DE STEM P E S O INI E E L COMMERCIE EL/TECHNISCH VERKOPER korteweg Snirulitii B J management consultant 'Gem hoofd administratie m/v WERKVOORBEREIDER (m/v) FURMANITE B.V. ^5# roozen van hoof advies, werving en selectie LEKDICHTERS BOLTERS ON-SITE MACHINISTEN «lu rme\ roozen van hoof Trainings coöi DE STEM die adviserend verkoopt, stimuleert en coördineert bouw en aanneming maatschappij b.v. breda meewerkend organisator met oog voor detail FURMANITE coQ 1. Plaatwerker 2. Voorbewerker/spuiter Psychiatrisch CentrumJanWier met visie op mensen, organisaties en dienstenmarketing advies, werving en selectie DE STEM ZATERDAG 20 AUGUSTUS 1994 NSA Metaalindustrie te Veldhoven vervaardigt precissie-plaalwerk in kleine tot middelgrote series, zowel universeel als met gereed schappen, met name voor industriële apparaten- houwers. Met behulp van een uitgebreid machinepark, een eigen gereedschapmakerij en modelshop worden de meest uiteenlopende bewerkingen verricht. Om voorop te blijven in haar branche investeert NSA voortdurend in nieuwe, geavanceerde technieken gericht op de specifieke vraag uit de markt. NSA Metaalindustrie is onderdeel van de Y 1)1. Groep: een krachtige, internationale bundeling van bedrijven, samen toonaangevend op het terrein van toeleveringen in de ruimste zin van het woord. Als organisatie beschikt NSA over een platte, toegankelijke, sterk klantge richte organisatie, zonder overtollige overhead. Dankzij de uitgekiende logistiek, een eigen gereedschapmakerij en de verregaande automatisering kan men uitermate snel en flexibel reageren. Temeer daar bij piekbelasting een beroep kan worden gedaan op andere specialisten binnen de VDL Groep. Als een van de weinige binnen de branche is onze kliënt er trots op te zijn gecertificeerd volgens NEN ISO 9002. Om het succes van NSA, als toeleverancier en co-maker, verder uit te bouwen zijn wij op zoek naar een U wordt de spil van nieuwe commercieel/ technische aktiviteiten van onze opdracht gever. U zult contacten initiëren en onder houden met potentiele afnemers. U bent verantwoordelijk voor het ontdek ken en "openen" van nieuwe markten. De verkoop geschiedt op basis van Uw hoogwaardige technische know-how en ervaring. Uw gesprekspartners zijn veelal technische inkopers van o.m. industriële apparatenbouwers. Gedreven door uw ambitie om onder alle omstandigheden een goed produkt af te leveren, komt u graag in kontakt met de klant en begeleidt u het produkt commercieel van het ontwerp tot en met de seriematige produktie. U rapporteert rechtstreeks aan de directie. Gezien de zwaarte van de funktie zult u toetreden tot het Management Team. Wij verwachten van u een opleiding HTS-WTB niveau en ervaring in een soortgelijke verkoopfunktie, waarbij per soonlijkheid en een duidelijk gevoel voor commercie onontbeerlijk zijn. Een kandi daat die initiatief toont, zelfstandig kan werken en de verantwoordelijkheid aan kan. Onze opdrachtgever biedt u een prima salaris en arbeidsvoorwaarden in een kerngezonde organisatie met hard werkende collega's. Uw belangstelling voor deze bijzondere funktie kunt u kenbaar maken door schriftelijk kontakt op te nemen met PS Intermediair. PS Intermediair bemiddelt voor haar opdrachtgevers bij de permanente invulling van midden- en hoger kaderfuncties. Ze beoordeelt niet slechts op basis van functionele eisen, maar kijkt vooral naar de mens achter de kandi daat. Kennis van cliënt en kandidaat plus een onvoorwaardelijke betrokken heid brengen de juiste kandidaat naar de juiste plaats. PS Intermediair, Nieuwe Emmasingel 7a, 5611 AM Eindhoven. Tel.: 040-462255, fax: 040-431650 Ter versterking van onze afdeling werkvoorbereiding