is een ctief De Jaeger boegbeeld Breskens Jan Peters nieuwe trainer Hoofdplaat Van den Hemel is optimistisch Mare Buzeijn voelt zich goed thuis bij Aardenburg Voetbal in Oostburg zit in de lift E5 KOEWACHT Routinier Peter van Gremberghe dynamisch ICTIES BRESKENS Routinier begint aan zijn laatste seizoen BIERVLIET 'Leegloop bij Biervliet is beperkt gebleven' AARDENBURG 'Het beetje extra ontbreekt nog te vaak' OOSTBURG 'Fysiek moeten we nog wat groeien' HOOFDPLAAT 'De Oesterput moet angst blijven inboezemen' [AUGUSTUS 1994 E4 MMMMHHHHHMMNM DINSDAG 23 AUGUSTUS 1994 remberghe: „In een kampioen- wel van overtuigd dat we hoog FOTO WIM KOOYMAN. KOEWACHT VIERDE KLASSE H ZONDAG Ihet afgelopen seizoen de aanvoer- j I dersband. lZiet hij de kracht van het elftal in Ihet collectief, de zwakte komt lnaar boven bij tegenslag. „Ei I wordt dan teveel gepraat op het I veld en het zijn roet name de jonge I spelers, die zich dat dan aantrek- Iken en minder gaan voetballen. Iviak voor de winterstop hadden I we daardoor vorig jaar een minde- I re periode. We hebben de koppen I toen bij elkaar gestoken en daarna i is het beter gaan lopen." j Belangrijk voor Koewacht is na tuurlijk het behoud van spits Jac- ky Lambert. Afgelopen seizoen mocht hij de Gouden Schoen in ontvangst ne men en natuurlijk waren er vere nigingen die hem een aanbieding hebben gedaan. Maar de lange topschutter verkoos komend sei zoen bij zijn eigen Koewacht te spelen, waarmee de rood-gelen toch weer over een sterke aanval beschikken. Daarvan maken ook Johnny Lensen en Boudewijn Rietjens deel uit. Afgelopen sei zoen werd er maar liefst 59 keei gescoord. Daar tegenover stond dat men ook 49 tegentreffers moest incasseren. De op dit moment in Terneuzer woonachtige Van Gremberghe ziet dezelfde ploegen als afgelopen sei zoen strijden om de topposities „Sluiskil is weer sterk, Vogel waarde zal opnieuw meedoen er Axel niet te vergeten. En ook wi. doen mee," aldus Peter van Grem berghe, een speler die zijn vereni ging trouw bleef en ook wel zal blijven. Plannen voor een huis in Koe wacht zijn al klaar. Een clubmar in hart en nieren. i/lauro Vink, Carl de Waele, Eric Ro- Aerts, Danny Vlassenrood, Jack va p.,1 Gremberghe, Boudewijn Rietje" el, Harold Navarro en Eric de Block Breskens - Willy de Jaeger, jarenlang het boegbeeld van Breskens, begint straks aan zijn laatste seizoen. Met zijn 34 jaar acht hij de tijd van 'gaan' gekomen. ,jDe motivatie loopt terug. Kon ik vroeger tijdens de trainingen het gras opvreten, nu gaat me dat steeds moeilijker af. jh was eigenlijk al van plan er na het afgelopen seizoen mee te kappen, maar Breskens viert volgend jaar mei het 75-jarig bestaan en dat lijkt me een uitstekend tijdstip om er mee te stoppen. Ik heb voor een amateur n onaardige loopbaan achter me -en dacht ik. Het absolute hoogte punt heb ik hier 'op Baersande mee mogen maken met meedraaien in de top van de tweede klasse en niet te I vergeten de geweldige bekersuccessen in die periode." .Vog altijd ligt hem het verlies in de bekerfinale tegen Drachtster Boys in Veenendaal als een steen op zijn ag. „Die hadden we nooit mogen I verliezen. Dat is eigenlijk het enige wat ik nog eens over zou willen doen." Bij Breskens is het roer duide lijk omgegooid. Kwamen er afgelopen laren veel spelers van buitenaf bij, 'men