S3 DE STEM Advocaat koestert geheimen laars Van Dorst Chrysler s Romario heft ook in Dallas zijn vingertje Clemente wijzigt Spaans team op meerdere plaatsen Overmars en Van Vossen zijn fit voor wedstrijd tegen Brazilië Gepasseerde Brehme uit kritiek op Berti Vogts breda leendert v.d. born MENTEN let parkhotel zijn Isidenties gesitu- I el als tweede Lotting. De park- I fraai afgewerkt ladkamer) en lie mogelijke 1 parkeerplaats in IÜ heeft de keus lten. I'RIVEDOMEIN T* Tr*S flaars B.V. KWALITEIT LEASEN? CHRYSLER LEASEN Bebeto belooft zege op Oranje aan zijn zoon Oranje derde in fairplay- ldassement Dallas - Dick Advocaat koesterde zijn geheimen voor de WK-confrontatie met Brazilië als een kloek haar kui kens. De afsluitende training op het sportcomplex van de Southern Methodist-universiteit in Dallas maakte gisteren geen mens iets wijzer, POSTBANK Twijfel over Matthaus en Sammer KOOP MET ZEKERHEID Wet v.d. Born valt te praten MICRA SUNNY 3-, 4-, 5-DRS ICLAIR PRIMERA 4- BENZINE 5-DEURS x 65 [en 5 penthouses BTW en v.o.n. Interieur Park appartement sc- m (penthouse) |)omburg 10 jaar vast. sj ogelijk. Jidiëntie" op laar 01188-3944. Ir van René Coltof If fax OU 17-2285. NVM iMAKlLAA» I Hinkelenoordpolder 3a volledig geïsoleerde semi- elkaar gebouwde schuren 20 m en bewaar-/koelloods lalow is gelegen op 8776 m2 16 slaapkamers, woonkamer Ie keuken, bijkeuken, badka- eden en een doucheruimte en voning is goed onderhouden tan ca. 900 m3. Het object is geschikt, len te komen. |7 AX Willemstad, lat. van 10.00 tot 13.00 uur. Speelhuislaan 156 - Breda - Tel. 076-715511 f Sport Dallas - Romario de Souza Faria is ook onder het be- wjnd van Carlos Alberto Go mes Parreira nog geen haar veranderd. Nee, voor de trai ningen is hij niet met Brazilië naar het WK gekomen. Alsof de voormalige PSV'er nog naar Hans Westerhof moet luis teren. hangt hij lusteloos en on geïnteresseerd rond op het trai ningsveldje van Green Hill School waar de Braziliaanse se lectie de voorbereidingen op het wk-duel met Nederland in Dal WorldCup USA 94 Door Henk Mees las begint. Zijn enige sprintje trekt hij wanneer Parreira het eindsignaal geeft. Met een felle spurt en een kwiek sprongetje over het hek krijgt Romario dan haast. Vijftien tv-ploegen, dertig radioverslaggevers blijven op nieuw geklopt achter. Handtekeningen deelt Romario nog wel uit. Maar elke toenade ring van de meute journalisten, zeker vierhonderd man bij een onnozele training, wijst hij af. Met hetzelfde hautain geheven vingertje waarmee hij ooit Bob by Robson ('stomkop') verneder de. Op een van zijn laatste dagen in San Francisco was Romario nog wel zo vriendelijk geweest. Drie doelpunten, een handvol attrac tieve acties en veel bewondering in Amerika en Brazilië hadden hem goed gestemd. In Dallas laat Romario het woord liever over aan zijn coach. „Nederland wordt onze eerste tegenstander die voetbal speelt, die niet louter verdedigend denkt. Ze laten ruimte om te spelen. Het past ook niet bij het temperament verdedigend te voetballen. Nederland wordt on ze eerste serieuze tegenstander in dit WK, maar ook de eerste die geen muur gaat bouwen. Dat moet een leuke wedstrijd opleve ren," zegt Parreira. Na 1970 is het Brazilië niet meer gelukt wereldkampioen te wor den. In '74 stuitte het in de halve finale op een hard en sterk Oranje, met Cruijff en Neeskens als gladiatoren (2-0). Zo ver kwam Brazilië daarna nooit meer Voor de geschorste linksback Leonardo keert routi nier Branco in de ploeg terug. Voor de rest heeft Parreira geen veranderingen aangebracht. opstelling Brazilië: doel: Taffarel; achter: Jorginho, Marcio Santos, Aldair en Branco; midden: Dunga, Mauro Silva, Ma- zinho