Hestkippen nieuwe bedreiging elegenheid |aadsleden Hontenisse niet blij met 'voorkeursbehandeling' Le Roy 'Voor een niet-integer ambtenaar is geen plaats' Nieuwe tenten voor scouting Doormangroep De Ridder: eerste prijs theater in Kunstbende UITSLAGEN PLAATSELIJK nieuws DAG klapper poedbehandeling provincie nodig om intensieve veehouderij te verijdelen 3 STEM ZEELAND 50% KORTING Szorger Gefeliciteerd Extra treinen naar Sail '94 C2 UITSLAGEN SCHIETINGEN KAARTINGEN KOERSBAL Koewacht examens 1994 vens, bedankje, jubileum, Itie, huwelijk, verloving, pning, prestatie, examen, Abraham, enz. i per kolom 1.09 incl. BTW |>te regel verplicht. Foto of g, formaat 35 x 40 mm cl. BTW. Overige tarieven op |aag. Foto's worden niet geretourneerd. 5-236882 of geef uw tekst vóór plaatsing af bij één van htoren. Schriftelijke opgaven Isluitend geaccepteerd indien hdres bekend zijn, ook indien (betaling bijgevoegd is. pen ons het recht voor teksten paaf van redenen te weigeren. uitgever klachten bereiken ppgegeven tekst behoudt de ch het recht voor om de naam Drachtgever bekend te maken. pn Hoeve-Wauters in Sluiskil, naris-Bekkers in Lage Zwaluwe. ;#nZe verslaggever „sterzande - In de gemeenteraad Hontenisse is irritatie ontstaan de 'voorkeursbehandeling' van jslid M. Le Roy van Progressief ■tenisse. „Is Le Roy nou al bur ster geworden", beet A. Roc- fisterochtend geïrriteerd burge ster Steenkamp toe. Le Roy bleek maandag al, via secretaris Van Kuppeveld, in het bezit te zijn van een notitie over de varkensproblema- tiek terwijl de andere raadsleden die gisteren voor het eerst tijdens de ge meenteraadsvergadering zagen. De in formatie-achterstand wekte bij een aantal raadsleden wrevel op. Roctus vroeg om spelregels die tot een gelijke informatieverstrekking moeten leiden. Steenkamp toonde zich ook niet geluk kig met de vindingrijkheid van Le Roy maar ging tijdens de vergadering niet al te diep in op de oorzaak. Mevrouw Le Roy had volgens Steenkamp aan het overleg met secretaris Van Kuppevelde, vorige week vrijdag, een andere uitleg gegeven dan de secretaris en wilde er verder geen discussie over. Na afloop van de vergadering zei Steen kamp dat Le Roy de stukken buiten medeweten van het college had be machtigd. Op de vraag of Le Roy de stukken op illegale wijze had verkregen zei Steenkamp: „Dat hoort u mij niet zeggen". Le Roy zelf wist zich gisteren van de prins geen kwaad. „Vrijdagochtend lag de notitie bij de lijst van ingekomen stukken. Dat was een dik pakket. Ik dacht, als ik dat moet doorploeteren dan zit ik hier vanavond nog. Ik heb toen aan de secretaris om een kópie gevraagd. Die vertelde mij dat de stuk ken maandag gekopieerd zouden wor den en dan naar de raadsleden zouden gaan. Ik heb toen gezegd dat ik de stukken maandag op zou komen halen. De secretaris heeft daar niet op gerea geerd. Vervolgens heb ik de stukken bij de bode opgehaald. Dat is niet stiekem gebeurd". onze verslaggever josterzande - De provincie verleent medewerking aan jtenisse voor een spoedprocedure die nieuwe vesti- ■sspogingen van intensieve veehouderij moet verijde- jjeputeerde L. Nederhoed- jitra deed die toezegging gis- iètend na een onderhoud jburgemeester T. Steenkamp. «tenisse kijkt momenteel, ast aanvragen voor