Werken en studeren Bouw van w< DE STEM Yorick 1 jaar. Hoi, t t t t Ter gelegenheid 1 FAMILIE BERICHTEN Stefan (0)pa Schaut eh...jaaah! een stukje xxx Sja Marieke Schoonderbeek Harm van Esterik Sara Pa van den Dungen kleine koekenbakker Dit meisje Bertje Gas Voorstel Axels ra Vlissinger pleegt tijdens uitvoeren STEPHANIE JULIA CLAESSENS Petrus Joannes van Wesemael IRMA MARIA NEVE Alouisius Wilhelmus van Waterschoot EMIEL JACOBUS POORTEN Clementina Josephina Reijns ABRAHAM ADRIAAN PORREIJ Suzanna Taillie PIET VAN ESBROEK Maria van Hove Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd Getrouwd MAVO - HAVO - VWO - MEAO Computercursussen Boekhoudkundige cursussen Conversatie Frans, Duits, Engels, Spaans, Turks Kunstgeschiedenis ROC WESTERSCHELDE Voor particulieren NU 50% KORTING Bezorger gefeliciteerd 4-9 Proficiat Kiske en Tilleke Onze (0)ma Hiep Hiep Hoera 40 jarig huwelijk Opa en Oma Rommelmarkt in Koewacht 3,5 seksi Ten K-E editie zeeland DE STEM ZATERDAG 3 SEPTEMBER 1994 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Mensen, hun dagen zijn als gras, zij bloeien als de bloemen in het open veld, dan waait de wind en ze zijn verdwenen. Op 74-jarige leeftijd is in het Maria Middela res ziekenhuis te St. Niklaas overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoonzuster, tante en nicht weduwe van Axel: Marlies Martens- van Wesemael Wies Martens Reinout, Sophie Hillegem (B): Aline Tinel-van Wesemael Luc Tinei Stefan, Pieter, Julie Nieuw-Namen: Ronald van Wesemael Hilda van Wesemael- de Theye Mischa, Tamara Nieuw-Namen: Erik van Wesemael Martine van Wesemael- Verbist Nathalie t> Jean-Pierre Julian Familie Claessens Familie Van Wesemael 4568 PT Nieuw-Namen, 1 september 1994 Koninginnestraat 4. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maan dag 5 september a.s. om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Jozef te Nieuw-Namen, waarna de begrafenis zal plaatshebben op het r.-k. kerkhof, Glacisweg te Hulst. Samenkomst voor aanvang van de uitvaart dienst in de parochiekerk. Zondag 4 september om 9.00 uur zal moeder bijzonder herdacht worden tijdens de week endeucharistieviering in de parochiekerk te Nieuw-Namen. Moeder ligt opgebaard in het uitvaartcen trum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot het brengen van een laatste groet is mogelijk zaterdag van 18.00-19.00 uur. Graag schriftelijke condoléance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Je bent je weg gegaan in wind en tegenwind in licht en donker in voor- en tegenspoed zo hebben we elkaar ontmoet. En toch, God droeg je in de palm van Zijn hand. Zie, ik heb u in mijn handpalmen qeqrift. Jesaja 49:16 Op 84-jarige leeftijd is in het streekziekenhuis „De Honte" nog onverwacht overleden mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster, tante en nicht echtgenote van Hulst: Nieuw-Namen: Nieuw-Namen: Clinge: Hulst: Hulst: Kloosterzande: Veldhoven: Vlissingen: Hulst: A.W. van Waterschoot Karei en Jeanne van Waterschoot- Klippelaar Robert t en Elza t van Waterschoot- Werrens George en Lea van Waterschoot-Himbrecht Maria en Willy van Boven-van Waterschoot Ivon en Piet Segers-van Waterschoot Gerda van Waterschoot Annie en Gerard van Lith-van Waterschoot Rudy en Anneke van Waterschoot-Stok Frans van Waterschoot En haar klein- en achterkleinkinderen Familie Neve Familie Van Waterschoot 4561 NR Hulst, 1 september 1994 Steijn Streuvelsstraat 16 De uitvaartdienst zal plaatshebben op dins dag 6 september 1994 om 10.30 uur in de ka pel van „De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Bel- lamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst voor aanvang van de uitvaart dienst in de kapel. Maandag 5 september om 19.00 uur zal een avondwake gehouden worden in de kapel van „De Blaauwe Hoeve". Moeder is opgebaard in het mortuarium van „De Blaauwe Hoeve". Gelegenheid tot condoleren na de uitvaart dienst in de hal bij de kapel. