DE STEM PERSON E L TELEFONISCHE VERKOPERS m/v Drie ton v Overlt Commercieel assistentes Economist Boekhouder VERK00PADVISEUSE/-ADVISEUR VAKLEERKRACHT MUZIEKONDERWIJS m/v Service-technicus ihsitallat ie WATERSCHAP HULSTER AMBACHT Hm MEDEWERKER (M/V) Vrijwilligers Bewoners Cadza Uitbreiding Du C kost Cadzand ge< Kermis in Sas DE STEM REPRESENTATIEVE DAMES/HEREN 1 HOOFD VAN DE AFDELING ALGEMENE ZAKEN (AZ) m/v 2 MEDEWERKER ALGEMENE, JURIDISCHE EN BESTUURLIJKE ZAKEN m/v 3 SYSTEEMBEHEERDER/ MEDEWERKER BOEKHOUDING m/v Bbt f sGrc Mesia'H Interfoon Marketing Plus B.V. Nutsbasisschool De Hoogakker Secretariaat Stichting Nutsscholen Breda Centrale Verwarming en Luchtbehandelingsinstallaties Wij vragen: Wij verwachten van u: Van Dijnsen Installatieservices biedt u: DE STEM ZATERDAG 3 SEPTEMBER 1994 Een internationaal opererend diamantairs-/juweliershuis te Antwerpen zoekt voor haar vestiging in Nederland op korte termijn: die op zelfstandige basis het moederbedrijf zullen gaan vertegenwoordigen. Op de door u en uw klanten gemaakte afspraken bezoekt u particulieren in de middag- en avonduren. U demonstreert en adviseert hen omtrent de diverse sieraden en werkt naar een concrete afronding toe. U wordt daarbij intensief en eïfectief ondersteund vanuit het hoofdkantoor. De personen die wij zoeken: hebben een meer dan normaal doorzettingsvermogen en een sterke persoonlijk heid die commerciële verantwoordelijkheid en uitdagende doelstellingen niet schuwen, zijn bereid in de avonduren (min. 3 dagen per week) te werken, zijn representatief en hebben uitstekende contactuele en verbale vaardigheden, hebben enkele jaren verkoopervaring en zijn minimaal 23 jaar, zijn garant voor een borgstelling daar zij van demonstratiegoederen zullen wor den voorzien. Geboden wordt: een afwisselende, zelfstandige en dynamische functie in een expansieve markt, product- en salestraining, uitdagende commissievoorwaarden. Spreekt deze functie u aan, stuur dan binnen 10 dagen uw brief, voorzien van C.V. en recente pasfoto naar: Belgian Diamon Association NV/Planex Int. T.a.v. dhr. J. Wendriks, Hoveniersstraat 2, bus 334, office 1210, j 2018 Antwerpen, België Het waterschap Hulster Ambacht omvat een gebied van ca. 18.000 ha in het oostelijk gedeelte van Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Het is gevestigd te Hulst. De taken van het waterschap zijn: waterkering, waterbeheer (kwantiteit en kwaliteit) en wegenbeheer. De organisatie bestaat uit 5 afdelingen: Algemene Zaken, Financiële Zaken, Waterbeheer, Waterkeringen en Wegen. Bij het waterschap komen de functies vacant van: (38 uur per week) Functie-inhoud: - leiding geven aan de afdeling Algemene Zaken (8 medewerkers) waaronder ressorte ren de taakvelden algemene, bestuurlijke juridische zaken, secretariaat, post- ar chiefzaken en huishoudelijke dienst; - beleidsjuridische ondersteuning van de advisering aan de bestuursorganen en de se cretaris van het waterschap; - functioneren als lid van het managementteam, bestaande uit de secretaris en de 5 af delingshoofden; - zorg voor de toepassing van de wetgeving, in het bijzonder m.b.t. algemeen bestuurs recht, waterschapsrecht en milieurecht; - redigeren van voorstellen, besluiten, verordeningen en brieven. Functie-eisen: - academisch werk- en denkniveau of opleiding op HBO-niveau, bijv. HBDO-AJZ aangevuld met ruime ervaring; - specialisatie Waterstaatsrecht; - grondige kennis van waterschapsorganisaties; - leidinggevende en managementkwaliteiten; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - affiniteit tot bestuurlijke verhoudingen. Salaris/rechtspositie: Aanstelling zal voorlopig geschieden in niveau 11, (maximaal 7.002.