1 Desso, wollen tapijt op z'n mooist BEDIENEND PERSONEEL m/u secretaresse f 'teelweld ERVAREN BESTUURDER ALS VOORZITTER Kansen in tijdelijk werk Bedrijfsleider m/v X JE 1 UW 'AN HOOF (ig en selectie >er maand. Samen goed voor mrk Nieuw te openen restaurant «Mijn Keuken" te Wouw zoekt per november Gaarne uw schriftelijke reactie richten aan: dhr. W. v. Gorsel Smitshoekseweg 198 _3084 LR Rotterdam Secretariaatsmedewerker m/v Kapper m/v Schoonmakers m/v Produktiemedewerkers m/v Servicemedewerker m/v Handige hulp-monteurs m/v Voorman m/v Horecamedewerkers m/v ~ir randstad uitzendbureau Standplaats Breda bedrijfsdiensten voor gebouwen L KINDERVERZORGSTER/AU PAIR VAN WIJMEN KOEDAM grafisch ontwerper ZATERDAG 10 SEPTEMBER 1994 X 6. vartesso, natuur m formeert Pilt- \per \)v. 1994). 't A -A 11 Oesso^^"1 agenva» Voot ^el a a kunt u <*e DIVISION OF AMBAC rdelijke functie in een dyna- kelingen zich snel voltrekken; high-tech gebied; r arbeidsvoorwaardenpakket. pfiel serieus op u van toe- lollicitatieformulier aan bij L werving selectie, lurg. Bezoekadres Ringbaan yformatie kunt u telefonisch |47 48. In de selectiefase kan van toepassing zijn. Regionaal Bestuur Arbeidsvoorziening Zeeland zoekt een Arbeidsvoorziening is een publiekrechtelijke orga nisatie, bestuurd door werkgevers, werknemers en de overheid. In 28 regio's dragen arbeidsbureaus en opleidingscentra bij aan het oplossen van knel punten op de regionale arbeidsmarkt door bemid deling, scholing er\ advies. Ook de uitvoering van regelgeving over ontslagrecht.en toelating van vreemdelingen tot de Nederlandse arbeidsmarkt behoort tot het takenpakket. RBA Zeeland Arbeidsvoorziening Zeeland kent drie samenhangende economische rayons. In deze drie rayons verleent Arbeidsvoorziening haar diensten in acht arbeidsbureaus en het centrum vakopleiding, ondersteund door een regionaal stafbureau. Arbeidsvoorziening Zee land bevindt zich momenteel in de besluitvor mingsfase van de discussie over een sluitende aanpak van de langdurige werkloosheid en de ontwikkeling van één scholingsinstituut voor de Zeeuwse arbeidsmarkt. RBA Zeeland is daar mee één van de trendsettende RBA's in Nederland, Scharnierfunctie Als onafhankelijk voorzitter leidt u de bestuursvergadenngen, waarvan u ook de voorbereiding en afwikkeling verzorgt. U bevindt zich in een scharnierfunctie tussen bestuur en directie en onderhoudt tevens externe contacten namens het bestuur. De benoeming geldt in eerste instantie tot 1 januari 1999. Het is een functie voor 1 '/2 dag per week. Diplomaat U beschikt over ruime bestuurlijke ervaring, met name op het gebied van samen werkingsverbanden tussen overheid, werk gevers- en werknemersorganisaties. U hebt affiniteit met de arbeidsmarkt. Goede contac tuele eigenschappen, onderhandelingsvaardig heden en een natuurlijk overwicht zijn van groot belang, zodat u het tripartite bestuur kunt laten functioneren als een team. Boven dien bent u in staat de strategische positionering van Arbeidsvoorziening Zeeland verder gestalte te geven. U woont bij voorkeur in Zeeland of u bent bereid zich daar in de toekomst te vestigen. Belangstelling? Schriftelijke informatie over de selectieprocedure en een profielschets kunt u aanvragen bij het stafbureau, telefoon 01180- 33552. Uw schriftelijke sollicitatie wordt vertrouwelijk behandeld. U kunt uw brief tot 30 september 1994 sturen naar RBA Zeeland, t.a.v. de selectiecommissie-voorzitter, postbus 221, 4330 AE Middelburg. ma» Voor een organisatie in de dienstverlenende sector met het accent op techniek. Ter ondersteuning van de directiesecretaresse zoeken wij een zelfstandig, parttime medewerker met een secretariële