Gesprekken met PLO afbreken' Onze Top 5 van deze week. O Kristalaanbiedingen. ote Acht doden na Scud-aanval op Aden 1 iuropese campagne voor veiliger busreizen President Roman Herzog: Cigarillo's en cynische humor I rival Textielgroot. handel Hagro )n- Standhouder Te huur Mavas Immobilien sraël dreigt met maategelen als Yasser Arafat uitspraken niet herroept Direkt Wonen O 99 2.24 O 1.25 O cn Hele kip, 5.49 6.95 lESTEM BUITENLAND A4 lamp. iradêriSMaS Supervlooienmarkt Goed l zaal nering Breda kamers en appartementen tieve rompslomp. testand in luanda leschonden peralen steunen Widaat CDU Rabobank J Aangi enaam. BUITENLAND KORT Cfl Magere yoghurt, pak 1 liter Goudappeltje, Tomaten, kilo CU Pale Sherry 887 very dry, medium dry of cream, fles 1 liter Extra kristalzegel bij: Hero Royal- m&99J 2.49, Classica ©<3)®<5> of Mélange jam®®® 12^91, diverse smaken, pot 340 gram LUU Cfl Goudse jonge kaas 48+, vers van 't mes o,®® of - - vacuüm verpakt, 500 g ©sorii/b 's Landsgrootste kruidenier blijft op dekleintjes letten. Él 1994 jratis. id. DINSDAG 24 MEI 1994 Ie Alpen- IScouts en In op de fjkse bij Vervat, Jiweg 31 lor gratis ft 010- 1793164. de enige met echte groot, handelsprijzen voor rneril lingerie, foundation en nachtkleding, uit voorraa, Dagelijks van 9.00 tot 17^ uur geopend. Hoefsmit- straat 41Hoogvliet 1 Telefoon: 010-23106no 3 Fax: 010-2310609. I gevr. t.g.v. opening »rJ Bazar kraam paq. gr2 handelaren: 25,- g3 11 en 12 juni. Tot 1 6.000 m2. 076-142000. M Zondag 29 meien26juni tuinbouwveiling Drunen' zondag 5 juni De Leest Waalwijk: zaterdag 18 iUni en 16 juli sporthal De Giessen gem. WoudrichM Res. 04160-37257 6-pers, i.g. peuken en 850,-. jd: per woning in lade, i.v.m. eving. Fam. iHooydonk. kamer in Im.i.v. half 1928. Jeg van /let hin- |ig. Goede oreekbaar. feche bedrij- 113-2509. T^uiuraang gestoft, appartement woonk,, 20 m2 keuken 1 sl.kamer badk./ligb/toil 950,- p.m. Geertruidenberg apparte ment woonk. 30 m2 keuken bijk. 3 sl.kamers badk./ligb. 1.700,- p.m. incl. Made, gestoft. 2/1 kap woning woonk. 40 m2 keuken 3 sl.kamers badk, douche 1.100,-p.m. Info over o.a. indeling, ligging, aanvaarding, huur termijn, voorwaarden en meerdere panden. Breda 076-204340 Fax 076-204370 .espoi ^Wijnands Busreizen moeten vei- {r Acht grote vakbonden :.2es Europese landen eisen «om betere arbeidsvoor sarden en werktijden voor chauffeurs, en scherpere cluiische veiligheidsmaat- selen- van de dertig zware bus- ïlukken tussen 1989 en 1993 jonden door oververmoeid- ijvan de chauffeurs. Bij deze 'jukken kwamen in totaal mensen om het leven. Meer 700 buspassagiers raakten ;ond. Nederlandse stichting voor jjeersveiligheid, heeft in op- •tt van de internationale vervoerdersfederatie een onder zoek gehouden naar vooral de oorzaken van een lange reeks ongelukken met bussen. De resultaten van dat onderzoek worden als uitgangspunten ge hanteerd bij een internationale campagne voor veiliger busrei zen die dit pinksterweekeinde is gestart. Hoe dringend noodzake lijk betere veiligheidsvoorschrif ten zijn, is uitgerekend aan het begin van de actie gebleken, toen in diverse landen busreizi gers gedood of gewond raakten. In de nacht van vrijdag op zater dag verongelukte bijvoorbeeld een Belgische bus, waarbij zes mensen omkwamen. „Na ieder ongeluk zijn politici de eersten die betere veiligheids maatregelen beloven. Maar ze zijn de laatsten als het er op aan komt daadwerkelijk iets te on dernemen," zegt Eike Eulen, be stuurslid van de grote Duitse vakbond voor openbare dien sten, transport en verkeer, de ÖTV. De bond heeft het initiatief tot de campagne 'Busveiligheid '94' genomen, waaraan ook zus- ter-vakbonden in Frankrijk, Bel gië, Zweden, Engeland en Hon garije deelnemen. Nu is de situatie zo dat de bus chauffeur altijd