varkens- sterijen, tegen een aanvraag een kippenmesterij voor ]0 kippen aan. Als het pro- ;ebestuur de ambtelijke mo ts in het huidige tempo laat in kan Hontenisse de kippen de huidige wetgeving niet a. ^zogenaamde voorbereidings- liluit dat Hontenisse nam om t uit 1973 geldende bestem- i buitengebied te actu- fiseren biedt namelijk maar tot I oktober bescherming. Als de ^neente voor die tijd geen ge- ültelijke herziening van het Jstemmingsplan ter visie legt, ■eten B en W nieuwe aanvra- pin behandeling nemen en een schikking afgeven. |fchoed-Zijlstra zegde giste- e toe dat de behandeling van [wijziging met voorrang wordt fewerkt zodat Hontenisse de tijdslimiet van oktober haalt. Volgende week al bespreekt de Provinciale Planologische Com missie, die GS adviseert, de her ziening van het bestemmings plan. In de herziening worden twee belangrijke zaken voor Honte nisse geregeld. Nieuwe veehou derijen kunnen met het gewijzig de bestemmingsplan worden ge weerd. Tegelijkertijd krijgen be staande bedrijven uitbreidings mogelijkheden. Gemeenteraadslid A. Roctus fronste gisterochtend zijn wenk brauwen bij die noodgreep. B en W hadden volgens hem al lang die weg kunnen inslaan. In de gemeente Axel ligt zo'n partiële herziening van het bestemmings plan buitengebied al ter inzage. Het college had er aanvankelijk vertrouwen in dat zelfs de huidi ge .aanvragen geweerd zouden kunnen worden, maar volgens Roctus bleek dat vertrouwen al gauw ongegrond. „Dat het ver keerd zou aflopen kon iedereen zien aankomen", zei hij. Steenkamp en wethouder B. Pauwels bestreden dat het ge meentebestuur zaken op hun be loop hebben gelaten. Het werd pas noodzaak om aan het sterk verouderde bestemmingsplan (uit 1973) te sleutelen toen de aanvragen voor varkensmeste- rijen binnenrolden, maar toen was het eigenlijk al te laat. Er is volgens Steenkamp en Pauwels alles aan gedaan om de meste- rijen te weren. „Er is veel corres pondentie geweest. Dat heeft veel tijd in beslag genomen," aldus Steenkamp. De ondoorzichtigheid van de materie en de wisselende stand punten van adviserende instan ties, zelfs de Milieu-inspectie stelde haar mening regelmatig bij, hebben volgens het college niet in het voordeel van een snelle besluitvorming gewerkt. Het bewijs voor zijn inspannin gen leverde het college gisteren met een notitie waarin alle stap pen zwart op wit, compleet met briefwisseling, staan vermeld. basispakket nieuw huidig 10.95 10.93 14.65 14.62 14.59 14.57 12.97 12.60 14.64 14.57 14.59 14.57 14.63 14.57 n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t. 14.57 14.59 kinderen van groep 1, 2 en 3 van de St. Bernardusbasis- 'oo! m Clinge brachten gisteravond in de grote zaal van de 'l:re musical 'Bestaat niet land' voor het voetlicht. Vele e's. familieleden en vrienden genoten van het optreden, zagend en dansend namen de kinderen de aanwezigen mee '"iet 'Bestaat niet land'. In dat land is het niet gevaarlijk, het Pteerig, iedereen is blij, speelt en lacht. thema liep door de hele voorstelling en werd nog 2 ^nadrukt door de kleding van de spelers. In een prachtige mren er haantjes, bloemen, vlinders, kevers, bomen, honden en zelf auto's die meededen. L1"*"'bereiding van de musical heeft zo'n twee maanden j,}Uri- Gedurende