wingea! Schultz maakt het Graf moeilijk idmaking eluk lacht Barcelona weer toe Sampras geeft Becker pak slaag 99 3?s 99 59 49 21» 79 89 v'OOPJES MOTORVERHUUR DE STEM 'üil'H" '*u,j Volleyballers houden koers naar eindronde Interesse van NAC voor Van Wonderen Koepel van stadhuis Orlando wordt voetbal SALADE MIX Voorstel: schorsing pas na vierde gele kaart Concurrent Deportivo mist minuut voor tijd strafschop |89 OP=OP! Joer- en choppermodellen bij tigchelaar Breda kswaterstaat 'n Questie van Kwaliteit B Arbiters bond wil uitleg UEFA over Blankenstein Scoor met Marco van Basten en win een WK-reis! Speel mee en win met Bavaria Malt. HE FRITUURVET - elders AM MERK KOFFIE Iders AM IN CUPS - elders AM SE MOSTERD IRAM - elders M INERAALWATER Iders M ILZAKKEN 1 - elders 2M IFLAKES IM - elders 2M ISKAAT IM - elders M IUISJES - elders Até i. r». 4 KUIPJES PUDDIS CRÈME DESSERT diverse smaken ELDERS n9 10ENTE FRUIT AFD- IAM 99 EN-LEUR: Schoonhout (Hooghuis) blcentrum De Bussel (Beukenhof) tEN OP ZOOM: Noordgeest Tel.",076-281481 Sport Ljn/Rome (afp/rtr/sid) - ivisselvalligheid van Schultz. De wereld- t lTeest haar harde opsla- I' beginnende proftennis- ts hopen op bonuspunten IdeHeemsteedse weer eens Lmindere dag heeft. Vorige Lk in Rome verloor Ijiultz in de derde ronde IjsIoos van 'nobody' Serra- .„jtti, zondag had de ■•jarige in de finale van Mn zowaar kansen tegen tffi Graf. „illz verloor met 7-6 6-4 van de onbetwiste nummer één van de wereld. Voor Graf was het de achtste keer dat ze het met 1,5 miljoen gulden gedoteerde toer nooi op haar naam schreef. Daarnaast was ze sinds haar eerste optreden in Berlijn in 1985 twee keer finaliste. Brenda Schultz voorkwam in Berlijn een Duitse finale door Anke Huber in de halve eind strijd met 7-6 6-3 terug te wij zen. „Ik heb helemaal niet zo slecht gespeeld. Sterker nog, ik kan me niet meer herinneren zo goed te hebben gespeeld," com plimenteerde de 19-jarige Duit se, elfde op de wereldranglijst, de zeventien plaatsen lager staande Schultz. Graf, die in de halve finale wei nig moeite met de Tsjechische Jana Novotna had, maakte zich zorgen over de vorm van Schultz. „Je weet het bij Brenda nooit. Het is verschrikkelijk moeilijk je op haar spel in te stellen. En als haar eerste service loopt, mag je alleen maar hopen dat je je eigen servicegames wint." De service van Schultz, die zich elke avond in een Berlijns har- drock-café op de wedstrijd van de volgende dag voorbereidde, haalde zondag snelheden van 180 kilometer per uur. Maar te gen de service van Graf had Schultz, sinds vorige maand be geleid door Glenn Schaap, even min veel in te brengen. Haar backhand-return ging steeds va ker slap in het net. Voor goed lachse Brenda was het echter opnieuw voldoende de tegen stander de stuipen op het lijf gejaagd te hebben. De cheque van 120.000 gulden vergoedde de nederlaag ruimschoots. Graf streek in Berlijn 300.000 gulden op en passeerde op die manier de grens van 28 miljoen aan gewonnen prijzengeld. Mar tina Navratilova, de grootste verdiener in de historie van het vrouwentennis, is met bijna veertig miljoen echter nog lang niet in zicht. Berlijn. Vrouwen. 1,5 miljoen gul- den. Halve finales: Schultz (Ned/11) - Huber (Dui/7) 7-6 6-3, Graf (Dui/1) - Novotna (Tsj/3) 6-2 6-3; finale: Graf - Schultz 7-6 6-4. Dubbelspel: halve finales: Gigi Fer- nandez/Z vereva (VSt/WRu/1) Adams/Bollegraf (VSt/Ned/4) 6-2 6-3, Novotna/Sanchez-Vicario (Spa/2) - Neiland/Stubbs (Lit/ Aus/3) 6-1 6-4; finale: Fernandez/ Zvereva - Novotna/Sanchez-Vicario 6-3 7-6. 