gestraft als hij zich niet exact aan de voor schriften houdt. De ondernemer daarentegen komt er zonder kleerscheuren vanaf. En dat moet veranderen, vindt de ÖTV. Want veiliger busreizen beginnen bij een goed perso neelsbeleid. Vooral de directie, en niet alleen de chauffeur, is verantwoordelijk voor rij- en rusttijden. Er moet scherper worden toege zien op het inzetten van hulp chauffeurs in het hoogseizoen. Ook zal in de touringcarwereld een dag-inzet van maximaal 12 uur ingevoerd moeten worden. Nu bestaan alleen nog maar re gels voor rij- en rusttijden, maar geen dagploegensysteem. Het moet aspirant bus-onderne mers moeilijker worden gemaakt om op de markt te komen. Voor al de financiële basis van een nieuwe bus-onderneming moet goed worden gecontroleerd. De OTV noemt het een lachertje, dat iemand voor 6000 mark als een licentie kan krijgen, terwijl de investering van één goede tou ringcar al rond het half miljoen vergt. Wanneer een bus-onder nemer regelmatig de veiligheids- en sociale voorschriften over treedt, moet hem zijn concessie kunnen worden afgepakt. Naast een betere opleiding voor de chauffeurs zijn er ook techni sche verbeteringen nodig om het busreizen veiliger te maken. Au tofabrikanten stoppen hun per sonenwagens vol met veilig heidssnufjes, die in touringcars volledig ontbreken. Diverse vak bonden hebben onder meer ge constateerd, dat er onduidelijke bouwvoorschriften bestaan voor de constructie van dubbeldeks bussen. Ook de flankbeveiliging van bussen moet snel worden verbe terd. Bij veel bus-ongelukken worden de zijkanten veel te ge makkelijk opengereten, waar door veel passagiers gedood of gewond worden. De Verkeers- bonden eisen ook een Europees wettelijk geldende verplichting om in bussen veiligheidsgordels aan te hebben. ionze redactie buitenland nizalem - Israël heeft gisteren gedreigd de onderhan- jingen met de PLO af te breken, als Yasser Arafat niet ragkomt op uitspraken waarin hij het akkoord over de lestijnse autonomie in twijfel trekt. bemiddelt in de verhuurv Willemstr. 21Breda 076-226689 m t/m vr 10.30-18.30 za 12-16 Js Arafat niet op zijn uitspra- terugkomt, gaat Israël niet met de onderhandelingen ede autonomie," stelt minis- van Milieu Sarid. Israëlische staatsradio had ;jag een deel van een toe- nak van Yasser Arafat - op 10 i in Johannesburg - uitgezon- 1 waarin de PLO-voorzitter i weten dat het akkoord over 'Monomie bedoeld is om ge- ionden te worden, je laatste uitspraken roepen Israël 'een diepe vertrou- nscrisis op jegens de PLO', zei rid voor de radio tijdens een snee in Haifa in het noorden jlsraël. saêl neeemt geen genoegen J verklaringen, maar eist dat alat zijn uitspraken volledig tekt. Hij moet benadrukken il lij zijn afspraken wil nako- 111 en aantonen dat hij tegen I terrorisme is. Dat is een iplichte voorwaarde voor de uitzetting van het vredespro- taêlende PLO zetten in begin- l atie over Rabo Telebankieren. igali - De speciale VN-afge- il voor Ruanda, Iqbal Riza, iit gisteren een voorgenomen lesmissie naar de hoofdstad afgelast, omdat de strij- partijen zijn veiligheid slkunnen garanderen. Ms een 36-uurs bestand was afgesproken voor het itk van de VN-gezant laai- gisteren de gevechten tussen si's en Hutu's op. enige lichtpuntje gisteren de landing van een vliegtuig "hulpgoederen op het door ingenomen vliegveld l'fflVOLG VAN VOORPAGINA ïetkiezing van de nieuwe pepresident verliep volgens "verwachte scenario. Na de e stemronde trok de partij- kandidaat prof. Jens Reich [stenig. Hij had 62 stemmen Pegen. NtOostduitsland stammende Js*r voor de burgerrechten pa net belangrijk dat met zijn Wdatuur bewezen is, dat ie- P serieus presidentskandi- Pkan zijn óók als hij niet uit X J!en van de gevestigde poli- P'partijen komt. r Wrale FDP had, zoals was ■geld, de sleutel van deze pioentsverkiezingen in han- f-inde eerste en tweede stem- bleef de eigen FDP-kandi- ï!