LLEN LLEN; Postagentschap bij Kust-WV TOYOTA pBSTEM gehandicapten melden zich nog niet massaal voor voorzieningen )fficiële status nabij oor werkgroep Gehandicaptenbeleid Oostelijke en Zwin grijpen voetbaltitels Herdenkingszegel voor bouw monument PLAATSELIJK NIEUWS UITSLAGEN erdere uitbouw van promotie toeristisch produkt in C adz and-B ad JNA E. HEEL TOYOTA. ZEELAND C4 'olitie pakt tèler van scooters Hoorzitting over straten in Eede 994 rop u in 33 landen 24 uur vant mocht u ooit een keer ook snel weer rijden, aver deze of de hieronder Iflen. bel dan gratis 06-0369 bande Toyota-dealers. 1 - Tel. 076-712000 GOES VAN DORST RIJEN B.V. ^0400 ZEVENBERGEN *Off. Agent 36 arden in de speciale actiefol- Bze is verkrijgbaar bij de offi- londa gazonmaaierdealer. U 'm aan het Honda waarborg- hlleen bij een officiële Honda saaierdealer bent u namelijk Ird van deskundig advies, eer- fijren, vakmanschap, Honda Jsgarantie en het gebruik van lend originele Honda onderdo- eronder vindt u Eiële Honda da.tïidiÉj.WlilTNJb' ert 3. 04X65-2367. Galder: Firma H. v.d- Paasdykweg 29. 01662-2457. Rijen: Si»® I ;nus V.d. Heijden B.V., Bronkhorststraat U V., Dorpstraat 45. 01693-1253. DONDERDAG 5 MEI 1994 onze verslaggever tburg - Veel gehandicapten in t„Zeeuws-Vlaanderen hebben niet aangeklopt bij een van de {e gemeenten in het kader van de Mtve Wet Voorzieningen Gehandi- jpten (WVG). Dat is volgens de rkgroep Gehandicaptenbeleid eit-Zeeuws-Vlaanderen in oprich ting mede te verklaren door het inge wikkelde aanvraagformulier dat ze moeten invullen. Maar ook hebben gehandicapten schroom om bij de gemeenten hun finan ciële gegevens op tafel te leggen, denkt B. Scherbeijn, secretaris van de werk groep. Deze dringt er bij de gehandicapten met klem op aan toch een verzoek om voor zieningen in te dienen bij de gemeenten Oostburg, Aardenburg en Sluis. „Hoe moeilijk ze ook zijn, vul ze zo goed en zo kwaad als mogelijk is in en lever ze in bij de gemeente," aldus Scherbeijn. „Vraag desnoods aan de ambtenaar om te helpen bij het invullen. Ook onvolle dig ingevulde formulieren moeten trou wens door de gemeente in behandeling worden genomen. De ambtenaar neemt dan contact op voor de ontbrekende ge gevens." Volgens de werkgroep Gehandicapten beleid West-Zeeuws-Vlaanderen besef fen de meeste gehandicapten nu pas tot hun grote ontzetting wat de 1 april inge voerde WVG voor hen betekent. 'De eerste klappen vallen. Niet alleen is een aantal voorzieingen gewoon uit het gebruikelijke pakket verdwenen, ook wordt er flink bezuinigd op de uit te ke ren bedragen waar men nog wel recht op heeft', zo luidt het in een persbericht van de werkgroep. 