'Toegang postkantoor beroerd' Expositie over Martinuskerk Bescheiden opening VVV-kantoor Hulst Vos terug in het land van Reijnaert elegenheid Actiecomité vreest aanleg autoweg om Liefkenshoektunnel te redden )E Stem PLAATSELIJK nieuws UITSLAGEN DAG klapper Rolstoelgebruikers in Hulst klagen over resultaat verbouwing WAGNERTUBA'S BIJ BRUCKNER I WORDT! HET EEN VIERKANT •WORDT HET EEN CIRKEL A WORDT HET EEN DRIEHOEK r particulieren 50% KORTING Poera, hoera, hoera!!! Diny Broeders - Hereijgers De Kinderen. ZEELAND r <*J> 4 C.PH.E. BACH BRUCKNER Gefeliciteerd. Getrouwd Fanfare verzorgt koffieconcert in Lamswaarde editie zeeland Kosten Heiner Grasst opent cyclus orgelconcerten 6 a Alle varkens groot en klein Clinge Hulst BOLLINGEN K0ERSBAL SCHIETINGEN examens NI 1994 kwens, bedankje, jubileum, ptie, huwelijk, verloving, inning, prestatie, examen, Abraham, enz. m per kolom 1.09 incl. BTW, ote regel verplicht. Foto of ing, formaat 35 x 40 mm cl. BTW. Overige tarieven op raag. Foto's worden niet geretourneerd. 6-236882 of geef uw tekst vóór plaatsing af bij één van ntoren. Schriftelijke opgaven itsluitend geaccepteerd indien adres bekend zijn, ook indien betaling bijgevoegd is. den ons het recht voor teksten gaaf van redenen te weigeren, e uitgever klachten bereiken opgegeven tekst behoudt de zich het recht voor om de naam drachtgever bekend te maken. Vandaag zijn 40 jaar getrouwd!!!! Jjuni is er van 18.30 uur tot 20.00 uur lid om hen te feliciteren in Café-Zaal "ny, Dorpstraat 26 te Wagenberg. DONDERDAG 2 JUNI 1994 Van onze verslaggever Beveren - Het Actiecomité ter Be veiliging van het Leefmilieu op de Linkeroever (ABLLO) vreest dat het milieu in het Waasland wordt opge offerd voor de redding van de Lief kenshoektunnel. ABLLO is i.ang dat er tussen de rege ring banken en de uitbaters van de bijna failliete tunnel een minnelijke schikking wordt bekokstoofd, waarbij de overheid zich verplicht een autosnel weg aan te leggen tussen de Expresweg endeE17. Tegen een dergelijke verbinding wordt in het Waasland al jaren actie gevoerd, omdat dit ten koste zou gaan van de leefbaarheid en het milieu in de regio. ABLLO eist dat het bestaande wegen net snel veilig wordt gemaakt en dat er een vlottere doorstroming van het ver keer moet komen. Alleen op die manier kan de Liefkenshoektunnel rendabel worden gemaakt, meent ABLLO. Het actiecomité eist dan ook dat er snel werk wordt gemaakt van de omvorming van de, ook door veel Zeeuws-Vlamin gen gebruikte, Expresweg Antwerpen- Kust tot autosnelweg. Daar is men al een paar jaar mee bezig, maar volgens ABLLO gaat dat niet snel genoeg. De aanleg van een noord-zuid verbin ding in de vorm van een autosnelweg door het Waasland is volgens het actie comité geheel overbodig. Immers, het internationaal vervoer doorkruist de streek enkel langs de oost-west as. Bijna alle doorgaande verkeer rijdt door de Antwerpse Kennedytunnel of door de Liefkenshoektunnel. Dat bete kent is de ogen van de milieugroepering dat een verbinding tussen de El7 en de Liefkenshoektunnel weinig zal uitha len, als het gaat om meer verkeer door die tunnel te krijgen. Plannen om alle vrachtwagenverkeer uit de Kennedytunnel te weren zijn voor ABLLO niet acceptabel. Daarmee zouden immers de verkeersproblemen naar elders verplaatst worden. Een goe de oplossing voor een betere spreiding van de verkeersstroom ziet het actieco mité in het invoeren van rekening-rij den, ABLLO doet een oproep aan de Vlaamse Raad en de Vlaamse regering om in geen geval een nieuwe overeen komst rond Liefkenshoek te aanvaar den, waarin de bouw van een nieuwe autosnelweg wordt beklonken. Petri Saicari, dirigent Raymond Delnoye, fluit Fluitconcert in d Symfonie no. 7 zaterdag 4 juni 1994 BREDA xcordia Stadsschouwburg, 20.15 uur i kassa: 076- 21 57 00 ma. t/mvrij. 