®evrouw Hildegard Hamm- |L met onverwacht veel ln race- lu 4e derde j' enaakte zij, zoals voorzien, ■«eerderheid besloot de FDP- ■We vervolgens om in de *tronde op de kandidaat van I egenngspartner CDU/CSU l^mrneH Daarmee was het bezegeld. JADVERTENTIE) kwerk «MM/HET) kMETABO! >bank Nederland, Afd. Marketing oer 13007, 5600 VE EindhovMi. J sel in de komende weken hun onderhandelingen voort over een uitbreiding van de autonomie, die al van kracht is in Jericho en de Gazastrook, naar de rest van de bezette westelijke Jordaanoe- ver. Vorige week ontstond ook al een heftige discussie naar aanleiding van ene oproep van Arafat tot een heilige oorlog. Inmiddels is met verbijstering gereageerd op de ontvoering van de pTo-Iraanse Palestijnse guer rillaleider Mustapha al-Dirani door een Israëlisch commando. Dirani werd zaterdagochtend vroeg uit zijn huis in de Libane se Beka'a vallei gehaald. De Li banese minister van Informatie Samaha heeft gisteren de Israëli sche inval veroordeeld als 'daad van piraterij'. Israël wil van Dirani informatie loskrijgen over de verblijfplaats van de Israëlische vliegenier Ron Arad. Deze werd in 1986 neerge schoten en zat ten minste twee jaar in een kamp van Dirani gevangen. Dirani is ooit commandant ge weest van de Amal-milities die Syrische sympathieën koesteren. Later ging Dirani over naar de meer radicale pro-Iraanse Hez- bolah-beweging. Arad zou op dat moment al aan de Hezbolah zijn overgedragen. Ron Arad is de enige van zes in Libanon gevangen Israëliërs die nog in leven wordt geacht. In een poging hem vrij te krijgen ontvoerde Israël in 1989 al een andere Palestijnse strijder, de Hezbolah-commandant sjeik Abdul Karim Obeid. Ook deze werd met geweld uit zijn huis gehaald in Libanon. Het plan om hem uit te wisselen tegen Arad mislukte, en de sjeik zit nog steeds in Israël gevangen. Anders dan Obeid moet de nu ontvoerde commandant Dirani echter niet als wisselgeld dienen. Volgens premier Rabin gaat het Israël uitsluitend om informatie over de verblijfplaats van Arad. Hezbolah heeft al laten weten op wraak te zinnen voor de ontvoe ring. De voorbereidingen voor een aanval op 'een militair Israë lisch doelwit' zijn volgens fun damentalistische moslims in vol le gang. '4 l vSC oW4IV. 'wfe* MÊMaÊBmm&l Troepen van Zuid-Jemen vuren raketten af. foto epa Van onze redactie buitenland Aden/Sana - De hoofdsteden van Zuid- Jemen en Noord-Jemen, Aden en Sana, zijn afgelopen weekeinde opgeschrikt door explosies. In het zuidelijke Aden zouden bij een Scud- aanval acht doden zijn gevallen. Belde partijen deden opnieuw volstrekt te genstrijdige uitlatingen over de ontwikkelin gen in de inmiddels bijna drie weken oude burgeroorlog. In Sana, de hoofdstad van het noorden, deed zich gisteravond een luide ontploffing voor. Ambulances brachten in grote haast gewon den naar ziekenhuizen. Het is nog niet duidelijk of de ontploffing is veroorzaakt door een zuidelijke Scud-raket. Sinds het begin van de burgeroorlog heeft het zuiden twintig Scuds afgevuurd op doelen in het noorden. Volgens Zuid-Jemen zijn zondag door het inslaan van Scud-raketten in onder andere een woonwijk van de Zuidjemenitische ha venstad Aden zeker acht mensen omgeko men. „Hele gezinnen zijn uitgeroeid," meldt Radio Aden. Doelwit zou met name het oostelijk stadsdeel zijn geweest, waar zich de ambassades en de privéwoning van de zuide lijke leider al-Beidh bevinden. Noord-Jemen ontkent raketten op Aden te hebben af- vuurd. De noordelijke regering in Sana be schuldigt het zuiden er juist van dat het in Aden 'ontploffingen veroorzaakt om de be volking tegen de strijdkrachten van het wettig gezag op te hitsen en de