DE STEM PER BONE VERKOPER MV Wedco Holland B.V. Storingsmonteur com (®J* Kansen in tijdelijk werk ZELFSTANDIGHEIDSBEGELEIDER (M/V, Theofaan OPGAVEBON ESff Registratie Manager M/V INIOIVIIICIUIMr Bouwstoffen handel bv Verlegh Bouwstoffenhandel B.V. Postbus 4642 4803 EP BREDA AANKOMEND Laboratorium Medewerk(st)er INIOIVIIICIUIMr Administratief medewerker m/v Studenten m/v gevraagd Cateringmedewerkers m/v op afroepbasis ir randstad uitzendbureau beheerder voor 30 uur per week 076-236SS2 'n Kleintje in De Stem. Kleine moeite, grote resultaten DE STEM ZATERDAG 21 ME11994 IDE STEM Onze relatie, Brabant Chemie in Oosterhout, is een flexibele, met de-meest moderne technieken uitgeruste fabriek op het gebied van de formulering en handel in gewasbeschermingsmiddelen. Gekwalificeerd onderzoek, jarenlange ervaring met dit specialisme en nauw contact met de afnemers hebben geleid tot een breed produktenpakket. Om hier blijvend gestalte aan te geven, willen wij graag in contact komen met zelfstandige en initiërende kandidaten voor de nieuwe functie van (met farmacie studie-achtergrond) Ieder land heeft eigen (spoedig ook Europese) eisen voor het registreren van gewasbeschermingsmiddelen. Het wordt uw verantwoordelijke taak om dit proces voor Brabant Chemie optimaal vorm te geven. Zodra een produkt ontwikkeld is, stelt u een registratiedossier samen en biedt dit aan bij de instantie van het land waar het produkt wordt geïntroduceerd. Vragen op het gebied van onder meer toxicologie, milieu, chemie en werkzaam heid beantwoordt u door literatuurstudies te doen, publicaties op te vragen, onder zoekingen te laten uitvoeren en de antwoor den terug te koppelen naar de (internatio nale registratie-instantie. Hierbij gaatu een inhoudelijke argumentatie om zaken te onderbouwen niet uit de weg. U bewaakt de follow-up, verzamelt de gegevens en bundelt deze tot een verzorgd en compleet dossier. Ook draagt u zorg voor het opzet- Lid van dc OAWS ten en onderhouden van een database met betrekking tot alle gegevens rond een registratieprocedure. U heeft zowel telefonisch als persoonlijk contact met de registratie-instanties en onderzoeks instituten. Ditproces is arbeidsintensief, vraagt om geduld en nauwgezet werk. Dit boeit u juist omdat u staat voor alle ins en outs van uw taak. U houdt ervan om alle stukjes van de puzzel tot één geheel te maken en vroegtijdig te anticiperen door een efficiënte prioriteitenplanning en deadlines. Kortom, een verantwoor delijke, zelfstandige en brede functie. Ervaring is niet het belangrijkste. Bepa lend zijn uw theoretische kennis opge daan tijdens uw farmacie-studie, uw analytische capaciteiten en uw instel ling om uw taak zeer zelfstandig, nauw gezet en organisatorisch, vanuiteen sterk Werving Selectie verantwoordelijkheidsgevoel naar u toe te trekken. Ondanks dat u graag solistisch werkt, bent u sociaal en communicatief ingesteld. U weet gegevens uitstekend schriftelijk te verwoorden. Uw leeftijd is maximaal 30 jaar en u beheerst het Engels in woord en geschrift. Brabant Chemie biedt u een informele werksfeer, een moderne werkomgeving en een goed salaris met diverse secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse in deze brede functie, stuur dan binnen 10 dagen uw sollici tatiebrief, met vermelding van motivatie en een beknopt curriculum vitae, naar: NOVICUM Werving Selectie, Postbus 127, 3430 AC Nieuwegein, t.a.v. de heer P.D. de Vries. Heeft u vra gen, bel dan 03402-51005*. Vergunning CBA/A9L0185 Verlegh Bouwstoffenhandel B. V. is een dynamisch be drijf lat zich concentreert op de verkoop van bouwma terialen aan zowel de particuliere alsmede de professio nele afnemer. De verkoop van luxe bouwmaterialen zo als tegels, sanitair en keukens vindt voornamelijk plaats in onze showroom. Telefonische informatie omtrent deze functie kunt u in winnen bij: dhr. R. Verlegh, 076-652550. Vanwege de groeiende belangstelling zoeken wij voor onze showroom een: Het ligt in de bedoeling dat u binnen het bestaande team opgeleid wordt alsmede d.m.v. externe cursussen specifiek gericht op deze Dranche. Erva ring in een