DE STEM Jazzprijs voor Pierre Courbois etra J 3ird Award voor bekende slagwerker werkt als balsum op muzikale wonden Paul Hogan als kippige boef 'Getting even with dad' smartlap komedie gevraagd >eken Idyllische driehoek in 'Métisse' imobilien [s)Dieren Depardieu nu Amerikaanse 'hero' Baldwin-Basinger leuk misdaadkoppel in 'The getaway' Alle sterren en richtingen op North Sea Jazz Festival 6Flop honderd' bij Veronica Noorderkade 1, 3. ort, Amsterdamseweg 3448. am. Stadhouderskade 52956. enlosingel 17 svard). 085-812112. Ik, Parallelweg 95 boulevard), 02510-24299. a/d IJssel, Hoofdweg 46, 040. ch, Reitscheweg 38 oulevard), 073-411595. g, Binckhorstlaan 113, 985. =ht, Archïmedesstraat 10, 00. dhoven, Ekkersrijt 4024 lein), 04990-74481, e. Schuttersveld 1b lein), 053-337955. A. van der Goeskade 1, 255. en, Peizerweg 82, boulevard), 050-250553. In de Cramer 166 oulevard), 045-754240. orp. Kruisweg 785a,, 462. bsdaalseweg 19, 080. rden, Franklinstraat 48 plein De Centrale), 383. Pampusweg 2 axis), 02940-19718. scforp, Edisonstraat 4, 772. daal. Oostplein 13 oulevard), 01650-69852. isse, Kolkplein 21 nter), 01880-18118. t, Hollantlaan 14 Ibouleyard), 030-888471. ndaal, kernreactorstraat 28, 0025. oude. Hoge Rijndijk 195, 2086. er», Gerritsenweg 11 boulevard Eijerkamp), 17025. hgstijdan: zat. de koopavonden n ma^middag geopend. zo.middag en ma. geopend, sloten in dhoven ma. geopend, ndaal ma.middag geopend. XEN'HOOFODORP Gids DONDERDAG 7 JULI 1994 DEEL Door Rinus van der Heijden De Arnhemse slagwerker Pierre Courbois krijgt zondag jp het North Sea Jazz Festival de Bird Award Neder- and uitgereikt. Voor Courbois, die zich in zijn 35-jarige oopbaan constant bleef vernieuwen, komt de belangrij ke prijs na een korte periode van depressie, precies op tijd. De Bird Award betekent een enorme oppepper voor de slag werker, die zo veel voor de Ne derlandse moderne jazz heeft ge daan maar daarvoor nooit is on derscheiden. Sterker nog, Cour bois dreigde kortgeleden zelfs helemaal geen loon naar werken meer te krijgen. Daarvoor waren de Stichting Jazz in Nederland (SJIN) en het Fonds voor de Scheppende Toonkunst verantwoordelijk. Bij beide instanties deponeerde hij aanvragen voor subsidies. De SJIN wees hem af omdat hij niet vernieuwend genoeg zou zijn, het Fonds omdat het twijfelde aan de kwaliteit van zijn werk. „Zulke dingen vreten aan je zelf vertrouwen", weet Pierre Cour bois. „Maar die onrechtvaardig heid ga ik bevechten. In zijn laatste brief heeft het Fonds mij uitgenodigd voor een gesprek. Er zijn dus nog lichtpuntjes. Voorlopig dat grote lichtpunt dan maar, de Bird Award. „Ik voel me er heel goed bij. Ik heb hier nooit over nagedacht, want ik meende dat mij dat toch niet zou overkomen. Relativeren is altijd een soort zelfbescherming voor me geweest. Toen ik hoorde dat ik de Bird had gekregen werd ik heel vrolijk en dat ben k nog altijd. Dat had ik niet achter mezelf gezocht." Hoe de festiviteiten rond de uit reiking eruit gaan zien weet Pierre Courbois niet. „Als ik zelf een voorstel mag doen, zou ik het wel weten. Samen met Or-' I bette Coleman (winnaar Bird 'Award Buitenland) te gast bij Hie Dutch Swing College Band d Award Special Apprecia tion). Dan spelen we free dixieland", schaterlacht Pierre Courbois. 