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Voor het medeleven en de belangstelling ons betoond bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma GERRIE VELDINK betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder een woord van dank aan de Blaauwe Hoeve, afd. Dl, aan dr. Bakker en verplegend personeel, voor de goede verzor ging aan mijn vrouw besteed. Hartelijk dank aan de bewoners voor de dankbetuigingen die ik van hen mocht ont vangen. J. d'Hooghe Kinderen en kleinkinderen St. Jansteen, sept. 1994. Eens werkte Miel met hart en ziel aan de zeedijk bij 't dorp Ossenisse het was zwaar werk, maar hij was sterk hij hield er van, zou het nooit willen missen maar op een keer, hij was er niet meer had pensioen voor de rest van zijn leven maar hou er eens halt, bij die dijk van basalt dan weet je pas wat hij heeft gegeven. Bedroefd maar met een dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, ge ven wij u kennis, dat na een liefdevolle ver zorging in De Blaauwe Hoeve van ons is heengegaan, mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van op de leeftijd van Kloosterzande: Vogelwaarde: Ossenisse: Kloosterzande: Eeklo (B): Kloosterzande: Vogelwaarde: Driewegen: 84 jaar C.J. van Poorten-Reijns Ries en Betsie van Poorten-de Kort Kirsten Marie Louise en Jozef de Boeij-van Poorten Werner en Cristianne Remi en Lia van Poorten-Dellaert Patrik Patricia en Evert Pascal Herman en Monique van Poorten-de Cocker Carl Vera en Jan de Bakker-van Poorten Jasper Alouis en Rita van Poorten-v.d. Veeken Ulrike Renske Esmeralda en Kees Boonman-van Poorten Wouter 4561 NT Hulst, 2 september 1994, De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2. Corr.adres: C.J. van Poorten-Reijns, Leliestraat 9, 4587 AN Kloosterzande. De plechtige uitvaartdienst, zal plaatshebben op woensdag 7 september a.s. om 13.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats te ICloosterzande Avondwake dinsdagavond om 19.00 uur in voornoemde kapel. Vader ligt opgebaard in het mortuarium van De Blaauwe Hoeve. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag avond na de avondwake. Schriftelijke condoléance. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze kennisge ving als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons gedurende zijn leven heeft omringd, delen wij u méde dat na een moedig gedragen lijden, waarbij geen vooruit zichten meer waren, van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze zorgzame vader echtgenoot van op de leeftijd van 69 jaar. Oostburg: S. Porreij-Taillie Biervliet: Ada en Gerard de Milliano-Porreij 4501 EP Oostburg, 1 september 1994, Grote Beer 83. De crematie zal plaatshebben op dinsdag 6 september om 15.00 uur in het crematorium „Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Zij die de plechtigheid willen bijwonen wor den verzocht om tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de plechtig heid in de ontvangkamer van het cremato rium. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, ge lieven deze aankondiging als zodanig te be schouwen. Dankbetuiging Voor de blijken van belangstelling en medele ven die wij mochten ontvangen bij het overlij den van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma MARIA AUDENAERT-DE KEVER zeggen wij u, ook namens de familie, hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan het perso neel van afd. „Albatros" van verpleegtehuis „Ter Schorre" voor de liefdevolle zorg die zij haar jarenlang hebben gegeven. Kinderen en kleinkinderen Zuiddorpe, september 1994. Dankbetuiging Nog niet goed beseffend, dat ze er nooit meer zal zijn, willen wij graag iedereen bedanken voor de vele bezoekjes en telefoontjes in de weken dat ze ziek was. Ook onze dank voor uw steun, troostende woorden en medeleven, na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze dierbare moeder en schoonmoeder ROSALIA MATHILDA HEI JENS Bedankt dr. van Kalmthout, u was er altijd voor haar, ze wist dat ze op u kon rekenen, u was een enorme steun voor haar en ons. Be dankt mevr. Pollemans, voor alle steun die u haar en ons hebt gegeven, om afscheid van elkaar te nemen. Bedankt voor de prachtige crematiedienst. Bedankt dhr. R. Haerens, voor de goede ver zorging rondom en tijdens de crematiedienst. U voelde precies aan wat wij wilden. Het doet ons goed te weten dat er zoveel men sen met ons meeleven. J. Hulshout Tilly en Mare Anneke Vogelwaarde, september 1994. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie het aangaat is het niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterliet. Vaarwel en wees tevreden. Voor ons is onverwacht, tot onze droefheid, van ons heengegaan mijn dierbare man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa echtgenoot van in de leeftijd van 81 jaar. Hulst: M. van Esbroek-van Hove Hulst: Ida en Paul de Blok-van Esbroek Peter en Carla, Anne-Marie Hulst: Paul en Lizan van Esbroek-De Letter Inge en Frank Anniek en Philip Heikant: Lisette en Louis d'Hooghe-van Esbroek Veronique St. Jansteen: Ria en René De Letter-van Esbroek Bart en Chantal Barbara en Aljando Ell: Anki en Henk Knibheler-van Esbroek Sjoerd, Jasper Overslag: Jolanda en Pieter Hamelink-van Esbroek Jouk, Stef, Twan 4561 GL Hulst, 2 september 1994. Steensedijk 63. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 6 september a.s. om 10.30 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.15 uur in de basiliek. Maandag om 19.00 uur avondwake in ge noemdebasiliek. Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102B te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag van 18.00 tot 19.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd uitvaartcentrum. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig be schouwen. Dankbetuiging Mede namens onze kinderen en kleinkinderen wil len wij iedereen bedanken voor de vele gelukwen sen, cadeaus en bloemen die wij mochten ontvan gen bij ons 40-jarig huwelijk. U heeft er voor ons een onvergetelijke dag van gemaakt. Omer en Annie Rombaut-v. Holle Clinge, Molenstraat 98a, Dankbetuiging Hiermede willen wij u hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven en steun die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze vader WALTER GOETHALS Daar het onmogelijk is ieder persoonlijk te benaderen, verzoeken wij u deze dankbetui ging als zodanig te beschouwen. Annie Goethals-van Dommelen en kinderen. Sluiskil, augustus 1994. Dankbetuiging Voor de hartverwarmende bewijzen van me deleven die wij na het overlijden van onze lie ve, zorgzame moeder en schoonmoeder MARIA VAN REETH- TACK mochten ontvangen, zeggen wij, ook namens onze familie, hartelijk dank. Het is voor ons een troost te ondervinden hoe veel medelevende vrienden wij hebben. Lea en Frans de Neijs-van Reeth Hulst, september 1994 Paul Marrevee Francis Tabak. LageZwaluwe. Hans Vermeeren Marian Schellekens. 2 sept. 1994 Terheyden Ferry Rasenberg Janine Verbunt. 2 sept. 1994 Terheyden Benny Thuy Marjan Hamelinck. Oudenbosch Arno van Oosterhout Constance Robben. Oudenbosch. John de Jong Ingrid Surewaard. Terheyden Joyce van Elderen Stefan Pijpers 2 sept. 1994 Breda Gert-Jan van Kooten Nicole Smit. 2 sept. 1994. Terheyden. Wim Nelemans Mirjam van de Maagdenberg. Zevenbergen Jasiu Galas Yvette Westerhout. 