VOOR IJZEN Bioscopen trekken meer mensen YTIS Amerikaanse ABC-tv wil invloed op Nederlandse markt >1 6690 DE STEM RK MBONUS Twee prijzen op een dag voor Hugo Claus UIT gids BREDA INT ationale Bioscoopdag start van offensief tegen concurrentie van WK voetbal Toch prijs voor Willeke .iWrissSappen'(4AD' Van Goghs weer te zien in Noordbrabants Museum DINGEN [Dennis Potter 1(59) overleden Frank Black Gorefest Groove Movement Allman Brothers Muskee Acteur Barry Sullivan overleden x 59 lis ie drie keer op televisie van de trap valt, ben je een bekende Nederlander." Robert Long Gids Wij zijn aangesloten bij ilversum (anp) - De tv-zender van Scan- Inavian Broadcasting System (SBS) start in 195 uitzendingen in het Nederlands. De j'gramma's zijn bestemd voor Nederland en Lgië. De belangrijkste financier van SBS, Ide Amerikaanse omroepgigant ABC, wil op L manier een deel van de Nederlandse televisiemarkt veroveren. ABC is de tweede Amerikaanse maatschappij die zich op Nederland richt. Eerder kwam NBC via Super Channel op de Nederlandse kabel. SBS, een multinationale mediagroep is voor een kwart het eigendom van ABC. De in Luxemburg gevestigde groep zendt al uit in Zweden, Noorwe gen en Denemarken. Behalve Nederland en België staat ook Finland op het programma van SBS. De Scandinaviërs spelen al enige tijd met de gedachte de werkzaamheden uit te breiden. „In Nederland wil SBS een bestaande zender overne men of zelf een nieuw station starten", verklaarde Martin Lindskog, directeur van SBS, twee maan den geleden in het omroepvakblad Broadcast Ma gazine. Nederland is interessant voor nieuwe stations door de goede bekabeling en het relatief grote inwoner tal. Bovendien besteden bedrijven in Nederland minder aan tv-reclame dan elders. Lindskog kent de Nederlandse televisiemarkt. Enige jaren gele den heeft hij meegewerkt aan de opzet van Film- net. Door de introductie in Nederland zet ABC de concurrentie met NBC in Europa voort. Van onze filmredactie Er gaan weer meer mensen naar de bioscoop. In de eerste drie maanden van dit jaar is het bioscoopbezoek met circa tien procent gestegen. Vorig jaar werd er ook al een stijging, met twintig procent, waargenomen. Grote kassuccessen als 'Schindler's List' zijn voor de huidige toename van het bezoek van doorslaggevende aard, maar ook de toenemende behoefte van het publiek om uit te gaan. 29,- per m! 39,- per m' 39,- per m' 55,- per nf rrï, ongelegd, incl. BTW. en kurk 20,- per m'. andere hout-, laminaat- van een ander en wij den guldens voordeel van 24 m2 KURK, PARKET ïpleet met lak lijm) m2 kurk of parket kwaliteit zomaar *n lak) of 50% aarde 10,- per m2 lische afspraak. VERKOOP TEGEN mum afname 24 mJ. Garantie volgens ireide betaling is mogelijk in maximaall iINNEN 3 MAANDEN GEEN RENTE. |t Dennis Potter foto archief de stem P/anonze kunstredactie .onden - Dennis Potter, de jchnjver van de televisieseries The Singing Detective' en 'Pen- bies from Heaven', is gisteren [aan kanker overleden. Hij was ir. Vorige maand is zijn houw aan kanker gestorven. Kort voor zijn dood gaf Potter ■an de BBC-tv een interview pann hij over zijn laatste pro- ecten en zijn naderende dood iprak. De VPRO zendt dit inter- |iew vanavond om 23.16 uur uit pp Nederland 3, om 0.24 uur gevolgd door het tv-spel 'Blue jemembered Hills', smis Potter leed meer dan 30 Bar aan een ernstige vorm van soriasis. De ziekte, die hij een