kleintje 076-236882 A STEIVULBEL: 076-236882 VOOR 'N KLEINTJE IN DE STEM Papa Papa Wim ILTATEN 'N KLEINTJE IN DE STEM, KLEINE MOEITE. GROTE RESULTATEN CSU administratief medewerker Medewerker debiteurenbewaking Adia GOA Groen Provac B.V. CITROËN X 53 7 KV )n opa Wiemes latrick Marino Bryan |ve Edwin fa en Chris [iden jou de liefste van hele wereld Carola van Meerl <?o ïttfefy jve Papa ex Monja 'jeve Tata Maria en Opa Frans Tieve^cT Zus Barney. 'Papa- Nienke Papa Paal lerd jou. rapa I Caroline en Jordy. Mireille - Kevin )a phka. iw On. 7im. lama [Piet cnanda Lieve opa (Nanna) Papa, Pa v/d Borstl Jacqueline. Papa Ron Sander Kees Jooren Lieve Papa Nicky en Andy. (0)pa Visseren Lieve Papa Jordi v/d Wiele Papa Danny Tak Papa Tobias en Daniel Lekkere Scheet Wij houden van jou papa Lieve Poepie Je Poepie Rachel Papa Jessica S. Lieve Papa Tessa en Jessica Lieve papa Lieve papa je kleine Andrew Neeltje Kirsten, Gwen Duifje Remco Femke Thiemer Lieve papa Baerdemaeker Papa Lieve papa Van Strientje Papa Geert Isa. Papa Christoph Seghers Papa Ruud Shake Joey en Sharon Papa! Poep! Anton Addy - Joyce - Marit. Papa Marcel Jij bent het helemaal xxx Laura xxx Papa Colinda Lieve Opa Pa Piet Irma en Ad xxx Lieve papa Frank Jelle, Sanne, Wietse. Lieve papa Jack Joyce, Paola, Björn. Lieve Pa xxx Anita en Kim Papa Rodney, Jomy en Nicky Lieve papa Jeroen, Pim en Sjorsje Lieve papa Kathlijne en Tiemen Papa Segers Laureanne en Mariël Papa Peter Daisy en Kim. Papa en Opa Marissa en Nadieh Papa Kaylee Papa Sander Voor de liefste papa van de hele wereld Chantal en Stephanie Papa Hans Kusjes Dennis xxx Papa Papa Jos, Noël Papa PAPA EEN DIKKE KUS VAN Lieve papa Cynthia en Melissa. Papa Leo Marleen en Kristine. Wesley en Shirley kusjes Ghilène en Jesper. papa Buijks Jurgen en Bianca. Goedemorgen papa! Soraya en Joyce. papa Boy Papa Frans en Marieke. Hellü Daddy Cool Je bent de liefste. Fijne Boy en Miep Fabi/enne. Lieve papa Moniek en Susanne. Lieve papa tot in november xxxx Tommy en Nicky papa Samantha Lieve papa Jordy v.V. Opa FNJH Papa Bart, Piet en Mario. Rieske-papa Joke-Rémond-Nicole Kleintje Papa Papa (Loliekke) Lieve Papa Jacques van de hele wereld, PAPA, WE HOUDEN VAN JE Papa Jessica en William. Papa Joosen Papa Arjan Eleonora Papa Junita en Mischa. Papa Yannick en Jasmijn Opa Rien Lieve papa Robin Nollen Papa Liefs Babette Lieve papa Johnny en Stefan Papa kusjes Stefan. Hoi Pa! Liefs Marike. Pappie Love is M Y N. Lieve papa Papa Je bent mijn poepie Je kleine muisje Gail Papa Bedankt voor alles. Pave Je twee Duveltjes Papa Papa Hans Jr. Papa Wij vinden jou een leuke vader Lieve Pap bedankt voor alles! Liefs je dochter F. Lieve ome Jan Papa Celine, Mirelle en Wolfert. Papa Kusjes van Nathalie Papa Kusje van Kiki. Pa en Opa Een fijne vaderdag Papa Daan v. Dinteren. Lieve papa Een knuffel voor je eerste vaderdag!! Frans Casper en Mireille Papa Jurgen Papa Clement John en Marcel Papa Lieve papa Wesley en Ricky Hallo papa!!! Lesley Wilma. Vadertjelief Carola en Ingeborg. Lieve papa Vicky-Nadia Kleintje Pap, Liefs Su papa Krijnen papa Helwin Thièrro en mama Goeiemorgen Papa Dikke kus! Kelsey en Annick Papa Jony en Tyas. Papa Lindsey van je zoon Rudy Vergeer. Papa Deny Suzanne Jason Dennis Janis x Papa Pauline en Nick. Papa Pascal llona Kimberley en Joey. Big Daddy Wim Sandra Richard Hoogkamer Bedankt pa P en P. Lieve Pa en Opa dikke knuffel Melissa Lieve pa Patricia en