Hulst pronkt met schilderijen Internationaal concert Lamswaarde in teken van bevrijding DE STEM ;elegenheid Twee doeken W. Cobergher blikvangers expositie over Tachtigjarige Oorlog September, een lange feestmaand in Axel POLITIE RAPPORT PLAATSELIJK NIEUWS DUIVEN sport UITSLAGEN DAG KLAPPER Deze knaap Wilfried Martens kampioen hengelen STEM ZEELAND C2 JLLOVERS particulieren Wo KORTING Dure grap EDITIE ZEELAND Optocht Boeken en cd's voor een prikje Geen school, maar spelen dankzij kermis 'Bij een kernramp loopt niemand weg' Wandeldag over Brabantse Wal EXAMENS Bus naar Gouden Handen DINSDAG 30 AUGUSTUS 1994 1994 X 55 eep. Ronde hals. bedankje, jubileum, huwelijk, verloving, prestatie, examen, braham, enz. kolom 1.09 incl. BTW, egel verplicht. Foto of formaat 35 x 40 mm iTW. Overige tarieven op Foto's worden niet geretourneerd. 236882 of geef uw tekst plaatsing af bij één van Schriftelijke opgaven end geaccepteerd indien bekend zijn, ook indien ïiing bijgevoegd is. ons het recht voor teksten van redenen te weigeren, gever klachten bereiken igeven tekst behoudt de recht voor om de naam gever bekend te maken. Het is echt waar wordt 1 jaar. Hartelijk gefeliciteerd. Papa en Mama. Van onze correspondente Lamswaarde - Het jaarlijkse inter nationale concert in Lamswaarde staat in 1994 in het teken van de bevrijding. In samenwerking met de gemeente Hontenisse en het koor Terra Sancta wordt op zaterdag 17 september in de Corneliuskerk in Lamswaarde een op treden verzorgd van het Pools Kamer koor 'Motet et Madrigal'. Het kamerkoor is opgericht in 1965 op initiatief van de studenten van de mu- ziekhogeschool van Poznan. Het koor is momenteel samengesteld uit studenten en oud-studenten van dit instituut. Het koor is gespecialiseerd in het uit voeren van Europese motetten en ma drigalen uit de renaissance en barokpe riode. Daarnaast wordt geestelijke koormuziek uit de 20e eeuw vertolkt. Leszek Bajon, professor koorleiding aan de muziekhogeschool in Poznan is sinds 1970 dirigent van het koor dat al meer dan 600 concerten in Polen en daarbui ten verzorgde. Het koor nam deel aan verschillende festivals en koorwedstrij den en behaalde reeds enkele prijzen. Er wordt geregeld opgetreden voor ra dio en televisie en Motet et Madrigal werkte samen met andere instrumenta le- en vocale groepen. In augustus was het koor present op het Rossinifestival in Rugen (Duitsland). Het concert in Lamswaarde bestaat uit twee blokken, want ook het plaatselijk koor Terra Sancta treedt op. Terra Sancta wordt gedirigeerd door Tony de Ruysscher en Pieter de Nijs verzorgt de instrumentale begeleiding. Het concert begint om 19.30 uur. De toegangskaarten kosten ƒ7,50 en kun nen besteld worden bij G. van Esbroek, Janseniuslaan in Hulst 01140-14964 of J. de Schrijver-Vinke, Roversbergsepad in Lamswaarde 01142-280. Hulst - De gemeente Hulst wil de ontdekking van twee oude schilderijen over Hulst aangrijpen voor de organi satie van een tentoonstelling over de Tachtigjarige Oorlog. De twee doeken van W. Coberg her, ontdekt in een museum in Rome, moeten daarbij de absolu te blikvangers worden. Hulst wil de vier buurgemeenten Axel, Stekene, Beveren en Sint- Gillis-Waas warm maken ook mee te doen aan het evenement. Die gemeenten hebben in hun archieven ook een heleboel do cumentatie en kunstwerken uit periode van de Tachtigjarige Oorlog", weet wethouder P. Weemaes. Aanleiding Een andere aanleiding voor de tentoonstelling is het gereed ko men van de reconstructie van de Hulster binnenstad. „Hoe Hulst eruit zag in de Tachtigjarige Oorlog willen we afzetten tegen hoe Hulst