heemde, schimmige bondge- ioot' noemde, beïnvloedde sterk jijn leven en deed hem besluiten s journalistiek en politiek de "1 toe te keren en voor de e te gaan schrijven, zoon van een mijnwer- studeerde in Oxford, waar j redacteur was van het uni- tsiteitsblad en belangstelling "tg voor politiek. In 1964, het fa- waarin de ziekte zich bij f" openbaarde, deed Potter 1 vergeefse poging om in het Igerhms gekozen te worden. Ook de Nationale Bioscoopdag op 9 juni moet met zijn toe gangskaartje van slechts een rijksdaalder een injectie geven aan het bioscoopbezoek. Met de ze speciale dag wil de Neder landse Federatie voor de Cine matografie die mensen naar de filmtheaters lokken die zelden een bioscoopje pikken. Met opzet werd gekozen voor een tijdstip dat de Wereldkampioenschap pen Voetbal het normale bio scoopbezoek stagneren. In Breda zullen twee bioscopen donderdag met een spectaculaire stunt de aandacht op de Natio nale Bioscoopdag te vestigen. Studenten zullen een complete speelfilm in zijn volle lengte van 2,5 kilometer door het stadscen trum afrollen, van het ene thea ter naar het andere. De bedoe ling is dat de filmkopie ook nog wordt vertoond. Deze week is ter gelegenheid van Nationale Bioscoopdag een nieu we servicelijn ingesteld, de Bel- bios, die informatie verschaft over films, waar ze draaien, aan vangstijden enzovoort. Ook over het soort film en de korte inhoud kan men voortaan via de Belbios (06-9363) meer aan de weet kó men, maar ook over de bereik baarheid van de bioscoop en de parkeergelegenheid. Stampvol Daarmee wordt ook ingespeeld op het nieuwe uitgaanspatroon. „Mensen gaan weer veel meer uit", zegt bioscoopdirecteur en landelijk filmprogrammeur Rudi Bakker. „Kijk maar eens naar de restaurants op zaterdagavond. Die zitten allemaal stampvol en daar hoort ook het bezoek aan een gezellig filmtheater bij. Men wil blijkbaar toch niet altijd maar bij dat kastje zitten. De Den Haag (anp) - Willeke Alberti krijgt de Gulden Vedel, de jaarprijs van de Nederlandse Vereniging van Danslera- ren (NVD). De prijs wordt ieder jaar uitgereikt aan een Nederlandse artiest of groep op gebied van lichte muziek, waarvan de muziek favoriet is in de dansscholen. Willeke krijgt de prijs voor haar hits Ome Jan en Rio, die zijn grijs gedraaid in de scholen, aldus een woordvoerder van de NVD dinsdagavond. De prijs bestaat uit een miniatuur gouden viooltje en een oorkonde. Donderdag is de prijsuitreiking tijdens de opening van een internationaal congres van de NVD in Amsterdam. De Gulden Vedel ging vorig jaar naar Vaya Con Dios. Daarvoor vielen onder meer Lenny Kuhr, Conny Vandenbos, Lee Towers en Anita Meijer en VOF de Kunst in de prijzen. uitgaanders verlangen tegen woordig kwaliteit in de bioscoop en die wordt steeds vaker gebo den." „Het verouderde bioscooppark in de drie grote steden wordt steeds meer aangepast en gemo derniseerd. Beeld en geluid wor den met de nieuwste apparatuur geprojecteerd. Het publiek, dat thuis lekker bij de video kan blijven zitten, wil als het uitgaat geen rommel zien. Het wil een aangename stoel en een goed gemaakte film op een groot scherm." „Of de komst van megacom- plexen voor Nederland gunstig zal uitpakken, kan ik nog niet overzien", zegt Bakker. „In ieder geval is het slecht voor het uitg aansleven als een binnenstad ontvolkt raakt doordat zo'n su- perbios aan de rand van de stad alle publiek naar zich toe trekt. Dat