de Stem w ERICSSON CSM Suiker bv TELEFONIST/ RECEPTIONIST M/V "Datelnetters" DE LIJN TREKKEN! Chemisch analist 3 VERTEGENWOORDIGERS hoofd Woondiensten (m/v) Technisch-administratieve medewerkers nw PAARDEKOOPER ERVAREN MACHINAAL TIMMERMAN MACHINAAL TIMMERMAN SCHOOLVERLATER i dreun nog jdaan. Uit school, straat waar het t, piept, remt en met haar vriendin, aderweg praatten ze komende eindfeest hoolmusical 'Niet goed rug' met Emily in een rhadden net nog geoefer tje, de pianiste, een laatste 'doe' stak twas woensdagmiddag Emily fietste naar huis, 1 honderden keren hat langs d t ver en du E er. blauwe auto die haar i eft ze nooit zien komen, feitje in het klaslokaal t u kaarsje. Bij de cremat familie foto's uit van ee ond meisje, een gezicht ekomst. Kon ik je nog maar één luffelen, ik voel me zo a :hreef haar zusje op de ihterkant. Ericsson Telecommunicatie BV; Een tor 1 DE STEM ZATERDAG 25 JUNI 1994 PERSON Datelnet is een zich snel ontwikkelende inter- nationale projecten-organisatie die zich profileert als onafhankelijke dienstverlener in de markt van data- en telecommunicatie- infrastructuren en informatie- beheer/-verwerking. Sedert 1988 is de organisatie gegroeid naar de omvang van ca. 400 medewerkers in binnen- en buitenland. iïï datelnet groep Teleflex Uitzendgroep Specialist in communicatie-techniek, is geliëerd aan Datelnet groep. Flexibele arbeid is in het bedrijfsleven niet meer weg te denken. Zeker niet in een markt als die van telecommunicatie, waar steeds projectmatiger wordt gewerkt. Ondernemingen als Datelnet worden geconfronteerd met steeds grotere schommelingen in het benodigde arbeidspotentieel. Met Teleflex kunnen deze schommelingen worden opgevangen. Immers, Teleflex levert snel deskundige en hoog gemotiveerde tijdelijke arbeidskrachten; pure specialisten op het gebied van data- en telecommunicatie. Teleflex is actief in Nederland en in België en rekent naast Datelnet, tal van gerenommeerde bedrijven tot haar cliëntèle. Er is direct landelijk werk voor: in de volgende vakrichtingen: montagemedewerkers voor telecommunicatie-infrastructuren m/v Het markante hoofdkantoor is gevestigd te 's-Hertogenbosch. Naast steun punten in overige landen is er een vestiging te Mechelen voor de Belgische markt. montagemedewerkers voor installatie van data- en telecommunicatienetwerken technisch-administratieve medewerkers voor telécommunicatie-infrastructuren werkvoorbereiders voor landelijke infrastructuren projectleiders voor installatie en netwerkmanagementprojecten Ervaring is geen absolute vereiste daar Teleflex voor de wervingsopdrachten opleiding en training kan verzorgen. Bel direct voor meer informatie of schrijf naar: Teleflex Uitzendgroep Postbus 70552 5201 CZ 's-Hertogenbosch Telefoon: 073 - 42.99.22 Dat doen we nooit maar wel kunnen we alle soorten pennen, potloden, viltstiften en 1001 andere dingen voor postkamer, kantine en kantoor leveren. Kom maar eens langs bij: VERPAKKINGEN BUSINESS MARKET A** STADIONWEG 107 3077 AV ROTTERDAM TEL.:010-479 19 77 FAX: 479 33 94 Ook in Den Haag, Rijswijk, Leiden, Amsterdam en Breda De activiteiten van CSM Suiker bv bestaan voornamelijk uit de produktie en verkoop van kristal suiker, melasse en pulp uit in Nederland verbouwde bieten. Voorts wordt suiker be- en verwerkt tot bijzondere soorten. C§M Suiker bv heeft een personeelsbestand van ca. 750 medewerkers. De omzet bedraagt ruim 600 miljoen gulden. De suikerproduktie wordt gerealiseerd tijdens de jaarlijkse ca. 13 weken (half september t/m half december) durende campagne in de fabrieken tg Groningen (Hoogkerk) en Breda. CSM Suiker bv maakt deel uit van het