13.00 uur tot 16.00 uur en na telefonische afspraak op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur. bdenkingen Een ieder kan tot en met 13 juni 1994 phriftelijk bedenkingen inbrengen bij de oofdingenieur-directeur van de Rijkswater- laat in de directie Noord-Brabant, Postbus 0157, 5200 MJ te 's-Hertogenbosch. egene die een bedenking inbrengt kan elijktijdig en bij aparte brief verzoeken i]n/haar persoonlijke gegevens niet bekend maken. idien u telefonisch (tel. 073-817293) bij oorkeur vóór 31 mei 1994 daarom vee oekt, zal op een nog nader te bepalen jdstip de gelegenheid worden geboden o"1 ver het ontwerp van gedachten te wisse- in. Tijdens deze bijeenkomst, waarvoor de anvrager wordt uitgenodigd, wordt u in <*e elegenheid gesteld mondelinge bedenl<in" en in te brengen. ilichtingen Voor het verkrijgen van nadere inliet j ingen en/of (tegen betaling) van kopieën -an de ter inzage gelegde stukken kan merl ich wenden tot de onder 1genoemde stantie (tel. 073-817293). )e minister van Verkeer en Waterstaat, ïamens deze, ie hoofdingenieur-directeur van de tijkswaterstaat, L. de Borst ier en Waterstaat icelona (anp) - Barcelona-voorzitter Nunez liet zijn r,en de vrije loop. „Om een groots kampioen te icrden, heb je een grootse ploeg nodig." Heel even Be hij. „...En een beetje geluk." rer geluk had Barcelona niet te „Het is prachtig opnieuw pp de ■agen. De finalist van de Cham- laatste dag kampioen te wor- fcis League had zaterdag een lnder nodig, zoals bij de vero- bg van de twee voorgaande bis. In 1992 en 1993 kwam de lp op de slotdag van Tenerife, beide keren de titelaspiraties Real Madrid vernietigde, j moest Valencia de hel ls e hand toesteken. En deed Itook. e spelers van Guus Hiddink leiden lijstaanvoerder Deporti- 11a Coruna op 0-0, waardoor overwinning van Barcelona b Sevilla (5-2) voldoende was lorde voltrekking van het der- I wonder. Barcelona en Depor- fo eindigden met hetzelfde tenaantal. Het onderlinge re- laat woog in het voordeel van That Cruijff en de zijnen. JDploper Deportivo, sinds de tiende speeldag de trotse voerder van de Spaanse |nglijst, had het zaterdag hele- 1 in eigen hand. Ëen over ling op Valencia was vol lende om het eerste landskam- Boen uit de clubhistorie te vie- p. De spelers van Guus Hid- Ink staken Barcelona echter de Kpende hand toe, verdedigden (gelijke stand alsof er een titel ■veroveren viel. In minuut voor tijd leek alle feite voor niets. Deportivo g een strafschop. De Serviër jdtic had zich onsterfelijk men maken. Een succesvol fiot had de titel betekend. In al In nervositeit miste de buiten- pse kracht. Doelman Gonza- p keerde de bal. fccelona walste op hetzelfde pent over Sevilla heen. De (winning van 5-2 kwam ech- pas in de laatste twintig bóten tot stand. Cruijff, die het aanvallende buitenlan d-trio Laudrup-Romario-Sto- «ov had gekozen, hoopte dat j I-O in Coruna op het score- Itó zou blijven. Bij de straf- r*°P van Deportivo sidderde de bank. De opluchting na het I® van Djukic kende geen lenzen. 'voel met Djukic mee," sprak P"i"' -.Hij had een prachtig poen van een fantastische leg kunnen bekronen. De last J ajn schouders was enorm, je elf meter moeten wel 110 geleken hebben." strafschop in Coruna was de F®, m het volgepakte Nou ®p hielden de supporters van Rlona de adem in. Ze had- r ™t Spaans benauwd, be- er nog dan op de laatste jen van de twee voor- Pde seizoenen. den", vond Cruijff. „Maar eerlijk gezegd heb ik er onderhand heel wat voor over eens op een wat kalmere wijze kampioen te wor den." „Het is ongelooflijk dat het .ons opnieuw op de laatste dag is gelukt," sprak Koeman, die Ro- mario halverwege de