zie je in Antwerpen waar de winkelstand en de horeca moord en brand schreeuwen sinds de sluiting van de bioscopen in het centrum. Vooral ouderen blijven liever in de stad." In Breda is het bioscoopbezoek, net als elders gestegen. De komst van de megabioscoop Metropolis (22 zalen) in Antwerpen heeft dus geen nadelige invloed, hoe wel veel Bredanaars van oudsher in Antwerpen naar de film gaan. Schoolbezoek De toename van het bioscoopbe zoek in de eerste drie maanden van dit jaar wordt door de Ne derlandse Federatie voor de Ci nematografie vooral toegeschre ven aan een aantal kassuccessen, met 'Schindler's List' als absolu te topper. Het collectieve school bezoek aan Spielbergs film over de 'holocaust' droeg sterk bij aan de gigantische bezoekcijfers. Tot nog toe bezochten 950.000 men sen de film. De andere films die aan de hui dige stijging van het bioscoopbe zoek bijdroegen, waren 'Mrs. Doubtfire', 'Free Willy', 'Demo lition Man', 'Aladdin', 'Three Musketeers' en 'The Pelican Brief'. 'Philadelphia', de aids- film met Tom Hanks, staat op de tiende plaats van meest bekeken films. Het Nederlandse filmbedrijf ver wacht veel van een aantal Ame rikaanse speelfilms die in juli en augustus in ons land in première bart 701 :ste in! THUISKONTAKT. vrouwen in jouw tea1 nu 06-9811 (75cpiri_ DIREKT apart met_vroi#| Vrouwen bel 06-4300, nen bellen 06-9757. UITSLUITEND VOOR PARTICULIEREN Bij 3 ongewijzigde plaatsingen binnen 7 dag in De Stem is de 3° plaatsing GRATIS, 1 x gratis in de Zeeuws-Vlaamse Koerie'- js incl. BTW voor plaftsinS op zaterdag one A 441 569 Categorie B E 55 .83 1.97 5 11 25 1.39 12 58 16.77 20 96 25.15 29.34 33.53 37.72 41.91 Brieven onder nummer f12 Tel. nr af te scWf ■ANK BLACK, ooit voorman l>n de Amerikaanse gitaarband re Pixies, blijft een onnavolg- psr muzikant. Na het keiharde tegendraadse gescheur bij »e Pixies, schotelde hij ons op it solo-debuut Frank Black eets een partij vrolijke pop- 'untjes voor. En nu gaat hij op |n tweede album Teenager of year op een heel andere amer 'over the top'. s een echte verwende teena- kon Frank immers niet kie- 'tuit de 30 nieuwe nummers l Jij sinds Frank Black had bedreven en zette dus maar 22 timers op de cd. En zoals dat ft voor spruitjes geldt: over had schaadt. fa* °f the year begint heel Pentig. Whatever happened to v'j en Thalassocracy schud- J» de luisteraar flink wakker I oen in de verte nog wat aan r.P™es denken. Met Ab- ï.c, tain en Calistan zet - vervolgens de toon voor fcpsf°°tste dee' van de cd: Tapende en aanstekelijke f deuntjes, met een hoge mee- lnBf^ei,dsgraad en - hoewel fg Klinkend - erg strak ge- E ,j)alverwege het album t IT se^n§ de verve- El ?umners als Ole Mui- Vil ln^lratieloos>> Fiddle Eft ((w6}} o£ Freedom de n? alen de snelheid fcht if f en doen de aan" lalen af PPi!n' Je 8edachten I .jebegmt vooruit te Ichtioo lna 11118 ie die Paar lem a§ t"U,mmers dla Black R ot het laatst bewaard ^Dnn^l ^e<Ir 1S een t beter mSar Black j aan gedaan halver- ers aV°'n 10 a 11 i gerard van den broek GOREFEST, EEN van de beste en bekendste death-metal bands van Nederland komt uit Zeeland, want waar anders dan in dat vlakke en vreugdeloze landschap komen zulke extre men beter tot hun recht? Tussen de zwarte kousen en de rusthui zen bereiden Jan-Chris de Koe- ijer en zijn drie bandgenoten al jarenlang de meest onheilspel lende soort van de heavy mu ziek. Death-metal