- bruto per maand), in afwachting van de resultaten van het lopende functiewaarderingsonderzoek. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het water schap is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de secretaris, de heer mr. J.O.R. Alberda van Ekenstein, telefoon 01140-83710, of bij de heer mr. J.O. Nieskens, telefoon 01140-83722, huidig hoofd van de afdeling Algemene Zaken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunnen vóór 19 september 1994 worden gericht aan het dage lijks bestuur van het waterschap Hulster Ambacht, postbus 6, 4560 AA Hulst onder vermelding van referentienummer AZ-01. (38 uur per week) Functie-inhoud: - adviseert en assisteert het afdelinghoofd m.b.t. beleidsontwikkeling inzake algemene, bestuurlijke en juridische zaken; - past wetgeving toe, in het bijzonder m.b.t. algemeen bestuursrecht, waterstaats- en milieurecht; - redigeert en toetst voor de hele organisatie brieven, voorstellen, besluiten, verorde ningen en redigeert teksten voor advertenties en bekendmakingen op het gebied van waterstaats-, milieuwetgeving en algemeen bestuursrecht. - begeleidt en coördineert bestuurlijk-juridische vergunningsprocedures; - voert mede beroeps- en gerechtsprocedures op het gebied van milieu- en waterstaats- wetgeving. Functie-eisen: - opleiding HBDO-AJZ of daarmee vergelijkbaar opleidingsniveau; - affiniteit tot bestuurüjke verhoudingen; - goede contactuele eigenschappen; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden. Salaris/rechtspositie Aanstelling geschiedt voorlopig in niveau 8 (maximaal 4.676.- bruto per maand). Na een uit te voeren functiewaardering zal definitieve inschaling volgen. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Informatie: Nadere inlichtingen over de functie worden desgewenst verstrekt door de heer mr. J.I. Nieskens, hoofd van de afdeling Algemene Zaken (tel.nr. 01140-83772). Schriftelijke sollicitaties uitsluitend richten aan het dagelijks bestuur van het waterschap Hulzter Ambacht, postbus 6, 4560 AA Hulst, vóór 19 september 1994 onder vermelding van referentieummer AZ-02. (38 uur per week) Functie-inhoud: - zorgen voor het technisch beheer van het Novell P.C.-netwerk; - zorgen voor het technisch beheer van de in het P.C.-netwerk geïntegreerde minim- computer IBM AS-400; - boekhoudkundige werkzaamheden (o.m. voorbereiding journaalposten en ondersteu ning financiële rapportages, zoals jaarrekening en begroting). Functie-eisen: - opleiding(en) op het terrein van systeembeheer; - kennis en praktijkervaring met het beheer van een minicomputer IBM AS-400; - kennis van de meeste gangbare P.C. applicaties; - boekhoudkundige opleiding (bijv. Praktijk Diploma Boekhouden) en enige ervaring op het terrein; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Salaris/rechtspositie: Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voorlopig in niveau 6 (maximaal 3.727.- bruto per maand). Na een uit te voeren functiewaardering zal definitieve inschaling volgen. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Informatie: Nadere inlichtingen over de functie worden desgewenst verstrekt door de heer F.C.M. de Vries, hoofd van de afdeling Middelen (tel.nr. 01140-83714). Schriftelijke sollicitaties uitsluitend richten aan het dagelijks bestuur van het waterschap 1 Hulster Ambacht, postbus 6, 4560 AA Hulst, vóór 19 september 1994 onder vermelding van referentienummer FZ-04. Onze groep verdeelt Mercedes-luxewagens over de hele wereld. Het voormalige Oost blok, het Verre Oos ten en Zuid-Amerika zijn voor ons krach tige groeipolen. Vanuit het hoofdkan toor in het noorden van Antwerpen wor den alle operaties ge coördineerd. Om de service van onze cliën- en onze buiten- |lse kantoren nog Écrhogen, zijn wij zoek naar enkele Eousiaste mede- i (m/v): Group De Job: algemene assistentie van het management en de verkoopleiding (zowel administratief als commercieel), veelvuldige contacten met het bui tenland, organisatie van pr-acties, events en coördinatie van business trips. Jij: talenknobbel (Duits, Engels, Spaans idealiter), stressbestendig, degelijke, relevante opleiding en/of ervaring, opgewekt en vriendelijk, nauwgezet en zelf standig. De Job: vertrouwenspersoon en rechterhand van de afgevaardigd bestuurder, afhandeling en controle van contracten, assistentie bij zakelijke besprekingen, contact met banken, advocaten, vervoerbedrijven en andere partners. Jij: economist, degelijke achtergrond, betrouwbaar, ruime talenkennis (Engels en Duits), persoonlgkheid, zeer goede organisator, nauwgezet en gestructureerd kun nen werken, scherp analytisch vermogen. De Job: klanten- en leveranciersboekhouding, facturatie en credit control, op maken van statistieken en verwerking, algemeen administratief management. Jij: HEAO-opleiding studierichting accountancy of bedrijfseconomie op univer sitair niveau, goed doorzicht, goede talenkennis, onberispelijke voorbereiding van boekhoudkundige verwerkingen, zelfstandige aanpak. Voor al deze jobs zouden wij graag een beroep doen op mensen met een natuurlijke spontaneïteit, een professionele en onafhankelijke aanpak van hun job en een sportieve, gezonde levenshouding. Medewerkers die weten wat zij willen en het in de praktijk kunnen omzetten. Mesia'H Group biedt jobs met een hoge graad van zelfstandigheid en ontplooiingskansen voor het individu. Bovendien kunnen onze medewerkers meegenieten van de groei van het bedrijf. Een representatieve firmawagen en een kans opwerken in het buitenland zijn niet onmogelijk. Als wij je dan ook nog vertellen dat wij gehuisvest zijn in een gezellig kan toor in het groene Brasschaat, dan voel je dat wij het professionele aanvullen met een menselijke benadering, nadrukkelijk aanwezig in de filosofie van het bedrijf. Stuur ons een gevat briefje, met een c.v. en een pasfoto, dan weten wij meteen hoe geïnteresseerd jij bent. Mesia'H Group, Van Halmaelelei 3, B-2930 Brasschaat» België. Ter atten tie van Ingrid Lockley. MARKETING PLUS Enthousiaste mensen, die telefonisch uit naam van onze opdrachtgevers prospects overtuigen voor diverse diensten en produkten. Leuk afwisselend werk, waarbij het er op aan komt, dat je snel denkt en handelt. Enkel de bes ten kunnen blijven. Zij kunnen doorgroeien naar een specialisme met een veelbelovende toekomst. Wat vragen wij van je? Allereerst een flinke dosis doorzettingsvermo gen. Een MBO-opleiding, zoals bij voorbeeld MEAO-ce. Vrolijke telefoonstem en een goed commercieel gevoel. Je kunt snel en accuraat omgaan met de computer. Je werk gemiddeld 30 uur per week. Je bent maximaal 19 jaar en spreekt redelijk En gels. Stuur je brief c.v. pasfoto naar: t.a.v. mevrouw A. van Loenen, Postbus 220, 4940 AE Raamsdonksveer. Rassers, Jacobs Spiegel advocaten te Breda een middelgroot advocatenkantoor met zeven tien advocaten, is werkzaam op vrijwel alle ter reinen van het recht. Ter versterking van de groep van medewerkers, die de organisatie en de advocaten ondersteunt wordt gevraagd een (personeel, organisatie automatisering) Voor de vervulling van deze functie wordt