opleiding, een flexibele instelling en een stressbestendig karakter Affiniteit met geautomatiseerde systemen, met name uitstekende kennis van WP 5.1, is noodzakelijk. Leeftijdsindicatie 25-30 jaar. Informatie bij Marjan Sprengers, tel. 076-22 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Voor een gerenommeerde kapperszaak in Breda zijn wij op zoek naar een enthousiaste kapper. De voorkeur gaat uit naar een schoolverlater van ca. 20 jaar. De functie is voor lange tijd. Informatie bij Jan Nieuwkoop, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor diverse schoonmaakprojecten zoeken wij enthousiaste medewerkers, liefst in bezit van een auto. Het gaat hierbij zowel om lange als korte projecten. Informatie bij Jan Nieuwkoop, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor diverse bedrijven in de regio zijn wij (dringend) op zoek naar jonge, gemotiveerde produktiemedewerkers die in dagdienst zullen gaan werken. Leeftijd, tot 21 jaar, bij voorkeur in bezit van een auto. De werkzaamheden bestaan uit inpak-, sorteer- en labelwerk. Ben je geïnteresseerd, neem dan z.s.m. contact op. Informatie bij Marion van der Veer, tel. 01680-3 03 11, Zevenbergen, Markt 22a. Voor een relatie in Rijen zoeken wij een 'handige' uitzendkracht, die samen met een vaste medewerker van het bedrijf klanten in de regio Midden-Brabant gaat bezoeken voor het plegen van onderhoud aan sanitair. Voor deze fulltime functie moet je min. 6 weken beschikbaar zijn. Informatie bij Majella Verseveldt, tel. 01612-2 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. Voor het assisteren van een monteur bij het plaatsen van zonweringen. Leeftijd'. 18-22 jaar. Opleiding: LTS, richting maakt niet uit, of werkervaring als monteur. Motivatie en flexibele instelling t.a.v. werktijden zijn belangrijk. Informatie bij Mirjam Leverland, tel. 076-22 30 05, Breda, Kloosterplein 7. Wij zoeken voor een bedrijf in Breda een voorman voor de 2-ploegendienst met een LTS Bouw/Timmer-opleiding. Beschikt u over leidinggevende capaciteiten? Kunt u van tekening lezen en bent u bekend met de werkomstandigheden in de bouw? Kom dan z.s.m. langs. Informatie bij Mirjam Leverland, tel. 076-22 30 05, Breda, Kloosterplein 7. Voor een aantal restaurants in de binnenstad van Breda zijn wij op zoek naar gemotiveerde horecamedewerkers die op oproepbasis wat willen bijverdienen. Ben jij diegene en heb je enige ervaring in de horeca? Neem dan contact met ons op Informatie bij Suzanne Schaap, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor ons rayon West Brabant zijn wij op zoek naar een: Als assistent Bedrijfsleider: - bent u operationeel mede Verantwoordelijk voor de resulta ten in het rayon, zowel op kwalitatief als financieel gebied - geeft u direct leiding aan een aantal leidinggevenden en stimuleert en motiveert u mede het schoonmaakpersoneel - bent u mede verantwoordelijk voor een goed relatiebeheer - rapporteert u aan de rayon bedrijfsleider en heeft u veel contacten op diverse niveaus, zowel intern als extern De assistent Bedrijfsleider die wij zoeken: - heeft een duidelijke affiniteit met schoonmaakonderhoud en bij voorkeur enige ervaring in een leidinggevende functie in de commerciële dienstverlening - is een zelfstandig, initiatiefrijk en praktisch ingesteld persoon die op basis van een goed analytisch inzicht snel tot een besluit kan komen - is een sterke persoonlijkheid met uitstekende communicatieve vaardigheden die respect bij mensen weet af te dwingen op basis van kennis en kunde - heeft een opleiding op HBO-niv§au, bijvoorbeeld T.H.W. of H.H.S. en is woonachtig in West-Brabant Gom Schoonhouden bv levert schoonmaakdiensten door heel