fan Rest verlaat Studiecentrum Ntraatteater moet visitekaartje van Gentse feesten worden PLAATSELIJK NIEUWS ;aan zich veel] :er opstellen Sportief Frans bezoek op Jozefschool Eede UITSLAGEN burgemeester Sas van Gent heeft geen vertrouwen meer in loyaliteit bestuur P. Lampo ontvangt het draaginsigne gewonden Aardenburg EXAMENS Vlissingen, Hbo-verpleegkunde Terneuzen, ROC Wester schelde. WEEKENDDIENSTEN loESTEM ZEELAND APPORT Onder invloed [HET KORT iPORT [urs Creil yuievrain KAARTINGEN SCHIETINGEN VRIJDAG 24 JUNI 1994 C4 HENGELEN - Hengensport vereniging Aardenburg hield twee wormwedstrijden dit sei zoen. De vangst van de eerste wedstrijd was een tegenvaller met twee witvissen en dertien palingen. Hieraan namen 29 personen deel. Uitslag: 1. M. Nobus 101 cm, 2. Hg. Balemans 81, 3. H. Balemans 68, 4. P. Crooymans 61, 5. M. Semmertier 40. Aan de tweede wedstrijd namen 25 personen deel. Zij haalden vijftien palingen boven water. Uitslag: 1. J. Buyck 76, 2. A. Matthijs 71, 3. C. Noote- boom 69, 4. A. Spijkerman 65, 5. J. Verploeg 63. Eindstand na twee wedstrijden: 1. H. Balemans 117, 2. A. Matthijs 107, 3. P. Crooymans 104, 4. M. Nobus 101, 5. Hg. Balemans 81 cm. De winnaars worden in okto ber tijdens de feestavond in het zonnetje gezet. Saskia van Dorsselaer, Clinge. Weg- en Waterbouwkunde: Brian Corijn, Steven Groene- woud, Edwin Jansen, Glenco Jansen, Marnix de Jonge, Ge rald Kas, Jacco Lucasse, Esther Neyt, Mischa de Ridder, Jaap Scheele, Ralf Schut, Sander Tijdink, Tommy Valckx en Stephan Wieland. Bouwkunde en Weg- en Water bouwkunde: Berlinda Claes- sens, Harold Essleing, Wendy de Keijzer, Tommy de Meijer, Frank Stoffijn en Marcel van Zuidam. Energietechniek: Robert Bag german, Rudi Fruytier, Reggie Geubels, Marcel van den Ham, Bart Hamelink, Danny Hame link, Menno Hommers, Angelo van Poorten, Robbert Rotthier en Patrick Schou. Electronics: Brian Amesz, Ste fan de Block, Mark Boeije, Tim Dekker, Patrick Fermont, Mare le Grand, Stefan Grob, Sander Picavet, Paul de Ridder, Philip Spuesens, Arjan Tuin en Dirk Wieland. Procestechniek: Johny den Bes ten, Marcel den Besten, Donald Bracke, Hans Bracke, Davy de Bruin, Jurgen Dieleman, Paul Dingenouts, Frank Dobbelaar, Edwin Hofman, Jan Kegelaer, Arjan de Koeijer, Jean-Claude van Laere, Mare de Moor, Dethlef Pieters, Randolf Pijpe- link, Natascha de Ridder en Sacha Steijaert Werktuigbouwkunde: Jeroen Baillie, Arno Bentschap Knook, Angela Boer, Peter Buijze, Mar tin de Clerck, Jürgen Compiet, Daniël Dekker, Mark Durinck, Edwin van Eek, Remko de Fey- ter, Dennis Freijzer, Patricia de Jonge, Paul Klaassen, Marco Koopman, Pascal Lensen, Mark de Pooter, Wilco van de Ree, Jeroen Roelans, Christian van Sabben, Pascal Schieman, Wer ner Verdoorn, Joost Verheijden, Tristan Vierbergen, Sandor van Vooren, Marco van de Wijnckel, Jaap Willemsen en Tjeerd de Witte. VRIJDAG 24 JUNI 1994 'P- Terneuzen - De politie in t j er- neuzen heeft gisternacht eJ len 23-jarige inwoner uit 11 'n- plaats bekeurd wegens het ri jd- den onder invloed. Hij J!(j uit omstreeks drie uur aaneehJI 'en den op de Guido Gezellestraaö |en- in Terneuzen. De man weW 'en de zijn medewerking te veris «r- nen tot een blaastest en ooi 'de, dat leverde hem nog een nJ [de. ces-verbaal op. |lin onze verslaggever leent (B) - Het Europees ILatteaterfestival moet het Internationale visitekaartje f[ir(jen van de Gentse Fees- Dat vindt schepen Ver- rfte van de stad Gent. De l'entse Feesten zijn van za- ,g 16 tot en met maandag [li juli- I-, opening van het derde Iwatteaterfestival is zaterdag Vj juli met de Belgische premiè re van De Oude Wijvenfanfare op het Emile