Ör*f. ING JftDBANK •m 'Gee Ruime m< Zeeuwse Stal Laatste Nieuws halve eeuw oud Brand verwoest landbouwschuur Gent blijft voor nieuwe sluis Er is een beleggingsadviseur die maximale vrijstelling voor u Het klinkt misschien gek uit de mond van een bank, maar i> sparen is maar tot op zekere hoogte verstandig. Wanneer u namelijk de 2.000,- rentevrijstelling voor u en uw partner bereikt hebt, gaat u over de meer ontvangen rente belasting betalen. In zo'n geval raden de adviseurs van de ING Bank u aan te gaan beleggen. Zodat u ook de maximale dividend-vrijstelling van 2.000,- kunt benutten. Nu denkt u misschien: beleggen, dat betekent risico's nemen. Dat kan, maar de ING Bank heeft een aantal beleggings fondsen die door het deskundige beheer vrijwel risicovrij zijn. Bijvoorbeeld het Spaardividend Fonds. Ik wil graag meer informatie ontvangen over beleggen bij de ING Bank. Naam: (m/v) I Een fonds dat belegt in deposito's. Het lijkt op sparen, maar 1 Adres: I Postcode: Plaats: de rente wordt uitgekeerd in de vorm van dividend. 0psturenaan. I ING Bank, Communicatieservices, HF 04.02, Antwoordnummer 5, 1000 PA AMSTERDAM. Zodat u profiteert van de dividend-vrijstelling. Zo zijn L- 1 er meer mogelijkheden om de belasting te minimaliseren. De beleggingsadviseurs van de ING Bank kunnen u exact vertellen welke. We hebben ook een interessante brochure voor u. Middels de coupon vraagt u hem aan. m St yan onze verslaggever lliddelburg - Een overgrote Eerderheid in de Zeeuwse heeft gisteren besloten ruim miljoen gulden Zeeuws geld te pen in de melkrobottenfabriek, jn de streek van Cadzand op ten (jriehonderd arbeidsplaatsen gaan opleveren. Ik durf de verantwoordelijkheid aan hier nee tegen te zeggen," zo lu de stemverklaring van het SGP-sta lid Kolijn. Hij verwoordde het dilei van meer statenleden. Na de bevrijding van Oost-Zeeuws-Vlaanderen heerste onder de bevol king een grote nieuws honger. Nieuws uit een betrouwbare bron en niet van de gelijkgeschakelde pers, die tijdens de oorlog als spreekbuis van de be zetter diende. In het bevrijde Terneuzen verscheen op dinsdag 26 september 1944 de eerste en laatste uitgave van Het Laatste Nieuws. Vanaf vrij dag 3 oktober 1944 werd de nieuwshonger in de Schel- destad gestild door Het Ge meenteblad voor Terneuzen in 1945 opgevolgd door De Vrije Zeeuw. Ook verscheen in de loop van het najaar 1944 Dagblad De Stem op het Zeeuws-Vlaamse toneel. Komende maanden publice ren wij tweemaal per week - ook op dinsdag en vrijdag - een korte bloem lezing' van datgene wat pre cies vijftig jaar geleden de toenmalige Terneuzenaar via Het Gemeenteblad on der ogen kwam. ZIE PAGINA C3: 'ZEEUWSCH-VLAANDEREN ZAL HERRIJZEN' Zaamslag - Een uitslaande brand heeft zondagnacht een landbouwschuur aan de Zaam- slagsedijk geheel verwoest. Een partij hooi, stro, zaaigraan en enkele landbouwwerktuigen werden een prooi der vlammen. De oorzaak van de brand is onbekend. Even na middernacht werd de brand ontdekt door een buurman die de Zaamslagse brandweer alarmeerde. Die ruk te uit met al het beschikbare materiaal. Toen deze op de plasts des on- heils arriveerde, stond de schuur reeds in lichterlaaie en was hij niet meer de redden. Gent - De haven van Gent moet inspelen op de nieuwe as tussen de Chunnel en de haven van Rotterdam via de Vaste Oever verbinding onder de Wester- schelde, en daarom moet er een grotere zeesluis komen in Ter neuzen. Dat zei de Gentse havenschepen Raoul Wijnakker afgelopen za terdag tijdens een debat over de haven van Gent. „Als Gent niet buiten de prijzen wil vallen, moet er een nieuwe zeesluis ko men in Terneuzen. De schepen vindt dat het Vlaam se Gewest die sluis zou moeten betalen. Ten eerste omdat het Gewest bevoegd is voor toe gangswegen en ten tweede om- 2?.. Gentse haven volgens ijnakker tot nu toe steeds is achtergesteld door de overheid.

de Stem | 1994 | | pagina 10