MAGAZIJN INRICHTING COUPON Wins tli Frans Forse FRAPPANT P E R S O !M E Buiis afbouw BERTUNENl verJ Europe Steel Center Programmeur m/v (Tekenaar CAD/CAM) ALLRACKS Of bel tijdens kantooruren 01100-38880 AANKOMEND FILIAALLEIDER M/V TWEEDEHANDS NIEUW SIERPLEISTER CHAUFFEUR M/V Buijs bv 1e MEDEWERKER NACHTDIENST m/v Catering-medewerker m/v tempo-team uitzendbureau De mooiste rashonden in Kennel 'Het Lusthof' Telefoon 00-32.14.67.97.08 "Autorijden wordt duurder" is een veelgehoorde opmerking. Met een autopolis van Verzekeringen ZLM kun je flink wat premie besparen. Nu bieden wij u de kans om uw eigen voordeel te berekenen. Verzekeringen ZLM in Goes is al meer dan 40 jaar een begrip op het gebied van autoverzekeringen, met als werkgebied Zeeland en Brabant. Benieuwd naar de premie voor uw auto? Profiteer mee en stuur vandaag nog de coupon in voor een vrijblijvende offerte. Voorbeelden premies personenauto's Bovendien bewijzen we dat een lage premie samen kan gaan met prima voorwaarden en een uitstekende service. Een paar voorbeelden: géén eigen risico gratis rechtsbijstand bij verhaal van schade snelle schade-afwikkeling 24-uurs bereikbaarheid HET VERTROUWDE ADRES, VOOR VERSTANDIG VERZEKEREN Transporteur uit Philips in beroep in strijd VEB Fuji zet 100 me; DE STEM ZATERDAG 17 SEPTEMBER 1994 Frappant is een winkelketen gespecialiseerd in jeansmode voor mannen en Onze winkels zijn gevestigd in midden en zuid Nederland. In onze winkels worden de beste jeansmerken verkocht, aangevuld met eigen kollektie. Wij zijn voor ons filiaal Breda op zoek naar een JEANS Samen met de bedrijfsleider ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van het commerciële en personele beleid in het filiaal en geef je leiding aan de overige medewerkers. Je werkt nauw samen met de rayonleider en wordt ondersteund door afdelingen van het hoofdkantoor te Weesp. Wat vragen wij: - een opleiding op middelbaar niveau - ervaring in de detailhandel, bij voorkeur in de modebranche - een sterke affiniteit met mode in het algemeen - een leeftijd tussen de 20 en 25 jaar Wij bieden je een boeiende, afwisselende baan in een prettige werkomgeving met een uitstekend salaris. Ben je geïnteresseerd, schrijf dan een korte en bondige brief met een recente pasfoto aan: Frappant B.V. t.a.v. Dhr. Th. Minneboo Postbus 134 1380 AC WEESP Mocht je meer informatie over deze funktie willen hebben, neem dan kontakt op met dhr. Th. Minneboo, telefoon 02940 - 15450. Oostelijke Randweg 40 4782 PZ Moerdijk Telefoon 01680 - 34500 Ons bedrijf dat zich bezighoudt met de handel in ijzer en staal en de bewerking daarvan heeft zich sinds kort gevestigd in Moerdijk. Wij zoeken wegens uitbreiding voor onze vestiging in Moerdijk een Gevraagd wordt MTS-Werktuigbouw Havo niveau Kennis van de staalbranche is een pré. Nauwkeurigheid en accuratesse zijn vereist. De functie: Het is de bedoeling dat de aan te stellen medewerker programma's maakt met het CAD-systeem voor NC snijmachines. Geboden wordt: Een passende salariëring en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan de direktie van Europe Steel Center BV. Legborden rekken in hout, metaal of com binatie vanaf 50.- de lopende meter. Tweedehands halfzware en palletstellingen. Palletstellingen nieuw uit voorraad Staander 3000 x 1000 8 ton 91.- Staander 4000 x 1000 8 ton 118.- Ligger 2 ton 42.- Ligger 3 ton 48.- Alle prijzen excl. Gentsevaart 6a 4565 EV Kapel lebrug Tel. 01140 - 21418 Fax. 01140 - 19580 s Buijs afbouw is al meer dan 50 jaar een begrip in de regio West-Brabant en Zeeland. Dagelijks leveren onze vijftig medewerkers eersteklas kwa liteit op het gebied van alle voorkomende stuka doorswerkzaamheden, zandcementdekvloeren, spacktspuitwerk en giboscheidingswanden. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een ge schikte kandidaat voor de functie van: voor 3?,5 uur per week voor het laden en lossen van bouwmaterialen en aanverwante werkzaamheden op bouwwerken. Gevraagd: In het bezit van rijbewijs BE Kennis hebben van bouwmaterialen Hefiruckervaring Ervaring in het rijden met aanhanger Flexibele zelfstandige werkhouding Leeftijd tot 45 jaar. Wij bieden: Uitstekende 'primaire en secundaire arbeids voorwaarden Een grote mate van zelfstandigheid Sollicitaties: Bent u geïnteresseerd in deze functie dan kunt u telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen of uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae vóór 25 september sturen aan: T.a.v. dhr. R. Buijs Lelyweg 12, 4612 PS Bergen op Zoom Tel.: 01640-48508 Binnen onze woongemeenschap Lambertijnenhof, die pas op 15 september jl. officieel is geopend, werken 170 medewerkers die zich dagelijks inzetten voor 110 mensen met een verstandelijke handicap. De 20 sfeervol ingerichte woningen voor 5 6 bewoners zijn stedebouwkundig uniek geïntegreerd en liggen in een zeer fraaie omgeving. Daarnaast worden er begin 1995 op 10-minuten loopafstand 4 sociowoningen in gebruik genomen. Ter versterking van onze dynamische organisatie waar medewerkers met enthousiasme over praten, zoeken wij een kollega met gezonde moti vatie voor de funktie van Tijdens de nacht zijn er op de hoofdlokatie 3 nachtdiensten aanwezig. Zij verlenen elk basiszorg die 's-nachts moet worden geboden. De 1e medewerker nachtdienst verricht tevens de meer komplexe zorg- handelingen, is probleemoplossend bezig en geeft begeleiding aan de medewerker nachtdienst. Er wordt gewerkt vanuit een centrale nachtpost ondersteund door een modern bewakingssysteem en er worden regelmatig rondes langs de woningen gemaakt. Wij vragen: - een relevante beroepsopleiding (zoals verpleegkundige A, B, Z, HBO-V) - ervaring in het werken in de nacht dienst, bij voorkeur in de zorg voor verstandelijk gehandicapten - vermogen tot zelfstandig alsmede in teamverband kunnen werken. Wij bieden: - een dienstverband voor 33 uur per week, te verrichten in diensten van 9 uur per nacht - een aanstelling per zo spoedig mogelijk - salariëring volgens de CAO Ziekenhuiswezen FWG 35 - faciliteiten voor scholing, kinder opvang en bedrijfssport. Interesse? Inlichtingen over deze funktie kunt u krijgen bij mevrouw W. v.d. Sande, staffunktionaris wonen, telefoon 01640-75200. Sollicitatiebrieven kunt u vóór 28 september 1994 richten aan personeelszaken van Lambertijnenhof. J^^£R7 voor een zelfstandige baan bij een relatie in Breda. Uitsluitend in nachtdienst doet u zowel counter-, kassa als schoonmaakwerk. Ook vult u de koffie- en thee automaten bij en eventueel verricht u hieraan kleine reparaties. U bent representatief en hebt bij voorkeur ervaring met het werk! Informatie: 076 - 20 12 20, Lilian van Gink Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 woongemeenschap voor verstandelijk gehandicapten Lambertijnenhof 200, 4614 CH BERGEN OP ZOOM o.a. duitse herder, mechelaar, tervuur, groenendaal, boxer, bouvier, mastino, dobberman, rottweiler, franse en engelse bulldog, westy, schot, cairn, york, maltezer, shi tzu, jack-russel, labrador, golden retriever, spaniel, shelty, lassie, duitse staander, teckel, pincher, chihuahua, boomers, enz. Met garantie. Autokosten kunnen omlaag (premies per jaar met 70% korting, exclusief poliskosten en assurantiebelasting) Oorspronkelijke WA All Risks nieuwwaarde Zeeland N. Brabant Zeeland N. Brabant 20.000,- 151,- 188,- 339,- 422,- 25.000,- ƒ171,- 212,- 396,- 493,- 30.000,- 190,- 236, 453,- 563,- 35.000,- ƒ214,- ƒ266,- 528,- 658,- 40.000,- 238,- 296,- 603,- 752,- 50.000,- 286,- 356,- 753,- 941,- 60.000,- 334,- ƒ416,- 903,- 1130,- In envelop zonder postzegel sturen naar: verzekeringen zlm Merk en type Bouwjaar Aantal schadevrije jaren Oorspronkelijke nieuwwaarde Inclusief BTW Mijn auto is nu verzekerd bij Naam Adres Postcode Geboortedatum Telefoon Verzekeringen ZLM Antwoordnummer 172 4460 VB Goes Kenteken ■f ja/nee inclusief accessoires .M/V Woonplaats. .