DE STEM p E R S O 1 i E E 1 L Armstrong J een loodsbaas "DE HAL" E isabei h l laborant hartcatheterisatie v/m cytologisch analist v/m ergotherapeut(e) jolorpy TECHNICAL SUPPORT ENGINEER REGIO VERANTWOORDELIJKE Sales Assistent België -nri u deltastaai bv a; WEZO B.V. J Mk 1 IwlwiWA Je wilt jezelf bewijzen in een sektor waarin ambitieuze medewerkers ongeremd kunnen groeien? i WIJ ZOEKEN EEN MEDEWERKER M/V si ENTHOUSIASTE MEDEWERKER m/v TV - Binnendienst - - Binnendienst - KINDERVERZORGSTER/AU PAIR m ij IGNATIUS ZIEKENHUIS BREDA Deltastaai B.V. Ah BUNSENSTRAAT18 3316 GC DORDRECHT' Grafiet - E.V.H. PTEMBER 1994 D4 it r in het Wexford-avon- ',0.50 uur). FOTO ARCHIEF DE STEM lorbij. Vandaag moet hij ,5 als de VPRO. 'Mijn er week: op vrijdag- en eren Koos Andriessen te ken. Bij de VPRO-radio ;ramma 't Was me het uit de VPRO-radiostudio Aan dit programma ie Izzies, de ster van de leelfilm uit 1988. Regie: ykroyd, John Candy en iiger in auto-onderdelen ntie gaan houden op het ichter danig vergald door die van plan zijn het jie: Diarmuid Lawrence, 'arrell en Richard Griffi- L971. De Britse troepen enen bekogeld en door de ng in seks, zwarte humor smess. Maar opeens stort uit 1965. Regie: Sam iston, Richard Harris en fficier bevrijdt een groep noeten helpen in de strijd it 1984. Regie: Alexandra urg, Christine Millet en dessing emigreert in 1933 Duitsers Parijs in 1940 )ne te vluchten, alwaar ze valt van de nazi's. Een n en uiteindelijk belandt ij haar vriendin Férial. 1984. Regie: Francesco son, Placido Domingo en lalusië van 1820 zijn alle icht op de verleidelijke blok voor de prachtige ;oreador Escamillo zorgt bij Don José. Escamillo almen en de jaloezie van lij daagt Escamillo uit tot Regie: Vittorio de Sica. Burton en Ian Bannen. Cesare Braggi hoort tot r per testament bepaald de mooie Adriana de e en Adriana houden van n ouders te verzetten. Als nt, keert Cesare terug en DE STEM ZATERDAG 3 SEPTEMBER 1994 X 65 Telerex is een dynamische, sterk expansieve technische handels onderneming, die een toon aangevende rol speelt in de snel evoluerende wereld van de industriële elektronika en automatisering. Telerex treedt op als vertegenwoordiger van gerenommeerde fabrikanten uit o.m. Duitsland, Frankrijk, Zwitser land, Japan en de Verenigde Staten. Onze filosofie berust op het aanbieden van hoogwaardige, betrouwbare kwaliteitsproduk- ten -komponenten en instru menten voor de elektrische, elektronische en procesindus trieën- die geheel op de behoeften van de klant zijn afgestemd. Telerex is operatio neel in de Benelux vanuit vesti gingen in Breda, Antwerpen en Luik en telt momenteel 60 medewerkers. Heb je minimaal een MTS-Elektronika-opleiding? Heb je ongeveer 5 jaar bedrijfservaring? Wil je meegroeien in een omgeving waar groei de normaalste zaak van de wereld is? Solliciteer dan meteen voor de funktie van (m/v) voor onze afdeling Service Je bent verantwoordelijk voor de technische onder steuning van onze klanten en ons verkoopteam vanuit de binnendienst te Breda. Je kalibreert, herstelt en past instrumenten aan in funktie van klantenspecifikaties. De samenwerking met de Service Engineer van de buitendienst laat je optimaal verlopen want hij rekent op jouw ondersteuning. De technische kwaliteitskontrole van de in- en uitgaande goederen neem je eveneens voor je rekening. Bij Telerex staat de klant steeds centraal. Dus óók in jouw job. We verwachten daarom dat je enthousiast en servi- cegericht bent. Je beschikt over kennis van de Engelse taal daar je nauwe kontakten met internationale leve ranciers onderhoudt. PC-kennis is voor jou een pluspunt, daar de applikatieprogramma's werken op PC. Je voelt je aangesproken door de kombinatie van techniek, kwaliteit en