Braunplein De organisatie speelt in het pro gramma met namen als Guido Belcanto, Willem Breuker met zijn kollektief, Jo Lemaire, Jo- han Verminnen, Brendan Cro- ker, Wannes van de Velde, Drs. P. en Frank Boeijen op zeker. Het zijn slechts enkele klinkende namen die eerder al acte de presence gaven en ook dit jaar op de 'fieste' weer optredens ver zorgen. Opvallend in het programma zijn concerten van de oudgedien den Dave Berry ('You've got this strange effect on me') en Lies- beth List en Ramses Shaffy, die op het groot podium Bij Sint Jacobs ongetwijfeld hun 'Pasto rale' ten gehoor zullen brengen. Vermeldenswaard zijn boven dien optredens van Willem Ver- mandere, de Belgische popgroep Noordkaap (een van de acts van het jongste Axelse School's Out- festival) en The Unforgiven. Traditionele afsluiter van het volksfeest is Raymond van het Groenewoud. Hij speelt op de 'dag van de lege portemonnee', maandag 25 juli, of liever gezegd dinsdagochtend 26 juli, want Raymond's concert begint pas rond een uur 's nachts. De muziek- en theatervoorstel lingen en straatanimatie vinden allemaal plaats op de talloze markten en pleinen in het cen trum van Gent, zoals Bij Sint Jacobs, Korenmarkt, Vrijdag markt, St.-Baafsplein en Koren lei. Volgens burgemeester Temmer man van de, stad worden de feesten weer als vanouds. 'Tien dagen lang tot in de kleine uur tjes in de stad flaneren. Met oude of nieuwe bekenden een glas drinken op een van ontelba re sfeervolle terrassen. Uitge breid en gratis van een onafge broken muziek- en cultureel fes tijn genieten...', maakt hij recla me in het officiële programma boekje. Zeeuws-Vlaamse liefhebbers van de Gentse Feesten kunnen dit jaar voor het eerst rechtstreeks met de bus naar de Artevelde- stad. Instappen kan in Hulst om 12.53 uur en 18.53 uur. De bus sen rijden via Axel, Westdorpe en Sas van Gent in een ruk door naar Gent waar ze om respectie velijk 14.00 uur en 20.00 uur arriveren. Bezoekers van de feesten uit de kanaalzone (Terneuzen en Sluis kil) kunnen via de reguliere lijn 10 om 13.25 uur en 19.25 naar Sas van Gent reizen en daar overstappen op de speciale feest- bus. Om middernacht en om 3.00 uur rijden bussen terug naar Zeeuws-Vlaanderen. start is steeds om 19.00 uurhii het VW-kantoor. De data zijn de dinsdagen 12 19 en 26 juli en 2, 9 en ij land- augustus. Het inschrijfgeld pdel- bedraagt vier gulden per petJ |tan- soon. Iedere deelnemer ontJ De vangt een medaille. If or de fcater- ehou- I van- ■amen Igezet jiders. (jarige Hei- neter Vest- J zoon, lassen, Jikant, \ht, 8, 9. C. lemui- tel. aande- jen,(130 1 en I IJzen- Cad- Uzoon, foorter, |tie De 7. Y. poorter A. du West- lle dui- ae Vos, Istdorp, 1 beiden ers, Le- fle Vos, |'t Wes- 8. L. \rends- iemert, £ns, 's- urg, 68 len 2. A. L. Ris- |e Cock, land,62 bm: 1, 2, I D. van Ijke, 83 bm: 1, 2 _bn, 3. A. let. urg, 451 kpm: 1 en T. de knghe, 4. iee, 8. J. 10. M. duiven, PHee, 2, 4 Ide Poor- lijke, 401 |mpm. 1 foevere, 3 4 en 9. atie Del- du Puij, i duiven, Claeijs, 2, 5. M. C'adzand, |5,38mpm: jen 9. J. de Be Mey, 5. Bininck, 8. J. Kools, 43 oude duivei 1447,89mpm: 1. J. de Mey, 2,, en 5. D. van Kerkhoven, '3. 