die periode hebben de leerkrachten van de "hertjes hard gewerkt en vaak gerepeteerd. Het resultaat tordiinzet' almede de medewerking van een aantal moeders, nnn ook zeer gewaardeerd door de toeschouwers. FOTO CAMILIE SCHELSCHRAETE FOTO CAMILE SCHELSTFtAETE De welpen bakken stokbrood tijdens de overdracht van de tenten van Kiwanis. Van onze correspondent Axel - De scouting Doorman- groep uit Terneuzen kan weer beschikken over eigen groep- stenten en bijbehorende ma terialen. Het eigen materiaal ging bij een brand verloren. Serviceclub Kiwanis hielp de gedupeerde groep uit de brand. Op het terrein van de handboog schietvereniging Axel werden de tenten en de kampeeruitrusting gisteravond officieel overgedra gen. De brand in het groepsge- bouw, die aangestoken bleek te zijn, had alle kampeerspullen verwoest. Daardoor dreigde de scoutinggroep dit jaar niet op kamp te kunnen. Kiwanis zette een actie op touw om de Door mangroep er weer bovenop te helpen. Met de aanschaf is een bedrag gemoeid van 30.000. De leiding van de Doormangroep sprak dan ook van een geweldig initiatief van Kiwanis „Dit betekent heel veel voor ons. Zonder onze kam peeruitrusting zijn veel scouts gedupeerd. Nu kunnen we onze speltakken weer oppakken". In middels is men druk bezig met de nieuwbouw van het groepsge- bouw aan 't Weitje. Het geld voor de ruwe bouw is binnen. Voor de afwerking komt men nog geld tekort. Van onze verslaggeefster Roosendaal/Vlissingen - De Nederlandse Spoorwegen zetten extra treinen in om reizigers naar het water spektakel Sail '94 in Vlis- singen te vervoeren. Voor bezoekers van het eve nement zijn er van vrijdag 1 juli tot en met maandag 4 juli extra mogelijkheden om tussen Roosendaal en Vlis- singen heen en weer te rei zen. Het extra vervoerschema bestaat uit twintig non- stopritten van Roosendaal naar Vlissingen en zestien extra ritten terug. VERVOLG VAN - C1 „Het weegt niet op tegen het feit dat van een hoofd van de afdeling Burgerzaken mag worden ver wacht dat hij zijn ambtelijke status niet misbruikt. De integriteit van het bestuur en zijn ambtenaren dient boven iedere twijfel verheven te zijn. Voor een niet-integer ambtenaar is bij verweerder (ge meente Hontenisse) geen plaats", zei Woltring. Voor een Hontenisser jongeman heeft de affaire nog een staartje. Waarschijnlijk is hem, op onjuiste gronden, vrijstelling van militaire dienst verleend. De minister werd gemeld dat er voor de baan van de jongeman geen ander personeel bij het GAB stond ingeschreven, wat volgens Woltring waar schijnlijk wel het geval is. De betrokken dienst plichtige is inmiddels in vooruitzicht gesteld dat hij zeker niet zonder meer mag vertrouwen op een volgende, laatste en definitieve vrijstelling. De raadsman twijfelde ook of Aarssen het ge vraagde salaris wel zo hard nodig heeft. Hij kan zich een 'duurbetaalde' raadsman veroorloven. En wordt zijn ontslag definitief dan moet hij toch terugbetalen. Mocht de president daar anders over denken dan dient slechts een verrekenbaar voor schot toegekend te worden onder het stellen van een bankgarantie. Van onze medewerkster Jeanette Vergouwen Hulst - Hij straalt zelfver trouwen uit. Jan de Ridder is zeventien jaar en al jaren dol op toneel. Hij heeft in Vre- denburg in