'ionier Iet het begrip 'free' is een be- angrijk aspect van Courbois' muziek genoemd. Aan het einde van de jaren '60 speelde de slag- Iselecteerde huurders voor fctoffeerde en/of gemeubileer- van ca. 5.000,- per mnd. bring in de huur en verhuur, Jbningen. len o.a. vele multinationals. werker pure free jazz met zijn Association Pierre Courbois. Enige jaren later toonde hij zich wederom een groot vernieuwer door experimenten met elektro nica. Het juryrapport noemt Courbois 'een pionier die ver over de grenzen bekend is'. Maar ook een 'revolutionair', en daar is de prijswinnaar niet zo geluk kig mee. „Dan is het net of ik met een mitrailleur op het podium sta. Moet je eens luisteren naar deze muziek, die is net opnieuw op cd uitgebracht." Pierre Courbois doelt op Free Music 1 en 2 door het Free Music Quintet. „Dat hebben we toch maar gedaan in '68." Zijn ogen vlammen: „Die cd zouden die eikels van de SJIN eens moeten kopen en er dan tien keer naar luisteren. Dan kunnen ze me niet meer verwij ten als een ouwe lui bezig te zijn. Vrijer dan dit kan absoluut niet." Ontsnappen Pierre Courbois' experimenten voltrokken zich niet alleen op het gebied van de elektronica, maar ook de maatsoorten in de muziek nam hij onder handen. „In de jaren '60 benaderden wij het ritme door het weg te laten. Nü door onregelmatige maat soorten te gebruiken. Componist Louis Andriessen zei eens dat we moeten ontsnappen aan de ter reur van de vierkwartsmaat. Dat vind ik nou zö fantastisch, dat is precies wat wij op dit moment doen." Met 'wij' bedoelt Cour bois zijn huidige groep 'Jubila tion'. Toen Pierre zijn nieuwe maat soorten introduceerde bij zijn mede-musici, is pianist Willem Kühne er weken mee aan de slag gewêest. „Hij kon er niet van slapen. Nu weet hij niet beter. In een van mijn nieuwste stukken gebruik ik een Macedonische 7/8 maat. Loop ik weer het gevaar dat ik word beschuldigd van het Pierre Courbois: „Tóen ik hoorde dat ik de Bird had gekregen werd ik heel vrolijk en dat ben ik nog altijd". maken van etnische of wereld muziek., Maar jazz is sowieso wereldmuziek, wat lullen die mensen nou?" Mijlpaal Pierre Courbois wordt in 2000 zestig jaar. Voor die mijlpaal heeft hij een vijfjarenplan opge steld. Stap voor stap wil hij naar een big-band toe, die zijn eigen muziek gaat spelen. Hij zoekt daarvoor arrangeurs. Louis Andriessen heeft zich reeds ge meld. Nico Langenhuijsen, Wil lem Kühne en Egon Kracht zijn al gevraagd. „Ik wil daarin een ouderwetse slaggitaar, die in ze venen, negenen en elven kan spelen". Maar Courbois'. ontwikkeling stopt niet in het jaar 2000. „Ik blijf me ontwikkelen, dat heeft niets met leeftijd te maken. Daarom moetje ook niet spre ken van revolutie, maar van evo lutie. Je zegt niet: vandaag ga ik eens iets nieuws maken. Dat dient zich gewoon aan. En als die dingen niet meer gebeuren, dan stoppen ze me maar in een bejaardentehuis." Lichamelijk ongemak Bij Pierre Courbois doen zich sinds een aantal jaren de ver schijnselen voor van de Ziekte van Klippel-Treenaunay, een vaatziekte die slechte voeding aan de spieren veroorzaakt. Het openbaarde zjch in zijn linker been en rechterarm, magr is la tent in zijn hele lichaam aanwe zig. Met een elastieken kous van af de lies tot en met de voet, homeopatische geneesmiddelen en pijnstillers hoopt de slagwer ker de strijd met zijn ziekte èn slagwerk aan te kunnen. „Het drummen staat me niet in de weg, als ik me volledig op mijn muziek kan concentreren. Iedere musicus heeft wel last van faalangst, maar door mijn licha melijke ongemakken wordt die bij mij versterkt. Maar ja, als mijn voet al eens een keertje vastzit, dan zit-ie toch vast. Daar gaat het toch niet om in de muziek?" MARCELLA (21) zkt betaalt woonr. (met eigen voorz.) in Breda of omg. 076-226494 WEG. omstandigh. lief te huis gezocht voor Drentse patrijs, afgericht, 2jr. oud. 01684-3578 en sterk groeiende filiaalketen iveen en Miss Petra. Voor Miss 117, zijn wij op zoek naar een ASTE B VERKOOPSTER ot 40 jaar, die flexibel inzetbaar tvrouw in deze modezaak, waar sentieel zijn. Ervaring in de mo- a reactie is welkem bij: t e v e e n E BV t.a.v. mevr. A. Möller J Raamsdonksveer Van onze filmredactie Lola is een donkere schoonheid Van achttien lentes die zwanger wordt en niet weet van wie van haar twee vrienden, een jood en een Afrikaan. De jongens zijn erg jaloers op elkaar, maar uit eindelijk ontstaat er een idylli sche driehoek die herinnert aan 'Trois hommes et un couffin' en 'She's gotta have it' van Spike Lee. 