soortgelijke functie is derhalve niet vereist. Wel hechten wij veel waarde aan de volgende eigenschappen: - werklust - enthousiasme - representatie - goede contactuele eigenschappen. U heeft een leeftijd van ongeveer 25 jaar en heeft een middelbare, liefst commerciële opleiding afgerond, u heeft al enige jaren werkervaring. Naast de verkoop zullen er ook enige administratieve handelingen verricht dienen te worden, daarnaast zult u op termijn belast worden met de inkoop van bepaalde materialen. Wij bieden u een afwisselende baan in een klein enthousiast team. Salarië ring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met deze functie. U kunt uw sollicitatie richten aan nevenstaand adres. w Mijlweg 7, 3295 KG 's-Gravendeel, Postbus 5187, 3295 ZH 's-Gravendeel. Telefoon 01853-2088 Wedco Holland B. V.gevestigd in 's-Gravendeel is een dochteronderneming van Wedco Technology Inc.. New Jersey. U.S.A. en fungeert tevens als het Europese hoofdkantoor voor de Amerikaanse moederorganisatie. Wedco is gespecialiseerd in het in loon opdracht en op specificatie vermalen van kunststoffen ten behoeve van de kunststofproducerende en verwerkende industrieën in Europa. Voor onze 3-ploegendienst zijn wij op zoek naar een op MBO-niveau die zelfstandig elektrotechnische en mechanische storingen kan verhelpen aan onze produktiemachines. Hij/zij zal rechtstreeks rapporteren aan de wachtchef en wordt ondersteund door de technische dienst die in dagdienst werkzaam is en buiten kantooruren oproepbaar. Hij/zij zou moeten beantwoorden aan het volgende profiel: Elektrotechnisch voldoende onderlegd, bij voorkeur MTS elektrotechniek met aanvullende cursussen, bijvoorbeeld VEV, of door ervaring en bijscholing voldoende kennis hebben opgebouwd. Leeftijd tussen de 30 en 40 jaar. Flexibele instelling. Kennis van de Engelse taal. Hij/zij dient zelfstandig de navolgende werkzaamheden uit te kunnen voeren: Het verhelpen van eenvoudige en meer complexe elektrotechnische storingen. Het uitvoeren van kleine mechanische reparaties. Elektrisch kunnen lassen. Zich kunnen plaatsen in een rol die hoort bij een bedrijf dat ISO gecertificeerd is en daardoor kwaliteit zeer hoog in het vaandel heeft. Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen. Bereidheid om mee te draaien in een oproepsysteem voor storingen in een 4-ploegendienst. Wij bieden: Een goed salaris in overeenstemming met de aangeboden functie (volgens Wedco CAO). 8% vakantietoeslag. 25 vakantiedagen en 13 ATV-dagen op basis van een 40-urige werkweek. Pensioen- en VUT-regeling. WAO-gat-reparatieregeling. Bedrijfsspaarregelingen. Reiskostenvergoeding. Indien u denkt voor bovenstaande functie in aanmerking te komen, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een curriculum vitae binnen twee weken te richten aan ons bedrijf. Voor inlichtingen knnt u natuurlijk ook bellen (01853-2088) en vragen naar de heer L.W. Lammers. Onze relatie, Brabant Chemie in Oosterhout (industrieterrein "Weststad"), is een flexibele, met de meest moderne technieken uitgeruste fabriek op het gebied van de formulering en handel in gewasbeschermingsmiddelen. Gekwalificeerd onderzoek, jarenlange ervaring met dit specialisme en nauw contact met de afnemers hebben geleid tot een breed produktenpakket. In verband met uitbreiding willen wij in contact komen met betrokken kandidaten voor de functie van (MLO/HLO-analytische chemie) Hetpas verbouwde en modem opgezette labo ratorium is ingericht met geavanceerde appa ratuur. Het kleine team medewerkers is zeer betrokken bij het dagelijks werk en de ont wikkelingen van Brabant Chemie. De sfeer is informeel, er is ruimte voor initiatief, elkaar helpen is belangrijk en als het nodig is kijkt men niet opeen uurtje. Binnendeze omgevings factoren wordt u ingezet voor en ondersteunt u bij alle mogelijke laboratoriumwerkzaam heden. Voornamelijk zal uw inbreng bestaan uit het doen van analytische bepalingen en controles van grondstoffen en eindprodukten. Lid van de OAWS Door de moderne middelen en de opzet van het laboratorium bent u in staat om veilig en op verantwoorde wijze