en Zinho; voor: Bebeto en Romario. Dallas (rtr) - Jose Roberto Gama de Oliveira, kortweg Bebeto, werd donderdag voor de derde keer vader. Na de training op het 1 veld van de Greenhill-High School in Dallas zag hij de eerste videobeelden van zijn nieuwge- boren zoon Mateus. Het waren ontroerende momen ten voor de 30-jarige Braziliaan- se aanvaller. „Het kind is in perfecte gezondheid," zei hij te gen de verslaggevers. „Zijn eer- ste cadeau wordt de overwinning I op Nederland." Bebeto, voor 70.000 gulden per I maand in dienst van het Spaanse j Deportivo La Coruna, was de I tweede speler in de Braziliaanse I selectie die tijdens het WK ver- blijd werd met gezinsuitbrei ding. Kort voor de wedstrijd tegen Zweden werd vleugelverdediger Leonardo vader. Bebeto komt uit een gezin van dertien kinderen, zes broers en zes zusters. ,,Dit WK is mijn laatste," zei hij donderdag. „Ik hoop afscheid te nemen met de Tetra (de vierde wereldtitel), daar heb ik alles voor over." Met vrouw Denise en kinderen Ro bert Newton en Stefanie woont hij in Spanje, in de omgeving van La Coruna. WorldCup USA 94 Door Bert Willemsen 0) kunt kopen. Of u vraagt icldere, uitgebreide, gratis 'mentatie. Daarin leest u dat de iankhypotheken niet alleen nstige rente en zeer aan- elijke voorwaarden hebben, ook dat er vele mogelijk- n zijn om de hypotheek :n te stellen die bij u past. De Postbank doet alles om A'ikkelds als hypotheken zo Van onze verslaggever Dallas - Van de acht kwartfi nalisten op het WK staat Oranje het hoogst genoteerd in het fairplay-klassement na 44 wedstrijden. Het al uitge schakelde België leidt met een score van 35.50, gevolgd door Zwitserland met 34.65. Nederland staat op de derde plaats met een score van 34.00. De noteringen zijn volgens de wereldvoetbalunie FIFA bere kend op basis van gele en rode kaarten, de houding van het iam tegenover de scheidsrech ter en vooral het gedrag op de reservebank. Oranje werd in vier wedstrijden bestraft met tien ge- l le kaarten, waarvan twee voor Jan Wouters. Na Nederland komen respectie- velijk Verenigde Staten en Duitsland op de vierde en vijfde plaats. Uit de statistieken blijkt dat 195 gele kaarten werden ge trokken en dertien rode, waar van zes na een tweede gele kaart. De scheidsrechters ken- den dertien strafschoppen toe die alle werden benut. Overtredingen Het aantal bestrafte overtredin gen per wedstrijd nam in verge lijking met het vorige WK af van 36 naar 26 per wedstrijd. „Uit <ue vergelijking blijkt dat het strikt toepassen van de gele kaart automatisch tot minder wertredingen leidt," aldus Jo seph Blatter, de secretaris-gene raal van de FIFA, gisteren in Dallas. Dat was ook de bedoeling. „Er viel niets uit op te maken," gnif felde de bondscoach. De Brazili aanse spionnen keerden onver- richterzake naar hun kamp te rug. Twijfels hangen nog rond de be zetting van een enkele positie in het elftal. Keert Jan Wouters na zijn schorsing tegen Ierland van daag terug in de ploeg? En als dat gebeurt, wie moet er dan het veld ruimen? Wouters speelde gisteren in het onderlinge trai ningspartijtje op het middenveld met Rijkaard en Jonk. Valckx en Koeman vormden de defensie, samen met, verrassend genoeg, Blind en Witschge. Aan dat alles mochten volgens Advocaat geen conclusies worden verbonden. „Het was een partijtje van oud tegen jong." Blind toonde zich verbaasd over de plaats die hij kreeg bedeeld. „Ik heb geen idee of ik tegen Brazilië speel. Ik hoor het nog wel." Dat gebeurt vandaag pas. Tot zo lang houdt Advocaat de spelers in het onzekere. Zelfs het klein ste detail van de opstelling gaf hij gisteren niet prijs. Al merkte Advocaat tussen neus en lippen op wel nog