organisatie. Heb je een MTS-opleiding? Heb je ongeveer 4 jaar bedrijfservaring? Ben je bereid je technische errkommerciéle kapaciteiten door middel van regelmatige trainingen verder aan te vullen en te verbeteren? Solliciteer dan meteen voor de funktie van (m/v) voor onze afdeling Industriële Elektronika De buitendienst ondersteunen bij zijn kommerciële aktivi- teiten. Technische-kommerciële dossiers beheren en opvol gen wordt je voornaamste taak. Zo wordt van je verwacht dat je praktische problemen op doeltreffende wijze oplost. Dat je heel precies aanvoelt wat een klant wenst of nodig heeft. En dat je vlot en probleemloos samenwerkt met de buitendienst. Uiteraard beschik je over de vereiste technische kennis en het kommercieel inzicht, nodig om offerte- aanvragen in orders om te zetten, efficiënt te reageren op klantenvragen en met sukses verkoopkontakten op te volgen. Je gaat dagelijks om met medewerkers, klanten en leve ranciers. Dat betekent dat je wat heet "kontaktvaardig" bent. Kortom, er wacht je een boeiende job die ook terdege wordt gehonoreerd. Belangstelling voor één van beide vakatures Stuur vandaag nog je handgeschreven sollicitatiebrief met curriculum vitae en vermelding van de betreffende vakature naar Telerex Nederland B.V., t.a.v. de Direktie, Postbus 6852,4802 HW Breda. Armstrong World Industries - Netherlands B.V., gevestigd te Hoogezand, is producent van Akoestische Brandwerende Plafondtegels. Armstrong is een onderdeel van een Amerikaans concern, dat wereldwijd isolatiematerialen, vloerbedekkingen, pakkingen, plafondpanelen, meubels en kurken produceert.ln Europa zijn 12 fabrieken op 10 lokaties in 7 landen gevestigd. Op de lokatie Hoogezand zijn 170 medewerkers werkzaam. Vanuit ons verkoopkantoor in Breda opereert ons Benelux Sales Team bestaande uit 15 personen. Binnen het Sales Service Team in Breda ontstaat per 1 oktober a.s. een vakature voor een Funktie-inhoud: onderhouden van kontakten met (vooral Franstalige) afnemers en architekten in België ondersteunen van onze buitendienstmedewerkers documenteren van bouwprojekten en acquisitie uitvoeren van telemarketing aktiviteiten verrichten van secretariële werkzaamheden voor de Sales Manager Benelux en voor het Benelux Sales Team o vervangen van collega's die aktief zijn op de Nederlandse markt. Funktie-eisen: opleiding: MEAO-CE of gelijkwaardige commerciële opleiding perfekte tweetaligheid Frans-Nederlands in woord en geschrift. Voor deze funktie is vloeiend Frans geen prae, maar een eis! Spreekvaardigheid Engels is een prae ervaring met telemarketing ervaren in het werken met PC's commerciële instelling affiniteit met bouwkundige technieken ons jonge team vraagt een collega in de leeftijd van 20 - 30 jaar. Wij bieden u een dienstverband voor 1 jaar, dat bij gebleken geschiktheid wordt omgezet in een vast dienstverband. Voldoet u aan de gestelde eisen? Stuur dan uw sollicitatiebrief met alle relevante gegevens vóór 9 september a.s. aan: Armstrong World Industries - Netherlands B.V. p.a. Sohier Public Relations B.V., t.a.v. mr C.J.M. Sohier Prinsenkade 7 4811 VB Breda Een psychologisch onderzoek en een taalvaardigheidstest kunnen deel uitmaken van de selektieprocedure. Een gezin met twee jonge kinderen te Brasschaat zoekt voor onmiddellijke indiensttreding een kinderverzorgster/au pair met ervaring in een gelijkaardige functie. Ongehuwd of volledig vrij strekt tot aanbeveling, alsook de bereidwilligheid om mee te reizen naar het buitenland en zowel 's avonds als in het weekend aanwezig te zijn. Minimumleeftijd: 20 jaar en goede beheersing van de Nederlandse taal. Wij bieden zeer goede verdiensten voor een voltijdse betrekking, extra-legale voordelen, een meerjarige samenwerking en de mogelijkheid tot inwonen in een afzonderlijk appartement. Voor deze boeiende job bel je het nummer 32 3/644 IS SS en vraag je naar Ingrid. i. (groothandel in walserijprodukten) Postbus 225 - 4900 AE OOSTERHOÜT In verband met de snelle groei van het bedrijf zoeken wij voor spoedige indiensttreding Leeftijd: ca. 35 jaar. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die ervaring hebben in leiding geven aan en samenwerking met ongeveer 50 magazijnmedewerkers. Verder is technische kennis en inzicht inzake zaagmachines, elektrische kranen etc. een must. Uitsluitend diegenen die aan bovengenoemde profielschets voldoen, kunnen hun sollicitatie schriftelijk richten aan: Afd. personeelszaken, Postbus 225, 4900 AE Oosterhout Het Ignatius ziekenhuis Breda Is een algemeen zieken- huls met 535 bedden en 1450 medewerkenden, in de Medische staf van ongeveer 90 leden zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoordigd. Het ziekenhuis beschikt over een moderne accommodatie. voor de afdeling Hartcatheterlsatle vragen wij een full-tfme (vacaturenummer ST-751) De aanstelling is vooralsnog van tijdelijke aard tot 11 maart 1995, i.v.m. vervanging wegens zwangerschaps- en bevallingsverlof van een collega. Functie-Inhoud: - assisteren bij o.a. hartcatheterisaties en pacemaker-implantaties; - bedienen van het fysiologisch meetsysteem; - verslagieggen van onderzoeken. Functie-voorwaarden: - diploma ziekenverpleglng-A en diploma IC/CC-opleldlng of gelijkwaardig; - verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Voor het pathologisch en cytologisch laboratorium, dat onderzoeken verricht voor het Ignatius Ziekenhuis Breda en voor Ziekenhuis de Baronie in Breda, vragen wij een full-time (vacaturenummer ST-752) De aanstelling Is voor onbepaalde tijd. Functie-Inhoud: - het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op de afdeling cytologie; - uitvoeren van routinematige en gespecialiseerde onderzoeken, alsmede het invoeren van nieuwe onderzoekstechnieken; - verantwoordelijkheid voor de juistheid van de onderzoeksresultaten. Functievoorwaarden: - HBO-diploma in de hlsto-/cytologische richting, danwel door opleiding en ervaring verkregen gelijkwaardig niveau; - kennis van en brede ervaring in de gynaecologische en niet-gynaecologische cytologie, met name de punctiecytologie; - goede contactuele eigenschappen en oog voor kwaliteit en nauwkeurigheid. Arbeidsvoorwaarden: worden voor bovengenoemde twee vacatures vastgesteld overeenkomstig de CAO- Ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt maximaal 4.446,- bruto per maand op full time basis (FWC-groep 45). informatie en sollicitatie: voor nadere Informatie met betrekking tot de functie van laborant hartcatheterisa tie kunt u contact opnemen met de heer J. Sep, organisatorisch hoofd hart catheterlsatle, tel. 076 - 258096 en voor de functie van cytologisch analist kunt u contact opnemen met de heerT. Josten, organisatorisch hoofd PAL, tel. 076 - 258033. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie, richten aan de dienst Personeel, Organisatie Opleidingen, onder vermelding van het bij de functie vermelde vacaturenummer. Molengracht 21. Postbus 90158,4800 RK Breda. - Staat u stevig in uw schoenen? - Bent u stressbestendig? - Bent u bereid om van ma. t/m za. in een vast rooster dag- en avonddiensten te draaien? - Bent u bereid om in teamverband te werken? - Bent u ongeveer 40 jaar jong? - Heeft u minimaal een MAVO-diploma? - Heeft u goede contactuele eigenschappen? - Zoekt u een baan met een goed salaris? - Zoekt u een baan met goede secundaire arbeidsvoorwaarden? Als u aan bovenstaande voorwaarden voldoet, dan hebben wij in ons amusementscentrum te Dordrecht een passende baan voor u. Geïnteresseerden wordt verzocht een handgeschreven sollicitatie brief met curriculum vitae en een recente pasfoto te zenden aan: Grafiet - E.V.H. is een bedrijf dat een landelijke bekendheid kent als het gaat om hout- en kunststofmaterialen voor het lager en voortgezet onderwijs. Onze produkten worden binnen het onderwijs gebruikt voor crea tieve vorming. Tevens zijn wij importeur en leverancier van ver schillende soorten natuursteen en marmer. Ons bedrijf zoekt wegens uitbreiding een op M.T.S.