keert langzaam weer terug naar een ploeg met louter Bressiaanders. Zo vertrokken Adri van Hanegem en Frank Neve weer naar IJzendijke. Met hen ging wel de pur sang Bressi- aander Michel de Ruysscher mee. Te- ïover dit vertrek staat de komst 0 Mark Boekhout, de man die Van I Hanegem in de spits moet gaan ver vangen en doen vergeten en John Al leman, een gelouterde voetballer. Be gonnen bij Middelburg maakte hij het Kortstondige profavontuur mee bij de ÏC Vlissingen en VC Zeeland, ver lengde zijn loopbaan bij Hoek en SK ilaldegem en gaat nu in zijn huidige woonplaats voetballen. Daarnaast dienen zich vanuit de jeugdrangen Elmar Lauret en Serge Kothen aan. Twee jongens die het af- open seizoen al een aantal keren 1 invalbeurt kregen van trainer I Bert'Pentury, die ook komend seizoen roerganger is. Juist op die jeugd ligt BRESKENS DERDE KLASSE D ZONDAG nu de nadruk bij Breskens. Voorzitter Johan van Espen: „We hebben de af gelopen jaren een gedegen jeugdop leiding op poten gezet. Voor aüe jeugdgeledingen hebben we een gedi plomeerde trainer aangetrokken. Dat moet zijn vruchten af gaan werpen. Bovendien hebben we met een aantal clubs in de regio overeenkomsten ge sloten, dat indien hun jeugd niet aan de bak kan komen omdat er geen team op de been gebracht kan wor den, ze bij ons kunnen voetballen. Ze blijven dan wel lid van hun desbetref fende club. Ik denk dat dit in de regio een uitstekende zaak is. Die jongens blijven in elk geval voetballen. Men moet de kortzichtigheid eens laten varen en niet bang zijn dat het leden gaat kosten. Wij laten die jongens al tijd vrij om terug te keren naar hun club." Breskens heeft twee hoogst eigenaar dige seizoenen achter de rug. Twee jaar terug vocht men op de laatste speeldag nog voor promotie en was men in de race voor een periodetitel. Voor beide zaken slaagde men. Afge lopen seizoen was het niet altijd even sterk wat men op 'Baersande' liet zien. Na een matige start en met de komst van Bert Pentury begon men punten te pakken en wist men zich vrij vlug in veiligheid te spelen. Er rolde zelfs weer een periodetitel uit. In de nacompetitie werden echter geen potten gebroken. „Het enige wat we er aan overgehou den hebben is drie rode kaarten," weet Willy de Jaeger zich te herinne ren. Hij is trouwens van mening dat het niveau in de derde klasse de laat ste jaren aardig gedaald is. „Ik vond ons seizoen maar matig. Puur op werklust hebben we het gered. Daar bij moet ik wel stellen dat we enorm veel blessureleed gehad hebben. Steeds weer moest Bert Pentury een andere opstelling uit zijn hoed tove ren. Alleen de laatste wedstrijd van de nacompetitie stonden we eens vol ledig. En toen werden we door Virtus volledig weggespeeld. Hopelijk wordt het komend seizoen allemaal wat beter. Met Terneuzen en Vlissingen er bij wordt de derde klas se toch ook wat interressanter. Weer een paar streekduels en dat hebben we hier toch nodig, want de Brabant se clubs spreken niet aan." Willy de Jaeger heeft recht van spre ken. Begonnen in Schoondijke is hij niet weg te denken uit Breskens on danks zijn driejarig uitstapje naar Sluiskil. Vier keer mocht hij een kam pioensfeest in Breskens meemaken. Evenzovele keren de treurnis van een degradatie. Vier jaar was hij vaste keus voor het Zeeuwse elftal. Stond in de belangstelling van