'omermarkt n Hulster innenstad VS NAT' stem Gelegenheid ijftien tuineigenaren doen mee aan Internationale Opentuindagen Adviezen erstoffen liggen te in laden' V I Tekstbord moet mensen aan het denken zetten Ravelijn in Hulst sluit schooljaar sportief af PLAATSELIJK nieuws UITSLAGEN DAG klapper ra ilie IE Jo is 30 aai maar ook 111 de Gent Tiende Molenstraatfeesten dit jaar simpeler van opzet STEM ZEELAND C2 r particulieren 50% KORTING I (erste deel tijdens het pinkster- jjjd viel in de regen. De organisa- .(kent op 9 en 10 juli, als de •deuren' weer open gaan voor de Zware dreun komt van Doel Bossepiel wint minitoernooi Buurtvereniging den Dullaert heeft weer boeiend programma Clinge E. Sijnesael beste visser 1994 57 DINSDAG 28 JUNI 1994 f S norresDondente KplanostpllpnHpn on eoed weer. een ruw stuk arond omtoverde in een val worden vakkundig beantwoord. te sturen aan A. Kayser, Voon ukwens, bedankje, jubileum, ieptie, huwelijk, verloving, [vinning, prestatie, examen, Abraham, enz. nm per kolom 1.09 incl. BTW, Irote regel verplicht. Foto of Iding, formaat 35 x 40 mm jincl. BTW. Overige tarieven op vraag. Foto's worden niet geretourneerd. '76-236882 of geef uw tekst vóór plaatsing af bij één van ntoren. Schriftelijke opgaven itsluitend geaccepteerd indien adres bekend zijn, ook indien betaling bijgevoegd is. den ons het recht voor teksten van redenen te weigeren, de uitgever klachten bereiken opgegeven tekst behoudt de zich het recht voor om de naam pdrachtgever bekend te maken. Uze correspondente L; - De Internationale Open- I jgen worden dit jaar voor de i maal gehouden. Een vijftien- iuineigenaren in het Waasland jeeuws-'Vlaanderen doet mee. belangstellenden, op goed weer Op die twee dagen kunnen tuinen beke ken worden tussen 10.00 en 17.00 uur. In voorgaande jaren maakten duizen den gebruik van de gelegenheid om groene vingers te krijgen en informatie in te winnen bij de echte tuinarchitec ten. Het initiatief voor de Opentuindagen werd zeven jaar geleden genomen door Atie Kayser, een Hulsterse die verkaste naar Stekene en in de Voorthoekstraat onze correspondente Bi - De ambulante handel en Hulst Reynaert stad hebben linden ineen geslagen. Samen houden zij zondag 3 juli de «markt van 10.00 tot 18.00 uur in de Hulster binnenstad. een ruw stuk grond omtoverde in een Engelse tuin, inclusief vijver, heidetuin en cactuskassen. Tuinen' zijn volgens de organisatie mo menteel in. Ze vormen een extra leef ruimte en kunnen een bron van fanta sie, creativiteit en ontspanning zijn. Alle deelnemende tuineigenaren laten zien hoe zij hun tuin hebben ingedeeld en hoe ze kozen voor de juiste planten en struiken op de juiste grond. Vragen over bemesten, stekken of zaaien, on- kruidbestrijding en opslaan van tuinaf val worden vakkundig beantwoord. De tuinen verschillen nogal en dat maakt het voor de bezoekers juist inte ressant. Er zijn boerderijtuinen, een dijk-, bos-, rotstuinen, vele vijvers, hei de- en siertuinen. Het bekijken van de tuinen is gratis, tegen lage prijzen kun nen plantjes gekocht worden. Er is een beschrijving van de tuinen gemaakt, inclusief een summier route kaartje. Belangstellenden kunnen deze aanvragen door een aan zichzelf ge adresseerde en gefrankeerde enveloppe Kayser, Voort hoekstraat 57 in 9190 Stekene in België, telefoon 00-32.3.7797701. Enkele bekende adressen die opgeno men zijn in de route zijn de boerderij- tuin van De Feyter in Zaamslag, de dijktuin van Geus in Vogelwaarde, de boerderijtuin en geraniumkwekerij van Van Acker in Nieuw Namen, de cactus serre van Celie in Kapellebrug en de Engelse tuin van