'cl Riemens. Recht voor Allen Sluis, 230 joni ge duiven, 1426,35mpm: 1, 5,6 7, 8 en 10-. Combinatie Cop.' pens-Baert, 2. F. Baas en zoon 3. G. Tanghe, 4. P. Pielaet, 9 JJ van de Broeke. Concoursbond Zuid-Bevelan< 1902 jonge duiven 1519,94mpm: 1. D. Ocké, Hans- weert, 2, 7 en 8. Gebroeders Franse, Kwadendamme, 3 en 7] A. Zweedijk, Kapelle, 4, 6 en 9] J. de Witte, 5. N. de Nooyerl beiden Goes, 1294 oude duiven 1529,57mpm: 1. J. Zandstrai Hansweert, 2. M. Hengdijk, Ka pelle, 3. D. Wagenaar, Kloetm- ge, 4. M. Bruinoge, Kapelle, 5j J. Murre, Yerseke, 6. C. Kor- stanje en zoon, Kapelle, 7 J. Bras, Wemeldinge, 8. Combina tie Boudens-Raas, Kwaden damme, 9. J. Zegers, 10. J, del Schipper, beiden Kapelle. Concourscombinatie Walche-] ren, 1055 jonge duiven^ 1479,61mpm: 1 en 8, C. d( Poorter, 2. Combinatie Dt Nooyer-Japiejo, 3. J. Marijs, 4 en 9. C. Hoek, allen Souburg, 5. M. van Belzen en zoon, Vlissin gen, 6. T. IJzer, 7. J. van Pee- nen, 10. Biemans en dochter, allen Souburg, 495 oude dui-i ven, 1486,65mpm: 1, 3 en 8.dei Poorter, 2. L. van Wallenburg, beiden Souburg, 4 en 7, P. Theune en zoon, Vlissingen, 5, p. Borremans, Souburg, 6 Combinatie Meerman-Teeu- wen, 9. J. van Peenen, beidei Vlissingen, 10. Hietbrink-Vete- vogel, Middelburg. Concourscombinatie West- Zuid-Beveland, 527 jonge dui ven, 1463,77mpm: 1. L. Goede- gebure, 's-Heer Arendskerke, 2, D. Rijk, Heinkenszand, 3 en 4. S. van Éykeren, 's-Heerenhoek,' 5, 8 en 9. J. van Maldegem, 6 en 7. P. Hoondert, beiden Hein kenszand, 10. A. van de Dries, 's-Heerenhoek, 373 oude dui ven, 1490,92mpm: 1 en 8, C, Hermes, 2. M. Ars, beiden Le- wedorp, 3. J. van Maldegem, 4. J. van 't Westeinde, beiden Heinkenszand, 5. P. van de Waart, 's-Heerenhoek, 6. A. Hazen, 7. P. Pieters, 9. J. Fran se, allen Lewedorp, 10. B. Poel man, Heinkenszand. Eendracht Maakt Macht Ter neuzen, 121 duiven 1 1483,56mpm: 1 en 5. G. Neels en zoon, 2, 3, 4, 6 en 9. Gebroe- ders Scheele, 7 en 8. J Jonge, 10. J. Pijjpelink. De Voorwaarts Zaamslagveer, 183 duiven, 1467mpm: 1, Se» J H. de Feijter, 2, 3, 5, 7, 9 en 10. M. Hamelink, 4. Th. Hagewoud. De Snelle Duif Clinge, 263 jon-1 ge duiven, 1537mpm: 1 en 'ïl Vergouwen, 2. P. Sturm, 3 en r P. Bolsens, 5. A. van de Branae, 7. I. Merckx, 8. D. van Bergen, 9. J. van Goethem, G. de Letter. |Om dat te algemene onder de een brief Inets-infor- boodschap: In toerisme uit Brussel bekomst in pienstverle- i economie yezen. Ter Bit gegeven organisatie n schouw- Bergen op de algeme- svond, viel listeren, dat ge vorm de n. Postkan- ierkopen al :erten. Tot n voorrecht „Anderen t onze pap. aan doen," :ur toe. en onderne- tomende ja ren. Volgens ANW-voorzitte van Zeil ligt een kern van denken in samenwerking- ba met vervoerders, kampeer- bungalowbedrijven, hotelke vermaaksindustrie, cafes, taurants en winkeliers. Han hand met concurrenten a ANBW, reisbureaus en ND3 markt op. Komt de bundeling er niet dan loopt de traditionele cue verlener kans van de ma worden gedrukt door post ren, grenswisselkantoren e belexploitanten. Het rijtje van Van Zeil is vullen. „Banken hebbe.nrrein handje van ook op ons te komen. Iedereen begeeft zi^ het terrein van een ande gewin in wordt gezien. In de brief aan de zegt de ANW onder andere- brengen graag de betek toerisme/recreatie voor nomische ontwikkeling land onder uw aandacht hoeve van het te sluite akkoord'. De zich daarbij aan zitter Rinnooy Kan, a week een gelijk geluid |,3ionze verslaggever Ijardenburg - Burgemees ter J. van Rest van Sas van IGent is opgestapt als voor later van het noodlijdende [zeeland Studiecentrum in [to'denburg. ..Uitsluitend omdat ik geen ver ruwen meer heb in de noodza kelijke loyale opstelling van de kerkorganisatie ten opzichte [tan de saneringsmaatregelen", |sldus Van Rest in een schriftelij ke verklaring aan burgemeester len wethouders van Aardenburg. 