CSM-concern. Ons Centraal Laboratorium, gevestigd in Breda, fungeert als kenniscentrum op de gebieden procestechnologie, chemie en milieu. Voor de afdeling Chemie van dit Laboratorium zoeken wij contact met een (m/v) In de werkzaamheden van de afdeling staan centraal de begeleiding van de fabriekslaboratoria, de implementatie van nieuwe analysetechnieken en het uitvoeren van de meer gespecialiseerde analyses. De nieuwe medewerker gaat zich met name richten op het ontwikkelen van HPLC-analysemethoden en daarnaast op het uitvoeren van chemisch-analytisch onderzoek ten behoeve van trouble-shooting en optimalisering van het produktieproces. Tevens is hij/zij direct betrokken bij de ontwikkeling en implementatie van het chemisch-analytisch vakgebied binnen de onderneming. Wij zoeken kandidaten met een HLO-opleiding, bovengemiddelde analytische kwaliteiten en ruime ervaring met HPLC. Uiteraard hechten wij aan gevoel voor teamwork, een goede uitdrukkingsvaardigheid en affiniteit met de procesindustrie. Leeftijd tot omstreeks 30 jaar. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer dr. ir. J.M. de Bruijn, hoofd afdeling Chemie van het Centraal Laboratorium, telefoon 076 - 23 06 04. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan CSM Suiker bv, Suikerfabriek "Wittouck", t.a.v. de heer P. Akkermans, hoofd Personeelszaken, Postbus 3224, 4800 DE Breda. TANDPROTHETISCHE PRAKTIJK H.H.M. SCHELSTRAETE Lid Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Nieuwe kunstgebitten en kunstgebittenreparatie Steensedijk 13 HULST S 01140-12141 Ericsson Telecommunicatie B.V. ruim 900 medewerkers, gevestigd in het Brobontse Rijen. Ericsson Telecommunicatie ontwikkelt, produceert en verkoopt communicatie systemen, -produkten en -diensten voor zowel bekabelde als draadloze netwerken. Netwerken die ingezet kunnen worden in zowel de openbare als de bedrijfsomgeving. Ericsson Telecommunicatie B.V. maakt deel uit van het Zweedse Ericsson concern, een van de wereldmarktleiders met activiteiten in meer dan 100 landen en 70.000 medewerkers. Machinaal timmerbedrijf Louwet Ooster hout gevestigd in Oosteind vraagt op korte termijn een Leeftijd tot 40 jaar. en een opleiding KTS-houtbewerker leeftijd tot 18 jaar wij bieden een zeer afwisselende baan voor beide functies achinaal hvmerbedrijf OUWet Provincialeweg 139 osterhout 4909 ah Oosteind Tel. 01620-53605 Binnen de afdeling Receptie is de functie van: Voor 20 uur per week. Relaties die ons bellen of bezoeken, hebben eerste contact met u. Daarmee fungeert u teven als 'visitekaartje' van Ericsson. Aan representatief optreden en spreekvaardi heid in het Nederlands, Duits, Engels en Frans stellen wij hoge eisen. U reageert alert en wei accuraat en zelfstandig. U bent in het bezit van een HAVO-diploma, daarnaast beschikt u ove een dienstverlenende instelling. U heeft minimaal 3 jaar ervaring, ben! stressbestendig en u bent niet ouder dai 40 jaar. Het wordt uw taak de bezoekers ontvangen, de telefooncentrale te bedienen alsmede de interne communicatiesystemen Ericsson is een toonaangevend communicatie bedrijf; het spreekt vanzelf dat u met de meest geavanceerde apparatuur werkt. Uw telefoonbedienpost is uitgerust met enkele computergestuurde ondersteunende systemen waarmee u in een oogopslag ziet waar en hoe u 'onvindbare' collega's kunt bereiken. Het is een ergonomisch verantwoord gebruiksvriendelijk systeem dat de efficiency aanzienlijk verhoogt. U werkt vier dagdelen jta week volgens een wisselend rooster. Interesse? Neem voor meer informatie even contact met mevrouw R. van der Heijden-van Mey telefoon 01612-29247. Uw schriftelijke