Utrecht de eerste prijs in de categorie theater van de culturele wedstrijd voor jongeren van 14 tot 19 jaar 'Kunstbende' gehaald. Hij is er duidelijk blij mee, na een derde en een tweede prijs in voorgaande edities wilde hij de hoogste eer halen. Hij praat graag over zijn prestatie en be nadrukt steeds dat hij meer voelt voor ernstig toneel dan voor kluchten. Bij de provinciale voorronde had de jury hem al verteld dat hij met kop en schouders boven de rest uitstak. Voor Jan de aanlei ding om nog meer te oefenen. „Ik kreeg in het verleden de kritiek dat ik teveel grappige zaken aan elkaar praatte. Ik heb mijn optreden dus bewust beter gedoseerd en ik ben geëindigd met een ernstig gedicht over ie mand die ongeneeslijk ziek is. Het thema van Kunstbende 1994 was 'Zwart of Wit en alles wat er tussen zit'. Mijn optreden heet 'De Keuze', de keuze tussen le ven en dood en een heleboel Jan de Ridder met de trofee. keuzen daartussen." Jan is al jaren actief ip de to neelwereld in Zeeland en trots omdat hij als enige Zeeuws-Vla ming een eerste prijs wegkaapte. Hij is lid van de Ambitie, de jongeren-theaterschool, afdeling Hulst en hij kroop dit jaar ook in de ton tijdens het buutreednen. „Ik heb publiek nodig, ik ben niet zenuwachtig, nadat ik het podium opgestapt ben, valt alles van me af. Wel draaien de grijze hersencellen voortdurend. Snap- FOTO CAMILE SCHELSTRAETE pen ze het wel, lachen ze op tijd en hoe komt het over. Kijk, de voordracht studeer je thuis in. Ik praat voortdurend tegen mijn boekenkast, maar die geeft geen antwoord. Daarom heb ik pu bliek nodig," vertelt de zelfver zekerde jongeman. Tijdens zijn optreden maakte hij vergelijkingen tussen de minis ter- presidenten van Nederland en België en de strijd in Korfu, hij gooide een ander balletje op met de voetbalwedstrijd tussen de buurlanden, nam het ko ningshuis, de televisiequizen en de regeringsformatie op de kor rel en kwam met als onverwach te klap op de vuurpijl met een doodernstig gedicht. Allemaal eigen werk dat de goedkeuring van de jury wegdroeg. Van de veertien kandidaten, de provin ciewinnaars en Amsterdam en Rotterdam, ging hij met de hoogste eer strijken. Jan kreeg een gouden rat (beeldje), 400 gulden te besteden om een culturele wens in vervul ling te laten gaan, kaarten voor het circus OZ tijdens het Boule vardfestival, een CJPpas 1995 en een optreden op de UITmarkt in Amsterdam. „Dat optreden vind ik het leuk ste, ik ga nu naar havo-5 en wil mijn diploma halen. Verdere toe komstplannen heb ik niet wat studie betreft, wel wil ik over een paar jaar meedoen aan Ca- maretten of een ander nationaal kleinkunstfestival. We werken met Ambitie aan een optreden in Hulst en in februari ga ik weer de ton in." Hij treedt op verzoek op als cabaretier, puur voor het plezier. Zij die hem aan het werk willen zien kunnen hem bellen (Sport- laan Hulst). Flitsen van de finale van Kunstbende worden 8 juli op Nederland 3 uitgezonden tus sen 19.25 en 19.55 uur. WOENSDAG 29 JUNI 1994 Ossenisse - Camping Mussenist met 24 personen. Hoge vogel: P. van Hooywegen, eerste en tweede zijvogel: C. Haverbeek, grootste aantal (4): A, Schalkens. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 23 personen. Eerste hoge vo gel: A. de Waal, tweede hoge vogel: M. Suy, eerste zijvogel: H. de Waal, tweede zijvogel: R. d'Hondt, grootste aantal (5): P. Schauwe. Graauw - Zaal Van Grol met 67 personen. Wip 1: hoge vogel: M. van Grol, eerste zijvogel: G. van Geertruij, tweede zijvogel: L. van Geertruij, grootste aantal (5): P. Steyaert. Wip 2: hoge vogel: P. Boënne, eerste zij vogel: E. Sorber, tweede zijvogel: L. van Itegem, grootste aantal: J. Buijs. Walsoorden - Zaal Rue du Nord met 18 personen. Hoge vogel: J. de Beul, eerste zijvogel: P. Strob- be, tweede zijvogel: F. Kint, grootste aantal (5): E. Picavet. Zuiddorpe - Sint-Sebastiaan, schieting staande wip met 43 per sonen. Eerste hoge vogel: M. van Haver, tweede hoge vogel: F. De- nies, eerste zijvogel: R. Ongenae, tweede zijvogel: G. Puppe, derde zijvogel: J. Remery, vierde zijvo gel: G. Persoon. Koewacht - Zaal 't Hoekske met 30 personen. Hoge vogel: R. d'Hondt, eerste zijvogel: O. de Schrijver, tweede zijvogel: R. Schalkens, grootste aantal (3): B. Baart. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaar getijden met 25 personen. Hoge vogel: F. de Kint, eerste zijvogel: P. van Meelen, tweede zijvogel: J. Maas, grootste aantal (6): J, Pie- ters. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 25 personen. Hoge vogel: R. Schalkens, eerste zij vogel: E. Janssens, tweede zijvogel: R. d'Hondt, grootste aantal (6): E. Lievens. Hoofdplaat Zaal De Vriend schap met 25 personen. Hoge vo gel: R. de Booy, eerste en tweede zijvogel: L. Martens, grootste aantal (4): W. de Buck. Zuiddorpe - Sint-Sebastiaan, schieting staande wip met 53 per sonen. Wip 1: eerste hoge vogel: R. Plassehaert, tweede hoge vo gel: T. Apers, eerste zijvogel: M. de Cock, tweede zijvogel: Th. Nijskens, derde zijvogel: J. Brug- geman, vierde zijvogel: R. Sijs- sens. Wip 2: eerste hoge vogel: J. Kalle, tweede hoge vogel: E. van Eetvelde, eerste zijvogel: M. de Cock, tweede zijvogel: M. Plas sehaert, derde zijvogel: T. Nijs kens, vierde zijvogel: P. de Dek ker. Ossenisse - Camping De Zee meeuw met 24 personen Hoge vogel: L. de Clerk, eerste zijvogel: H. van Waterschoot, tweede zij vogel: F. Piessens, grootste aantal (4). R. Kant. Hulst - Zaal De Kroon met 23 personen. Eerste hoge vogel: J. Dobbelaer, tweede hoge vogel: G. Herwegh, eerste en tweede zijvo gel: J. van Kerckhoven, grootste aantal (6): H. de Gucht. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 16 personen. Eerste hoge vo gel en eerste en tweede zijvogel: M. Suy, tweede hoge vogel: M. van Hoeke, grootste aantal (6): D. Audenaerd. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren met 19 personen. Hoge vogel: E. Hulshout, eerste zijvogel: R. Ver schoten, tweede zijvogel: P. van Kerkhoven, grootste aantal (5): J. Bisschop en mevrouw Van Geyt. Emmahaven - Zaal 't Verdronken Land met 36 personen. Hoge vo gel: M. van Grol, eerste zijvogel en grootste aantal (9): J. Büijs, tweede zijvogel: M. Staes. Wemeldinge - Jacoba van Beie ren, staande wipschieting met 34 personen. Wip 1: eerste hoge vo gel, eerste zijvogel en grootste aantal (7): H. Koens, tweede hoge vogel: L. de Wilde, tweede zij vo gel: Martin Verdonk, derde zijvo gel: G. Harinck, vierde zijvogel: P. Doene. Wip 2: eerste hoge vogel: H. Boonman, tweede hoge vogel: R. Belaert, eerste