Zuid-Jemen bespreekt overgave WEETUALWAT 0P uw SPAARGELD U OPLEVERT? Oud-premier Martens: Opvolger van Delors komt uit de Benelux Ruandese rebellen staken hun opmars Napels ondergaat indrukwekkende facelift voor G7 06-8822 Beurs wil Clinton bezoekt Letland Moslims en Serviërs bestuderen vredesplan HET WEER de stem Noordelijke troepen rukken steeds verder op Britse Lagerhuislid wil verbod Franse woorden peStem ANWB hee Tijdelijk koel H BUITENLAND Frankrijk noemt interventie succes: Haïtiaanse vluchtelingen proberen toch VS te bereiken BUITENLAND KORT Nieuw schandaal in zaak-Cools Duitse dienstplicht naar tien maanden Vrees voor nieuwe coup in Cambodja Toch celstraf in Pechiney-affaire Toeristenbond wil ko 9 Zon en maan 1 Hoogwater DONDERDAG 7 JULI 1994 A4 Van onze redactie buitenland Brussel/Londen - De opvolger van Jacques Delors als voorzitter van de Europese Commissie zal een chris tendemocraat uit de Benelux zijn. Dat beweert Wilfried Martens, oud premier van België. Martens werd dinsdag gekozen tot frac tievoorzitter van de christendemocraten in het Europees Parlement. Martens volgt zijn partijgenoot Leo Tindemans op, die zich dinsdag op het laatste moment terugtrok. Dat leidde meteen tot speculaties. De Franstalige Bel gische radio noemde de 72-jarige Tin demans gistermorgen prompt in het rijtje kanshebbers om Delors op te volgen, een optie die door Martens als onzin werd bestempeld. Martens, zelf meermalen genoemd als mogelijke kandidaat, zegt daar nu geen behoefte meer aan te hebben. Zijn toe komst ligt nu in het Europees parle ment als voorzitter van de EVP-fractie. Hij denkt wel dat Nederland en België nog steeds een zeer goede kans maken de nieuwe voorzitter de leveren, Twee Britse kranten publiceerden gis termorgen hun eigen lijstjes met zeven kandidaten. Volgens de Financial Times geeft Londen nu de voorkeur aan de Italiaanse ex-premier Giullano Amato. Op de lijstjes staan ook twee Neder landse christendemocraten: Ruud Lub bers en Europees Commissaris Hans van den Broek. Londen ontkende de juistheid van de lijst. Een hoge Britse regeringsfunctio naris zei dat Londen weliswaar een lijstje met namen heeft doorgespeeld aan EU-voorzitter Duitsland, maar dat de namen daarop niet overeenkomen met die van de twee Britse kranten. „De zeven namen komen niet volledig over een met de voorkeuren van de Britse regering", aldus de functionaris. Verder bevat volgens de kranten het lijstje de namen van de vroegere Deense premier Poul Schlüter, de Deen Elle- mann-Jensen (voormalig minister van buitenlandse zaken) en de Spaanse mi nister van Financiën, Pedro Solbes. Ook figureert een tweede Italiaan tussen de genoemde kandidaten, Renato Rug- giero, tevens in de race voor het leider schap over de Wereldhandelsorganisa tie. De Duitse minister van Buitenlandse Zaken, Klaus Kinkel, verklaarde giste ren na een gesprek met de Spaanse premier Felipe Gonzalez dat de Span jaard geen kandidaat is voor opvolging van Delors. „Hij heeft me verteld dat zijn beslissing om zich niet kandidaat te stellen definitief is", aldus Kinkel. Gon zalez was herhaaldelijk genoemd als een goede kanshebber. Kinkel maakt momenteel een rondreis langs de hoofdsteden om nog voor 15 juli tot concensus te komen. Op die datum is in Brussel een extra top over de kwestie. Aden/Sana (dpa/rtr) - De partijen in de Jemenitische burgeroorlog zijn gisteravond begonnen aan onderhan delingen over de capitulatie van het Zuidelijke bolwerk Aden, waarvan gedeelten 's ochtends veroverd waren door Noordjememitische troepen. „We willen met deze onderhan delingen, die plaatshebben onder Amerikaans toezicht, verder bloedvergieten in Aden vermij den en zonder gevechten de overgebleven delen overdragen", aldus politieke bronnen uit het Zuiden. De onderhandelaars proberen verder te bereiken dat de politieke leiders het land mo