'Métisse' van de' 25-jarige Pa- rijse cineast Matthieu Kas- sovitz werd met name door die laatste film geïnspireerd. Bru taal en vrolijk worden ook hier rassentegenstellingen en machogedrag op de korrel ge nomen. Lola houdt van allebei haar minnaars. Félix (een rol van de regisseur zelf) is van joodse afkomst en fietst rap pend van disco naar disco. De andere jongeman in Lola's le ven is Jamal, een zwarte Afri kaanse ambassadeurs-zoon die rechten studeert en goed in de slappe was zit. Als Lola zwanger raakt, vlucht Félix aanvankelijk voor de ver antwoording, zeker als hij hoort dat hij ook nog een con- current heeft. De rijke Afri kaan wil Lola juist aan zich binden wat haar zo benauwt dat ze onderduikt. Intussen merkt Félix hoeveel hij van Lola houdt. Hij legt de ruzies met Jamal bij waarna de jon gens samen op zoek gaan naar hun vriendinnetje teneinde zich weer met haar te verzoenen. Lola vindt het best, want die kan het niet schelen wie de vader is en ook niet of haar kind nu blank, bruin of joods wordt. 'Métisse' (wat 'van gemengd bloed' betekent) bestaat uit tal loze kleine scènes, allemaal los se stukjes waarvan de sfeer- en karaktertekening belangrijker zijn dan het verhaal. Vooral het arme joodse milieu van Felix en diens opdringerige jiddische moeder krijgen veel aandacht. Verder is er een hoop ge schreeuw van jaloerse jongens die elkaar de huid vol schelden met racistische beledigingen. 'Métisse' van Mathieu Kas- sovitz draait in Filmhuis Concor dia in Breda, 7-13 juli om 22.00 uur. Van onze filmredactie De Australische acteur Paul Hogan maakte twee aardige Crocodile Dundee'-films waar- ia hij zelf een simpele Australi sche 'cowboy' speelde die in aanraking kwam met het hecti sche leven in New York. Nu keert hij terug in 'Lightning «ack als een bijziende, sympa thieke boef die hulp krijgt van sen doofstomme zwarte 'bud- die'. Lightning Jack Kane doolt in Zl)n eentje rond nadat de bende waar hij bij hoorde, is opge doekt. Hij is op zoek naar er kenning als outlaw. Maar door ztjn slechtziendheid steelt hij rij een bankoverval in plaats van een buidel duizendjes slechts vijftig briefjes van één dollar. Daarna krijgt de blinde steun van de stomme, in dit geval de jonge zwarte Ben (Cuba Looding Jr.) die niet kan pra ten, maar wel scherpe ogen heeft. Ben wil graag een boef worden en gaat bij Kane in de leer. De samenwerking vlot aanvankelijk niet best. Bij een overval schiet Ben zich zelf in de voet en Kane wordt opgepakt maar slaagt erin te ontsnappen. Dan komt Kane op het idee de zwaarbewaakte bank van Junction City te over vallen. Het toeval wil dat ge lijktijdig ook een andere bende daar zijn slag wil slaan. 'Lightning Jack' is een slappe, onbeholpen western annex buddie-movie die de succesfor mule van 'Butch Cassidy and the Sundance Kid' nog eens probeert over te doen. Paul Ho gan moet het scenario geschre ven hebben toen hij aan het bijkomen was van een zonne steek, zo melig zijn het verhaal en de dialogen. 'Ligthning Jack' draait in Casi- no 4 in Breda en Heuvelpoort 1 in Tilburg. Kim Basinger en Alec Baldwin als misdaadkoppel in de nieuwe versie van The getaway'. foto cnr in de lucht hangt doch verraad. Net als de eerste film is 'The getaway' eigenlijk één lange achtervolging. Doc en Carol vluchten met de buit, raken die op een treinstation even kwijt, krijgen boeven en politie achter zich aan en ruzie als blijkt dat Carol zich aan de gangsterbaas heeft gegeven. Door Jos Kessels Ruim twintig jaar geleden draaide de legendarische regis seur Sam Peckinpah 'The geta way'. Een zinderende actiefilm met Steve