'Dat het niet gaat om tientallen of hon derden maar soms om duizenden gul dens, wordt nu voor velen pijnlijk duide lijk'. „onze verslaggever adzand - De Kust-WV Zeeuws-Vlaanderen hoopt met vestiging van een postagentschap in het kantoor te 'sdzand-Bad de promotie van het toeristisch produkt fest-Zeeuws-Vlaanderen verder uit te bouwen. Het stelt Kust-WV onder meer in staat de personele bezetting i het kantoor uit te breiden met een halve mankracht «tra. t Kust-VW wil die functiona- s buiten het toeristenseizoen in itial voor intensievere promotie ai het toeristisch produkt West- (emvs-Vlaanderen. nst op dat terrein wil de Kust- W zich in de toekomst actiever stellen, laat secretaris J. Hage eten. e extra kracht werkt in het toe- stenseizoen gewoon in het post- rentschap. Daarbuiten moet hij samenwerking met het plaat- lijke toeristische bedrijfsleven ailingcampagnes bedenken, igaan of het zinnig is bepaalde eurzen te bezoeken en folder- jteriaal te verspreiden om de 'est-Zeeuws-Vlaamse kust nog ieder onder de aandacht te tengen. e Kust-WV slaat met de vesti ng van het postagentschap nog ?n andere vlieg in dezelfde klap, imelijk de financiering van de itbreiding. ilgens een voorzichtige progno- zijn de meerkosten ervan op te rengen door de inkomsten uit et agentschap. De Kust-VW nopt er niet alleen meer dien en door te kunnen aanbieden laar ook meer geld in het laadje krijgen om haar eigen doelen de promotie van de kuststreek na te streven, let past verder in het beleid zich versterken door samenwerking met het lokale bedrijfsleven en zo een grotere financiële onafhan kelijkheid te creëren. Burgemeester J. Kruize van Oostburg en J. de Waard, voor zitter van de Kust-VW, verrich ten vandaag met zijn tweetjes de openingshandeling van het post agentschap. De komst ervan, aldus Hage, is ook nog een sprong voorwaarts in betere serviceverlening aan de toerist en de inwoners. „Een postkantoor in het toeristische centrum Cadzand-Bad werd no de gemist," zegt hij. „Bijkomend voordeel is dat het agentschap een aanzienlijk ruimere openstel ling kent dan het voormalig post kantoor te Cadzand-Dorp. Dat was op werkdagen geopend van 10.Q0 tot 12.00 uur en van 15.00 tot 17.00 uur en op zaterdag ge sloten. Het agentschap in het VW-kantoor is elke dag, inclu sief zaterdag, geopend van 9.00 tot 16.30 uur." De opening van het postagent schap betekent behoud van werkgelegenheid voor de beheer der van het voormalige postkan toor in het dorp. Hij komt in dienst van de Kust-WV en zet zijn werk voort in het agent schap. Na de opening van het agent schap door Kruize en De Waard, om 16.30 uur, volgt een receptie. an onze verslaggever 'ostburg - De werkgroep Gehandicaptenbeleid West-Zeeuws- laanderen in oprichting verliest die laatste toevoeging met de snoeming van zijn bestuur. De werkgroep krijgt zijn officiële atus op een vergadering die maandag 9 mei plaatsvindt in het ïbouw van de SJC te Oostburg. e werkgroep behartigt de be ugen van alle gehandicapten e m de West-Zeeuws-Vlaamse Meenten Oostburg, Aarden- lrg of Sluis wonen. Aanleiding )or de oprichting is de per 1 >ril in werking getreden nieuwe et Voorzieningen Gehandicap te Die legt de zorgplicht voor voorzieningen van gehandi- ipten en ouderen bij de gemeen- >n e werkgroep kiest op de verga- tóng in Oostburg niet alleen (dagelijks) bestuur maar zet jook het beleidsplan 1994/1995 deen. Eerste uitgangspunt in a' plan is goede contacten op te ouwen met de drie gemeenten, e politieke partijen en plaatse- p groeperingen die daar actief Sn. 