gen verlaten of veiligheidsgaran ties krijgen. Nederlaag Een capitulatie van Aden komt in feite neer op een nederlaag van Zuid-Jemen, dat zich in mei na vier jaar losmaakte uit de unie met Noord-Jemen. De val van de Zuidelijke hoofdstad volgt op berichten over de defi nitieve inname door Noord-Je- menieten van Mukalla, de twee de stad van het Zuiden. De Zuidelijke leider Al-Baid, die zijn hoofdkwartier naar de ha venstad hadverplaatst, zou zijn gevlucht. Een diplomaat in Sana en buitenlandse journalisten meldden gisteravond de inname van het vliegveld bij Mukalla door Noordelijke troepen, en even later de verovering van de stad zelf. Doden Troepen uit Noord-Jemen bra ken gisteren door de verdedi gingsgordel rond Aden. De sol daten baanden zich met tanks en artillerie een weg naar het cen trum van de havenstad. Bij de hevige straatgevechten kwamen minstens twintig burgers om ,het leven en raakten dertig gewond, meldde het Koeweitse persbu reau Kuna. Voor de derde keer binnen twee dagen werd ook het Aden-Hotel getroffen, van waaruit buiten landse journalisten over de in middels twee maanden durende burgeroorlog berichten. Ook teams van de internationale hul porganisaties Rode Kruis en Art sen Zonder Grenzen bevinden zich in het hotel. De vice-president van de Repu bliek Zuid-Jemen, El Jefri, smeekte gisteren acht Arabische staten zich in te zetten om een einde te maken aan de oorlog. Parijs (rtr/afp) - Het opzetten van een veiligheidszone in het zuidwesten van Ruanda werpt zijn vruchten af. Volgens Parijs respecteert het Ruandees Patriottisch Front (FPR) de zone waar zo'n 400.000 vluchtelingen door Franse troepen worden beschermd. De Amerikaanse president Clinton Zwaait in de Letse hoofdstad Riga naar het publiek nadat hij daar een toespraak had gehouden. Clinton had in Riga een ontmoeting met zijn collega's van Letland, Estland en Litouwen, die van hem steun verwacfitten voor een spoedige terugtrekkingvan de Russische troepen uit de Baltische staten. Clinton zei erop te vertrouwen dat'-de Russische troepen volgens plan uit de Baltische landen zullen vertrekken. foto ap Een regeringswoordvoerder beti telde gisteren de humanitaire in terventie als een 'succes'. „Het FPR heeft zijn opmars gestaakt. Er is geen militaire confrontatie. Er zijn over de gehele linie geen problemen." De FPR-woordvoerder in Euro pa zei echter dat de rebellen van plan zijn de Franse troepen uit het land te verjagen. „We gaan het de Fransen heel moeilijk ma ken om er te blijven...zowel di plomatiek, politiek als militair." Het FPR beschuldigt de Fransen ervan het door de Hutu's gedo mineerde regeringsleger te steu nen. De woordvoerder zei dat de wereld moet kiezen tussen een brede regering die door de FPR wordt gevormd of het leger dat volgens hem verantwoordelijk is voor de moord op circa een half miljoen Ruandezen. „Het wordt een keuze tussen een regering van moordenaars, die wordt be schermd door de Franse regering en de eenheidsregering die wij gaan opzetten." De rebellen kondigden gisteren aan een nieuw landsbestuur te willen vormen onder leiding van de gematigde Hutu Faustin Twagiramungu. Hij werd eerder door het FPR benoemd tot pre mier van een overgangsregering, maar trad nooit in functie, om dat de Hutu-regering en het FPR Miami - Een dag nadat president Clinton aankondigde dat de VS geen asielzoekers uit Haïti meer zullen toelaten, heeft de Ameri kaanse kustwacht opnieuw hon derden Haïtiaanse bootvluchte lingen uit zee opgepikt. Volgens een woordvoerder van de kustwacht zijn zeven boten onderschept met in toaal 316 Haïtianen aan boord. De vluchtelingenstroom uit het Caribische land nam een enorme vlucht toen op 16 juni de Ameri kaanse autoriteiten bekend maakten het asielbeleid voor de Haïtianen te versoepelen. Dins dag maakte president Clinton hieraan een einde. het niet eens konden