is zeer snel en agressief gespeelde metal, door gaans draaiend rond de Dood en met als vast kenmerk de death-grunt: vervaarlijk gegrom dat als zang moet doorgaan. Bij het in '89 opgerichte Gorefest is dat voor een deel niet veel an ders: razendsnel bonkende bassdrums, een geluidswal van gitaren en een zanger die zijn stem om zeep helpt. Het zijn echter vooral de voor zijn soort ongewoon zinnige teksten die Gorefest onder scheiden van de rest van metal- land. Zo ook weer op de nieuw ste 'Gorefest': Erase. Geen on nozel gedweep met satanische zaken of verheerlijking van de dood, maar de kwalijke dingen die De Koeijer dagelijks om zich heen ziet gebeuren, worden aan de kaak gesteld. Het in Nederland sluimerende racisme (Seeds of Hate) bijvoorbeeld, of het gruwelijke bloedvergieten van 'Reality-TV' dat tegenwoor dig in de videotheken gretig aftrek vindt (Peace of Paper). Gorefest onderscheidt zich ook op Erase weer met technisch hoogstaand gitaarwerk en inge wikkelde ritmes. Weinig recht- toe-rechtaan gebeuk, maar veel tempo- en stijlwisselingen bin nen elke song. De liefhebbers hoeven echter niets te vrezen. Het gaat nog steeds akelig snel en hard. (Rough Trade) GVDB THE GROOVE MOVEMENT is de band rond drumster Eveline Carels, bekend van Candy Dul- fer's Funky Stuff en meer re cent Lois Lane. Dat werken in de schaduw van bekende voor vrouwen was best leuk, maar nu wil Carels zelf eens in de schijn werpers staan. Het zij haar ge gund, al valt dat vanachter een drumkit niet mee en profileert Carels zich nu op haar titelloze debuut-cd al evenmin door ei gen composities of zang. Het componeren liet zij over aan bandgenoten Ben van den Dungen (sax) en Jarmo Hoogen- dijk (trompet), beide afkomstig van de gerenommeerde Amster damse jazz-formatie Nueva Manteca. De zang wordt ver zorgd door onder meer Wendell Morisson (Funky Stuff), rapper Kay LC en jazz-zangeres Denise Jannah. Het resultaat is een broeierige en swingende partij jazzdance, die voornamelijk in strumentaal gebracht wordt. The Groove Movement is echter allesbehalve een uit de hand gelopen jamsessie van enkele hoofdstedelijke musici. Carels' leidersrol over dit diverse gezel schap blijkt misschien nog wel het best uit haar strakke slag werk, dat de 'springerige' jazz dance goed aan de leiband houdt. Wel zijn er veel soul- en Frank Black: te veel nummers. funk-invloeden, wat een verge lijking met het latere werk van Miles Davis oproept. De Davis- cover Milestones valt daarom zeker niet uit de toon bij het overige eigen werk. De vraag blijft echter of Eveline Carels met deze 'voorvrouw- loze' band veel succes zal beha len in de zalen. Een uur lang naar een hoofdzakelijk instru mentale set kijken, valt immers niet mee. (Boudisque) GVDB NU VEEL jonge bands bezig zijn om het muzikale wiel op nieuw uit te vinden en daarbij teruggrijpen naar vroegere stij len, doet het deugd om nieuwe platen van bands te horen die er destijds bij waren toen popmu ziek nog nieuwe wegen in kon slaan. Een mooi voorbeeld van zo'n plaat is Where it all begins, de nieuwe cd van de Allman Brothers Band. 25 jaar nadat de groep voor het eerst van zich deed spreken met fabuleuze en tot op heden ongeëvenaarde southern rock is er nu een plaat waarop weinig af te dingen valt. Natuurlijk, zo goed als toen foto michael halsband wordt het nooit meer, want met Duane Allman ging destijds een onvervangbare gitaargrootheid