zoeken wij een geroutineerde die in staat is zelfstandig in nauwe samenwerking met diverse afdelingen binnen onze organisatie een of meerdere projecten logistiek, organisatorisch en kostentechnisch te begeleiden. Taken: leveren van een organisatorische en kostentechnische bijdrage aan projecten in de calculatie- en voorbereidings fase; het onder supervisie van een bedrijfsleider inhoud en ondersteuning geven aan de werkvoorbereiding en de inkoop voor de start van een project; begeleiden en/of ondersteunen van de werkorganisatie tijdens de uitvoering. Functie-eisen: een afgeronde vakgerichte opleiding (minimaal MTS Bouwkunde of Civiel); gedegen praktijkervaring op calculatie- en werkvoor- bereidingsgebied; ruime ervaring met en kennis van moderne plannings- technieken; minimaal 7 jaar bedrijfservaring in soortgelijke functie; leeftijd ongeveer 35 jaar; vermogen om leiding te kunnen geven en kennis over te dragen aan jongere collega's; computervaardigheid. Wij bieden: Een boeiende zelfstandige functie in een dynamisch en klant gericht bedrijf, samenwerking met deskundige collega's en volop mogelijkheden tot het ontplooien van eigen initiatieven. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor UTA-personeel. Tevens worden uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden aangeboden. Sollicitatie: Inlichtingen over de functie en de procedure kunnen worden ingewonnen bij de heer W. van de Sande, hoofd werkvoorbereiding, telefoon 076-255622 of privé 01608-21486. Wij verzoeken kandidaten een uitvoerige en handge schreven sollicitatie voor 1 september a.s. te richten aan: Korteweg Bouw en Aanneming Maatschappij B.V., Postbus 3304,4800 DH Breda. Onre relatie, Spirulina International bv te Tilburg, importeert, verwerkt en distribueert het produkt Marcus Rohrer Spirulina via de drogist, reformhuis en apotheek. De toenemende belangstelling voor gezond en bewust leven zorgt voor een evenredig toenemende belangstelling voor dit 100% natuur- produkt. De toevoeging International is niet toevallig, ook buiten Nederland breidt Spirulina International bv haar activiteiten uit. Om de zaken nu en in de toekomst ook administratief in goede banen te leiden is er plaats voor een niet rokende collega in de functie van A Mevuw R.O&W De functie U optimaliseert de administratieve processen in brede zin en bent verant woordelijk voor de totale financiële administratie. Hierbij geeft u leiding aan een financieel-administratief assistente, de telefonistes/receptionistes en aan de datatypistes. Door regelmatig ook zelf administratief de han den uit de mouwen te steken houdt u een goed contact met de basis. Een door u verzorgde adequate managementrapportage en het alert reageren/- adviseren op hieruit voortvloeiende signalen zorgen voor een wezenlijke bijdrage aan het sturen en ontwikkelen van de otganisatie. Tevens valt het systeembeheer, inclusief het initiëren en bewaken van nieuwe ontwikkelingen, onder uw eigen takenpakket. Sollicitatieprocedure: U kunt het sollicitatie/oriëntatieformulier aanvragen bij Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg, tele foon 013-434748. Bezoekadres: Ringbaan Noord 91b. U ontvangt tevens nadere informatie over de verdere procedure. In de selectiefasc kan een psychologisch onderzoek van toepassing zijn. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Een gedegen gerichte opleiding op HEAO-BE/SPD niveau vormt uw basis Daarnaast heeft u uw ervaring opgebouwd in een commerciële organisatie waarbij u bij voorkeur te maken heeft gehad met inkoop-, produktie- en ver- koopstromen. Ervaring in het werken met Exact software is e^n duidelijke pré. U bewaakt de grote lijn en houdt oog voor details zonder uw medewerkers alle ruimte te ontnemen. U neemt en wordt graag aangesproken op uw initiatieven Naarmate uw persoonlijke toegevoegde waarde duidelijker wordt kunt u reke nen op uitbreiding van uw verantwoordelijkheden. Uw leeftijd ligt tussen de 28 en 35 jaar. Spirulina International bv biedt u: - een prettige werkkring die ruimte biedt aan persoonlijk initiatief; - een informele, collegiale werksfeer in een bedrijf met korte lijnen; - een baan in een in meerdere opzichten gezonde onderneming. FURMANITE B.V. Ridderkerk is onderdeel van de internationale Furmanite Groep in En geland en houdt zich bezig met o.a. het onder druk afdichten van lekkages, het gecontroleerd vastzetten van boutverbindingen en het ter plaatse uitvoeren van machinale bewerkingen. FURMANITE B.V. Ridderkerk heeft een zeer respectabele naam opgebouwd in de wereld van het industriële onderhoud. Mede dank zij de inzet van ons goed geschoold en gemotiveerd personeel ontwikkelt het be drijf zich positief en mede daardoor zijn wij op zoek naar goed geschoolde en gemotiveerde collega's, die ons team van circa 60 medewer kers willen komen versterken. Op korte termijn hebben wij vacatures voor: Voor alle functies geldt, dat men goed bekend moet zijn met het vak en dat dit gekoppeld is aan een zeer flexibele, servicegerichte mentaliteit. Het maken van (veel) overuren en het meelopen in een weekenddienstrooster moet geen probleem zijn. Voor de juiste personen gelden uitstekende per spectieven. Als u voelt voor de uitdaging van het Furmanite- team, stuur dan ons uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw c.v. naar: T.a.v. de directie Postbus 229 2980 AE Ridderkerk I O te. CD 2 Van den Dungen BV is een Focwa klasse-I autoschade- herstelbedrijf, aktief middels een klein, doch hecht team vanuit een goed geoutilleerde werkplaats. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zijn wij op zoek naar: Onze nieuwe collega's hebben bij voorkeur ruime ervaring in de autoschade- herstelbranche, zijn buitengewoon gemotiveerd en bereid de handen uit de mouwen te steken. Daar tegenover stellen wij een uitstekend salaris en prima voorwaarden. Ben je geïnteresseerd, dan verzoeken wij je een briefje te schrijven of te bellen naar: Schadehersteibedrijf Van den Dungen BV, Postbus 290 4900 AG Oosterhout, Tel. 01620-53702. Vragen naar Ron van Geenen. Psychiatrisch Centrum Jan Wier is een klein schalig opgezet algemeen psychiatrisch ziekenhuis en vormt samen met 'het Riagg Midden-Brabant de Stichting Geestelijke Gezondheidszorg Midden-Brabant. Binnen de Afdeling voor Dagbehandeling wordt middels deeltijd behandeling gestreefd naar voorkoming of bekorting van opname in de kliniek. Primaire en secundaire deeltijdbe- handeling zijn geïntegreerd binnen één organisatorische en ruimtelijke eenheid. Hierbij is sprake van een zeer gevarieerd aanbod van meerdere behandelprogramma's. Op 40 plaatsen is ruimte voor 78 patiënten. Voor deze afdeling zoeken wij, vooralsnog tijdelijk voor de periode van 1 jaar een in part-time dienstverband van 20 uur per week. Een voort zetting voor onbepaalde tijd kan tot de mogelijkheden behoren. - De aktiviteitenbegeleiders 3 medewerkers) maken deel uit van een multidisciplinair behandelteam. Middels aktiviteitenpro- gramma's wordt een bijdrage geleverd aan de behandeling van patiënten in diverse behandelgroepen. De aktiviteitenbegeleiding richt zich o.a. op de tijdsbesteding, aansluitend op de persoon lijke behoeften, interesses en op de thuissituatie van de patiënten. Bezit je het diploma MDGO-AB, heb je ervaring in de psychiatrie, in het werken met groepen en heb je daarnaast affiniteit met sport en spel aktiviteiten, dan komen wij graag met jou in kontakt. De C.A.O. voor het Ziekenhuisivezen is van toepassing. Het salaris bedraagt maximaal fl. 2.024,- bruto per maand op basis van 50%, conform funktiegroep 40. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer R. Emmaneel, afdelingshoofd, 013-492500. Je schrif telijke sollicitatie kun je vóór 3 september 1994 richten aan de dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer E. van Eekeren, Postbus 10052, 5000 JB Tilburg. TILBURG Roozen van Hoof, advies, werving en selectie b.v. gevestigd in Tilburg, richt zich op de optimale match tussen menselijk kapitaal en de organisatiebehoefte. Uitgangspunt is dat bij de interventie van Roozen van Hoof betrokken partijen zich functioneel verbeteren. Naast de kernaktiviteit werving en selectie staan een exclusieve testmethodiek, transferondersteuning (maatwerk aanpak in outplace ment) en praktijkgerichte advisering hierbij ter beschikking. Roozen van Hoof akteert in velerlei bedrijfstakken, beroepsgroepen en functie-niveaus en heeft, hoewel het accent ligt op het verzorgingsgebied Noord-Brabant, een landelijk verspreide opdrachtgeverskring. De beproefde succesformule geeft aanleiding tot uitbreiding van de eigen bezetting met een De functie Samen met een ervaren collega begeleidt u een aantal lopende opdrachten. In deze periode maakt u zich de stijl van het huis eigen en toetst en bewijst u uw vakmanschap. Inmiddels legt u, ondersteund door telemarketing, nieuwe contacten in de markt die u overtuigt van de kwaliteit en de effecten van de dienstverlening van Roozen van Hoof. De op drachten die hieruit voortkomen werkt u vaktechnisch en optimaal dienstverlenend zelfstandig uit. Op deze manier bouwt u, gevoed door een aantal lopende zaken aan een eigen adviespraktijk. Hierin ligt zowel het 'verkopen' als het 'leveren' van de dienst bij u in vertrouwde handen en zorgt u voor de optimale match. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat U heeft een hbo/academische-opleiding en een aantal aanvullende studies (afhankelijk van uw basis in het P&O-vakgebied of op het gebied van marketing) afgerond. Daarnaast heeft u uitgebreide ervaring op gedaan in werving en selectie en in een commerciële buitendienst-functie. Door een nuchtere houding met professionele reserve weet u partijen zodanig voor u te interesseren dat het (ver)koopmoment steeds geruis loos passeert. Uit uw vakmanschap en manier van presenteren en communiceren ontstaan spontaan lang lopende relaties. Relaties die groei veroorzaken voor alle betrokken partijen, uw eigen groei niet in de laatste plaats. Roozen van Hoof biedt u: - een veelzijdige en zelfstandige functie in een bedrijf met goede reputatie; - een klimaat van ondernemerschap, waarin een appH gedaan op het uiterste van ieders kunnen; - de ruimte en de stimulans voor persoonlijke en functionele gro& - een met deze groei mee-evoluerend arbeidsvoorwaardenpakket Sollicitatieprocedure Wanneer het beschreven functie- en kandidatenprofïel serieus van toepassing is en u als persoon verwacht te passen bij de onder nemingscultuur vraagt u dan het sollicitatieformulier aan bjF Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 42/ 5004 JG Tilburg. Bezoekadres Ringbaan Noord 91b. V°°' verdere informatie kunt u telefonisch contact opnen^11 (013) 434748. In de selectiefase kan een psychologisch on C1' zoek van toepassing zijn. yan onze verslaggevers Breda/Hoek - NAC speelt in poule 8 van het toernooi om ,1e KNVB-beker drie thuis wedstrijden, Na het duel met Baronie is ook de confronta tie met zaterdag-eersteklas ser Hoek omgezet van een uit- in een