Parma (anp) - Met twee tref fers van Zola kwam er een rinde aan de UEFA-bekeras- Piraties van Vitesse. Op die Hamer ging de verrassende J--0 thuiszege van de Arn hemmers tegen Parma verlo ten. Maartdag had trainer Neumann tan Vitesse nog verteld de voor sprong met aanvallend spel te jollen verdedigen. „Een Neder landse ploeg kan niet met twee spitsen spelen." Toen Simons echter geblesseerd bleek, piepte j»J anders. Niet vleugelspits La- wheru werd zijn vervanger, Waar Neumann koos voor een rierde middenvelder. Waarna bewezen werd dat Vitesse niet wet twee spitsen kan spelen, "eumann was er al zo bang voor Eeweest. Na de eerste 'versierde' trije schop van Parma kon Neu- Wann nog opgelucht ademhalen. ln de 23e minuut was het echter *el raak. Crippa kwam in de hurt van de witte lijn op zestien Meter van het Vitesse-doel en dook onmiddellijk gretig naar de Ka«. De duik van Van der Gouw, op de prachtige vrije trap van Zola, was vervolgens minder succesvol, 1-0. „Ik ben niet zo zeer bang voor Parma. Ik maak me vooral be zorgd over scheidsrechter We ber," had Neumann vooraf zijn zorgen over de kwaliteiten van zijn landgenoot uitgesproken. „Ik hoop dat hij inziet dat de Parma-spelers vooral op vrije trappen gaan azen." Met een wit gezicht van afgrijzen zag hij in die fatale 23e minuut het optre den van de man in het zwart aan. Parma maakte tot dusver in de vier wedstrijden in de Serie A vijf van de negen doelpunten uit vrije trappen en hoekschoppen. De ploeg is momenteel van die dode momenten afhankelijk om dat het niveau van vorig seizoen, toen ondermeer Ajax verpletterd werd, in de verste verte nog niet wordt benaderd. En dat ondanks versterkingen als Dino Baggio, Branca en Couto. De laatste ont brak gisteren echter omdat hij in de eerste confontatie in Arnhem vlak voor tijd een rode kaart opliep. Vitesse herstelde zich voor rust niet meer van de voltreffer van Zola. De Arnhemmers hadden aanvallend niets in te brengen, speelden zelfs nog laffer dan de tegenstanders, van wie alleen Zola steeds weer aantoonde in grootse vorm te zijn. In de pauze drukte Neumann zijn spelers op het hart niet voor het eigen doel op een tweede tegentreffer te wachten. Vitesse toonde moed, maar telde te veel zwakke schakels. Met name Co- cu en Mise, die zich als midden velder beperkte tot het schadu wen van Crippa, stelden teleur. „Ik had zo graag met drie spit sen gespeeld," treurde Neumann die gisterochtend de aan zijn lies geblesseerde Simons zag afha ken. „Toen Ajax in Parma uitge schakeld werd, zei iedereen dat het stom was geweest om in Italië met drie spitsen te gaan spelen. Maar de fout was dat de vleugelspitsen van Ajax mee gin gen verdedigen." Neumann had het vooraf alle maal zo aardig uitgedokterd. Maar met twee spitsen was Vi tesse vleugellam. Pas na de tweede treffer van Zola durfde Neumann het aan het favoriete systeem uit te proberen. Het was te laat voor de ploeg die zich tijdens het vorige Europese avontuur ook al onnodig liet uitschakelen. Na Norwich was het Parma dat dankbaar profi teerde. PARMA - VITESSE 2-0 (1-0). 