McQueen en Ali MacGraw, die nu als inspiratie bron is gebruikt voor een nieu we gelijknamige versie, ditmaal geregisseerd door Roger Do naldson. Alec Baldwin en Kim Basinger, die net als hun voor gangers in het dagelijks leven ook een stel vormen, spelen de hoofdrollen. In 'The getaway' bevrijden Doe en Carol McCoy (Baldwin en Basinger) samen met hun assis tent Rudy (Michael Madsen) te gen hoge betaling een jonge Mexicaanse crimineel. Als Doe het geld ophaalt, wordt hij ver raden en belandt in een Mexi caanse cel. Gangsterbaas Benyon (James Woods) wil Doe wel uit de gevangenis bevrijden, maar dan wil hij wel eerst met Carol naar bed en moet zij later samen met Doc en Rudy de kluis van een grote hondenrenbaan in Arizo na leeghalen. Deze overval slaagt, maar het gaat al snel om bloedgeld omdat er geen liefde 'The getaway' is best onderhou dend, maar mist het ijzingwek kende en verrassende van de Peckinpah-film. Hoewel regis seur Donaldson zelfs de klas sieke scènes over doet, zoals de ontsnapping van Doc en Carol in de bak van een vuilniswa gen. Maar de vrijpartijen zijn natuurlijk een stuk vrijmoedi ger en de rolbezetting zorgt voor belangrijke verschillen. Baldwin en Basinger vormen een geslaagd koppel, goed aan gevuld met Michael Madsen ('Reservoir Dogs') als hun schurkige maat. Het zwakke punt van 'The getaway' zijn de overdreven mooifilmerij en het effectbejag. 'The getaway' van Roger Do naldson draait in Grand in Breda, Midi in Tilburg en De Koning van Engeland in Hulst. Van onze filmredactie Een paar jaar geleden was de lijvige Franse acteur Gérard Depardieu te zien in de aller aardigste komedie 'Mon père ce héros', waarin hij een vader speelde die zijn puberdochter meenam op vakantie. De char me van de film zat vooral in de dikke buik van Depardieu als contrast met de ontluikende borstjes van dochterlief. De Amerikaanse regisseur Ste ve Miner heeft het verhaal van deze Franse film vrijwel exact gekopieerd in 'My father the hero'. Opnieuw vertolkt Depar dieu, die blijkbaar met alle ge weld wil. slagen in Amerika, de hoofdrol. Eerder deed hij al een poging met 'Green Card' van Peter Weir, maar blijkbaar heeft dat weinig deuren in Hol lywood geopend. In 'My father the hero' vliegt de in Parijs levende André (De pardieu) naar New York om daar zijn dochter Nicole (Ka- therine Heigl) op te halen, die bij zijn ex-vrouw woont. Hij neemt haar mee voor een va kantie naar de Caraïben om elkaar wat beter te leren ken nen. Nicole is veertien en zet op het tropische eiland de eerste stap pen in de liefde. Om een jongen te imponeren vertelt ze dat André niet haar vader is, maar haar vriend. Al snel doet het verhaal de ronde en staat André bekend ais de viespeuk van het eiland, zonder zelf te weten waarom. De verliefde jongen wil Nicole bij André weghalen, maar als Nicole vertelt dat André in al lerlei oorlogen gevochten heeft, dat hij haar van haar dope-ver slaving afgeholpen heeft en dat hij ongeneeslijk ziek is, vat de jongen zoveel sympathie op voor André dat hij van Nicole wil afzien. Dat is ook weer niet de bedoeling. Hoewel er aan het slot van de Amerikaanse film nog een ver rassing zit, is 'My father the hero' een voorbeeld van een volstrekt overbodige film. Het enige verschil met het origineel is dat je Depardieu nu met Frans accent Engels hoort pra ten. 