fTÏ namens wederzijdse ouders aR OPLEIDINGEN CURSUSSEN y TWIJFEL JE NOG OVER DE JUISTE STUDIE? MONTEUR SYSTEEMBEHEERDER M/V OPLEIDING B-VERPLEEGKUNDIGE ROUSSAC BV Field Account Manager (m/v) Vrederust PERSON EEL LEG UW HUWELIJK VAST MET DE SONY HANDYCAM Oranjestraat 5 - Telefoon 01155 - 62710 die 1 september a.s. weer van start gaat... Kies dan voor de opleiding tot Leraar Basisonderwijs: een boeiende studie met goede werkgelegenheidsvooruitzichten. Oor DE STEM ZATERDAG 16 JULI 1994 FiNdleii Euro b.v. Findley Euro B.V. is een doch teronderneming van de Ame rikaanse onderneming Finley Adhesives Inc. die in nauwe samenwerking met het Franse zusterbedrijf Findley France S.A. industriële kleefstoffen in de breedste zin des woords produceert voor de gehele Europese markt. Findley Euro B. V. staat garant voor een gedegen, klantge richte aanpak. Voortdurend wordt onderzocht welke eisen klanten (zowel intern als ex tern) stellen aan onze produk- ten en service, hetgeen tot uitdrukking komt in ons pro- duktenpakket en het werken volgens de normen van ISO 9002 Binnen Findley Euro B.V. wordt gewerkt in een plezie rige en inspirerende sfeer waarin iedere medewerker ei gen verantwoordelijkheid heeft en daarop aangespro ken wordt. Om het kennisni veau op een hoog peil te brengen en te houden wordt veel ruimte geboden aan op leiding en interne training. Ter versterking van de Technische Dienst zijn wij op zoek naar een Onder de verantwoordelijkheid van de Chef Interne Dienst verricht u de volgende kerntaken: - Het verrichten van (onderhouds)werkzaamheden aan gebouw(en), in ventaris en installaties. - Het oplossen van technische storingen. - Het instrueren van gebruikers over het gebruik van technische hulp middelen en apparatuur. - Assisteren bij het begeleiden en coördineren van technische projecten. Wat verwachten wij van u - U bent tussen de 25 en 35 jaar. - Een MTS-WTB of vergelijkbare opleiding bij voorkeur aangevuld met applicatiecursussen op het gebied van o.a. elektro, PLC besturing. - U beheerst de Engelse taal in woord en geschrift, Duits is een pre. - Drie tot vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie. - U bent flexibel ingesteld. - U staat positief tegenover werken in teamverband. - Storingsdienst schrikt u niet af. Wat kunnen wij u bieden Een passend salaris en uitstekende secundaire voorwaarden overeen komstig uw functie en capaciteiten. Uw reactie Voor informatie kunt u terecht bij de heer F.P.M. Buuron, Hoofd Pro- duktie, telefoon 01650-56040. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken richten t.a.v. de direc tie van Findley Euro B.V., postbus 180, 4700 AD Roosendaal. MARKETING PLUS Interfoon Marketing Plus B.V. is een groeiend bedrijf met ruim 149 medewer kers die met enthousiasme werken aan diensten als marktonderzoek, tele marketing (software), trainingen, detachering en telesales consultancy. Van uit de verschillende vestigingen worden deze activiteiten ontplooid voor klan ten bij het bedrijfsleven, overheid en instellingen. Op dit moment hebben wij een vacature voor een die verantwoordelijk is voor het perfect laten functioneren van onze hardware en software. Primaire taken zijn het configureren van PC's, het installeren van (netwerk)software, het optimaliseren van de bestandsorganisatie, het uitvoeren van beveiligingsprocedures (zoals backups en toegangsautorisatie) en het oplossen van storingen. Het onderhouden van intensieve contacten met medewerkers en een sterke betrokkenheid bij hun computergebruik zijn uitgangspunten voor een goede en praktische ondersteuning. Bovendien is de systeembeheerder belast met het