10.00-17.30 uur do. 10.00-20.00 uur vonden van concerten 19.15-20.15 ul,r Idagmiddagconcerten 13.30-14.30 uur Hoofdsponsor de lage landen <g> Van onze verslaggever Hulst - Aan het Hulster postkantoor is vijf weken lang geklust om het pand te moderniseren en aantrekkelijker te maken voor de klanten. Maar het 'nieuwe commercieel concept' heeft geen verbetering gebracht voor rolstoelgebruikers en andere minder validen. Ik had verwacht dat men bij die grootscheepse verbouwing wel rekening zou houden met een betere toegankelijkheid voor li chamelijk gehandicapten", zegt mevrouw Val uit Hulst, zelf rol- stoelgebruikster. „Maar de toe- j is nog beroerder dan het was' Door alle winkeltjes die er in zitten kun je bijna niet ma- noeweren om fatsoenlijk bij de deur te komen. En als je daar dan komt, dan weet je die deur met geen mogelijkheid open te krijgen". Mevrouw Val was destijds voor zitter van een Hulster werkgroep die ijverde voor een betere toe gankelijkheid van gebouwen en stoepen voor rolstoelgebruikers. Een aantal jaren geleden vroeg de werkgroep, die inmiddels is Shannon met je 1 e verjazl dag. Kusjes van Papa-i Mama en een poot va» j Natasja en Donja. Antoin Overman Merel Otjes, Dongen 27 mei 1994 1 onze correspondente Lamswaarde - De Fanfare 'rijheid Eendracht verzorgt zondag 5 juni in de Luifel in |Lamswaarde een gevarieerd oncert. 'e fanfare staat onder leiding 'an dirigente Anne Marie Jan- i-Hoefeijzers. Het optreden 'heeft het karakter van een kof- jfieconcert en is voor iedereen toegankelijk. Het concert begint om 11.00 uur. jEerst treden de leerlingen van de fanfare op. Er worden enkele lichte stukjes voor koperblazers [espeeld. Daarna komt het Jeugdorkest aan de beurt. Dit orkest bestaat uit leden van de harmonie Cecilia uit Klooster- en de fanfare Vrijheid 'endracht uit Lamswaarde. Het jeugdorkest speelt enkele delen it 'Round the World' van Kees lak. 'e fanfare sluit het optreden af iet een gevarieerd programma, 'erken van Jacob de Haan, Jershwin, Jabovski en anderen, et concert is gratis. (ADVERTENTIE ledactie erneuzen: Zuidlandstraat 32, el. 01150-18924, fax 01150- 16554. ledacteuren: Frank van ■ooten, Frank Deij, Rein van |er Helm, Ton Koomen (sport), eter Oggel (editiechef), Flarold [e Puysseleijr. '°es: Klokstraat 1, tel. 01100- ■8030, fax 01100-21928. («acteur: Cees Maas (provin- everslaggever). 'ulst: Steenstraat 14, tel. £1140-13751, fax 01140-19698. redacteur: Eugène Verstraeten 5P|v editiechef). jdvertentieverkoop etneuzen: Zuidlandstraat 32, el. 01150-17920. edegenwoordigers: Martin S'je, Hans Dimmers. Steenstraat 14, tel. 1140-13751, ertegenwoordigers' fctednnBrande'Marian l6arnf?P!eiC'er; HarrV Muur" n«s, tel. 076-236454. £lrioonnumtlners en openings- opgeheven, al om de toeganke lijkheid van het postkantoor in Hulst te verbeteren. „Eerst vonden ze dat maar flau wekul. Toen hebben we een tweede brief geschreven, waarin werd beloofd dat er iets aan gedaan zou worden. Dat was een jaartje of twee geleden. Daarom waren mijn verwachtingen ook hoog gespannen toen vandaag (woensdag, red.) het vernieuwde postkantoor weer open ging. Voor heel wat klanten zalde service wellicht verbeterd zijn, maar in ieder geval niet voor invaliden. De toegang is nog net zo beroerd. Van zo'n grote orga nisatie zou je toch denken dat ze rekening houden met dit soort zalmen. Daar had