ui L| tempo-team met obs verpleeghuis lucia HALLO HALLO produktie- medewerkers 'Terug nat oeren en dusterhoofd techniek m/v ONDERHOUDSTECHNICUS (M/V) WEST-BRABANT Hallensleben PROGRD EROTICA mus MEDEWERKER INTERNE CONTROLE p E R M E E inloüDy secretarieel/commercieel medewerkster Lëstem VIDEOGIGANT „JUMBO' BALIEMEDEWERKSTER ,18-30,,, VERKOPER m/v Toppers gevraagd!!! PART-TIME WINKELVERKOOPSTER u/tzendbureauptraten OPROEPKRACHT (65+) HOOGHEEMRAADSCHAP Bronsgroep Videotheken tav Helmi Tang, Postbus 1220, 6801 BE Arnhem PALLETS EN KISTEN OPROEPMEDEWERKSTERS M/V MOST IMPORTANT av. 5leidooi voor beter DE STEM ZATERDAG 7 MEI 1994 Het Verpleeghuis Lucia is een psychogeriatrisch centrum voor verple ging, verzorging en behandeling met plaats voor 256 bewoners en een afdeling dagbehandeling met 29 plaatsen. In het Verpleeghuis Lucia zijn ongeveer 450 personen werkzaam. In 1993 zijn de verschillende ondersteunende diensten ondergebracht in een Facilitaire Dienst. De Facilitaire Dienst biedt algehele ondersteuning aan het primaire zorg- en behandelproces. De Facilitaire Dienst bestaat uit 4 clusters: Techniek, Interieur, Catering en Logistiek. Het cluster Techniek bevat de onderdelen technisch onderhoud en technisch beheer. Ten behoeve van het cluster Techniek zoeken wij op korte termijn een Plaats in de organisatie: Het clusterhoofd Techniek ontvangt leiding van het hoofd Facilitaire Dienst en geeft leiding aan 4 medewerkers. Funktie-informatie: Het clusterhoofd Techniek: geeft vorm en inhoud aan het cluster Techniek; is verantwoordelijk voor (preventief) onderhoud en de veiligheid van installaties, gebouwen en terreinen; adviseert mede extern op het gebied van techniek; geeft leiding aan de medewerkers van het cluster; verricht (tevens) uitvoerende werkzaamheden waaronder de storings dienst; beoordeelt offertes en is verantwoordelijk voor het onderhoudsbudget. Funktie-eisen: Het clusterhoofd Techniek beschikt over: afgeronde MTSopleiding; ruime en brede ervaring op het gebied van techniek; leidinggevende ervaring; een ruime mate van zelfstandigheid; uitstekend gevoel voor systematiek; goed ontwikkelde sociale vaardigheden; klantgerichte instelling; bereidheid tot vestiging in Breda of direkte omgeving. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuis wezen. Salariëring volgens FWG, funktiegroep 45 (min. 2.907,- en max. 4.446,- bruto per maand bij een volledig dienstverband). Voor nadere informatie over de inhoud van de funktie kunt u zich wenden tot de heer A. Dibbits, hoofd Facilitaire Dienst a.i., telefoon: 076 - 223000, toestel 572. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na ver schijningsdatum van deze advertentie richten aan mevrouw J.E.M. van Beek, personeelskonsulente. Verpleeghuis Lucia, Liesboslaan 6, 4813 EC Breda. psychogeriatrisch centrum voor verpleging, verzorging en behandeling STICHTING ONDERWIJSBUREAU BREDA Het Onderwijsbureau Breda is een organisatie voor schoolbesturen in primair en voortgezet i onderwijs. Zij levert diensten op het gebied van personeelssalarisadministratie, financiële ad ministratie, secretariële ondersteuning en bestuurlijke beleidsmatige advisering. Met ingang van 1 oktober 1994 ontstaat de vacature: voor 40 uren (V/M). Functie-inhoud: - Zelfstandig controleren en adviseren m.b.t. alle zaken op het dienstverle ningsterrein van het Onderwijsbureau Breda. - Steekproefsgewijs controleren van jaarrekeningen en betalingsoverizich- ten. - Het bewaken van procedures m.b.t. de voortgang en de inhoud van de totale administratie. - Zorgdragen voor de afstemming van procedures tussen personeels/- salarisadministratie en financiële administratie. - Controle in naam van en in overleg met extern accountant. - Gegevens aandragen voor de externe accountant, zodat controles zo optimaal mogelijk zullen verlopen. Functie-eisen: - Ruime ervaring met controles van non-profit organisaties. - HBO werk- en denkniveau. - Opleiding: HEAO accountancy, volledig SPD of Accountant Administratie consulent. - Bekendheid met het onderwijsveld is wenselijk. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring: min. 3.011.- max. 5.371 .- Uw brief voorzien van curriculum vitae kunt u vóór 1 juni a.s. richten aan: Stichting Onderwijsbureau Breda, t.a.v. dhr. P.C.H.M. van der Velden, direc teur, Postbus 2080, 4800 CB Breda. Voor het verkrijgen van meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. Van der Velden, telefoon 076-718888. Op 3 mei 1994 is door tgv. kand. deurwaarder A.C.C.M. Uitdehaag uit gebracht een exploit ten verzoeke van Mediha Ba ser e/v Köse, ook ge naamd Köse e/v Köse, wonende te Bergen op Zoom, te dezer zake al daar woonplaats kie zende aan de Blauwe- handstraat 3a ten kan tore van de advocaat en procureur Mr. P.R. Kla ver bij welk exploit is betekend aan Murat Kö se, zonder bekende woonplaats of werkelijk verblijf zowel in als bui ten Nederland, een af schrift van het verzoek schrift strekkende tot echtscheiding met ne venvoorziening waar mede .requirante zich op 21 april 1994 tot de Ar rondissementsrechtbank te Breda heeft gewend (aldaar geregistreerd is onder rek.no. 12237 FA RK 94-1455) met aanzeg ging dat M. Köse voor noemd, via een procu reur uiterlijk 10 augus tus 1994 een verweer schrift kan indienen danwel om uitstel hier van kan verzoeken dan wel indien geen verweer wordt gevoerd e.e.a. schriftelijk kan worden bericht aan de in hoofde dezes genoemde advo caat alwaar tevens een afschrift van dit exploit kan worden verkregen. Gerechtsdeurwaarders- kantoor Pieters en Voeten Nieuwe Boschstraat 24, 4811 CX Breda Op 4 mei 1994 is door de tgv. knd. deurwaarder A.C.C.M. Uitdehaag uit gebracht een exploit ten verzoeke van de Noord- Amerika Citibank N.A., gevestigd en kantoor- houdende te New York (USA), te dezer zake woonplaats kiezende o.m. te Tilburg aan de Fabrieksstraat 13 ten kantore van de gerechts deurwaarder L.C.J. Net ten, bij welk exploit aan H. de Jong, zonder be kende woon- en verblijf plaats zowel in als bui ten Nederland is bete kend de grosse van een vonnis op 12 mei 1992 door de Arrondisse mentsrechtbank te Breda gewezen en bij welk ex ploit de gerequireerde bevel is gedaan aan de inhoud daarvan te vol doen en mitsdien te beta len de bedragen zoals vermeld in het onderha vige exploit. Een afschrift van be doeld exploit kan wor den bekomen ten kantore van deurwaarder L.C.J. Netten voornoemd. Gerechtsdeurwaarders kantoor Pieters en Voeten Nieuwe Boschstraat 24 te Breda Op 3 mei 1994 is door tgv. kand. deurwaarder A.C.C.M. Uitdehaag uit gebracht een exploit ten verzoeke van Cornelis van Trier, wonende te Tilburg, te dezer zake al daar woonplaats kie zende aan de Nieuw- landstraat 48-49 ten kantore van de advocaat en procureur mr. E.J. Six-Drost bij welk ex ploit is betekend aan Cornelia S. Yap, zonder bekende woonplaats of werkelijk verblijf zowel in als buiten Nederland, een afschrift van het ver zoekschrift strekkende tot echtscheiding met ne venvoorziening waar mede requirante zich op 22 april 1994 tot de ar rondissementsrechtbank te Breda heeft gewend (aldaar geregistreerd is onder rek.no. 12255 FA RK 94-1468) met aanzeg ging dat Cornelia S. Yap voornoemd, via een pro cureur uiterlijk 10 au gustus 1994 een verweer schrift kan indienen danwel om uitstel hier van kan verzoeken dan wel indien geen verweer wordt gevoerd e.e.a. schriftelijk kan worden bericht aan de in hoofde dezes genoemde advo