Gemeente sluit winkelhart af I n zijn} jden [egenheid tóeijaart JONGE ZN. Grote belangstelling voor opentuindagen 'Het is net een doolhof hier' B en W van Axel nemen drastische maatregelen in Noordstraat POLITIE rapport PLAATSELIJK nieuws UITSLAGEN DUIVEN sport SPORT in het kort Koninklijke Landmacht lokt 'strijdkrachten' errit ejonge axel x 52 irticulieren KORTING DE STEM ZEELAND A6 ibeperkt INGETJES |enen ƒ25.50 BETROUWBARE VERWARMINGS- TALLATIE Woedende man slaat met hamer Rijden onder invloed IJzendijke Hulst KAARTINGEN Dax Sterrittencompetitie Bibliotheek Hulst wil automatische deuren in leeszaal Dubbeldekker Kruiningen- Perkpolder het veiligste adres II bS Unet0 1 bedankje, jubileum, velijk, verloving, brestatie, examen, pam, enz. olom 1.09 incl. BTW, |l verplicht. Foto of naat 35 x 40 mm |f. Overige tarieven op bto's worden niet fourneerd. p2 of geef uw tekst patsing af bij één van Schriftelijke opgaven geaccepteerd indien ekend zijn, ook indien I bijgevoegd is. het recht voor teksten i redenen te weigeren, per klachten bereiken yen tekst behoudt de fecht voor om de naam lever bekend te maken. Gefeliciteerd |sterhout. Kamara Pietens in dra Pel in Hoogerheide, iHeerden in Bavel. Getrouwd Arno Mouwen Carina de Jong 2 juli 1994. Roosendaal Getrouwd Pieterjan Kanters Annelieke Hof 7 juli 1994. R'veer Getrouwd Peter van der Pluym Pera Stevens 8 juli 1994. Hank Getrouwd Cees Jongmans Marjolein de Bruyn Oudenbosch MAANDAG 11 JULI 1994 Van onze verslag gever Axel - De Noordstraat, hét win kelhart van Axel, wordt voor een i proefperiode van drie maanden door de week na 13.00 uur her metisch afgesloten voor het ver keer. B en W gaan over tot die drastische maatregel omdat het nog te vaak voor komt dat de winkels na 13.00 uur bevoorraad worden en ook auto's en fietsers na dat tijdstip door de Noord straat 'crossen'. Het college vindt het een slechte zaak dat het lopend publiek constant op zijn hoede moet zijn en het risico loopt voor de sokken gereden te worden. „Uiteraard komt dit het verblijfskli- maat in het gebied niet ten goede en wordt ook de wervingskracht van de winkelpromenade ondermijnd. Het is immers voor het winkelend publiek niet bepaald aantrekkelijk wanneer, in een als voetgangersgebied ingerichte pro menade, steeds fietsers en bromfietsers rijden en vrachtwagens geparkeerd staan in verband met bevoorrading van de winkels", motiveert het college zijn besluit. Om de Noordstraat na de middag ver keersvrij te houden wordt de Noprd- straat op vier invalspunten afgegren deld met 'Axelaartjes'. Ze komen te staan bij de Passage, de ingang via de Tuinstraat, de Kerkstraat en de West straat. B en W hebben bij de herinrichting van de binnenstad overigens aan de winke liers de mogelijkheid geboden om het gebied, dat al sinds de jaren tachtig promenadegebied is, weer open te stel len voor éénrichtingsverkeer. De onder nemers hebben dit bij de voorbespre kingen zelf afgewezen. Als argument werd toen genoemd dat verkeer terug in de Noordstraat afbreuk zou doen aan de verblijfsfunctie. De winkeliers heb ben ook geen bezwaar gemaakt tegen de verkeersregels, bevoorrading tot 13.00 uur, in de Noordstraat. B en W vinden het dan op zijn zachtst gezegd een beetje vreemd dat ondernemers zelf toestaan dat hun winkel na 13.00 uur wordt bevoorraad. De vergrendeling van de Noordstraat is doorgesproken met ondernemersvereni ging Axclusief. Die maakt geen be zwaar tegen de proefmaatregel. Getrouwd Marytha Zuurmond Rob Groeliker 9 juli 1994. Doorwerth Ook voor: EVENEMENTEN KOUDE SCHOTELS DINERS BUITENSHUIS ZAALTJE 30 IS J PERS. A 101148-1243 - Kloosterzande Van onze verslaggever Temeuzen/Ossendrecht - Zeeuws-Vlamingen die een car rière in het leger, bij de politie of marechausse voor ogen hebben kunnen zich in september, zonder al te ver te moeten reizen, een beeld van hun toekomst laten schetsen. Met een groots opgezette open dag op de Wilhelminakazerne in Ossendrecht (van Huist drie kwartier rijden) gaat de Ko ninklijke Landmacht zaterdag 17 september proberen be langstellenden te werven voor het leger. Majoor C. van der Plurjm noemt die open dag een prima gelegenheid om 'het le ger te verkopen'. „We hebben nieuwe beroepsmensen nodig. Om die reden worden alle middelbare scholieren uitge nodigd." Ook politie en mare chaussee grijpen die dag aan om te werven. Het wordt de eerste maal dat de Wilhelminakazerne de poorten opent voor het pu bliek. De kazerne is de thuis basis van het CW, het Cen trum voor Vredesoperaties, waar de Nederlandse blauw helmen worden opgeleid. Er valt die dag veel te beleven. Zo verzorgt de kazernebrand weer die dag verschillende de monstraties. Er is kunstexpo sitie van militairen en burgers uit Ossendrecht en de plaatse lijke scouting helpt mee met het opzetten van een junior- survivaltocht. Het publiek kan die dag tus sen 11.00 en 16.00 uur getuige zijn van een zeer groot aantal activiteiten, onder andere van alle legeronderdelen die op de Wilhelminakazerne hun thuis basis hebben. De blauwhelmen zullen 'die dag laten zien wat ze allemaal in de wereld meemaken. Zo zullen er 'realistische' demon straties met 'Joegoslavische' wegversperringen zijn, wordt er een satellietverbinding met Bosnië onderhouden, worden 'gewonden', per helikopter vervoerd en zijn er die dag allerlei VN-voertuigen en wa pens te zien. Ook militairen van het Oplei dingscentrum Lichamelijke Oefeningen laten die dag van alles zien. Zo kunnen bezoe kers hun conditie testen en krijgen ze loopschema's als ze later hun conditie willen ver beteren. De jeugd kan leren voetballen, tennissen of vol leyen en zijn er demonstraties militaire zelfverdediging. Enkele dweilbands zullen die dag voor de nodige sfeer zor gen en het leger zorgt dat er voldoende erwtensoep in voor raad is om te voorkomen dat de bezoekers honger zullen lij den. Van der Pluijm rekent op zo'n drieduizend bezoekers. „Maar het kunnen er best wel eens meer worden." Voor het vervoer van de be langstellenden worden bussen ingezet die die hele dag ver trekken vanuit Hoogerheide, Ossendrecht, Putte en Huij- bergen. Ook zal er een invali- denwagen beschikbaar zijn voor mensen die slecht ter been zijn. Tuinliefliebbers nemen een kijkje bij een van de deelnemers aan de opentuindagen. Van onze correspondent Domburg - Een Duitser die aan epilepsie lijdt en daardoor agressief werd, heeft gisteren op het badstrand van Domburg met een hamer twee mensen verwond. Medewerkers van het RIAGG en een arts konden de veertigjarige man overmeesteren. De arts moest de man, die buiten zinnen was, een injectie toedienen om hem rustig te krijgen. De Duitser is per ambulance overgebracht naar het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland in Kloetinge. Van onze correspondente Jeanette Vergouwen Emmahaven - Het aantal be zoekers tellen, was onmoge lijk. De zestien bezitters van prachtige tuinen kregen tij dens de tweede helft van de Internationale Opentuinda gen, die dit jaar voor de zesde maal gehouden werden, hon derden mensen over het tuin pad. In het Waasland en Oost- Zeeuws-Vlaanderen waren de fietsers de baas dit weekend. Er werden kilometers weggetrapt om van enkele tuinen te genieten en het weer werkte goed mee. „Met Pinksteren waren we ook open en toen was het regenach tig, dat scheelt meteen ettelijke honderden bezoekers, maar het is