1 Van Rest ontkent zo dat de kri- J rek op haar functioneren binnen |iet bestuur van het studiecen- aanleiding was de pijp aan (Maarten te geven. ondernemingsraad van het centrum, dat met een exploita tietekort van meer dan een mil joen gulden over 1993 kampte, I hield de Sasse burgemeester me lt persoonlijk aansprakelijk I voor het mismanagement van and Studiecentrum en eiste eerder haar vertrek. Toetsen Maar, zo verweert Van Rest zich is, het bestuur moest het beleid I ti de uitvoering ervan slechts op hoofdlijnen toetsen. De directeur |bs verantwoordelijk voor het petioneren van de organisatie I ^verantwoording daarover ver- oildigd aan het bestuur. |le laat is het bestuur volgens 1'anSest door de directie gem ierd over de financiële pro- en. 'waardoor voldoende en |goed bijsturen een bijna onmo- [eiijke opgave werd'. |t«ch probeerde het bestuur in te |gnjpen, onder meer door een l'itrijpende reorganisatie in te ren bij het studiecentrum, alle saneringsmaatregelen ■succesvol te laten zijn, was een vale medewerking van het per ikel absoluut nodig, aldus Van 'Maar op cruciale momen- I heeft het daar aan ontbro- |'m. Dit had een verlammende "vloed op het noodzakelijke sa- lïnngsproces'. I De VW gaat zich zakelijker opstell liebalie komt er een afdeling, die saiwj commerciële toer gaat. De kinderen en meesters uit de groepen zeven en acht van de Sint Jozefschool in Eede verwelkomden gisteren bezoek uit Frankrijk. De school uit Eede heeft sinds 1991 een uitwisseling met leeftijdgenoten van de Ecole Primaire Paul Euluard uit Corbeil-Essones, een plaats op een steenworp zuidelijk van Parijs. De jonge Fransen en hun begeleiders namen samen met de kinderen uit Eede deel aan een speurtocht en een sportdag. Ze blijven tot en met zondag en brengen in die tijd onder meer nog bezoeken aan Neeltje Jans en de Belgische stad Brugge. foto camile schelstraete 'Spelletjes opstelling van .de onderne- gsraad, die wilde dat er eerst nieuw (crisis)bestuur kwam Ivoordat er nieuwe centrale ma- 's voor de leiding van het tstituut werden aangetrokken, ®<it de teruggetreden voorzit- ,ïrvan het bestuur getuigen van '"voldoende verantwoordelijk- Nsbesef'. „En ook een misken- ®g van het vele werk dat door bestuursleden met grote in- .8 is verricht. Ik wens mij voor soort spelletjes dan ook niet |t( lenen." I Rest blijft erbij dat het "enngsprogramma dat eind I :;n° laar door het bestuur una- ls bekrachtigd, onverkort uitgevoerd, aangevuld L» ®'ater genomen maatrege ls, omdat Zeeland Studie- in haar ogen in principe ®ende toekomstmogelijkhe- beeft. Mits de zaak krachtig 'goed wordt aangepakt. 'Urgem, ■Jeester Van Rest: enning'.,, f0t0 camile schelstraete Hulst - Zaal De Lieve, 37 personen. Bieden: 1 A. Picavet, 2. J. de Rijke, beiden Hulst; 3. P. Vonck, St.-Jan steen. Lamswaarde - Bridgeclub Lamswaarde, tweede zomeravond wedstrijd. Groep A; 1. Goossen-Kint, 2. De Kort-Van Ombergen, 3. Van Cauteren-Van de Wielen. Groep B:1 Kint-Van Waterschoot, 2. Kerclchae- rt-Van de Ha, 3. Eggink-Menson. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, zes tien personen. Bieden: 1. mevrouw Van de Hemel, 2. D. de Winkel, 3. R de Cock. Jokeren: 1. M. Ferket, 2. mevrouw De Nijs, 3. R. de Vos. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren, twintig personen. Bieden: l .C. Aarts, 2. mevrouw Hoop, 3. J. Bogaert. Jokeren: 1. F. Buys, 2. mevrouw Van Driesche, 3. mevrouw Schalje. Hulst - Zaal De Blaauwe Hoeve, 56 personen. Bieden: 1. L. de Vos, 2. J Segers, 3. mevrouw Gijsel. Stand kampioenschap: 1. C. Boone, 2. W. Sorber, 3. Ch. Kint. Clinge - Zaal De Gouden Kroon, 34 personen. Bieden: 1. F. Piessens, 2. J. de Waal, 3. W. Rombout. Jokeren: 1. mevrouw Van de Kelen, 2. mevrouw Ras, 3. mevrouw Van Giessen. Hulst - Zaal De Lieve, twintig perso nen. Jokeren: 1. mevrouw Jansen, 2. mevrouw De Vlieger, 3. mevruow Van Dorselaer. Kloosterzande - Zaal De Reizende Man, 25 personen. Bieden: 1. P. Pau wels, 2. J. Bogaert, 3. mevrouw De Waal-Bun. Jokeren: 1. mevrouw Schalje, 2. mevrouw Warrens, 3. me vrouw Verschuren. Graauw - Gemeenschapshuis, 26 personen. Bieden: 1. J. Brugge, 2. mevrowu Boone, 3. A. Picavet. St.