2 sept. 1994 Terheyden Bert Lokate Petrie de Bok. Made Astrid Op de Beek Paul - Koopmans. 2 sept. 1994 Breda Wilfried van Meer Hester Bloemendaal. Made Corné Jongenelen en Mireille Voorn. 2 sept. 1994 Breda Gerard van Opdorp en Ellis Jansen. 2 sept. 1994. Roosendaal Rien Derijck en Jolanda Moerkens. 2 sept. 1994 Etten-Leur Frank de Maat en Astrid Neels. 2 sept. 1994. Terneuzen Personeel Zorba de Griek feliciteert Gut, gut, gut. zit in de VUT, groetjes, Werner, Chris en Linsey. speciaal voor jou schrijf ik een stukje in de krant: Rogier Geers Kitty van Nieulande. 2 sept. 1994. Koewacht Patrick Freijzer Bianca Biesbroeck. 2 sept. 1994 Hulst Ronald Halters Regine van Dun. 2 sept. 1994 Sprundel Arjan van de Dool Laura Kokke. Standdaarbuiten. Bert 't Hoen Heieen de Goey. 2 sept. 1994 Breda Ron Clarijs Joyce Rijnkels 2 sept. 1994 Bergen op Zoom Jolanda van Ham Maarten van der Aa. 2 sept. 1994 Chaam Marco Overwater Bianca van Lang. 2 sept. 1994 Raamsdonksveer Peter Leyten Ingrid Dam. Klundert. Bram van der Male Karin Mol. 2 sept. 1994 St. Maartendijk. Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en mede leven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma, zus, schoonzus, tante en nicht ALICE MARIA THIELENS zeggen wij u hartelijk dank. Fam. v.d. Heijden-Thielens Nieuw-Namen, augustus 1994. Dankbetuiging Voor uw blijk van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn zuster, onze tante en oud-tante MADELEINE PIEREN betuigen wij u onze oprechte dank. Vooral dank aan het personeel van het Ver zorgingstehuis „Coensdike" voor hun goede zorgen aan haar bewezen. Namens de familie: A. D'hoore Sluis, september 1994. Dankbetuiging Getroffen door de blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze oom en oud-oom JAN RIEMENS betuigen wij onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan directie en personeel van „Bachtendieke" voor de liefde volle verzorging. L. Stoffels-Michielsen Terneuzen, september 1994. Sector VAVO en CONTRACT Walstraat 22, Terneuzen Telefoon 01150-17882 X 8! 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, v receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen. Abraham, enz. Prijs per mm per kolom 1.09 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 43.65 incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-236882 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te maken. Ria Brabers-v.d. Buijs in Oudenbosch, Jeroen Moerbeek in Wagenberg, Jose Vercammen in Baarle-Hertog, Nicole van Gorkum-Hefti in Breda en Marie Doms-v.d. Heuvel. ge het ut gehaold Wij komme ut vanaovend haole Ut Vaaste Zooike. Vandaag trouwen en Helmond, 3 september 1994 Ze wil het zelf misschien niet weten, maar wij zijn het niet vergeten. wordt 75 jaar. H.G. Huib, kinderen, klein- en achter kleinkinderen. Tot vanavond!!! M I Het is haar niet aan te zien, maar morgen zal Tonny zien. H.G. van Theo, kinde ren en kleinkinderen. Goedemorgen van harte gefeliciteerd met je 60e verjaardag. Groetjes uit Griekenland Richard en Saskia. jouw lieve oude dikke beer wordt morgen 31 jaar. Dikke kus van de grote koekenbakker. Het is raar maar waar zag 23 aug.Saar. Tot vanavond bij Sjaak en Rian. Je moet er toch aan geloven, want morgen korf Saartje bij jou teboven Hoera!!!! wordt 40 jaar. Hartelijk Gefeliciteerd met Uw kinderen en kleinkinderen Goeiemorgen H.G. met jullie 50-jarig huwelijk. Coen, Jeske, Daniella, An, Evie, Daw» Didier, Robin, Bebby, Oukje, Jitske, Marjolein. Martine, Max, Milou. Jojanneke, Stijn, UnsKJj Claudine, Egbert, Elsbem. Reinout, Pauline. pE STEM Hulst - De bouw van het woonzorg project op het terrein van het voor malige stadskantoor aan de Korte gellingstraat in