internationa le publieke opinie te bedriegen'. De explosies deden zich voor nadat Zuid-Je men zich zaterdag onder de naam Democra tische Republiek Jemen had afgescheiden van het verenigde Jemen. Dit hield hiermee op te bestaan, precies vier jaar nadat het conservatieve Noord-Jemen en het socialis tische Zuid-Jemen formeel een unie aangin gen, op 22 mei 1990. Het uitroepen van de eigen republiek is in Aden zaterdag uitbundig gevierd. Er gingen 350.000 mensen zingend de straat op. Auto mobilisten claxonneerden en mensen vuur den vreugdeschoten af in de lucht. President van de nieuwe republiek werd de vroegere vice-president van het verenigde Jemen, de zuidelijke leider Ali Salem al-Beidh. De leider van Noord-Jemen, president Ali Ab dullah Saleh, verklaarde de afscheiding on wettig en nietig. Hij zei dat de oorlog wordt voortgezet om tegen elke prijs de nationale eenheid te herstellen. Het noorden vierde de dag na de afscheiding van het zuiden de verjaardag van de een heidsstaat Jemen. In tegenstelling tot in Aden verschenen hier nauwelijks mensen op straat. De viering werd overschaduwd door de afscheidingsverklaring van het zuiden en de matige resultaten in de oorlog met dat gebied. °X0ta _i mrJk natoe: 03462-64244 Van onze correspondent Frans Wijnands Bonn - Een president die niemands lieveling wil zijn. Ook niet van de burgers, „want populisme ligt me niet," zei Roman Herzog onlangs over zichzelf. Dat zou op een soort positieve beroepsde formatie kunnen wijzen. Een rechter praat nu eenmaal niemand naar de mond; per definitie niet. En Roman Herzog is al sinds 1987 president van het Duitse Con stitutionele Hof. Hij is - of beter was - Duitslands hoogste rechter. Die functie ruilt hij nu in voor het hoogste ambt in Duitsland, dat van Bondspresident. Niet eenvoudig. „Omdat je er niet voor kunt leren en omdat je je er nauwelijks op kunt voorbereiden. Bovendien is het niet simpel om een man als Richard von Weizsacker te moeten opvolgen," ver klaarde hij in een reeks van interviews. Herzog heeft genoten van zijn 'verkie zingscampagne', die voornamelijk be stond uit bijna noodzakelijke interviews. Want anders dan zijn voornaamste tegen stander, de alom bekende en populaire minister-president van Noordrijn-West- falen Johannes Rau, was Roman Herzog tamelijk onbekend. Althans wat betreft zijn politieke visie. En die mag men van een president toch verwachten, ook al behoort hij nadrukkelijk boven de par tijen te staan. Herzog onthulde onlangs één groot voor beeld te hebben, de Italiaanse oud-pre mier Sandro Pertini. Omdat die de pro blemen als het ware onder een brandglas legde en dan bij gelegenheid de politieke partijen - al dan niet in het openbaar - de mantel uitveegde. Zoiets staat Roman Herzog óók voor ogen. Als woordvoerder van de burgers. Die willen zich nu eenmaal niet graag bela chelijk gemaakt zien, alleen maar omdat ze van de politici verwachten dat die voor orde en gezag zorgen, op basis van een heldere wetgeving. De nieuwe Duitse, cigarillo's rokende president is een Beier, afkomstig uit Landshut. Hij werd er in 1934 geboren. Zijn katholieke vader was medewerker in een snuiftabakfabriek maar werkte zich op tot stadsarchivaris. Mede dankzij de bijlessen van zijn zoon Roman die op het gymnasium Latijn kreeg en die kennis aan zijn vader doorgaf. Zijn moeder was evangelisch en zij heeft hem, behalve een deel van zijn opvoeding, ook die geloofs richting meegegeven. Herzog studeerde rechten in München en was vervolgens enkele jaren hoogleraar in Speyer. In 1972 ging hij in de politiek, ontdekt door Helmut Kohl die toen nog minister-president van de deelstaat Rijn land-Palts was. Herzog werkte enkele jaren in Bonn en werd later minister in de regering van Baden-Württemberg. In 1983 werd hij benoemd tot