heen. Maar wat Dicky Betts en Warren Haynes aan gitaarspel laten horen op Where it all begins, mag er beslist zijn. Bo vendien heeft Greg Allmans stem nog niets aan meeslepend heid verloren en is ook zijn orgelspel nog altijd een genot om naar te luisteren. Daarbij komt dat de plaat een hele reeks sterke composities bevat die het werk op de recen te voorgangers Seven turns en Shades of two worlds ruim schoots overtreft. Producer Tom Dowd heeft de plaat een klank meegegeven die niet zo gek veel verschilt van Brothers and sisters, al hoor je er natuurlijk wel de betere opnametechnie ken aan af. Bovenal is Where it all begins een plaat die vol staat met on gecompliceerde, swingende mu ziek. Je hoort een stel oude rotten aan het werk die routine uit de weg gaan en in plaats daarvan spelvreugde en begees tering in hun nummers laten doorklinken. Zalige plaat. (Epic, Sony Music) WIM VAN LEEST IK HAD nooit gedacht dat ik in mijn leven nog eens met Harry Muskee op reis zou gaan. En dat is precies wat ik de afgelopen week dus wel heb gedaan. Cuby oftewel 'The Godfather van de Nederblues' is sinds het mo ment dat ik zijn nieuwste album Skysongs on the Spot in de speler heb zitten mijn reisleider op een trip door gebieden waar de blues haar oorsprong vindt. Muskee heeft voor Radio Dren the, waar hij een eigen blue sprogramma presenteert, in Mississippi, Louisiana and Texas archeologisch onderzoek verricht op blues-gebied. De herinneringen aan die trip zijn de voornaamste bron van inspiratie voor Skysongs on the Spot. De schijf voert je langs de moerassen van Louisiana, de droge gebieden van Texas en Arkansas. Muskee beschouwt zijn cd zelf als souvenier- en fotoalbum van deze trip en bij het beluisteren ervan waan je je ook daadwerkelijk aan zijn zij de. Van de negen songs op Skys ongs on the Spot zijn er zeven van de hand van Muskee en zijn vaste begeleidingsgroep die al jarenlang in een constante sa menstelling speelt. De schijf wordt aangevuld met een twee tal covers; It's your thing van Snooks Eaglin en No News van de tegenwoordig veel gecoverde Tony Joe White. Hoogtepunten zijn Lost in myself met een prachtige, dromerige gitaarsolo van Erwin Java en One More, waarin Muskee zijn leven als muzikant relativeert. Eigenlijk heeft Harry, na zijn Blizzards-periode, altijd mooie platen afgeleverd, maar is nooit doorgebroken bij het grote pu bliek. Skysongs on the Spot is wederom een goede plaat die waardering verdient. (Pink Re cords /Silenz) KAREL VAN DER POL WOENSDAG 8 JUNI 1994 DEEL Van onze verslaggever Amsterdam - Twee literaire prijzen op één dag: dat overkwam gisteren de Vlaamse auteur Hugo Claus. In De Rode Hoed in Amsterdam won hij gisteravond de eerste VSB-Poëzieprijs, waaraan het voor dichtbundels ongekend hoge bedrag van 50.000 gulden verbonden is. Eerder op de dag werd bekend dat Hugo Claus binnenkort ook de Meesterschapsprijs van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde ontvangt. Aan die onderscheiding is geen geld, maar een penning verbonden. De Meesterschapsprijs wordt slechts een keer in de vijftien jaar uitge reikt. Ida Gerhardt won de laat ste, in 1979. Claus kreeg de VSB Poëzieprijs voor zijn bundel Sporen. De jury verkoos deze bundel boven de bundels Atlantis van Lloyd Haft, 'Geduldig gereedschap' van Rut- ger Kopland, 'er is geen elders waar het anders is' van Gerrit Kouwenaar, 'De godganselijke nacht' van