toch ook nog wel een automatische deur af gekund". Perswoordvoerder H. Passier van Postkantoren bv geeft toe dat er 'postkantoren zijn die be ter toegankelijk zijn dan in Hulst'. Volgens hem kan echter iedere rolstoelgebruiker er bin nen. „Ik erken dat het voor de een wat problematischer is dan voor de ander. De een kan wat gemakkelijker met die deuren omgaan dan de ander. Het is een kwestie van afwegen. Hoever ga je in de optimalisering van de toegankelijkheid in relatie tot de kosten. Hulst voldoet aan de criteria, maar het kan natuurlijk altijd beter. En leidt het tot problemen, dan wordt altijd de helpende hand geboden". (ADVERTENTIE Van onze correspondente Hulst - De Internationale zo- mer-orgelconcerten cyclus in Hulst begint vrijdag 3 juni. Heiner Grasst verzorgt om 20.00 uur het eerste recital. Grasst is in 1954 geboren in Rusland, maar volgde zijn mu ziekstudies in Duitsland. Hij be kwaamde zich verder in ver schillende interpretaties van Bach. Ook specialiseerde hij zich in het vertolken van de Franse barokmuziek. Hij nam deel aan verschillende wedstrijden en kreeg enkele stu diebeurzen. Hij is momenteel le raar aan de universiteit van Es sen en verzorgt lezingen en con certen in binnen- en buitenland. In de Willibrordusbasiliek in Hulst speelt hij op het Loys Isore instrument een programma met barok composities en 19de en 20ste eeuwse muziek. Het con cert begint met de vertolking van de Suite du premier ton van Pierre de Mage en daarna de Triosonate van J.S. Bach en de Sonate in Ges van C.Ph.E. Bach. Het tweede deel bestaat uit wer ken van Gigout, Bovet en Vin- eenzo Petrali. (ADVERTENTIE De expositie geeft een beeld van de geschiedenis van de Martinuskerk. Van onze correspondent Kloosterzande - In de openbare biblio theek in Kloosterzande aan het Euro paplein 2 loopt tot 18 juni een exposi tie over de Sint Martinuskerk van Groenendijk. De tentoonstelling, die bekeken kan wor den tijdens de normale openingstijden van de bibliotheek, geeft een beeld van de geschiedenis van deze rooms-katholieke kerk. Deze is onlangs na een opknapbeurt weer heropend. Carlo Buysrogge heeft de expositie samen gesteld. Hij schetst de geschiedenis aan de hand van oude foto's en bidprentjes van mensen die van belang zijn geweest voor deze kerk. Tijdens de renovatie van het interieur ontdekte Ed Steijns aan de pilaren enkele opmerkelijke beelden. Hij vond een beeld van een vrouw die in de vorige eeuw in Hontenisse woonde: Maria Schindler. De Duitse Maria Schindler woonde in Hontenisse, maar volgens Steijns weten slechts weinigen dit. Toch is zij vereeu wigd in steen en kijkt al een eeuw over de hoofden van de parochianen van de kerk in Groenendijk. Over Maria Schindler weet Steijns te ver tellen: „In 1870 en 1871 werd de rooms- katholieke kerk van Groenendijk ge bouwd. Er was een stucadoor werkzaam die in de kost was bij Petrus Josephus Jonkheijm en zijn vrouw Maria Magdalena Schindler, zij was Duitse van geboorte. Die stucadoor moest de pilaren in de kerk van FOTO CAMILE SCHELSTRAETE versieringen voorzien. Hij maakte van die bekende druiventrossen en bladeren. Maar hij had blijkbaar talent en wilde zich niet beperken tot de bloemen en blaadjes. Aan de bovenkant van de rechtse pilaar van het kerkkoor beeldhouwde hij het hondje van pastoor Smulders. Dat beestje heette Fons. Bovenaan de linkse pilaar, waar vroeger de preekstoel tegen stond maakte hij het portret van Maria Schindler." „Het is een schoon kopje, compleet met een muts in Hulsterse klederdracht. Je hebt wel een telelens nodig om het goed te kunnen zien, het