DE STEM PER SON E L DE STEM /W^O in de klas 'Elk d Catalogu transportplanner Paul Van N senior milieu-inspecteurs (v/m) MEDEWERK(ST)ER P&O ERVAREN UITVOERDER (ni/v) JONGE MTS'ERS EN HTS'ERS (ni/v) lees de krant DE RUK jMf YnT gemeente breda (AANKOMEND) CALCULATOR Eigentijdse collectie GROEPSOPVOEDERS (M/V) '(Hooghout Martens en Van Oord VAN DEN BERG EN PARTNERS PROFESSIONELE DIRECTIESECRETARESSE VAN DEN BERG EN PARTNERS Metalen ramenfabriek Van Iersel bv Mix van informati DE STEM ZATERDAG 6 AUGUSTUS 1994 De Milieudienst van de gemeente Breda is belast met de uitvoering van gemeentelijke milieutaken. De afdeling Handhaving is een van de afdelingen van de Milieudienst. Deze afdeling heeft als hoofdtaak de preventieve en repressieve handhaving van de milieuregelgeving. De werkzaamheden van de afdeling zijn: behandeling van meldingen en kennisgevingen ingevolge onder meer de Wet milieubeheer en de gemeentelijke lozingsverordeningen; preventief toezicht op de naleving van de milieuregelgeving, met name bij bedrijven; behandeling van milieuklachten; repressieve handhaving. De afdeling Handhaving verricht deze werkzaamheden voor de gemeente Breda en, in het kader van de stadsgewestelijke milieutechnische samenwerking, ook voor de overige twintig gemeenten van het Stadsgewest Breda en voor de provincie Noord-Brabant. Het regionale handhavingsteam maakt deel uit van de afdeling Handhaving. Vanwege de uitbreiding van de controlewerkzaamheden worden voor de afdeling Handhaving met spoed gezocht Taken: U controleert bedrijven op de naleving van de milieuregelgeving en behandelt meldingen en kennisgevingen. Deze werkzaamheden betreffen met name de complexe bedrijven waarvoor de gemeenten of de provincie Noord-Brabant het bevoegd gezag zijn. U maakt deel uit van het regionale handhavingsteam. Tot de werkzaamheden behoort tevens de behandeling van klachten. Functie-eisen: afgeronde HBO-opleiding in een technische richting; algemene milieutechnische kennis, bij voorkeur ook specialistische kennis op een of meer deelgebieden; kennis van de milieuregelgeving; goede sociale, spreek- en schrijfvaardigheden; in het bezit van rijbewijs; bereidheid tot deelname aan de 24-uurs bereikbaarheidsdiensten voor milieüklachten. U geniet de voorkeur indien u kennis heeft van en/of ervaring met bedrijfsinterne milieuzorg, preventie van afval en emissies en/of energiebesparing bij bedrijven. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring is een salaris bereikbaar van 5.971,- bruto per maand, zijnde het maximum van schaal 10. Informatie: Telefonische inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Handhaving, de heer A.P.M. Sluijter, (076) 48 45 63. Informatie over de procedure, arbeidsvoorwaarden etc. kunt u verkrijgen bij mevrouw P.J.M. van Breugel, hoofd van de afdeling P&O van de Milieudienst. Haar telefoonnummer is (076) 29 47 54. De gemeente Breda als werkgever streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil de gemeente meer leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten in dienst nemen. Daarom worden leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, graag binnen veertien dagen, richten aan de waarnemend directeur van de Milieudienst, de heer H.G.F. Zonderland, Postbus 2180, 4800 CD Breda, onder vermelding van vacaturenummer 9420. Stichting 't Hooghout in Best is een orthopedagogisch instituut voor moeilijk lerende jeugdigen in de leeftijd van 6 tot 21 jaar, dat de functies diagnostiek, opvang, begeleiding, behandeling en nazorg realiseert, veelal in residentieel verband. De huizen zijn verspreid over Midden- en Zuidoost Noord-Brabant. Er wordt voor jeugdigen zoveel mogelijk gebruik gemaakt van de in de directe omgeving aanwezige maatschappelijke voorzieningen. De Stichting heeft een erkenning voor 108 plaatsen en heeft ruim 100 medewerkers in dienst. In de hieronder genoemde afdelingen ontstaan op korte termijn, door de opening van een nieuw behandelingscentrum in Best en interne sollicitaties die daarvan het gevolg zijn, vacatures voor NUENEN BEHANDELINGSCENTRUM (vacaturenummer 1101) Eén vacature voor 40 uur per week, voor onbepaalde tijd. Gezien de samenstelling van het team gaat sterke voorkeur