'e werkgroep wil de gemeenten, ttm-overheid en stichtingen ge- aagd - maar ook ongevraagd van advies dienen met betrek- ®g tot zaken die ook van belang 'in voor mensen met een handi- ap, 'ok de problemen van gehandi- fpten en ouderen wil zij door- Pe™ aan die instanties. Bij- oorbeeld de belemmeringen die 'an onze verslaggeefster \Een 27-jarige inwoner van denbossch wordt ervan ver- ■o t op grote schaal gestolen ,eP en bromfietsen in de iaat hebben gebracht. Het om honderden diefstallen in in ae^eer ^'ddelburg en Arne- oud-werknemer van een Ka' WISt in het wereldje hL we§- Dtiarom k0n hij in Kim r i °°k een hental bonafide Cf® in scooters en andere F'Mhetsen meeslepen. Zij ver- P ten de gestolen waar vaak ^vermoedend door. ver<facht van he- iiL l gestolen scooters e v»,-™ sen er8ens gekocht en lelijk zelf omgebouwd. FOTO WIM KOOYMAN Een spelmoment uit een van de wedstrijden om de West-Zeeuws-Vlaamse titels. Van onze correspondent Oostburg - Zevenendertig voetbalteams uit het voortge zet onderwijs streden gisteren om de West-Zeeuws-Vlaamse titels. Dit op het sportcom plex van de SV Oostburg aan de Baljuw Veltersweg waar vijf velden waren uitgezet. De teams bestonden gezien de af metingen van de velden uit ze ventallen. In de tweede klasse jongens wisten Oostdijke 5 en Zwin 15 zich te plaatsen voor de finale. Een' finale die door Oost dijke werd gewonnen. Bij de meisjes waar de tweede en derde klassers gecombineerd uitkwa men was het een pure Zwin-fina le. Dit tussen Zwin 18 en Zwin 19. Een finale die na de reglementai re speeltijd onbeslist eindigde. Zwin 18 benutte de penalty's be ter en won. De organisatie van dit toernooi was in handen van de gymdoeenten van de beide scholengemeenschappen. Zij za gen een sportief verloop van hun toernooi. De arbitrage werd ver zorgd door een aantal leerlingen met de routiniers Vic de Ruys- scher, Piet de Poorter en Harold Tas. De SV Oostburg schonk de prijzen en hield de kantine open. Uitslagen: jongens le klassen - Oostdijke 2, Zwin 3, Zwin 2. jongens 2e.klassen Poule A - Oostdijke 5, Zwin 12, Zwin 13. Poule b - Zwin 15, Oostdijke 7, Zwin 14. jongens 3e klasse - Zwin 24, Zwin 23, Zwin 22. meisjes le klassen - Zwin 10, sa men met Zwin 9 en Zwin 7 meisjes 2e en 3e klassen - Poule A - Zwin 18, Oostdijke 8, samen met Zwin 17/Oostdijke 9. deze mensen ondervinden waar het de toegankelijkheid van (openbare) gebouwen en straten betreft. Door knelpunten te sig naleren en aan te dringen op ver beteringen wil de werkgroep de integratie van gehandicapten en ouderen in de West-Zeeuws- Vlaamse samenleving bevorde ren. De werkgroep treedt verder op als meldpunt voor klachten of problemen. Ook ziet zij een be langrijke taak weggelegd in de informatieverstrekking aan de doelgroep. Het nog te kiezen bestuur bestaat uit vertegenwoordigers van ouderenbonden, de bejaarden- raad, de vereniging voor reuma patiënten, de Nederlandse Vere niging voor Blinden en Slecht zienden, de Federatie van Ouder verenigingen, de Vrouwen Advies Commissie, de Algemene Neder landse Invalidenbond en gehan dicapten op persoonlijke titel. Van onze correspondente Eede - Bewoners van de Brie- versstraat en de Schoolstraat en omgeving in Eede krijgen donderdag 19 mei de gelegen heid hun zegje te doen over het verbeteringsplan voor hun straat. Het gaat voor de Brieversstraat om het gedeelte van de straat tus sen de rijksweg en de Mgr. De Backerestraat. De afdeling Gemeentewerken van Aardenburg heeft er een ver beteringsplan voor gemaakt. Er komen nieuwe bestrating en nieuwe trottoirs. Bovendien ko men er parkeerhavens in de Brie versstraat om de snelheid te tem peren. De gemeenteraad van Aarden burg verklaarde zich juni vorig jaar akkoord met het karwei. De hoorzitting over de wegverbete- ringen is in De Hof van Eede en begint om 19.30 uur. Bram Heijboer geeft burgemeester Kruize uitleg over de herdenkingszegels. Van onze verslaggever Oostburg - De stichting Oorlogsmonu ment Breskens geeft een bijzondere her denkingszegel uit om het ontbrekende geld voor de bouw van het monument bijeen te krijgen. Burgemeester J. Kruize van Oostburg kocht gisterochtend de eer ste zegels, die voor een rijksdaalder per stuk te koop zijn. De herdenkingszegel is ontworpen door de Bressiaander Johan Provoost (62), de man die ook het initiatief nam voor de bouw van het oorlogsmonument en het ontwerp ervan. Op de zegel, gedrukt in een oplage van vierdui zend stuks, is onder meer een afbeelding van het monument te zien. Bestuurslid van de stichting Bram Heijboer vatte het plan op een deel van de ongeveer 27.000 gulden die nodig is voor de bouw en instandhouding van het monument in te za melen door de uitgifte van een herdenkings zegel. „Zo heeft iemand die een bijdrage le vert toch iets tastbaars," aldus Heijboer. „Bo vendien is het een interessant verzamelaars object. De zegels die we niet verkopen wor den vernietigd, zodat de zegel toch een be paalde meerwaarde krijgt." J. de Rechter, voorzitter van de stichting, meldt dat onge veer driekwart van het benodigde geld mo menteel binnen is. Het monument komt op een sokkel op de par king bij het kruispunt Steenoven en Molen water. De onthulling is zondag 11 september. Provoost ontwierp twee muren, opgetrokken in rode baksteen met een scheefhangend FOTO WIM KOOYMAN raam erin. Daar zit nog een restje 'glas' (gepo lijst roestvrij staal) in vast. Dat stukje stelt de Bressiaanders voor die het dorp weer hielpen opbouwen. De rest van het gebroken raam ligt in 225 stukjes op een granieten plaat verspreid. Zij stellen de burgerslachtoffers voor die om kwamen tijdens het bombardement op Bres kens, op de beruchte elfde september 1944. Op die dag stortte voor Provoost letterlijk de wereld in elkaar. Dat bombardement zou hij zijn leven lang niet meer kwijtraken. De herdenkingszegel is verkrijgbaar bij de le den van de stichting Oorlogsmonument Bres kens en bij de ABN/Amro in die plaats. Ook gaan binnenkort mensen deur-aan-deur om de zegel te verkopen aan de bevolking. Aardenburg HENGELEN - Leden van hen gelsportvereniging Aardenburg komen zaterdag 14 mei in actie voor de tweede van de in totaal vier algemeen klassements wedstrijden. Er wordt gevist van 13.00 tot 17.00 uur en voor deze wed strijd