-Jansteen - Zaal Den Ouden Arend, 32 personen. Bieden: 1. me vrouw Van Winkel, 2. J. Sturm, 3. H. Coalone. Jokeren: 1. mevrouw De Vos, 2. mevrouw Ras, 3. mevrouw Rottier. Hulst - Zaal De Kroon, 36 personen Bieden: 1. A. de Nijs, 2. J. Aandeweg, 3. J. Schalje. Jokeren. 1. A de Nijs, 2. C. van Kerkhoven, 3. R. Vos. Sas van Gent - Zaal Engelenroos, 34 personen. Bieden: 1. C. Aarts, 2. T van de Aerden, 3 mevrouw Destom bes. Jokeren: 1. mevrouw Saeye, 2 mevrouw Hanlon, 3. mevrouw Clae- yssen. Koewacht - Zaal De Lange Akkers, 28 personen. Bieden: 1. mevrouw De Meester, 2. E. Sturm, 3. mevrouw Saman-van Hove. Hulst - Zaal De Kroon, 42 personen. Bieden: I E Rietjes, 2. C. Hermans, 3. I. de Winkel. Jokeren. 1. R. Rodri- go, 2. S. Dupont, 3. M. Taalman. Kloosterzande - Zaal De Kastanje, 25 personen. Bieden: 1. Th. Bolssens, 2. mevrouw Goossen, 3. L. van Goethem. Jokeren: 1. mevrouw Drubbel, 2. mevrouw De Waal-Val- ckx, 3. mevrouw Crombeen. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, 31 personen. Bieden. 1. mevrouw Goos sen, 2. J. de Vos, 3. H. Coalone. Jokeren: 1. mevrouw De Waal, 2. mevrouw De Bruyn, 3. mevrouw Du- pont. Graauw - Gemeenschapshuis, zestien personen. Jokeren: 1. mevrouw Wee- maes, 2. mevrouw Van Eerdenburg, 3. mevrouw Van Laere. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, twin tig personen. Bieden 1. P. Bolssens, 2. A. Vonk, 3. G. de Bruyn. Jokeren: 1. mevrouw Ferket, 2 mevrouw Coalone, 3. P. van Kerkhoven. Clinge - Zaal De Landbouw, 24 personen. Bieden. 1. T. Bolsens, 2. F Piessens, 3. R. Tilleman. Jokeren. 1. P. van Delft, 2. V. Vermeulen, 3. D Verbraeken. Hengstdijk - Camping De Vogel, 45 personen. Bieden: 1. J. Ambrosini, 2. J. Bogaert, 3. A. Bauwens. Jokeren: 1. mevrouw Van Goethem, 2. J. Goe- demont, 3. P. de Nooyer Graauw - Gemeenschapshuis, 56 personen. Bieden: 1. J. Kamoen, 2. A de Bruyn, 3. G. Kouyzer. Jokeren: 1. L. Cornelis, 2. J. Cornelis, 3. J. Jans sen, Lamswaarde Zaal De Lamsoren, veertig personen. Bieden: 1. A. van Gink, 2. F. van de Velde, 3. W. van Opdorp. Jokeren: 1. mevrouw Ferket, 2. mevrouw Domines, 3. mevrouw Sikkelerus. Sluiskil - Zaal Atlanta, vijftig perso nen. Bieden: 1. A. Temmerman, 2. J. Zwartelee, 3. R Poppe. Jokeren: 1 mevrouw Helton, 2. I. van Zwale, 3. mevrouw Van Drongelen. Hoek - Camping De Braakman, 46 personen. Bieden: 1. J. van de Stra ten, 2. A. Jansen, 3. G. Hazebroek. Jokeren: 1 J. van de Straten, 2 R. Vis, 3. F Albert. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, 39 personen. Bieden: 1. E. Warrens, 2. mevrouw Hiel, 3. mevrouw Rottier. Jokeren- 1. mevrouw De Kort-Reyns, 2. mevrouw Remijn, 3. mevrouw Driessen. Hengstdijk - Camping De Vogel, 38 personen. Bieden: 1. mevrouw Hoop, 2. C. de Deyn, 3. J. Meyer. Jokeren: 1 mevrouw Goedemont, 2. mevrouw De Nooyer, 3. mevrouw De Poorter. Hulst - Zaal De Kroon, 38 personen. Bieden: 1. J. Bogaert, 2. C. Rombout, 3. M. Stompers. Jokeren: 1. R. de Vos, 2. M. Drubbel, 3. S. Dupont. Clinge - Zaal Malpertuus, KBO, 44 personen. Jokeren: 1. R. d'Hooghe, 2 M. Blommaert-de Block, 3. A. Ble- ijenberg. Stand kampioenschap 1. mevrouw Jongezoon, 2. R. d'Hooghe, 3. M Blommaert-de Block Heikant - KBO, 32 schutters. Hoge vogel: R. d'Hondt, Zuiddorpe; extra hoge vogel: J van Kerckhoven, St.