zit hoog hoor." Momenteel wonen de achterkleinkinderen van deze Maria Schindler in Kloosterzan de. Door huwelijk zijn het niet alleen de Jonkheijm nazaten maar ook Pouwels, de Kort, Joos en Steijns. Van onze correspondente Hulst - Voorzitter A. Kessen van de stichting WV Groot Hulst en wethouder P. Wee- maes knipten het geel-zwarte lint door dat voor de histori sche deur was gespannen. Hiermee openden zij officieel het nooit gedachte en toch gekomen kantoor van het VW. De eigen huisvesting is er dan toch gekomen. Hulst loopt wat achter bij de andere Zeeuws- Vlaamse gemeenten wat betreft de WV-service. „Het was voor Hulst een nood zaak om het kantoor te openen. Het overkoepelend WV stelt ho ge eisen en wij zouden onder Terneuzen vallen als we geen eigen kantoor openden. We moe ten voldoen aan de gestelde ei sen, we beginnen met een open stelling van 38 uur, maar binnen een jaar hopen we de geeiste 45 uur te kunnen draaien," aldus Kessen. Als Hulst midden 1995 niet aan deze eis voldoet vervalt de ont heffing en wordt het kantoor opgeheven. *Rita de Bruyn in het nieuwe VVV-kantoor. Hulst hoopt echter op een goed keuring als S-kantoor in 1995. „We vervullen als VW een dub bele functie. We geven informa tie over de eigen stad en streek, maar ook over attracties in Zee land en Vlaanderen. We streven naar een full-time bezetting," vertelt Weemaes. De samenwer king en dienstverlening tussen het streekmuseum en het VW blijft bestaan. Burgemeester Kessen deelde ook nog wat pluimen uit. Die kwa men terecht op de hoeden van secretaris W. Kayser, Jeanne Biesbroeck die de VW-stand aan de balie in het stadhuis bemande en Hulst Reynaertstad. „Deze vereniging ligt aan de basis van het VW. Er gebeurt veel in de stad en bovendien wordt er enorm veel aan promo tie gedaan." FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Het kantoor wordt bemand door Rita de Bruyn die voor een jaar is aangesteld. Zij wordt geassis teerd door vrijwilligers. De openingstijden van het nieu we VVV-kantoor zijn: maandag tot zaterdag van 9.00 tot 12.00 en 13.00 tot 17.30 uur, zaterdag tot 16.30 uur en zondag van 14.00 tot 18.00 uur. Dinsdag is het kantoor gesloten. Van onze verslaggever Hulst - De kans is groot dat de vos weer een van de vaste bewoners wordt van de bossen in de grensstreek in oost Zeeuws-Vlaanderen. Deze week zag een inwoner uit Terneuzen niet ver van het parkeerterreintje aan de Molenstraat te Clinge aan de rand van het bos tot zijn grote verrassing een vos lopen. De vos werd in Oost Zeeuws-Vlaanderen voor het eerst in 1988 opgemerkt door A. de Kint uit Sint-Jansteen. Hij zag toen een exemplaar lopen in de buurt van De Sterre te Clinge. In hetzelfde jaar zijn toen ook vossen gezien in Heikant en Koewacht. Niet alleen in de bossen maar ook op andere plaatsen zijn de laatste paar jaar vooral in de gemeente Hulst vossen gezien. Zo zijn er bij de Stelkluut via E. Taelman onder andere waarnemingen binnen geko men uit de Selenapolder, uit de buurt van de Zestigvoet en nabij de Liniedijk. Uitwerpselen van vossen zijn al meerdere keren gevonden. Vooral in de buurt van de bossen langs de grensstreek. Pas nog zijn uitwerpselen gevonden in de tuin van C. de Smet in de Vlasstraat te Heikant. Vossen worden meestal een jaartje of zes oud. De draagtijd is ruim 50 dagen en de vos werpt normaal tussen de 4 en 8 jongen. De vos gaat vooral 's avonds en 's nachts op jacht. Op zijn menu staan onder meer muizen, ratten, hazen, konijnen, vogels, eieren, vissen, slakken, bessen en vruchten. Een enkele keer wil een politicus nog weieens een oratio