Diego. Goedemorgen Davy Jeffrey Lieve Papa Sloddervos Jack Femke en Lotte Papa Kayleigh Pa xxx Jouw Wendyke Lieve papa Wilma en Sander. Lieve papa Joke Bianca en Stefan Lieve papa kusjes Josjanneke. Lieve papa wij houden van jou Danielle en Jeffrey extra Kleintje ergingsbedrijf Bogers Breda BV j Ikke lige peuterleidster ren barkeep(st)er Oosterhoutse Golf Club Greenkeeper (m/v) maak Efficiency B.V.j kantiekrachten choonmaak Efficiency B.v. Personeel-Vraag Adia Personeelsdiensten [eietonistes/receptionistes Personeelsdiensten Renogarant BV all round buitenmonteurs biedt jou een gegarandeerde baan Leerling Boomkweker Mexicaans Caraibisch Restaurant Cocoloco Full-time medewerker(ster) voor de bar/bediening Uitbeners, afsnijders, kanters en vliezers. Levaco Vleesverwerking Oproep Telefonist-receptionist m/v Theaterburo Cees van der Horst BV Zaterdaghulp voor diverse werkzaamheden: Tel. 076-419000 Dolan B.V. de ongeschoolde sector en leerbewerkers. Part-time kok m/v Café Restaurant Bundereind Wegrestaurant Gilze Enthousiaste medewerkers/sters De Bibliotheek Breda leidinggevend medewerker/opruimhulp m/v vakantiehulpen m/v verkopers buitendienst (m/v) Wij vragen: Wij bieden: Provac B.v. Brasserie/Restaurant Amadeus Sous-chef vakantiekrachten ZATERDAG 18 JUNI 1994 I de bovenste beste dankt voor alles ;nt de allerliefste I wind iullie de allerliefste van de hele wereld. Vedran Basanéze. niet verwacht hel éen fijne dag i dikke kus met 2 handjes Ima. L yinden jou de liefste van de hele wereld dehelewereia wij houden van jou pfste emaal! |en fit |fste van -lont. |fste van van |vind je ten etste van lid Papa van pld pe liefste "pui! veel kusjes van Alexandra - Angelo! i houden heel veel van liojenveel succes met het zwemmen Michael en Devin groetjes vanuit Gran Canaria is lief, morgen een doo en een kusje van een dikke pakkerd en vd succes morgen bij de J regiowedstrijd. Je dochtef Sylvia, Marissa en Ashley morgen maken wij geen ruzie! kusjes uit Frankrijk, Martijn Inge. Ik vind jou de liefste vandal hele wereld. Een dikke kusf ik vind jou de liefste van del hele wereld dikke kus van je zoontje Wi| vinden jou de liefste van de hele wereld ik hou heel veel van jou, een dikke kus Lotje K. is, Sjoerd, Björn, Elise en Rick. I Ik vind jou c(e liefste Opa van de hele wereld Ji) bent het helemaal Wij houden heel erg veel van jou Wij vinden je de beste vader van de wereld Angelique, Piet en Marcel s en knuffels van Nosotros te queremos Voor een kei van een vader! Kusjes Morgen krijg je een verras sing. Dikke kusjes Carolien en Andrew. Je bent de liefste van de hele wereld! Sander en Niels v.d. Munckhof we houden veel van je een fijne dag Danny en Bianca Hermans. Je bent een Joekel van een Snoekel voor ons. D. A. L. M. heel veel lieve kusjes bedankt voor alles wat je voor mij en mama doet ik ben blij dat jij mijn papa bent J.L.U. Mike je hebt vandaag geen rust pappa Straks nog meer! Knuffel, Bram Bobby. 