tatie met curriculum vitae kunt u richten aan de heer R. Waterschoot, afdeling Stafunit P&O, Ericsson Telecommunicatie B.V., Postbus 5120 AA Rijen. nikkel ast, I k poor Paul de Schipper Jong bedrijf in volle uitbreiding vraagt voor onmiddellijke indiensttreding: voor de regio: Brabant, Zeeland, Zuid-Holland. Wij zoeken dynamische personen om te wer-1 ken in een jong team. Wij vragen: - goed voorkomen - tussen 21-40 jaar Wij bieden: - vast dienstverband - vast loon hoge commissie - interne opleiding - event, firmawagen Tel. reacties a.s. maandag tussen 13-19-00 uur: 076-873066. Vanaf dinsdag bellen tijdens kantooruren. BEHEER De Stichting WSJ BEHEER (voorheen Woningstichting St. Joseph) te Roosendaal is een actieve en vooruit strevende organisatie, die ca. 2800 woningen in de sociale huursector beheert. WSJ Beheer richt zich in toenemende mate op een breed pakket van activiteiten op het gebied van verhuur, nieuwbouw (huur- en koop woningen), aan- en verkoop, onderhoud, serviceverlening, bewonersparticipatie en aanvullende voorzieningen. De organisatie kenmerkt zich door een dynamische en relatief jonge personeels bezetting, een klantgerichte instelling, korte lijnen, een sterk innovatief vermogen en een voortdurend streven naar kwalitatief hoogwaardi ge dienstverlening. Implementatie van strategisch beleid krijgt vaste vorm, onder meer door het werken met beheerplannen, die voortkomen uit een onlangs afgerond project Strategisch Voorraadbeheer. Recentelijk is de structuur van de organisatie geheel gewijzigd om optimale afstemming op de markt en de ontwikkeling van nieuwe activiteiten mogelijk te maken. De directeur beschikt over bestuurlijke bevoegdheden (Raad van Beheermodel). De organisatie bestaat uit een afdeling Woondiensten en twee ondersteunende afdelingen: Projecten en Administratie/Interne Zaken. De afdeling Woondiensten heeft een centrale plaats in de nieuwe organisatie. De afdeling bestaat uit een onderhoudsdienst (8 personen, inclusief de Coördinator Onderhoudsdienst) en een afdeling Woonservice (8 personen), waarin twee rayonteams en enkele centrale activiteiten zijn ondergebracht. In de nieuwe opzet is plaats voor een U bent verantwoordelijk voor: - aansturing en begeleiding van alle beleidsmatige en klantgerichte activiteiten binnen de afdeling Woondiensten; - beleidsontwikkeling op het terrein van strategisch voorraadbeheer, marktanalyse, verhuuractiviteiten, klantgerichte dienstverlening en dagelijks onderhoud; - ontwikkelen en bewaken van proce dures en werkmethoden binnen de afdeling; - doelmatige inzet van middelen en personeel binnen de afdeling. De mogelijkheid bestaat dat het hoofd Woondiensten tevens de functie van plaatsvervangend directeur zal bekleden. U heeft een academisch werk- en denkniveau, verkregen door opleiding of ervaring. U bezit een bouw technische achtergrond, aangevuld met gedegen kennis en ervaring op het gebied van verhuur- en bewoners zaken. Tevens beschikt u over aan toonbare leidinggevende capaciteiten. U bezit een zakelijke en een generalis tische instelling. Daarnaast beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Ten slotte bent u in staat planmatig en resultaatgericht te werken. Ervaring in de volkshuisvesting is een vereiste. Wij bieden u een brede functie aan in een open en stimulerende werksfeer. Het betreft een full-time functie op basis van een 36-urige werkweek. Het salaris en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO voor woningcorporaties. U dient bereid te zijn zich in de omgeving van Roosendaal te vestigen. Bij de selectie is de directeur, het bestuur en een vertegenwoordiging van de afdeling Woondiensten betrok ken, alsmede een externe adviseur. Een psychologisch onderzoek of assessmentprogramma kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P.C. Backx, directeur, telefoon (01650) 9 81 00, privé (01650) 4 04 10. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van de advertentie richten aan de Stichting WSJ Beheer, t.a.v. de heer P.C. Backx, Postbus 1707, 4700 BS Roosendaal, o.v.v. "sollicitatie" op de envelop. De sollicitatiegesprekken zullen in de tweede helft van augustus plaatsvinden. Uiteraard zullen uw gegevens vertrouwelijk worden behandeld. Datelnet is een zich snel ontwikkelende inter nationale projecten-organisatie die zich profileert als onafhankelijke dienstverlener in de markt van data- en telecommunicatie- infrastructuren en informatie- beheer/-verwerking. Sedert 1988 is de organisatie gegroeid naar de I omvang van ca. 400 medewerkers in binnen- en buitenland. Het markante hoofdkantoor is gevestigd te 's-Hertogenbosch. Naast steun punten in overige landen is er een vestiging te Mechelen voor de Belgische markt. dF datelnet groep Teleflex Uitzendgroep Specialist in communicatie-techniek, is geliëerd aan Datelnet groep. Flexibele arbeid is in het bedrijfsleven niet meer weg te denken. Zeker niet in een markt als die van telecommunicatie, waar steeds projectmatiger wordt gewerkt. Ondernemingen als Datelnet worden geconfronteerd met steeds grotere schommelingen in het benodigcle arbeidspotentieel. Met Teleflex kunnen deze schommelingen worden opgevangen. Immers, Teleflex levert snel deskundige eb hoog gemotiveerde tijdelijke arbeidskrachten; pure specialisten op het gebied van data- en telecommunicatie. Teleflex is actief in Nederland en in België en rekent naast Datelnet, tal van gerenommeerde bedrijven tot haar cliëntèle. Er is direct landelijk werk voor: in de volgende vakrichtingen: VITA, telefonie, datanetwerken, geautomatiseerd technisch tekenen en de voorbereiding van deze werkzaamheden. Voor schoolverlaters bestaan er tbv data-entry en conversieprojecten mogelijkheden om vanuit LTS, MTS, HTS-richtingen ofwel MAVO, HAVO of aanverwante opleidingen in de praktijk te beginnen en vakervaring op te doen. Ervaring is geen absolute vereiste daar Teleflex voor de wervingsopdrachten opleiding en training kan verzorgen. Bel direct voor meer informatie of schrijf naar: Teleflex Uitzendgroep Postbus 70552 5201 CZ 's-Hertogenbosch Telefoon: 073 - 42.99.22 In 1993 telde verkeersdod vol. Het zijr tol van onzf fers doen g< ten wel. meestal anoniem, richten, initialen blik. Ver weg, totdat... Achter elke dode loos verdriet. Dit t de dood van Emi len, een levensl meisje, 'een zonne snee Bredase wijk. Emily zong... Err het leven, totdat... Het crematorium. Autoportieren kli het slot, vogels pratende mensen, bosje chrysanten naar het kerkhof in trainingspakkr het stuur van hu aula' groeit de mannen, vrouwei paar politieagente Wolken leggen e< zon. „Een blauwe BM voor me, „veel te wijs... ook een kinderen." Het is een 'rij val kwijt willen, machteloos vuile de leegte met loss nen: „Ze reed da buurt is er kapot Even is de stad ee De aula vult zie van honderden ren tegels en d van geluidsboxe klassieke muzie stemmen. De me niks, horen allee: „Haar lach... he en pappa... misse Kinderstemmen 1 crofoon, daar voc Alleen muziek praten. De stem zingt: „Blijf bij n Een vrouw loop naar buiten, hc zet zich op een r zo jong." „De sponsorlooj zegt het kind afv Bij de stoplichtt ckenstraat ligt Even verderop met een boodsf over. Een auto remmen, draait „Kijk toch uit w De auto, paa trouwd aan ezel De Dr. Struy

de Stem | 1994 | | pagina 32