-niveau, leeftijd ca. 20 tot 25 jaar. Wij zoeken sollicitanten die - de M.T.S.-opleiding hebben voltooid; - zelfstandig kunnen werken maar ook in een klein teamver band; - naast de technische kant van hun opleiding ook een commer ciële inslag hebben. Wij bieden u - een job met een uitdaging; - een aantrekkelijk salaris dat past bij de functie; - een prettige werksfeer; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u denkt dat u de kandidaat bent die wij zoeken, kunt u bin nen tien dagen na het verschijnen van deze editie uw schriftelijke sollicitatie richten aan J.F. Vlekkestraat 199, 4705 AH Roosendaal t.a.v. de heer C. Eine. ~l Verpleeg- en verzorgingshuis Ons verpleeg- en verzorgingshuis, dat gevestigd is in het centrum van Breda en dat een 175-jarige traditie van verplegen en verzorgen op christelijke grondslag voortzet, biedt plaats aan ruim 400 patiënten en bewoners. Onze instelling zal zich in de komende jaren ontwikkelen naar een zorg- en behandelcentrum, waarbij een zo kompleet mogelijk pakket van zorg wordt geboden aan (hoofdzakelijk) ouderen die in onze instelling verblijven, maar ook daarbuiten. Onlangs is besloten de organisatiestructuur en -kuituur daarop aan te passen. De organisatie- struktuur van "Elisabeth" zal in de naaste toekomst opgebouwd zijn uit: de dienst Behandeling Begeleiding de dienst Verpleging Verzorging de dienst Facilitair Bedrijf. Gespreid over deze diensten zijn in totaal meer dan 330personen werkzaam. Voor de dienst Behandeling Begeleiding is, wegens vertrek naar het buitenland van de huidige funktionaris, een vakature ontstaan voor een 50% dienstverband De patiëntgerichte werkzaamheden bestaan voornamelijk uit; het observeren en trainen van ADL-vaardigheden met name gericht op zelfverzorging en huishouding het geven van funktietrainingen het adviseren van woningaanpassingen en voorzieningen. Daarnaast wordt via (werk-)overleg, rapportage etc. kontakt onder houden met andere disciplines, zowel binnen als buiten de instelling. In het kader van het substitutieprojekt verpleeghuiszorg worden ook werkzaamheden verricht in enkele andere verzorgingshuizen, waaronder ons eigen verzorgingshuis. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma ergotherapie en' het bewijs van bevoegdheid, bij voorkeur aangevuld met gerichte werkervaring binnen de sektor verpleeghuizen. Hoge eisen worden gesteld ten aanzien van de benadering van en de omgang met veelal oudere patiënten. In verband met de aard van de werkzaamheden is bezit van een rijbewijs en een auto wenselijk. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden worden vastgesteld krachtens de CAO. voor het Ziekenhuiswezen. De funktie is ingedeeld in FWG- funktiegroep 50. Kinderopvang is mogelijk via een gastouderprojekt Nadere informatie over de funktie kunt u inwinnen bij de heer C. Veelenturf, hoofd dienst Behandeling Begeleiding. Telefoon 076-223800. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de heer J. Hipke, hoofd personeelszaken opleidingen, op onderstaand adres. Verpleeg- en verzorgingshuis "Elisabeth Leuvenaarstraat 91, Breda Telefoon: 076-223800 Korrespondentie-adres: Postbus90103,4800RA Breda.

de Stem | 1994 | | pagina 19