10 jaar de allerbeste papa hoera, kusjes van Ik vind jou de liefste van de hele wereld Wat fijn dat je dit weer kunt lezen. Kusjes Tamara, Fleur, Danielle, Tjeerd. Wij vergeten je niet. Vanuit Laganas 'n dikke pakkerd van Wij vinden je superformi- weldigeindefantakol- losachtig. Jij bent het troetelbeertje van het jaar Je bent de liefste!!! Een dikke kus van: Je bent de tofste en liefste peer van de hele wereld De liefste papa Jij bent de liefste handige Harry van de wereld. Goede morgen kusjes van Ik vind jou de liefste van de hele wereld Jij bent de liefste van de hele wereld al 3 maanden de liefste papa! wij vinden jou de liefste van de hele wereld Nikki en Prulleke. Ik vind jou het liefste van de hele wereld. Je kleine vriend John. Dikke kus voor je 1 e Vaderdag Jason. Wij vinden jou de liefste van de hele wereld Marieke - femke en Nienke. MARIËLLE EN RACHELLE kusjes van kusjes van Lieve papa 'n dikke pakkerd van jou twee wijsneusjes Buster Lieve papa, het ontbijt komt eraan, nog even geduld, Goedemorgen je bent een scheet Wij zijn heel gelukkig met jou!! Hoi, allerliefste Een hele fijne vaderdag en heel veel knuffels en xxjes van je zoontje Boyke Wij vinden jou de liefste van de hele wereld. ik zal heel lief voor je zijn. je bent de liefste papa van de hele wereld Papa Arnold Wij vinden jou de liefste van de hele wereld Vincenten. you are the best vd. Werf. gefeliciteerd en een dikke knuffel Bedankt dat je me hebt leren fietsen jij bent de liefste van de wereld Wij vinden jou de liefste pa van heel de wereld Een nieuw pluspunt in uw reclame: Het plaatsen van een KLEINTJE vormt een we zenlijke bijdrage tot het rea liseren van uw doel. TIEN DUIZENDEN lezen u fijn iedere avond nog steeds samen te zijn Joey en Kevin. Ik hou van jou, je kleine meid Melanie. Je bent de liefste papa kusjes Susanne Sinke. RAYMOND DENNIE EN ANNET We vinden jou de liefste van de hele wereld Je bent de liefste van heel de wereld Nicky Shirley Mirella Voor mijn allerliefste heel veel vaderdagkusjes je bent de liefste papa, jabadabadoe heel veel kusjes van je 2 wildebrassen voor de beste opa van heel de wereld. Liefs van Samantha en Tim xxx xx x Voor mij ben jij de bovenste beste! Jouw kleine smurf ik vind je de liefste van de hele wereld wij houden van jou!! liefs Melgert we maken er een hele leuke dag van Dit had je echt niet verwacht hè? the power is love and Een hele dikke zoen v. Uw wijsneuzen Kimmy, Tialda en Devon. Je bent de allerliefste! Voor ons ben je de liefste! Kusjes en een stevige knuffel Marissa en Lindsey jij bent voor mij de liefste vader van de hele wereld Godelive, Cindy en Robby. Ik ben trots en blij met zo'n Peetoom als jij. Ik ben trots en blij dat ik uw Petekind mag zijn. Veel liefs je Petekind Patricia Jij bent voor ons de liefste!! Ik vind jou de liefste van de hele wereld. ik vind jou de liefste van de hele wereld Kurt, Diana, Carlo, Astrid, Sonja, Irene en Edward. ik vind jou de liefste van de hele wereld Carlo is een prima pa voor ons. Jij bent de liefste, 'n Knuffel Wij vinden jou de liefste van de hele wereld, 'n dikke zoen van Justin Linda Wij zijn niet altijd even makkelijk maar voor ons ben je een beste papa. Wij vinden jou de liefste van de hele wereld Robbert-Jan Mama 'n dikke pakkerd van je wijsneusjes ja, ook jij wordt niet vergeten, liefs een kus van je twee grieten 'n dikke pakkerd Goed, beter: ik heb je nog zo veel te zeggen, Hou van je Goedemorgen een fijne dag toegewenst door je dochter Rachella. xxx Wij houden van jou! Jij bent de liefste van de hele wereld veel knuffeltjes van je dochtertje Voor mijn allerliefste vader fijne 1e vaderdag Lieve papa O, wij vinden jou de beste papa, omdat je altijd voor ons klaar staat, veel liefs wij vinden jou de liefste van de hele wereld. je bent de allerliefste Hallo jij bent een reus van een vader, heel veel liefs van je harem en aanhang xxxx Papa wij houden