)EN-B0N Bejaardenwoningen bij Rondeel 6Het einde van een tijdperk6 I De bingocijfers <er I van 18 september Jackpot Kiwanis kan tennis-rolstoelen laten kopen POLITIE rapport PLAATSELIJK nieuws KORT zeeuws SPORT in het kort foordeel 1000,- ft. 2515,= ION SNEL OP JOEN GULDEN! F Bedoeld om draagvlak zorgcentrum Sluis te vergroten Inspraakavond Dorpsplan Zuidzande matig bezocht Informatie over projecten bereikt werklozen slecht sieve slaven band r WA Briljant. 3515,= 22 100.000 Ui DE STEM ZEELAND C3 Infra Scaldem viert 25-jarig bestaan Vrijetijdskuiist in stadhuis Discussie CDA Open dag genealogie examens )p 5b 11 19 09 33 27 25 39 18 10 34 08 13 01 36 24 02 42 26 38 20 f 5.000 f 4.000 3.000 2.000 1.000 5O0 1O0 50 ƒ20 ƒ10 ƒ5 bij 50.000. Heeft een deelne- volle kaart dan gaat de Bingo dan loopt de Jackpot voor de p met 50.000. Heeft u na het een volle kaart dan wint u nog tallen 4.000 en zo verder. •-i de Jackpot en Postcode ;nmaal per maand het ■ijven: twee lotnummers) sén lotnummer) in aanvaarding van het reglement WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1994 Van onze verslaggever Sluis - Er komen acht bejaar denwoningen aan de St. Jacob- straat bij woonzorgcentrum Het Rondeel in Sluis. Ze zijn bedoeld om het draagvlak van het zorg centrum te vergroten en de kos ten die de bewoners van Het Rondeel betalen te verminderen. De grond aan de St. Jacobstraat is nog eigendom van de Nederlands Hervorm de gemeente in Sluis/St. Anna ter Mui den. De gemeente wil de grond van het' kerkbestuur kopen en vervolgens door verkopen aan de stichting die Het Ron deel exploiteert. Er zit een aantal gevolgen aan die koop. Op de eerste plaats heeft de gemeente zich bereid verklaard beheer en onder houd van de begraafplaats en de tuin bij de kerk te Sint Anna ter Muiden op zich te nemen. De gemeente is van plan de tuin her in te richten en open te stellen als openbaar park. Daarnaast moest er een oplossing ko men voor de huisvesting van de peuter speelzaal. Want die is momenteel geves tigd in het gebouw dat nog op de grond aan de St. Jacobstraat staat en gesloopt moet worden. Burgemeester en wethou ders denken er aan om de peuterspeel zaal in ieder geval voorlopig te huisves ten in een deel van het gebouw aan de J.H. van Dalestraat, waar voorheen de protestants-christelijke school De Poor- te in was gevestigd. Haast is geboden met de besluitvor ming. Dat moet voor 1 oktober gebeu ren, want anders vervalt de subsidiemo gelijkheid op de te bouwen acht senio renwoningen. Daarom is een extra ge combineerde commissievergadering in gelast, waarin de gemeenteraad advies uit kan brengen aan B en W. Die vergadering is morgen, voorafgaand aan de maandelijkse raadsvergadering. Meteen na die commissievergadering wordt de gemeenteraad gevraagd offici eel zijn goedkeuring te geven aan de plannen. FOTO WIM KOOYMAN Directeur G. Rienties van Infra Scaldem. „Feit is dat als de fusie rond komt, de naam niet meer bestaat. Het einde van een tijdperk. Zo kenschetst directeur G. Rienties van Infra Scaldem de vergevor derde fusiebesprekingen tussen deze school voor opleidingen in de gezondheidszorg voor Zeeuws-Vlaanderen en het ROC Westerschelde. Dat de onderhan delingen samen vallen met de viering van het 25-jarig jubileum is volgens hem louter toeval. „Dat heeft niets met elkaar te