zij vogel: J. Rentmeester, tweede zijvogel: J. Platschorre, derde zijvogel: M. Verdonk, vierde zijvogel: D. Sin- ke, grootste aantal (7): J. Joosse. Oostburg - Hotel Du Commerce, vrije wedstrijd Bridgeclub Oost burg. Groep A: 1. Van der Hooft/ Pielaet, 2. Langedijk/De Ruyter, 3. Derivaux/De Brabandere. Groep B: 1. echtpaar De Badts, 2. Gernaert/Lako, 3. Legrand/Van Steen berge. Nieuw-Namen - De Verenigde Kaarters: 1. R. Sturm/A. Thielens, 2. J. Vermeerssen/K. van Water schoot, 3. A. Thilleman/E. Blom- ma ert Nieuw-Namen - Kaarting Vivian- ne: 1. H. van den Eede/A. Bruyn- ooghe, 2. K. Waterschoot/R. Sturm, 3. J. Vermeerssen/E. de Koning. Clinge -Zaal De Landbouw met 56 personen. Bieden: 1. M. van Immerseel, 2. A. de Bruijn, 3. T. Pauwels. Jokeren: 1. V. Vermeu len, 2. mevrouw Acke, 3. me vrouw Domines, St.-Jansteen - Zaal De Kroon met 19 personen. Bieden: 1. M. van de Hemel, 2. F. de Vet, 3. mevrouw De Bruijn. Jokeren: 1. R. de Vos, 2. J. Dobbelaar, 3. E. de Smet. Sas van Gent Zaal De Roselaer met 50 personen. Bieden: 1. K. van Biezen, 2. L. Elegeert, 3. M. Buyse. Jokeren: 1. mevrouw Van de Velde, 2. mevrouw F. Pieters, 3. mevrouw De Pan. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren met 14 personen. Bieden: 1. R. de Kort, 2. P. Jonkers, 3. mevrouw Goossen. Jokeren: 1. mevrouw Sikkelerus, 2. F. Buijs, 3. me vrouw Van Gink. Hulst - Zaal De Lieve met 37 personen. Bieden: 1. A. Pieters, 2. J. de Rijke, 3. P. Vonk. St.-Jansteen - Zaal Den Ouden Arend met 33 personen. Bieden: 1. H. Coalone, 2. A. van Dorse- laer, 3. E. Dankaert. Jokeren: 1. mevrouw De Bruijn, 2. mevrouw Boerjan, 3. mevrouw Pieters. Clinge - Zaal De Landbouw met 27 personen. Bieden: 1. A.de Bruijn, 2. R. Verschuren, 3. E. Dankaert. Jokeren: 1. mevrouw Acke, 2. R. Verbrugge, 3. me vrouw De Waal. Koewacht - Zaal De Lange Ak kers met 30 personen. Bieden: 1. A. Martens, 2. mevrouw Sturm, 3. E. Sturm. Sas van Gent - Zaal De Engelen roos met 30 personen. Bieden: 1. E. Causemaecker, 2. mevrouw Causemaecker, 3. M. van de Jeugd. Jokeren: 1. mevrouw Pie ters, 2. mevrouw Van de Velde, 3. J. Hellon. Hulst - Zaal De Kroon met 38 personen. Bieden: 1. J. van de Hende, 2. A. Verhelst, 3. A. Nijs. Jokeren: 1. J. van Kerkhoven, 2. L. de Bruijn, 3. M. Patijn. Kloosterzande - Zaal De Reizen de Man met 30 personen. Bieden: 1. Th. Bolsens, 2. C. de Kort, 3. P. Pauwels. Jokeren: 1. R. Verschu ren, 2. mevrouw De Cock. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis met 20 personen. Bieden: 1. G. van Dorselaer, 2. V. van de Ber gen, 3. P. Jonkers. Jokeren: 1. mevrouw De Waal, 2. mevrouw De Bruijn, 3. mevrouw Dupont. Hengstdijk - Camping De Vogel met 41 .personen. Bieden: 1. J. de Vos, 2. R. Rombout, 3. mevrouw Bolleman. Jokeren: 1. mevrouw Riemens, 2. mevrouw De Poorter, 3. mevrouw Rombout. Graauw - Zaal Gemeenschaps huis met 26 personen. Bieden: 1. A. Boone, 2. A. Haegeman, 3. R. Lindhout, 4. P. de Caluwé, 5. Th. Vet. Kloosterzande - Zaal De Kastan je met 22 personen. Bieden: 1. A. de Bruijn, 2. R. Verschuren, 3. R Tilleman. Jokeren: 1. N. Driessen, 2. J. Smaalje, 3. M. Verbrugge. St.-Jansteen - Zaal De Kroon met 15 personen. Bieden. 