worden over de uitvoering van het vre desakkoord dat vorig jaar au gustus in de Tanzaniaanse stad Arusha werd bereikt. Maandag namen de rebellen de twee grootste steden van het land, Kigali en Butaré, in. Frankrijk liet daarop het strikt neutrale karakter van de opera tie Turquoise varen en wekt de indruk met het instellen van de veiligheidszone een verder op rukken van de rebellen te willen tegengaan. Volgens Parijs is er geen sprake van een wijziging. „Er is mis schien een verandering in de dimensie van de humanitaire missie. Want het aantal vluchte lingen dat de veiligheidszone binnentrekt groeit met de dag en loopt tot ver in de honderddui zenden," aldus de regerings woordvoerder. De strijdkrachten van het FPR en Frankrijk zijn slechts enkele kilometers van el kaar gescheiden. Maar volgens de commandant van de Franse troepen in Ruanda blijft Opera tie Turquoise 'humanitair en niets anders dan humanitair'. Door onze correspondent Bob van Huët Londen - Juist nu de Tour de France op Engelse bodem is gearriveerd heeft een Brits Lagerhuislid geprobeerd Fran se woorden als 'rendez-vous' en 'restaurant' te verbannen uit het Engels., t Tory-afgevaardigde Anthony Steen zorgde voor grote hilari teit in Westminster met zijn. Wetsvoorstel op het Verbod van Frans. Hij wilde daarmee terugslaan naar de Franse re gering die recent een omstre den wet heeft ingevoerd om het binnensluipen van Engelse termen in de taal van Voltaire tegen te gaan. Met veel elan verdedigde Steen zijn fameuze wetsvoor stel. Hij riep zijn medeparle mentariërs op: „Vergeet voortaan woorden als baguet te en croissant. Ze tellen niet meer mee. U kunt niet meer naar een café of een brasserie; geen aperitief meer, geen hors d'oeuvres, dus. Trouwens, he lemaal geen restaurants meer. Geen h la carte, geen nouvelle cuisine". Volgens Anthony Steen was zijn draconische wet meer dan noodzakelijk om de Franse re gering van repliek te dienen. „Iederland in Europa is trots op zijn eigen status, maar dit is ontoelaatbaar chauvinisme. Hoe durven ze in Parijs men sen te verbieden te praten zo als ze willen," vond hij. Voor controle op naleving van zijn wet had hij gedacht aan de parkeerpolitie. Die moest onmiddellijk een boete van dertig gulden uitschrijven wanneer men iemand betrapte op het gebruik van een verbo den Frans woord. Toen Steen hiervoor eerder deze week polshoogte ging nemen bij eni ge Londense parkeerwachters werd hij aangekeken alsof hij zwaar getroebleerd was. „Man, denk je dat we daar tijd voor hebben," riep een geïrri teerde controleur. Steens wetsvoorstel werd ove rigens met ruime meerderheid verworpen. Genève (dpa/rtr/afp) - De strijdende partijen in Bosnië hebben het jongste vredesplan van de internationale contact groep met de nodige reserves ontvangen. Maar zij hebben het voorstel dat de ministers van Buitenlandse Zaken van Rus land, de Verenigde Staten, Groot-Brittannië, Frankrijk en Duitsland gisteren in Genève presenteerden niet bij voorbaat afgewezen. De ministers van Buitenlandse Zaken van de contactgroep- Bosnië hebben een ultimatum gesteld dat op 19 juli afloopt. De essentie van het voorstel is een opdeling van Bosnië in etni sche gebieden, waarbij de Bosnisch-Kroatische federatie zo'n 51 procent en de Bosnische Serviërs 49 procent onder hun beheer krijgen. Daarmee zouden de Serviërs zo'n 16 procent van hun huidige grondgebied moeten prijsgeven. Felste kritiek kwam van de lei der van de Bosnische Serviërs, Karadzic. Hij sprak van een Amerikaans dictaat en noemde de dreiging met nieuwe sancties en de eventuele opheffing van het wapenembargo tegen de Bosnische moslims 'niet erg se rieus'. De Bosnische premier Silajdzic uitte zich wat genuanceerder. Hij zei dat het plan 'grote te kortkomingen' bevatte maar dat hij hiermee niet de reactie gaf van de Kroatisch-Bosnische fe deratie. Silajdzic zei 