maken. Feit is wel dat als de fusie rond komt de naam Infra Scaldem niet meer bestaat. En dat is toch het einde van een tijdperk." Van onze verslaggever Frank van Cooten DE directies van beide Terneuzense onder- wijsintellingen zijn al akkoord met de fusie Het voorstel van beide directies wordt deze week door de besturen bespro ken waarna het personeel en daarna de vakbonden worden ingelicht. Als deze par tijen hun fiat geven wordt het fusietraject verder bewandeld. Het is de bedoeling dat de bestuurlijke fusie in januari '96 gestalte krijgt. In augustus van dat jaar moet de algehele fusie een feit zijn. De samenwerking is bedoeld om voor Zeeuws-Vlaanderen een zelfstandige oplei ding voor verpleegkundige/verzorgende te behouden. „Door de samenwerking bieden we maximale garanties voor het behoud van de opleiding. Dat de naam Infra Scal dem verdwijnt is jammer maar daar staat tegenover dat de deskundigheid en een stuk werkgelegenheid in Zeeuws-Vlaande- ren büjft. En dat is veel positiever." Gedurende de 25 jaar is er vaker gespro ken over fusies. Het ging dan om een samenwerking met soortgelijke onderwij sinstellingen in Goes en Middelburg. Die samenwerking kwam niet van de grond. Rienties is daar niet rouwig om. „Dat zou ook geen positief effect hebben gehad. Vanwege de reisafstand gaan de leerlingen voor Zeeuws-Vlaanderen verloren. Ze ko men dan vaak niet meer terug. Voor de Zeeuws-Vlaamse ziekenhuizen en zorgin stellingen is het van groot belang dat er een opleiding in Zeeuws-Vlaanderen blijft. Naast de leerlingen die je anders kwijt bent is het heel moeilijk aan personeel van buiten Zeeuws-Vlaanderen te komen. Je ziet het ook aan de cijfers. Het merendeel van onze leerlingen woont en werkt nog steeds in een van de Zeeuws-Vlaamse ziekenhuizen of zorginstellingen." In 1969 kwamen het Juliana ziekenhuis in Terneuzen, het St. Elisabeth ziekenhuis in Sluiskil en het St. Antionius ziekenhuis in Oostburg tot de conclusie dat er een cen trale opleiding voor verpleegkundige/ver zorgende moest komen. De drie ziekenhui zen hadden ieder hun eigen huisopleiding maar het kostte grote moeite aan gekwali ficeerde docenten te komen. De centrale opleiding wisselde over de drie ziekenhui zen. Voor de vaste huisvesting werd eerst gedacht aan een school in Biervliet of Hoek maar uiteindelijk werd gekozen voor een nieuw gebouw in Katspolder. De school werd in '72 officieel geopend. De naam Infra Scaldem (Onder de Schelde) komt uit de koker van de toenmalige voorzitter van de Stichting Opleiding voor Verpleegkundigen dokter Jongsma. Aantrekkelijkheid Het leerlingenaantal vertoonde in al die jaren pieken en dalen. „Dat heeft te maken met de aantrekkelijkheid van het beroep, hoeveel jongeren er die periode zijn en de arbeidsmarkt en arbeidsomstandigheden. We zitten nu weer op de helft van een klim. Na een periode van wat minder leerlingen kennen we nu weer een stij ging-" In de tijd dat het wat moeilijker ging was directeur G. Rienties nooit bang dat de school opgeheven zou worden. „Dat ligt aan de goede samenwerking met de instel lingen, die geen budget voor de opleiding hebben, en de goede afspraken die met de ziekenhuizen en verpleeghuizen zijn ge maakt. Ik ken regio's waar de opleidingen zijn stopgezet toen het minder ging maar daar is in Zeeuws-Vlaanderen gelukkig nooit