Atie Kayser. Voor de andere tuinen moeten de liefhebbers iets verder het Waasland in. bezorger Gefeliciteerd [sn in Prinsenbeek, Edgar van Aert in Jeroen van der Steen in Made. tdt 30 jaar. sa Jfeliciteerd Ome Henk Iter mg jaar op zondag georga- ide Reynaertmarkt had niet «oogde effect. De organisa- ing rond de tafel zitten en «de een andere opzet in ar. Geen concentratie van de ilitmeer op de Grote Markt een verspreiding van de iviteit over de hele binnen- 1 [activiteit valt wel samen met üolenstraatfeesten in Kloos- en de Absdaalse ker- |,maar de Hulstenaren ver- liten dat er toch een grote ■jgstelling zal zijn voor de |:zrmarkt nieuwe stijl. kranten alien kramen staan op de I Bat, het Cornells •plein, Steenstraat, Korte •«straat, Overdamstraat, Iaarkt, Bierkaaistraat en Van sberghestraat. Als er meer •.weehonderd kramen zijn, dt zelfs uitgewaaierd naar de fasweg. opening wordt om 11.30 uur ::ht door burgemeester A. sen. Hij laat samen met de ijd op het podium aan het Laat u even horen geleden geboren Tel. 01683-2924. de Corn, de Vosplein een ballonne tje op. De kinderen uit de groe pen 1 tot en met 4 van de basisscholen kunnen meedoen aan de ballonwedstrijd en voor elke deelnemer is er een verras sing. Verder is er voor de jeugd een springkussen op de Hout markt. Een twintigtal standwerkers zorgt voor leven in de brouwerij rond de basiliek, waar ze hun waren met radde tong aanprij zen. Parkeren De binnenstad wordt autovrij gehouden, er mag niet in boven genoemde straten geparkeerd worden. De politie zorgt voor een afsluiting vanaf het Zuiden. Zondagochtend kan wel gepar keerd worden op de Hout- en Paardenmarkt, na de kerkdien sten vervalt ook deze mogelijk heid. Het 's Gravenhofplein blijft beschikbaar als parkeer- plein. In alle vroegte beginnen de win keliers met het opzetten van de kramen, de winkels openen hun deuren om 10.00 uur. jrant. En dat is pas wakker als- IOf voelen zich ;ant grondig is i zonder krant ddelde krante- (in z'n dagblad. In en de boek- fberichten. En varme belang- bpende thema- Mij ke aandacht 'pliek dat de tijd zender. En dat tentiemogelijk- pt het Cebuco, nsterdam, i, geen dag. JfflVOlG VAN ZEELAND - C1 wat is er verder gebeurd T iet rapport? Niets, in ge- Wen waar geen FNV-werk- |ep ermee aan de slag is ge- In die gemeenten (Voor fws-Vlaanderen: Aarden- Axel, Hontenisse, Oost- I Sluis en Terneuzen), liggen adviezen te verstoffen in' Wijke laden. Sas van Gent, vindt de FNV, smper Crescendo sat de straat op •"onre correspondente '«•Yossemeer - De laatste Wie van harmonie Semper IKeado is een hele speciale. Haag zoeken de muzikanten Woners van Nieuw-Vosse- itop. susicerend wandelen de mu nten naar de Windmolen, Itop de hoek van de Gronzei- concert wordt gegeven. Crescendo hoopt dat de pT.enden en donateurs deze re°P Prijs zullen stellen. EDITIE ZEELAND 'leuzen: Zuidlandstraat 32, C,"150-18924, fax 01150- "geuren: Frank van Frank Deij, Rein van r"elm, Ton Koomen (sport), tfOggel (editiechef), Harold raeleijr. 5fs; Klokstraat 1, tel. 01100- W lax 01100-21928. Weur: Cees Maas (provin- [Waggever). Steenstraat 14, tel. 15-13751, fax 01140-19698. facteur: Eugène Verstraeten "editiechef). fWrtentioverkoop pauzen; Zuidlandstraat 32, en 0 17920. ^.e9envvoordigers: Martin Je' Hans Dimmers. L Steenstraat 14, tel. «40-13751. ^anwoordigers: i van den Brande, Marian 5'aeten. "topleider: Harry Muur bal. 076-236454. jlefi Hen annnummers en openings- overige afdelingen van wordt goede voorlichting gege- ven aan ds laagstbetaalden, maar in Hulst, waar een actieve werkgroep zetelt, is forse voor- uitgang geboekt, mede