'niet abso luut pessimistisch te zijn' over de acceptatie. Volgens de mos limleider moet hij wel meer de tails kennen over de uitvoering van het vredesplan en over de nieuwe sancties die de Serviërs zullen worden opgelegd als zij het voorstel afwijzen. Karadzic kondigde een veertien dagen durende denkpauze aan. Details van de nieuwe landkaart, die geheim bleef, zijn niet be kend gemaakt. Diplomaten zei den echter dat de moslims extra grondgebied toegewezen hebben gekregen rond de drie moslim enclaves in Oost- en Centraal- Bosnië. Bovendien wordt in Noord-Bosnië een corridor van de Bosnische Serviërs met Servië doorbroken. Door onze correspondent Aart Heering Napels - Napels is klaar om de groten der aarde te ontvangen. Van morgen tot en met zondag is de Zuiditaliaan- se stad het toneel van de G7. De jaarlijkse topconferentie van de rege ringsleiders van de zeven meeste geïndustraliseerde landen ter wereld. Drie dagen lang wordt Napels zo de navel van de wereld: alleen uit Japan al zijn driehonderd journalisten en cameramen sen overgekomen. De rechtse regering- Berlusconi en het linkse gemeentebestuur van burgemeester Bassolino hebben de gelegenheid aangegrepen om de stad met haar trieste faam van misdaad en verloe dering nu ook eens van een positieve kant te tonen. Heel Napels staat al weken in het teken van de G7. Overal in de stad is het logo van de top te zien: een in elkaar grijpende G en 7 met daarboven een gestyleerde Vesuvius. Voor de gevels van hotels, su permarkten en openbare gebouwen wap peren de vlaggen van de Verenigde Sta ten, Canada, Japan, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittannië en Italië soms aange vuld met die van Rusland dat dit week einde officieel tot de club der grootmach ten zal worden toegelaten. Het centrum van de stad is sinds vandaag hermetisch gesloten voor iedereen behal ve diplomaten en geaccrediteerde journa listen. De negenduizend Nafiolitaanse burgers die hier wonen worden al maan denlang onder observatie gehouden en veel van hen hebben de G7 maar aange grepen voor een korte vakantie ver van huis. Op elke straathoek staan militairen en politieagenten geposteerd en voor het Castel dell'Ovo, het in zee gelegen mid deleeuwse kasteel waar de hoge gasten een verfrissing zullen gebruiken, zijn dui kers de laatste bomcontroles aan het verrichten. Ook het rioleringsnet van Na pels is aan een grondige controle onder worpen waarbij geen helse machines wer den aangetroffen, maar toevallig wel de buit van een recente bankoverval. Duizenden foutgeparkeerde auto's en il legale kramen zijn verwijderd en de stra ten zijn zo schoon als ze sinds mensen heugenis niet zijn geweest. Vorige week zijn dan ook honderdzestig vuilnisman nen gearresteerd wegens ongeoorloofde afwezigheid. Hoewel ze niet berecht kon den worden door een advocatenstaking bleek dat wel voldoende om de gemeente reiniging tot een meer dan gebruikelijke inzet te bewegen. Het centrum van de stad heeft ter gele genheid van de G7 een indrukwekkende facelift ondergaan. Het Palazzo Reale, het oude paleis van de koningen van Napels waar de wereldleiders bijeen zullen ko men, is voor de gelegenheid grondig schoongemaakt. Pleinen en trottoirs zijn autovrij gemaakt en opnieuw ingelegd met zogeheten sampietrini, kleine basalt blokken van de hellingen van de Vesu vius. De Galleria Umberto I, een statige over dekte winkelgalerij uit het einde van de vorige eeuw, is voor het eerst sinds tien tallen jaren vrij van smog en vuil. Grau we en geblakerde standbeelden, kastelen en kerken zijn gereinigd en woonhuizen en cafés zijn van nieuwe frisse kleuren voorzien. Parken en monumenten die tot nu toe schuil gingen achter golfplaten- barrières wegens nimmer eindigende werkzaamheden, zijn weer opengesteld en opgedroogde en vernielde fonteinen spuiten voor het eerst sinds jaren weer. Voor