sprake van geweest." Volgens Rienties springen nascholing en interne kwaliteitscontrole eruit als het gaat om vergelijking met soortgelijke op leidingen. „Wat nascholing betreft lopen we echt voorop. Nascholing is belangrijk voor behoud van werkgelegenheid. Reünie Op zaterdag 8 oktober wordt uitvoerig stil gestaan bij de geschiedenis en toekomst van Infra Scaldem. Dan wordt namelijk het jublileumfeest gehouden. Hoofdmoot is de reünie op het ROC Westerschelde waar zevenhonderd mensen worden verwacht. „De belangstelling is echt overweldigend. In eerste instantie wilden we de reünie in een tent houden maar gezien de grote belangstelling is voor het ROC gekozen." Daarnaast wordt ook een receptie met diverse sprekers en een foto-tentoonstel ling gehouden. De jubileum-commissie heeft onder andere veel portretten van oud-leerlingen ingelijst. Het 25-jarig be staan wordt bekrachtigd met de uitgave van een jubileumboek. Van onze correspondent Terneuzen - De door Kiwanis Axel Zeeuwsch-Vlaanderen georganiseerde eerste Zeeuws-Vlaamse tenniskam pioenschappen voor bedrij ven, op het tennispark van Animo - in Terneuzen, zijn succesvol verlopen. De 32 deelnemende teams waren goed voor een inschrijfgeld van 12.000 gulden. Dit bedrag wordt door Kiwanis in zijn geheel aan gewend voor de aanschaf van tennisrolstoelen voor gehandi capten in Zeeuws-Vlaanderen. e tennispartijen werden in een sfeervolle ambiance afgewerkt. e teams waren onderverdeeld in poules van acht waarvan de Ploegen die als eerste eindigden overgingen naar het afvalsche- ma. De poule-wedstrijden om vatten evenals de wedstrijden op ne' afvalschema een mannen-, vrouwen- en gemengd dubbel- partij. Uiteindelijk mocht ABAB Hulst/ Oostburg zich de eerste Zeeuws- Vlaamse bedrijven-kampioen noemen en kreeg daartoe de wis selbeker overhandigd. In de kwartfinale won ABAB met speels gemak van Ziekenhuis Groep Terneuzen, vervolgens was ook Kindt Biesbroeck in de halve eindstrijd niet opge wassen tegen dit team en ten slotte zegevierde ABAB in de finale met 8-4 over Moy-Fa Axel. Voor ABAB zorgden de combi naties Emmy Blackman/Roland Renique en Koert van den Ak ker/Paul Cortvriendt voor de punten ten koste van achtereen volgens Elly Lambert/Leen Wij- land en Thijs Geuze/Gerard van de Berg. Voor Moy-Fa konden Koos Geuze en Anke van de Berg in het vrouwen-dubbel te gen Ria Spuessens/Marijke van Veldhoven iets terugdoen. „Het evenement is bijzonder ge slaagd. Alle teams waren gewel dig enthousiast. Volgend jaar willen we op dezelfde voet ver der. Het streefbedrag van 10.000 gulden voor ons goede doel heb ben we ruimschoots gehaald. Hoeveel tennis-rolstoelen we kunnen aanschaffen weet ik niet. Hierover moeten we deskundig geadviseerd worden. Want het is net als met auto's, je hebt ze in alle maten, soorten en kleuren", aldus Jan Lievens namens Kiwa nis. De prijsuitreiking werd verricht door Pierre Eijsackers namens Kiwanis die evenals Animo- voorzitter Bram Stoffels een korte toespraak hield. UITSLAGEN Eindstanden poules: A: 1. ABAB Hulst/Oostburg; 2. ING-Bank Hulst; 3. C1000 Breskens; 4. Ram- selaar Terneuzen. B: 1. Wijland/ Neels Terneuzen; 2 Neckermann; 3 Vroon Breskens; 4. Moens Sluiskil. C: 1. Cerestar Sas van Van onze correspondent Zuidzande - De eerste inspraakavond betreffende het in de toekomst uit te voeren Dorpsplan