door het gemeentelijk beleid voor sociale vernieuwing. In Hulst is een steunfonds opge zet dat de plaatselijke armen jaarlijks maximaal 300 gulden schenkt voor onder meer abon nementen en contributies van clubs, de betalingstermijnen van de heffingen worden verruimd en alle heffingen en aanslagen staan op één formulier. In Zeeland, de FNV bevestigde gisteren een oude bevinding, be staat een grote willekeur in het beleid voor arme mensen. Wat kwijtschelding betreft, ook de hoogte van de lasten in ogen schouw genomen, is een arm mens volgens de FNV het beste af in Domburg. Van onze correspondent Antwerpen - Bewoners van Be- rendrecht en Zandvliet hebben al meerdere malen bij de Ant werpse politie geklaagd over ge luidhinder, afkomstig van indus trie. Er klinkt een voortdurende zware dreun, die ook in Doel is waargenomen. Het blijkt nu dat het geluid afkomstig is van de kerncentra le, waar één van de reactoren opgestart wordt na een jaarlijkse onderhoudsbeurt. Volgens een woordvoerder van de Vlaamse elektriciteitsmaatschappij Elec- trabel zou het gisteravond ge daan zijn met de herrie. Hengstdijk - De ploeg van Bos sepiel is winnaar van het mmi- voetbaltoernooi dat afgelopen weekeinde in Hengstdijk is ge speeld. Het team versloeg in de finale Watjes na strafschoppen. De stand na de reguliere speel tijd was 2-2. (ADVERTENTIE) Ma.-vr. 07.00-21.00 Za. 08.00-21.00 Zo. 09.00-21.00 Semceslation WALTHEP OE BLOCK OUDE ZOUTDIJK 2-4, 4561 HP HULST telefoon 01140-12058. telefax 01M0-10856 pa9'na A2 Burgemeester De Graaf (links), die net het bord 'Ziet u er nog brood in?' heeft onthuld, zoekt een uitweg in het tarweveld. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze correspondente Axel - Burgemeester De Graaf van Axel heeft giste ren het eerste tekstbord 'Ziet u er nog brood in?', geplaatst in een tarweper- ceel aan de Langeweg/Eer- ste Verkorting. Het bord was het eerste van de zes die langs de belangrijkste invalswegen van Axel worden geplaatst. De initiatiefnemer van de actie is het bestuur van de voormalige afdeling Axel van de ZLM, nu behorende tot de afdeling midden-Zeeuws- Vlaanderen van de landbouw- maatschappij ZMO. Het idee werd verder uitgewerkt door de commissieleden Elianne de Fe- ijter, Ko den Hamer, Sankie Koster en Betsy van der Maas. Volgens de commissie wordt er nog te vaak gezegd en geschre ven dat de boeren alleen maar van subsidies leven, dat ze het milieu verzieken en de natuur om zeep helpen. De actie zal moeten bijdragen tot het uit de wereld helpen van deze misver standen. Over de tekst die op de borden staan zegt Betsy van der Maas, zelf akkerbouwster: „Door brood in relatie te bren gen met de teelt van tarwe willen we laten zien dat een gezonde land-tuinbouw alles te maken heeft met ons voedsel pakket. Veel mensen beseffen niet eens meer dat de boeren de grondstoffen leveren voor ons dagelijks voedsel. We willen de mensen aan het denken zetten over de positie van de boer, over wat het voor het land schap zou betekenen als die grondstofproducenten zouden verdwijnen." Behalve de tekstborden heeft de werkgroep ook affiches ont worpen met dezelfde tekst als op de borden. Deze komen te hangen in openbare gebouwen, waar veel publiek komt, zoals het postkantoor, de bibliotheek en de sporthal. Scholieren van het Ravelijn bezig met het triatlon-onderdeel fietsen. Van onze correspondente Hulst - De mavo het Ravelijn in Hulst sluit het schooljaar sportief af. Leerlin gen en een leraar werkten zich in het zweet tijdens een triatlon. Er werd gestreden om de eer door 58 leerlin gen die eenachtste triatlon aflegden: 