een medewerker gezocht die zich in een juridische werksfeer thuisvoelt, bereid is in teamverband te functioneren en een grote mate van loyaliteit op wil brengen voor de organisatie. De management-ondersteunende taken van deze medewerker liggen hoofdzakelijk op de ter reinen van personeelszaken, organisatie en auto- matiserig. Gevraagd wordt een relevante opleiding op HBO- niveau, ruime belangstelling voor automatisering en goede contactuele eigenschappen. Werkervaring strekt tot aanbeveling. Daartegenover staan goede arbeidsvoorwaarden en een goede werksfeer. Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gericht aan Rassers, Jacobs Spiegel advocaten t.a.v. de heer J.G. van der Pluijm, Postbus 3404, 4800 DK Breda. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen g bij de heer J.A. Jacobs (076-224381). HASH BV FABRIKANT-IMPORTEUR-LEVERANCIER VAN PROFESSIONELE SCHOONMAAKARTIKELEN Flash BV fabriceert, importeert en levert een compleet assortiment professionele schoonmaakartikelen bestemd voor grootgebruikers in diverse sectoren. Het bedrijf telt 14 medewerkers en is sinds kort geves tigd in een nieuw pand in Nuland. Voor de promotie en verkoop van de toonaangevende produkten zoeken wij op korte termijn een ambitieuze DEFUNGIE: De voornaamste taken zijn het zelfstandig onderhouden en uitbouwen van bestaande contacten, alsmede het leggen van nieuwe contacten bij potentiële afnemers. Daarnaast geeft u onze klanten vakkundig advies omtrent de technische mogelijkheden en toepassingen van onze produkten. Intern heeft u contact met de directie en verkoop binnendienst aan wie u rapporteert en marktsituaties/ontwik kelingen voorlegt en bespreekt. WIJ VRAGEN: opleiding op minimaal MBO-niveau leeftijd 25 a 35 jaar ervaring op commercieel gebied een servicebewuste en klantgerichte instelling goede contactuele en representatieve eigenschappen een grote mate van zelfstandigheid en een initiatiefrijke geest in bezit van rijbewijs BE. WIJ BIEDEN: een uitdagende en afwisselende job binnen een enthousiast team reële carrièremogelijkheden, afhankelijk van uw kwaliteiten een gedegen produkttraining een prima salaris, afhankelijk van resultaat en ervaring, waarbij prestatie extra gewaardeerd wordt goede secundaire arbeidsvoorwaarden een uitstekende auto-regeling GEÏNTERESSEERD? Voor meer informatie over de inhoud van deze aantrekkelijke functie kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. R. van den Berge (directeur), telefoon 04102-21769. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. en pas foto kunt u binnen 10 dagen richten aan de directie van Flash BV, postbus 3, 5390 AA Nuland. De Stichting Unie Van Vrijwilligers, de UW, zoekt voor een nieuw op te richten project in de long-astmakliniek van het Medisch Centrum De Klokkenberg m/v ten behoeve van het verzotgen van het intern patiëntenvervoer, het opzetten en onderhouden van een bibliotheek en het verzorgen van bloemen en planten. De long-astmakliniek, de kliniek waaraan de vrijwilligers hun diensten verlenen, is één van de 5 klinieken van het Medisch Centrum De Klokkenberg en vervult een supra-regionale functie voor klinische en poliklinische longrevalidatie in de regio zuidwest Nederland. De behandeling richt zich op patiënten met een chronische longziekte die door hun aandoening beperkt zijn in hun dagelijks functioneren. Geïnteresseerden kunnen telefonisch informatie vragen en zich aanmelden bij mevrouw Van de Sande, dagelijks telefonisch bereikbaar tussen 17.00 en 18.00urn op nummer 076-4131 04. Nutsbasisschool De Hoogakker is eert grote