uit naar een man. Kandidaten dienen woonachtig te zijn binnen een straal van 25 kilometer rond Nuenen, danwel bereid te zijn daarnaar op korte termijn te verhui zen. De verhuiskostenregeling van de CAO- Ziekenhuiswezen is van toepassing. KAATSHEUVEL LEEFGROEPHUIS (vacaturenummer 1205) Eén vacature voor 36 uur per week, voor 14 maanden. UDENHOUT BEHANDELINGSCENTRUM (vacaturenummner 1208) Eén vacature voor 20 uur per week, voor 14 maanden. NB Voor de vacatures 1205 en 1208 geldt de verplichting om, indien het werk dit noodzakelijk maakt, de arbeidsduur uit te breiden tot 40 uur per week. BLADELJVALKENSWAARD LEEFGROEPHUIZEN (vacaturenummer 110?) Eén oproepkracht. NUENEN/BEST BEHANDELINGSCENTRA GEMERT LEEFGROEPHUIS (vacaturenummer 1110) Twee oproepkrachten. Functie-inhoud: - zorgdragen voor opvang, begeleiding, behandeling en nazorg van jeugdigen, door opstellen en uitvoeren van het handelingsplan; - deelnemen aan overlegsituaties en verrichten van gedelegeerde taken. Selectie-eisen: - diploma HBO-V, B-verpleegkundige, HBO-J, HBO-IW, HBO-SPH; - voor vacaturenummer 1101 is enkele jaren ervaring in het werken'met gedragsmoeilijke, licht verstandelijk gehandicapten/(Z.)M.L.K.- kinderen een eis. Voor de overige vacatures is relevante (stage-)ervaring een pluspunt. Profiel van de functionaris - enthousiaste persoonlijkheid die sys tematisch en planmatig handelt en in complexe situaties het hoofd koel houdt. Het salaris is conform functiegroep 40 van de CAO-Ziekenhuiswezen. De gesprekken voor vacaturenummer 1101 vinden plaats op 22 augustus 's middags; de tweede ronde op 25 augustus 's morgens. Verdere informatie kan worden ingewonnen bij de heer P.Hüsstege, directie-assistent, telefoon 04998-93515 op maandag 8 augustus vanaf 15.00 uur. Uw uitvoerige sollicitatiebrief, voorzien van een uitgebreid CV en vermelding van het vacature nummer van uw keus in de linkerbovenhoek, dient uiterlijk 18 augustus I994 in het bezit te zijn van Stichting 't Hooghout, Postbus 40, 5680 AA Best, t.a.v. bovengenoemde opvoedings gemeenschap Uitgeversmaatschappij De Stem B. V. on derdeel van V.N.U. Dagbladengroep - is de grootste uitgeverij van Zuidwest- Nederland. Onze organisatie richt zich op de informa tiemarkt door middel van: - dagblad De Stem met een oplage van ca. 110.000 exemplaren een van de grote regionale dagbladen in Neder land: - De Stem Weekbladen, uitgeefster van een tiental huis-aan-huisbladen met een gezamenlijke opiage van ruim 550.000 exemplaren per week - technische produktie van zet- en drukwerk voor derden. Uitgeversmaatschappij De Stem B. V. is een dynamisch bedrijf, waar met ultramo derne hulpmiddelen en technieken ge werkt wordt om mensen beter te informe ren Wij beschikken over een tiental rayon kantoren, verspreid over Zuidwest- Nederland. Momenteel werken circa 500 mensen aan de verdere ontwikkeling van het bedrijf. U I T G E V E R 5 M A T S C H A P P Binnen Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. is de afdeling Personeel Organisatie verantwoordelijk voor het ontwikkelen van het personele beleid. Daarnaast heeft zij een belangrijke taak in het ondersteunen van het management bij de uitvoering van dat beleid. Wegens het vertrek van de huidige medewerkster is op de afdeling P&O een vacature ontstaan voor de functie van (part-time voor 15 uur per week). De werkzaamheden omvatten o.a.: - telefoonbeantwoording - archivering - administratief verwerken van formulieren en enquêtes - behandeling ziekmeldingen - verwerken van mutaties bij afwezigheid van de personeelsadministrateur. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 11.30 uur. Bij langdurige afwezigheid van de personeelsadministrateur dient men bereid te zijn meer uren per week te werken. Functie-eisen: - HAVO/MEAO-diploma - administratief en communicatief goed onderlegd zijn - bij voorkeur enige ervaring met WP 5.1 - enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. De arbeidsvoorwaarden voor deze functie zijn geregeld in de C.A.O. voor het administratief personeel in het dagbladbedrijf in Nederland. Schriftelijke sollicitaties kunt u, uiterlijk tot 22 augustus 1994, richten aan Uitgeversmaatschappij De Stem