diverse clubs en haalde er wellicht financieel en spor tief niet alles uit. Hij treurt er niet om. „Ik heb hier een fantastische tijd gehad. Zeker de pe riode met Piet de Winde. Kon op mijn dertigste nog naar Hoek. Zag dat toen niet meer zitten. Was ik 23 geweest dan had ik het gedaan. We zien wel wat mijn laatste seizoen brengt. Een kanipioensfeestje tijdens de 75e ver jaardag van de club zou leuk zijn. Persoonlijk zie ik dat niet zitten. Ho pelijk wordt het niet de andere kant' van de medaille. Een degradatie in dit jubileumjaar. Ook dat zouden we niet verdienen." Willy de Jaeger, de geroutineerde voetballer van Breskens, die aan zijn laatste seizoen begint hier met zijn zoontjes Dennis (links) en Johnny. FOTO CAMIEL SCHELSTRAETE Biervliet - Biervliet is na een verblijf »an twee jaar in de eerste klasse van iet afdelingsvoetbal weer afgedaald naar de tweede klasse. Onverwacht eigenlijk, want het had er alle schijn van dat de Biervlietenaren zich even als vorig seizoen zouden redden. Twee wedstrijden voor het einde had dat al kunnen gebeuren als men in Middel burg van Jong Ambon had gewonnen. n kwam daar echter niet verder een puntendeling en RIA wist via i denderend eindschot alsnog I langszij te komen en er een nacompe titie uit te slepen. Biervliet werd uit- I eindelijk het kind van de rekening. Wedstrijdsecretaris Rob van den He mel heeft het allemaal zien gebeuren. ■Het was niet nodig geweest." Ondanks de degradatie kreeg men in Biervliet toch niet met de verwachte 'eegloop te maken. Alleen doelman Stefan Deijkers vertrok. Hij ging naar buurman Hoofdplaat, waar men hem i het vertrek van Pol van de Vijver I met open armen binnenhaalde. Bier vliet met keepersproblemen achterla- 1 tend. fun den Hemel: „We hebben Rob Gruben bereid gevonden komend sei zen als stand-in op te treden. Rob kan epdit niveau zeker nog mee, maar hij wil zich niet meer voor een geheel sei zoen binden. Mede door zijn werk zaamheden is hij niet altijd beschik baar. Dat betekent dat er een oplos- gevonden móet worden, hetzij uit eigen gelederen, hetzij van buitenaf. 'Oor de rest is de schade beperkt ge bleven. Ondanks dat er aan een aantal spelers is getrokken hebben we de Step, op Deijkers na, bij elkaar kun- "en houden." Ge enige nieuwe man is Rudy Corne- die de vertrekkende Wim Jansen js trainer is opgevolgd. De in Bres- ®ns woonachtige oefenmeester wordt speler/trainer. „Iets wat onze Soedkeurmg kan wegdragen. Rudy is Pas begin de dertig, heeft een schitte rende voetballoopbaan achter de rug waarin hij onder meer speelde bij Hoofdplaat, FC Eeklo, Vlissingen en reskens. Een man die ons veel dien- n bewijzen, de lijnen kan uit- BIERVLIET TWEEDE KLASSE A AFDELING ZONDAG der denegrerend te doen ten opzichte van de andere in deze klasse vertoe vende clubs, want we spelen er zelf ook in. We zijn geen haar beter. Het spreekt echter niet aan. Uit deze klas se komen is een ander hoofdstuk. Ik ben er van overtuigd dat we de kwali teit in huis hebben, maar we zijn in Biervliet realistisch genoeg om te we ten dat even kampioen worden of een periodetitel pakken vlugger uitge sproken is dan dat dit in daden is om gezet. De jongens moeten het zelf doen. We zien het wel, maar als het aan ons ligt wordt het verblijf in de 'kelder' tot een minimum beperkt." Aardenburg - Drie jaar terug meldde Mare Buzeijn zich op 27-jarige leef tijd weer op het Aardenburgse Burge meester van Dongen-sportpark. Na een achtjarige zwerftocht langs de Belgische sportvelden van SK Malde- gem, VK Maldegem, St.