er nu uitziet". Weemaes wijst er op dat in de omliggende gemeenten nog heel wat bewaard gebleven forten uit die tijd liggen. „Ik kan me voor stellen dat we zo'n tentoonstel ling op twee locaties houden, die aan elkaar verbonden worden door een fortenroute. Een mooie stimulans ook voor het toeris me". Weemaes wil nu snel met be trokken instanties gaan overleg gen over de twee uit 1596 date rende schilderijen, waar Hulst op te zien is. Ze werden achter haald door Hulstenaar Emiel Stockman. „Op zich zal het mis schien wel lukken om de doeken voor zo'n expositie naar Hulst te krijgen", verwacht Weemaes. „Maar het zal een dure grap zijn". De transportkosten voor dergelijke schilderijen zijn erg hoog. Weemaes denkt dat 20.000 gulden een schatting is die nogal aan de lage kant is. Daarnaast is er een tijdspro bleem. De bedoeling is de expo sitie in mei of juni volgend jaar te houden. „Het kost veel werk en het zal erg krap worden om dat te halen. Maar we gaan daar wel ons uiterste best voor doen". Van onze correspondente Axel - De verenigingen in Axel maken samen een vuist om september te maken tot een lange feestmaand met vele activiteiten. Het comité Axel 50 jaar bevrijd, de ondernemers organisatie-Axel Axclusief en de ambulante handel zorgen bijna dagelijks voor evenementen. Vrijdag is er een officieel gedeel te in verband met de ingebruik name van de vernieuwde bin nenstad om 15.00 uur in de foyer van de Halle. Het feest zelf wordt om 19.00 uur op ludieke wijze geopend. De legerwagens van Keep them Rolling zijn in ieder geval present. In september is het elke donder dag- en vrijdagavond tot 21.00 uur koopavond en de Centrale vereniging van Ambulante han del zorgt vier zaterdagen voor speciale bevrijdingsmarkten. Zij smukken de markten op met muzikale optredens van de corp sen Jong Axel, Hosanna, Wind kracht Negen en een optreden van Frans de Schepper met straatorgeltje. Op de markt ont vangt de klant voor elke uitgege ven vijf gulden een bon. Tien bonnen zijn goed voor een enve loppe van het prijzenfestijn- kraam. Breugeliaans De winkeliers en horecabedrij ven in Axel zorgen verder voor een schminkmiddag voor de winkel van Ot en Sien en Klaas- sen op woensdag 7 september en een oude ambachtendag in de Noordstraat en het streekmu seum op 8 september. Bijna elke Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32, tel 01150-18924, fax 01150- 96554. Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Deij, Rein van der Helm, Ton Koomen (sport), Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr. Goes: Klokstraat 1, tel. 01100- 28030, fax 01100-21928. Redacteur: Cees Maas (provin- deverslaggever). Rulst: Steenstraat 14, tel. 01140-13751, fax 01140-19698. Redacteur: Eugène Verstraeten (plv. editiechef). Advertentieverkoop Terneuzen: Zuidlandstraat 32, tel. 01150-17920. Vertegenwoordigers: Martin Roeije, Hans Dimmers. Rulst: Steenstraat 14, tel. 01140-13751. Vertegenwoordigers: Eddy van den Brande, Marian Verstraeten. Verkoopleider: Harry Muur- Hans, tel. 076-236454. Telefoonnummers en openings tijden van overige afdelingen °P pagina A2. le.5-94 activiteit gaat gepaard met straatanimatie en muziek. Vrij dag 9 september rijden koetsen door Axel vanaf 16.00 uur en zaterdag 10 september is het feestmarkt en Keuredag. Omdat de couffre die dag naar Axel wordt overgebracht is er een Breugeliaanse maaltijd en veel volksvermaak. Op donderdag 15 september gaat de culinaire week van start. Het wordt de vierde editie en in de vier deelnemende bedrijven is het mogelijk een stukje buiten land te proeven. De deelnemende bedrijven zijn