B.V., afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer A. Smolders, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Martens en Van Oord b.v. is een aannemingsbedrijf werkzaam op het gebied van de grond-, weg- en waterbouw. Het bedrijf is gespecialiseerd in het uitvoeren van infra structurele projecten zoals aanleg van wegen, spoorwegen, dijken, havens, industrieter reinen en afvalstortplaatsen. Bij de onderneming werken circa 60 bekwame, goed gemotiveerde medewerkers. Voor de uitvoering van de projecten wordt gebruik gemaakt van het modernste materieel. Binnen de organisatie wordt grote waarde gehecht aan vakmanschap, veiligheid en kwaliteit. Wegens de sterke groei van de activiteiten zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de functie van: Hoofdtaken; - dagelijks leiding geven op één groot of meerdere kleine projecten. Wij vragen: - opleiding minimaal MTS-niveau; - goede contactuele vaardigheden, zowel in woord als geschrift; - kennis van moderne meet- en verrekentechnieken. Kandidaten met ervaring in grondwerk, wegenbouw en kust- en oeverwer- ken verdienen de voorkeur. Tevens zoeken wij: Civiele Techniek en Werktuigbouwkunde (rn/v) die binnen het bedrijf opgeleid willen worden voor een leidinggevende func tie. Wij bieden: - een zelfstandige en afwisselende baan in een dynamisch bedrijf; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 8 dagen worden gericht aan: Martens en Van Oord b.v., Postbus 326,4900 AH Oosterhout, t.a.v. dhr. T.G. van Oord. Stichting Krant in de Klas Joh. Vermeerstraat 14 1071DR Amsterdam Tel. (020) 6647536 Internationaal transportbedrijf heeft een vakature voor een ervaren, internationaal georiënteerde Wij verwachten dat de kandidaat: ten minste twee buitenlandse talen goed beheerst bereid is om volgens een dienstrooster te werken ervaring heeft met geautomatiseerde planningsystemen goed in een team kan werken een commerciële instelling heeft Wij zien uw schriftelijke reactie graag tegemoet op het volgende adres; Jan de Rijk Transport T.a.v. de heer S. Wijngaards Postbus 210 4870 AE Etten-Leur BUREAU VOOR RECRUITMENT is gespecialiseerd in het werven en voorselecteren van professionele (directie)secretaressen voor zowel vaste als interim banen Voor onze opdrachtgever, een gerenommeerd organisatie-adviesbureau gevestigd in Breda, zijn wij op zoek naar een ter ondersteuning van de directeur. U weet wat het inhoudt als vertrouwens persoon en rechterhand te fungeren. U verricht alle voorkomende secre tariële werkzaamheden, plant de agenda op efficiënte wijze, redigeert rapporten, bereidt bureau vergaderingen voor, notuleert deze en bewaakt! verzorgt een adequate follow-up. Daarnaast bent u de spil van de organi satie en verantwoordelijk voor de office managementtaken, zoals inkoop en contacten met leveranciers. Uw baas is perfectionistisch ingesteld, lel scherp op details en is een snelle denker. Hij verwacht een grote betrok kenheid van u, delegeert makkelijk en vindt een hechte samenwerking niet zijn secretaresse belangrijk. U heeft een service-gerichte instelling, weet goed om te gaan met het vertrouwen dat u krijgt en bent geen 9 tol 5 type. U bent gewend contacten op alle niveaus te onderhouden. U voelt zich thuis binnen een klein, hooggeschoold team. Opleiding minimaal VWO-niveau, aangevuld met secretaresse-oplei ding. Minimaal 5 jaar ervaring als directiesecretaresse. Leeftijd vanaf 30 jaar. Nederlands uitstekend, Engels goed. Bent u geïnteresseerd in deze vacature, stuurt u ons dan uw bondige brief met curriculum vitae voor 13 augustus 1994. U hoort per omgaande van ons. Interviews zullen plaatsvinden op ons kantoor te Amsterdam. BUREAU VOOR RECRUITMENT De Lairessestraat 153,1075 HK Amsterdam. Telefoon: 020-6758186, Aangesloten bij de Organisatie van Adviesbureaus voor Werving en Selectie, OAWS. fi \>V INTERNATIONAAL PROMOTIEBUREAU Wij werken samen met sportzaken, videotheken, restau rants, schoonheidssalons, kapperszaken en bioscope» We zijn bezig uit te breiden en zijn op zoek naar: - administratief medewerkers - verkoop- en marketingmedewerkers - promotors - assistent-managers Persoonlijkheid is belangrijker dan ervaring! Bel nu voor een afspraak. Ma. t/m vr. van 10.00 u. tot 18.00 