rechter aan het Constitutionele Hof waarvan hij vier jaar later president werd. Een fraaie en veelzijdige carrière die hij zelf graag relativeert. „Het kan me niet schelen wie de nieuwe president wordt, als het Her zog maar niet is," schertste hij enkele maanden geleden nog. Uiteindelijk is al les en niets in dit leven belangrijk. En (cynische) grappen zijn voor de nieuwe Duitse president veelvuldig een middel geweest om eigen en andermans uitspra ken te relativeren. Herzog is als conservatief bestempeld. En door sommige CDU/CSU-politici als niet conservatief genoeg. Door anderen weer als liberaal gekenschetst. Herzog zelf De nieuwe Duitse president en zijn echtgenote. foto epa geeft zich daarover niet bloot, al noemt hij zich op één punt bijna kinderlijk liberaal, namelijk in het rotsvaste geloof aan de vrijheid van meningsuiting en discussie. Hij houdt van 'Wahrheit und Klarheit'; waarheid en duidelijkheid. Ex tremen en radicale partijen hoeven niet op zijn begrip te rekenen. Anderzijds is in zijn rechterlijke loopbaan nooit gebleken dat hij als opperrechter een conservatief Ex-premier Andreolti voor gerecht Rome - Rechters op Sicilië hebben het openbaar ministerie verzocht de voormalige premier van Italië, Giulio Andreotti, te dagvaarden in verband met beschuldigingen van nauwe banden met de maffia. De 74-jarige Andreotti die zeven keer premier is geweest, wijst alle beschuldigingen van de hand, inclusief de aantijging dat hij Salvatore Riina zou hebben gekust tijdens een geheime bijeenkomst, vlak voor de arrestatie van de maffiabaas. ETA verdacht van moord op militair Madrid - Een officier van het Spaanse leger is gisteren gedood toen een bom ontplofte onder zijn auto. De politie verdenkt de Baskische afscheidingsbeweing ETA ervan dat die verantwoor delijk is voor de aanslag. De le luitentant Miguel Peralta (59) was op slag dood toen zijn auto op een weg in Madrid explodeerde/De politie vermoedt dat het ontstekingsmechanis me van de bom met vertraging is afgegaan. De ETA heeft al vaker autobommen gebruikt tegen manschappen van de Spaan se strijdrkachten om kracht bij te zetten aan haar eis voor een autonoom Baskenland. Zware aardbeving op Kreta Athene - Een aardbeving met de kracht van 6.1 op de schaal van Richter heeft gisteren het Griekse eiland Kreta getroffen. In de omgeving van Chania en Rethymnon aan de noordwestkust van het vakantie-eiland liepen ettelijke gebouwen zware schade op. De beving, die geen slachtoffers maakte, was ook voelbaar in het zuiden van de Peloponesos en in Attika. Op Kreta bevinden zich dezer dagen enkele duizenden Nederlandse vakantiegan gers. De hotels waar zij verblijven, werden niet beschadigd. Serviërs weigeren terugtrekking Sarajevo - Troepen van de Bosnische Serviërs hebben gisteren geweigerd zich terug te trekken uit de directe omgeving van Gorazde. De Serviërs hadden zaterdag nog een akkoord gete kend dat voorzag in terugtrekking van de laatste 150 soldaten buiten een straal van 3 kilometer om de stad in het oosten van Bosnië-Herzegowina.In weerwil van de overeenkomsten ver sterkten de Serviërs juist hun posities, aldus de VN. De Serviërs zouden onder meer begonnen zijn met de bouw van bunkers. Door de weigering van de Serviërs zich terug te trekken is het uitzicht op een algemeen staakt-het-vuren in Bosnië goeddeels verdwenen. Nieuwe golf van geweld in Noord-Ierland Belfast - Twee aanslagen in Noord-Ierland en in Ierland hebben afgelopen weekeinde aan zeker twee mensen het leven gekost. Twee bomexplosies gisteren eisten geen mensenlevens. De IRA stelde zich verantwoordelijk voor de moord op een bewaker in een winkelcentrum in Belfast. Zaterdag hadden protestantse extremisten al een man doodgeschoten die in de Ierse hoofdstad Dublin een café bewaakte waar