dynamische groeischool in de nieuwbouwwijk Haagse Beemden in Breda. Georganiseerd volgens hét leer- stofjaarklassensysteem op basis van gemengde kleutergroepen en met een grote nadruk op interne differentiatie, werkt een jong en enthousiast team samen met ouders en bestuur aan de realisering van een moderne basis school. Dit stelt hoge eisen aan het vakmanschap, de inzet en de persoon lijkheid van elke leerkracht. Het bestuur van Stichting Nutsbasisschool De Hoogakker roept sollicitanten op voor de navolgende functie Taakomvang: Taakinhoud: 3 uur (uitbreiding mogelijk) - verzorgen muzieklessen in bovenbouw; - voortrekker muziekonderwijs in de gehele school; - actief participeren in schoolactiviteiten. Ingangsdatum: indiensttreding op korte termijn is mogelijk. T.a.v. bovengenoemde vacature gelden de volgende specifieke eisen; - aantoonbare ervaring met muziekonderwijs in de bo venbouw v.d. basisschool; - in het bezit van een specifieke scholing en lesbevoegd heid voor dit vakgebied. Verdere informatie aangaande deze vacature kunt u verkrijgen bij de direc teur van De Hoogakker, drs. B.M.A. Sanders, tel. 076-411469 (school). Indien u belangstelling heeft voor bovengenoemde vacature, verzoeken wij u uw sollicitatie, begeleid door een curriculum vitae en een opgave van refe renties, binnen 10 dagen te zenden aan: t.a.v. sollicitatiecommissie De Hoogakker Boeimeersingel 14, 4819 AA Breda Van Dijnsen Installatieservices bv is in deze regio een van de grootste service-organisaties voor reparatie en onderhoud van: - kracht-, licht en zwakstroom installaties - automatiseringsinstallaties - airconditioning - centrale verwarmings installaties - loodgieterswerken - dakbedekkingen - beveiligingsinstallaties - centrale stofzuiglnstallaties 24 uur service, 365 dagen per jaar Het complete pakket van installatietechnieken, de hoge kwaliteit van de werkzaam heden en de directe communi catielijnen zijn voor een sterk groeiend aantal opdrachtge vers redenen om Van Dijnsen in te schakelen. Tot versterking van onze interne afdeling is zéér korte termijn plaats voor; - minimaal opleiding installatietechniek of gelijkwaardig - ruime kennis op het gebied van meet- en regeltechniek - opleiding CFK monteur of bereid deze te volgen - affiniteit met elektrotechnische installaties - enige jaren praktische ervaring - leeftijd tot 35 jaar - het oplossen van alle voorkomende storingen» centrale verwarming en luchtbehandelings installaties - het verrichten van de avond- en weekend diensten - een dienstverlenende en gemotiveerde instelM - goede contactuele eigenschappen - een verzorgd uiterlijk - een zelfstandige en uitdagende baan - een goed salaris - perfecte secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u geïnteresseerd? Schrijf of bel dan binnen 10 dagen naar Van Dijnsen Installatieservices, t.a.v. de heer C. Smulders, postbus 2243, 4800 ce breda, tel. 076-710087. Van onze verslaggever Oostburg - Burgemeester en wethouders van Oostburg zetten volgend jaar een be drag van 300.000 gulden op zij om de huisvestingsproble matiek van de verenigingen in Breskens tot een goed ein de te brengen. Dat staat in de lijst van dringen de in scheir Oostb B en zetter veren. van Uitko gend staan' hervo: Van onze verslaggever Oostburg - Bewoners van de Rir zand hebben met name in de overlast van sluipverkeer van en hoge snelheid over deze grindweg ze aan Burgemeester en Wethoude van Oostburg de Ringdijk-Noord doorgaande verkeer. De bewoners laten in een brief weten enorm veel moeite te heb ben met het verkeer waarvan een groot percentage met