Zuidzande kende een matige opkomst. Slechts een tiental Zuidzandenaren was gisteren op de afgesroken plaats, hotel de Zwaan, present. „Het is ook nog maar de eerste aanzet," stelde Dorspraadslid Marcel Breckpot die samen met Els Teague namens de Dorps raad in de werkgroep 'Dorpsplan Zuidzande' zit naast een drietal gemeentelijke vertegenwoordi gers. Duidelijk op deze eerste inventa risatie was dat Zuidzande wat nostalgische plaatjes terug wil halen waarbij onder meer de aankleding van het marktplein. Men wil de daar aanwezige hui dige parkeerruimte halveren. Voorts wat beplanting langs de beide ventwegen aanbrengen om middels het dan ontstane visuele beeld de snelheden waarmee op de doorgaande weg door het dorp geraced wordt wat af te remmen want de snelheden waarmee men door Zuidzande raast blijft een doorn in het oog. Ook het aanbrengen van par keerhavens in deze ventwegen wordt in de plan meegenomen. Er kwam ook een suggestie uit de zaal om in alle inkomende wegen van deze kern verkeers remmers aan te brengen. Een suggestie die stelde burgemees ter J. Kruize 'niet uitvoerbaar is'. Ook een vraag om een aantal stukgeschoten arbeiderswonin gen in de buurtschap 'de Akker- put' weer te herbouwen is geen haalbare kaart omdat de be stemmingsplannen in de loop der jaren dusdanig gewijzigd zijn dat men van hogerhand daar geen goedkeuring aan zal verle nen. Na deze eerste inventarisatie kan de werkgroep aan de gang. Vervolgens wordt het geheel weer teruggekoppeld met een tweede inspraakavond waarna het dan ontstane concept naar de Raad gaat. „We hopen het plan nog dit jaar rond te krij gen," aldus burgemeester Krui ze. „De uitvoering zal wat langer duren aangezien we ook nog de financiële middelen moeten bin nenhalen bij de diverse instan ties." Hij kon dan ook geen ter mijn noemen waarin het Dorp splan Zuidzande gerealiseerd zal zijn. Van onze correspondent Terneuzen - Informatie over projecten zoals banenpool en JWG'ers om langdurig werklozen aan een baan te helpen bereiken de doelgroep, de uitkeringsgerechtigden, niet of nauwelijks. Het schort dan ook aan de voorlichting op dit gebied. Verder pleitte de werkgroep uitkeringsgerechtigden gisteravond voor het instellen van een cliëntenraad bij de sociale dienst. Gent; 2. Elhape IJzendijke, 3. De Hoop Terneuzen, 4 Outokumpu Sluiskil. D: 1. Kindt&Biesbroeck Hulst; 2. Lievens&Puype IJzendij ke; 3. Hydro AgriSluiskil; 4. Verbrugge Terneuzen. E: 1 DOW 1 Terneuzen, 2. Bram Stoffels Terneuzen, 3. Gruisen&Klap&Sanderse Terneu zen; 4 Gemeente Hulst. F: 1. Zeeland Supply Terneuzen; 2. Vroome Hulst; 3. Wiskerke Phi lippine; 4. DOW 2 Terneuzen. G: 1. Moy-Fa Axel; 2. Pabo Walsoor den; 3. Trend Terneuzen; 4. Ban- que Parisbas Hulst. H: 1. Zieken huis Groep Terneuzen; 2. Deloitte&Touche Terneuzen; 3. Elopak Terneuzen; 4. Van de Lin de Terneuzen. Afvalschema: kwartfinale: ABAB I lulst/Oostburg-Ziekenhuis Groep Terneuzen 12-0; Kindt&Biesbroeck-Zeeland Sup ply Terneuzen 10-2; Cerestar Sas van Gent-DOW 1 Terneuzen; Moy-Fa Axel-Wijland/Neels Ter neuzen 8-4. Halve finale: ABAB Hulst/Oostburg- Kmdt&Biesbroeck 9-3; Moy-Fa Axel-Cerstar Sas van Gent 8-4. Finale: ABAB Hulst/Oostburg- Moy-Fa Axel 8-4. Tijdens de bijeenkomst in multi functioneel gebouw de Triangel in Terneuzen werd de zwartepiet over de mankementen aan de voorlichting