5USKE WISK hambone |E STEM „Waarom ik mijn bezorger een keer wilde helpen? Dat zit zo. Ik ben teamleider van de salaris- en bezorgersadministratie bij De Stem. Onze afdeling verzorgt de vergoedingen van de Stern-bezorgers. Normaal gesproken zit ik dus aan het einde van de bezorgerslijn en ik vond het leuk om nu eens aan het begin te zitten". Abonnee Rini Alderliesten uit Klundert kent zijn bezorger toevallig maar al te goed. „Sjors en mijn zoon voetballen al jaren samen. Heel toevallig is Sjors nu ook de bezorger die de krant iedere ochtend keurig voor zeven uur in de bus stopt. Ik vond dit een aardige manier om hem te bedanken". „Het was wel vroeg opstaan", lacht Rini. „Normaal gesproken sta ik om half zeven op, maar nu was het half vijf. Ik kon er gemakkelijk uit, maar ik ben ook speciaal vroeger naar bed gegaan. Het was gelukkig prima weer, het was een lekkere temperatuur zelfs. Eerlijk gezegd had ik er dit weekend wel wat tegenop gezien, want het regende zo hard. Maar vanmorgen was er geen wolkje meer aan de lucht". Rini vond hét bezorgen erg meevallen: „Ik had geen idee, maar ik had me voorgesteld dat het zwaarder was. Het verliep echter erg vlot en soepel, al viel me op dat veel mensen slechte buitenverlichting hebben. Het is natuurlijk donker en als je niet weet waar de brievenbus zit, kun je hem nauwelijks vinden, want de brievenbussen zitten allemaal op verschillende plaatsen". „Een krantenwijk lopen is een baantje waarvoor je karakter moet tonen. Ik vind dat je er best wat voor. over moet hebben om iedere ochtend vroeg op te staan om de krant rond te brengen. Ik deed het nu maar één ochtend, maar iedere ochtend bezorgen... ik heb respect voor die jongens". DINSDAG 20 SEPTEMBER 1994 DE STEM OMROEP BRABANT ^Af\] P-nieuws: zie Radio 1. 7.05 Bra- fbants nieuws, actualiteiten en de K-krant in Brabant. 7.55 Weerman SrJohan Verschuuren. 8.08 Brabants fnieuws. 8.10 Radio Nieuws Centra- E le. 8.33 Brabants nieuws, actualitei ten en weerman. 9.03 Brabants pnieuws. 9.07 Muziekkiosk. 10.03 ►Brabants nieuws. 10.07 Draaibank. F11.03 Brabants nieuws. 11.07 Van oarte. 12.05 Brabants nieuws, actu aliteiten, service en agenda. 12.55 ffeericht voor boer en tuinder. 13.08 fe'Brabants nieuws. 13.10 Radio PNieuws Centrale. 13.32 Brabants ^nieuws. 13.34 Muziek, Brabantse ('produkties. 14.03 Brabants nieuws, j 14.08 Muziek mèt om 15.03 en 16.03 ^Brabants nieuws. 17.05-18.00 Bra bants nieuws, actualiteiten, servi- [cé, provinciale agenda en nieuws overzicht I mil kwebbel, lambik, de feest iet tokapu Bambanf Ojatmoko Miets ttfjen! Utle tautaus zullen aan on zude strijden tot het billet einde Van tinkt. Martijn Ml HENK THEUNS

de Stem | 1994 | | pagina 20