- Jansteen; beide zijvogels: A. Schal- kens, Heikant; grootste aantal (4): E Baart, Koeacht. Hulst - Zaal De Kroon, twintig schutters. Hoge vogel: H de Vos, eerste zijvogel: J. Dobbelaar, tweede zijvogel. E. de Kort, grootste aantal (5): P. Vercauteren. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren, vijftien schutters. Hoge vogel: F. de Kint, eerste zijvogel: F. de Meyer, tweede zijvogel. R de Rijk, grootste aantal (5): S. Pieters. Westdorpe St.-Sebastiaan, 77 schutters. Wip 1: eerste hoge vogel: R. Ongenae, tweede hoge vogel: A. Backe, teerste zijvogel: P Baert, tweede zijvogel: T. van Damme, der de zijvogel: E. de Meyer, vierde zij vogel: J. Remery. Wip 2: eerste hoge vogel: A. de Ruyter, tweede hoge vogel: J. Doene, eerste zijvogel: A. Beelaert, tweede zijvogel: G. Bau wens, derde zijvogel: C. Dellaert, vierde zij vogel: J. Heyman. Wip 3: eerste hoge vogel: G. Temmerman, tweede hoge vogel: G. Persoon, eerste zij vogel: J. Verstraten, tweede zij vo gel: E. Eetvelde, derde zijvogel: R. van Hecke, vierde zijvogel: G. van Waes. Hulst - Zaal De Kroon, dertig schut ters. Hoge vogel G. Pannekoek, eer ste zijvogel: P. van Kerkhoven, twee de zijvogel: A. Geers, grootste aantal (8): G. de Gucht. Ossenisse - Camping Mussenist, 25 schutters. Hoge vogel: A. Maas, eer ste zijvogel: W Marevoet, tweede zij vogel: R. de Bruyne, grootste aan tal (4): S. Maas. Graauw - Sportpark Boomwai, 32 schutters. Eerste hoge vogel: P. Wee- maes, tweede hoge vogel: J. Vermei- re, eerste zijvogel: P de Bakker, tweede zijvogel: A. Verdurmen, der de zijvogel: J. Sorber, vierde zijvogel: J. Buys. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren, 29 schutters. Eerste hoge vogel: me vrouw Van Meelen, tweede hoge vo gel: A. de Bakker, eerste zij vogel: F de Meyer, tweede zijvogel: R. Bogae rt, grootste aantal (4): J. Stevens. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, 22 schutters. Eerste hoge vogel. H. D'Hondt, tweede hoge vogel: Th. Baart, eerste zijvogel: R. D'Hondt, tweede zijvogel G. van Dam, groot ste aantal (7): Th. Ferket. Ossenisse - Camping De Zeemeeuw, 26 schutters. Hoge en beide zijvogels. B. Spiessens, grootste aantal (7): G. Vercauteren. Hulst - Zaal De Kroon, dertig schut ters. Hoge en eerste zijvogel: P. van Kerkhoven, tweede zijvogel: A. de Waal, grootste aantal (5): P. Crom been. Graauw - De Friezen, 71 schutters. Wip 1: eerste hoge vogel: J. Buys, tweede hoge vogel: E. Borm, eerste zijvogel: A. Martinet, tweede zijvo gel: W. Toen, derde zijvogel: Th. de Sutter, vierde zijvogel: J. Verstraten. Wip 2: eerste hoge vogel: L. Vermeu len, tweede hoge vogel. Ch. Jacobs, eerste zijvogel: R. Broekaert, tweede zij vogel. G. Beletter, derde zijvogel: E de Maayer, vierde zij vogel: Th. de Sutter. Ossenisse - Campign Mussenist, 26 schutters. Hoge en eerste zijvogel: G van de Bosse, tweede zijvogel: S. Maas, grootste aantal (3): R. van Vlierbergen. Zuiddorpe - St.-Sebastiaan, veertig schutters. Eerste hoge vogel: G. Suy, tweede hoge vogel: D. Fermont, eer ste zijvogel: A. Slok, tweede en derde zij vogel; O van Laere, vierde zij vo gel: E van Pottelberge. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, twin tig schutters. Hoge vogel: A. de Waal, eerste zij vogel: E. de Kort, tweede zijvogel: E. Hulshout, grootste aantal (14): P Neve. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, vijftien schutters. Eerste hoge en eerste zijvogel:' H. D'Hondt, tweede hoge vogel: P. Schauwe, tweede zij vogel: J. van Dam, grootste aantal (5): P. van Geenen. P. Lampo ...onderscheiding... foto camile schelstraete Van onze verslaggever Oostburg - Voor zijn inzet als dienstplichtig militair in het voormalig Nederlands Indië kreeg P. Lampo uit Waterlandkerkje gisteren het draaginsigne gewonden. De waarnemend burgemeester van Oostburg, C. Bolijn-Hertzberger, speldde Lampo het kleinood op tijdens een bijeenkomst op het gemeentehuis. Lampo vocht onder moeilijke omstandigheden in Nederlands Indië, van 12 november 1946 tot 10 juli 1947. Hij was ingedeeld bij de zesde compagnie van het derde regiment Irene Brigade van de koninklijke landmacht. HUISARTSEN Aardenburg, Oostburg en Zuid- zande - Van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8 u. dokter P. de Bruyc- kere, Zuidwal 8, Oostburg, tel. 01170-55555. Axel en Zaamsiag - Van vrijd. 17 u. tot maand. 8 u. dokter G. Harskamp, Noordstr. 8, Axel, tel. 01155-61666. Spreekuur spoedgevallen zonder afspraak: zat. 10.00-10.30 en 16.00-16.30 u. zon. 11.30-12.00 u. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter N.v.d. Maas, Beursstr. 6, IJzendijke, tel. 01176-1266. Clinge, Koewacht en St.-Jan steen - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter B. Schulte, Oude Galgenstr. 6a, St. Jansteen, tel. 01140-12928. Breskens en Groede - Van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8 u. dokter R. Bonarius, Walenstr. 1, Groe de, tel. 01171-1825. Spreekuur zat. en zond. om 11-11.30 u. en 17-17.30 u. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande - Dokter M. de Meijer, Badhuisweg 42, Cad zand, tel. 01179-1366 of autotel. 0652746001 (za.) en dokter J. de Meijer, Lange Wolstr. 12, Sluis, tel. 01178-61366 (zo.). Driewegen e.o. - Tot maand. 8 u. dokter A. Korstanje, Langeweg 40, 's-Gravenpolder, tel. 01103-1747. Goes en Kloetinge - Van vrijd. 18 u. tot zat. 19 u. dokter Schut, v. Dusseldorpstr. 3, tel. 52114. Van zat. 19 u. tot zond. 19 u. dokter B. Schruer, Valckeslot- laan 30, Goes, tel. 01100-14373. Spreekuur zat. en zond. 10-10.30 en 17-17.30 u. Hontenisse en Kloosterzande - Van vrijd. 17 u. tot maand. 8 u. dokter M.v. Kalmthout, Groe nendijk 52, Kloosterzande, tel. 01148-1377. Spreekuur spoedge vallen zat. om 11.30 u. Heinkenszand - Dokter J. For- trie, Zangvogelstraat 86, Hein kenszand, tel. 01106-3074. Heinkenszand, 's Heer Arends kerke, Nieuwdorp en Wolp- haartsdijk - De praktijk van de artsen Harten, van Driel, Aarn- outse en v.d. Vlugt wordt van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8 u. waargenomen door dokter D.v. Driel, Vermetstr. 23, 's-Heer Arendskerke, tel. 01106-1202. (boodschappen tussen 9 en 10 u.) Hulst - Van vrijd. 17 u. tot zond. 24 u. dokter J. Lips, Gr. Bagij- nestr. 16, Hulst, tel. 01140-13373. Spreekuur spoed gevallen zonder afspraak za. en zo. 11 en 17 u. Sas van Gent en Westdorpe - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter L. Feyen, Stationsstr. 26, Sas van Gent, tel. 01158-52525. Visites aanvragen 9-10 \i. Spreekuur uitsluitend voor spoedgevallen: zat. om 10.00 uur op Bolwerk Oranje 2. .Sluiskil, Philippine en Hoek - Dokter J. Neeteson, J. Hobeinstr. 8, Philippine, tel. 01159-1769. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. om 12 uur. Terneuzen - Van zat. 8 uur tot zond. 8 uur dokter H. Meijerink, Beethovenhof 3b, Terneuzen, tel. 01150-13768. Van zond. 8 uur tot maand. 8 uur dokter P. Vercau teren, Beethovenhof 3b, tel. 01150-13768. Spreekuur spoed gevallen zat. en zond. 11.30 en 17 uur. VERLOSKUNDIGEN Oost-Zeeuws-Vlaanderen - De praktijk van Mevr. H. Haak, Anth. v. Dijckstr. 