over en weer toege speeld. Het arbeidsbureau vindt het haar taak niet, de gemeente vindt dat de uitkeringsgerechtig den zelf ook initiatieven moeten ontplooien en de langdurig werklozen zeggen van niets te weten. P. Snelders van de st. Welzijn Terneuzen doorbrak deze discus sie door erop te wijzen dat er gewerkt moet worden aan de knelpunten. Wim Nabbe: „Je zou bijvoorbeeld het voorlichtings beleid kunnen laten toetsen door de doelgroep. Je zou hierin ook een taak weg kunnen leggen voor het Activiteiten Centrum Terneuzen (ACT) of de werk groep uitkeringsgerechtigden Terneuzen (WUT), maar dan moet er wel een structurele sub sidie gegeven worden." Burgemeester R. Barbé die op uitnodiging van de werkgroep de bijeenkomst bijwoonde merkte tijdens de discussie op dat er tijdens de discussie twee uit gangspunten werden geventi leerd. „Enerzijds moet je consta teren dat er mensen zijn die buiten het arbeidsproces vallen en zeggen 'geef ons geld. Wij maken ons op andere terreinen nuttig'. Anderzijds ben ik van mening dat werk langdurig werklozen weer terug kan bren gen in de maatschappij, anders ontstaat er een tweedeling vaak gekleurd en niet gekleurd. Dit is een gevaarlijke ontwikkeling ook voor Terneuzen." De Heer Huisman van het ROC Westerschelde college merkte in Van onze verslaggever Sas van Gent - De vrijetijdskun- stenaars Gerda Kalle uit Zelzate en Joke Fleur uit de Zandstraat stellen het komende weekeinde hun werk tentoon in het stadhuis aan de Westkade in Sas van Gent. Kalle is autodidact en schildert sinds vijf jaar. Zij exposeert aquarellen, zijdeschilderingen en zijden sjaals. Fleur houdt zich, na een opleiding aan de kunsta cademie in Eeklo, intensief bezig met keramiek. De expositie duurt van 1 tot 5 oktober en is te zien op de gebruikelijke ope ningstijden. dit verband op dat werk in de marktsektor kan zijn maar ook ander andersoortig werk kan be tekenen. Ten aanzien van het instellen van een cliëntenraad zal burge meester R. Barbé deze wens doorspelen naar de verantwoor delijke wethouder Stahl-Hemel- soet. Hij zegde toe dat de WUT en ACT altijd een gewillig oor vinden bij de gemeente. „Iede reen kan ons aanspreken, hetzij op ons werk of daarbuiten." Bei de werkgroepen gaan in de toe komst dan ook frequenter aan de bel trekken bij de gemeente om te werken aan het sociale gezicht van Terneuzen. Van onze verslaggever Terneuzen - Het CDA uit de regio's West- en Oost-Zeeuws- Vlaanderen discussieert dinsdag 4 oktober m restaurant De Braakman over gemeentelijke samenwerking. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Th Steenkamp, burgemeester van Hontenisse, belicht de huidi ge opzet van de gemeentelijke samenwerking in Zeeuws-Vlaan deren, W, van de Bos, burge meester van Wateringen en voorzitter van de Westlandraad (samenwerkingsorgaan van ze ven gemeenten) legt uit hoe die gemeenten met veel succes al vijfentwintig jaar samenwerken. Er is na die inleidingen gelegen heid tot debat en het stellen van vragen. Sas van Gent - De afdeling Sas van Gent van de Genealogische Werkgroep Zeeuws-Vlaamderen houdt aanstaande zaterdag, 1 oktober, een open dag in cultu reel centrum De Speye. Namens de Mormonen, een groe pering in de VS die gegevens van families in heel de wereld in de computerbestanden heeft staan, zal dhr. Krens in Sas van Gent