zeer hoge snelheid over dit land schappelijke weggetje raast. De kinderen moeten hierdoor bij goed weer noodgedwongen bin nen spelen omdat de weg niet veilig is, door hinderlijke stof wolken kunnen de ramen niet open blijven staan, de bewoners kunnen niet buiten zitten en door wegspattende stenen ont staat veel schade aan de gepar keerde auto's en huizen van de bewoners. De brief gaat gepaard met een handtekeningenlijst. Daarom vragen de bewoners de grindweg af te sluiten voor het doorgaande verkeer door het plaats het mi re be\ komer landbc manie Deze schriji bruike waard van di wordt dan ii grind De br op d.e ken ve gemee begint om 19 gemee Van onze verslaggever Oostburg - De uitbreiding van hotel Mariastraat in Cadzand kost de gemee exploitafie-overeenkomst tussen de g Janssens over de aan- en verkoop v: voorwaarde gesteld. Burgemeester- en Wethouders van Oostburg voldoen hiermee aan de belangrijkste eis van de leden van de raadscommissie planologie. De commissie ging in mei al akkoord met het uitbrei dingsplan maar wel onder de voorwaarde dat het plan de ge meenschap geen geld kost. B en W vinden de plannen van Jans sens een goede ontwikkeling voor Cadzand: Het plan omvat immers niet al leen een uitbreiding van het ho tel. Het is namelijk de bedoeling dat de Heuvelstraat komt te ver vallen en dat een stukje verderop alleen nog maar een doorgang wordt gemaakt voor voetgangers en fietsers. Alleen op deze ma nier kon namelijk een verwant woord nieuwbouwplan worden gemaakt. Het college vindt het .opheffen van de Heuvelstraat een verantwoorde oplossing om dat het autoverkeer nauwelijks van deze straat gebruik maakt. De ui krijgt Er ko leenhe keerpl straat mogel: zijn n Prinse aantal gens 1 de n( Bij vo niet worde gezien voldoe het ct men. De eig merce uitbre: Het vo septen vergac raad. 19.30i Sas van Gent - De jaarlijkse kermis i laatste decennia niet meer wat het verplaatsing van de kermis vanuit het immense Keizer Karelplein leek dit ee ren te worden. Voor velen betekende de over steek van de zeer drukke West kade een barièrre om het ker misterrein te bezoeken. Ook de horeca-bedrijven werden slechts matig bezocht. Dit in tegenstel ling tot de kermis in het buur dorp Westdorpe, waar ieder jaar de café's bomvol zitten. Een stukje jaloezie naar Westdorpe wellicht en een boel weemoed bracht de horeca-exploitanten dichter bij elkaar om een 'leutig' programma voor elk wat wils samen te stellen. Zo wordt de kermis in "T Saass' sinds de laatste jaren iedere 'keer weer een stuk aantrekkelijker. Vandaag wordt het geheel geo pend met een kermisgaaibolling .1 f Schippershuis, welke be gint om 10.00 uur. Men kan inschrijven vanaf 9.30 uur. Van- at 16.00,uur zorgen Anke en Piet eihcaan ervoor dat de Blaas en oemband uit het Gelderse Alem to asse café's afstruinen. In de watergeus wordt er vanaf 20.00 ur een Karaoke-avond gehou- en en in de Engelenroos een dansavond. Ia 'T Schippershuis is het Disco avond, bij Oudt Sas een live P reden van Second Best, in de Reseda speelt de Beet City Jazz Tim 611 de Riivaart Simon Op zondag 4 september start om nif.k uur een sterrit voor wieler- A-ur, V'aiiIa* 'T Schippershuis, 's ntas,1? t men °P diezelfde nnt li recRt voor een komisch optreden van de Drie Tieten. In Oudt format de Res< nions. zondag Anythi wederc Maanc vanaf de gaa Tevens vloer l in de E Kermi: men v, Schipp je bing dens w gegeve Blaasb en Tv vaart. Op de dinsda midda; gende Reseds 13.30 wordt Night de bec beken< vens zorgd band. In Ou voor e op lud len w< lijsting ge. In live-of Sasse

de Stem | 1994 | | pagina 44