ten beste geven over het nut van zijn of haar rol in de samenleving. Meestal gebeurt dit ter gelegenheid van een afscheid van de politiek. Ook gebeurt het wel dat poli tici zich laten bevragen door hun aanhang, de kiezende burgerij. Je hoort dan verhe ven dingen, tenzij je zo slim bent om te informeren naar de logica achter de politieke handel en wandel. Zo zou ik graag van een ver antwoordelijk politicus willen vernemen hoe het komt dat ik, indien ik in mijn schuurtje een varken wil houden, be zoek mag verwachten van de politie, de milieu-inspectie, de dierenbescherming en de ac tiegroep 'Lekker Dier'. En hoe het komt dat al deze bezoeken achterwege blijven als ik ergens in het gebied Hontenisse een varkensstal met enkele duizenden knor hanen wil openen. In het laat ste geval zie je de burgemees ter van de getroffen gemeente de armen radeloos ten hemel opsteken en uitroepen dat hij hier machteloos tegenover staat, terwijl hij in het eerste geval als hoofd van plaatselijk bestuur graag bereid is om persoonlijk mijn schuurtje af te breken en het varken naar het slachthuis te zenden. De varkensfokkerij wil hij te zijner tijd wel plechtig ope nen. Ik zou verder ook weieens willen vernemen wat een poli ticus onder het begrip 'stem des volks' verstaat. In het ge val van de varkens van Hon tenisse zijn er meer handteke ningen tegen de varkensmes- terijen verzameld dan er var kens verwacht worden, maar het plaatselijk bestuur vermag niets anders te doen dan zelf óók een handtekening op de lijst te plaatsen. Een slimme varkensfokker kan. aldus de moraal van dit verhaal, zowel de overheid als de burgerij te slim af zijn. Er is geen wet die hem kan tegenhouden. Het vertrouwen dat de burgerij in zijn pure overheid heeft wordt er diep en blijvend door geschaad. Uit pure frus tratie gooit men zijn stem dan maar in de varkenstrog van Janmaat. Is dat gek? De wetgeving beschikt over een fijne zeef als het gaat om bijvoorbeeld fraude met uit keringen op te sporen. Het is moeilijk om op dit gebied nog mazen in de wet te vinden. Maar de wet heeft tegelijker tijd ergens wel een paar open staldeuren, waardoorheen al lerlei 'ondernemers', bijge staan door gisse advocaten, hun bedenkelijke of onwelrie kende bedrijfsplannen door onze strot kunnen wringen. Is het zo vreemd dat wij, ge wone onderdanen, van scepsis en wantrouwen bezield raken als wij vaststellen dat de poli tici die onze belangen zeggen te dienen, zelf geen poot heb ben om op te staan als er eens wat te dienen valt? Onlangs een Terneuzense wethouder voor het ontstaan van een nieuw fenomeen: het afvaltoerisme. Hij vreesde dat mensen in plaatsen waar het tarief voor het ophalen van huisvuil nogal fors is, hun rommel naar andere gemeen ten zouden brengen. Een soort koekoeks-gedrag. Wel. gelet op de varkensaffai re, kan nu al wel gezegd wor den dat de betrokken ge meenten de kleine afvaltoe- rist, die zijn zakjes met KO- MO-keur naar een andere ge meente brengt, hard zullen aanpakken. Maar zo'n korda te aanpak zal stellig onmoge lijk blijken als er ronkende vuilniswagens, kraakauto's en dekschuiten vol afval de ge meenten binnenrukken om hun rotzooi met tonnen tege lijk te storten. Geloof maar gerust dat er ergens wel een wetje ligt dat deze rechtson gelijkheid mogelijk maakt. En wees er maar zeker van dat ze dat ten gemeentehuizen niet in de gaten hebben! HENGELEN - Aan de door de Clingse Hengelaarsvereniging gehouden wedstrijd op De Witte Bergen namen 43 perso nen deel. Uitslag: 1. P, Everix, Beveren 4100 gram; 2. E. de Vos, Clinge 1260; 3. W. Wee maes, St.