aanwezig zijn. Tevens zullen microfilms van de parochie-registers van de Neder lands/Vlaamse grensstreek ter inzage liggen. Eenieder die op zoek is naar zijn of haar wortels of gewoon iets meer te weten wil komen over genealogie is van harte welkom van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur. Fles door ruit Axel - Maandagavond werd op de Beoostenblijstraat te Axel een bierflesje door de voorruit van een rijdende tractor gegooid vanuit een passerende personenauto. De tractorbestuurder, een 30-jari- ge man uit Axel kwam met de schrik vrij, doch de voorruit werd geheel vernield. Diefstal tas Hulst - Een 55-jarige vrouw uit Hulst deed gisteren bij de politie in haar woonplaats aangifte van een poging tot diefstal van haar schoudertas. Ze reed omstreeks kwart voor tien gistermorgen op haar fiets over de Tivoliweg in Hulst. Ze werd gepasseerd door een zwarte scooter of bromfiets, bestuurd door een ongeveer 18-jarige man. Deze trachtte haar te beroven van haar schoudertas, wat echter niet lukte. Volgens de vrouw droeg de man een opvallende base- ball-pet in de kleuren wit en rood. Auto in brand Ossenisse - Maandagavond geraakte bij het starten van de motor de personenauto van een 42-jarige man uit Ossenis se op de Lage weg in zijn woonplaats spontaan In brand. Hoewel de brandweer spoedig ter plaatse was brand de de voorzijde van het voer tuig geheel uit. Inbraak bij pomp Sas van Gent - Gisternacht werd ingebroken in een benzi ne station aan de Paardenvest te Sas van Gent. De 56-jarige eigenaar, die hiervan aangifte deed bij de politie in Oost- Zeeuws-Vlaanderen, mist een Auto's gestolen Terneuzen - Maandagmiddag zijn in Terneuzen twee perso- nenauto's gestolen. Vanaf een perkeerplaats aan de Schelde- kade verdween tussen 15.00 en 18.00 uur een zwarte Volks wagen Golf, voorzien van het Belgische kentekennummer CVX549, eigendom van een 38-jarige inwoner uit Zotte- gem. Diezelfde middag deed een 27-jarige man uit Terneu zen aangifte van diefstal van zijn aan de Noordstraat ge parkeerd staande Honda Ca- mino. Ongeval Ritthem Vlissingen - Bij een eenzijdig verkeersongeval op de Bin nendijk te Ritthem zijn gister nacht twee mensen gewond en per ambulance overgebracht neer het streek ziekenhuis Walcheren in Vlissingen. Een 38-jarige automobilist uit Ar- nemuiden reed met zijn be stelauto in een flauwe bocht recht door en kwam met zijn voertuig op een drie meter lager gelegen grasveld tot stil stand tegen een boom. Hij liep daarbij evenals een 26-jarige passagier uit Vlissingen ver schillende kwetsuren op. De auto werd daarbij zwaar be schadigd. De bestuurder is la ter een adem-analysetest afge nomen en daaruit bleek dat hij te veel had gedronken. Westdorpe HENGELEN - De westdorpse hengelsportvereniging de Platzak hield afgelopen zon dag de derde en laatste wed strijd voor het kampioenschap klassiek hengelen op het vis water de Molenkreek. Hieraan namen 41 hengelaars deel. De meeste vis werd dit keer ver schalkt door M. Bracke, name lijk 5280 gram. Tweede werd mevr. L. de Vleeschauwer met 4740 gram en derde T. de Clerk met 4480 gram. M. Teer ling werd vierde met 4450 gram en vijfde P. de Keizer met 4320 gram. Voor de eindklassering bete kent dit dat I. de Smet zich dit jaar clubkampioen klassiek hengelen mag noemen. En dit niet alleen. Met 18.980 gram vis