DE STEM PER Rijkswaterstaat, directie Noord-Brabant zoekt ervaren klantgerichte technisch adviseur PLIBRICO B.V. Brest pi Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat groepsopvoeder dagbehandeling plaatsvervangend teamleider m/v Interne controle Organisatiemedewerkers m/v opvoedings gemeenschap 't Hooghouf Ministerie van Verkeer en Waterstaat BELANGRIJK Medewerker v/m gemeente Tilburg SALES ASSISTANT Staffunktionaris Econo misch- Administratieve Dienst m/vmmm Mensen bouwen voor mensen. Op deze slogan is de bedrijfsfilosofie van de van Eijkelenburg Groep b.v. gebaseerd. De van Eijkelenburg Groep b.v. kent een vijftal werkmaatschappijen, die ervoor zorgen dat u te maken hebt met mensen die volledig vertrouwd zijn met - en zich volledig richten op - hun eigen specialisme en regio. van Eijkelenburg Groep bv Van Eijkelenburg Rosmalen b.v. is een van de werkmaatschappijen die vanuit Rosmalen de bouw uitvoering verzorgen in Midden- en Zuid- Nederland. Tot de belangrijkste activiteiten behoren de woningbouw, utiliteitsbouw, renovatie en groot onderhoud. In verband met de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor diverse projecten hun taak zal zijn: Stationsplein 1 5241 GN Rosmalen Postbus 3 5240 BC Rosmalen Telefoon 04192-88911 Telefax 04192-18313 Mensen bouwen voor mensen maken van - bouwplaatskostenbegroting - bouwplaatsinrichting - algemeen tijdschema - personeels- en materiaalplanning - inkoopschema's en tekeningenplanning ontwikkelen van hulpconstructies tekenen van bekistingen coördineren van technische installatie- en sparing tekeningen Functie-eisen: afgeronde MTS/HTS-opleiding Bouwkunde minimaal 4 jaar ervaring in een vergelijkbare functie ervaring met automatisering rijbewijs Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van de van Eijkelenburg Groep b.v., postbus 3, 5240 BC Rosmalen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P.A.M. Kreté, personeelsfunctionaris, telefoon 04192-88942. Stichting 't Hooghout in Best is een orthopedagogisch instituut voor moeilijk lerende jeugdigen in de leeftijd van 6 tot 21 jaar, dat de functies diagnostiek, opvang, begeleiding, behandeling en nazorg realiseert, veelal in residentieel verband. De huizen zijn verspreid over Midden- en Zuidoost Noord-Brabant. De Stichting heeft een erkenning voor 108 plaatsen en heeft 110 medewerkers in dienst. In het dagbehandelingscentrum in Tilburg ontstaat op korte termijn een vacature voor de functie van Werktijden: 28 Uur/week (maandag t/m vrijdag 15.00 - 19.30 uur woensdagmiddag) Eventueel 24 uur/week op 4 dagen/week (inchisief woensdag) met verplichting tot incidentele uitbreiding naar 28 uur/week. Functie-inhoud: De functionaris draagt naast uitvoering van de opvang-, begeleidings- en behandelings- taken zorg voor de dagelijkse coördinatie van de hulpverlening en de organisatie van de afdeling. Profiel: Wij zoeken een initiatiefrijk persoon die een bijdrage levert aan het verder uitbouwen van het centrum, door ontwikkelen van nieuwe werkvormen, implementatie van de functies opvang, begeleiding en behandeling, intensivering van de betrokkenheid van ouders. Selectie-eisen: Diploma HBO-J/IW/SPH/V, Ervaring in het werken met gedragsmoeilijke, lichtverstandelijk gehandicapte kinderen/ (Z)MLK-kinderen Kandidaten met aanvullende opleiding maatschappelijk werk/praktisch pedago gische gezinsbegeleiding/video-home training genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: Arbeidsvoorwaarden conform CAO Ziekenhuiswezen. Salaris, inclusief toelage voor