-Laureins, Lembeke en Kleit. Hij is een van de voetballende broers Buzeijn van wie Ronald (de oudste) op dit moment het secretariaat van Aar denburg beheert, Jef ooit actief bij Cercle Brugge nu bij Boekhoute speelt en Tonny, de tweelingbroer van Marc nog in Eede actief is. Mare Buzeijn kwam dus terug met een brok ervaring, werd op het Aar denburgse middenveld de spelbepa- lende man en verwacht ook dit jaar niet direct titelkansen voor de groen zwarten. Een club die altijd over een voortreffelijke jeugd beschikt. Iets wat er overigens maar sporadisch uit komt. „Een kwestie van mentaliteit," is het oordeel van Mare. „Veel jeugd maakt nooit de overstap naar de senioren. In de jongste jeugd is Aardenburg toon aangevend in de regio, maar naarma te de leeftijd vordert haken er te veel af. Men verkiest dan vaak het weekend werk in het nabijgelegen Sluis boven de sport." Een verhaal dat al jaren AARDENBURG TWEEDE KLASSE A AFDEUNG ZONDAG speelt en waardoor Aardenburg, toch een club met een roemrijk verleden, zich tevreden moet stellen met een plaatsje in de 'kelder' van het afde lingsvoetbal. Vorig seizoen waren de verwachtin gen overigens hoog gespannen aan de Heerendreef. Voor de winterstop was het al duidelijk dat die verwachtingen moesten worden bijgesteld. Trainer Freddy de Rooy gooide al vrij vlug de handdoek in de ring en Rob bie de Clerck werd weer eens opge trommeld om de club door de rest van het seizoen te leiden. Hij deed het niet onaardig en volgens Buzeijn ligt het echt niet aan de trainers bij Aarden burg. „Aardenburg heeft een moeilijke groep. Men aanvaardt niet gemakke lijk het gezag. Het moet ook allemaal een beetje vanzelf gaan. Als ze een paar keer komen trainen en de zondag ook nog op tijd zijn voor de wedstrijd, komt het wel goed. Juist dat beetje extra dat nodig is om te presteren ontbreekt. Dan nog drie keer achter elkaar winnen en ze zijn er al hele maal. Dat is jammer, want ik ben er van overtuigd dat de kwaliteit om ho gerop te klimmen er hier zeker is. Ho pelijk kan onze nieuwe trainer Jimmy van Acker de vonk die nodig is om tot prestaties te komen eindelijk eens doen overslaan op de groep." Knokkenaar Jimmy van Acker, die eerder SV Oostburg wel in de eerste klasse loodste, maakte de overstap naar Aardenburg. Wat spelerspoten- tieel betreft veranderde er niet echt veel. Gerry Blaakman vertrok naar Oostburg terwijl Mario Corthals de grens overwipte. Na een eenjarig verblijf (nadat hij een aantal seizoenen in Breskens speelde) gaat hij nu zijn geluk beproe ven in Maldegem. Dat betekent dat Aardenburg bepaald niet versterkt uit de overschrijvingsperiode is geko- anden, Ronnie van Deursen, Edwin Dtjes, Michel Patteer, Mark Pie«™ Gino Vink, Davy van Overmeere og enkele jeugdspelers. de Booy, Manfred Bisschop, P® ly Pauwels, Arty de Nijs, Werner auwels, Kees de Pooter, Anton k J- nco van Troost. De selectie wordt en. ürgen de Block, Tom Compiet, P de Laere, Wim Dieleman, Michel Hamelink, Denros de Pooter, Rudj e, Edward Tieleman, Marco vani» der Voort en Wilfried van wa zetten en waaraan de andere jongens --- "uuiuau VAC anucic