nu de zesde keer en je merkt dat de mensen die komen echt belangstelling hebben en het volgend jaar weer een sleep ken nissen meenemen," vertelt een van de Zeeuws-Vlaamse deelne mers. „Je bent wel bekaf na twee da gen, voor tienen staan ze al voor het tuinhek en ze blijven langer plakken dan 17.00 uur." Op het Fuchsiahof van de familie Van Acker in Emmahaven lopen tien tallen mensen in zomerkledij. Ze kijken de ogen uit. Geen vier kante meter is onbegroeid. Prachtige rotspartijen met een mozaïek aan alpen- en rots plantjes zorgen voor een bijna impressionistisch schilderij. Vij vers met kleine watervallen en enkele precies in de compositie passende keramische figuren on derbreken de flora. In de vijvers leven kikkers en goudvissen ter wijl in de poel buiten de tuin de eenden snaterend commentaar leveren. Energie „Het is de laatste keer dat we meedoen, het vreet energie en we gaan voortaan alleen open na een telefonische afspraak of voor groepen," verzucht moeder Van Acker. Op de vraag of ze echt groene vingers heeft, tovert ze een brede glimlach op het gelaat. HOEVEEL spanning kan een mens verdragen? Ik heb vandaag in ieder geval mijn portie gehad. Het begon gis teravond. De schemering was al ingevallen toen ik op zoek ging naar een kam peerboerderij. Bij de stop lichten voor Axel rechtsaf, had een Zuiddorpenaar me verteld. De weg bleek ein deloos lang en de boerderij onvindbaar. Als ik terug naar Axel fiets, rijd ik langs een verlaten park. Misschien dat ik hier mijn tentje neer kan zetten. Een lang, onverlicht fietspad leidt naar een groot golfterrein, waar konijnen vrolijk rond huppelen. De rand van het veld is begroeid met lage struiken. Hier sta ik veilig, denk ik. Ik vlei me tussen de struiken in het gras en geniet van warme groentesoep. Het wordt al aar dig donker. Snel m'n tent op zetten, nu ik nog wat zie. Maar dan klinkt er een enorme knal. Ik schrik me dood. Een geweerschot, dat kan niet an ders. Het schot galmt wat na en dan is het stil. Wat kan dat geweest zijn? Voor ik tijd heb .die vraag te beantwoorden, klinkt er nog een schot. Dich terbij dit keer. De konijnen vluchten massaal de struiken in. Natuurlijk, denk ik, het is de eigenaar van het terrein, die op konijnen jaagt. Niet ver van me vandaan hoor ik stemmen. Ik kan ze net niet verstaan. Mijn hart gaat enorm tekeer. Nie mand weet dat ik hier zit. Wat als ze me raken? Ik kan maar beter gaan staan, dat is veili ger. Weer klinken schoten, ake lig dichtbij. Een eindje van me vandaan verlichten twee kop lampen het veld. Een auto rijdt 'Zeeuws-Vlaanderen, een landje apart'. Met deze reclameleus probeert het Toeristisch Bureau Zeeuws-Vlaanderen deze streek aan de toerist in binnen- en buitenland te verkopen. Ester Segers, studente aan de Academie voor Journalistiek en Voorlichting in Tilburg, is deze week op zoek naar die 'apartheden'. Op trektocht per fiets door Zeeuws-Vlaanderen doet zij dagelijks verslag van haar ervaringen. langzaam mijn kant op. Wat moet ik doen? Mezelf 'aange ven?' Of wachten tot ze weg zijn? Maar dan word ik mis schien wel geraakt. Twijfelend blijf ik een poosje staan. Inmiddels is het pikdon ker. Op de tast gris ik alle spullen van het gras. De tent prop ik in een grote tas. Met de helft van de spullen over m'n schouder vlucht ik het terrein af. Terug naar de hoofdweg. Bij een klein huisje aan de rand van Axel brandt nog licht. Een bejaard echtpaar wijst me de weg naar de kampeerboerderij. Als ik richting Hulst fiets, blijkt de boerderij gewoon rechts van de weg te liggen. De volgende morgen fiets ik opnieuw het golfterrein op. Eens even kijken wie er mid den in de nacht op konijnen jaagt. De