JE BENT GEK ALS JE NIET METEEN NAAR MAN- VANKUUKDEUREN VERTEGENWOORDIGER COMMERCIËLE „DUIZENDPOOT" MEDEWERKER ALGEMENE ZAKEN M/V (20 uur). VERTEGENWOORDIGER m/v I DE STEM PERSONEEL M/V GEMEENTE DUSSEN Profielschets: Tijdsein schaft I presentatie af IIarV CRV' Avro- KR0 en Ikon. DE STEM ZATERDAG 10 SEPTEMBER 1994 Terneuzen is met 35.000 inwoners de grootste gemeente van Zeeuwsch- Vlaanderen. Tot de gemeente behoren, naast Terneuzen, de kernen Bier vliet, Hoek, Sluiskil, Zaamslag en een gedeelte van Spui. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Financiën en Algemene Bestuurszaken, Stadsontwikkeling en -beheer, Maatschappelijke Zaken en de stafsector Personeel, Informatie en Organisatie. Binnen deze organisatiestructuur wordt onder andere een klantgerichte, klantvriendelijke en efficiënte werkwijze nagestreefd. Daarbij wordt de verantwoordelijkheid zoveel mogelijk bij de medewerk(st)ers zelf gelegd. Bij de gemeente werken zo'n 450 mensen. Bij de afdeling Bouwen en Wonen van de sector Stadsontwikkeling en -beheer is plaatst voor een (VACATURENUMMER 1494) FUNCTIE-INHOUD: De te benoemen functionaris zal in samenwerking met de huidige twee me dewerkers Bouw- en Woningtoezicht worden belast met het uitoefenen van preven tief en repressief toezicht op bouwwerken en bouwwerkzaamheden. Daarnaast heeft hij tevens een signalerende rol voor wat betreft de toestand en het gebruik van gebouwen en gronden. Aan derden dient desgevraagd of uit eigen beweging informatie te worden verstrekt over bouwvoorschriften e.d. Van de medewerker wordt tenslotte verwacht, dat hij ook diverse technisch-administratieve werkzaam heden op kantoor kan uitvoeren. FUNCTIE-EISEN: Kandidaten dienen minimaal een functiegerichte M.B.O.-opleiding te hebben afgerond en zich zowel mondeling als schriftelijk goed te kunnen uitdrukken. Voor de uitoefening van de functie is voorts een dienstverlenende instelling gekoppeld aan goede contactuele eigenschappen vereist. De medewerker Bouw- en Woning toezicht moet op een correcte en consequente wijze kunnen omgaan met het spanningsveld dat bestaat tussen de wensen van derden en de daarop van toepas sing zijnde voorschriften. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt dan ook tot aanbeveling. Kandidaten dienen te kunnen beschikken over een eigen auto. INFORMATIE: Nadere informatie omtrent de functie kan worden verkregen bij de heer ir. C.M.J.M. van de Sande, chef van de sectie Ruimtelijke Zaken (telefoon 01150-75412). SALARIS: Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor de kandidaat die volledig voldoet aan de gestelde functie-eisen is een salaris bereikbaar van maximaal f 4.671,—. OVERIGE INFORMATIE: Sollicitaties dienen, onder vermelding van het vacaturenummer, vóór 20 septem ber 1994 te worden gericht aan het college van burgemeester en wethou ders van Terneuzen, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Postbus 35, 4530 AA Terneuzen In verband met het vertrek van de huidige medewerker roept de gemeente Dus- sen kandidaten op voor de functie: Algemeen: De gemeente Dussen is thans in een herindelingsproces betrokken. Provinciale Staten hebben recentelijk besloten dat de gemeenten Dussen en Werkendam op moeten gaan in één gemeente. Nagestreefd wordt om op 1 januari 1996 de twee organisaties samengevoegd te hebben. Derhalve wordt deze functie voor een periode van anderhalf jaar opengesteld. In het kader van de notitie personeelsbeleid worden, in het bijzonder vrouwen, personen uit een etnische minderheid en gehandicapten gevraagd te solliciteren. Functie-inhoud: - het verzorgen van voorbereidingsbesluiten; - het verzorgen van de procedurele begeleiding van streek-, structuur- en be stemmingsplannen; - het verzorgen van de correspondentie ter uitvoering