Nederland voor kantoren, openbaar vervoer en de industrie. Naast interieur- onderhoud is Gom Schoonhouden gespecialiseerd in glas- en gevelreiniging, calamiteitenschoonmaak en asbestsanering. Bij Gom Schoonhouden zijn ruim 6.000 mensen werkzaam. Mensen staan centraal binnen onze organisatie. Een gericht personeelsbeleid geeft daarom vorm aan een uitgebreid trainings- en opleidings programma. Een nuchtere instelling, collegialiteit en een resultaatgerichte aanpak ken merken de organisatie. Gom Schoonhouden is een werkmaatschappij van GOM BEDRIJFSDIENSTEN VOOR GEBOUWEN B.V. te Schiedam en aangesloten bij de OSB en de VSR. Geboden wordt: - de uitdaging om het rayon gezamenlijk met de bedrijfsleider tot een nog groter succes te maken - een zelfstandige en verantwoordelijke functie -een gerenommeerde organisatie waarin constante kwaliteit geboden wordt door nuchtere, hardwerkende collega's - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. een bedrijfsauto Degene die deze verantwoordelijke, zelfstandige functie met perspectief aankan, verzoeken wij schriftelijk (met curriculum vitae) te reageren naar de heer E. van der Mierden, districts personeelsfunctionaris, en beknopt aan te geven waarom u deze functie succesvol denkt te kunnen uitvoeren. Uiteraard wordt uw sollicitatie vertrouwelijk behandeld. PB 28031, 5602 JA Eindhoven, Tel 040-62.30.30 I I I Een gezin met twee jonge kinderen te Brasschaat zoekt voor onmiddellijke indiensttreding een kinderverzorgster/au pair met ervaring in een gelijkaardige functie. Ongehuwd of volledig vrij strekt tot aanbeveling, alsook de bereidwilligheid om mee te reizen naar het buitenland en zowel 's avonds als in het weekend aanwezig te zijn. Minimumleeftijd: 20 jaar en goede beheersing van de Nederlandse taal. Wij bieden zeer goede verdiensten voor een voltijdse betrekking, extra-legale voordelen, een veeljarige samenwerking alsook de mogelijkheid tot inwonen in een afzonderlijk appartement. Voor deze uitstekende functie schrijft U een kort briefje met CV en FOTO naar Group Mesia'H bvba, Van Halmaelelei 3, 2930 Brasschaat. ADVOCATEN Vari Wijmen Koedam advocaten is een advo catenkantoor met een omvang van 50 advoca ten met vestigingen in Breda en Rotterdam. Van Wijmen Koedam advocaten zoekt voor spoe dige indiensttreding op haar vestiging Breda een (full-time) Vereisten: secretaresseopleiding, uitstekende beheersing WP 5.1, kennis van de juridische terminologie, uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, ervaring met het werken met dictafoon en een grote accuratesse. Het werk: naast alle denkbare secretariële taken, betreft het vooral veel tekstverwerking binnen teamver band. Wij bieden: goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den en een overeenkomst, vooralsnog van. één jaar. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, ontvangen wij graag uiterlijk 19 sep tember a.s. t.a.v. de heer G.G.f van Ginkel, s Postbus 4714, 4803 ES Breda. Vandenbroek ohtwerp groeit en heeft plaats voor een: Met een afgeronde ontwerpopleidmg aan een kunstakademie. Je bent mini maal 5 jaar als ontwerper werkzaam, en een kei op Apple publishing systemen. Kennis en ervaring mbt (re)produktie- technieken is een must. We bieden een prima werkomgeving, in alle facetten. Als 'n baan op een (rook vrij) klem specialistisch ontwerpbureau (team van 4 mensen) je aanspreekt stuur dan een sollicitatiebrief met CV. Het is onnodig te solliciteren als de door ons gevraagde opleiding en erva ring ontbreken. Insturen van sollicita ties kan tot 10 dagen na plaatsing van deze advertentie. Vandenbroek ontwerp, spinveld 25a, 4815 hr breda

de Stem | 1994 | | pagina 11