tweede helft verving. „We hebben het natuurlijk wel verdiend." Voor Sevilla was er zaterdag tegen Barcelona nog een Euro pees ticket te verdienen. De Ar gentijn Simeone schoot zijn ploeg in de twaalfde minuut naar een voorsprong. Stojtskov maakte acht minuten later ge lijk, waarna Suker de ruststand op 2-1 voor Sevilla bepaalde. Vlak na de hervatting scoorde Stojtskov voor de tweede maal, maar het duurde tot de 70e mi nuut voor Barcelona zich van de zenuwen bevrijdde. Toen scoor de Romario zijn dertigste doel punt van het seizoen. Daarmee haalde hij precies het bij aan komst in Spanje beloofde aantal. Laudrup en Bakero bezorgden Sevilla, dat de UEFA-plaats door de nederlaag aan Bilbao (3-2 winst tegen Tenerife) ver speelde, een nog grotere kater. „Het klinkt raar, maar deze titel hebben we te danken aan de zeperd tegen Zaragoza in fe bruari. De 6-3-nederlaag heeft ons pijn gedaan en ons precies op tijd wakker geschud," sprak Cruijff die zijn ploeg 28 punten uit de laatste vijftien duels zag halen. Cruijff straalde, zijn sterren eveneens. De ontlading was groot, maar de leermeester ver loor de werkelijkheid niet uit het oog. „Woensdag kunnen we van dit seizoen helemaal een feest jaar maken door in de Cham pions League van Milan te win nen. Maar als je onze laatste serie wedstrijden ziet, vraag ik me echt af of we wel kunnen verliezen. De Nederlandse spelers vieren een feestje, v.l.n.r. uitblinker Van de Goor (9), Zwerver en Posthuma (6). foto anp Uitslagen: Barcelona - Sevilla 5-2, De portivo la Coruna - Valencia 0-0. Athletic de Bilbao - Tenerife 3-2, Al- bacete - Real Sociedad 1-1, Real Zara goza - Real Madrid 4-1, Osasuna - Sporting Gijon 3-0, Real Valladolid - Celta de Vigo 0-0. Real Oviedo - Lo- grones 1-2, Atletico Madrid - Rayo Vallecano 2-0, Racing Santander - Lleida 2-1 Eindstand: Barcelona 38-56. La Coru na 38-56, Zaragoza 38-46, Real Madrid 38-45, Athl Bilbao 38-43, Sevilla 38-42, Valencia 38-40, Santander 38-38, Oviedo 38-37. Tenerife 38-36, Real Sociedad 38-36, Atl. Madrid 38-35, Albacete 38-35, Sporting Gijon 38-35, Celta de Vigo 38-33, Logrones 38-33, Raye Va|lecano 38-31, Vallado lid 38-30, Lleida 38-27, Osasuna 38-26. Wuppertal (anp) - Het inschrijfgeld van een kleine vijf ton voor het meedoen aan de World League is voor de NeVoBo nog steeds goed besteed. Na de eclatante zeges op Cuba wonnen de Nederlandse volleyballers ook de tweede dubbele uitwedstrijd. Zij bleven daarmee op koers naar de echt lucratieve eindronde. Duitsland mocht in Wuppertal een keer niet (0-3) en een keer een beetje mee doen (1-3). Het gebeurt niet vaak in de sport dat een Duitse bondscoach zegt dat zijn ploeg door Nederland is afgebluft, afgetroefd, afge droogd, ja zelfs afgeslacht. Igor Prielozny' had geen enkele moeite met die kwalifice ring, wel met de constatering. De verzachtende woorden van zijn Neder landse collega Joop Alberda, die de befaam de vechtlust van de tegenstander luid prees, misten het doel volkomen. En volkomen terecht, want Oranje, voor het eerst reclame makend voor sponsor De Lotto, bepaalde het tempo, de afwisseling en het aanzien van de confrontatie. Die was niet van absoluut topniveau, maar goed genoeg voor twee overwinningen, een gemakkelijke en één met een nat shirt na een gammel begin. Het huidige Nederlandse volleybalteam - Held, Posthuma, Zwerver, Van de Goor, Blangé en Zoodsma - was zaterdag in het eerste duel oppermachtig. De weinige Duitse punten (3, 8 en 4) waren voornamelijk te danken aan Nederlandse fouten, zelden aan eigen kwaliteiten en slechts één keer - een unicum volgens Alberda - aan