caat alwaar tevens een afschrift van dit exploit kan worden verkregen. Gerechtsdeurwaarders kantoor Pieters en Voe ten Nieuwe Boschstraat 24, 4811 CX Breda Molca Design B.V. Is fabrikant van kaarsen en servetten en daarnaast ook leverancier van lint en cadeau-artikelen. Zij richt zich voornamelijk op de detailhandel (bloemisten, drogisten en cadeauwinkels). Momenteel zijn er in Nederland en wereldwijd on geveer 750 mensen in dienst. Andere vestigingen bevinden zich in België, Duitsland, Zwitserland en Amerika. Meesterschap Originaliteit Lichtend Continuïteit Artistiek Wij zoeken op korte termijn A. 3 MACHINE-OPERATORS Functie-eisen: - technische achtergrond - leeftijd bij voorkeur jonger dan 30 jaar - enkele jaren werkervaring Inhoud van de functie: - het vervaardigen van een ambachtelijk kwaliteitsprodukt. B. CHAFFEUR/VERKOPER Functie-eisen: - rijbewijs C - in het bezit van een chauffeursdipioma - enkele jaren rijervaring - leeftijd bij voorkeur jonger dan 30 jaar - goede contactuele eigenschappen/representatief Inhoud van de functie: - het bezorgen van bestellingen, bevoorra den van eigen vestigingen - assisteren bij opbouwen/afbreken beur zen (ook buitenland) - buiten het hoogseizoen assistentie verle nen in het magazijn - in hoogseizoen met serivcewagen klan ten bezoeken en leveringen bezorgen. Uw schriftelijke reactie binnen 8 dagen richten aan: MOLCA DESIGN B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 3, 4870 AA Etten-Leur Pauvreweg 8 (ind.terrein Vosdonk) 4879 NA Etten-Leur Telefonische inlichtingen: Afdeling Personeelszaken, tel. 01608-20957 IWIvl VA In ons Centraal Magazijn is plaats voor een Bij de hoofdafdeling Beheer Zuiveringstechnische Werken houdt het district Oost zich bezig met het beheren en onderhouden van een aantal rioolwa terzuiveringsinstallaties en rioolpersgemalen. Bin nen de sectie Waalwijk van dit district is er wegens interne verschuiving een vacature ontstaan voor een Het Hoogheemraadschap West-Brabant (circa 515 medewerkers), gevestigd in Breda, is belast met de zorg voor de kwaliteit van het oppervlaktewater, de zuivering van het afval water, water kering en waterbeheer sing in haar gebied (165.000 ha). Functie-inhoud: Het onder leiding uitvoeren van: werktuigbouwkundige onderhouds- en reparatie- werkzaamheden aan opgestelde apparatuur op de zuiveringsobjecten: smeren en olie verversen van diverse opgestelde ap paratuur; ontstoppen van pompen, kleppen en leidingsyste men; onderhouden van gereedschap en werkplaatsinven taris; alle andere voorkomende onderhouds- en schoon- maakwerkzaamheden. Functie-eisen: LBO-diploma richting metaalbewerker aangevuld met Bemetel of SOM-onderhoudsbankwerker; ruime ervaring in werktuigbouwkundig onderhouds werk; het vermogen te werken in teamverband; leeftijd 25 tot 35 jaar; bezit van rijbewijs BE; bereidheid alle voorkomende werkzaamheden inclu sief vuil/smerig werk te verrichten. Overige informatie: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.362.- bruto per maand (schaal 4 van de C.A.0. voor Waterschapspersoneel). Daarnaast wordt een vuilwerktoeslag van 56.34 bruto per maand ver strekt. De standplaats is Waalwijk. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van district Oost, de heer J.M. Weterings, telefoon nummer 01612-22332 of tot de afdeling Personeelszaken, telefoonnummer 076-631275. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie voor 20 1 mei 1994 te richten aan het Dagelijks Bestuur van het Hoogheemraadschap West-Brabant, Postbus 2212,4800 CE Breda, onder vermelding van vacaturenummer 11/94 op zowel brief als enveloppe. Onze organisatie is gespecialiseerd in het verkopen en uitvoeren van kwalitatief hoogstaande management- en commerciële trainingen. Graag willen wij in contact komen met enthousiaste kandidates voor de full-time functie van: Functie-informatie: - alle voorkomende correspondentie - het onderhouden van telefonische contacten met relaties en leveranciers - overige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: Van een representatieve medewerkster verwachten wij: - opleiding op VWO/HAVO-niveau - minimaal 2 jaar ervaring binnen het bedrijfsleven - ervaring met Word Perfect - leeftijd tussen 24 en 30 jaar - dat zij als rechterhand van onze office manager kan gaan fungeren. Vriendelijk verzoeken wij U Uw brief met C.V. binnen 5 dagen te zenden aan Mansal Nederland B.V., t.a.v. mevrouw P.L.E. van der Kolff, office manager, Marksingel 2a, 4811 NV BREDA. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan Telerex Nederland B.V., Postbus 6852, 4802 HW Breda. Planciusplein 35, Breda door hééi'T£!m«ki bebben Plaats v00r een gezellige, zelfstandige die erotische films verhuren ook leuk vindtVoor min. 30 uur per week. Vriendelijk-vrolijk-fris tellen bij ons dan als diploma's Om het weekend vrij. 's Morgens vrijWant wij zijn elke dag open van 13-22 uur. Heb je interesse, schrijf dan een briefje (met pasfoto) naar: w onze verslaggever denburg - Er zit weer lhot jn de ontwikkelingen Uom het speelterrein bij .jiof van Eede'. Het Kin- Ljubwerk Eede wil het be- r en onderhoud van ter- 1 alsnog aan de gemeente ',erdragen, zij het onder be- aalde voorwaarden. „ria jaar gooide de stichting liderclubwerk, eigenaar van j speeltoestellen, het bijltje er- ■j neer. De gen doo brie clul dee< en c De haa de 1 slee schc Brandpunt Verlichting is gespecialiseerd in de ver koop van (semi)klassieke verlichting, spiegels en woondecoraties. Voor onze vestiging in de Veemarktstraat zoeken wij op korte termijn een REPRESENTATIEVE, CREATIEVE, ENTHOUSIASTE voor een full-time dienstverband Functie-eisen: leeftijd 25-35 jaar middelbare detailhandelopleiding bij voorkeur ervaring in de adviserende verkoop. Bent u op zoek naar een aantrekkelijke, afwisselende baan binnen een klein team, stuur dan uw sollicitatie, met pasfoto, binnen 14 dagen naar: Brandpunt Verlichting, Veemarktstraat 38, 4811 ZG Breda t.a.v. de heer W. Rikken. Hallensleben b.v. te Terheijden is een fabrikant van houten pallets en kisten voor de industrie. Deze worden met de modernste machines gepro duceerd. Ter versterking van ons team zoeken wij die na een leerperiode zelfstandig aan een machine kunnen werken. Ben je geïnteresseerd, schrijf een korte sollicitatiebrief naar: Hallensleben b.v. Bredasebaan 26 4844 PS Terheijden t.a.v. dhr. A.F. Keijzer De Zusters Franciscanessen van Etten vragen voor hun klooster "'t Withof" te Etten-Leur: De werkzaamheden bestaan uit het werken in de huishoudelijke dienst, de wasserij en de keuken tij dens de afwezigheid van vaste medewerksters we gens vakantie en ziekte. Men moet genegen zijn minimaal 20 uur per week te werken. Leeftijd tussen 30-45 jaar. Arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Bejaardente huizen. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, aan de directeur, de heer H.J. Helmich, Bisschopsmolen straat 162, 4876 AS Etten-Leur. Ben je op zoek naar: - een leuke baan in de financiële wereld - wil je veel geld verdienen - wil je werken in een leuk team Ben je: - carrièregericht - per direct beschikbaar - in het bezit van VERKOOPTALENT - bereid net over de grens in BELGIË te wer ken - in het bezit van een grote dosis ZELFVERTROUWEN, DOORZETTINGS VERMOGEN en heb je ook nog eens een vlotte babbel - leeftijd tussen de 20 en 35 jaar dan hebben wij de baan voor JOU!!! Reageer snel en bel vanaf 9 mei tussen 10.00 en 17.00 uur naar tel. 