uw werk te doen. Na uw opleiding heeft u bij voorkeur al enige werkervaring met HPLC- en GLC- apparatuur opgedaan. U voelt zich sterk betrokken en heeft een goede inzet. U legt en onderhoudt gemakkelijk contacten, be zit doorzettingsvermogen en teamwork is belangrijk voor u. Uw leeftijd is maximaal 30 jaar. U woont op redelijke reisafstand van Oosterhout. Werving Selectie Brabant Chemie biedt u een informele werk sfeer, een moderne werkomgeving en een pas send salaris met diverse secundaire arbeids voorwaarden. Heeft u interesse in deze ondersteunende functie, stuur dan voor vrijdag 3 juni uw sollicitatiebrief, met vermelding van moti vatie en een beknopt curriculum vitae, naar NOVICUM Werving Selectie, Postbus 127, 3430 AC Nieuwegein, t.a.v. de heer P.D. de Vries. Heeft u vragen, bel dan 03402- 51005*. Vergunning CBA/A91.0185 Voor een administratiekantoor in Dongen zijn wij op zoek naar een administratief medewerker op MEAO-niveau die zeer lange tijd aan het werk wil. U gaat balansrapporten en de daarmee samenhangende facturering uitwerken met WP 5.1 en Lotus 1-2-3. Als u met deze computerprogramma's kunt werken, nauwkeurig bent en voor lange tijd werk zoekt, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Jeannette Janssen, tel. 01623-1 95 55, Dongen, Hoge Ham 108. Deins je niet terug voor zwaar sjouwwerk en ben je af en toe een dagje beschikbaar? Kom dan snel langs, want wij hebben vaak werk voor bijrijders en vuilnismannen. Informatie bij Monique van Westing, tel. 076-87 00 09, Breda, Brusselstraat 12. Bent u parttime beschikbaar en heeft u een dienstverlenende instelling? Dan hebben wij zeer regelmatig werk voor u als medewerker in een bedrijfsrestaurant. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het serveren van koffie en thee, het voorbereiden van de lunch, het draaien van de kassa en daarna het opruimen van het restaurant. Werktijden variëren per dienst en liggen tussen 08.00-17.00 uur. Een representatief voorkomen is een vereiste. Informatie bij Monique van Westing, tel. 076-87 00 09, Breda, Brusselstraat 12. Vertizontaal, de organisatie in Breda voor sociaal cultureel werk en samenlevingsop bouw, is voor het Turks en \H \/p>rti7nntaal Marokkaans jongerencentrum „Merhaba" wegens vertrek van de huidige medewerker op zoek naar een De functie: De beheerder vervult een gastheerfunctie en is belast met de zorg voor het gebouw, aanwezige apparatuur en inventaris. Zorgt voor de openstelling van het ge bouw, de inrichting, verhuur van de lokalen en de inkoop/verkoop van consumpties. Geeft leiding aan en werkt samen met de interieurverzorgster en vrijwilligers die bepaalde beheerstaken uitvoeren. Van de kandidaat verwachten wij: - MBO werk- en denkniveau en minimumleeftijd van 25 jaar; - SVH-(horecadiploma) of bereid zijn dit diploma te behalen; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en schrift; - aantoonbare werkervaring in een vergelijkbare functie, al dan niet beroepsmatig; - bereidheid tot het werken op onregelmatige werktij den zoals in de avonduren en in het weekend; - het vermogen om in teamverband te werken. We verzoeken kandidaten van Turkse of Marokkaanse afkomst uitdrukkelijk om te solliciteren. Voor de functie geldt de CAO-welzijnswerk alsmede de salarisregeling huishoudelijke en technische functies, functiecode H-2. Salaris is mogelijk tot max. 3.850,65 (schaal 23) bruto per maand op full-time basis excl. vakantietoeslag. Als je geïnteresseerd bent in bovengenoemde functie dan verzoeken wij je vóór 6 juni a.s. een sollicitatiebrief te schrijven aan: de directeur van Vertizontaal, Nieuwe Ginnekenstraat 18, 4811 NR Breda, tel. 076-223220. Op dit adres is ook schriftelijke informatie over de va- cature beschikbaar. centrum voor hulpverlening aan blinden en slechtzienden Regionaal Centrum Breda Theofaan omvat een hoofdcentrum in Grave en regionale centra in Breda, Eindhoven, Nijmegen en Sittard. Het hoofdcentrum bestaat uit een onderzoekscentrum, een school, een internaat en een cursuscentrum. Op de regionale centra zijn afdelingen voor kinderzorg, jeugdzorg, volwassenenzorg en