opzetten van databases voor de uitvoering van opdrachten van klanten, het converteren van gege vensbestanden en het programmeren van computergestuurde telefoon scripts. Voor de computer-technische afstemming van de dienstverlening worden directe contacten met de klanten onderhouden. Een goed inlevings vermogen in marketing en verkoopprocessen is belangrijk voor het leveren van klantgerichte oplossingen. Voor deze veelzijdige functie zijn wij op zoek naar een jonge en energieke man of vrouw met een opleiding op MBO-niveau (eventueel aangevuld met AMBI-modules) en ervaring met automatisering in een middelgrote organisa tie, bij voorkeur, in de telemarketing branche. De juiste kandidaat beschikt over goede communicatieve vaardigheden en heeft een stevige kennis en ervaring met PC-netwerken en netwerksoftware (bij voorkeur Novell en Token Ring), verschillende operatingsystemen (DOS en OS/2) en met het programmeren van databases (Clipper of vergelijkbaar). Het bestuderen van en snel vertrouwd raken met nieuwe software is geen probleem. Heeft u interesse in deze boeiende functie, stuur dan uw motiverende brief met curriculum vitae binnen 10 dagen aan de heer J.E.D. Odekerken. Heeft u nog vragen, bel dan met de heer R. van der Nol (01621-20000). Interfoon Marketing Plus B.V. Postbus 220, 4940 EA Raamsdonksveer TECHNISCHE GROOTHANDEL Roussac B.V. technische groothandel is gespecialiseerd in de grootscha lige distributie van produkten op het gebied van sanitair, bijverwarming, ventilatie en keukeninbouwapparatuur voor de doe-het-zelfmarkt. Wegens de sterk toegenomen vraag naar onze produkten zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: voor het rayon Zuid- en West-Nederland (vac.nr. 940601) De'Field Account Manager brengt het account-plan dagelijks in de prak tijk. Na een gedegen inwerkperiode gaat u zelfstandig onze relaties be zoeken (voornamelijk bouwmarkten). U geeft informatie over onze pro dukten, bespreekt verkoopacties en zorgt voor een optimale presentatie van onze produkten in het verkooppunt. Wij verwachten van u dat u beschikt over een afgeronde MBO-opleiding en een gezonde dosis commercieel inzicht. Ervaring in een soortgelijke functie is niet noodzakelijk maar wel een pré. Om goed te kunnen func tioneren beschikt u over uitstekende communicatie- en organisatievaar digheden. Uw leeftijd schatten wij op 20 tot 25 jaar. U bent stressbesten dig. Herkent u zich in dit profiel dan bieden wij u een aantrekkelijke commer ciële functie waarin u veel vrijheid krijgt om uw werkzaamheden uit te voeren. Gezien de ontwikkeling die onze organisatie doormaakt, kunnen wij u een reëele kans bieden op doorgroeimogelijkheden. Wij verwachten van u dat u woonachtig bent in uw toekomstige rayon of bereid bent daar heen te verhuizen. Heeft u belangstelling voor deze functie dan verzoeken wij u, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, uw sollicitatiebrief verge zeld van c.v. en recente pasfoto te zenden aan Roussac B.V. technische groothandel t.a.v. de heer P. Spruijt, Dortherweg 29, 7214 PS EPSE. Ver meld in uw brief het vacaturenummer. Bij beschikking van de arrondissementsrechts bank te Breda d.d. 1 juli 1994 is Marinus Petrus Elisabeth Maria Verhoe ven, wonende en verblij vende te Terheijden aan de Zeggelaan nr, 110 in Huize 't Gruytveld, on der curatele gesteld met benoeming tot curatrice van zijn moeder Nicola- sina Cornelia Bernaards (w/v Verhoeven), wo nende te Bergen op Zoom aan de Weegbree straat 44 en tot toeziend curatrice van zijn zuster Catharina Marina Maria Verhoeven (e/v Deenen), wonende te Bergen op Zoom aan de Jan