het eerst heeft Napels daarmee het aanzien gekregen van een normaal func tionerende stad. In totaal hebben de opknapwerkzaamhe- den honderd miljoen gulden gekost. Met maar een tiende van het bedrag dat Napels vier jaar geleden uitgaf voor de wereldkampioenschappen voetbal is zo beduidend meer bereikt. Dat komt in de eerste plaats omdat burgemeester Basso lino geen nutteloze prestige projecten heeft willen uitvoeren, maar het geld voor de G7 heeft gebruikt om een einde te maken aan jarenlang achterstallig onder houd. Bovendien zijn de aanneemkosten met 40% gedrukt doordat er voor het eerst geen smeergeld aan de camorra (de Napolitaanse maffia) en de politici is betaald. Maandenlang hebben de Napolitanen ge duldig geleden onder de voorbereidingen van de G7, in de hoop dat in de komende dagen de wereld een verfraaide en aan trekkelijke stad getoond zou krijgen. Zo'n imageverbetering kan Napels, dat in de afgelopen jaren steeds minder toeristen heeft getrokken, inderdaad wel gebrui ken. Brussel - De Belgische justitie is een nieuw schandaal op het spoor gekomen dat licht kan werpen op de moord op de socialistische voorman André Cools in 1991. Het gaat o® verduistering van verzekeringsgelden door twee directeuren van de maatschappij OMOB. Voormalig directeur Haverland, zijn opvolger Lewalle en een Zwitserse handlanger uit Zürich werden gisterenmorgen gear resteerd. Zij worden ervan verdacht in Zwitserland gemaakte winsten naar geheime bankrekeningen te hebben doorgesluisd. Gesproken wordt over een bedrag van 43 miljoen gulden. Cools, die voorzitter was van de OMOB, woonde in 1991 een congres bij van verzekeringsmaatschappijen in Zwitserland. Onderzocht wordt of de Luikenaar tijdens zijn verblijf daar lucht heeft gekregen van de verduistering en de twee directeu ren in het nauw heeft gebracht. De omstreden socialist werd nauwelijks een maand later doodgeschoten. Bonn - De Duitse regeringscoalitie wil de dienstplicht met twee maanden verkorten; van twaalf naar tien maanden. De plaats vervangende civiele dienstplicht wordt op vijftien maanden gehandhaafd. Dienstplichtigen kunnen vrijwillig tot bijna twee jaar in dienst blijven, zodat ze lang genoeg kunnen worden opgeleid en getraind om onder meer als 'blauwhelm' te worden ingezet. De militaire experts van CDU/CSU en FDP zijn het over de kortere dienstplicht en andere veranderingen binnen het leger eens geworden, maar het is de vraag of hun voorstellen nog in deze regeringsperiode wettelijk kunnen worden gerealiseerd. Phnom Penh - De Cambodjaanse autoriteiten hebben gisteren een hooggeplaatste regeringsfunctionaris gearresteerd in ver band met de poging tot staatsgreep in het afgelopen weekeinde. Uit vrees voor een nieuwe couppoging werd functionarissen gezegd weg te blijven uit hun woningen en kantoren. Sin Sen, die maandag nog werd bevorderd tot staatssecretaris van binnenlandse zaken, werd gisteren aangehouden op de luchthaven van Phnom Penh, aldus een minister die anoniem wilde blijven. Diplomaten verklaarden dat het vliegveld gesloten was en dat alle vluchten waren geannuleerd om te verhinderen dat andere verdachten konden ontsnappen. Zondag wist de Cambodjaanse regering een coup te verijdelen van twee voormalige communistische leiders, Sin Song en prins Norodom Chakrapong, zoon van koning Norodom Sihanouk. Sin Song werd gevangenen gezet en Chakrapong uitgewezen. Veel andere betrokkenen zijn echter nog voortvluchtig. Parijs - Ee'n vroegere medewerker van de Franse premier Pierre Bérégovoy is gisteren in hoger beroep veroordeeld tot twee jaar gevangenisstraf, waarvan één jaar voorwaardelijk. Hij is veroor deeld wegens handel in aandelen met voorkennis. Alain Boublil was aanvankelijk bij gebrek aan bewijs vrijgesproken. Boublil tipte in 1988 de zakenman Roger Patrice Pelat over de. voorgenomen overname door het Franse staatsaluminiumcon- cern Péchiney van een Amerikaans bedrijf. Pelat en enkele andere zakenlieden verdienden daardoor ongeveer f 15 miljoen aan handel in aandelen Triangle, moeder van het bewuste bedrijf. De Péchiney-affaire bracht vooral de regerende Franse socialis ten in opspraak, die daardoor in combinatie met andere schandalen vorig jaar een zware nederlaag bij de parlementsver kiezingen leden. 