eigenaar is niet aan wezig, zegt de barman van de club. Hij kan me niet verder helpen. Inmiddels is mijn aandacht ge trokken door zweefvliegtuigjes die vanaf een veldje aan de overkant van het golfterrein een voor een de lucht invliegen. Een groepje mensen zit bij een klein busje. Een man met een aantekeningenbord heeft de leiding. „Kan ik niet eens een vlucht maken," vraag ik hem. Dat kan. Even later zit ik in de cockpit van een tweepersoons vliegtuigje. Wat heb ik me nu weer op de hals gehaald? Ik heb nog niets gegeten en ben bang in kleine ruimtes. In structeur Karei stelt me gerust. Hij vertelt me alles over ther miek, over hoogtes en snelhe den en verzekert me dat er niets kan gebeuren. De kap gaat dicht. Met een noodvaart wordt het vliegtuig je het veld over getrokken. Dan gaat het steil omhoog. Recht voor me ligt een lichtblauwe hemel met pluizige wolken. Als het vliegtuigje op 400 meter hoogte is, hoor ik een forse tik. Nu vliegen we los. Ik zweef! Groene, gele en bruine akkers liggen als een lappendeken ver beneden me. Speelgoedauto- tjes rijden over smalle slierten. Schuin onder me een minia tuurstadje en in de verte een lange, donkerblauwe vlakte. Het is de Schelde. Het kanaal van Gent naar Terneuzen voert elegant langs piepkleine dorp jes en akkers en de Molenkreek kronkelt sprookjesachtig door het veld. Wat een grandioos uitzicht. Dit heb ik alleen nog maar in films gezien. „Kun je ook een salto maken," vraag ik de instruc teur. „Een looping bedoel je," Buurtschap De Val. verbetert hij. „Dat is geen pro bleem. Hoofd naar achteren." Daar gaan we. De velden onder me draaien een slag. Dan lig gen ze boven me en draaien ze langzaam weer terug naar be neden. „Wat gaaf," roep ik uit. „Dit is nog leuker dan de acht baan." De looping heeft ons wel 150 meter hoogte gekost. Vijf minuten later landt het vliegtuigje soepel op het veldje. Mijn benen trillen en mijn maag voelt hol aan als ik het toestel uitstap. Dit ga ik vaker doen, neem ik me voor, als ik verder fiets naar Vogelwaarde. Op de kaart ontdek ik een paar dorpjes met grappige namen. Hoek van de Dijk, Reuzenhoek, Val, Kwakkel. De namen spre ken me aan. Dat moet iets moois zijn. Als ik over de dij ken fiets, kom ik inderdaad langs schattige gehuchten, met lage polderhuisjes. Het zijn net wachters, die nauwlettend over de vlakten turen, bedacht op elke vreemde beweging. Een oude man uit Hoek van de Dijk vertelt over een valput, die is overgebleven uit de tijd van de overstroming. „Langs de Oude School, richting Val," FOTO WIM KOOYMAN mompelt hij, en hij wijst naar het zuidoosten. De Oude School blijkt geen school, maar een gehucht dat uit een paar huizen bestaat. Het staat niet eens op de kaart. In Val kan ik nergens een put ontdekken. Een Duitse dorps bewoner verklaart waarom. „De Valput is geen echte put," vertelt hij in half Nederlands, half Duits. „Het is een kleine watervlakte, een eindje verder op." De man lijkt blij dat hij iemand heeft gevonden om uit de doeken te doen hoe gelukkig hij is met zijn woonplaats. „Dit is mijn vakantiehuis," zegt hij. „Ik kom hier al 23 jaar. Ner gens op de wereld is een mooier gebied te vinden dan dit hier," verzucht hij. Als ik even later weer op de fiets zit, ontdek ik- tussen de dichte, hoge bomen een glinsterende watervlakte. De Valput. De route naar Vogelwaarde is ingewikkeld. „Het is net een doolhof hier," had de Duitser me al gewaarschuwd. Via een omweg, kom ik uiteindelijk vlak bij een kampeerboerderij terecht. FOTO WIM KOOYMAN „Natuurlijk ik ben er een heel jaar mee bezig en alles wat ik in de grond stop, groeit. In augus tus begin ik met het stekken van de Pelargonuims en ik heb