heel veel van jou voor de vele uren bij ons gewerkt Een dikke pakkerd van Ineke, Anita, Patricia, Mitchell, Charmaine, Mike, Rick, Sanne. Voor de allerliefste Papa een en Péke bedankt dat je al tijd klaarstaat voor ons Allerliefste papa van de hele wereld. Duizend kusjes van Een hele fijne Vaderdag van uw eigen voor ons ben je de liefste Proficiat met je eerste echte Vaderdag Ik hou van jou en van je visie op kleren Dit had je niet verwacht, een fijne vaderdag kusjes van ik vind jou zo lief Maak een reclame met een Het Mpt recte indiensttreding een mannelijke leeftijd v.a. 22 jaar, die i.b.v. is van is B/C/E en LTS autotechniek, en vertransporteren van pers.autosei en het onderhouden van onze eigen ïoet je bereid zijn i.o. avond-, nacht-hij nddiensten te willen verrichten, ossen 19.00-22.00 uur, 076-21878L_ Peuterspeelzaal vraagt per 15-08-94 Schrift, reacties: PSZ Ikke, Reigerstr. 7 4901 AJ Oosterhout. af 25 jaar voor café in centrum Tel: 076-213555 zóekt een ng: Jet werken met landbouwmachine5 es) u H. W en belt u de headgreenkeeper [589 (tijdens kantooruren) it u richten aan: De Oosterhoutse Golf Club, lafstraat 21, 4903 RN Oosterhow toor Veghelsedijk 2, 5406 TE Uden. aakwerkzaamheden tijdens de va- - periode zoeken wij: iedt U een aantrekkelijk uurloon. nteresseerd in een vakantiebaantje dan telefonisch contact op met: J. Doevedans. 01620-26455. Mekt per direct voor diverse bedrijven in Breda, m/v kcommafde,lln9 verkooP binnendienst. Administratieve pebaan werkervarin9 is vereist voor deze part- *dane„f",llt.i?ne baan is relevante werkervaring belang en oplading. Leeftijd: tot 30 jaar. tanen kunnen leiden tot een vast dienstverband. tö|nxan9er3 w'i re9e|matig aanvragen voor ervaren "iereSse9 KI fvor)fie Verhm voor meer informatie contact op met R,J0?/en Neüne Simons van onze vestiging öoschstraat 18-20, tel. 076-201500. Wieringenstraat 52, 4817 AP Breda vraagt met spoed: voor het monteren van aluminium- en kunststof kozijnen, -ramen, -deuren, -puien. Goede vaklieden verdienen bij ons een goed loon. Info: Kantooruren 076-712540, na 18.00 uuur: 01620-57315. gedurende je vakopleiding in de volgende beroepsrichting: (1 vacature in de regio Zundert). Leeftijdindicatie: 16 tot max. 22 jaar. Vooropleiding: afgeronde VBO/Mavo of afgebroken MBO vooropleiding of ervaring in groene sector gewenst. Verdiensten: (per 4 weken) v.a. 16 jaar: 800,- netto 250,- vakantiebon t/m 22 jaar: 1.450,- netto 550,- vakantiebon plus o.a. bijdrage in de cursuskosten, bij behalen van diploma verhoogd tot 1.000,-. Telefonische reacties binnen een week bij: GOA Groen Zuid/West Nederland Tel. 01640-55605 (Coördinatiebureau Van Oort) 01670-67505 (A. Smulders, velcoördinator). zoekt op korte termijn Ervaring vereist. Uitsluit, schrift, reakties Cocoloco, t.a.v. De heer J. Hoekstra, Haven 5 Breda. Levaco zoekt voor verschillende lokaties: Voor rund- en varkensvlees. Bel tijdens kantooruren naar: Tel: 0 4902-1 5 781. Het onderdelendistributiecentrum Citroen Centre Benelux in Oosterhout maakt deel uit van de importeur Citroën Nederland B.V. te Amsterdam. Voor deze vestiging met circa 100 medewerkers zoeken wij een enthousiaste en representatieve die de vaste medewerksters bij afwezigheid vervangt. Het gaat om ongeveer 200 uur per jaar. De funktie bestaat uit het behandelen van (internationale) binnenkomende telefoongesprekken (16 lijnen), het ontvangen van bezoekers en het verrichten van licht administratieve werkzaamheden. Van de geschikte kandidaat vragen wij een opleiding op minimaal MAVO-niveau, een goede beheersing van de Nederlandse taal en bij voorkeur enige kennis van het Frans. Daarnaast beschikt u over goede contactuele eigenschappen en een service-gerichte, flexibele instelling. Tenslotte is ervaring in een soortgelijke functie gewenst. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u in de periode van 20 t/m 24 juni na 11.00 uur telefonisch contact opnemen met de heer S. Maas (020-5701230) of mevrouw J. Vierhout (020-5701209) van de afdeling Personeelszaken. kan plaatsen per direct: Kledingverhuur, schoonmaken, strijken, wassen etc. Voor diverse projecten zijn wij op zoek naar mensen voor Telefonische reacties. 01623-2244 0. bij voorkeur student Horeca. Werktijden zijn voornl. in het weekend. Kloosterstraat 54, Bavel. Tel: 01613-3366. vraagt voor de zomermaanden min. 17 jaar, o.a. voor de bar keuken afwas en bediening. Contactpersoon: Ben Rommens. Het restaurant is gelegen naast het Shell station aan de A 58, tevens zijn wij via een binnenweg (Molenakkerweg) bereikbaar. Wegrestaurant Gilze, Molenakkerweg 15, 5126 NV Gilze. Tel. 01615-2353. vraagt met ingang van 1 juli a.s. een ten behoeve van de centrale bibliotheek voor 11 uur per week, voorlopig voor een jaar. Werkzaamheden: coördineren en controleren van en leiding geven aan de opruimhulpen; opruimen van de ingeleverde boeken en andere bibliotheekmaterialen recht zetten van de boeken en materialen in de kasten. Functie-eisen: minimaal MAVO-diploma; dienstverlenende en klantgerichte instelling; leidinggevende, stimulerende kwaliteiten; leeftijd minimaal 24 jaar. Werktijden: dinsdag t/m vrijdag 18.00 - 20.00 uur en zaterdag 12.00-15.00 uur. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot een maximum van 2.648,- (schaal 2) bruto per maand bij een volledig dienstverband. Overige informatie: Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw W. Kop- Diepstraten, hoofd centrale bibliotheek, tel. (076) 225766. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 25 juni a.s. richten aan de Bibliotheek Breda, afdeling Personeelszaken, Molenstraat 6, 4811 GS Breda. Voor diverse werkzaanheden binnen de huishoudelijke dienst vragen wij: Het betreft de periode van 21 juli t/m 12 augustus. Kandidaten moeten minimaal 3 weken beschikbaar zijn. Werktijden van 08.00 -12.00 uur of 08.00 -15.30 uur. Tevens wordt een vakantiekracht gevraagd in de periode 12 juli t/m 5 augustus met werktijden van 17.30 - 20.00 u. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Gommers, hoofd huishoudelijke dienst, tel. 076- 277115. Schriftelijke sollicitaties richten aan de heer Th. de Bruin, sector P.O.O., Verpleeghuis Aeneas, Zaart 35, 4819 ED Breda. groothandel in reinigingsapparatuur Voor onze vestiging in Breda vragen wij op korte termijn - enthousiasme - representatief voorkomen - direct beschikbaar - in bezit van eigen auto - basissalaris - uitstekende bonusregeling - interne opleiding - een prettige werksfeer Tevens zoeken wij free-lance telemarketeers. Interesse? Bel of schrijf naar: Etnastraat 20, 4814 AA Breda, t.a.v. de heer J. Vingerhoets Tel. 076-208590 of 076-205196 Grote Markt 40-42 Breda vraagt met spoed voor de keuken Tevens hebben wij plaats voor voor keukenwerkzaamheden Tel. info/sollicitaties t.a.v. Mevr. Vink Tel. 076-211080.

de Stem | 1994 | | pagina 49