1 (ADVERTENTIE) 13,9% Elk procent extra rendement op uw spaargeld telt fors aan. En het rendement van KoersPlan van Spaar- belegisaljaren vele procenten hoger dan de rente op uw spaarrekening. Over de spaarperiode t/m 1993 bedroeg het KoersPlan-rendement maar liefst 13,9%*. In de gratis brochure leest u wat zo'n hoog rendement voor uw spaargeld betekent. Dat het eindbedrag ooknogeens belastingvrij wordt uitgekeerd is een extra voordeel. Bel met Spaarbeleg of stuur de bon in. U kunt ook uw verzekeringsadviseur raadplegen. Gerealiseerde rendementen vormen geen garantie voor de toekomst. 24 uur per dag (20 ct/min.) SPAARBELEG, 100% DOCHTER VAN ^EGON I Dhr./Mevr. Straat: :nd - meer informatie over het hoge t van KoersPlan. bra94402 Postcode: Telefoon:. Plaats: - SPAAR BELEG I I In een envelop zonder postzegel zenden aan: Spaarbeleg N.V., t.a.v. Karin van Dam, I Antwoordnummer 7012, 3430 VM Nieuwegein. 13,9% Belastingvrij is mogelijk. Amsterdam (anp) - De Am sterdamse effectenbeurs is van plan buitenlandse effec tenhuizen die in de Amster damse aandelenhandel actief willen zijn, een volledig lid maatschap aan te bieden. Nog deze maand zal het beurs- bestuur zijn fiat uitspreken over voorstellen daartoe. In augustus kunnen de beursleden er over beslissen, heeft een woordvoer der van de effectenbeurs gisteren gezegd. Ruim een jaar geleden heeft de beurs al een buitengewoon lid maatschap ingesteld voor bui tenlandse effectenkantoren om in Amsterdam te handelen in Den Haag - De ANWB streeft ernaar in het jaar 2000 het ledental te hebben opge schroefd naar 3,5 miljoen. De toeristenbond wil verder effi ciënter gaan werken, om te voorkomen dat de contributie voor de leden omhoog moet. Vorig jaar werd de grens van 3 miljoen leden overschreden, blijkt uit het jaarverslag ove 1993. Dat jaar schreven 60.00 mensen zich in als lid van de ANWB. Ondanks de recessie is het d toeristenbond financieel oo' goed gegaan in 1993. Het resul taat van de vereniging en zij' groepsmaatschappijen (onde meer verzekeraar Unigarant e" reisbureau Vrij Uit) steeg te Het is vandaag een koele dag; niet ver boven de 18 graden. B de dag bewolkt en vooral in he nog enkele buien, mogelijk komen later opklaringen vo verder uit over de rest van westenwind, kracht 3 tot 4. H weer is van korte duur; de o het zuidwesten aandienen h~ nadering van een rug van ho west-Frankrijk naar het noor Nederland terecht. Vrijdag b zonnige perioden. Bovendien ratuur loopt in de middag al Ook tijdens het weekeinde be mate het Nederlandse weer. echter van tijd tot tijd voor overal droog. De middagte hetzelfde niveau als vrijdag. Weersvooruitzichten van het knmi voor donderdag zonneschijn in proc.: 20 neerslagkans: 80 minimumtemp.: middagtemp.; 18 wind: W3 (Windrichting en windsnelheid gelden voor o 1010 W: ■»Vs f>23i 1020' 22 '^.33-Af0* 33 I Weerrapporten 06 juli 20 u Amsterdamhalf bew Bi,tzwaar bew... Pee'enzwaar bew... half bew Eindhovenhalf bew....... Den Helderhalf bew Rotterdamhalf bew Twentezwaar bew. Vlissingenzwaar bew. Maastrichthalf bew Aberdeenzwaar bew... Atheneonbewolkt Barcelonalicht bew °er'ijnonbewolkt licht bew Bordeauxzwaar bew Brusseljicht bew Cyprusonbewolkt Dublinregenbui.. rrankfurthalf bew... genèvehalf bew Helsinkionbewolkt Innsbruckregen vandaag/ zon op: 05.2 onder: 20.39. morgen/ 0016. Maan onder: 21.19. „AFJAAG/ Bath: 03.12- 2.18-14.35. Vlissingen: 01. eert: 03.22-15.46. Terneuz

de Stem | 1994 | | pagina 4