Moy Fa (Indone- siche gerechten), D'Ouwe Baen- cke waar die week de keuken van de Cajuns uit Louisiana hoogtij viert, Sol en Cuisine Christine. Een van de restau rants presenteert Poolse gerech ten, de ander houdt het op een culinaire verrassing. Vrijdag 16 september zijn er naast veel levende muziek ook optredens van de Sportschool Delta, het Fitnesscentrum en balletschool Petrella. Donderdag 22 en vrijdag 23 september is er de Petit Kermesse, een Vrijmarkt in de binnenstad. Deelnemers moeten zich melden bij de Graanbeurs. De deelname kost vijf gulden. Zaterdag 24 septem ber is op de feestmarkt de finale van het prijzenfestijn en houdt de Oranjeviering Groot Axel een grote optocht met verschillende showbands. Tijdens de hele maand is de sfeer van de bevrijding terug te vin den in de etalages. Er zijn een aantal modeshows, shows van autobedrijven en volop septem- beraanbiedingen. September Feestmaand heeft dit jaar een speciaal tintje omdat het op 19 september 1994 vijftig jaar geleden is dat de Poolse Pantserdivisie onder bevel van kolonel Sydlowski Axel bevrijd de. Er zijn officiële herdenkings bijeenkomsten op 23 en 24 sep tember. Van onze verslaggever Axel - De bibliotheek Axel houdt op 2 september een verkoop van afgeschreven boeken en cd's. Romans en informatieve boeken gaan vanaf een rijksdaalder de deur uit. Jeugdboeken zijn er al voor een gulden. Voor een compact disc moet 7,50 gulden worden neergeteld. De schoolkinderen van Hengstdijk waren gis termiddag vrij vanwege de plaatselijke kermis. Hoewel niemand het erg gevonden vond, waren ze wel verplicht om mee te doen aan de spelen die door het feestcomité rond de school waren georganiseerd. In totaal waren er acht spelen uitgezet zoals grondkorfbal, skilopen, stoelendans en diverse waterspelen. Terwijl de kleinen rond de school actief waren, waren de ouderen van Hengstdijk aan het gaaibollen en schieten in café 't Jagers huis. Daar kregen de kinderen ook frisdrank met een ijsje. Voor de bazin van het café hadden diverse gaaibolclubs bloemen meegenomen. Het café is onlangs verkocht en wordt over 14 dagen geslo ten. Op 16 september wordt afscheid van de huidige uitbaters genomen. foto wim kooyman Van onze verslaggever Koewacht - De afgelopen ja ren viste hij enkele keren net achter het net, afgelopen weekeinde was het dan ein delijk raak. Koewachtenaar Wilfried Martens mag zich Zeeuws-Vlaams kampioen hengelen 1994 noemen. „Jarenlang heb ik naar deze titel gestreefd", aldus Martens. „Ik ben dan ook blij dat het me nu is gelukt. Vooral ook omdat we het als team eveneens goed hebben gedaan." Dat team, de Koewachtse Hen- gelvereniging, behaalde met 48 punten het kampioenschap bij de verenigingen. Op de tweede plaatsen eindigden De Clingse Hengelaars met 68 punten en op de derde HSV Aardenburg met 72 punten. Aan het Zeeuws-Vlaams kam pioenschap, afgelopen weekein de voor de dertiende maal ge houden, namen 129 vissers deel. Een aantal, dat nog jaarlijks toeneemt. De sportvissers slaag den er in om gezamenlijk in drie uur tijd meer dan 84 kilo vis aan de kant te halen. Na te zijn gewogen, werd die vis overigens gelijk weer teruggezet. Volgens de kenners waren de vangsten goed, ondanks de mindere weersomstandigheden. In het individueel klassement legden de leden van de organise rende Koewachtse hengelvereni- ging beslag op de drie ereplaat sen. Eerste en Zeeuws-Vlaams kampioen dus Wilfried Martens met 5950 gram vis. Op de tweede plaats'eindigde J. van Cleemput, Zeeuws-Vlaams kampioen hengelen Wilfried Martens: 'Jaren lang heb ik naar deze titel gestreefd'. foto wim