Hulst is eind dit jaar gereed. Het gaat om twintig woningen die bestemd zijn voor alleenstaande ouderen of echtparen uit Oost-Zeeuws-Vlaanderen. D w ti P H P: b vt v< PvdA Van onze verslaggever Axel - De Axelse PvdA bepleit een schap van het Intergemeentelijk Sa voor de regio Zeeuws-Vlaanderen. Het sociaal-democratische raadslid M. van Oyen sprak zich daar afgelopen donderdagavond tijdens de rondvraag van de ge meenteraadsvergadering voor uit. Inzet van de nieuwe samenwer king is een gezamenlijk stand punt in te nemen over onderwer pen die in het belang zijn van alle gemeenten. De meerderheid bepaalt het gezamenlijk stand punt. Elke gemeente heeft een stem. Van Oyen adviseerde het college van burgemeester en wethouders goed na te denken en een strate gie te bepalen voor het voorzit terschap van het nieuwe interge meentelijke overleg. Stroef „Het permanente voorzitter schap van Terneuzen in het B en W-overleg Zeeuws-Vlaanderen is een van de redenen dat de samenwerking stroef verloopt", aldus Van Oyen. „Een construc tie van wisselend voorzitter schap is de juiste oplossing. Want het kan toch niet zo zijn dat het voorzitterschap automa tisch'naar Terneuzen gaat." De PvdA'er had er zich bij het lezen van de overeenkomst die de nieuwe lichte samenwer kingsvorm regelt aan gestoord dat er niets in terug te vinden was over openbaarheid van de vergaderingen. „Het is goed dat die vergaderingen openbaar zijn." Voor de fractie van de WD was het niet nodig de vergaderingen Van onze verslaggever Koewacht - De schooljeugd van Koewacht biedt zaterdag 10 sep tember spulletjes te koop aan tijdens de rommelmarkt op het plein van de basisschool De Ei kelaar. De markt is van 10.00 tot 15.00 uur. Er wordt in een 'cafetaria' ook voor de inwendige mens ge zorgd, er staat bovendien een frietkraam. Verder kan een ritje met paard en wagen worden ge maakt (tegen een kleine vergoe ding), men kan spelen op het rad van avontuur en meedoen aan allerlei spelletjes. openbai voorstel de open deren", „Veel sproken een prei wij via nen kri hebben dat de baarheii Burgem de de Axelse kwestie beurt dens de dering, Den Bo: Den Bo: R. uit ernstig twee jo: tot 3,5 rechtbai eerder naar he| kend. werd ee dagvaar verklaai Van onz Clinge - ter en zondag uur de gio in g; Hij hou senteert raire wf ren doe beelden, schreef dichten, verjaarc ten, tesi beschrei bladig de open De exp werken se Ki kunst ii techniel zondag aanwez: informa Van onze correspondente Middelburg - Eind april werd de 20-jarige Vlissinger P. in 't H. in Middelburg voor een serie diefstallen veroordeeld tot een werkstraf van 180 Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32, te'. 01150-18924, fax 01150- 30554. Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Deij, Rein van er Helm, Ton Koomen (sport), refer Oggel (editiechef), Harold ae Puysseleijr. Klokstraat 1, tel. 01100- 48030, fax 01100-21928. Redacteur: Cees Maas (provin- beverslaggever). niïïïï Steer|straat 14, tel. 01140-13751, fax 01140-19698. f„i act?ur: Eugène Verstraeten tPlv. editiechef). Advertentieverkoop ,®r"?U2en: Zuidlandstraat 32, tel. 01150-17920. Vertegenwoordigers: Martin eije, Hans Dimmers. mi™ ,Steenstraat 14, tel. 01140-13751 c5'?:e9enwoordigers: Wdy van den Brande, Marian verstraeten. mlk00p!eider; HarrV Muur- ans, tel. 076-236454. ti^foonnumrTlers en openings- on n ^an overige afdelingen °p pagina A2. a,8.5.M uur, die komen zitten. De Vliss daad br: opgedra correct, nieuw waakt o temonns maar w< betrapt. In 't H, stond j_ beklaagt voorgere uur van uur dien „Daar to was niet weerde dat vin< officier Hel, die rende ve omgezet van één Voor de monnaie voor de i woordinj wat beti voerlegg bank ove Terneuzf

de Stem | 1994 | | pagina 42