een heuse ralley-aanval. Het Nederlandse basiszestal, dat van de eerste tot de laatste minuut bleef staan en geen enkele keer door Alberda zelf naar de kant werd geroepen om nadere uitleg of mentale steun te ontvangen, was sterk domi nant door een beter blok, een betere sprong- service, een veel gevarieerdere aanval met verscheidene mogelijkheden door het mid den en de verrassende doortik- (Blangé) en plaatsballetjes (Zwerver, Van de Goor). Slechts even in de tweede set mochten de paar duizend bezoekers in het universiteits sportcentrum hopen op een kentering. Ne derland kwam van 6-4 voor op 6-8 achter door enig concentratieverlies en enkele ge slaagde alles-of-niets-opslagen van de Duit sers. Het spinnende publiek liet zich geluk kig maken met een dode mus. Van echte concurrentie kon geen sprake zijn. De uit drukking op de gezichten van hun favorieten veranderde allengs van aangeslagen in rond uit wanhopig. De complimenten van Alberda waren niet aan Prielozny besteed. Hij had het uit psy chologische overwegingen al niet aange durfd zijn selectie de beelden van de duels van Oranje in Havana te laten zien. „Neder land is topniveau. De spelers zijn zelfbewust en hebben bijna allemaal ervaring in Italië. Een nederlaag tegen zo'n tegenstander is natuurlijk geen tragedie, maar we hebben niet gepresteerd zoals ik had gehoopt. Ei genlijk past maar een kwalificatie: we zijn afgeslacht." Alberda, die Duitsland in juli goed kan gebruiken als oefenpartner en daarom ook eventjes lovende woorden sprak, was op verzoek bereid de zuurgraad van de toch al wrange vruchten voor de Duitsers nog igts te verhogen. „We hebben goed gespeeld, maar niet goed genoeg. Er werden te veel kleine fouten met grote consequenties gemaakt. Maar gezien de korte voorbereiding is het niet te verwachten dat we foutloos spelen. Dat duurt nog één of twee maanden. We hopen dat eind juli te tonen." Toch was Alberda, die angstvallig waakt voor te vroege euforie, ook de eerste om te zeggen dat hij de wedstrijd van zondag even serieus zou benaderen als elke andere. Met Grabert op de plaats van Van de Goor durfde de Groninger een gokje te wagen, met meer kans op een prijs dan een kraslot, dacht hij. De getergde Duitsers beslisten anders. Inzet en kracht maskeerden de be perktere aanvalsmogelijkheden; fouten aan Nederlandse zijde - wissels brachten slechts meer verwarring - bezorgden hun de eerste, bejubelde setwinst (15-12). Alberda koos ijlings voor de, zij het nog maar kort, beproefde opstelling, met Van de Goor, de benjamin, maar ook de man in vorm. Spelverdeler Blangé honoreerde diens gretige aanwezigheid onmiddellijk. Zwerver en Held werden tijdelijk even vergeten. Alles op Basje, 22 pas en 2,09 meter. 'De Apeldoornse held van Havana sloeg de ploeg bijna persoonlijk over het dode punt heen. Daarna ging het snel. De spelvreugde kwam terug, werd groot en de trueendoos kon open. De Duitsers werden weer met de minuut moedelozer. De late opleving in de vierde set was niet meer dan een stuiptrek king (4-15 4-15 9-15). World Volleybal League, mannen. Groep C: Duitsland - Nederland 0-3 (3-15 8-15 4-15), Duitsland - Nederland 1-3 (15-12 4-15 4-15 9-15), Zuid-Korea - Cuba 0-3 (9-15 9-15 9-15), Zuid-Korea - Cuba 2-3 (15-9 6-15 14-16 15-8 10-15). Stand: 1. Nederland 4-8 (12-1), 2. Cuba 4-4 (6-8), 3. Zuid-Korea 4-2 (7-9), 4. Duitsland 4-2 (4-11). Groep A: China - Rusland 0-3 (7-15 13-15 9-15), China - Rusland 0-3 (12-15 6-15 10-15), Japan - Italië 2-3 (10-15 15-7 6-15 15-13 12-15), Japan - Italië 1-3 (11-15 7-15 15-10 3-15). Stand: 1. Italië 4-8 (12-4), 2. Rusland 4-6 (10-3), 3. Japan 4-2 (6-10), 4. China 4-0 (1-12). Groep B: Bulgarije - Verenigde Staten 3-0 (15-13 16-14 15-6), Griekenland - Brazilië 0-3 (14-16 14-16 10-15), Griekenland - Brazilië 0-3 (5-15 5-15 12-15). Stand: 1. Brazilië 4-8 (12-1), 2. Bulgarije 4-4 (7-6), 3. Griekenland 4-4 (6-7), 4. Verenigde Staten 4-0 (1-12). Iont!