is de vaste hengel ver plicht. Voor zaterdag 28 mei staat de wedstrijd voor de Nederlandse leden vanaf 15 jaar op het pro gramma. Op 3 en 17 juni zijn de wormwedstrijden. Eede KERMIS - De Eedese kermis wordt van 21 tot en met 24 mei gehouden. Op het programma staan onder meer het kermis- voetbaltoernooi en de wieler wedstrijd. GYMNASTIEK - De KVO- gymnastiek voor 45-plussers heeft even een streep onder het programma van de dinsdagm- rogen gezet. Dat wil niet zeg gen dat men niet meer in bewe ging is. Onder aanvoerign van M. Schoone zetten de 45-plus- sers er op dinsdagmorgen flink de pas in. Om 10.00 uur wordt vertrokken vanaf De Hof van Eede voor een wandeltocht over vijf kilometer. Deze oefe ning op dinsdagmorgen wordt gezien als voorbereiding op de novembermars van Hoofdplaat naar Knokke. Deze wandeloe fening wordt voortgezet tot september. COLLECTE - De collecte voor het Nationaal Fonds Kinder hulp heeft 580,34 opgebracht. Dit was ruim 200,- meer dan vorig jaar. KAARTINGEN Aardenburg - Bridgeclub Aar denburg hield de jaarlijkse oranjebridgedrive. Het werd een groot succes met 140 deelnemers uit binnen- en buitenland: 1. Van de Dries-Van de Bogaert, Hulst; 2. echtpaar Sandrini, Ter- neuzen; 3. Breedveld-Wonder- gem, Middelburg; 4. echtpaar Ysebaert, Terneuzen; 5. Brasser- Tebeek, Zuidzande. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 23 personen. Bieden: 1. F. Fer- ket, 2. T. Bleyenberg, 3. H. Coalone. Jokeren: 1. F. Buys, 2. M. Schalje, 3. M. Reyns. Hulst - Zaal De Blaauwe Hoeve, 62 personen. Bieden: 1. F. Pies- sens, 2. A. Lauwers, 3. C. Boone. Stand kampioenschap: 1. W. Sorber, 2. Ch.-Kint, 3. R. Him- brecht. Hulst - Zaal De Lieve, 31 perso nen. Jokeren: 1. R. Martens, 2. R. D'Hooghe, 3. mevrouw Boon man. St.-Jansteen - Zaal Den Ouden Arend, 36 personen. Bieden: 1. R. de Cock,- 2. Th. de Vet, 3. A. van Eerdenburg. Jokeren: 1. me vrouw De Vos, 2. mevrouw Van Remortere, 3. H. Coalone. Kloosterzande - Zaal De Rei zende Man, 31 personen. Bieden: 1. J. Neve, 2. C. de Kort, 3. J. Tieleman. Jokeren: 1. mevrouw Verschuren, 2. mevrouw De Cock, 3. mevrouw De Waal. Sas van Gent - Zaal De Rose- laer, 48 personen. Bieden: 1. P. de Wit, 2. W. Guineau, 3. O. de Jager. Jokeren: 1. mevrouw De Wit, 2. P. de Bruyn, 3. mevrouw Saeye. Koewacht - Zaal De Lange Ak kers, 28 personen. Bieden: 1. A. Martens, 2. M. Saman-van Hove, 3. A. de Vlieger. Hulst - Zaal De Kroon, 36 per sonen. Bieden: 1. C. Hermans, 2. R. Linthout, 3. G. Ferket. Joke ren: 1. S. Dupont, 2. L. de Bruyn, 3. mevrouw Rietjes. Westdorpe - Zaal Concordia, 24 personen. Bieden: 1. C. Aude- naerd, 2. W. Guineau, 3. A. Plas- chaert. Graauw - Gemeenschapshuis, 21 personen. Bieden: 1. G. Ma er- man, 2. H. Berkelmans, 3. A. Ha- geman. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, 27 personen. Bieden: 1. J. Bogae rt, 2. P. Jonkers, 3. D. Reyers. Jo keren: 1. mevrouw Van Goet- hem, 2. mevrouw Van Vooren, 3. mevrouw De Cock. Kloosterzande - Zaal De Kas tanje, dertig personen. Bieden: 1. Th. Neve, 2. R. Tilleman, 3. R. Verschuren. Jokrren: 1. A. de Waal, 2. mevrouw Verschuren, 3. mevrouw De Bruyn. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 24 perosnen. Bieden: 1. F. Pies- sens, 2. A. Vonck, 3. H. Coalone. Jokeren: 1. R. de Vos, 2. A. de Waal, 3. J. Taalman. Eede - Zaal Hof van Eede, 32 personen. Bieden: 1. G. Rijkaert, 2. M. Laridaen, 3. A. School-- meester. Hengstdijk - Camping De Vogel, 48 personen. Bieden: 1. J. Bogae rt, 2. B. van Bijlen, 3. F. Duvi- vier. Jokerne: 1. T. Ambrosini, 2. N. Dreessen, 3. mevrouw Van Goethem. Sluiskil - Kantine voetbalvere niging Sluiskl, 38 personen. Bie den: 1. A. Timmer, 2. M. de Smit, 3. H. Gelderland. Jokeren: 1. mevrouw Du Puy, 2. mevrouw Smalen, 3. mevrouw Saerens. Hengstdijk - Camping De Vogel, 45 personen. Bieden: 1. mevouw Hoop, 2. W. Zwaan, 3. F. Mak- kens. Jokeren: 1. mevrouw Poe leman, 2. mevrouw De Poroter, 3. mevrouw De Nooye. Biervliet - Zaal Lippens, 63 per sonen. Bieden: 1. W. Riemens, 2. G. Boerjan, 3. L. Elegeert. Joke ren: 1. R. van Tiggelen, 2. N. Schoones, 3. R. Schoones. Hoek - Camping De Braakman, 47 personen. Bieden: 1. G. de Deyn, 2. P. Huitema, 3. R. Diele- man. Jokeren: 1. mevrouw Pa- tijn, 2. J. van de Strate, 3. B. Wa- geman. Aardenburg - Bridgeclub Aar denburg, derde competitieronde deel 3. Groep A: 1. De Smet- Standaert, 2. Rijk-Vriends, 3. Köpfer-De Zwarte en Hoogeste- ger-Van Eenennaam. Groep B: 1. Verwilst-Vermaat, 2. Janssen- De Krijger, 3. echtpaar Plaetin- ck. Deel 4: groep A: 1. Karels- Abramoff, 2. Borreij-De Kruij- ter, 3. Vriend-Janssen. Groep B: 1. Coster-De Rijcke en Verwilst- Vermaat, 3. echtpaar Plaetinck. Voor de Indi-drive van 1 julj kan men zich nog inschrijven. SCHIETINGEN Koewacht - Zaal 't Hoekske, 39 schutters. Hoge vogel: R. de Wit, eerste zij vogel: E. Vervaet, twee de zijvogel: D. de Mul, grootste aantal (3): O. de Schrijver. Hulst - Zaal De Blaauwe Hoeve, bejaardenschieting, 38 schut ters. Eerste hoge vogel: F. de Kint, tweede hoge en beide zij vogels: J. Seffers, grootste aan tal (4): J. Maas. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaargetijden, 22 schutters. Hge vogel: A. Cocqheyt, eerste zijvo gel: M. de Klerk, tweede zijvo gel: F. de Meyer, grootste aantal (5): A. Stevens. Ossenisse - Camping Mussenist, 24 schutters. Hoge vogel en grootste aantal (7): A. Maas, eer ste zijvogel: M. van Hooywegen, tweede zijvogel: N. Berrevoets. Lamswaarde - Zaal De Lams oren, 32 schutters. Hge vogel: R. van Puyvelde, eerste zij vogel: E. Hulshout, tweede zij vogel: H. Meeuwsen, grootste aantal (5): P. Hulshout. Zuiddorpe - Zaal Gemeente huis, 22 schutters. Eerste hoge vogel: R. D'Hondt, tweede hoge vogel: L. van Hoeke, eerste zij vogel: H. D'Hondt, tweede zijvo gel: M. Suy, grootste aantal (6): M. van Hoeke. Koewacht - Zaal 't Hoekske, dertig schutters. Hoge vogel: J. van Kerkhoven, eerste zijvogel: E. Fierens, tweede zijvogel: R. D'Hondt, grootste aantal (5): G. Baart. Hulst - Zaal De Kroon, 24 schutters. Hoge en eerste zij vo gel: A. de Waal, tweede zijvogel: P. van Kerkhoven, grotoste aan tal (5): J. Serie. Ossenisse - Camping De Zee meeuw, 22 schutters. Hoge vo gel: L. van Eekhout, eerste zijvo gel: J. Sinave, tweede