23 Zola 1-0, 70. Zola 2-0. Scheidsrech ter: Weber (Dui) Toeschouwers: 9800. Gele kaart: Baggio, Branca (Parma), Vermeulen (Vitesse). Eerste wedstrijd 0-1. Parma ronde verder. RETURNS EERSTE RONDE Vet gedrukte club bekert verder, tussen haakjes uitslagen eerste duel:) Kispest Honved (Hon) - FC Twente (Ned) 1-3 (4-1)' Parma (Ita) - Vitesse (Ned) 2-0 (0-1) PSV (Ned) - Bayer Leverkusen (Dui) 0-0 (4-5) Athletic Bilbao (Spa) - Anorthosis (Cyp) 3-0 (0-2) Juventus (Ita) - CSKA Sofia (Bul) 5-1 (2-3) Aris Saloniki (Gri) - GKS Katowice (Pol) 1-0 (0-1), Katowice w.n.s. Maritimo (Por) - Aarau (Zwi) 1-0 (0-0) Olympique Marseille (Fra) - Olympiakos Piraeus (Gri) 3-0 (2-1) Deportivo La Coruna (Spa) - Rosenborg (Noo) 4-1 (0-1) Sion (Zwi) - Apollon (Cyp) 0-0 (3-1) Newcastle United (Eng) - Antwerp (Bel) 5-2 (5-0) Odense BK (Den) - FC Linfield (NIe) 5-0 (1-1) Dinamo Moskou (Rus) - Seraing (Bel) 0-1 (4-3) Slavia Praag (Tsj) - A1K Solna (Zwe) 2-2 (0-0) Lazio (Ita) - Dinamo Minsk (WRu) 4-1 (0-0) MyPa (Fin) - Boavista (Por) 1-1 (1-2) Gornik Zabrze (Pol) - Admira Wacker (Oos) 1-1 (2-5) Nantes (Fra) - Rotor Volgograd (Rus) 3-0 (2-3) Skonto Riga (Let) - Napoli (Ita) 0-1 (0-2) FC Kopenhagen (Den) - Slovan Bratislava (Slw) 1-1 (0-1) Dynamo Boekarest (Roe) - Trabzonspor (Tur) 3-3 (1-2) Sporting Lissabon (Por) - Real Madrid (Spa) 2-1 (0-1) Fenerbahce (Tur) - Cannes (Fra) 1-5 (0-4) Charleroi (Bel) - Rapid Boekarest (Roe) 2-1 (0-2) Innsbruck (Oos) - Dinamo Tiblisi (Geoj 5-1 (0-1) Lilleström (Noo) - Bordeaux (Fra) 0-2 (1-3) Trelleborg (Zwe) - Blackburn Rovers (Eng) 2-2 (1-0) Bekescsaba (Hon) - Tekstilsjik Kamisjin (Rus) 1-0 (1-6) Kaiserslautem (Dui) - FC AÏcranes (IJs) 4-1 (4-0 j Eintracht Frankfurt (Dui) - Olimpija Ljubljana (Slv) 2-0 (1-1) Motherwell (Sch) - Borussia Dortmund (Dui) vandaag (0-1) Aston Villa - Inter (Ita) donderdag (0-1) Doetinchem - Frans Körver, de opvolger van de bij De Graafschap ontslagen Jan Versleijen, heeft gisteren in Doetin chem een arbeidsovereenkomst met een looptijd tot 30 juni 1996 getekend nadat er een financiële regeling was getroffen met Versleijen. Körver was nog zonder club. Hij werd vorig seizoen ontslagen bij VW. Zaterdag maakt Körver zijn debuut op de bank bij De Graafschap in de wedstrijd tegen Helmond Sport, de club waar hij drieeneenhalf jaar actief was als trainer. Londen - Het nationale elftal van Wales moet het in het tweede EK-kwalifactieduel volgende maand tegen Moldavië opnemen zonder Mark Hughes. De aanvaller van Manchester United is niet verzekerd. Een liesblessure hield Hughes in de eerste, met 2-0 gewonnen wedstrijd tegen Albanië aan de kant. De spits moet nu ook het tweede duel aan zich voorbij laten gaan, terwijl hij vandaag in het kader van de Champions League wel met de Britse landskampioen zal aantreden tegen het Turkse Galatasaray. De voetbalbond van Wales wil geen risico's nemen. „Hughes kan nog steeds niet trainen. We kunnen hem dus niet verzekeren tegen blessures die hij oploopt als hij voor Wales in actie komt," verklaarde een woordvoerder van de voetbalbond. Den Haag (anp/ipa) - Niet alleen de Nederlandse, maar ook De Belgische clubs beleefden gisteren een 'zwarte' dag in de eerste ronde van de UEFA Cup. Hoewel Seraing en Charleroi hun duels tegen respectievelijk Dinamo Moskou (1-0) en Rapid Boekarest (2-1) wonnen, gaan ze op basis van de uitslag in de eerste wedstrijd niet verder. FC Antwerp kreeg, na de oorwas sing van twee weken geleden (5-0), wederom vijf treffers te slikken. Newcastle United, kop loper in de Engelse competitie, versloeg de Belgen met 5-2. En gels topscorer Cole was drie maal trefzeker. Zet de ploeg van manager Kevin Keegan de goede prestaties in de competitie ook door in het Euro pese toernooi; Blackburn Rovers daarentegen lijkt alleen