van streek-, structuur- en bestemmingsplannen; - het mede organiseren van hearings in verband met bestemmingsplannen; - het verzorgen van de vrijstellingsprocedures; - het voorbereiden en afhandelen van bouwvergunningen met de bijbehorende correspondentie; - het verstrekken van inlichtingen omstrent de WRO, streekplan en bestem mingsplannen; - het verstrekken van inlichtingen uit het kadaster, alsmede zorg dragen voor het actueel houden van de kadastrale administratie; Functie-eisen: - Minimaal MBO-werk- en denkniveau (bijvoorbeeld BA, specialisatie Ruimte lijke Ordening); - bij voorkeur enige jaren praktijkervaring; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - een creatieve en dienstverlenende instelling. Salaris: De functie is ingeschaald op niveau 6. De hoogte van het salaris is natuurlijk afhankelijk van opleiding en ervaring. inlichtingen: Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u zich wenden tot de heer W. van Oekel, hoofd van de afdeling Algemene Zaken telefoon 04169-1431. Sollicitaties: Sollicitaties kunt u binnen veertien dagen na verschijning van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Dussen, Postbus 5 4270 BA Dussen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ERGENS JUUIIS „Ik ben nog nooit ié] tegengekomen met een Jan Wol; fabriceert sedert 1918 een breed assortiment binnen- en buitendeuren t.b.v. de woning- en utiliteitsbouw in Nederland en andere Westeuropese landen. Wij vragen voor directe indiensttreding voor het rayon Zuid-Nederland Wij zoeken een energiek verkoper (m/v), bij voorkeur goed ingevoerd in de bouwwereld, die op enthousiaste wijze-de relatiekring (o.a. aannemers, en handelaren) weet te bewerken en uit te breiden De juiste persoon kan rekenen op boeiend en zelfstandig werk, een goede honorering en een auto van het bedrijf. Kandidaten met uitgesproken verkoopkwaliteiten worden verzocht hun sollicitatie, vergezeld van een pasfoto, te richten aan de directie van: Vankuijkdeuren B.V., postbus 229, 5000 AE Tilburg is een onderneming die zich, vanaf de oprichting 10 jaar geleden, heeft gespecialiseerd in binnen huisarchitectuur alsmede ontwerp en verkoop van exclusief meubilair. Wegens de toenemende groei van onze activitei ten hebben wij per "gisteren" plaats voor een Tot zijn taken behoren, naast verkoop en interi eurtekenen, ook bezorgen, monteren, meten en allerhande voorkomende activiteiten. een veelzijdig, artistiek type tot 30 jaar met een open en spontaan karakter en goede contactuele eigenschappen, maar vooral: „feeling" voor de branche Interesse Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met pasfoto t.a.v. Bart en Alice van Bekhoven naar: Artistiek Breda, Veemarktstraat 41 4811 ZC Breda voor park, tuin, kas en akker Joh. Vos Capelle b.v. is een allround toeleveringsbedrijf voor de (glastuinbouw, bloemisterij, boomkwekerij, tuincentra en het 'openbaar groen'. Wegens vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij een voor de sektor Boomkwekerij en Tuincentra, rayon Noord-Brabant. De funktie: zelfstandig podukten adviseren en verkopen aan bestaande en nieuwe klanten. Uw profiel: een middelbare of hogere agrarische opleiding of gelijkwaardig. ervaring in de verkoop is een pré. bereidheid tot het volgen van cursussen. bij voorkeur woonachtig in Midden-Brabant. affiniteit met de vermelde sektor. Het aanbod: een afwisselende, zelfstandige en boeiende werkkring. salaris in overeenstemming met kapaciteiten en ervaring. studiekostenregeling. auto van de zaak. Uw reaktie: Voor informatie kan men kontakt opnemen met J.C. Vos, zaak 04168-1326 ('s morgens tot 10.30), 's avonds 04168-1474. Uw uitvoerige sollicitatiebrief binnen 10 dagen na datum t.a.v. dhr. J.C. Vos, direkteur. Joh. Vos Capelle b.v., Hoofdstraat 35, 5161 