functie plaatsvervangend teamleider, maximaal F 4250,= bruto per maand bij full-time dienstverband. Voor verdere informatie kunt u maandag 19 september vanaf 15.00 uur contact op nemen met de heer drs. J.C. Groenendijk, coördinerend pedagoog, telefoon 04998-93515. Uw uitvoerige sollicitatiebrief, voorzien van een uitgebreid CV, dient uiterlijk 30 september in het bezit te zijn van de heer P. Hüsstege, directie-assistent, Postbus 40, 5680 AA Best. De Directie Noord-Brabant houdt zich bezig met 'waterbeheersing' en 'verkeer en ver voer' en de daarbij behorende infrastruc tuur in de regio. De taken die hieruit voortvloeien zijn o.a. de ontwikkeling en aanleg en het beheer en onderhoud van auto en vaanwegen; waterbeheersing met accenten op water kwaliteit en op vervuilde waterbodems; verkeer en vervoer, waaronder de ver keersveiligheid. Tevens spelen de toenemende belangen van milieu en landschap nadrukkelijk mee bij de keuze die moet worden ge maakt. Naast deze kerntaken besteedt Rijkswa terstaat, Directie Noord-Brabant veel aandacht aan het sturen op hoofdlijnen en het plaatsen van bevoegdheden zo laag mogelijk in de organisatie. De directie Noord-Brabant telt 625 me dewerkers en is een organisatie in bewe ging, zowel wat betreft structuur als cul tuur. Binnen de afdeling Elektrotechnische en Werktuigkundige Dienst (E&W-dienst) is in begin 1994, als gevolg van een interne reorganisatie, de E&W-dienst ontstaan. Het is een nieuwe relatief kleine advise rende eenheid met in totaal 9 functies. In tegenstelling tot de voormalige dienst, is deze meer gericht op advisering over en begeleiding van technisch hoogwaardige en innovatieve ontwikkelingen. Hierbij wordt gedoeld op onder meer mistdetectie- en verkeersgeleidingssyste men e.d.. De E&W-dienst moet gaan functioneren als een intern "ingenieurs bureau" Het werkterrein betreft aanleg van nieu we elektrotechnische en werktuigbouw kundige installaties, alsmede verbetering en instandhouding van bestaande instal laties en het (laten) verhelpen van storin gen. Voor deze afdeling in oprichting roepen wij sollicitanten op voor de functie van: A: TECHNISCH ADVISEUR WERKTUIGBOUWKUNDE vac.nr. 94/019 Uw taken: U wordt belast met het adviseren over werktuigbouwkundige aangelegen heden, zoals bruggen, sluizen etc.. Daar naast is het ontwerpen, voorbereiden en begeleiden van de uitvoering van projec ten voor zowel aanleg als verbetering van elektromechanische installaties een be langrijk deel van uw taak. Verder inspec teert en levert u advies en ondersteuning bij het verhelpen van storingen aan deze installaties. Uw profiel: Theoretische en praktische kennis op HBO-nivo van alle onderdelen op het vakgebied werktuigbouwkunde. Kennis en ervaring ten aanzien van de voorberei dingen uitvoering van projecten; aan toonbare ervaring in het leidinggeven aan projecten; ervaring met geautomatiseerde systemen; klantgericht- en adviesvaardig heid; rijbewijs B. Salaris: Wij bieden u een volledige functie van 38 uur met een salaris van minimaal f 3.806,- en maximaal f 5.356,- bruto per maand (excl. 8% vakantietoeslag), schaal 9 van het B.B.R.A.'84. B: TECHNISCH ADVISEUR ELEKTROTECHNIEK vac. nr. 94/020 Uw taken: U wordt belast met het adviseren over elektrotechnische aangelegenheden zoals verkeersregel-installaties, openbare verlichting etc.. Daarnaast is het ontwer pen, voorbereiden en uitvoeren van elek trotechnische (deel)projecten alsmede in spectie en ondersteuning bij het verhel pen van storingen aan deze installaties, een belangrijk deel