(max. 65 jaar) PrivéWerk Ik heb ook belangstelling voor informatie over: O woonhuis/inboedel O aansprakelijkheid O O rechtsbijstand particulier O reisverzekering O ziektekosten O gezinsongevallen Acceptatie onder voorbehoud van uw persoonlijke gegevens 9413 Van onze verslaggeefster Els Grosfeld Raamsdonksveer - De gezich ten van de Kuibo-werkne- roers die langzaam de kantine binnendruppelen, zijn net zo bewolkt als de lucht buiten. Binnen hangt een rookgor dijn veroorzaakt door de vele sigaretten of slordige shag- gies, gedraaid om de zenuwen iets'tastbaars te doen te le ven. 1 Er wordt weinig gelachen, het is geen tijd voor grapjes. Gepraat wel, maar niet om elkaar moed in te spreken. Ze weten wel wat de boodschap zal zijn. „Failliet natuurlijk," zegt een van de jon gere werknemers. „Dat kan niet anders'' meer. We hebben het al lang zien aankomen." Hij krijgt geliik- Het wordt Fr v< 5,1 v Van onze redactie economie Venlo - Het transportconcern geklommen. In de eerste helft ming weer een winst van 5 geheel 1993 nog een verlies geleden. De raad'van bestuur van Frans Maas schrijft het winstherstel met name toe aan kostenbespa ringen. De kosten daalden in de eerste zes maanden van dit jaar met 40 miljoen gulden tot 605 miljoen gulden. De omzet van het Limburgse transportconcern daalde in die periode eveneens met 7% tot 620 Eindhoven - De juridische touw trekkerij tussen Philips en de Vereniging van Effectenbezitters (VEB) over de misleidende winstprognose in 1990 van de toenmalige topman Cor van der Klugt duurt maar voort. Het Eindhovense concern heeft bij het Gerechtshof in Den Bosch hoger beroep aangetekend tegen een tussenvonnis van de Bossche rechtbank in juni. Volgens de uitspraak had Philips gisteren interne informatie uit die tijd moeten overleggen. Be doeld zijn financiële rapportages aan de raad van bestuur, daarbij behorende toelichtingen en ana lyses en notulen van vergaderin gen waar de stukken zijn be sproken. De VEB hoopte met deze informatie in de hand te kunnen aantonen dat de top van Philips op de hoogte was van hoe het concern er in werkelijk heid voorstond. De vereniging heeft namens de beleggers in 1991 de rechtszaak aangespannen naar aanleiding van het teleurstellende resultaat van Philips over het eerste kwar taal van 1990. Na een rooskleu rige prognose van president Van der Klugt kwam het concern vervolgens met een schamele winst van 6 miljoen uit de bus. Kleve - Het Japanse Fuji heeft ontwikkeld waarop ruim 100 mej Ja.000 vol .getikte velletjes A4) a opgeslagen. Dat is het vijftigvou, «aard van maximaal 2 megabyte let alleen kunnen meer data op gegevensoverdracht tussen de coi van Fuji is beduidend sneller c harde schijven voor data-opslag orieggen. De gemiddelde harddisk da fe0vnoorCdouwPOndent ?arïjs - De Franse automobi- sten en milieu-organisaties ']n boos op minister van Be grotingszaken Nicolas Sarko- nuij tussen de 2 en 2,5 rijard gulden extra recettes vmden voor de Staatsbe groting van 1995 heeft hij H, j1 om de benzine fors duurder te maken. I K-HrFu?ts,te °^er moet worden acht door degenen, die met

de Stem | 1994 | | pagina 6