een verrassing in petto tè hebben. „Al betekent dat voor mezelf geen verras sing," sprak hij cryptisch. De spelers dubben nog over hun lot als ze zich vandaag in hotel Mansion on Turtle Creek voor het videoscherm zetten. Aan de hand van tv-beelden legt Advo caat uit wat de Brazilianen alle maal uitspoken. Advocaat: „We weten precies hoe ze spelen." Het adrenaline-gehalte is bij de spelers nog niet gestegen. Don- Topscorer Na 44 wedstrijden in de eerste en tweede ronde leidt de al afge reisde Rus Salenko nog altijd het topscorersklassement, waaraan ook een prijs is verbonden. Doel punten worden met drie punten gehonoreerd, assists met een punt. Salenko staat met zes goals op 19 punten. Na hem volgen Klinsmann (15), Batistuta (14), Dahlin (14), Stoitskov (13), Hagi (12) en Romario (12). derdagavond kregen ze een aan tal uren vrij. Een half elftal werd gesignaleerd in West End, de piepkleine uitgaansbuurt van Dallas. Gisteren werd er tam getraind. Advocaat: „De scherp te moet pas in de wedstrijd tegen Brazilië terug zijn. Eerder is niet nodig. Het heeft geen zin nu al druk op de ketel te zetten. Dat gebeurt pas op de dag van de wedstrijd." Na drie WK-weken loopt de Ne derlandse selectie fit rond. De blessures van Overmars (vochto- peenhoping in de kuit) en Van Vossen (lies) zijn genezen. „Het snelle herstel toont aan dat het goed zit met de conditie," con cludeert ploegarts Frits Kessel. „De ploeg hoeft niet de handrem aan te trekken, omdat de krach ten niet meer toereikend zouden zijn. Dat is een hoopvolle con statering." Al vind Kessel de omstandigheden waaronder er gevoetbald wordt, nog steeds ab surd. „De keuze voor de Vere nigde Staten om dit WK te hou den, is fantastisch. Maar de tijd stippen waarop de wedstrijden gespeeld worden, zijn belache lijk." Advocaat kon zich er niet meer druk over maken. „De trainin gen van de laatste twee dagen waren bedoeld om de spelers te laten wennen aan de omstandig heden, die in Dallas anders zijn dan in Orlando. Het is hier war mer, maar wel minder vochtig." De thermometer steeg gisteren tot 35 graden. Het zal Advocaat een zorg zijn. Hij heeft alleen oog voor succes en zou geen troost vinden in een eervolle ne derlaag tegen Brazilië. „Ik vind het geen eer om naar huis te moeten gaan," zei hij resoluut. Vermoedelijke opstelling Nederland: De Goey, Blind, Koeman, Valckx, Witschge, Rijkaard, Jonk, Wouters, Overmars, Bergkamp en Van Vos sen. ;elijk tik. Van onze verslaggevers San Francisco/Boston - In het Foxboro Stadium, even buiten Boston, wordt Italië - Spanje dit weekeinde een Zuideuropese klassieker. Spanje zoekt revanche voor de nederlaag (4-0) van FC Barcelona anderhalve maand geleden in de Europese be kerfinale tegen AC Milan. „Wij zullen bewijzen," aldus stopper Nadal van Barga, „dat het Spaanse voetbal be ter is." In het Spaanse elftal maakt Caminero van Atletico Madrid na zijn twee gele kaarten zijn rentree. Coach Clemente heeft nog meer wijzigingen in petto. In de spits keert Salinas terug en op het middenveld wordt mogelijk een plaats ingeruimd voor Begui- ristan. Het Spaanse elftal staat tegen Italië in het rood. Van de 22 ontmoetingen sinds 1920 ver loren de Spanjaarden er acht, tegenover zes overwinningen. Het laatste duel dateert overi gens alweer van 14 juni 1988 op het EK in Duitsland. Italië won in Frankfort met 1-0. In het Italiaanse kamp groeit het optimisme. Volgens Roberto Baggio, die voor zijn twee doel punten tegen Nigeria duizend flessen wijn cadeau kreeg, kan het Italiaanse elftal niet slechter spelen dan in de voorgaande vier wedstrijden. „Dat geeft ons moed," aldus de boeddhist van Juventus. „Slecht spelen en toch bij de laatste