thuiswedstrijd. jjei vtzoek hiertoe kwam van de leiding van Hoek. Voorzitter g. Dobbeleir: „We zouden dol graag NAC hier in Hoek willen ontvangen, want NAC is razend populair in Zeeuws-Vlaanderen. gaar heiaas bleken de kosten van de veiligheidsmaatregelen, die de KNVB eist, dusdanig Van onze sportmedewerker Fred R< Breskens - Onlangs zwom F zijn 21e Havenwedstrijd, trainingscoördinator van de ging Scheldestroom, en Lo van deze club, was er één on d zich overigens afspeelde i Verplanke haalde het uiteinde lijk toch nog met ruim verschil. Wondergem accepteerde de ne derlaag lachend. „Zolang ze nog niet op me moeten wachten, ben ik hier van de partij," stelde Verplanke na afloop. Hij is niet de enige trouwe klant van de Havenwedstrijd. Rudy van de Vijver kwam al voor de 29e keer aan de start, terwijl ook Daan de Winde zich ieder jaar weer opti maal weet op te laden. - Voor Frans Verplanke is de Ha- venwedstrijd overigens maar één onderdeel van zijn werkzaamhe den bij de geel-zwarte zwem- club. Elf jaar al is hij de trai- ningscoördinator. Dat betekent dat de week gevuld wordt met zwemmen. Op zijn tiende meldde hij zich al aan als lid. „Er was hier in Breskens weinig keuze. Voetbal len, korfbal of zwemmen. Voor mij was die keuze vlug ge maakt." Hij kon aardig uit de voeten, pakte meerdere keren een Zeeuwse vlinderslagtitel. „Ik durf de tijden waarmee dat ge beurde' nu niet meer prijs te geven. Er zou hier en daar te veel gelachen worden." Na zijn actieve loopbaan bleef hij de zwemsport trouw. Hij werd trainer en doet dat na elf jaar nog steeds met veel plezier. „Ik heb een tijdje van weinig activiteit gekend, maar de kin deren worden groter (dochters Ryan en Evelien zwemmen meer dan verdienstelijk), leren zwem men en sluiten zich aan bij Scheldestroom. Je loopt bij het bad een Adri Vinke tegen het lijf, er is geen trainer en zo is het eigenlijk begonnen." - Dit in een periode dat het bij Scheldestroom een beetje op zijn 'gat' zat. De zusjes Sandra en Mieke Verdonck, Eddy de Smit en Miranda de Zeeuw waren vertrokken of gestopt. Een bloei periode was afgesloten. Verplan ke: „Ik zag het wel zitten om mijn steentje bij te dragen. Ten slotte had ik ook veel plezier aan het zwemmen beleefd en waren er toch mensen geweest die hun tijd voor mij hadden opgeof ferd." Frans Verplanke kon wel zwem men, het geven van training was andere koek. „Inderdaad. In die dagen werd Johan Hietbrink voor een viertal maanden als trainer aangetrokken. Van die man heb ik enorm veel opgesto ken. Ik ging trouwens bij ieder een te rade en ben zelf weer begonnen met zwemmen om dat gene wat ik opgestoken had uit te proberen. Ik las, en dat doe ik nog veel, over trainingstechnie ken en behaalde het A-diploma als trainer. Ook de B-cursus heb gevolgd, al heb ik er nooit examen voor gedaan." I.We kregen trouwens gelijk een teuke ploeg mensen om de trai- mngen 1,é verzorgen. Gelijk na ®lj kwamen Rini den Dekker en tup Salome. Even later onder meer ook Magda Boidin en Remy aerbeijn. Dat betekende dat jvt' een hechte groep trainers 1 egen en weer een club, die als to familie aan elkaar hing." .1 We kregen en krijgen ook veel jeugdige aanwas. Er zit talent assen, al heb ik liever gen of Van een jon- meisje met wat minder onze tenrïismedewerker Hoek/De Braakman - Tijdens c nniskampioenschappen in r Vf Braakman te Hoek maakte I itegorie vooralsnog geer epi?nlaf ,^e schema-aanvoerder p»w tegen de Israëliër E aanri6 weliswaar met 6-2 naar Ginat betaalde in de via terug. Morel herstelde u. ;1» de beslissende set. In In^l J u4 te§en Sagi Luft, een a geplaatst t"6 h?lve eindstrijd staaj CkmÏÏ.,m5feLtaIW*'' na winst i

de Stem | 1994 | | pagina 12