475 meter zwemmen, 22,5 kilometer fietsen en 5,5 kilometer lopen. Bij de jongens waren er drie die de eerste plaats moesten delen. Zij zitten allen in de vierde klas en hebben dit varkentje al meer gewassen. B. van Waes, M. Verbist en R. Hamelink deden er een uur 19 minuten en 15 seconden over. Eervol waren de volgende plaatsen voor eersteklassers M. Picavet en L. de Kort (1.23'28" en 1.27'35"). Derde klasser S. Ferket haalde de finish na 1.28*46". Bij de meisjes lag het tempo iets lager. Hier waren de winnaars: 1. M. Claeij- sen 1.48'00", 2. A.M. Totte 2.05'25" en 3. N. deKeyzer2.05'30". Leraar Erik Verstraeten sloeg met zijn 1.32*54" een goed figuur tussen de jeugdi gen. De andere 260 leerlingen legden de helft van de afstanden af en ze haalden op een enkeling na allen de eindstreep. Gezwom men werd in de Driehoek en het parcours Van onze correspondente Hulst - Buurtvereniging den Dullaert in Hulst heeft voor de vakantie al een nieuw pro gramma gemaakt voor het komend seizoen. Er komen zelfs twee nieuwe activiteiten bij. Het bestuur draait op volle sterkte met zeven leden. Boven dien is er een groep vrijwilligers van vijftien personen die de or ganisatie bij de verschillende ac tiviteiten helpt. Omdat het vori ge programma een succes was, gebruikt het bestuur hetzelfde recept. Veel evenementen voor de jeugd en enkele sportieve ele menten zoals fiets- en wandel tochten. Als nieuwe activiteiten komen er een strandwandeling in septem ber en een dropping in maart bij. Deze tochten gaan alleen door bij goed weer. De activiteitenkalender ziet er als volgt uit: Donderdag 18 augustus en 8 sep tember een fietstocht (aanvang 18.30 uur). Zaterdag 10 septem ber een strandwandeling. In ok tober de spelenmiddag op zater dag 8 en de Reynaertmars op zaterdag 29. In november is er geen activiteit, Sint Nieolaas- feest is op 3 december en de traditionele Driekoningenop tocht uiteraard op 6 januari. Februari staat in het teken van de soundmix-playbaekshow op de elfde en het limonadebal op 26e. In maart zou eventueel de dropping zijn en in april worden paaseieren gezocht op zaterdag 15 en de Dullaertwijk viert ko ninginnedag op de 29ste. Het jaar wordt afgesloten met de avondvierdaagse van 15 tot en met 18 mei en een fietstocht in juni. Het bestuur kan nog vrijwilli gers gebruiken die willen mee helpen bij verschillende evene menten. Er wordt rekening ge houden met de persoonlijke voorkeur. Er wordt ongeveer eenmaal per maand vergaderd. Opgave of informatie bij voor zitter B. Schuren (0114016009) of secretaresse M. de Rijcke (01140-19089). MUSICAL - De kinderen van groep 1, 2 en 3 van de Bernar- dusschool brengen dinsdag 28 juni de musical 'Bestaat niet land'. Ouders, vrienden be kenden van de kinderen, tot maximaal zes personen, zijn welkom in de koffiezaal van het hoofdgebouw van De Ster- re om 19.30 uur. Hulst RODE KRUIS - Het Rode Kruis Hulst houdt donderdag 7 juli de algemene ledenverga dering. De bijeenkomst vindt plaats in het Kruisgebouw aan de Tabakstraat en begint om 19.30 uur. KOERSBAL Heikant - 't Heike, KBO, twintig personen: I.E. Jonkers/P. Bouvre en M. Jonkers-de Cock/L. Herre- wegh. Clinge - KNBO. Mat 1: 1. me vrouw Hoeijlandt/J. de Mol, De Klinge/Nieuw-Namen; 2. me vrouw Baeijens/W. Kempe, De Klinge/Axel. Mat 2: 1. mevrouw Van Vlierberghe/J. Heije, De Klinge/Clinge; 2. mevrouw Ge ring/W. Blommaert, Clinge/Hulst.' Mat 3: 1. mevrouw Govaert/E. Jonkers, Clinge, 2. mevrouw Bouvre/C. Baeijens, Stekene/De Klinge. St.