acht, dat is toch een goed teken?" Trainer Sacchi piekert over zijn basis-elf. Doelman Pagliuca is na zijn rode kaart weer beschik baar. Hij geldt als een betere strafschoppen-stopper dan zijn vervanger Marchegiani. Midden velder Berti wordt vervangen door Conté, Massaro in de aan val eventueel door de conditio neel sterkere Casiraghi. Achterin is Benarrivo niet honderd pro cent zeker van zijn plaats. Tas- soti, de routinier van AC Milan, heeft de voorkeur van de coach. In San Francisco bereiden Zwe den en Roemenië zich in hetzelf de hotel voor op hun kwartfina le. Beide delegaties boekten ka mers in het chique Lafayette Park, even buiten de metropool. De Zweedse selectie traint om de hoek, op tien minuten loopafstand, de Roemenen zijn anderhalf uur met de bus onder weg naar het Buck Shaw Sta dium op de Santa Clara Univer sity. Hagi en zijn kornuiten liggen er niet wakker van. Ze zijn de reve latie van het toernooi en verdie nen navenant. Voor de kwalifi catie voor de tweede ronde 40.000 gulden de speler, voor de kwartfinale 30.000 gulden. Voor de wereldtitel ligt 250.000 gul den de man klaar. En dat terwijl het maandsalaris in hun geboor teland voor Jan Modaal rond de 150 gulden schommelt. Beide landen speelden vanaf ,1935 zeven keer tegen elkaar. Zweden won er drie, Roemenië twee. Het laatste duel, een maand geleden in San Diego, eindigde in 1-1. Vandaar dat de Roemeense trainer Iordanescu zijn spelers tijdens de training ruim een uur liet oefenen op het nemen van strafschoppen. Bles- surezorgen kent hij niet. De spits Raducioiu keert na zijn schor sing terug in de basis. Beschikt hij over de speerpunten Hagi, Dumitrescu en Raducioiu, zijn collega Svensson heeft het supertrio Brolin, Dahlin en Ken neth Andersson. De laatste twee maakten zeven van de negen Zweedse doelpunten. Bang voor de Roemenen zijn de Zweden niet. „Technisch zijn ze beter," geeft Andersson toe, „maar wij vormen een hechter collectief." De Zweed veroverde nooit een basisplaats bij KV Mechelen en verhuisde daarop naar Lille. Blessures zijn er wel in de Zweedse selectie. Aanvoerder ZATERDAG 9 JULI 1994 DEEL B Oak Brook - Met een opgestoken middelvinger naar het publiek zette Stefan Effenberg Duitsland op het juiste spoor na de eerste ronde van het wereldkampioenschap voetbal in Amerika. Bondscoach Berti Vogts verwijderde de speler niet alleen uit de selectie, maar greep ook binnen de lijnen in. En ineens stond er weer een echte Mannschaft. Voortbordurend op het 'succes van Chicago' tegen de Belgen probeert de wereldkampioen morgen in het Giant Stadium van New York over de rug van Bulgarije de halve finale te bereiken. Verzorger Guus de Haan zorgt voor verkoeling bij Wim Jonk na afloop van de training. Op de achtergrond Theo Snelders. foto anp Thern wordt dag en nacht aan de knie behandeld. Hij is de vrijwel onmisbare regisseur op het middenveld. PSV'er Ingesson heeft last van een hardnekkige indigestie en libero Björklund van pijnlijke beenspieren, die hem dwingen na een uur het veld te ruimen. De vermoedelijke opstellingen: San Francisco, Stanford Stadium (zondag) ROEMENIË: Prunea; Petrescu, Be- iodedici, Mihaii, Prodan en Mun- teanu; Popescu, Hagi, Lupescu en Dumitrescu; Raducioiu. ZWEDEN: Ravelli; Nilsson, P. An dersson, Björklund of Kaamark en Ljung; Brolin, Schwarz, Thern en Ingesson; Dahlin en K. Andersson. Scheidsrechter: Don (Eng); grens rechters: Pearson (Eng) en Hae-Yon (ZKo). Boston, Foxboro Stadium (zaterdag) ITALIË: Pagliuca; Tassotti, Costa- curta, Maldini en Mussi; Donadoni, Dino Baggio, Albertini en Conté; Roberot Baggio en Casiraghi. SPANJE: Zubizarreta; Ferrer, Na- dal, Alkorta, Abelardo en Sergi; Goikoetchea, Hierro