'My father the hero' is te zien in Casino 1 in Breda en Heuvel poort 4 in Tilburg. Van onze filmredactie 'Getting even with dad' van Howard Deutch is een smart lap-komedie waarin de popu laire Amerikaanse sterren Ted Danson en Macauly Culkin va der en zoon spelen. Ted Danson is een banketbak ker die droomt van een eigen zaak. Daarom is hij van plan om met een paar maten een kostbare partij oude munten te stelen. Net als het zover is, staat zijn zoontje Timmy voor de deur. De jongen wordt sinds de dood van zijn moeder door een tante opgevoed en wil bij zijn vader komen logeren om dat zijn tante op huwelijksreis is. Pa kan Timmy moeilijk de deur wijzen en neemt hem in huis. De kraak gaat gewoon door en slaagt ook nog. Maar Timmy vindt de munten en verstopt ze, zodat hij zijn vader en de" ande re boeven in zijn macht heeft. Als ze niet precies doen wat hij zegt, krijgen ze de munten niet terug. Wanneer een vrouwelijke rechercheur op het toneel ver schijnt, is het tijd voor roman tiek. Danson en zij worden ver liefd op elkaar en het begint er op te lijken dat Timmy een nieuw gezin krijgt. 'Getting even with dad' draait in Cinésol 3 in Breda. Even nog komt Pierre Courbois terug op zijn oneerlijke behan deling door SJIN en Fonds. „Zij hebben beide zo'n 52, 53 procent overheadkosten. Philips heeft er 11, Akzo 12. Het is toch te gek dat kunstinstellingen zo'n hoge percentages hebben. Dat geld zou ons moeten toekomen om te kunnen spelen." En als beide instituten aan hun besluit vasthouden en er geen geld komt?- „Dan ga ik wel geld halen bij de Kema hier of bij de gemeente Arnhem. Je moet als musicus boven de partijen staan. Over al deze dingen heb ik me flink opgewonden, maar nu niet meer. Dat komt allemaal door die prijs. Het lijkt wel balsem." Door Rinus van der Heijden Ondanks het feit dat ie mand als Van Morrison is gecontracteerd, is het aan deel van jazz tijdens het komende North Sea Jazz Festival (vrijdag t/m zon dag) prominenter dan de laatste jaren het geval is geweest. Alle vormen van jazz èn afge leiden komen aan bod: bebop, mainstream, hedendaags, fu sion, latin en salsa, soul, funk en Afrikaanse muziek. Alle nog levende groten zijn er weer, minus Cab Calloway, die enkele weken geleden werd geveld door een hersen bloeding. Op de affiches voor dit 19e NSJF staan de namen Herbie Hancock, Oscar Peterson, Gerry Mulligan, Lionel Hamp ton, B.B. King, Miriam Make- ba, Wynton Marsalis, Tito Puente, Pat Metheny, A1 Jar- reau en Joe Henderson. Van de nieuwe generatie bop-muzi- kanten treden aan Roy Har grove en Joshua Redman en verder 'vernieuwers' als Steve Coleman, Cassandra Wilson, Greg Osby en Don Byron. Lieveling Miles Davis was de laatste jaren van zijn leven dè lieve ling van organisatie en pu bliek. Niet, verwonderlijk dat één thema dit jaar heet 'Miles Davis School'. Greg Osby, Kenny Garrett, Joey DeFran- cesco, Dennis Chambers, Mar cus Miller, Joe Lovano, Steve Grossman, Mike Stern, John Scofield, John McLaughlin en Bobby Irving, allen speelden ze ooit met Miles en dit jaar zijn ze allemaal aanwezig. Een ander thema is 'Piano Jazz'. Aanvoerder hier is Os car Peterson, maar ook oude getrouwen als Tommy Flana gan, Michel Petrucciani, Her bie Hancock, Hank Jones en Joe Zawinul treden aan. Elk jaar zijn er de All Star Bands en hoewel de oude garde jazz musici uitsterft zijn er toch nog genoeg om die orkesten te vullen: Al Grey, Benny Golson, Clark Terry, Nat Ad- derley, Jimmy Heath, Harry 'Sweets' Edison, Cedar Walton en Billy Higgins is een wille keurige greep. Fusion-jazz is er dit jaar ook weer. Niet -.verwonderlijk, want de jazz-rock trekt grote drommen vooral jongeren. En' dat is natuurlijk zakken vul-_ len voor de organisatie. Onder aanvoering van Yellowjackets treden verder aan Mike Stern, Marcus Miller, Protocol en Al Jarreau, die Joe Sample en Steve Gadd heeft uitgenodigd. Big bands En dan natuurlijk de big bands. Aangevoerd door Ho race Silver Silver Brass En semble duiken dit weekeinde de Mingus Big Band, het Duke Ellington Orchestra, George Russell The Living Time Orchestra, de Bobby Watson Tailor Made Big Band en het Finse UMO.Jazz Orchestra op. En het Willem Breuker Kol- lektief. Daarmee is één naam uit eigen land genoemd. Candy Dulfer met haar Funky