-Jansteen - KBO: 1. A. van Remorotere/P. Rombout, 2. C. Verwey, 3. E. de Smet. Zuiddorpe - Zaal 't Kaaike: 1. H. van Waes/R. Kempe, 2. J. Laheij- ne/W. Kempe, 3. M. Tuij/A. van Damme. Lams waarde - KBO, zaal De Lui fel: 1. J. van Geertruij/A. van Driessche, 2. E. van Waterschoot, 3. F. Janssen/A. Lauvvers. Kloosterzande - Clubgebouw Ro zenhof, KBO, dertig personen: 1. A. de Waal/R. van ae Velde, 2. J. Rombout/M. van der Hooft, 3. J. de Kort/Ade Gucht. Lamswaarde - Zaal De Luifel, KBO: 1. P. Roelands/E. van Wa terschoot, 2. E. van Driessche/L. Sala, 3. F. Janssen/A. van Dries sche. BOLLINGEN Hengstdijk - Camping De Vogel, 35 personen. Hoge vogel: E. Sturm, rechter zijvogel: J. van Dorselaer, linker zijvogel: L. van Dorselaer, grootste aantal (6): R. de Wilde. Ossenisse - Camping De Zee meeuw, negentien personen. Hoge vogel: P. Boon, rechter zijvogel: M. D'Hooghe, linker zij vogel: W. Rodrigez, grotoste aantal (7): F. Moorthamer. Dzendijke - Eerste bolling, 72 deelnemers: 1. R. Dhaese-M. van Zeele-M. Wauters, 2 A. Paepe-I. Vermeulen-A. Lacoyse, 3. R. van Limmen-R. Goossens-C. Dhaese en M.de Vis-A. van de Bossche- W. Cornells Tweede bolling: 1. K. de Wit-A. Welvaert-F. Blaakman, 2 F. Blaakman-J. Dellaert-W. de Schippei IJzenaijke - Eerste bolling met 72 personen: 1. R. Dhaese/M. van Zeele/M. Wauters, 2. A. Paepe/I. Vermeulen/A. Lacoyse, 3. R. van Limmen/R. Goossens/C. Dhaese en M. de Vis/A. van de Bossche/ W. Cornelis. Tweede bolling: 1. K. de Wit/A. Welvaert/F. Blaakman, 2 F. Blaakman/J.DelIaert/W. de Schipper, KAARTINGEN IJzendijke - Bridge: 1. Mijnsberg- he/Buize, 2. echtpaar Koek, 3. Van Poelje/De Doelder. Hengstdijk - Café Royal met 40 personen. Bieden: 1 J. van de Hende, 2. L. van Goethem, 3. P. Gijs. Jokeren: 1. mevrouw Lern- hout, 2. mevrouw I. de Waal, 3. mevrouw De Vet. Clinge - Bieden één tegen drie in Malpertuus: 1. P. Ras, 2. R. Him- brecht, 3. F. Piessens. Stand kam pioenschap: 1. J. Seghers, 2. R. Himbrecht, 3. F. Piessens. SCHIETINGEN Ellewoutsdijk - Schieting staande wip van Verenigde Sociëteiten met 30 personen. Eerste hoge vo gel: C. Jeremiasse, tweede hoge vogel en derde zijvogel: L. Jansen, derde hoge vogel: J. van de Guch- te, eerste zijvogel: P. de Visser, tweede zijvogel: P. Platschorre, vierde zijvogel en grootste aantal (6): A. Dekker. Avondschieting met 25 personen. Hoge vogel: H. van Leeuwen, eerste zijvogel: M. Verdonk, tweede zijvogel: M. Wisse, derde zijvogel: B. Rooze, grootste aantal (4): J. Vermeule. Winnaars blokvogel-schieting: M. Verdonk, N. van de Dries en J. Platschorre. DINSDAG KLOOSTERZANDE -Café De Reizende Man, 19.30 uur vleeskaarting. ST.-JANSTEEN -Café 't Centrum, 13.30 uur schieting voor bejaarden. CLINGE -Malpertuus, 13.30 uur volks dans, zang en biljarten KBO. HULST - Zaal De Lieve, 13.30 uur joke ren. SAS VAN GENT - De Roselaer, 14.00 uur kaarting. Van onze correspondente Kloosterzande - De economische regressie heeft ook invloed op de viering van allerlei feesten. De subsidiekraan druppelt slecht en sponsors grijpen minder gul in de buidel. De tiende Molenstraatfeesten in Kloosterzande op 2 en 3 juli zijn daarom eenvoudiger van opzet, maar volgens de organisatie niet minder gezellig. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE liep via polderwegen door Clinge, Graauw en Roversberg. „Het belangrijkste is dat de jeugd in aanra king komt met het fenomeen triatlon. Het is de zesde maal dat we dit organiseren. Een van onze eerste leerlingen Baukje Doedee heeft de smaak echt te pakken. Zij gooit momenteel op nationaal vlak bij de junioren hoge ogen. Zij vormt een mooi voorbeeld voor de jeugd nu," aldus een van de organi satoren. Morgen is er nog een sportdag op het Ravelijn en donderdag worden om 9.00 uur de prijzen van beide sportevenementen uit gereikt. „We krijgen nog steeds een ge meentelijke bijdrage en de sa menwerking met gemeente en middenstanders is perfect. We zijn als bestuur een vriendenclub en we organiseren graag iets voor de hele bevolking van Kloosterzande," stelt Willy Sponselee die samen met Fons Neve het DB vormt. Elk jaar wordt een programma samenge steld en zijn er activiteiten vanaf het Hof te Zandeplein, waar de kermisattracties staan, tot aan de molen. Het feest begint zaterdag om 13.30 uur. Een stoet met majo- retten, schoolkinderen met bal lons en B en W in oude wagens van General Armygreen Foun dation (GAF) uit Heikant trekt naar de molen. Burgemeester Th. Steenkamp brengt om 14.00 uur de molen op gang en opent daar mee de feesten officieel. Markt De Cloosterstraat verandert in een groot marktterrein met ter rassen, kraampjes en straatver siering. De sfeer wordt verhoogd door de aanwezigheid van dweil bands, een clown die met ballons knutselt en het Jeugdcircus Rei- nardi. Dit Hulster circus treedt op drie verschillende locaties op en zorgt met trucs en acrobatie voor animatie. The Hornet, een club uit Sluiskil die werkt met radiografisch be stuurde wagens, verzorgt bij het postkantoor een middagvullend programma met demonstraties. De schooljeugd kan mee doen. Hiervoor moeten zij zich op school opgeven en de winnaars van de wedstrijdjes (afvalrace) krijgen een beker en de anderen een leuke attentie. Tussen de kraampjes van ambu lante handel, horeca en midden standers staan non profitinstel- lingen en proberen verenigingen met activiteiten hun kas wat bij te spekken. Willem Teil houdt een schieting (training en wedstrijd) en M. C. Hontenisse (motorclub) organi seert een wedstrijd voor de open Zeeuwse Springkampioenschap- pen. De brandweer houdt op de weide bij 't Laantje een demonstratie. De personeelsvereniging Spuit Elf zet een aantal varkens tussen plaatselijke kopstukken en op die koppen moet gespoten wor den. Het vellen van bepaalde koppen levert punten op en hij of zij die het snelst en foutloos spuit krijgt honderd gulden. Een gedeelte van de opbrengst van dit spel gaat naar de ehbo. Pieren In de tent bij de molen is er zaterdag een wedstrijdpieren, een oud Vlaams volksspel. Hier mee kan een fiets gewonnen worden, de slotkamp is zondag om 18.00 uur. In dezelfde ruimte wordt zondag gekaart en de kaarters worden vergast op kof fie en een piel Deze lekkernij wordt twee dagen lang gebakken door de enige en echte pielenbakker in Zeeuws- Vlaanderen. Op de horecateras- sen zorgen groepen als Ambras en Anything voor sfeer en er is een karoake. De Molenstraatfeesten zijn suc cesvol, negen jaar was de publie ke belangstelling overweldigend. De tiende viering moet een be kroning worden. Als er nog verenigingen zijn die wat bij willen verdienen kunnen ze nog een kraam kwijt. Gewoon even melden bij Sponselee of Neve, telefoon 01148-1213 of 1391). Van onze correspondent Westdorpe - De Westdorpse hen gelsportvereniging de Platzak heeft de eerste wedstrijd voor het clubkampioenschap voor jeugd en neo-senioren (16 t/m 18 jaar) gehouden. In totaal namen 15 jeugdige hen gelaars aan deze wedstrijd deel. Bij de jeugd ving E. Sijnesael de meeste vis, namelijk 800 gram, gevolgd door J. Peters met 300 gram en P. Ritico. Bij de neo-se nioren werd 1400 gram vis ge vangen door D. Lauret, wat vol doende -was voor de eerste plaats. E. van Himschoot moest genoegen nemen met een tweede plaats, met 40 gram minder. De derde plaats was voor D. de Koeyer met 1180 gram.

de Stem | 1994 | | pagina 25