° en Stojtskov omhelzen elkaar na de miraculeu- FOTO AP (ADVERTENTIE) Als er aan uw auto iets versleten is, monteren wij de beste merken vervangingsonderdelen, gegarandeerd goed, vlug en voordelig In verband met verhuizing, tijdelijk alleen BREDATILBURGSEWEG 139. TEL. 877510 OOSTERHOUT ABDIS V. THORNSTR. 70. TEL. 57590 Rome (anp) - Boris Becker hoopte in Rome voor het eerst een graveltoernooi op zijn naam te schrijven. In de fina le van het met vier miljoen gulden gedoteerde toernooi was Pete Sampras, evenmin een gravelspecialist, echter veelte sterk: 6-1 6-2 6-2. Drie verloren finales op gravel, die cijfers stemden Becker droe vig. Sampras begreep het, maar bood geen helpende hand. De Amerikaanse nummer één van de wereld won onlangs voor het eerst een graveltoernooi, zondag volgde de tweede. „Sampras is geen superman," prentte Becker zich na de ge wonnen halve-finalepartij tegen Ivanisevic in. Een dag later stel de hij beteuterd: „Pete speelt tennis van het jaar 2000. Hij is zo zeker van zichzelf, dat alles ook lukt. En als het ook maar een beetje spannend dreigt te worden, slaat hij gewoon een paar ballen op de lijn." Becker, die terugkeert in de top-10 waaruit hij in november verdween, tipt Sampras als win naar voor de open Franse titel strijd op Roland Garros. „Hij is nu ook op gravel een klasse apart." Als de Amerikaan in Parijs daadwerkelijk zegeviert, het toernooi begint 23 mei, is hij de eerste man na Rod Laver die vier Grand-Slamtoernooien op rij wint. Coral Springs (VSt). Mannen, 480.000 gulden. Kwartfinales: Woodforde (Aus/8) - Lendl (VSt/2) 6-3 6-4, Morgan MAANDAG 16 MEI 1994 DEEL Van onze verslaggever Zeist - De clubs in het betaald voetbal bespreken op maandag 30 mei een milder strafsysteem voor gele kaarten en verruiming van het aantal buitenlandse spelers in Nederlandse competitiewedstrijden. De centrale spelersraad (CSR) stelt voor dat pas na vier gele kaarten schorsing voor een wedstrijd wordt opgelegd. In de huidige regeling leidt de derde gele kaart tot zo'n sanc tie en geldt voor de vierde notitie geen straf. De CSR wil het systeem zoda nig veranderen dat na de vier de, zesde en elke volgende gele kaart steeds een schorsing voor een wedstrijd volgt. Tijdens de sectie-vergadering betaald voetbal van 30 mei komt ook verruiming van het aantal buitenlandse spelers per competitiewedstrijd aan de orde. In de nu geldende regeling mogen clubs twee spelers inzetten, die als bui tenlander staan geregistreerd. Inhakend op afspraken tussen de Europese voetbalunie (UEFA) en de Europese Ge meenschap stelt de KNVB uit breiding naar drie voor. Spe lers die langer dan twee jaar in Nederland actief zijn, wor den ook in de nieuwe regeling niet meer als buitenlander be schouwd. De CSR heeft nog niet ingestemd met het nieuwe voorstel. Van onze verslaggever Nijmegen/Breda - NAC is sterk geïnteresseerd in Kees van Wonderen. De middenvelder van NEC had afgelopen zaterdag een gesprek met voorzitter John Peek en manager Martien Vreijsen van de Bredase eredivisionist. Van Wonderen, wiens tweejarige contract afloopt, heeft een gelimiteerde transfers om in zijn verbintenis, waardoor hij slechts 325.000 gulden opbrengt. De 25-jarige Bennekommer had al langere tijd intern aangegeven naar een