kooyman derde werd W. van Bambost. Kampioen Martens inmiddels stelt zich bescheiden op. Blij met zijn prestatie, dat wel, maar, zegt hij: „De vissen moeten wel willen op die dag en die plaats. Zo niet, dan houdt alles op." Niettemin denkt Martens ook dat de samenstelling van zijn voer een rol heeft gespeeld. De organisatie van het Zeeuws- Vlaams kampioenschap hengelen is volgend jaar in handen van de Clingse hengelaars. Deze vereni ging bestaat dan veertig jaar. Van onze verslaggever Roosendaal - „Bij een kern ramp loopt niemand weg," hoopt burgemeester Swillens van Ossendrecht, tevens ram pencoördinator in de Zuid westhoek van Brabant. Swil lens gaat ervan uit, dat de bevolking zijn aanwijzingen op volgt omdat ze vertrouwen in de overheid heeft. Na een ramp in kerncentrale Doel, waarbij radio-actieve wol ken vrijkomen, is de bevolking op aanwijzing van Swillens via de lokale radio in huis, ramen en deuren gesloten. Ze is al uren gewaarschuwd en slikt een uur voor het vrijkomen van de eerste wolk een jodiumpil. Daarna wacht ze op het sein: veilig. Dat kan een dag of enkele dagen duren, maar wolk of wolken drijven over. GGD-directeur H. Hendriks in Bergen op Zoom legt uit: „De jodiumpil verzadigt de schild klier in een klap met jodium, zodat de vrijkomende jodium in de radio-actieve wolk geen scha de aan de schildklier toe brengt." Een andere functie heeft de pil niet. Die beschermt niet tegen radio-actieve straling, op de lange termijn kanker ver oorzakend. De ramp met de reactor in Tsjer- nobyl gooide zoveel materiaal in de atmosfeer, dat velen stierven en nog steeds mensen dood gaan. Het stervan als gevolg van die ramp kan 20 tot 30 jaar duren. Hendriks: „Ik heb de centrales in Doel gezien. Een ramp daar lijkt uitgesloten." Swillens: „De kans op een ramp in een chemische fabriek op het Antwerpse indus trieterrein lijkt me groter." De Nederlandse overheid werkt overigens aan veiligheidsmaatre gelen, die tegen zo'n laatste ramp moeten beschermen. Maar goed, de jodiumpillen. Denkt Swillens dat de bevolking na een waarschuwing zes tot zeven uur voor een lozing radio actieve stof rustig thuis blijft zitten? „Ik hoop van wel. Zou den ze allemaal met de auto de weg op gaan, dan lopen de we gen dicht. Als de wolk vrij komt, lopen de mensen in de auto meer gevaar dan in hun afgesloten huis." Swillens geeft toe geen middelen te hebben om het volk in de binnenste ring van gevaar, 22.000 in Brabant en 23.000 in Zeeland, thuis te houden. „Ze lopen niet allemaal kans op aan raking met de wolk. Dat hangt van de windrichting af." Meest- voorkomend is een zuidwestelij ke wind. West-Brabant loopt de meeste kans op een radio-actieve 'pluim'. „Ik hoop op vertrouwen. Al valt paniek niet uit te slui ten." Hendriks: „Radio-actieve jodium kan schildklier-kanker veroor zaken. Een gemakkelijk te gene zen aandoening." Wie bij eerste waarschuwing in de auto stapt om een veilig gebied te bereiken, vlucht om het vege lijf te red den? „Dat blijkt pas op heel lange termijn." Van onze correspondente Woensdrecht - Vanuit Woensd- recht is er zaterdag een wandel dag over de Brabantse Wal. Wandelsportclub Non Plus Ultra trakteert de deelnemers op af wisselende routes door polder, bos en heide met opmerkelijke hoogteverschillen. De deelne mers kunnen kiezen uit een tocht over vijf, tien, vijftien, vijfent wintig of veertig kilometer. De vertrektijd voor de langste twee afstanden is tussen 7.00 en 11.00 uur. Voor de kortere af standen is de start tussen 8.00 en 14.00 uur. Plaats van vertrek is café Non Plus Ultra in Woensd recht. (ADVERTENTIE) 1^— Ma.