jvjiij renmoeten kunnen optrekken." amen moet Peter Groenen. Erwin "ysserinck en Robert Boerjan vormt 1 het ervaren blok van Biervliet, liliam Faas en Bram Wouters zor- ta M?r leu§dige inbreng. Daar- ast nebben ze ook komend seizoen 'afT i 'un'oren waarin toch een aan- JWm rondloopt, dat aan de poort n net 'eerste' staat te rammelen. Met name Bas Fukken, vorig seizoen ^aaii keer ingepast, heeft het om zich binnen afzienbare tijd ï1 «e kern te spelen. «en Biervliet een aantal jaren gele- het V°(°,r 1161 eerst naar de 'kelder' van afdelingsvoetbal afdaalde wist Van een 'aar iijd terug te keren, j ,en Hemel: „Het moet ook niet te g duren. Als club tel je op dit ni- eigenlijk niet meer mee. Dit zon- Oostburg - Het voetbal in Oostburg zit duidelijk in de lift. Nadat men ja renlang in de anonimiteit van de tweede klasse afdeling vertoefde werd een goed seizoen afgewerkt in de eerste klasse. Na een sterke start, waardoor men aan de winterstop be gon op een gedeelde tweede plaats, zakte men terug naar de derde stek van onderen om met een sterke eind- serie al vrij vlug zekerheid te hebben over het behoud. Werner Temmerman speelde er zijn eerste seizoen. De man die op zijn vijftiende al zijn opwachting maakte in het keurkorps van Hoofdplaat is nu 28 jaar. Nog lang niet uitgevoetbald. Hij belandde in Oostburg na vier jaar AZW en één jaar Breskens. De aan vallende middenvelder ziet het met dit Oostburg wel zitten. „We draaiden een goed seizoen. Dit met een ploeg die toekomst heeft. Een juiste mix tussen wat oudgedienden en jeugd. Met Jurgen de Bakker, Jan Engelaar, Patrick de Sutter, Frank van Veen, Johan Duininck, mijn per soontje en niet te vergeten keeper Johnny Moerman, hebben we routine in de ploeg. Daarnaast heel wat jon gens die voor in de twintig zijn of jon ger, met onder anderen Ger van de Voorde, een jongen die goed loopt te voetballen. Het enige wat in deze ploeg nog ontbreekt is wat meer fysie ke kracht. Qua niveau kunnen we de vierde klasse aan, daar ben ik heilig OQSTBURG EERSTE KLASSE AFDELING ZONDAG van overtuigd. Ik heb jaren op dat ni veau gevoetbald en mag er dus over oordelen. Ik denk dat we vorig seizoen en zeker in uitwedstrijden punten hebben la ten liggen. Gewoon omdat we te be nauwd waren. Niet echt uit durfden gaan van onze eigen kracht. Maar ja, dat was het concept van Jimmy van Acker. Een man die als trainer bij Oostburg zeker zijn verdiensten heeft gehad. Hij haalde de ploeg uit een diep moeras, maar was volgens mij toch te verdedigend ingesteld. Wil je prijzen pakken, dan moet je ook een keer risico's durven nemen en de aan val kiezen." Jimmy van Acker, die drie jaar in Oostburg als trainer actief was, ver liet de club. Hij verkaste naar buur man Aardenburg waar hij nu als op- bouwpastor mag gaan fungeren. Oostburg kreeg er een paar uitsteken de voetballers bij. Peter Catsburg, die een aantal jaren terug richting IJzen dijke vertrok, keerde via Hoofdplaat terug aan de Baljuw Veltersweg. Een man die met name de fysieke kracht wat op peil moet kunnen brengen. Geen hogeschool-technicus, maar wel iemand die je drie keer moet passeren om doorgang te krijgen. Gerry Blaak man kwam van Aardenburg over en mag zeker ook als een versterking worden gezien. Verder meldde zich Gilbert Tieleman uit Terneuzen. Een man die in het verleden