andere club uit te wil len zien. „Na drie jaar NEC ben ik toe aan een nieuwe club. NAC vormt wat dat betreft de juiste uitdaging: een goede trainer, fi nancieel is het gedegen en de beleving is natuurlijk geweldig." Van Wonderen verwacht op kor te termijn er uit te komen met NAC. „Er wordt tenminste niet over kwartjes en dubbeltjes ge praat, zoals ik bij NEC gewend was. Ik heb met niemand proble men. Maar de negativiteit die om die ploeg hangt, van bestuur, publiek en pers zal ik niet mis sen. Bij NAC hebben ze wacht lijsten voor seizoenkaarthouders en sponsors. Dat is toch heel wat anders. Vandaag heeft Van Wonderen nog een gesprek met NAC-trai- ner Ron Spelbos. Dan zal er ook meer duidelijkheid komen over de positie die hij in de ploeg zal innemen. „Ik heb geen echte voorkeur. Ik kan links, rechts en in het centrum op het midden veld spelen. Verder heb ik er nog niet over nagedacht. Dit is alle maal na de bekerfinale gaan spe len. Vrijdag werd ik gebeld en zaterdag zat ik al rond de tafel." NAC-voorzitter John Peek be vestigde gisteravond de interesse in Van Wonderen. Hij heeft in middels NEC ook al officieel op de hoogte gebracht van de be langstelling. NAC hoopt deze week nog de transfer af te ron den. Van onze verslaggever Losser - De belangenvereni ging van scheidsrechters be taald voetbal (BSBV) wil na dere uitleg over de vervan ging van scheidsrechter John Blankenstein bij de Europa- Cup-I-finale tussen FC Bar celona en AC Milan. „Wij verwachten dat de KNVB bij de Europese voetbalunie (UEFA) navraagt hoe concreet de dreigementen zijn geweest," zegt BSBV-voorzitter Jaap Uilenberg, die zelf als reserve- scheidsrechter was aangewezen. „Wij willen weten in welke ern stige mate sprake is geweest van dreigementen, wat de werkelijke aard daarvan was en hoe de UEFA hiermee in de toekomst omgaat. Met de simpele uitleg dat John Blankenstein is vervan gen omdat er vanuit Italië mas sale en ernstige dreigementen zijn gekomen, kan deze zaak niet worden afgedaan." Orlando (sid) - De koepel van het stadhuis van Orlando, de stad waar het Nederlands elftal volgende maand twee wedstrijden uit de voorronde van het toernooi om het WK speelt, wordt omgetoverd in een voetbal. Voor ruim 70.000 gulden wordt een bal met een doorsnede van 57 meter om de koepel aangebracht. Sponsor Adidas draagt de kosten. „Wij hopen dat de bal een kenmerk voor de stad wordt en over de gehele wereld de aandacht op ons vestigt," verklaarde Glenda Hood, de burgemeester van Orlando. (ADVERTENTIE) (Aus/7) - Palmer (VSt) 6-4 6-2. Hal ve finales: Mattar (Bra/6) - Wood forde 6-4 6-4, Morgan - Meligeni (Bra) 6-3 5-7 7-6. Rome. Mannen, 4 miljoen gulden. Halve finales: Becker (Dui/8) - Ivan isevic (Kro/4) 6-2 7-6, Sampras (VSt/1) - Dosedel (Tsj) 6-1 6-2; fina le: Sampras - Becker 6-1 6-2 6-2. Praag. Vrouwen, 200.000 gulden. Halve finales: Coetzer (ZAf/1) - Suarez (Arg) 7-5 6-2, Carlsson (Zwe) - Frankl (Dui) 6-2 6-1; finale: Coet zer - Carlsson 6-1 7-6. Dresden. Mannen, challenger, 150.000 gulden. Halve finales: Gross (Dui) - Roux (Fra) 6-2 5-7 6-4, Rios (Chi) - Ar nold (Arg) 6-4 6-3; finale: Rios - Gross 5-7 6-3 6-3. Doe mee met de sportiefste spaaractie van het ja, en win, want dit is altijd prijs. Met de actiedop- pen van Bavaria Malt vormt u woorden die recht geven op exclusieve Marco van Basten prijzen. Bovendien: elke maand kans op een vliegreis voor 2 personen naar Amerika, inclusief kaartjes voor het WK! Ruil de doppen met vrienden of buren, kijk in het Bavaria actiekrat voor een deelnameformulier of bel. 04992-1515 m-e*.

de Stem | 1994 | | pagina 11