elke dag iets anders om handen." Zij legt vlot het verschil tussen geranium, fuchsia en andere bloeiende planten uit. De een is winterhard, de ander moet bin nen gehaald worden als het koud wordt. Een Vlaamse bezoeker wijst naar een licht paars kruipplantje en vraagt de naam. „Het is een Alpenplantje maar de naam is weggevreten door de merels en ik kan ze niet allemaal onthou den," is het directe antwoord. Van Acker legt daarna omstan dig uit hoe de keramiek licht geschilderd en daarna gegla zuurd wordt. De bezoekers vra gen honderduit en vertrekken daarna met armenvol plantjes en stekjes. Warm In de kas bij Celie aan de Gents evaart in Kapellebrug is het tro pisch warm. Je waant je meteen in de Sahara, maar dan met een bos van cactussen en vetplanten. Ook hier zijn de prijskaartjes duidelijk aangebracht. Een echt paar staat met stomme verba zing naar de uit de kluiten ge wassen cactussen te kijken. „Hoe vindt U zoveel verschillen de soorten," is de vraag. „Ik rij elk jaar 20.000 kilometer om ze te zoeken. Soms een hele reis voor slechts een plant, maar als ik die eenmaal heb kweek ik er meerdere van. Ik heb in de serre ongeveer 18.000 vetplanten, cac tussen, agaves en kuipplanten, veel uit. Peru, Chili en Mexico die overwinteren al met tien gra den Celsius, de exemplaren uit Brazilië zijn temperatuurgevoe- liger." Er komt een groep fietsers het terrein op. Weer een reeks vra gen en daarna dankbare bezoe kers die hun kermis betreffende tuinen, planten en bloemen ver breden. Vlissingen - De politie van Walcheren heeft zaterdagmid dag op de Spuistraat een 46-jarige Vlissinger aangehou den die verdacht wordt van het rijden onder invloed. Hij werd meegenomen naar het politiebureau. Daar gaf een ademanalysetest als uitslag 1205 microgram alcohol aan per uitgeademde liter lucht (ruim vijf maal het toegestane maximum). Dat de Vlissinger die dag zijn verjaardag vierde mocht niet als excuus dienen. Bij het onderzoek kwam te vens aan het licht dat voor de auto waarin hij reed geen ver zekering was afgesloten. Zijn rijbewijs werd in beslag geno men. Met een dagvaarding op zak werd de man weer op vrije voeten gesteld. TOERISTENBRIDGE - De Bridge Sociëteit Oostburg houdt maandag 26 juli de jaarlijkse bridgedrive voor toeristen in De Mauritshof te IJzendijke. Er worden 28 spel len gespeeld en de bridgedrive begint om 19.30 uur. EXCURSIE - De oudheidkun dige Kring De Vier Ambach ten gaat op excursie. Het reis doel is de stad Gouda, met daarbij op de terugweg een bezoek aan Kinderdijk met z'n 19 watermolens. Het vertrek is gezamenlijk om 8.00 uur aan de Grote Markt in Hulst. In Gouda zullen diverse musea worden bezocht, namelijk het Catharina Gasthuismuseum het pijp- en aardewerkmu seum en een pijpenmakerij/ pottenbakkerij. Oostburg - Hotel Du Commerce, vrije wedstrijd Oostburgse Bridgeclub. Groep A: 1. echtpaar Brugge, 2. Den Hamer/De Ruijter, 3. Barendregt/De Vries. Groep B: 1. Gossije/Luteijn, 2. Termote/ Van Steenberge, 3. Legrand/Ste- ijaert. P.J.M. de Deckere, Nieuw-Na- men. Correspondent no. 46-A-091. Uitslag kaarting bij de Verenigde Kaarters: 1. R. Smet en W. de Maayer 2. L. Timmermans en H. van den Eede 3. A. Vergauwen en E. Blommaert Uitslag kaarting bij Viviane: 1. J. Vermeerssen en J. de Loos 2. G. Bögaert en A. Vergauwen 3. R. Thilleman en E. Weemaes Terneuzen - De overnacht- fondvlucht gehouden in het afgelopen weekeinde vanuit het Zuidfranse Dax is gewon nen door L. vn de Gucht uit Hulst. De winnende duif werd zaterdagmorgen om 9.11 uur geklokt, gemiddelde snelheid 1125 meter per minuut. Ook de tweede en derde prijs in het concours van de Zeeuw se zondagvliegers kwamen op naam van een