00-323-2309703, en vraag naar de afdeling Personeelszaken. exclusieve kaarten reproducties kado-artikelen Ginnekenmarkt 6.4835 JC Breda zoekt per directe indiensttreding Wi denken hierbij aan een representatieve kan didate, die beschikt over goede contactuele ei genschappen, bij voorkeur met ervaring in de de tailhandel. Aanvullend op deze functie worden tevens werkzaamheden voor de groothandel ver richt, De werkdagen zijn in ieder geval: donderdag (incl. koopavond) en zaterdag. In de maand juli dient men van dinsdag t/m zater dag beschikbaar te zijn. Evt. nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden gewonnen op maan dag 9 mei a.s. (076-142563). Schriftelijke sollicitaties (met CV pasfoto) kunt u richten aan Pro Card BV, t.a.v. mej. B. van den Broeck, Liesboslaan 32,4814 NW Breda KANTOOR Bedrijfsleider m/v die leiding gaat geven aan 5 medewerkers en verant woordelijk is voor het reilen en zeilen in het bedrijf, U koopt goederen in, lost problemen op en verzorj de werk- en personeels-planning. Verder bent u erts technisch en commercieel. U bent 30 tot 40 jaar hebt bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functkl Informatie: 01640 - 5 94 00, Danny van Venetiën Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Boekhoudkundig medewerkers mh~~ voor de financiële administratie van diverse relaties. U verzorgt de debiteuren- en crediteuren-adminisir,J gaat coderen en doet andere voorkomende taken. Bij voorkeur hebt u een diploma MEAO/PDB en enbj jaren ervaring in de financiële sector. Ook school, verlaters met kennis van geautomatiseerde system» zijn welkom. Leeftijd: 20 tot 25 jaar. Informatie: 01620 - 3 65 20, Loes van der Zande Oosterhout, Leysenhoek 19 Verkoper MTS-/HTS-Bouw m/v met een commerciële instelling. Naast een bouw technische achtergrond hebt u eventueel kennis van welstand-commissies. Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersth Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a HORECA Medewerkers horeca m/v met ervaring in de bediening. Bent u jong en wilt u in I het weekend en 's avonds werken? Reageer dan snel Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersth Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a INDUSTRIE Heftruck-chauffeur m/v voor bedrijven In Oosterhout en Raamsdonksveer. Er zijn regelmatig mogelijkheden voor gemotiveerde kandidaten die ervaring hebben met een reach- of vorkheftruck. Leeftijd: 18 tot 30 jaar. Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van der Veeken Oosterhout, Leysenhoek 19 TECHNIEK Machine-operators m/v Hebt u een diploma VAPRO-A en bent u tot oktobe:| beschikbaar? Dan is dit een leuke baan voor u. Informatie: 01608 - I 85 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a CAD-tekenaar m/v voor een bedrijf in de beton-branche te Raamsdonk» U bent een gemotiveerde MTS'er-Bouwkunde die op korte termijn beschikbaar is. Voor deze baan met» komst is ervaring met CAD-tekenen niet noodzak# Leeftijd: 21 tot 28 jaar. Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van der Veeken Oosterhout, Leysenhoek 19 Chef Technische Dienst m/v voor een bedrijf in de buurt van Bergen op Zoom U geeft leiding aan de TD, bent een kei in het oplost»! storingen en het invoeren van verbeteringen. Ookta u verantwoordelijk voor het voorraadbeheer en wwi alles van elektronica en PLC's. U hebt relevante werk ervaring en goede contactuele eigenschappen. Leefdji tot 35 jaar. Informatie: 01640 - 5 94 00, Danny van Venetiën Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 an onze verslaggever emeuzen - Gehandicapten b ouderen in Terneuzen on- •rvinden hinder van 33 ob- akels in de Scheldestad. ariërend van geparkeerde uto's en fietsen, reclamebor- en