informatie voorlichting. Voor de afdeling jeugdzorg van het Regionaal Centrum te Breda zijn wij op zoek naar kandidaten voor a functie van voor 24 uur per week Functie-informatie Centraal staat in deze functie het begeleiden/behandelen van visueel gehandicapte kinderen en jeugt gen (6-18 jaar) en het begeleiden van de ouders in de praktisch/pedagogische context. De belangrijkste werkzaamheden zijn: - het mede opstellen, uitvoeren en evalueren van behandelingsplannen; - het samenwerken in multidisciplinair teamverband; - het bieden van begeleiding aan visueel gehandicapten om die vaardigheden te leren, welke nodig i om zo zelfstandig mogelijk te functioneren. Dit betreft o.a. de volgende vaardigheden; - ADL - sociale vaardigheden - oriëntatie en mobiliteit - zintuigtraining; - een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van het werk. Functie-eisen - beschikken over een relevante HBO-opleiding, bij voorbeeld HBO-J of HBO-ergotherapie; - bij voorkeur ervaring hebben in het individueel werken met jongeren; het is een pre als deze ervarinci opgedaan met visueel gehandicapten; - beschikken over ervaring met betrekking tot het aanleren van praktische vaardigheden; - over goede contactuele vaardigheden beschikken en zowel zelfstandig als in teamverband werken; - in het bezit zijn van rijbewijs en auto; - woonachtig zijn in de regio Breda of bereid zijn daarheen te verhuizen. Omdat het hier een functie betreft die nog volop in ontwikkeling is worden er bijzondere eisen aanzien van zelfstandigheid, flexibiliteit en affiniteit met de problematiek van de doelgroep. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en ligt tussen 3.298.- en 5.052.- bruto pen op full-time basis (FWG 50). De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen, Voor informatie kunt u zich wenden tot mevrouw A. Schaeffer, hoofd van het centrum, telefoonmrn 076-223030. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u vóór 4 juni a.s. zenden aan Stichting Theofaan, Elisabethstraat 4, 5361 HK Grave, t.a.v. de afdeling personeel organisatie. Op de envelop s.v.p.ver*1 den: 94-03. Door Romain van Damme en Rein van der Helm Met angst en beven waq Maandag zes juni is het Jour-J. De laatste massa om Normandië en de bei wacht een vloedgolf van lioogwaardigheidsbeklee vallen. Of het moeten de praten over een mislukt maanden vol zitten. Was Keihardl de serf den. drageil nadesJ plaats! badplaats Coursef Ongepast, maar hoog in de bomen ren uithalen oml den snoeihout te ben er geen oog ei Zoemend doet ee werk en iemand kleine scherpe grafzerk symetrid het gras. 2048 vi| Sür-Mer. Een vlek in de licht glooiende Nl De komende welf zenden langs kon familieleden van! die er hun laatstë den. Ze zullen ei neville-Sannervill en in Grainville- Verspreid over 26 oorlogsbegr! 38.590 rustplaat^" eerde soldaten. beeld. Gazons keurig gesnoeid! zenden vierkante Duitse kerkof bi; 21.000 soldaten handen genomen geen herdenking] hoop heibel zijn uitgenodigd. Hier en daar laatste hand gel GRATIS Uw aanbieding met een maximum prijsvermelding van 50.' echt gratis in De Stem. - Rubriek: Naam: Postcode:Woonplaats: Plaatsingsdatum: Straat: Tel. nr.. Poatadras: De Stem, Antwoordnummer 112, 4800 VB, afd. Rubrieksadvertenties, (geen postzegel nodig). Plaatsingsvoorwaarden: 1 Uitsluitend voor particulieren, maximaal 3 regels. 2. In uw advertentie vermelden één artikel metpni5? max. 50 - en uw telefoonnummer 3. Geldt alléén voor te koop aangeboden artikelen 4 Geen aanbiedingen per stuk, per P^L 5 Gratis Kleintjes kunnen uitsluitend middels bovenstaande bon worden opgegeven; geen fotokopieën. 6, één advertentie voor*J plaatsing per bon (dus niet voor meerdere data per bon). 7. Indien plaatsing voor de eerstvolgende uitgave niet mogelijk |S' automatisch in de daarop volgende uitgave geplaatst 8. Gratis Kleintjes die niet aan onze voorwaarden voldoen, worden zonder ove niet geplaatst 9 Maximaal 1 bon per week per tel. nr./opdrachtgever. 10. Advertenties met dezelfde of soortgelijke inhoud ww Arlette Gonb getrouwd met i de oud-strijderi Maar Arlette

de Stem | 1994 | | pagina 34