liefhebber uit de kring Oost-Zeeuws-Vlaan- deren. J. van de Branden uit Clinge klokte een duif om 9.20 uur (1114mpm) en E. Adriaan- sen uit Kloosterzande, 9.30 uur (1112mpm). De verdere vroegste meldingen kwamen van: G. Tas, Waterland kerkje, 9.20 uu, 1102mpm: S. Jan- sens, Kapelle, 9.48 uur, llOOmpm: C. van Leeuwen, Terneuzen, 9.39 uur, 1090mpm. A. Schultz, Brui- nisse, 10.22 uur, 1083mpm: J. Hinderks, Vogelwaarde, 9.50 uur, 1081mpm: P. Schrijver, 's-Heer Hendrikskinderen, 10.06 uur, 1077mpm: M. Kleppe, Kerkwerve, 10.28 uur, 1072mpm: E. Dek, Kruiningen, 10.11 uur, 1070mpm: Combinatie Eijerkamp-Muller, Wilhelminadorp, L0.17 uur, 1070mpm: Combinatie Rijnhoudt, Middelburg, 10.12 uur, 1069mpm: J. Verweijs, St.-Philipsland, 10.33 uur, 1067mpm: D. de Smet, Ter neuzen, 9.56 uur, 1067mpm: Com binatie Bakker, Middelburg, 10.18 uur, 1058mpm: J. Poelman, 's-Heer Arendskerke, 10.20 uur, 1057mpm: E.van Koeveringe, Ka pelle, 10.25 uur, 1054mpm: ,J. de Witte, Koudekerke, 10.15 uur, 1063mpm: A. Luteijn, Schoondij- ke, 10.05 uur, 1051mpm: F. West dorp, Heinkenszand, 10.24 uur, 1049mpm: C. Hermes, Lewedorp, 10.28 uur, 1046mpm: G. Schrier, Cadzand, 10.02 uur, 1039mpm: A. Vermast, Yerseke, 10.56 uur, 1023mpm: A. de Smit, Sluis, 10.31 uur, lOlOmpm: E. Ulijn, Waterlandkerkje, 10.42 uur, 1004mpm: G. (George) Dusar- duijn, Groede, 10.48 uur, 1004mpm: Terneuzen - TC Axel nam in de Zeeuws Vlaamse sterritten competitie de winnende draad weer op. De Axelaars, die vo rige week hun meerdere moes ten erkennen in De Wielertoe rist, waren in Terneuzen, waar RTC Delta gastclub was, de beste. TC Westdorpe, bezig aan een uitstekend seizoen, pakte de tweede plaats en handhaaft zich in de top vijf van het algemeen klassement. In Ter neuzen kwamen 104 deelne mers hun stempel plaatsen. Komende vrijdag staat de tiende sterrit uit de competitie op het programma. Gastclub is dan TC Aardenburg met gasthof De Jonge Leeuw aan de Kaai als stempelplaats. Dit tussen 18.30 en 20.30 uur. UITSLAGEN Sterrit RTC Delta: 1. TC Axel 78,86 punten, 2. TC Westdorpe 68,90, 3. WTC Aloy 66,25, 4. Wie lertoerist 59,98. 5. RTC Delta 48,45, 6. TC HAS 41,30, 7. TIO 39,70, 8. Freewheel'79 36,10, 9. TC Breskens 26,00, 10. TC Sas van Gent 21,65 punten. Stand na negen ritten: 1. TC Axel 725,39 punten, 2. Wielertoerist 557,46, 3. RTC Delta (Terneuzen) 480,12, 4. TC Westdorpe 438,53, 5. Freewheel'79 (Schoondijke) 380,15, 6. WTC Aloy (Graauw) 377,25, 7. TC HAS (Sluiskil) 318,49, 8. TIO (Oostburg) 305,80, 9. TC Breskens 240,00, 10. TC Sas van Gent 174,85 punten. Van onze correspondente Hulst - Voorzitter H. Bruggeman van de openbare bibliotheek Oost-Zeeuws-Vlaanderen Oost in Hulst wil op korte termijn automatische deuren in de lees zaal. Deze voorziening zorgt, volgens de voorzitter voor een betere toegang voor ouderen en gehan dicapten. Hij vindt de huidige deuren 'niet meer van deze tijd'. „Nu de gemeenten het zelf voor het zeggen hebben met de wet op de gehandicapten, hebben wij als bestuur weer hoop gekre gen," aldus Bruggeman in het jaarverslag van de bibliotheek. Van onze verslaggever Perkpolder - Deze week wordt maar met een dub beldekker gevaren op het Westerscheldeveer Kruinin- gen-Perkpolder. De dubbel dekker Prins Willem- Alexander heeft een storing en wordt gerepareerd in Vlissingen. De werkzaamhe den zullen ongeveer een week duren. Er wordt wel licht een reserverboot inge zet. Op de lijn VlissingenrBres- kens wordt volgens de nor male dienstregeling geva- (ADVERTENTIE) I BEVEILIGING Erkend 8>uil Beveiligings- Installateur een begrip in service en de elektronica van morgen.... Oranjestraat 5 - Telefoon 01155 - 62710 v

de Stem | 1994 | | pagina 7