en afvalcontainers op te oge trottoirs tot het ontbre- en van zebra-paden. Ook de estrating van wegen en trot- lirs en de toegankelijkheid it openbare gebouwen en te- ifooncellen laat te wensen eer. leze obstakels komen ouderen p gehandicapten in heel Ter- iuzen tegen. Dat blijkt uit de ïelpuntennota van de Werk- oep Gehandicaptenbeleid Ter- luzen, de Terneuzense afdeling in de Algemene Nederlandse jnd voor Ouderen (ANBO) en Stichting Welzijn Ouderen irneuzen. sze nota werd gisteren over- indigd aan burgemeester R. irbé in dienstencentrum De pste. Hij opende tegelijkertijd in foto-tentoonstelling over de constateerde knelpunten en jstakels. :n van de obstakels ligt pal lor De Veste. Bij de wegver- nalling ontbreekt een voetgan- irs-oversteekplaats. Door auto- oblisten wordt volgens de drie ganisaties op die plaats veel te ard gereden. ie drie organisaties begonnen in iigustus vorig jaar met de in- entarisatie van de knelpunten. „Me ven men vrat pad oud fene van pret On W. Gel ver tep bes ove zal ren Da' ouc te stu ten Ba: hot „W km zijl tijc De hg, Sa Ba tus W< W< lei Vo (W is Proces-innovator m/v die produktie-processen gaat ontwikkelen en verte ren. Naast een technische knobbel en een goede motivatie hebt u een creatieve, vernieuwende instefil Dit kan een vaste baan worden. Informatie: 01640 - 5 94 00, Danny van Venetiën Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Chemisch analisten m/v voor een relatie in Raamsdonksveer. In 3-ploegendi gaat u monsters voorbehandelen en hebt hiervoor tel opleiding MLO- of KMLO-Chemisch analytisch. Er W ook mogelijkheden in dagdienst op de meet-afdelinj Beide banen zijn op korte termijn voor langere tijde» bieden prima vooruitzichten. Leeftijd: 20 tot 28 jaar. Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van der Veeken Oosterhout, Leysenhoek 19 TUINBOUW Medewerkers groenvoorziening m/v voor diverse hoveniers-bedrijven. U hebt bij voortel een LAS- of MAS-opleiding, maar in ieder geval i| 'groene vingers'. Voor deze baan voor korte of tijd is eigen vervoer een pre. Informatie: 01640 - 5 94 00, Monique den Toondir Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 /an onze verslaggever |arl Murieau erneuzen/Breda - De kei- trde dreun van dinsdag reunt nog na. Eén ding staat p CDA'ers in Zuidwest-Ne erland inmiddels helder por ogen: het wordt tijd dat p partij het contact met zijn aditionele achterban her- elt. Oog en oor open dus aor de boeren en tuinders, Je ouderen en de katholie- in. Ivenhouter Tjerk Westerterp left uiteraard zijn mening (ar. „De kloof tussen het ka- ir en de achterban moet wor- gedicht," aldus de oud-mi- ster van Verkeer en Water rat. „De partij moet zich van (derop herbezinnen." Ot Wf de ka he G< va op ns te: ee H tr rr (o re m zi g< G ti bi g (ADVERT! HET MEEST SENSATIONELE SPEL VOOR VOLWASSENEN Erotica is een bordspel voor vo senen, dat naaf in 3 spelniveau? speeld kan worde' Het basisspe staande uit spe 1 en 2 is voor ee- breed publiek ger en kan behouden sen paren ook kend gespeeld w met of tussen en kennissen. STUUR MIJ HET SPEL EROTICA IN NEUTRALE VERPAKKH Ik betaal de prijs van 99.50 (incl. verzend- en remM^'l kosten) O met bijgesloten girobetaalkaart of bankcheque" O aan de postbode O door overschrijving op bankrekeningnr. 10.46.84.313 t.n.v. Lion Management" Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Handtekening: „1™ c/1V'ue en antwoordkaart samen in een envelop naar Lion Waf" I nTZ An,woordnummer 10079. 4800 VB Breda. f antwr,orH6nS Van uw overschrijving dienen gelijk te zijn aan die van antwoordcoupon. Postzegel niet nodig. Lion Management Tel 076-6525251 Antwoordnummer 10079, 4800 VB Breda Oranjestra

de Stem | 1994 | | pagina 18