Leo Vroman, 'Een zang Twee' van Elly de Waard en 'Op de hoogte van Icarus' van Ad Zuiderent. Alle dichters, be halve Kouwenaar en Vroman, waren bij de bekendmaking aan wezig. Juryvoorzitter Hugo Brems prees in Claus 'het grote gebaar. Altijd virtuoos, aangrijpend, een spe lende dichter zonder enige rem ming'. Voor Hugo Claus is de VSB Poë zieprijs de zoveelste blijde tij ding van 1994, dat voor hem een kroonjaar is. Hij vierde onlangs onder grote belangstelling zijn 65e verjaardag, er kwam een dikke bundel gedichten sinds 1948 uit en na de zomer ver schijnt zijn nieuwe roman. Den Bosch (anp) - Met enig feestelijk vertoon hebben de drie schilderijen van Vincent van Gogh die in 1990 op brute wijze werden gestolen uit het Noordbrabants Museum in Den Bosch, gisteren weer hun plaats gekregen in de vaste opstel ling van dit museum. Een jongen en een orca in 'Free Willy', een van de speel films die bijdroegen aan de stijging van het Nederlandse bioscioopbezoek. Hoewel be doeld voor kinderen blijkt de film ook veel volwassenen te trekken. foto archief de stem gaan. De grote, commerciële zo- merklapper moet 'The Flintsto- nes' worden, de speelfilmkome die over een familie in het stenen tijdperk, ontleend aan de komi sche televisie-tekenfilmserie die vanaf de jaren zestig buitenge woon populair was. In Amerika is de film 'een waanzinnig suc ces'. Andere zomerfilms, waarvan verwacht wordt dat zij het bio scoopbezoek gunstig zullen bein- vloeden, zijn: 'Maverick' met Mei Gibson en Jodie Foster als gok verslaafden, 'Four weddings and a funeral', 'Beverly Hills Cop 3', 'Speed', het regiedebuut van de Nederlandse cameraman Jan de Bont (met Keenu Reaves en Den nis Hopper) en 'The Client' van Joel Schumacher met Susan Sa- randon en Tommy Lee Jones. Dat gebeurde in aanwezigheid van veel personen die de afgelo pen vier jaar betrokken zijn ge weest bij de opsporing en het herstel van de drie werken. Een jaar na de inbraak werd het eerste schilderij, 'Spittende boe rin op de rug gezien', terugge vonden in een bankkluis in het Belgische Eeklo. Begin dit jaar kwamen de twee andere doeken, 'Zittende boerenvrouwen' en 'Raderen van de watermolen te Gennep', boven water. Deze schilderijen werden terugge bracht door de raadsman van een veroordeelde Amsterdamse hasjhandelaar. Die had eerder laten weten dat hij de kunstwerken kon laten terugbezorgen, op voorwaarde dat het openbaar ministerie zou afzien van hoger beroep. Justitie heeft altijd ontkend dat er een overeenkomst zou zijn afgeslo ten. Vast staat dat het hoger beroep niet is doorgegaan, vol gens het OM uit een oogpunt van efficiency. De advocaat heeft nooit willen zeggen waar hij de schilderijen heeft opgehaald. Het enige dat hij kwijt wilde, was dat het een kennis betrof van de hasjhande laar. Die man vond het volgens de raadsman 'lullig dat de doe ken bij hem aan de muur hingen en niet in het museum'. In verband met de diefstal van de drie Van Goghs is een aantal mensen aangehouden en veroor deeld. De twee hoofdverdachten, die nog meer misdrijven op hun kerfstok hadden, zijn veroor deeld tot gevangenisstraffen van twaalf en veertien jaar. De be veiliging van het museum is na de inbraak aanzienlijk verbe terd. Daarmee was een bedrag gemoeid van negen ton. De schilderijen, die door de dief stal licht waren beschadigd, zijn inmiddels gerestaureerd en voor zien van een nieuwe lijst. Aan de voorzijde