1. F. de Vet, 2. mevrouw De Bruijn, 3. R. de Cock. Jokeren: 1. R. de Vos, 2. H. Coalone, 3. E. de Smet. Kloosterzande - Zaal Rozenhof met 36 personen. Bieden: 1. R. de Kort, 2. mevrouw De Bruijn, 3. mevrouw Eggermont. Jokeren: 1. mevrouw Driessen, 2. mevrouw De Waal, 3. mevrouw Pauwels. Clinge - Zaal De Landbouw met 22 personem. Bieden: 1. D. Ver- braeken, 2. J. de Winkel, 3. J. van de Hende. Jokeren: 1. J. van Sma- le, 2. mevrouw Van Gaever, 3. R. de Vos. Hengstdijk - Camping De Vogel met 65 personen. Bieden: 1. C. Burm, 2. mevrouw Goossens, 3. T. Kegels. Jokeren: 1. mevrouw Ha melink, 2. J Roctus, 3. mevrowu Martinu. Emmahaven - Zaal 't Verdronken Land met 12 personen. Bieden: 1. A. de Baar, 2. F. van Eerdenburg, 3. R. de Theye. Hoek - Camping De Braakman met 51 personen. Bieden: 1. R. Linthout, 2. G. de Schepper, 3. L. Jonkman, Jokeren: 1. mevrouw Blommaert, 2. W. Godefrood, 3. mevrouw J. Naeye. Hengstdijk - Camping De Vogel met 48 personen. Bieden: 1. E. Borm, 2. mevrouw Van de Berg, 3. A. Bauwens. Jokeren: 1. mevrouw Crombeen, 2. mevrowu De Nooyer, 3. mevrouw Gisella. Kloosterzande - De Rozenhof met 31 personen: 1. A. Sponselee/L. Ivens, 2. G. Cornelissens, 3. L. Neve/M. van der Hooft. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag met 12 personen: 1. mevrouw Dankae- rt/R. Durinck, 2. mevrouw Van Laar/P. Vinkenstein, 3. mevrouw Everaert/J. Lauwers. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse met 11 personen: 1. A. Rottier/M. Rademakers-Warrens, 2. R. de Kort-Reijns/M. de Maat-De Waal, 3. T. van Vooren. Sas van Gent - Zaal De Roselaer met 10 personën: 1. mevrouw De Kort, 2. A. Vaale, 3. J. de Kort. Westdorpe - Zaal Concordia met 18 personen. Mat 1: 1. mevrouw O. ae Kever/M. de Bock, 2. C. de Smet/H. Eggermont. Mat 2: 1. mevrouw A. Janssens, 2. R. Jans- sens/A. Dobbelaar. Clinge - Zaal Malpertuus met 25 personen. Mat 1: 1. S. Govaert/Cl. Gijsel, 2. M. Govaert/L. Buijse. Mat 2: 1. L. Boonman/J. Spitters, 2. M. van Vlierbergen/J. Roden. Koewacht - Zaal De Vlaschaard met 26 personen: 1. M. Thuij/M. Suij-Poppe, 2. M. Saman-Van Hove/J. la Heijne, 3. A. van Dam- me/C. Laurijsen. HENGELEN - De Koewacht- se Hengelvereniging hield aan de Konijnenputten de tweede match- en pickerwedstrijd van het seizoen. Uitslag: 1. Ivan Dullaert 2660 gram, 2 Rudi Matthijs 2310, 3. Wilfried Martens 2260, 4. Gustaf Taey- mans 1740-, 5. Frank Dullaert 1410 gram. Volgende wed strijd voor het clubkampioen schap gewone hengel op zon dag 10 juli, eveneens aan de Konijnenputten, om 8.30 uur. HULST - Café De Kroon, 14.00 uur kaar ting. CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur koersbal ANBO. 13.30 uur handwerk, biljarten en kaarten KBO. SAS VAN GENT - De Roselaer, 14.00 uur bingo. SLUISKIL -Het Meulengat, 13.30 uur bie den en jokeren. Vlissingen - Hogeschool Zee- Kaderopleiding gezondheids- land, sector HBO 5, voltijd: zorg: Jack Groenendaal, Hoek. Dinana Branderhorst, Ester Nieuw-Namen - Hoge School van Langevelde, Zaamslag; Brabant richting Personeel en Saskia van Dorsselaer, Clinge; Arbeid: Mariska Kerckhaert Karin de Klerk, Kloosterzan- uit Nieuw-Namen. de; Yvonne Steenbeek, Hulst; Carien Wijna, Koewacht. Deeltijd: Janny Bouwense, Terneuzen. Kloosterzande - Hoge School Brabant richting Personeel en Arbeid: Sjanie 't Hooft uit Kloosterzande.

de Stem | 1994 | | pagina 15