direkteur i calculator/estimator BOUWBEDRIJF, FÏLIAALMANAGER M/V HAtFOGDS GALENICA B.V. APOTHEKERSASSISTENTE m/v 0MPAK/ MAGAZIJNMEDEWERKSTER Eerste auto-monteur m/v tempo-team uitzendbureau hbo-er wtb met praktische ervaring in machinebouw ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie. Een verantwoorde ziektekostenverzekering al vanaf f 35,- per maand De direktie van Rasenberg Beheer b.v. wenst op korte termijn in kontakt te'komen met gegadigden voor de funktie van: Rasenberg Bouw b.v. is gevestigd te Breda* en is werkzaam op het gebied van de beton-" en utiliteitsbouw in de regio Zuid-west Nederland. Zij heeft een eigen verantwoordelijkheid voor verwerving, voorbereiding, uitvoering en nazorg van projekten. De huidige jaaromzet bedraagt ca. 7 miljoen gulden. Men heeft als doelstelling finnen enkele jaren te groeien naar een omzet van minimaal 10 miljoen gulden. De direkteur fungeert als zelfstandig onder nemer, zijn belangrijkste taken bestaan uit leiding geven aan de organisatie, acquisitie, bezoeken van de projekten en het onder houden van klantprïkontakten. Funktie eisen: Opleiding op HTS-bouwkundig niveau en een aantal jaren ervaring als leidinggevende in een, bouwbedrijf. Ervaring met externe zakelijke kontakten en bij* Voorkeur bekend met de aannemerij in Zuid-west Nederland. Leeftijd 35-45 jaar Nadere informatie: Deze kan worden ingewonnen bij Dhr. C. de Groot, alg. direkteur Rasenberg Beheer b.v. telefoon 076 - 87 81 50 Schriftelijke sollicitaties te richten aan: De direktie van Rasenberg Beheer b.v. Industriekade 10, 4815 HD Breda. Halfords hoeft alles voor uw auto an fiets. Van accessoires voor de auto tot complete tweewielers. Ze liggen klaar In maar liefst 97 filialen in Nederland, Belgii en Duitsland. Als Je zi veelzijdig bent, heb Je ook Je mensen veel te bieden, 'n Prettige werksfeer en prima arbeidsvoorwaar den. We zeggen niet voor niets: Je moet naar Halfords toel Voor ons filiaal Etten-Leur zoeken wij een: Als filiaalmanager ben je de motor achter het succes van het filiaal waar je de leiding over hebt. Je dient de klantgerichte formule op inventieve wijze te onderbouwen. En je bent mede verantwoordelijk voor het verkoopresultaat, voorraadbeheer, goederen stroom en administratie. Je hebt een riume ervaring in de detailhandel en een MBO- opleiding, bij voorkeur de detailhandelschool. Je leeftijd is tot 25 jaar. Je schriftelijke reactie, met pasfoto, stuur je naar: Halfords Nederiand B.V., t.a.v. de heer R.P.E. van den Brink, Postbus 218, 3900 AE Veenendaal, onder vermelding van ref. nr. CS.83. ALLES VOOR UW AUTO EN FIETS Wilhelminakanaal Noord 6, 4902 VR Oosterhout Wij zijn een jong, dynamisch, farmaceutisch bedrijf. Op korte termijn is er bij ons plaats voor een Ongeveer 2 jaar apotheekervaring en een commerciële instelling. Dit is een full-time functie. Tevens zoeken wij een die nauwkeurig kan werken. Dit betreft een part-time functie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen t.a.v. dhr. J. Bouwman. voor een bedrijf in Oosterhout Uw taak is het aanpassen en ombouwen van nieuwe auto's evenals het inbouwen van LPG-installaties. Ervaring met plaatwerk is vereist en u kunt ook elektrisch- en C02-iassen. Deze baan is op korte termijn voor langere tijd. Leeftijd: 22 tot 40 jaar. Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van der Veeken Oosterhout, Leysenhoek 19 Onze relatie, Steelweld, is een zelfstandig opererend Nederlands bedrijf met verkoopkantoren in Duitsland, Engeland, Frankrijk en Nederland. Vanuit het kloppend hart in Breda ontwerpt, vervaardigt en installeert Steelweld volautomatische fabricage- en assemblagelijnen voor een breed scala aan cliënten, waaronder alle Europese automobielfabrikanten. Door begrippen als high-tech, wat geldt yoor vakmanschap en eindprodukt, turn-key en een volledige export-oriëntatie laat Steelweld zich het best typeren. In de offerte-fase speelt de afdeling estimating een cruciale rol. Hier ontstaat ruimte voor een DIVISION OF AMBt, De functie Aan de hand van voorsteltekeningen calculeert u de ont werp-, produktie- en installatie-uren alsmede de noodzakelij ke koopdelen. Dit met behulp van lay-outs, klantspecificaties, documentatie, offertes en nacalculaties. Deze meer of min der gedetailleerde gegevens voegt u samen tot een samen gesteld geheel wat als basis dient voor de commerciële aanbieding. In de inwerkperiode maakt u de opbouw van een produktielijn voor uzelf inzichtelijk. Door het maken van deelcalculaties en kostprijsberekeningen van modifi caties op reeds lopende opdrachten groeit u snel door naar een belangrijke en onmisbare schakel binnen de Steelweld- organisatie. Uiteindelijk calculeert u zelfstandig, in nauw overleg met buitenlandse collega's uit Duitsland, Engeland en Frankrijk, complete projecten. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Door 5 tot 10 jaar praktijkervaring in de machinebouw bent u goed op de hoogte van bewerkingstechnieken en doorlooptijden. U bent bedreven in het lezen van tekeningen en doorziet de werking en complexiteit van technische systemen. U heeft zich ontwikkeld als werk voorbereider of, bij voorkeur, als calculator en bezit enige bedrijfskundige kennis. Daarnaast bent u bekend met pneumatiek en hydrauliek, beschikt u over administra tieve en rekenkundige vaardigheden en bent u bekend met het gebruik van p.c.'s. U bent een stevige persoonlijk heid, communicatief sterk en klantgericht. Tevens spreekt u de moderne talen. Uw kennis en ervaring zijn belangrij ker dan uw leeftijd. Steelweld biedt u een: - zelfstandige en verantwoordelijke functie in een dyna misch en kansrijk bedrijf; - werkomgeving waarin ontwikkelingen zich snel voltrekken; - internationaal podium op high-tech gebied; - passend primair en secundair arbeidsvoorwaardenpakket. Sollicitatieprocedure: Wanneer het beschreven profiel serieus op u van toe passing is, vraagt u dan het sollicitatieformulier aan bij Roozen van Hoof, advies, werving selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres Ringbaan Noord 91b. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 43 47 48. In de selectiefase kan een psychologisch onderzoek van toepassing zijn. De premie van de nieuwe Prima Stappen Polis is lager, naar- Vraag vrijblijvend offerte. mate u jonger bent. Tot aan de acceptatiegrens van 40 jaar kent de polis 4 premiestappen. Daarin zit uw eerste besparing. 5 Modules voor een polis-op-maat. Uw tweede besparing_zjLbem-in de keuzemogelijkheden uit maar liefst 5 modules. Module 1 'geeft reeds een zeer volledige basisdekking, waar u extra modules bij kunt nemen. Knip onderstaande bon van het prikbord, vul hem volledig In en stuur hem vandaag nog op. U ontvangt dan complete informatie en een persoonlijke offerte voor alle 5 modules en alle 6 eigen risicobedragen van de Prima Stappen Polis. U kunt ook bellen: 01100 - 39666. Dan hebt u nog sneller het bewijs in huis, dat u honderden guldens per jaar kunt besparen! Ziektekostenverzekeringen

de Stem | 1994 | | pagina 10