PD Spranq-Capelle, tel. 04168-1326, fax 04168-1495. Wanneer de naam Dré kteemans valt, zullen Waarschijnlijk weinig lichtjes gaan branden. \jalt daarentegen de paam Felice Damiano dan is heel België een verlicht en brandt ook in Nederland menig lampje. Felice is met de regel maat van de klok op de Belgische televisie te tien. Hij schrijft boeken, Laakt muziek, speelt (theater. Sinds vorig tele visieseizoen heeft Vero nica deze Vlaamse Bra bander ontdekt en pre senteert hij in Nederland fBooby Trap'. Oré Steemans en Felice Damiano zijn één en de zelfde persoon. Maar wie is wie? Een gesprek in de oude har moniezaal van Leut in Belgisch-Limburg. Door Liesbeth Bukkems Iet is even zoeken naar de voor beur, maar als de 'inkom' een- aaal' gevonden is dan zou je censen dat er nooit meer een fuitkom' is. Dré 'Felice' Stee- dans woont in de voormalige jarmoniezaal van Leut bij laasmechelen en heeft zijn Ita- iaanse alter ego bij de inrichting pan zijn huis niet verloochend. Bovendien kan de woonkamer in ten mum van tijd omgebouwd Vorden tot studio. Wanneer zijn Belgische televisiekookcompaan .lerwig van Hove wil, zou het Itookprogramma '1000 seconden' bpgenomen kunnen worden in de gtijlvolle designkeuken. Als het aan Felice ligt, bestaat ook de nogelijkheid in de toekomst een alkshow vanuit zijn kamer te presenteren. jteemans is ooit begonnen als lotograaf, maar het grappen en rollenwerk lag hem beter. Zo irerd hij met zeven vrienden als Je Bockworkshop in 1979 derde jij het Camarettenfestival in Ne- lerland. „Herman Finkers was lat jaar tweede. Over ons is lang 'ediscussieerd of het wel cabaret fas. Wat we deden, leek op lauser Orkater. Totaaltheater iet fantastische d' :ors." Steemans is de enige van de groep die nog en plein public optreedt. „De andere zeven zijn braaf getrouwd, hebben kindjes gn een huis met hypotheek ge kregen". Hij kwam bij de (Bel gische) Omroep Brabant terecht, faar hij tien jaar lang wekelijks een satirisch radioprogramma [deed. Daarin gaf hij commentaar op het reilen en zeilen van de fereld. In die tijd is het typetje Mee ontstaan. „De Antwerpe naren hadden met hun taaltje iet monopolie in omroepland. Daar wilde ik wat anders tegen over zetten." ?elice spreekt daarom zijn eigen laai. „Het is de taal die ontstaan „Goedenavond, dames en he ren. Dit is Tijdsein met de volgende onderwerpen." Met ingang van vanavond is die aankondiging voorgoed ver- lleden tijd. EO's actualiteiten- Irubriek Tijdsein werkt ■voortaan zonder studio- Ipresentatie en met een ander |logo. Bovendien is de rubriek ■verhuisd van de woensdag- Inaar de zaterdagavond. Daardoor heeft de kijker op za terdag voortaan de keuze uit vier actualiteitenrubrieken: .Brandpunt op Nederland 1, 2 Vandaag en Tijdsein op Neder- jand 2 plus Nova op Neder land 3. Allemaal keurig achter ■elkaar geprogrammeerd, zodat |er geen oneigenlijke concurren- |he optreedt. «Tijdsein dreigde een zwerfkei te worden tussen de rubrieken van |alle andere omroepen denk Hagoort, hoofd is vee] natj san Ma kla is geë en Het Fel Hij ont rel< zeli Pig Ste blo de gez op ver van Ik zal zijn doe op. trei zig< ske van en zegt uuuiu afdeling Wormatieve programma's bij de u; -Op Nederland 1, 2 en 3 is er in het nieuwe seizoen sprake |,an horizontale actualiteiten- Ih? 5n' °P Nederland 1 zijn I de afzonderlijke rubrieken |°P het tweede net 2 Vandaag en Iho i/e^erland 3 Nova. Daarom Ivo jde- redactie van Tijdsein |o randeringen doorgevoerd om Ite J 6k een eigenwijs gezicht geven temidden van het woud uil actualiteitenrubrieken op de .Nederlandse tv", aldus Hagoort I j e van Tijdsein een diepgraven- lovt" ma§azhie wil maken met lliii„ 8 aandacht voor de persoon let" invalshoek van maker en loetrokkenen. 'Nederland 2, 21.57 uur)

de Stem | 1994 | | pagina 30