wist hij tijdens alle club- wedstrijden ook nog eens de meeste vis op het droge te halen en is hij dus tevens algemeen clubkampioen 1994. De tweede plaats in het eind klassement van het klassiek hengelen werd ingenomen door L. de Vleeschauwer en de derde door T. de Clerk. Vierde in de eindklassering werd P. de Baets en vijfde M. Bracke. Rotterdam - Erasmusuniversiteit. Doctoraal economische we tenschappen: Didier de Moor, Hoek. Studiedag VAC Heinkenszand - De Vrouwen Advies Commissie voor de wo ningbouw houdt donderdag 29 september in ontmoetingscen trum De Stenge te Heinkens zand een studiedag voor alle VAC-leden. De zaal gaat om 9.30 uur open. Op het programma staan on der meer de opening door de voorzitster, financieel mana gement van de VAC, vragen over het ochtendprogramma, planologie en woonomgeving, vragen en discussie en aanbie ding van VAC-folder van VAC Borsele aan de wethouder van de gemeente Borsele. Om ongeveer 15.30 uur wordt de dag besloten. De kosten voor deze dag zijn 30 inclu sief koffie en lunch. Na afloop wordt het cursusboek ver strekt aan de deelnemende cursisten. Indoor-tennis Terneuzen Terneuzen - Het Terneuzense Racketcentrum dient komend half jaar weer als decor voor de verschillende winter-ten- niscompetities. Om precies te zijn geven 38 vrouwen-, 54 mannen- en 24 bedrijfs-teams acte de présance, „Dit is pre cies hetzelfde aantal als vorig jaar. We kunnen er gewoon niet meer gebruiken. Nieuw is dit jaar dat er niet alleen in de eerste helft gespeeld wordt voor promotie en degradatie, maar ook in de tweede helft. Zoals gebruikelijk zijn de kampioenen aan het eind van het seizoen bekend," aldus wedstrijdleidster Joke Ve raart. INDELING VROUWEN-competitie: Poule 1: Racket Jack, Baronie, Moerbeke, De Kort, Van Doe selaar, Boevw, Tolhoek en Van Driel. Poule 2: Everling. De Keyzer, Van Riet, Bergen He negouwen, Van Buren, Tim merman en Bakker, Poule 3: Sponselee, Van de Zeijst, Jan sen, Nouwen, Leeuw, Van de Starre, Dooms, Fourty Love. Poule 4: Dees, Loof, Schaart, Schepnet, Van Kuylenburg, De Vin, De Meisjes, Poule 5: Vinke, Kavelaars, Hokke, Jearitoha, De Waal, Bomme- lijn. De Smit, CIS. MANNEN-competitie, hoogste teams: Poule 1: Johnny Bleyenberg/ Henk Jansen, Jan Veraart/ Kees Kommers, Bob Hame- link/Rudy Martens, Cor Deij/ Mackv Edwards van Muyen, Edward Bleyenberg/Benny Langeraert/Martin Jongsma, Peter Kouwijzer/Harold de Puijsseleyr. Poule 2: Liet Erpelink/Ben Kint, Toine de Waal/Guido de Rechter/Pim Lexmond. Jaap Oppeneer/Fonnv van Damme, Jan Nouwen/Èric Cobben, Meivin van Amersfoort/Eddo Lokken, Rocko Schurink/ Christiaan Hiensch. Poule 3: Jos Grob/Hessel Ha melink, Huib van den Akker/ Kees van Tiel, Leon Kool/Me- dar Kegels, Eric Audenaard/ Eric de Vries, Johan Heye/ Etiënne Antheunis, Thijs Geu ze/Hans van den Akker. Poule 4: Gerrie Agterhuis/ Evert van Kerkhoven, Jan Mol/Han Blokland, Tom den Haan/Peter Koole, Gerard van de Berg/Fons IJsebaert/Jan Peters, Ton van de Zeijst/Rob Körner, Paul de Kort/Frank Deij. Bedrijfscompetitie: Poule 1: Botega, Roctus, Trend, De Zeeuw, ISM 1 en Smit. Poule 2: Los Amigos, Van Driel, Paal en Perk, HCG I, Electron en Gevos. Poule 3: Kint, ISM 2, Van Kouteren, Elopak, Broomchemie en Sa- bina. Poule 4: Van Wijck, Bachten Dieke, Arnen, HCG 2, Akbvo en Verlinde.

de Stem | 1994 | | pagina 17