van uw taak. Uw profiel: Theoretische en praktische kennis op MBO-nivo op alle onderdelen van het vakgebied elektrotechniek. Kennis en er varing t.a.v. voorbereiding en uitvoering van projecten; aantoonbare ervaring in het leidinggeven aan projecten; ervaring met geautomatiseerde systemen; klant- gericht- en adviesvaardigheid; rijbewijs B. Salaris: Wij bieden u een volledige functie van 38 uur per week met een salaris van minimaal f 3.452,- en maximaal f4.662,- bruto per maand (exclusief 8% vab toeslag), schaal 8 van het B.B.R.a Standplaats: Voor beide functies geldt een der te bepalen standplaats te weten 's-Hertogenbosch of Tilburg. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie overd houd van deze functies kunt u cont opnemen met de heer ing. R. zeep( Hoofd Elektrotechnische en Werktui kundige Dienst (EWD), telefoon 01; 350435. Deze vacature is zowel in- opengesteld. Bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar interne kandidi Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - 14 dagen - met vermelding van het vacaturenummer richten aan: Rijkswaterstaat, Directie Noord-Bid ta.v. Bedrijfsbureau AIX Postbus 90157 5200 NU 'S-HERTOGENBOSCH Het ministerie van Verkeer en wil meer vrouwen en leden van ei» minderheden in dienst nemen, geschiktheid van kandidaten geniete de voorkeur. Acqusitie n.a.v.deze advertentie will op prijs gesteld. LET OP ORANJE BAND Door diefstal van onze duobak reinigingswagen hebben wij enige tijd niet kunnen rijden. Vanaf a.s. maandag starten wij weer met onze activiteiten. Alle routes worden daardoor voorgoed 1 week opgeschoven. Wij verzoeken u dan ook hier rekening mee te hou den. Tevens willen wij langs deze weg onze abonnees bedanken voor het geduld en het vertrouwen. QNVa 3fNVaO dO 131 Tilburg Moderne Industriestad is trekker van de Middenbrabantse economie. Met 165.000 inwoners vervult de zevende stad van Nederland een vitale centrumfunctie. Tilburg Moderne Industriestad werkt doelgericht op alle fronten, van bedrijfsleven tot cultuur, onderwijs, sport en recreatie, aan de kansrijke positie van stad en regio. Onze manier van werken is bekend als het Tilburgse Model. Wat 1700 medewerkers doen is door politiek en bestuur vastgelegd in zo'n 250 produkten. Hoe we die aan onze burgers leveren is de taak van zes grote vakdiensten en een kleine concernstaf. afdeling Boekhouding, sektor Middelen van Publieke Werken De dienst Publieke Werken is een van de vakdiensten. Binnen de sector Middelen van deze dienst bestaat momenteel de vacature van medewerk(st)er interne controle. Taken De medewerk(st)er interne controle verzorgt de beschrijvingen in het kader van de administratieve organisatie en interne controle binnen de sector Middelen en maakt daarbij gebruik van S.D.W. U neemt maatregelen voor preventieve en repressieve controle. U weet binnen de organisatie functiescheiding aan te brengen voor beheer, bewaring, registratie en controle. Tot uw taak behoort eveneens het uitvoeren van interne controles, waaronder verbandscontrole en cijferbeoordeling vallen en ook aanwezigheids-, ontstaans- en afloopcontrole en controle m.b.v. opgaven door derden. Daarnaast verzorgt u interne richtlijnen voor controlemaatregelen voor geautomatiseerde informatiesystemen. Het S.D.W.