Stuff is een andere. Maar ook Denise Jan- nah, Rosa King, Piet Noordijk, Perfume de Salsa, Peter Yp- ma, Tata Mirando, Dutch Swing College Band, Nueva Manteca, Eric Vloeimans Kwartet en The Rosenberg Trio zijn er. Blues is sterk vertegenwoor digd. Met als aanvoerder B.B. King, maar ook met John Ma- yall, Bobby 'Blue' Bland en het nieuwe talent Lucky Pe terson, die naast hammond orgel zingt en piano speelt. Kaarten kunnen bij de vvv- bespreekbureaus en de Free Re cord-shops besteld worden, tele fonisch bij de Nationale Theater kassa (10.00-20.00 uur, tel. 01899-27944) of tijdens het festi val aan de kassa van het Con gresgebouw (vanaf 10.00 uur ge opend). Oscar Peterson foto anp Hilversum (anp) - De 'Flop 100 aller tijden' wordt in de nacht van zaterdag 13 augustus door Veronica op Radio 3 uitgezon den. De floplijst bevat de slechtste, irritantste, platste en meest valse platen die ooit zijn gemaakt. Volgens de luisteraars dan. Die mogen hun tien meest gehate nummers aan Shock Radio, de naam van het programma doorgeven. Een artiest mag slechts één keer worden genoemd. Voor één artiest wordt een uitzondering gemaakt: Koos Alberts, vertolker van het Nederlands levenslied en ook nog gehandicapt. Niet om die laatste reden trouwens en ook niet omdat ze bij Veronica de pest aan Alberts zouden hebben. „Wie Shock Radio wel eens heeft 'gehoord", legt een woordvoerder van de omroep uit, „weet dat het programma alles, dus ook Alberts, een beetje op de hak neemt." FILMS GOES -Grand Theater 20 u. Naked gun 33 1/3. HULST - De Koning van Engeland 20 u. The Getaway. 20 u. Intersection. 20 u. Ace ventura: pet detective. 20 u. De Aristokatten. 20 u. Blink. MIDDELBURG - Cinema 20 u. Bram Stoker's Dracula. VLISSINGEN - Alhambra 1 20 u. My father the hero. - Alhambra 2 20 u. Intersection. - Alhambra 3 20 u. Police academy. - Alhambra 4 20 u. Naked gun 33 1/3. ANTWERPEN - Metropolis Zaal 1 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Rapa Nui. Zaal 2 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Philadelphia. Zaal 3 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Hudsueker proxy. Zaal 4 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u, Beverly Hill billies. Zaal 5 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Four weddings and a funeral. Zaal 6 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Ace ventura: pet detective. Zaal 7 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Aristocats. Zaal 8 - 14.30,17 u. Thumbelina. 20 u. Schindler's list. Zaal 9 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Blink. Zaal 10 - 14.30, 17, 22.30 u. On deadly ground. 20.00 u. Man trouble. Zaal 11 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Monolith. Zaal 12 - 14.30, 17 u. Free Willy. 20 en 22.30 u. In the name of the father. Zaal 13 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. My girl 2. Zaal 14 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Police academy 7. Zaal 15 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Intersection. Zaal 16 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Jersey girls. Zaal 17 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. The pelican brief. Zaal 18 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Naked gun 3. Zaal 19 - 14.30, 17, 20 en £2.30 u. My father the hero. Zaal 20 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Aristocats. Zaal 21 - 14.30, 17 u. Thumbeli na. 20 en 22.30 u. Shadowlands. Zaal 22 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Dream lover! KNOKKE - Beverly screens 15, 20 en 22.30 u. Four weddings and a funeral. 15, 20 en 22.30 u. Ace ventura. 15, 20 en 22.30 u. Beverly Hill billies. 15 u. De Aristokatten. 17.30 u. Duimelijntje. 20 u. Thumbelina. 22.30 u. Dream lover.

de Stem | 1994 | | pagina 19