Dercks- straat 57. Mr. D.C.M. Denneman, advocaat en procureur, Nieuwlandstraat 48, 5038 SP Tilburg een begrip in service en de elektronica van morgen.... m psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust" is het algemeen psychiatrisch ziekenhuis van westelijk Noord-Brabant, Tholen en St. Philipsland en is circa 3 km buiten het centrum van Bergen op Zoom in de gemeente Halsteren gevestigd. Het ziekenhuis heeft een algemeen christelijke grondslag en omvat 460 erkende bedden, waaronder een resocialisatie-eenheid, 2 afdelingen voor deeltijdbehandeling en 3 poliklinieken. In "Vrederust" werken circa 680 medewerkers. Wij hebben nog enkele opleidingsplaatsen vrij voor de Hoe word je opgeleid? Het theoretisch gedeelte van de opleiding wordt gegeven door de Centrale School Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant te Roosendaal. De praktische kant van de opleiding vindt plaats binnen ons ziekenhuis op de verschillende afdelingen. Er wordt gestart met een voorbereidende periode van dertig weken. In deze tijd volg je vier weken stage en heb je drie weken vakantie. Daarna treed je in dienst van Vrederust als leerling-verpleegkundige op basis van een 36-urige werkweek. Na de voorbereidende fase krijg je drie leerperioden van achtereenvolgens twaalf, twaalf en negen maanden. Theoretisch onderwijs wordt afgewisseld met praktijk op de verschillende afdelingen. Betaald studeren. Tijdens de voorbereidende fase van dertig weken krijg je een zakgeld van 495,- per maancT tijdens de eerste, tweede en derde leerperiode is je salaris respec tievelijk/ 1.492,-, 1.760,-en 2.276,- bruto per maand, voor zover het minimum loon niet hoger is. Wat zijn de eisen: Bij aanvang van de opleiding moet je minimaal: - in het bezit zijn van het diploma MAV04 met zes vakken op D-niveau (of een gelijk waardige opleiding hebben gevolgd); - 17 jaar zijn; - gemotiveerd zijn voor het beroep van pyschiatrisch verpleegkundige. Hoe solliciteer je? Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer "VOV/94/20" zo spoedig mogelijk richten aan de Dienst Personeelszaken van Psychiatrisch Ziekenhuis "Vrederust", Hoofdlaan 8, 4661 AA Halsteren. In de nabije toekomst zijn 25.000 nieuwe leerkrachten nodig. Een afgeronde opleiding Leraar Basisonderwijs biedt dus uitstekende kansen op werk. En om zoveel leraren te krijgen, zijn ook de arbeidsvoorwaarden aantrekkelijker geworden. Verhoogde aanvangssalarissen en extra toeslagen in bepaalde regio's maken de uitdaging om in het onderwijs te gaan werken nog aantrekkelijker. Naast deze goede vooruitzichten heeft de PABO in Breda je nog meer te bieden: - een vernieuwd opleidingsprogramma waarin de student centraal staat met een op maat toegesneden programma - specialisatiemogelijkheden voor leraar voor het jonge kind of oudere kind - de keuze tussen voltijd- of deeltijdonderwijs (de deeltijdlessen zijn op maandag-, dinsdag en donderdagavond). De opleiding duurt vier jaar en belangstellenden kunnen zich nu nog aanmelden. Belangstelling? Voor meer informatie en/of het aanvragen van een brochure kun je contact opnemen met de sector Pedagogisch Onderwijs, Dr. J. Ingenhouszplein 2, 4814 EH Breda, tele foon 076-217882. Op verzoek sturen we je een aanmeldingsformulier toe. HOGESCHOOL WEST-BRABANT De deur bi righeid wi van geboi „Maar Frankrijk, veel meer belangstel se journal: day door trekken. neringen veldslager slag om IS Begin de: welvareni mijnwerk] talloze deze stree grote ko „Toen bei men", ze] opening Ze woon) mijnwerk op een s1 vroegere de mijne: woond, a „Vroeger woond. zijn tweel Ze kijkt een 'paar meerd d

de Stem | 1994 | | pagina 22