-applicatiebeheer maakt ook onderdeel uit van uw werkzaamheden. Functie-eisen U heeft een financieel-economi- sche opleiding op HBO-niveau afgerond en beschikt over kennis van geautomatiseerde financiële programmatuur en S.D.W. waarin u ook praktische ervaring heeft opgedaan. U bent communicatief vaardig. Schriftelijk en mondeling weet u zich goed uit te drukken. Daarnaast bent u analytisch ingesteld. Arbeidsvoorwaarden Voor deze functie geldt een salarisniveau van maximaal f 5.366,- (schaal 9). Wij bieden u tevens 8% vakantietoe lage en opname in de pensioenregeling van het ABP en de IZA-ziektekostenregeling. De gemeente voert een actief benoemingsbeleid ten aanzien van vrouwen, leden van etnische minderheden en mensen met een handicap. Bij gelijke geschiktheid wordt de vacature door een van hen vervuld. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Sauer, hoofd van de afdeling Boekhouding. Hij is tijdens kantooruren bereikbaar via het nummer: (013) 42 85 51. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, voor zien van curriculum vitae, kunt u vóór 2 oktober richten aan de afdeling P&O van de dienst Publieke Werken, t.a.v. Annemarie Kom, Postbus 717, 5000 AS in Tilburg. Vermeldt u linksboven op de envelop het vacaturenummer PW94-E-501. dochter van een internationale organisatie, gespecialiseerd in ontwerp, fabricage en montage van hoogwaardige vuur vast isolerende produkten en bekledingen. Wij zoeken een Pliliriii Functie-omschrijving Het commercieel vertalen van technische calculaties en het opstellen van Het verzorgen van de administratie en werkinstructies m.b.t. offertes en opdrac# conform ISO-9002-procedures. Assisteren en vervangen van de sales manager. Zowel technisch als commercieel beoordelen van opdrachten en contracten. Verantwoordelijk voor alle handelscorrespondentie van de afdeling. Ondersteunen van de activiteiten van de sales engineers. Gevraagd wordt: Opleiding op M.B.O./M.E.A.O.-niveau met gevoel voor commercie. Goede kennis van de moderne talen in woord en geschrift. Veel initiatief en grote accuratesse. Informatie en/of sollicitatie (met c.v.) te richten aan: PLIBRICO B.V. POSTBUS 278 4900 AG OOSTERHOUT TEL. 01620-329# ZIEKENHUISGROEP ZEEUWSCH-VLAANDEREN De Ziekenhuisgroep Zeeuwsch-Vlaanderen be staat uit het Streekziekenhuis De Honte in Ter- neuzen, het Antonius Ziekenhuis in Oostburg en de Polikliniek De Honte in Hulst. In het Streekziekenhuis De Honte te Terneuzen, is een vakature voor een in een full-time dienstverband Funktie-inhoud - ondersteunt het hoofd EAD onder andere met betrekking tot: interne budgettering en begro tingswerkzaamheden, administratieve organi satie en nieuwe ontwikkelingen; - analyseert interne en externe gegevens; - verzorgt voorbereidende werkzaamheden m.b.t. administratieve informatievoorziening; - ondersteunt informatievragers. Funktie-eisen - gerichte opleiding op HBO-nivo, bij voorkeur HEAO-BE; - goede kontaktuele eigenschappen; kennis van automatiseringstoepassingen: bij voorkeur ervaring in bovengenoemdetaW leeftijdsindikatie 25-35 jaar. mi nESTEM Sluiskil-Luctor Van onze sportmedewerker «xel Twee nederlagen met vormden de beroerde start va; het KNVB-zondagvoetbal. Zc Een klasse lager herstelde HV en mag dit herstel zondag rKTW als tegenstander. In Breskens-VC Vlissingen een oj "~~ZÖNDAGVOETBAL Goes opende vorig jaar ijzer- sterk Dit seizoen werd met «root optimisme tegemoet ge zien Intussen 180 minuten speeltijd verder, heeft Goes nog niet een keer gescoord en bleef er zelf puntloos door, omdat in beide gevallen de tegenstander een keer het doelnet beroerde. jVC'31 uit Cuyk is de volgende tegenstander van de ploeg van trainer Ron Schrier. Deze keer de Winst pakken, kan de Goese formatie op het goede spoor brengen. Verliezen betekent niet alleen knokken