-Janseen 1170; 4. E. van de Bosch, Kemzeke 1100; 5. E. van Geyte, Hamme 520 gram. REÜNIE - De Willibrordesba- sisschool houdt zaterdag 11 juni een reünie voor leerlingen uit het jaar. 1936. Alle oud leerlingen hebben een brief gehad, maar er zijn nog weinig reacties ontvangen. Men kan zich nog opgeven bij C. Bous- sen, Smetstraat 11 te Nieuw- Namen en P. Frankenvijle, Oude Polderstraat 6 te Hulst. Ossenisse - Camping Mussenist met 38 personen. Hoge vogel: A. Maas, linker zijvogel: R. Perdaen, rechter zijvogel: M. Tieleman, grootste aantal (4): A. Maas. Hengstdijk - Camping De Vogel met 30 personen. Hoge vogel: L. Freyser, linker zijvogel: A. de Voogt, rechter zijvogel: F. Duvi- vier, grootste aantal (4): E. Slim. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse met 18 personen. Hoge vogel: me vrouw R. Bun, linker zijvogel: P. Saey, rechter zijvogel: K. Engels dal, grootste aantal (6): J. Kouij zer. Kloosterzande - Zaal De Rozen hof, ouderenbond, 27 personen: 1. A. de Waal/R. van de Velde, 2. C. van Meelen/M. van Goethem, 3. A. Cortvriendt/J. Rombout. Westdorpe - Zaal Concordia, 20 personen. Mat 1: 1. F. Spuessens/ M. Goethals, 2. E. de Smet/M. van HEcke. Mat 2: 1. R. van Hecke/C. de Smet, 2. O. de Kever/A. Jans- sens. Sas van Gent - Zaal De Roselaer, 11 personen: 1. A. de Kort/A. de Maerschalk, 2. G. de Martelaere/ F. de Kort, 3. mevrouw Vale. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse met 12 personen: 1. J. Schrau- wen/M. Rademakers-Warrens, 2. E. de Maat/T. van Vooren, 3. R. de Kort-Reijns/J. Schenkels. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag met 12 personen: 1. P, Roelands/P. Vinkenstein, 2. mevrouw Everae- rt/mevrouw Dankaert, 3. me vrouw Van Laar/J. Everaert. Heikant - 't Heike, 37 personen. Mat 1: 1. E. Jonkers/mevrouw Baayens, 2. M. de Beule/P. Bouvre. Mat 2: 1. Ch. van Hauten/ J. Bouvre, 2. E. Baart/mevrouw Jonkers. Ovezande - Willem Teil, 48 schut ters. Wip 1: eerste hoge vogel: H. Breemer, Juliana; tweede hoge vogel: P. Platschorre, eerste zijvo gel: J. Smallegange, beiden Zorg- vlied; tweede zijvogel: H. Boon man, Willem Teil; derde zijvogel: J. de Jonge, ADLM; vierde zijvo- gel: A. de Jonge, Soranus; groot ste aantal (7): P. Vette, Concordia. Wip 2: eerste hoge vogel: P. Doe- ne, Victoria; tweede hoge vogel: R. Breemer, Juliana; eerse zij vo gel: H. Franse, Willem Teil; twee de zijvogel: J. Smallegange, derde zijvogel: J. Rentmeester, Willem Teil; vierde zij vogel: P. Platschor re, grootste aantal (6): H. Boon- Ovezande - Willem Teil, 76 schut ters. Staande wip: eerste hoge vogel: P. de Jonge, Willem Teil; tweede hoge vogel: J. Dirks, Edele Handboog; eerste zijvogel: R. Kopmels, Doel naar Hoger; twee de en derde zij vogel: A. Rijk, ADLM; vierde zij vogel: W. Nije, Zorgvlied; grootste aantal (4): M. van Steenbergen, Willem Teil. Liggende wip: eerste hoge vogel: J. van Steenbergen, tweede hoge vogel: M. van Steenbergen, bei den Willem Teil; eerste zijvogel: P. Repkes, Victoria; tweede zijvo gel: A. Rijk, ADLM; derde zijvo gel: C. Stouthamer, vierde zijvo gel: J. Rijk, beiden ADLM. CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur, KBO, ouderengym en biljarten. - Malpertuus, 13.30 uur, AN- BO, gezelschapsspelen. KLOOSTERZANDE -Café De Kastanje, 19.30 uur, kaarting. KOEWACHT - Café 't Hoekske, 13.30 uur, schieting voor bejaarden. LAMSWAARDE - Café De Lamsoren, 13.30 uur, schieting voor bejaarden. STOPPELDDK - 't Gelaag, KBO, 14.00 uur, kaarting. Eindhoven - Instituut Notenboom. Euromanagement ABL: Stef Malefason, Sint-Jansteen.

de Stem | 1994 | | pagina 17