zijvogel: A. de Smet, grootste aantal (5): J. Vercauteren. Zuiddorpe - Zaal Gemeente huis, 45 schutters. Eerste hoge vogel: E. van Pottelberg, tweede hoge vogel: L. Bareman, eerste zij vogel: B. Smet, tweede zij vo gel: C. van Damme, derde zij vo gel: W. Onghenae, vierde zijvo gel: H. de Waal, grootste aantal (5): E. Kronenburg. Nieuw-Namen - Zaal Picavet, twintig schutters. Hoge vogel: A. de Waal, eerste zijvogel: R. van Auderaa, tweede zijvogel: L. Beets, grotoste aantal (8): H. Weckler. Ossenisse - Camping Mussenist, 28 schutters. Hoge en eerste zij vogel: G. van Laken, tweede zij vogel: G. Piessens, grootste aan tal (5): A. Maas. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, 23 schutters. Eerste hoge vogel: H. D'Hondt, tweede hoge en eer ste zijvogel: Th. Asselman, twee de zij vogel: E. Hulshout, groot ste aantal (10): G. Vercauteren. Koewacht - St.-Sebastiaan, 104 schutters. Wip 1: eerste hoge vo gel: W. Streemeers, tweede hoge vogel: A. Baecke, eerste zijvogel: F. D'Hondt, tweede zijvogel: C. Hamelink, derde en vierde zijvo gel: R. de Beleir. Wip 2: Eerste hoge vogel: R. Dankaert, tweede hoge vogel: B. D'Haens, eerste zij vogel: J. Vermeire, tweede zij vogel: S. Martens, derde zij vo gel: A. Elegeert, vierde zijvogel: R. Wante. Wip 3: Eerste hoge vo gel: E. Savoye, tweede hoge vo gel: J. Verstraten, eerste zijvo gel: E. Vermandei, tweede zij vo gel: C. Vermandei, derde zijvo gel: E. de Caluwe, vierde zijvo gel: P. Steyaert. KOERSBAL Kloosterzande - Clubgebouw Rozenhof, KBO, 28 personen: 1. J. Rombout/A. Cornelissens, 2. G. Cornelissens/L. Kint, 3. H. de Gucht/T. de Waal. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, twaalf personen: 1. mevrouw Dankaert/mevrouw Van Laar, 2. mevrouw Durinck/P. Vinken- stein, 3. mevrouw Everaert/me vrouw Cappaert. Sas van Gent - Zaal De Rose- laer, KBO, tien personen: i. G. de Martelaere, 2. P. de Bruyn, 3. A. de Maerschalk. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, elf personen: 1. A. Rottier/M. Rademakers-Warrens, 2. E. de Maat/J. de Waal-Hamelink, 3. A. Mannaert/R. de Waal-Cam- been. Westdorpe - Zaal Concordia, 21 personen. Mat 1: 1. R. Janssens, 2. M. de Bpck/E. Daene. Mat 2: I. E. Janssens/F. Verhoosel, 2. O. de Kever/W. Kalle. Clinge - Zaal Malpertuus, 24 pe rosnen. Mat 1: 1. L. van Hoey- land/L. Kegels, 2. L. Vonck/M. van Vlierbergen. Mat 2: 1. M. Vonk-van de Kelen/G. Gering, 2. M. Govert/J. Spitters. Heikant - KBO: S. van Houten- Ferket/P. de Bot en L. de Wit- Boeijkens/C. Baaijens, 2. M. Bosman-d'Hooghe/A. de Smet en E. Jonkers/A. de Wit. Heikant - 38 personen. Mat 1:1. L. Ferket/L. de Witte-Boeijkens, 2. C. Baaijens/mevrouw Baai jens. Mat 2: 1. A. Schout/M. Ruijloft, 2. J. Bouvre/A. van de Veeken. BOLLINGEN Kloosterzande - Zaal Molenhof, 28 personen. Hoge vogel: M. We- sepoel, linker zijvogel: N. Bo gaert, rechter zijvogel: R. Sloot, grootste aantal (8): N. Goossen. Ossenisse - Camping De Zee meeuw, negentien personen. Ho ge vogel: J. van Cleemput, linker zijvogel: J. van de Vloet, tweede zijvogel: verloot, grootste aantal (5): C. D'Hooghe.

de Stem | 1994 | | pagina 23