tegen de tegen stander, maar ook tegen het ge loof in eigen kunnen. gVV'24 kreeg dat vorige week tegen MOC'17 gedeeltelijk terug via een 0-3-score. Hierbij moet echter niet vergeten worden dat de equipe uit Bergen op Zoom de zwakste broeder in deze tweede klasse is. RKTW zal andere koek zijn. Trainer Paul Telussa weet dat als geen ander. „Niet te gauw juichen," weet ook hij. Zeker nu deze ploeg vorige week met 0-2 op eigen veld tegen N0AD het schip inging. Een foutje dat RKTW zonder meer weg zal willen wissen ten koste' van HVV'24. Met de wetenschap dat beiden op eigen veld een keer verloren en uit erin slaag den te winnen, wacht de Hulste naren een interessant gevecht. Belangrijk VC Vlissingen, dat op weg is een deelvan het verloren gegane terrein terug te winnen, komt naar Breskens. Deze derby in de Iff f at f Arbeidsvoorwaarden - de werktijden zijn van maandag tot en vrijdag van 8.00 uur tot 16.30 uur; - het betreft een dienstverband voor onbepaal* tijd; - deze nieuwe funktie is voorlopig in FWG funktiegroep 50. Salariëring: minimum 3.103,- en maximum 5.052 bruto perms** op full-time basis; - de overige arbeidsvoorwaarden zijn confo" de CAO Ziekenhuiswezen; - het ziekenhuis kent de mogelijkheid tot kin*' opvang. Inlichtingen Nadere inlichtingén worden verstrekt door; de heer M. Neyt, hoofd Economisch-Adminis* tieve Dienst, tel. 01150-88151. De selektieprocedure bestaat uit een gesprekm de selektiekommissie, een medische keuring een gesprek met een afvaardiging van het pers" neel. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 1 okto* 1994 richten aan: afdeling Personeel en 0 satie, t.a.v. mevr. C.J. Kaan-van de Voorde, P* soneelsfunktionaris. Wielingenlaan 2, 4535 Terneuzen. I it brieven van twee I lezers over het spel van de Hongaar Miklós Dombovitch dat twee weken geleden in deze ru briek stond, blijkt dat beiden denken dat het contract down gaat bij ander tegenspel. Dat is aanleiding het bewuste spel eens nader te bekijken. N gever 4 V B 10 All. kw. VA 10 6 2 7 4HV987 4 H86 V V75 4832 4 A 6 5 3 N W O Z 4 7532 V B8 4 AVB 109 4 104 4 A 9 4 V H943 H654 4 B 2 Na ruitentussenbod van Oost speelde Zuid (Dombovitch) 4 Ha en de eerste drie slagen waren voor OW met achter eenvolgens ruitenaas, schop penheer en klaveraas. De vol gende slag was voor schop penboer. Er dreigde nog een verliezer in troef, maar het spel ging als volgt: klaverheer en -vrouw werden gespeeld, waarop Oost een schoppen en Zuid schoppenaas wegdeed. Introeven had voor Oost geen zin/ want Zuid zou overtroe ven en met een snit de troe veil van West eruit halen. Een klaver werd in Zuid getroefd en op ruitenheer ging klaver weg. Met een ruiten in Noord getroefd en schoppenvrouw in Zuid getroefd, ontstond een driekaarts eindspel waarin OW machteloos was, toen Zuid ruiten speelde. Als Oost ruiten had weggedaan en schoppen had bewaard, wa: Zuid down gegaan. Beide leZers schrijven dat Oost klavervrouw had moe ten troeven met hartenboer Zuid had moeten overtroe ven, dan had West nog eer troefslag gemaakt. Maar dil zou de situatie zijn na he troeven en overtroeven var klavervrouw: 48 4V7<5 483 46 4 V A1062 4 - 4 98 4 7 5 N 48 W O 4 VB 109 Z 4 - 4 A 4 943 H 6 5 4 - u volgt een andere speelwij ze. Zuid speelt hartennegei en als West de vrouw legt wordt met het aas genomen Zuid komt dan met schoppei terug in zijn hand, neemt op nieuw een hartensnit en alh Kaarten van Noord zijn hoog. Dombovitch gaf destijds eei uitleg bij zijn speelwijze. Hi wist uit het bieden dat Oos

de Stem | 1994 | | pagina 16