-vr. 07.00-21.00 Za. 08.00-21.00 Zo. 09.00-21.00 Servicestation WALTHER DE BLOCK OUDE ZOUTDIJK 2-4. 456! HP HULST telefoon 01140-12058, telefax 01140-10856 Onder invloed Biervliet - De politie in Zeeuws-Vlaanderen heeft gis termorgen een 52-jarige inwo ner uit Sint Niklaas bekeurd. De man reed met zijn perso nenauto over rijksweg N61 en werd verdacht van het rijden onder invloed. Een ademana lysetest wees 1 promille aan en dat kwam hem op een be keuring te stan. Botsing Sas van Gent - Bij een kop- staartbotsing op de Tractaat- weg in Sas van Gent werden zondagavond twee personen auto's beschadigd. Een 36-jarige man uit Terneuzen zag te laat dat een voor hem rijdende auto, bestuurd door een vrouw uit het Franse St.- Quentin haar voertuig voor de kruising met de Molenstraat afremde en reed er tegenaan. Gewond Sluiskil - Gistermorgen werd bij een verkeersongeval nabij de brug over het kanaal Gent- Terneuzen te Sluiskil een 48-jarige vrouw uit Axel ge wond. Met een gebroken been, -ribben en een hersenschud ding werd ze overgebracht naar het streekziekenhuis De Honte in Terneuzen. Het onge val, omstreeks kwart voor acht, gebeurde doordat de vrouw komende met haar per- sonauto vanaf de westelijke afrit van de brug geen voor rang verleende aan een vrachtauto bestuurd door een 40-jarige man uit IJzendijke. Bij de botsing werd de perso nenauto zwaar en de vracht wagen licht beschadigd. Kleding weg Sint-Jansteen - Zondagnacht werd ingebroken in een trailer geparkeerd staand naast een bedrijfspand aan de Verrekij ker. Uit de trailer die was geladen met kleding en huis houdelijke artikelen verdween een aanzienlijke partij van de ze goederen. Inbraken Terneuzen - Zondagmiddag is ingebroken in een woning aan het Schoolplein te Terneuzen. De 40-jarige bewoonster mist een videorecorder. Dezelfde avond kreeg ook de 39-jarige bewoner van een woning aan de Olmenstraat in Terneuzen ongewenst bezoek. Hier wordt een scanner vermist. Tegen boom Zuiddorpe - Omstreeks half één gisternacht raakte op de provincialeweg in Zuiddorpe door onbekende oorzaak een 37-jarige automobilist uit Sint Niklaas de macht over het stuur kwijt en botste tegen een boom. Door het ongeval raak te de auto in brand en werd daarbij geheel vernield. Het lukte de bestuurder uit het brandende voertuig te komen, maar liep daarbij enkele snij- wonden op aan het gezicht en moest worden overgebracht naar het streek ziekenhuis De Honte te Terneuzen. Hulst BOEKEN - In de openbare bibliotheek van Hulst worden zaterdag afgeschreven boeken verkocht. De verkoop van de boeken begint om 10.00 uur. Clinge EHBO - De EHBO-Clinge start in samenwerking met de EHBO-verenigingen uit Sint- Jansteen, Graauw en Nieuw- Namen een nieuwe cursus voor het behalen van het een heidsdiploma EHBO. Belang stellenden kunnen zich hier voor opgeven of bellen voor inlichtingen naar het secreta riaat, 01140-15451. Vogelwaarde EHBO-COLLECTE - De jaar lijkse huis aan huis collecte voor de EHBO-vereniging Da- miaan in Vogelwaarde wordt deze week gehouden. Nieuw-Namen INFORMATIEAVOND Voordat tot realisatie zal wor den overgegaan, wordt aan de inwoners van de streek de ge legenheid geboden om de plannen te bekijken van het bezoekerscentrum Saeftinghe en erover mee te praten. Sa men met de gemeente Hulst die het initiatief ondersteunt, wordt donderdag een informa tie-avond gehouden in ge meenschapshuis De Kauter, aanvang 20.00 uur. 421 duiven in samenspel™" 147 Hulst/St- J ansteen Terneuzen - In het samenspel Hulst/St.-Jansteen vlogen af gelopen zaterdag vanuit Or leans 421 jonge duiven, hoog ste snelheid 1530,02 meter per minuut. 