en Caminero; Salinas of Bakero en Luis Enrique. Scheidsrechter: Puhl (Hon); grens rechters: Dunster (Aus) en Matthys (Bel). Effenberg mag dan weg zijn, de rust is nog geenszins terugge keerd in het Duitse trainings kamp in Oak Brook, dat pas vandaag verlaten wordt. Het ho tel op de heuvel temidden van de loofbomen en golfbanen blijft een broedplaats voor onraad. Na de 3-2-zege op de Belgen ontstak Andreas Brehme in die lommer rijke omgeving in grote woede. De verdediger van Kaiserslau- tern moest plaats maken voor zijn ploegmaat Matthias Wag ner. „Een schande," zette Breh me onmiddellijk de aanval op het beleid van de bondscoach in. „In de herfst van het vorig jaar ben ik door Vogts teruggehaald, omdat niemand op mijn positie voldeed. Eigenlijk had ik mijn interlandloopbaan al afgesloten, maar ik liet me toch overhalen. Dan verwacht ik ook te spelen. Een plaats op de reservebank is vernederend." Brehme hoefde zijn aanval op 'Bundes Berti' niet met verwij dering uit de selectie te bekopen, die toch al zo is uitgedund. Mo gelijk is hij morgen nodig als vervanger van Lothar Matthaus. De Duitse libero heeft nog steeds last van een wond op zijn rech tervoet, die op zes plaatsen is gehecht. Bij de eerste de beste botsing met een Belg - Weber stapte op de voet van Matt haus - sprong de wond weer open,waardoor Matthaus zich in de rust moest laten vervangen. Record evenaren Als hij met behulp van injecties op tijd speelklaar gemaakt wordt, kan Matthaus morgen te gen de Bulgaren een record evaneren. De 33-jarige voetbal ler van Bayern München - bezig aan zijn vierde Mundial - is dan toe aan zijn 21ste wedstrijd tij dens de eindronde van een we reldkampioenschap. Dat record evenaarde Maradona eerder tij dens dit WK. Nu de Argentijn wegens het doping-schandaal als concurrent is weggevallen kan Matthaus bij plaatsing van Duitsland voor de halve finales het record alleen in zijn bezit krijgen. Het record doet Matthaus niets. De Duitse aanvoerder voelt zich ook niet geroepen om dieper op de affaire Effenberg in te gaan. Het afgelopen jaar kwam hij zelf twee maal in opspraak. Eerst wegens het beledigen van een Nederlander. Daarna maakte hij een van de vrouwen van een basketbalploeg erop attent dat een van zijn ploegmaten wel trek had in een verzetje. Die publieke schofferingen bleven zonder ge volgen, het vingertje van Effen berg niet. „De zaak Effenberg heeft bijgedragen tot ons herstel. De sfeer in de groep was al niet slecht. Tegen België stond er ook op het veld ineens een team. Dat geeft vertrouwen voor de rest van het toernooi." Matthaus, voorzitter van de spe- lersraad van de Duitse ploeg, zegt dat Vogts hem alleen op de hoogte heeft gesteld van de be slissing Effenberg te verwijderen en dat de spelers geen inspraak hebben gehad. „Samen met Egi- dius Braun (voorzitter DFB) hebben ze duidelijk 'nee' tegen Effenberg gezegd. Ik kreeg zelfs de indruk dat Braun de hele ploeg had teruggetrokken als we daartegen in verzet gekomen waren." Het vingertje van Effenberg ach-- tervolgde Vogts deze week op nieuw vanaf het moment dat Matthias Sammer geblesseerd raakte. De 26-jarige voormalige Oostduitser kon wegens een spierblessure in de linkerdij al leen wat loopwerk doen. Effen berg zou in normale omstandig heden zijn logische vervanger geweest zijn. Met het wegsturen van de speler van Fiorentina heeft Vogts de 'Mannschaft' dus verzwakt. „Als de wedstrijd za terdag gespeeld zou moeten wor den, was Sammer er zeker niet bij geweest. We hebben nu ech ter nog twee dagen de tijd om hem met een gerichte aanpak WorldCup USA 94 Door Wilber Hack speelklaar te krijgen," sneed Vogts elke discussie in die rich ting