nationalistische katholieken een feest vierden. De aanslagen vielen samen met een overleg tussen hoge Britse en Ierse regeringsfunctionarissen over Noord-Ier land. In reactie op het toegenomen geweld besloten Dublin en Londen tot nauwere samenwerking. Jacqueline Kennedy begraven New York - De Kennedy's, Hillary Clinton en tientallen andere naaste familieleden en vrienden hebben gistermiddag de laatste eer bewezen aan Jacqueline Kennedy, de vrouw die de Verenig de Staten op de been hield na de moord op haar echtgenoot, president John Kennedy. Buiten verdrongen zich nog enkele duizenden Newyorkers om een glimp op te vangen de plechtig heden. De 64-jarige Jackie Kennedy overleed donderdag aan kanker. Jacqueline Kennedy, die later hertrouwde met de Griekse scheepsmagnaat Onassis, werd begraven naast haar eerste man. Haar laatste rustplaats is nu vlakbij de eeuwige vlam die zijzelf 31 jaar geleden ontstak ter nagedachtenis van haar vermoorde echtgenoot. Druk diplomatiek overleg over Kriin Kiev - Druk diplomatiek overleg moet voorkomen dat de spanning op de Krim uitmondt in een oorlog. De premiers van Rusland en Oekraïne voerden gisteren in Moskou twee uur overleg, met het oog op de toenemende nervositeit rond de autonome republiek die lossere banden wil met Oekraïne. Vandaag wordt verder gepraat. De partijen op het voornamelijk door Russen bewoonde schiereiland brengen wel hun strijders steeds meer in staat van paraatheid. De militaire situatie ter plekke is onduidelijk. Oekraïne zou pantservoertuigen naar de Krim-hoofdstad Simferopol hebben gestuurd. Het ministerie van Binnenlandse Zaken van de Krim zou automatische wapens hebben uitgedeeld aan zijn medewerkers. Russische kozakken zijn naar eigen zeggen op de Krim gearriveerd om het parlement en regeringsgebouwen in Simferopol te beschermen. Vooraan staande Russische politici hebben ervoor gewaarschuwd dat het conflict op de Krim zou kunnen leiden tot een burgeroorlog zoals in Bosnië. (ADVERTENTIE) standpunt innam; eerder weerspiegelden zijn uitspraken en oordelen een grote mate van tolerantie. Als president ziet hij het als zijn taak om de mensen tekst en uitleg te geven over de staat. Niet alleen aan burgers, maar ook aan politici. Hij vindt het onvergeeflijk als politici en parlementariërs onzakelijk discussiëren. Hij maakt zich zorgen dat in de welvaartsstaat Duitsland conjunctuur en arbeidsmarkt ontkoppeld zijn: ook als het economisch weer beter gaat, zal het land met een onbehaaglijk hoog aantal werklozen blijven zitten. „Maar het is mijn aard om de mensen moed in te spreken. Ik maak me namelijk bezorgd dat er zo weinig algemeen optimisme onder de mensen leeft. Na alle historische gebeurtenissen zouden we veel meer met z'n allen de schouders er onder moeten zetten." Herzog beloofde in de afgelopen tijd een extra betrokkenheid bij de (opbouw)si- tuatie in de nieuwe oostelijke deelstaten. Hij ziet voor Duitsland - ook richting oosten - duidelijk een belangrijker inter nationale rol weggelegd; zonder kramp achtigheid, maar vooral zonder dominan tie: „Als Duitsland te machtig wordt dan ontstaat gemakkelijk een arrogante, aan matigende houding." Duitsland en de wereld zullen even moe ten wennen aan de ronde tongval van de eerste Beierse Bondspresident, maar dat accent combineert goed met zijn hartelij ke jovialiteit. Herzog is al 36 jaar ge trouwd met zijn jeugdliefde Christiane, een 55-jarige lerares. Het echtpaar heeft twee zonen, Markus die advocaat is en Hans-Georg, een elektrotechnisch inge nieur. Bovendien heeft het echtpaar een Vietnamese vluchteling, een student, als een soort pleegzoon opgevangen. 2 pakken a 1 liter 500 gram a>®a®j6r90' ®<»©-8c45' Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 28 mei a s..

de Stem | 1994 | | pagina 5