zit voortaan een glazen plaat. Bovendien zijn ze op een meer verantwoorde manier aan de muur bevestigd. Toen ze wer den weggehaald, werd daarvoor slechts een simpel hangslotje ge bruikt. Los Angeles (rtr) - De Ame rikaanse acteur Barry Sulli van, die in meer dan dertig films en vier tv-series, waaronder Cannon en de Streets of San Francisco, harde, onbuigzame karak ters neerzette, is dinsdag overleden. Hij werd 81 jaar en stierf tengevolge van ademha lingsproblemen, deelde zijn dochter mee. Naam maakte de in New York geboren Sullivan na vijf jaar op Broadway door een hoofdrol in de uit 1949 daterende versie van de film 'The Great Gatsby'. |gl|||Mil FILMS GOES -Grand Theater 14 u. Free Willy. 19.30 u. Schindler's list. HULST - De Koning van Engeland 20 u. Naked gun 33 1/3. 20 u. Ace ventura: pet detective. 20 u. Philadelphia. 20 u. Cool runnings. MIDDELBURG - Cinema 20 u. The house of the spirits. VLISSINGEN - Alhambra 1 14 en 20 u. Naked gun 33 1/3. - Alhambra 2 14 en 20 u. Ace ventura: pet detec tive. - Alhambra 3 14 u. Bambi. 19.30 u. Schindler's list. - Alhambra 4 14 u Look who's talking now. 20 u. Philadelphia. ANTWERPEN - Metropolis Zaal 1 - 14.30, 17 en 20 u. Grum py old men. 22.30 u. Born Yesterday. Zaal 2 - 14.30, 17 en 20 u. Mrs. Doubtfire. 22.30 u. Gunmen. Zaal 3 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Shadowlands. Zaal4 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Hudsucker proxy. Zaal 5 - 14.30 en 20 u. Schind ler's list. Zaal 6 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Naked gun 3. Zaal 7 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Intersection. Zaal 8 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Blink. Zaal 9 - 14.30 u. Free Willy. 17 en 21 u. Schindler's list. Zaal 10 - 14.30, 17, 20-éhr22.30 u. Fearless. Zaal 11 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. On deadly ground. Zaal 12 - 14.30, 17 u. sister act 2. 20 en 22.30 u. True romance. Zaal 13 - 14.30 en 20 u. Short cuts. Zaal 14 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. In the name of the father. Zaal 15 - 14.30, 17 u. Cool run nings. 20 en 22.30 u. Remains of the day. Zaal 16 - 14.30, 20 u. La reine Margot. Zaal 17 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Dream lover. Zaal 18 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. The pelican brief. Zaal 19 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Philadelphia. Zaal 20 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. The paper. Zaal 21 - 14.30, 17, 20 en 22.30 «.e Carlito's way. Zaal 22 - 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Grosse fatigue. GENT - Decascoop 14.30, 17, 20 en 22.30 u. The paper. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Dream- lover. 22.30 u. Grumpy old men. 14.30, 17, 20 en 22.30 u.The hudsucker proxy. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Naked gun 33 1/3. 20 u. La reine Margot. 14.30, 17, 20 u. Shadowlands. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Blink. 20 en 22.30 u. Intersection. 20 en 22.30 u. The Pelican brief. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Philadelp hia. 22.30 u. In the name of the father. 14.30 en 20 u. Schindler's list. 14.30 en 17 u. Free Willy. KNOKKE - Beverly screens i5 en 20 u. Remains of the day. 15 en 20 u. Naked gun 33 1/3. 15 en 20 u. Gunmen. 15 en 20 u. Schindler's list.

de Stem | 1994 | | pagina 17