in de Premier League te kunnen voet ballen. Tegen het nietige Trelle- borgs IF uit Zweden blameerde de miljoenenformatie van mana ger Dalglish zich. Voor de twee de keer binnen twee weken, want na het verlies (0-1) thuis kwam Blackburn in Zweden niet verder dan 2-2. Ondanks de doelpunten van het beste aan- valsduo van Engeland, Shearer en Sutton. Bordeaux deed zijn sportieve plicht en won van Lilleström uit Noorwegen. Na de 5-1 zege van twee weken geleden, versloeg de club van Richard Witschge de Scandinavlërs met 2-0. Cannes, de Franse club van Addick Koot, kende een gemakkelijk avond tegen het Turkse Fenerbahce. De nummer drie van de Turkse competitie geloofde na de 0-4 nederlaag twee weken geleden in Cannes, niet meer in de goede afloop. Met 5-1 walsten de Fran sen de Turken plat. Horlaville maakte twee treffers. De Franse clubs hadden toch een goede dag, want ook Nantes bekert verder. De huidige koploper in de competitie versloeg in eigen stadion het Russische Rotor Volgograd: 3-0. Ook de Duitse clubs Eintracht Frankfurt en FC Kaiserslautem behaalden zonder al te veel moejte de tweede ronde. Frank furt versloeg Olympia Ljubljana met 2-0, terwijl Kaiserslautem, het IJslandse Akranes, waar Feyenoord vorig jaar bijna over 'struikelde, met 4-0 opzij zette. Pas in de tweede helft drukte Kaiserslautem het verschil uit. Twee keer Kuka, Wagner en Ha- ber waren de schutters. De eerste Italiaanse ploeg, die zich plaatste, was Napoli. Een treffer van Buso was voldoehde om Skonto Riga uit Letland uit te schakelen. Thuis hadden de Italianen, die in 1990 de UEFA- beker veroverden, de wedstrijd met 2-0 gewonnen. Napoli, met Maradona een team dat overal ter wereld voor volle stadions zorgde, spreekt tegenwoordig nauwelijks tot de verbeelding. Slechts 2589 Letse bezoekers be taalden om de Italiaanse vedet ten aan het werk te zien. In Boekarest speelde zich een thriller af tdssen het plaatselijk Dinamo en het Turkse Trabzon spor. De Roemenen moesten een achterstand van 2-1 goedmaken. Lang zag het er naar uit dat dat zou lukken, maar in de slotfase kwam Trabzonspor langszij; 3-3. De andere club in Boekarest, Rapid, kende een gelukkigere avond. In Charleroi verloor de ploeg weliswaar met 2-1 .van de plaatselijke club, maar dankzij de 2-0 zege van twee weken geleden, gaat Rapid door. Eindhoven - Namens de oud-in ternationals gaat ex-PSV'er René van de Kerkhof proberen Johan Cruyff te strikken als coach voor het WK voor 35-plus internationals. Dit eerste 'vete- ranen-WK' voor wordt de vol gend zomer in Oostenrijk van 23 juni tot en met 2 juli. Het WK moet het eerste in een serie worden. Deelnemende ploegen, behalve Nederland en Oostenrijk zijn: Brazilië (met Zi- co), Argentinië (mogelijk met Maradona), Frankrijk (met Pla- tini), Italië, Kameroen en Duits land. Glenn Helder struikelt over het been van de Parmezaanse international Dino Baggio. foto anp PARMA: Bucci; Castellini, Minotti, Apolloni, Sensini en Di Chiara; Bro- lin, Baggio en Crippa; Zola en Asprilla (77. Branca). VITESSE: Van der Gouw; Sturing, Bos, Van de Looi en Vermeulen; Mise (72. Latuheru), Van der Weer den, Cocu en Laamers; Helder en Gillhaus (63. Simons). CHAMPIONS LEAGUE Nederland III: 20.00-22.15: AEK Athene - Ajax. 22.42: Samenvattingen met o.a. AC Milan-Salzburg. BRT II: 20.10-20.25: Samenvatting Spartak Moskou-Paris St.Germain. 20.25-22.15: Benfica-Anderlecht.

de Stem | 1994 | | pagina 9