1 en 10. J. de Cock, 2. Comb. De Schrijver, 3. J. Erpelinck, 4. F. Calon, allen Hulst, 5 en 7. Adri Thijs, St.-Jansteen, 6. W. Boddae- rt, Hulst, 8. E. van Deursen, St.- Jansteen, 9. Ed. Strobbe, Hulst. Herleving Kloosterzande, 359jonge duiven, 1529,13mpm: 1 en 4. L. de Waal, 2. René van Goethem, 3 en 9. A. Wauters, 5. R. Mahu, 6. E. Jint, 7. T. Pouwels, 8. Comb. Verschuren-Andriessen, 10. J. van Spaandonck Nieuw Leven Koewacht, 108 jon ge duiven, 1510,24mpm: 1. R. van de Bilt, 2, 3 en 5. G. Schalkens, 4. A. Mattens, 6. R. van Damme, 7. O. Bonne, 8, 9 en 10. O. van Damme. De Snelle Duif Clinge, 116 jonge duiven, 1505,51mpm: 1. R. de Baar, 2. W. van Bunder, 3 en 4. P. Rokven, 5. D van de Bergen, 6. C. van Landeghem, 7. R. Bracke, 8. G. Fyen, 9. W. Ivens, 10. R. Pilaet. De Voorwaarts Zaamslagveer, 245 jonge duiven, 1508mpm: 1, 3, 6 en 10. H de Feijter, 2. J. de Feijter, 4. K. Hamelink, 5 en 7. M. Scheele en zoon, 8. A. van de Velde, 9. D Nice. Eendracht Maakt Macht Terneu- KAARTINGEN Nieuw-Namen - De Verenigde Kaarters: 1. Fl. Blommaert-J. Laureys, 2. K. van Waterschoot- A. Tnilleman, 3. A. Bruynoghe-R. Thilleman. Nieuw-Namen - Zaal Nico: 1. H. van den Eede-R. Smet, 2. F. Pen- neman-E. Blommaert, 3. L. Tim mermans-N. Silvester CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur, KBO, koersbal. KLOOSTERZANDE -Café De Reizende Man, 19.30 uur, vleeskaartmg. LAMSWAARDE -Café De Lamsoren, 13.30 uur, schieting voor bejaarden. ST.-JANSTEEN -Café 't Centrum, 13.30 uur, schieting voor bejaarden. 108 jonge duiven, 1477,75mpm: 1 W. van Hoeve en zoon, 2 en 10. G. Neels en zoon, 3, 4, 5, 6, 8 en 9. Gebrs. Scheele, 7. F. Verhelst. Concourscombinatie Biervliet, 178 jonge duiven, 1474,74mpm: 1. A. en E. de Boevere, 2 en 5. J. von Hout, 3 en 6. H, Neve Jr., 4 J Boerman, 7. A. Neve, 8 en 9. J. Lecluijze, 10. C. de Regt en zoon. Eerste de Beste Schoondijke, 86 jonge duiven, 1426,18mpm: 1, 4 en 5. E. de Wever, 2. J. Risseeuw, 3 en 7 W. van de Velde en zoon, 6. C. Boogaard, 8 en 10. L. van de Leije,9. A de Wever. Strijd in Vrede Groede, 74 jonge duiven, 1404,61mpm: 1 en 2. A. Schaap, 3. Mevrouw Buijze, 4 en 10. D Aarnoutse en zoon, 5. A. Beun, 6 en 8. Comb. De Zutter, 7. D. Verherbrugge, 9. Mevrouw Scheele. ROYE De Reisduif Graauw in samenspel met De Postduif Lamswaarde, 126 oude duiven, 1540,16mpm: 1, 3, 4, 6 en 9. P. Rokven, 2 en 8. Th. Weemaes, 5 en 7.J. van Spaan donck, 10. G. Kouijzer. PERONNE De Voorwaarts Zaamslagveer, 112 duiven, 1385mpm: 1. M. Ha melink, 2 en 5. D Nice, 3. J. Hamelink, 4 en 8. D. Bareman, 6 en 9. H. de Feijter, 7. K. Hame link, 10. M. Scheele en zoon. Eendracht Maakt Macht Terneu zen, 1, 3 en 6. Gebrs. Scheele, 2. G. Neels en zoon, 4. A. de Putter, 5 en 10. J. Bareman, 7. H. de Boer, 8 en 9. P. Zegers Wageningen - Landbouwuniversiteit Wageningen, doctoraal landbouwtechniek: Frank Kerckhaert, Hengstdijk, Jos Mangnus Vogelwaarde. Hulst - Voor de twaalfde maal wordt op 17 en 18 september in 's Heerenberg in Gouden Handen 'het Feest van de geest' gevierd. Bij voldoende belangstelling rijdt een bus vanuit Hulst Gouden Handen. Aan deze twee dagen werken vele paragnosten en alternatieve genezers mee. Zij kunnen tijdens deze dagen gratis geconsulteerd worden. Het Feest van de geest is niet commercieel en staat bekend voor de rustige en aangename sfeer. De bus vertrekt om 6.30 uur op 17 september vanaf de Grote Markt in Hulst. Opgave voor deelname moet zo spoedig mogelijk gebeuren via telefoon 01140-11968, liefst tussen 18.00 en 20.00 uur. De reis kost ongeveer vier tientjes.

de Stem | 1994 | | pagina 13