32, Axel, wordt waargenomen door de dienstdoende huisarts. WIJKVERPLEGING Goes, Kloetinge, Kattendijke en Wilhelminadorp - Tel. 01100-12456. Oost-Zuid-Beveland - Tel. 01130-1545. Zak van Zuid-Beveland Tel. 01106-1615. West-Zeeuws-Vlaanderen - Tel. 01170-53139. Dag en nacht be reikbaar (dringende boodschap pen inspreken op antwoordap paraat). Oost-Zeeuws-Vlaanderen - Voor spoedgevallen dag en nacht be reikbaar onder tel. nr. 01140-83500 (boodschap inspre ken op antwoordapparaat). Kanaalzone Zeeuws-Vlaanderen - Thuiszorg, afdeling wijkver pleging en gezinszorg: tel. 01150-74500. U kunt naam en telefoonnummer inspreker zo dat de dienstdoende w\ er- pleegkundige u kan bereiken. DIERENARTSEN Goes, Heinkenszand en Noord- Beveland - Dierenarts H.v. Dijk, Simonswei 2, Heinkenszand, tel. 01106-1290. Hengstdijk en Hulst - Dierenarts R. Versol en J. Versol-Ten Hoopen, Plevierstr. 18, Hengst dijk, tel. 01148-2365. Zaterdags preekuur te Hengstdijk om 13.00 u. Verder vlgs. afspr. Hulst - Dierenartsen Aerts- Bosch, Dullaertstr. 43, tel. 01140-14015. Spreekuur za. 10-11.30 u. en volgens afspraak. Breskens, Aardenburg, Sluis - Dierenarts G. de Bruijckere en E.v. Bruinessen-Kapsenberg. Za. en zo. spreekuur gezelschapsdie ren in Aardenburg, (Romanlaan 28), van 11.30-12.00 u. en in Oostburg (Brouwerijstr. 8) van 13.00-13.30 u., verder vlgs. tel. afspr. tel. 01177-2398 of 01172-2769. Axel, Terneuzen, Zaamsiag en Hengstdijk - Vanaf zat. 12.00 u. diereharts R. Versol, Plevierstr. 18, Hengstdijk, tel. 01155-61488. Spreekuur Axel: za. 11-12 u. en vigs. afspr. Sas van Gent - Dierenarts E. David, Westdam 54, tel. 01158-53800, bgg. 01157-1319. Spreekuur za. 11-12 u. en na afspraak. Terneuzen e.o. - Peter de Vos, Polikliniek voor kleine huisdie ren 'De Steenberghe', v. Steen bergenlaan 7, Terneuzen, tel. 01150-96425. Spreekuur: zat. 12-13 u. Verder na telefonische afspraak. J.P. de Vos en A. Burm, Kliniek van kleine huisdieren en bijzon dere dieren, v, Diemenstr. 83, Terneuzen, tel. 01150-19628. Spreekuur zat. 12.30-14 u. en na telefonisch overleg. Oostburg - Dierenarts J.v.d. Vij ver, Sirius 1, tel. 01170-52103. Spreekuur zat. en zond. na tel. afspr. Bgg. Dierenkliniek IJzen dijke, 01176-1388. St.-Jansteen e.o. - Dierenarts A. de Bruyn, Tempelier 34, St. Jan steen, tel. 01140-12701, bgg. 01140-10546. Spreekuur za. en zo. 11-12 u. 'en vlgs. afspraak, huisbezoek ook na afspraak. Dierenkliniek IJzendijke - Die renartsen Van de Vijver. Week endspreekuren: zat. om 13.00 uur, zond. om 12.00 uur en vlgs. afspr. Tel. 01176-1388, bgg. 01174-8424. TANDARTSEN West-Zeeuws-Vlaanderen Tandarts L. Buysse, Volderstr. 21, Oostburg, tel. 01170-55092, privé: tel. 01170-52049. Spreek uur zat. en zond. 12-12.30 uur. Oost-Zeeuws-Vlaanderen Tandarts R. de Danschutter, De Veste Flat C, Oostelijk Bolwerk 32, Terneuzen, tel. 01150-20885, privé: tel. 01154-1411. Spreek uur zat. 10-10.30 en 18-18.30 u. zond. 12-12.30 u. Zuid- en Noord-Beveland - Tandarts B. Rijksen, Vroonland- seweg 9, Kapelle, tel. 01102-43669. Spreekuur zat. en zond. 10-11 uur. APOTHEKEN Axel - Apotheek Axel, Oranjestr. 6, tel. 01155-62888. Geop. zat. 10-11 en 16-17 uur. Verder uit- sluitehd voor spoedgevallen en recepten. Goes - Apotheek Goese Polder, De Spinne 1162, tel. 28228. Hulst - Apotheek Hulst. Geop. zat. 11-12 uur en 15.30-17.30 uur, zond. 11-11.30 u. en 16.30-17.30 u. Voor spoedgeval len buiten openingstijden is de dienstdoende apothekersassis tente thuis bereikbaar tel. 01140-14255. Terneuzen - Apotheek Klaassen, tel. 01150-12090. Geop. zat. van 8.30-17.30 u., zond. 11.30-12.30 u. en 17-18 u. ZIEKENHUIZEN ZEEUWS- VLAANDEREN Voor eerste hulp bij ongelukken: eerst dienstdoende huisarts raadplegen. Hulst - Buitenpolikliniek De Honte, tel. 01140-12651. Oostburg - St. Antoniuszieken- huis, tel. 01170-59000. Terneuzen - Streekziekenhuis De Honte tel. 01150-88000. AMBULANCE EN BRAND WEER Zeeuws-Vlaanderen - Tel. 01184-14444.

de Stem | 1994 | | pagina 17