u. Tel. 076- 424817. E T A L E N RAMENFABRIEK Postbus 34 4920 AA Made Tel: 01626-83554 Ter versterking van onze organisatie zoeken wij op korte térmijn een die onder begeleiding van een collega-calculator en met behulp van een computer aanvragen op het gebied van aluminium en stalen ramen, deuren- puien en gevelconstructies zal uittrekken en calculeren. Gevraagd wordt: - MTS - Bouwkunde - Leeftijdsindicatie: 20 - 25 jaar - Ervaring als calculator, liefst in de branche, strekt tot aanbeveling evenals ervaring met automatisering - Goede contactuele eigenschappen, accuratesse en verantwoordelijkheidsgevoel zijn onmisbaar. Uw scluiftelijke sollicitatie kunt u zenden naar bovenstaand adres. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de lieer Ad van Iersel- „Al op z(jn elfde, twaalfd iemand de keuze of hij een een lezer is." W. J. van de Weteri Brussel (anp) - Heeft de Belgisch musicoloog Paul Van Nevel, ee internationale autoriteit op het gf bied van oude muziek, zich vergre pen aan enkele zeventiende-eeuws prachtstukken van het Museo Bibli ografico Musicale van Bologna zc als het Italiaans gerecht heeft gf constateerd? Of is de Vlaamse ve dette, met roem ver buiten de land! grenzen en onder andere een gas docentschap bij het Amsterdam: Van onze rtv-redactie Met een mix van veertig pro cent informatie en zestig pro cent muziek hopen de organi satoren van de tv-actie voor Ruanda kijkers vanavond over te halen dit land mas saal te steunen. Daarvoor dienen de dezer dagen ver spreide machtigingskaarten en het gironummer 555. Ge mikt wordt op een bedrag van 25 miljoen. Voor* het eerst is een liefdadig heidsactie te zien op alle Neder landse en Vlaamse netten, RTL4 en 5. „We denken tien miljoen mensen te bereiken in België en Nederland. Zestig procent, dat zou me niet verbazen", zegt Wim Beckers van de dienst Kijk- en Luisteronderzoek. Er is bewust gekozen voor een uitzending wat later op de avond. Volgens Beckers kijken er voor 22.00 uur nog maar weinig mensen. Voor de muziek zorgen onder anderen Patrick Bruel, Ruth Ja- cott, Simone Kleinsma, Stef Bos en het gezelschap van 'Les Mise- rables'. In het klassieke genre treden op sopraan Charlotte Margiono, violist Jaap van Zwe den en pianist Wibi Soerjadi. De presentatie is in handen van Ivo Niehe. Naar verwachting komen er 50.000 bezoekers naar het Museumplein. Wat de informatie betreft, is ervoor gekozen niet alleen ellen de te tonen. „We gaan in op drie thema's", licht supervisor Tom Kamlag toe. „Hoe is de situatie nu? Hoe moet het verder? Hoe kan je nieuwe Ruanda's voorko men? We brengen reportages van onder anderen Harmen Roeland en Aart Zeeman, korte portretjes en leggen verbinding met een lid van de RPF-regering en journa liste Els de Temmerman." Kamlag streeft ernaar om niet alleen deskundigen en blanke Europeanen hun zegje te laten doen. Uit de praktijk komt het relaas van de hulpverleenster Van onze kunstredactie Den Bosch - Sinds 1984 be hoort het verzamelen van he dendaagse beeldende kunst tot de taken van het Noord brabants Museum in Den Bosch. Vijf jaar geleden werd er al eens een tentoonstelling georganiseerd onder de naam 'Zuidenwind'. Nu, na tien jaar verzamelen, beloopt de collectie 600 stuks, en is het tijd voor een volgende expositie. Die is on der de eenvoudige naam 'De eigen tijd' tot en met 11 sep tember te zien aan de Bos sche Verwerstraat. AUe geëxposeerde kunstenaars hebben een 'binding' met de pro vincie Noord-Brabant Ze zijn er geboren, ze wonen of ze werken tn Brabant. En het zijn er heel wat, want de provincie is geze gend met een 'florerend kunst klimaat', vindt het Noordbra bants Museum. Voor het aankoopbeleid heeft het museum gekozen voor 'in de diepte', meer dan 'in de breedte'. Dat wil zeggen dat bij zo'n groot aanbod aan belangwekkende kunstenaars een engere keuze voor de hand ligt. Van de 160 kunstenaars die in de collectie Vertegenwoordigd zijn, worden er een stuk of 50 wat nauwlet tender gevolgd. Gedurende een aantal jaren worden drie, vier, vijf of zes werken aangekocht. Leze kunstenaars zijn ais het Waren uitgekozen om 'voor het Nageslacht' onze tijd te verte genwoordigen. "et muséum noemt de collectie

de Stem | 1994 | | pagina 22