af. Duitsland kan nog altijd niet beschikken over Thomas Strunz en Ulf Kirsten. De eerste is al sinds de aankomst van de Duitse ploeg in het Mac Donalds-dorp bij Chicago aan het revalideren. Kirsten is al twee weken gebles seerd. Bovendien zit de Duitse ploeg morgen met een speler die een loodzware vliegreis in de benen heeft. De vrouw van Bre- men-middenvelder Basler door brak de doorgaans strakke Duit se planning en discipline door zomaar een maand eerder te be vallen. Basler kreeg van Vogts toestemming naar huis te reizen in de verwachting dat hij mor gen weer op tijd in New York zal arriveren. In hotel Sanction in Princeton, New Jersey bereiden de Bulga ren zich heel ontspannen voor op de wedstrijd .tegen Duitsland in het- Giants Stadium in New York. Een partijtje waterpolo in het zwembad, een lange siësta in volle zon op het terras, lange discussies met biertje en sigaret aan de bar, inkopen doen in Manhattan, afgewisseld met lichte looptrainingen. „Wij heb ben niets te verliezen," zegt ster speler Stoitsjkov lachend. „Duitsland alles." Bondscoach Penev, een oud-in ternational met 92 caps, heeft zijn selectie Denemarken als voorbeeld gesteld. „Die jongens waren op vakantie, vielen in voor Joegoslavië en werden Eu ropees kampioen. Waarom kun nen wij op die manier geen we reldkampioen worden?" Hij moet er hard óm lachen. Net als zijn spelers die in Manhattan hun reeds verdiende premie van 70.000 gulden voor een deel om zetten in kapitalistische bezit tingen. Winnen van Duitsland deden de Bulgaren ooit een keer, op 23 november 1960 in Sofia (2-1). Daartegenover staan vijftien ne derlagen sinds 1935 en een gelijk spel. Penev weigert erbij stil te staan. Hij brengt drie spelers na hun schorsingen terug in de ba sis, stopper Ivanov, linksback Tzvetanov en middenvelder Ian- kov, en zet Kiriakov op de plaats van de uitgesloten Kremenliev. New York, Giants Stadium (zondag) Vermoedelijke opstellingen: BULGARIJE: Mllhailov; Kiriakov, Ivanov, Houbtchev en Tzvetanov; Iankov, Letchkov, Borimirov of Si- rakov en Balakov; Kostadinov en Stoitsjkov. DUITSLAND: Illgner; Kohier. Mat thaus en Wagner; Berthold, Hassler, Buchwald, Helmer en Möller; Voller en Klinsmann. Scheidsrechter: Torres (Col); grens rechters: Zarate Vazgiez (Par) en Marton (Hon). Nederland 3: 21.23: JNeüerland-Bra- zilië België 2. 17.35: Spanje-Italië België 2: 21.15: Nederland-Brazilië Duitsland 1: 17.30: Spanje-Italië Duitsland 1: 21.00: Nederland-Bra zilië Eurosport: 07.00: WK-nieuws Eurosport: 12.30: Studio Pele Eurosport: 18.00: Spanje-Italië Eurosport: 21.00: Nederland-Brazi lië Eurosport: 00.30: WK-hoogtepunten ZONDAG 10 JULI Nederland 3: 11.05: Nederland-Bra zilië (h) Nederland 3:17.55: Bulgarije-Duits- land Nederland 3: 21.00: WK-journaal Nederland 3: 21.25: Roemenië-Zwe- den België 1: 22.55: Good Morning Bel- glum België 2: 07.00: WK-journaal (elk hall uur) België 2: 17.45: Bulgarije-Duitsland België 2: 21.15; Roemenië-Zweden Duitsland 1: 09.30: WK-extra Duitsland 2: 17.30: Bulgarije-Duits land Duitsland 2: 20.00: Studio Spezlal Duitsland 2: 21.15: WK-Studio Dal las Duitsland 2: 21.35: Roemenië-Zwe- dèn Eurosport: 07.00: WK-nieuws Eurosport: 14.30: WK-nieuws Eurosport: 18.00: Bulgarije-Duits land Eurosport: 21.30: Roemenië-Zweden (ADVERTENTIE) _i>HNVELD 33 e" 37' 4815 SR BREDA Tel, 076-223166 actiemodellen Jive, Tango, 1.0, 16V 3- drs. multipoint injectie v.a. 22.595.- ■met o.a. stuurbekr., centr. vergr., brede banden, bumper in carr.kleur, elektr. schuifkan- teldak v.a. 31.295.- met o.a. gratis airco, cen tr. vergr., 4 speakers, kantelende bestuurders stoel v.a. 37.195.- Prijzen excl. rijklaarmaakkosten

de Stem | 1994 | | pagina 9