onder meer bij het bekende De Musschen in Rot terdam actief was. Tegenover dit trio binnenkomers staat alleen het vertrek van Marco Tanghe die naar Groede ging. Dat be tekent dat Eric van Britsom, die Jim my van Acker als trainer is opge volgd, een ruime kern tot zijn be schikking heeft. De Terneuzense oe fenmeester is ambitieus en er zit wel licht iets moois aan te komen in de West-Zeeuws-Vlaamse centrumge meente. Werner Temmerman: „Ik denk dat we dit seizoen nog niet voor de prijsuitreiking in aanmerking zul len komen. Voor mij zijn IJzendijke en Hontenisse te sterk. Misschien zit er met wat geluk een periodetitel in, maar als we deze groep bij elkaar kunnen houden dan zit er toekomst in de SV Oostburg." Werner Temmerman, de aanvallende mid denvelder die het in Oostbiirg best wel ziet zitten, hier met zoontje Ricardo. FOTO CAMIIE SCHELSTRAETE. Hoofdplaat - Het kleine Hoofd plaat hoopt zich ook komend sei zoen staande te houden in de vier de klasse H van de KNVB. In het 'kleine Volendam' waar iedere maandag aan iedere waslijn wel een geel-zwart shirt hangt heeft men daar alle vertrouwen' in, al wordt het ieder jaar wat moeilij ker. Immers, ook hier achter de dijk slaat de vergrijzing toe, waar door de kweekvijver zo langza merhand leeg begint te raken. Bo vendien houdt men er een gezonde bedrijfsvoering op na, dus de knip op de beurs, waardoor men hoofd zakelijk de gelederen uit eigen midden moet aanvullen. Na een sterke competitiestart werkte men een probleemloos sei zoen af. Daar kon een zwak sei zoeneinde geen verandering meer in brengen. Tijdens de overschrij vingsperiode zag men een aantal vaste pionnen verdwijnen terwijl ook trainer Henk Ottens zijn dienstverband beëindigde. Hij vertrok naar Terneuzen. Dit alles- kwam echter nooit als een donder slag bij heldere hemel. Men was al geruime tijd op de hoogste van de diverse mutaties, met uitzonde ring van Vincent Calon. Jan Peters, woonachtig in Hoek, volgde Henk Ottens op. De gebo ren Eindhovenaar werkte zijn ac tieve voetballoopbaan af bij Ton- gelre en is bepaald geen onbeken de op 't Durp. Hij trainde er nadat hij de jeugd bij Tongelre en Hoek had getraind, twee jaar de A-ju nioren en vorig seizoen de tweede selectie. Dat betekent dat hij met de nodige voorkennis aan zijn op dracht bij het keurkorps begint. Hij zal dat moeten doen zonder topschutter Mark Boekhout, die terugkeerde naar de plaats waar hij zijn eerste voetbalschoenen versleet, Breskens. Ook Peter Catsburg, Pol van de Vijver, Vincent Calon en Peter Zeegers vertrokken. Catsburg naar Oostburg, Van de Vijver naar Koewacht, Zeegers naar Biervliet en Calon liet zich het blauw-witte IJzendijke-shirt aanmeten. De leemte onder de lat werd na het vertrek vrij vlug opgevuld, want Stefan Deijkers kwam over van Biervliet. Robbie Jonkman keerde terug op het oude nest nadat hij de jongste jaren bij de jeugd van Middelburg actief was en Steven Ockeloen vond de weg naar Hoofdplaat via een 'Hoofdplaatse schone'. Jan Peters erkent dat al met al de groep er niet sterker op geworden is. „We zijn een aantal ervaren krachten kwijtgeraakt. Dat bete kent dat de groep jonger is gewor den. Dat hoeft geen nadeel te zijn als de overmoedigheid maar niet toeslaat en ze in staat zijn de te genslagen, die ongetwijfeld zullen komen, het hoofd te bieden. Dat zou komend seizoen wel eens ons probleem kunnen zijn. De kracht van Hoofdplaat is nog altijd geweest dat met name in ei gen huis de mouwen eens extra HOOFDPLAAT VIERDE KLASSE H ZONDAG Hoekenees Jan Peters, de man die Hoofdplaat komend seizoen onder zijn hoede heeft. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE. opgestroopt kunnen worden. De tegenstanders komen nooit graag naaf de 'Oesterput' en die mythe moeten we in stand proberen te houden. Handhaving op dit ni veau is onze doelstelling. Niet meer en niet minder. We moeten realist blijven. Bovendien komt er toch weer een aantal leuke voet ballers aan. Met name Ricardo van Waes is een talentje." Peters nam afgelopen seizoen al regelmatige een kijkje in de vierde klasse. Zeker toen hij al in een vrij vroeg stadium wist dat hij dit sei zoen het roer in handen zou ne men. „Ik vind de Zeeuwse vierde klasse niet de sterkste. Er is een «antal ploegen dat wat boven de middenmoot uitsteekt en dan durf ik Vogelwaarde, Axel en Sluiskil te noemen terwijl ik veel verwacht van de twee nieuwkomers, Zierik- zee uit de Brabantse vierde klasse en Zeeland Sport uit de afdeling. Bij de rest van de ploegen is het een loterij. Een groep waarbij ik ook Hoofdplaat indeel." SELECTIES AARDENBURG Trainer: Jimmy van Acker. Selectiegroep: Ronald Scheppers, Patrick Goethals, Eric de Rijcke, Niek de Taeye, Jean-Marc Sinack, David Vermeire, Ronny Nobus, Ronald de Cock, Maarten Herman, Sjaak Tellier, Alexander de Clerck, Corné Stede houder, Maarten Dieleman, Frank Staelens, John Enkevoort, Robby Rijckaert, Joeri Groosman, Guido Ie Grand, Gino de Croock, Mare Buze ijn, Tonny Buzeijn, Paul Hubregsen, Angelo Sinack en Jordi Geernaert, HOOFDPLAAT Trainer: Jan Peters. Selectiegroep: Stefan Dijkers, Filip Calon, Robby Jonkman, Peter Maas, Steven Ockeloen, Pascal Pijcke, Serge de Ruysscher, Menno Sandrini, Martin Scherbeijn, Patrick Sutin, Rudy Thomaes, Peter Vercruysse, Ri chard Capello, Alf Waatjes, Marc Wabeke, Marco van Waes, Ricardo van Waes, Rino van Vooren en Bart de Smit. OOSTBURG Trainer: Eric van Britsom. Selectiegroep: Jurgen de Bakker, Matthy Bekooy, Leo Benne, Gerry Blaakman, Rudy Boidin, Ronny Casteleijn, Johan Duininck, Jan Engelaar, Alexander Geijssens, Michel Jansen, Jurgen de Jonge, Peter Catsburg, Ed dy Lakerveld, Ando Langedijk, Johny Moerman, Toby Maes, Co Mook- hoek, Luc Maenhaut, Sjaak Monteau, Dimitri Overmeire, Nico Sol, Pa trick de Sutter, Werner Temmerman, Gilbert Tieleman, Frank van Veen, Bram Vercruysse, Martin van de Voorde, Ger van de Voorde, Patrick de Vos, Stefan de Ruiter, Jean-Piet Filkweert, Henk Almekinders en Harold Coppens. BIERVLIET Trainer: Rudy Cornells. Selectiegroep: Robert Boerjan, Jan de Bruin, Rudy Cornelis, Mare Co- rijn, Erwin Duysserinck, William Faes, Peter Groenen, Rob Gruben, André van Liere, Mark de Paauw, Johan de Reu, Martin van Stel, Wim Ver doorn, Tonnie Versluys, Michel van de Walle en Bram Wauters. BRESKENS Trainer: Bert Pentury. Selectiegroep: John Alleman, Mark Boekhout, Robin Buitendijk, Wim Dees, Arno de Graaf, Danny van Hee, Willy de Jaeger, Jacky Jacobse, Ni co Knol, Robin Kosten, Elmar Lauret, Jaap van de Lijke, Edwin de Poor ter, Peter de Putter, Carlo Smit, Tonny van Vooren, Paul Walraven, Rino de Windt en Terence Zahn.

de Stem | 1994 | | pagina 21